Summit Putin-Trump v Helsinkách vyvolal kopřivku v České televizi a Tomáš Klvaňa...

Summit Putin-Trump v Helsinkách vyvolal kopřivku v České televizi a Tomáš Klvaňa řekl divákům, že schůzka se vůbec neměla konat, že to byla chyba. Rusko se prý vměšovalo do amerických prezidentských voleb a summit v takové chvíli neměl proběhnout a je znakem Trumpovy slabosti! Proč Trump znovu zobrazoval prsty symbol Gaia, signál Svobodných zednářů?

Summit Putin-Trump v Helsinkách vyvolal kopřivku v České televizi a Tomáš Klvaňa řekl divákům, že schůzka se vůbec neměla konat, že to byla chyba. Rusko se prý vměšovalo do amerických prezidentských voleb a summit v takové chvíli neměl proběhnout a je znakem Trumpovy slabosti! Proč Trump znovu zobrazoval prsty symbol Gaia, signál Svobodných zednářů?

Ve finských Helsinkách dnes proběhl ostře sledovaný summit mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem. Oba dva se shodli na tom, že americké prezidentské volby nikdo neovlivňoval, a že v USA probíhá zfalšovaný hon na čarodějnice. Tím je myšlena snaha americké FBI a Kongresu obvinit skupinu ruských občanů z hackingu proti Demokratické straně, což prý mělo pomoci Donaldu Trumpovi vyhrát volby. Přestože oba státníci probírali různá témata, Vladimir Putin se kromě jiného zmínil i o tom, jak se George Soros vměšuje do politických záležitostí v Rusku a pomáhá financovat protivládní subjekty nelegálními cestami. Je důležité, že se ruský prezident o Sorosovi zmínil, protože to ukazuje, jak moc je tento finanční spekulant nebezpečný pro bezpečnost a stabilitu i tak velké země jako je Rusko.

Tomáš Klvaňa.

Schůzka skončila úspěchem a spolupráce byla navázána, ale obsah dohod není úplně veřejný, takže na nějaké hodnocení si musíme počkat. Jenže co se začalo odehrávat na Kavčích horách v Praze, to je opravdu zase něco naprosto nevídaného. Česká televize si pozvala do Studia 24 v podvečer Tomáše Klvaňu, bývalého mluvčího prezidenta Václava Klause. Ten pracuje jako profesor na New York University, kterou vede Jiří Pehe. Jenže kromě toho byl Tomáš Klvaňa i viceprezidentem Aspen Institute Prague [1], který založil a zafinancoval Zdeněk Bakala. Klvaňa spolupracuje se Zdeňkem Bakalou už od roku 2011 [2] a není divu, že si Česká televize pozvala Tomáše Klvaňu právě dnes do studia, aby okomentoval schůzku obou prezidentů v Helsinkách. O pražské pobočce Aspenu jsme psali zde, je to výžívné, ale pozor na zvracení.

Putinův míč a Trumpův vzkaz?

Diváci ČT se po několika minutách dozvěděli neuvěřitelnou informaci, že prý Donald Trump ignoruje informace amerických tajných služeb, že prý Rusové zařídili prohru Hillary Clinton v prezidentských volbách. A v takové situaci, kdy se prý Rusové vměšovali do voleb, by žádný summit v Helsinkách neměl proběhnout. Pokud by na Trumpově místě byl jiný prezident, žádný summit v Helsinkách by nebyl, dokud by se Rusové nepřiznali, co udělali.

Diváci České televize tak slyšeli namísto ocenění summitu a zmírnění napětí mezi dvěma jadernými velmocemi pouze snůšku blábolů o tom, jak vlastně je summit špatný a chybný, protože Donald Trump je špatný prezident, kterému nevadí, že Rusové ovlivnili volby v USA. Klvaňa doslova vykreslil Trumpa jako Putinova agenta. Pokud by tohle zaznělo od někoho jiného, asi by nás to překvapilo, ale slyšet tyto názory od Tomáše Klvani jsou pouze potvrzením toho, že Zdeněk Bakala si do hnízda v Aspenu nenasazuje jalové figury, ale pouze tvrdé pro-neoconské marionety.

