Superstát “Německo-Francie” vs. V4. Ministr Petříček na Ukrajině a Makedonie jako Severní...

Superstát “Německo-Francie” vs. V4. Ministr Petříček na Ukrajině a Makedonie jako Severní Makedonie – obojí jako V4 vs. Rusko

Superstát “Německo-Francie” vs.  V4. Ministr Petříček na Ukrajině a Makedonie jako Severní Makedonie – obojí jako V4 vs. Rusko

“Překvapivou smlouvu, která vznikla prakticky v utajení, podepíše německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron v úterý v německých Cáchách. Tato smlouva vytvoří z obou nejsilnějších evropských zemí de facto společný superstát. O smlouvě se nikde příliš nepíše, teprve před několika dny byla zveřejněna na stránkách francouzského ministerstva zahraničí. ” (zdroj zde)

Německo-francouzský superstát a konec Evropské unie

“Německá spolková kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron v úterý v západoněmeckých Cáchách podepsali smlouvu o spolupráci a integraci. Dle oficiálních informací je cílem prohloubení spolupráce Německa a Francie v zahraniční politice, obraně nebo například v oblasti hospodářství.

Dle mého názoru takzvaná Cášská smlouva otevírá předposlední kapitolu EU. Ono totiž nic jiného středně velkým státům Evropy nezbude, pokud si chtějí zachovat alespoň zbytky suverenity, aby se ubránily diktátu, než něco takového odmítnout. Tou poslední, pokud se jako členské státy konečně nevzchopíme, bude vazalství a poslušnost jako v protektorátu nebo rozpad Unie a změna na celém evropském kontinentu. Ono německo-francouzského přátelství totiž míří k vyústění v superstát, který bude mít jedinou pravdu v Unii. A my ostatní budeme muset jen poslouchat. Tak to snad ne!” (zdroj zde)

Na úvod jsem vložila dvě citace z mainstreamu, týkající se smlouvy mezi Francií a Německem o vytvoření tzv. Superstátu.

První je o tom, že příprava k uzavření této smlouvy probíhala v utajení, druhá o tom, že vznik superstátu “Francie-Německo” předznamenává konec Evropské unie, jinak řečeno: předznamenává její rozpad.

Konec vlivu USA v Evropě – ale stačí to k radosti?

V širším kontextu je smlouva o tom, že Evropa se naplno vymaňuje z vlivu Spojených států a to je pozitivní fakt. Ze zřetele však nesmíme ztrácet další fakt, a sice ten, že smlouva znamená konec dosavadní podoby EU, protože dalším pokračováním má být rozdělení EU. A tady se ptejme:  Jaké rozdělení to má být? No přece rozdělení na dvourychlostní Evropu. A dvourychlostní Evropa, to je silná západní Evropa a slabá východní Evropa. A dále je to západní Evropa s Německem a Francií v čele, a východní Evropa se zeměmi V4 v čele.

A tady jsme u kamene úrazu – je V4 spontánním projektem, který spontánně odmítá migraci a spontánně odmítá nejrůznější nařízení EU, anebo je to projekt cíleně vytvořený s tím, že jeho účel ukáže až čas?

Já se dlouhodobě přikláním k druhé verzi s tím, že dlouhodobě v postavě V. Orbána vidím obdobu N. Farage, tzn. jednu z dalších zásadních postav Globalistů v jejich plánu o přeformátování Evropy, a to přeformátovávání, které je srovnatelné s překreslováním hranic Evropy po první světové válce.

Jinak řečeno, velké celky, které byly po WW1 rozporcovány (Germánská říše, Osmanská říše, Rakousko-Uherská říše) na samostatné státy a po roce 89. doslova na státečky, mají být nově přetvořeny do jiných opět velkých celků.

Germánská říše – nově superstát “Německo-Francie”, Osmanská říše – nově islám “Turecko-Írán”, Rakousko-uherská říše – nově V4 plus Balkán plus postsovětské státy na západě a jihozápadě Ruska

A tak jsme v současnosti svědky toho, že bývalá Germánská říše se dnes změnila v superstát “Německo-Francie”, bývalá Osmanská říše se proměňuje ve spojenectví Turecka jak s Německem tak s Íránem (třetí džihád) a bývalá Rakousko-uherská říše, která má opět zahrnovat i Balkán, se mění v nástroj, který by měl být spouštěčem i další války – války s Ruskem.

