Sunday Express: “Jen počkejte…! Islámský stát propašoval do Evropy tisíce extremistů”

Sunday Express: “Jen počkejte…! Islámský stát propašoval do Evropy tisíce extremistů”

Sunday Express:  “Jen počkejte…! Islámský stát propašoval do Evropy tisíce extremistů”

Více než čtyři tisíce ozbrojenců radikálního Islámského státu se tajně infiltrovalo do západních zemí jako uprchlíci. Informuje o tom britský Sunday Express, který cituje nejmenovaného agenta IS.

Podle agenta, v rámci tajné akce IS přecházejí ozbrojení bojovníci přes hranici s Tureckem a  IS je posílá do evropských zemí. Zdroj uvedl, že s pomocí místních převaděčů teroristé proudí do Evropy mezi nevinnými migranty. Účelem infiltrace extremistů je podle zdroje zřízení kalifátu na celém světě. Pašerák lidí z IS označil proces migrace za veliký úspěch. “Jen počkejte,” – zasmál se.

 

Sunday Express:“Je naším snem, aby byl kalifát nejen v Sýrii, ale na celém světě, a budeme jej mít brzy, dá-li Bůh”

Příslušník IS promluvil exkluzivně pod podmínkou anonymity a v přesvědčení, že je prvním, který potvrdil plány infiltrace IS do západních zemí. “Islámský stát aktivně pašuje své ozbrojené lidi přes řídce hlídanou 565 mil dlouhou tureckou hranici do nejbohatších evropských zemí” – odhalil dále.

“V současné době je v Evropské unii připraveno více než 4 tisíce tajných a ozbrojených příslušníků ISIS” – tvrdí. Příslušník IS dále řekl, že tajná infiltrace je začátkem mnohem větší plánované akce, jejímž cílem je provádět útoky na západní svět jako odplatu za americké útoky, vedené s koaličními partnery. “Jestliže kdokoliv zaútočí na mě, může si být jistý odvetným úderem” – dodal.

Zdroj: zde

Co dodat? Pokud jde o Sýrii, tak z té k nám proudí především sunnité, kteří neuznávají Bašára Asada, který je šíitou. Aby bylo jasněji – šíité jsou mírná odnož islámu, zatímco sunnité jeho tvrdá a většinová odnož a ve zradikalizované podobě sunnité fungují jako IS. Většina obyvatel Turecka je sunnitská a tudíž je turecká vláda nepřátelská vůči šíitskému prezidentu Asadovi a současně vůči jeho největšímu spojenci, Íránu, který rovněž vyznává šíitskou podobu islámu. Ale o to více je turecká vláda vstřícná k IS (raději bombarduje Kurdy, než Islámský stát).

Co z toho plyne? Migrací je Blízký východ zbavován odpůrců Íránu – sunnitů a jejich nejradikálnější podoba, IS, se přes Turecko infiltruje do Evropy  (že by v zájmu červencové jaderné dohody s Íránem, kterou bude americký Kongres schvalovat 17. září?).

Logiku, že Turecko posílá do Evropy sunnity a příslušníky IS, to má – Turecko totiž má důvod se Západu mstít, a to za podporu Kurdů a za podporu vzniku Kurdistánu. Pokud anonymní zdroj, o který se článek opírá, skutečně existuje, pak “řídce hlídané turecké hranice” do všeho velmi zapadají. A může to být moment, který se v politice multikulturalismu vymkl kontrole.

-Pozorovatelka-   7.9.2015

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Netrepte
Návštěvník
Netrepte

Co to be za nezmysel? Suniti su predsa najbohatsia arabska vrstva, ktora je prave inteligentna, vzdelana a vacsinou umiernena, naopak az 88% Shiitov nevedia ani len citat/pisat a prave z toho plynu problemy pretoze staci ak im nejaka mudra hlava povie co je spravne, tvrdo sa toho drzia.

Ilona
Návštěvník
Ilona

Sputnik : Přes 4 tisíce bojovníků radikální skupiny Islámský stát tajně pronikly do západních zemí jako uprchlíci. http://www.czechfreepress.cz/evropa/media-do-evropy-pronikly-jako-uprchlici-pres-4-tisice-bojovniku-is.html

xzden
Návštěvník
xzden

V souvislosti s probíhající invazí muslimů není od věci uvést fakta, která se snaží zakrýt mainstreamem nafukované kauzy bělochů Pistoriuse a Krejčíře, ohledně situace bělošského obyvatelstva v současné JAR, kde byl v r.1991 úpěšně prosazen (multikulturalismem kamuflovaný) rasismus naruby.