Během úvodního brífinku držel Trump neustále prsty zednářský symbol Gaia.

Velmi zajímavý byl symbol, který vyslal Vladimir Putin na závěr tiskové konference. Předal Donaldu Trumpovi oficiální míč FIFA 2018 s poukazem na to, že pokud jde o zlepšení americko-ruských vztahů, teď je míč na Trumpově straně. Trump nakonec míč hodil své ženě Melanii. Ale tento symbol je zcela výmluvný, protože Donald Trump bude muset zlepšení vztahů s Ruskem prosadit v americké zahraniční politice, kterou ale tvrdě ovládá a kontroluje americký Kongres, který stojí za současným protiruským éthosem v USA.

Donald Trump to bude mít opravdu velmi těžké a dá se očekávat, že neoconi nebudou marnit čas a už za pár dní přijde krok, který opět vztahy USA s Ruskem zhorší. Můžeme se dohadovat, jaký krok to bude, ale jisté je, že neoconi nedovolí Trumpovi faktické zlepšení vztahů s Ruskem a míč tak definitivně zůstane na Trumpově straně a nebude ho moci odehrát.

Trumpův symbol doslova bije do očí. Oba dva politici se před jednáním necítili nijak vesele.
Kabalistické symboly v rukách Trumpa, Merkelové a dalších vyvolávají znepokojení

Musíme si všimnout načasování summitu, protože to je velmi důležité. Včera skončil fotbalový šampionát v Rusku a hned druhý den dnes proběhlo setkání mezi Trumpem a Putinem v Helsinkách. Symbolika předání fotbalového míče Trumpovi tak má velmi zásadní významový přesah a není úplně jasné, jestli jde o vzkaz z Ruska Trumpovi, anebo o vzkaz globalistů skrze Putina Trumpovi. Včerejší vrcholná událost globalistů v Moskvě dopadla tak, že zvítězila islamizace Evropy, černá Evropa a francouzský kohout, který porazil Jihoslovany. To není dobrý signál pro Evropu, protože takový výsledek FIFA 2018 bude mít brutální přesah do procesů v EU a v otázkách migrace. Co se týče projektu Nové Evropy, očekávám převzetí procesů Emanuelem Macronem. A to není dobrá zpráva. Tedy, je to ještě horší zpráva, než kdyby procesy dál ovlivňovala Angela Merkel, ale Němci dopadli na šampionátu katastrofálně.

Kružítko zaklesnuté do obráceného úhelníku vytváří symbol vagíny, uprostřed symobl ženského statusu G, Gaia, tzn. označení pro Zemi jako živoucí bytost. Tzv. ženský bod “G” je od symbolu zednářů přímo odvozen, nachází se uvnitř vagíny. Celý tento konstrukční vzor je symbolem Svobodných zednářů, tzv. Stavitelů Země.

Co bude pro čtenáře v ČR asi depresivní jsou komentáře v německém tisku, které oceňuji vítězství Francie a poukazují na klíčového černošského hráče Mbapého, který je prý vzorem toho, že černý fotbal je kvalitativně jinde než zbytek světa. Najednou vidíme, jak novináři berou do ruky téma genetiky a míchání ras. Fotbal jako vzorec pro mladé lidi, aby obdivovali černé fotbalisty.

Porážka Jihoslovanů tak má dalekosáhlý dopad, protože symbolicky bylo poraženo nejen křesťanství, ale hlavně slovanský genom. Ukázal se jako slabší. Po vyřazení Ruska drželi Chorvaté slovanský prapor na bitevním poli globalistů v Moskvě, ale ukázalo se, že Slované si umí škodit sami sobě, což reprezentoval vlastní gól Chorovatů. Symbolika je více než zjevná. Předání míče Trumpovi tak do značné míry reprezentuje výsledek bitvy o Moskvu na zeleném poli 2×11 a Trump má teď v ruce tento proces v USA.