Když pomineme, že superstát “Německo-Francie” je spojencem Íránu/islámu (tzn. i Osmanů), tak nám vyjde, že země V4/obdoba Rakouska-Uherska jsou v obklíčení islámem jak ze severu, tak z jihu. Ale to není celé, protože když se na země V4 podíváme ještě jinak, tak jsou pouze základem nově vytvářené východní Evropy v rámci dvourychlostní Evropy.

Spolu se zeměmi V4 totiž mají být součástí východní Evropy i všechny země, které kdysi byly součástí SSSR a také všechny země Balkánu, které dříve byly součástí Jugoslávie. A co je na všech těch zemích východní Evropy nejpodstatnější? Téměř všechny už jsou součástí EU a NATO!

Česko posiluje vztahy s Ukrajinou, ministr zahraničí Petříček na návštěvě Ukrajiny kritizuje Rusko

A jaký nám z toho ve finále vychází obrázek? Východní Evropa oddělená od superstátu “Německo-Francie”, ale přesto východní Evropa jakožto základny NATO kolem celé západní a jihozápadní hranice Ruska! Ještě jinak: všechny země na západní a jihozápadní hranici Ruska, které do roku 89 byly součástí Varšavské smlouvy, jsou nově součástí NATO! A to je to hlavní překreslování Evropy! Ale pokračujme.

Petříček se svým ukrajinským protějškem Pavlo Klimkinem, Ukrajinu označil za klíčového partnera východního partnerství. V listopadu do země přijel místopředseda sněmovny Vojtěch Pikal (Piráti) a na Ukrajinu vyrazí i sněmovní zahraniční výbor. Zatím posledním českým premiérem, který zemi navštívil, byl před deseti lety Mirek Topolánek 

Zakrátko po ohlášení vzniku superstátu “Německo-Francie”, se český ministr zahraničí Petříček vydal na Ukrajinu. Kromě toho, že mu nevadilo, že podpořil banderovský fašistický režim Ukrajiny, tam dohodl především další sbližování Česka s Ukrajinou, jehož konkrétní podoba je nejen o tom, že ročně by Česko místo cca 21 000 migrantů z Ukrajiny mělo přijímat až 40 000 migrantů, ale i ta, že ministryně Maláčová chce Ukrajincům v Česku upravit platy

Makedonie se mění v Severní Makedonii a stane se členem NATO

Téměř současně s návštěvou ministra Petříčka na Ukrajině se objevila zpráva, že po dlouhých dohadech Makedonie s Řeckem o název části toho území Makedonie, které zbylo po rozpadu Jugoslávie, se dospělo ke shodě a že toto území se nově bude jmenovat “Severní Makedonie” . Připomenu, že název “Makedonie” je velmi svázán s řeckou historií, proto Řecko vystupovalo proti tomu, aby tak bylo označeno území, které ve skutečnosti představuje jen část původní Makedonie

Na obrázku historické území Makedonie předtím, než jeho část byla anektována okolními zeměmi a současné území Severní Makedonie – Republika Makedonie

Jakmile bylo o novém názvu Makedonie rozhodnuto, jako první přišly informace, že  Severní Makedonie se stane členem EU i NATO – jako první reagoval šéf NATO: “„Těším se, až se budoucí Republika Severní Makedonie přidá k NATO,“ napsal na Twitteru generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg.” Nyní už bylo dohodnuto, že Makedonie protokol o vstupu do NATO podepíše 6. února.

Ve stejné době, 30. ledna, v ukrajinské tv pronesl ukrajinský ministr obrany Stěpan Poltorak, že NATO očekává urychlený vstup Ukrajiny

Pomiňme nyní, že ukrajinská vláda nestojí za jakékoliv zviditelňování a na vložené video a informaci se dívejme jen tou optikou, že Česko – kromě prezidenta Zemana – nemá problém s tím, že na Ukrajině jsou oslavováni banderovci.