Za posledních 20 let v JAR povraždili 4 tisíce bílých obyvatel
http://russian.rt.com/article/21016

Fotoreportáž Reuters o životě “rasismem naruby” ožebračených bělochů (holandských Búrů) v současné JAR :
http://www.visti.ks.ua/novosti/v-mire/4611-zhizn-belyh-v-yuar-fotosessiya-reyters.html
Búrové byli vyházeni ze všech profesních pozic ve státním aparátu a je jim znemožněno v rámci systému JAR fungovat v jakékoliv jiné než společensky podřadné pozici

Oranje/Orania (Oraňsko) jako poslední autonomní území Búrů v rámci JAR
http://ttolk.ru/?p=18533

Bělochům poušť
http://www.geo.ru/node/41853

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Nenechte si ujít reprízu (dnes v 16:30 hod) pořadu se šéfredaktorem Aeronet.cz panem VK studia Kladno na rádiu Svobodný vysílač CS http://www.svobodny-vysilac.cz Témata: Nejen o utopeném chlapci, zvyšování kvót na uprchlíky a mediálních hrách na city občanů. Moderují a diskutují: Martin Dukát a Vítek

bantustan
Návštěvník
bantustan
celeron22
Návštěvník
celeron22

Uz je rozhodnuto:
EU vydala prikaz pro rozdeleni imigrantu mezi zem EU:
CEsko: 3000
Slovensko : 1500

albatros
Návštěvník
albatros

Ty čísla sou jen orientační. Na cestě je zhruba 250 000 lidí a za nima další vlna ještě čeká v přístavech zhruba 1 500 000. Každej z nich si sem pozve rodinku, tak 20 lidí na osobu.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/09/03/migracni-vlna-a-kupecke-pocty/#more-941603

Ilona
Návštěvník
Ilona

Na Č.Republiku uvalena – Fatwa.
¨http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/na-c.republiku-je-uvalena—–fatwa.–mujahedini-se-k-nam-vraceji-ze-syrie–mstit-se–.html ,
Моджахеды в Чехии 2015 … В ноябре 2013 наложили на Чехию – Фaтву.
Чехи напали на мечеть Свининой и Cалом.. Mоджахеды возвращаются из Сирии , чтобы отомстить. Некоторые говорят, что они работают в Чешской Республике для грузинской мафии.
List of Dagestan Mujahedeen in Czech Republic …
V listopadu 2013 byla na Č.Republiku uvalena – Fatwa. Viz seznam dagestánských Mudžahedínů, vrátivších se ze Sýrie. Někteří prý pracují v České republice pro gruzínskou mafii. Nezbývá, než se modlit a doufat, že si naši obřezanci nevybrali již tento smolný rok k prvnímu Českému MEGA MASAKRU … Stal se malér; hromádku vepřových kostí někdo hodil před vstupní dveře brněnské mešity a jejich kliku pomazal následně sádlem a pověsil na ni i kus vepřového masa. Muslimové podali na neznámého pachatele trestní oznámení. Konzumaci vepřového masa islám přísně zakazuje; muslimové jej považují za nečisté. Proto prý byla v listopadu 2013 na Česko vyřčená fatwa, která se nedá odvolat. Musí se údajně splnit do pěti let. Není otázka jestli, ale kdy to přijde a poteče krev a šedý mozek bude stékat po stěnách. Zprávu převzal a osobně prošetřoval ÚOOZ Praha. Dodnes však nebyla varována jediná státní instituce, jediné nádraží, nebo škola či nemocnice. Velký problém je, že mezi BIS a ÚOOZ se vede konkurenční boj. Prakticky tyto dvě instituce mezi sebou minimálně komunikují. Co se stalo ve Francii, to se může zítra klidně stát i u nás; a to nešířím poplašné zprávy…
Informujte své politiky , známé policisty , učitele a novinářе !!!

Alkid
Návštěvník
bantustan
Návštěvník
bantustan

Normální holografická show…Chrochtající letadla se zvukem,vše ze satelitu řízené,nálože narvané v patrech na sekundu přesně odpálené,Jediný tvor,co by na ta letadla koukal infračervenou kamerou,tak NIC neuvidí…Je ostatně zaběr,jak jednomu tomu letadlu těsně před dopadem ZMIZELO jedno křídlo..Kde udělali soudruzi v řídícím středisku chybu?

bantustan
Návštěvník
bantustan
Aksal
Návštěvník
Aksal

Poslechněte si toto, tak od 7. minuty…
https://www.youtube.com/watch?v=Ifw_wfPWHWI

bantustan
Návštěvník
bantustan

Tak Protokoly Sionských mudrcu jsou vetché a několikrát vyšky knižně..Koukal jsem jako zvědavý puberták v roce 1962 do vydání z roku 1927 a to vydání DRUHÉ. Zajímavé je,že pasuje jak na eru socialismu, tak i eru současnou..Shrnuto,obsah se týká lidiček,co řvou v arénách současné disfunkční muziky,či při fotbalu,etc..