Vyznavači Baala v nejvyšší politice

Čeho si všimlo mnoho lidí, to je Trumpův symobl sepjatých rukou, znak úhelníku a kružítka zaklesnutých do sebe v protisměru, čímž vytvářejí symbol vagíny a princip G, Gaia, tzn. symbol Stavitelů Země, symbol Svobodných zednářů. Tento symbol prsty často vytváří i Angela Merkel a celá řada dalších politiků. Pokud při sezení člověk zaklesne prsty rukou do sebe tak, že vytváří jakoby pěst, vytváří symbol svazku, uzel.

Ovšem opření prstů špičkami o sebe a vytvoření “vagíny” je sjednaným symbolem zednářstva. A pokud jde o zednáře, jejich rituály vychází z Kabaly a krevních rituálů a Kabala (ka-ba’lah znamená v hebrejštině “chrám Baala”, resp. “shromáždění následovníků Baala”) je starý židovský kult z doby dávno před Kristem, kdy vyvoláváním démonů a ďábla se skupina vyvolených propůjčovala peklu výměnou za pozemskou vládu nad světem. Baal odhalil synům padlých andělů způsoby, jak ovládnout lidstvo skrze hříchy, touhy, emoce, tužbu po majetku a zážitcích a požitcích.

O rok dříve, v roce 2017 na summitu G20. Trump opět prsty svírá symbol zednářů.

Pokaždé, když někdo začne zobrazovat rukama zednářský symbol Gaia, nemám z toho dobrý pocit, protože existují dvě varianty. Buď daná osoba neví, co dělá, což není vyloučené, anebo pouze vysílá dopředu stanovené symboly a signály, které mají působit jako vzkazy pro zasvěcené. Když se podíváte na Trumpa, drží symbol Gaia svými rukami velmi dlouho, i když je to pro ruce a prsty silně nepohodlné. V tomto ohledu spíš mám silný pocit, že globalisté poslali skrze míč Stavitelům vzkaz, kulatý míč jako planeta, matka Země, Gaia. Teď ji máte v rukách a ukažte, co s ní dovedete udělat. Tandemové přepřažení. Vladimir Putin uspěl, šampionát dopadl skvěle a globalisté dovedou být vděční. Otázku teď je, nakolik Donald Trump podléhá Stavitelům, protože on sám je “stavitel” a developer, ale pokud opravdu je pod vlivem a řízením zednářů, kterým vysílá tyto vzkazy, potom budování a perestrojka USA může proběhnout pěkně odzdola, kompletní asanací a rozpadem USA. Míč je každopádně teď na jeho straně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pamětník
Návštěvník
Pamětník

Klvaňa byl mluvčím Václava Havla, ne Václava Klause, jak je mylně uvedeno v článku.

Alkaponek
Návštěvník
Alkaponek

Na EExpress.co.uk. to osvětlili následovně

Oba dva muži schůzi zhodnotili pozitivně, ale opravdu to tak mysleli? Řeč těla prozradila, že realita byla nejspíš odlišná…

„Trump seděl ve své obvyklé póze, své nohy šikmě a prsty v obrácené pyramidě, čímž chtěl ukázat dominanci, ale tentokrát je měl více propletené, což značí netrpělivost,“ řekla o Trumpovi.

DDR0
Návštěvník
DDR0

hmm, v tom bych symboliku neviděl, spíš to značí velké soustředění než jako nějaké gesto. Někteří lidé když jsou pod tlakem nebo se hodně soustředí tak takto prsty skládají…

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Ať se kdo chce co chce říká summit Putin-Trump byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: “Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět”. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
PS: Hledám spolupracovníka, který mi pomůže s psaním a překladem článků.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Ať si kdo chce co chce říká summit Putin-Trump byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: “Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět”. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
PS: Hledám spolupracovníka, který mi pomůže s psaním a překladem článků.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Rozhovor Trumpa pro Fox News:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-Donald-Trump-rekl-o-Merkelove-se-kanclerce-libit-nebude-Priznivcum-uprchliku-take-ne-544411

Velmi zajímavé myšlenky. Z tohoto se Merkelbába asi osypala:
„Když jste tolik cestoval po Evropě, napadá vás nějaké místo, kterému masová imigrace uprchlíků pomohla?“ ptal se Tucker Carlson. „Ani jedno,“ reagoval hbitě Trump. „Imigrační politika Evropy je katastrofální. Ničíte Evropu, ničíte evropskou kulturu, kriminalita v těch oblastech roste a měli byste s tím něco dělat, to jsem jim řekl. To nejsem já, jen se podívejte na statistiky, čísla hovoří jasně,“ dodal Donald Trump.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Takže, Modrič a jeho parta to ” prodali” globalistům, aby se důraznil “nějaký genetický kód”…” nebo aby bylo
o čem psát? – no, co dodat, taky úvaha.