V den, kdy Makedonie přijala název “Severní Makedonie” a odstranila tak překážku ke vstupu do EU a NATO, to potvrdila i Česká tv, když v pořadu Události,komentáře rozvinula téma “Ukrajina a Severní Makedonie v NATO”

Ale nyní k tomu, že téma jak Ukrajiny v NATO, tak Makedonie v NATO, to jsou jen další kamínky mnohem širší mozaiky -mozaiky, jejíž základem je Visegrádská čtyřka!

Visegrádská čtyřka poprvé – “V4 plus Země východního partnerství”

Země východního partnerství, to je projekt z roku 2012, jde v něm o šest zemí, se kterými má V4 rozvíjet vztahy na všech úrovních a jsou to tyto země: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Moldavsko a Ukrajina.

K těm si můžeme říct, že Gruzie už je jednou nohou v NATO – velmi se o to zasloužil bývalý ministr obrany Stropnický, který v Gruzii nedávno slavnostně odhalil sochu Václava Havla

M. Stropnický v Gruzii, červen 2017 

Pokud jde o Moldavsko, tak o to se hraje, velmi ale vadí, že tam ve volbách zvítězil “proruský” prezident Dodon.

Pokud jde o Ázerbájdžán, tak ten je prozatím jen partnerem NATO, ale pak tady máme ještě tři velmi důležité země: Arménie, Ukrajina, Bělorusko. Proces kolem Ukrajiny jsem částečně popsala v souvislosti s návštěvou ministra Petříčka, takže nám zbývá dění kolem Arménie a Běloruska.

A byla to právě Arménie, kvůli které Brusel před rokem velmi slavil – Arménie se totiž tehdy trhla od Ruska a přidala se k EU a byla to sláva veliká (psala jsem o tom zde)

A jak by také ne, když Arménie si natolik rozumí s Íránem, že podle Íránu by se Arménie měla stát součástí Íránu (psala jsem o tom zde)!

A jak by také ne, když F. Mogherini je v Íránu vařená pečená (více zde). ..

Takže s Arménií je také téměř hotovo (i když ne tak docela, protože v Arménii má Rusko vojenské základny a v případě bojů o Náhorní Karabach (viz opět velmi prozíravý Putin) se Arménie bez Ruska neobejde.

Přesto si připomeňme zprávu ze srpna loňského roku: “Předseda vlády Andrej Babiš se v pátek 24. srpna 2018 setkal v Hrzánském paláci s předsedou Národního shromáždění Arménské republiky Arou Bablojanem. Jednal s ním především o vzájemných vztazích, ekonomické výměně i o spolupráci Arménie s EU a NATO.” (zdroj zdezde)

Srpen 2018 – A. Babiš s předsedou Národního shromáždění Arménie Bablojanem 

A zbylo nám Bělorusko, kde Lukašenko neví co by! K tomu máme aktuální zprávu, že EU a Světová banka dají 8,8 mln dolarů na pomoc Bělorusku  , což není nic jiného, než přetahovaná s Ruskem o to, na čí stranu se Bělorusko přidá.

Ale teď to podstatné – jak má příští východní Evropa, tzn. V4 + Země východního partnerství vypadat: zeleně V4, oranžově Ukrajina, Bělorusko, Moldávie, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán.

Že z Ázerbájdžánu a Arménie je to už o propojení s Íránem a přes něj s Čínou, to teď vynechám, důležité teď totiž je to, že dokud Putin drží Ukrajinu a Bělorusko, tak plán Globalistů o tom, jak ze zemí V4 a bývalých sovětských republik vytvoří nástroj, který s banderovským fašismem a antisemitismem nově potáhne na Rusko místo Hitlera, nemá šanci uspět!

Přičemž dalším důvodem, pro který tento projekt šanci na úspěch mít nemá, je dle mého to, že země V4 NEDOPUSTÍ, aby byly od EU odtrženy v rámci tzv. dvourychlostní Evropy a tedy nedopustí, aby se staly jak součástí ukrajinské banderovštiny, tak součástí polské nenávisti k Rusku!

Visegrádská čtyřka podruhé – formát “16+1”

V roce 2012 vznikl ve Varšavě formát “16+1”, který je o prohlubování ekonomické spolupráce. A tady jsou země, které jsou jeho součástí: vedle Česka je to dalších deset členů Evropské unie – Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko a pět států mimo unii –Albánie, Bosna, Makedonie, Černá Hora a Srbsko. Peking na zatím posledním summitu platformy 16+1 loni v listopadu v Budapešti slíbil, že poskytne zemím střední, východní a jihovýchodní Evropy na rozvojové a investiční projekty přes tři miliardy dolarů (67 miliard korun).

A co tady opět vidíme? Opět vidíme země V4, ovšem už v mnohem širším začlenění. A v tomto případě si zasluhují pozornost tyto země: Albánie, Bosna, Makedonie, Černá Hora a Srbsko. Tím už se dostáváme k tomu, jak důležitým kamínkem je Makedonie – nově “Severní Makedonie”, ale pro úplnost se na ten Balkán podívejme ještě i jednotlivě.

Albánie je součástí NATO od roku 2009, Černá Hora se slavnostně připojila v červnu 2017, Bosna je rozpracována , Srbsko prozatím trvá na negativním postoji . V těchto souvislostech je logické, s jakým jásotem se právě pracuje na přijetí Makedonie.  Když si k tomu přidáme, že Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko už členy NATO jsou, tak se nám tady rýsuje další obrázek o spolku, jehož součástí má být V4 v rámci projektu “16+1”.

Přitom v této souvislosti je nejdůležitější to, že projekt “16+1” zahrnuje Balkán. A tady připomínám, že cca 33 % obyvatel Makedonie vyznává islám a že dále na Balkáně už existuje i konflikt mezi katolíky a pravoslavnými a že tedy se nelze divit, že Balkán je opět označován za výbušný sud prachu

Visegrádská čtyřka potřetí – formát “4+1”

Tato část je o tom, že Visegrádská čtyřka už není o počtu čtyř členů, ale o počtu pět členů. Od června 2018 je totiž součástí V4 i Rakousko

Za pozornost stojí, že ˇZidovské listy” tehdejší událost okomentovaly článkem “Tajné přání Rakouska. Bude nás ve Višegrádu pět?”

A tady skončím citací V. Pjakina z jeho “Otázek a odpovědí”

Dotaz:

Znamená účast Rakouska v tomto projektu, že byl zahájen proces převzetí kontroly nad východní Evropou od amerických a britských státních elit těmi z Rakouska a Německa, které obvykle jednají ve vzájemné součinnosti?
A také to, že tím byl zahájen proces předání plné kontroly nad daným územím od atlantického křídla globálního prediktoru tomu euroasijskému?
Znamená to také to, že kurátorství nad banderovským projektem se vrací zpět do Rakouska?

Odpověď:

Všechno je to trochu jinak. Problém je v tom, že se o žádné převzetí řízení nejedná. Visegrádská čtyřka, která teď existuje a Intermarium/Mezimoří Pilsudského jsou články jednoho řetězce, je to jeden plán. Mám na mysli to spojení zemí jako Polsko, Maďarsko, Československo, Rumunsko, Moldavsko a přirozeným způsobem s nimi hraničícího Rakouska, které tam nikdy nefigurovalo zjevně.

Opět si připomeneme Vídeň s knihovnou Habsburků a Prahu jako okultní centrum světového židovstva. Visegrádská čtyřka a Intermarium jsou pověřeny tím, aby zachovaly kulturní identitu stávající Evropy, při plném přeformátování staré Evropy a vytvořením nových národů, nových jazyků a nových států.

A tohle musí vydržet do doby, dokud bude nadnárodní řízení, globální prediktor mít zájem o zachování těchto dvou center, toho vídeňského s knihovnou Habsburků a pražského centra jako okultního centra světového židovstva.

Ale kvůli tomu musí existovat nějaký silný subjekt. A vzpomeňme si na to, o čem stále mluvíme, že jakýkoliv stát začíná tehdy, má-li minimálně 10 miliónů obyvatel. Je tedy třeba vytvořit takový stát, který svou infrastrukturou, svou zdrojovou stabilitou dokáže zajistit svou existenci v konfliktních, agresivních podmínkách prostředí. Proto ta opora o dvě moře, o Černé a Baltské, aby ten celek nebyl sevřený.