Pak zde máme ” symbol vagíny” a ruce Donalda – jasný důkaz, že svět se zbláznil. Držte se! 🙂

No a v debatě jsem se dostal jen tam, kde dále to už fakt Nešlo – jako třeba: ” Kdyby Bůh byl, tak by nedovolil to a no = nebyla by to diktatura? + že sám Bůh napsal osobně knihu všech knih = samotnou Bibli. Ach jo…

No a na druhé straně nějací zoufalci: ” … prý Bůh neeixstuje a on už nechce žít v takovém a v makovém světě… a že a že a že…

Dvě stejné pomatené strany Stéjné mince = oba tábory vědí, vlastně nevědí Nic, ale kecá se o tom už tisíciletí
a to nepíšu o filozofii, která odpoví na otázku jen tak, že vytvoří dalších sto otázek a tak se zde točí oba tábory
v jednom a v tom samém bludném kruhu, ale slov mají na rozdávání. 🙂

Pokud se i v tomto století takto lidé dívají na své životy, tak potěš koště…

Ale jelikož jsem se dále nechtěl ani dostat, tak nevím, možná to zde už je, ale tady jsem se taky zasmál:

https://www.expres.cz/jaromir-bosak-komentator-ct-fotbal-mistrovstvi-sveta-rusko-kritika-1ic-/celebrity.aspx?c=A180717_171241_dx-celebrity_lare

P.S.: Co tak se pokusit začít hledat ve svém Nitru a až potom začít filozofovat, hm?! 🙂

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Snáď okrem vašej vety v P. S. je váš príspevok neprínosný. Píšete o Nitru, no takmer nič ste z neho neponúkol.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Pravda!

Nitro pužívá jazyk Ticha, ale to je pro ego dost vzdálený rozměr. 🙂 Hledej mezi řádky, dívej se
a vypni egíčko = mysl a možná něco i zachytíš. 🙂

Jo, a Kecy typu, že takto se nesmí vyjadřovat si nechej pro začátečníky na filozofické fakultě. 🙂

Jinak se opatruj. 🙂

Přítel Hein
Návštěvník
Přítel Hein

Když už jsme u těch symbolů zkusil bych to trochu rozvinout.Berte v podraz filmový a hudební průmysl.V této době natáčí nervy drásající béčkové paskvily.Hudba je kapitola sama o sobě.Brutalni,plná násilí a chaosu.Zkratka dekadence sirim spektrem.O obscénních klipech rapperů ni nemluvě.Konzumenti této hudby pak následně tento chaos a trýzeň do sebe nasávají.Povetsinou to vede k dusevnimu úpadku.Tzn upadající péče o zevnějšek,usmudlanost atd.Zjevny důkaz punkerů ☺️.Oproti tomu poslech klasické a vážné hudby odusevnuje.Srovnejte návštěvu obscencfestu a koncertu klavírního virtuóze Ludovica Eunadiho.Diametralne jinsi atmosféra ☺️.Máte při hudbě hladící duši myšlenky někomu ubližovat?Proto dobře volím co do svého života pouštím.

hirameki
Návštěvník
hirameki

nic ve zlém, úvahy pana VK si rád poslechnu a přečtu, některé jeho informace jsou pro mne velice zajímavé, ale ten motiv porážky slovanského genomu, to už je na mne trochu moc. ostatně, jsme tady tak namíchaní… určitě i Kelti, Tataři, o Němcích nemluvě, taky mimochodem Francouzi po napoleonských válkách.

Voda
Návštěvník
Voda

Putin ztrácí obdivovatele..
https://www.youtube.com/watch?v=bGB_DbKaMr8