Jde o dávný proces. Byl vypracován dlouho před Pilsudským, před tím než ho Pilsudski ohlásil. Takže jaké převzetí řízení? Probíhá plánovaná práce globálního prediktoru na přeformátování západní Evropy.
A skutečnost, že to teď běží tak neslaně nemastně, souvisí s tím, že byla pozastavena ta migrační vlna. Cožpak si myslíte, že Orbán je sám o sobě takový frajer? Prý:
„Nebudeme k sobě pouštět migranty.“ On sám si dokonce může myslet, že takový frajer je, ale celá ta frajeřina musí mít ekonomické jištění.

Vzpomeňte si, jak Hitlera přiváděli k moci a připravovali na válku s Ruskem. Přestože je okolo Orbána takové pozdvižení, ekonomické procesy u něj běží tak, jak je třeba, aby mohl být realizován projekt Intermarium.

Zdroj citace Pjakina  zde

Ale ať uzavřu svůj článek – nejsou země V4 směrovány k tomu, aby naplnily to, co je žádoucí?

Potřebuje Rusko rozdělenou Evropu? A potřebuje V4, aby se od západní Evropy oddělila?

Všechno směřuje k tomu, že po vzniku superstátu “Německo-Francie” se země V4 od EU trhnou a učiní tak v dobré víře, že se zachrání. Já se ale stále více domnívám, že tím pouze splní to, co je od nich očekáváno, tedy to, co dávno tomu bylo naplánováno co by součást přeformátovávání Evropy! A můj zásadní dotaz zní – pomůže Putinovi, když se země V4 od Francie a Německa trhnou a stanou se součástí těch projektů, které jsou od začátku naplánovány k novému tažení na Rusko? A pomůže zemím V4, aby se tak stalo?

Ještě jinak – má Česko po návštěvě ministra Petříčka na Ukrajině prohlubovat vztahy s Ukrajinou, anebo má raději volit udržování vztahů s Německem tak, aby dvourychlostní Evropa nemohla být realizována?

Když si na tuto otázku odpovím optikou Ruska, tak myslím, že nic horšího, než příklon V4 k Ukrajině (a Bělorusku a Makedonii a Balkánu pod vládou NATO) si Putin nemůže přát …. Jenže tady jsme u toho, že každé volání o vystoupení Česka z EU, je právě o příklonu k Ukrajině (a k Bělorusku a Makedonii a Balkánu pod vládou NATO).

V souhrnu totiž ministr Petříček návštěvou Ukrajiny neudělal nic jiného, než že Česko coby součást V4 posunul k tomu, aby se Česko jako součást V4 trhlo od superstátu “Německo-Francie”   A z toho plyne co? Že každý, kdo volá po odtržení V4 od EU, podporuje ministra Petříčka…. A otázkou je, jestli tuto skutečnost vidí i ti, kteří ministra Petříčka za jeho vystupování na Ukrajině chválí….

PS: Nemělo by zapadnout – “Velvyslanec Ukrajiny se postavil za banderovce: Vyvražďování Čechů je komunistickým mýtem”. Ukrajinský velvyslanec v České republice, Jevhen Perebyjnis, který doprovázel českého ministra zahraničí Tomáše Petříčka na jeho nedávné návštěvě na Ukrajině, poskytl rozhovor Českému rozhlasu. Velvyslanec se podělil o své dojmy ohledně diplomatické cesty Petříčka a opět se postavil za banderovce – zdroj zde.

 

-Pozorovatelka- 03.02.2019

Související:

Čím se provinil Andrej Babiš – “Odmítám dvourychlostní Evropu”

Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska – to už neplatí

Před sto lety 11.11. 1918 se Evropa měnila na předtím a potom

 

Print Friendly, PDF & Email

217
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Chudáci nepoučitelní Frantíci. Uzavírat dohody s německým germánem- to se skutečně nepoučili z chyb minula? Velkovýroba tzv. dohod) které uzavíral Hitler a bez mrknutí oka je Náckové rozdupali: Německo-polský pakt o neútočení 26. ledna 1934, Německo -SSSR pakt o neútočení 23. srpna 1939, o mnichovském komplotu zápaďáků s Hitleren ani nemluvě. Co se Petříčka týče- stále více se ukazuje, že je jedno koho volíme. poslušné patolízalské figurky se vždy najdou v hojném počtu, aby se dosadily na příslušné posty. Fanatici z Ukrajiny, která vznikla ze šrotu po rozpadu SSSR. To jsou naši dnešní kámoši. Po roce 89 tady byly plné noviny zpráv o ukrajinských mafiích. Kam se najednou tak vypařily po puči v Kyjevě ( tzv. Majdanu)?

Budro
Návštěvník
Budro

OT, ale jako ukázka degenerace bílé rasy:
Včera jsem sledoval další díl Mostu… cigoší boží, bílí hajzly… a ten Luďan … no jak to říct… hraje ho nějaký Martin Hofmann a ti samí “tvůrci” ho před rokem nechali hrát v seriálu Trpaslík takovýho právníka, kterýmu se z nosu udělal čurák… neviděl jsem to, ale bo byl pan Hofmann (takový pěkný jméno) u Lucie Výborné a ta se ho na to ptala, tak jsem si to dohledal… no a tam mi došlo, že to je jeho PRAVÁ tvář. Pan Hofmann je zráce své rasy a je TO co je.
comment image
škoda… slušnej chlap, ale zaprodal se.
Nosatej Lulan.
Pokaždý když teď uvidím jeho ksicht, prostě už si nemůžu pomoct abych TO tam neviděl.
comment image

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Vláda souhlasem ohrozila sama sebe. Dala najevo, že jí vyhovuje, když bude stanovovat vládu v nějaké zemi cizí stát nebo nějaký soukromník. Tak se stane i jí. Měla by balit kufry.

oujeeeah
Návštěvník
oujeeeah

Super tak at se to stane trhnem se a pak zadne tazeni a je to vyuzij a zvitez 😉 takze ja sem pro hraje nam to do karet

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…jistě jste dnes (vlastně dnes už včera) zaznamenala tuto aktuální zprávu Terezy Spencerové v ranní kávičce https://prima.iprima.cz/novinky/422019-svet-pri-pondelni-ranni-kavicce-terezy-spencerove → papež František přistál ve Spojených arabských emirátech, je to vůbec první návštěva nějakého papeže na Arabském poloostrově, v rodišti islámu… dostalo se mu červeného koberce, i když těsně před odletem vyzýval k ukončení agrese proti Jemenu, v níž jsou Emiráty až po uši… zdroj https://www.nbcnews.com/news/world/pope-francis-welcomed-pomp-filled-ceremony-united-arab-emirates-n966461

Tak jsem si vzpomněl na to, co jsem Vám psal asi v říjnu minulého roku jen jako zajímavost – pod čarou – jako možné ohlášení GP k nastartování odpisu Vatikánu. Tehdy vyšly celosvětově zprávy:
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2681477-posledni-egyptsky-nalez-roku-vedci-nasli-zachovalou-hrobku-faraonova-kneze-starou-vic a třeba tady
https://www.denik.cz/ze_sveta/objev-desetileti-v-egypte-objevili-dosud-nedotcenou-hrobku-starou-pres-4400-let-20181216.html
comment image

Šlo o egyptského hierofanta.
Vzpomínáte si? Psal jsem tehdy, že je docela možné, že tím GP mohl ten proces odpisu oznámit, ale že se k argumentačnímu doložení dostanu po zpracování později. Pak jsem se k tomu nedostal, omluvil jsem se a Vy jste napsala, že to nevadí, prostě to šlo do ztracena. Ale jde o to, že když dnes vyšla ta zpráva o papežovi nahoře v mém příspěvku a viděl papu rimskeho
v “zajetí islamistů”:
comment image

A následně dohledal na toto téma – “Vatikán” z pohledu jeho diskreditace – zprávy z minulého týdne jen z našich zdrojů – vypadlo na mě toto viz:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vatikan-jeptisky-knezi-znasilneni-tehotenstvi-potrat-deti-cirkev.A190201_114710_zahranicni_kha

https://www.hlavnespravy.sk/papez-interrupciu-sme-nemali-chapat-ako-ludske-pravo/1658491

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cirkev-mlzi-sexualni-zneuzivani-deti-duka.A181201_125318_domaci_kuce

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vatikan-papez-knez-sexualni-obtezovani-rezignace.A190130_132422_zahranicni_fort

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/papez-italie-vatikan-celibat-katolicka-cirkev-brazilie.A190128_153424_zahranicni_dtt

https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/247898-cirkvi-v-usa-otrasa-novy-skandal-300-knezi-zneuzilo-tisice-deti/
Tak se k tomu argumentu o ohlášení odpisu Vatikánu “gépéčkem” budu muset někdy zase vrátit. Okolnosti si to žádají. 🙂

Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

V celých dějinách katolické církve je to podle AFP vůbec poprvé, co kardinál byl propuštěn ze stavu duchovních kvůli obvinění ze sexuálního zneužití.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/papez-propustil-obvineneho-exkardinala-ze-stavu-duchovnich/1722402
Rozhodnutí, vůči kterému se již nelze odvolat, a je tedy definitivní, přichází před klíčovým jednáním předsedů biskupských konferencí z celého světa, svolaného do Vatikánu na 21. až 24. února.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

A už jsou tady zase odkazy na Pjakina.
On snad ještě někdo věří Pjakinovi? Tomuto bolševickému-KGBáckému vlastizrádci?
Evidetně někomu nestačilo dost protiruských Pjakinových činů. Nuže, připomene jeden z nich, který hovoří za všechny.

“Valeriji Viktoroviči, krymská prokurátorka Natalja Poklonská se společně s obyvateli Simferopolu zúčastnila akce Nesmrtelný pluk. Ale místo fotografie svých dědů a pradědů ulicemi Simferopolu nesla zázračnou ikonu Mikuláše II., a udělala z něj tak účastníka Nesmrtelného pluku.

Nejednou jste říkal, že Poklonská pracuje na obrození Bílého projektu. Chtěl bych slyšet váš komentář: jak daleko v tomto případě zašla Poklonská a ty síly, které za ní v realizaci tohoto projektu stojí?

Problém je v tom, že říci zde, že to Poklonská zašla daleko, není možné. Poklonskou zneužili. Ona upřímně uvěřila a byla vedena, je jen loutkou v cizích rukách. Jednoduše ji podrazili, když ji donutili jít s tou ikonou.

Ano, ona pracuje pro realizaci Bílého projektu, aniž chápe všechny konsekvence. V čem spočívá ta zázračnost ikony Mikuláše II.? Nehledě na to, že zde její použití bylo vůbec nemístné. Šlo o konkrétní Nesmrtelný pluk konkrétní epochy. Bylo to jeho pokračování.

A jak může být součástí tohoto pluku člověk, který dovedl zemi k porážce ve válce? Došlo k tomu v důsledku politického převratu, nicméně šlo o porážku ve válce. A také k občanské válce?

Co byl vlastně ten Mikuláš II. zač? Co přinesl státu pozitivního? Vůbec nic! Stát zničil. Když říkají zázračná… Tak on se opravdu postaral o zázrak. On zdědil pokojnou zemi. Mohl bych Natalju Poklonskou pochopit, pokud by nesla například ikonu Alexandra III., Petra I., Mikuláše I.

Pokud Petr I. a Mikuláš I. jsou ještě sporné figury, tak Alexandr III., car mírotvůrce, na kterého Evropa musela čekat, dokud se ruský car nevrátil z ryb. Chápete? Převzal stát rozdíraný terorismem, otce mu zabili při bombovém atentátu.

Uvědomujete si, za jakých podmínek se stal carem? Udělal v zemi pořádek. Předával pokojný stát, prospívající, na cestě k obrození a všechno to bylo jednoduše zahozeno.

První a druhá světová válka byly výsledkem neschopnosti Mikuláše II. řídit stát.

A oběti jeho neschopnosti řídit stát, se ho teď pokoušejí vyzdvihovat. A na tomto základě realizovat svůj projekt. Je to mimochodem jeden z prvků státního převratu a spiknutí proti Putinovi. …
Za Mikuláše II., nevinnou oběť. Jaká on byl nevinná oběť? Všichni, kteří šli v Nesmrtelném pluku, byli přímými oběťmi neschopnosti Mikuláše II.

Právě kvůli tomu generálové a celý ruský důstojnický sbor tak podpořili za revoluce bolševiky. Protože si uvědomovali, kam spěje řízení Mikuláše II., a že druhá světová válka je nevyhnutelná. Takže…

Je takový výrok o Poklonské, že to není zločin, je to horší než zločin, je to chyba. Ona udělala chybu. Začlenili ji do úplně jiného programu, ve kterém ona upřímně pracuje.”
https://cs.ynterview.com/rozhovory/v-v-pjakin-otazka-odpoved-ze-dne-16-5-2016-prvni-vypusteni-rakety-z-kosmodromu-vostocnyj

Co dodat? Lépe se snad vlastizrádce Pjakin ani odhalit nemohl. Jeho špinění památky a odkazu cara Mikuláše II. v duchu komunistické propagandy je více než výmluvné.

Btw. co znamená odpor Pjakina k tzv. “Bílému projektu”? Proti národnímu obrození Rusi?! Proti re-christianizaci Rusi?! Proti demokratizaci Rusi?! Proti obnovení pravoslavného carství na Rusi?! Evidentně ano. Jeho plivání na monarchisty a všechny skutečné konzervativní-pronárodní ruské patrioty (včetně lidí, jako právě např. Natalja Poklonská) také vypovídá o mnohém.
Ne nadarmo se loutková protiruská sionistická Putinova-Medvěděvova vláda, sloužící zájmům světového sionismu a komunistické Číně, bojí vlasteneckého “Bílého projektu” (rudí mají strach z návratu proruského osvobozeneckého boje novodobých bělogvardějců).

BÍLÝ PROJEKT PŘICHÁZÍ.

ODPOVĚDÍ NA 1984 je 1776!
comment image

#Konzervatismus #Libertarianismus #Konstitucionalismus #Křesťanství #Antikomunismus #Russian1776 #MakeRussiaGreatAgain

Taranti
Návštěvník
Taranti

Vy Forever a Pozorovatelka by ste sa mali rozdelit obaja na polovicu a jednu polovicu by ste si mali medzi sebou vymenit. Obaja by ste prestali byt utopisti. Vy aj Pozorovatelka si z Pjakina vyberate len to co sa Vam obom hodi a tak isto to robite aj s Putinom. Jeden je extremne kriticky a druhy extremne nekriticky. Obaja vsak nevychadzate z reality. Z Pjakina si mate vybrat posledne dve minuty, ked hovori o tom, ze mate studovat KSB a DVTR. A potom na zaklade vlastnych zisteni a poznania konfrontovat svoje zavery s Pjakinom. Na to ten videovystup je. Otazka-Odpoved. Polozili ste nejaku otazku Pjakinovi na zaklade vlastneho rozboru? A Putin. Putin je v prvom rade Prezident RF. A jeho kroky budu vzdy v prvom rade viest k pozdvihnutiu RF. Mozeme s jeho krokmi suhlasit alebo sa nam mozu nepacit. No verit, ze Putin je zachrana slovanstva je utopia taka ista ako verit, ze je hrobarom RF. Politika je umenim mozneho. A nie viera v nemozne co tu casto prezentujete obaja, len v opacnom garde. S pozorovatelkou suhlasim vsak oproti Vam s jej temou o RURACH. I ked na druhej strane sledovat penazovody je asi to najjednoduchsie, lebo rury su realne a vedu od niekial niekam, niekto ich plni obsahom a niekto ten obsah spotrebovava a niecim za ten obsah plati. Naopak Vase historicke exkurzie do hlbin ruskej duse byvaju casto plne nepochopenia a zcestnych uvah. Avsak netvrdim, ze obaja nemate v niecom pravdu, ide skor o to ako to podavate, z coho vychadzate a co sledujete….

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Blázinec, Nafurte na tebe čeká.

dan
Návštěvník
dan

V článku je sice množství faktů ale poskládaných do naprosto nesourodé mozaiky.

JeBe
Návštěvník
JeBe

dan
Problém může být ve vašem přijímači

Administrator
Admin

Musíte se naučit PMG, nikdo tady za vás nic skládat do sourodé mozaiky nebude a naučit se to musíte sám.

MrK
Návštěvník
MrK
dřevorubec
Návštěvník
dřevorubec

Byla doba kdy jsme se naučili létat jako ptáci a potápět se jako ryby,myslím že už nám všem zbývá jediné – naučit se žít na naší zemi jako lidé. Vše je jen na nás a naší mravnosti.

Štěpka
Návštěvník
Štěpka
Budro
Návštěvník
Budro

Inu Makrela. Smells Fishy.
comment image