Sudetendeutscher Interessen und die ODS: Petr Fiala a jeho napojení na landsmančaft...

Sudetendeutscher Interessen und die ODS: Petr Fiala a jeho napojení na landsmančaft a Panevropské sdružení nasazuje korunu výsledku voleb do komunálu a senátu! Jeho náměstek na MŠMT udělil státní patronizaci promigrační a multikulturní neziskovce AIESEC! Z vašich dětí vám uděláme “líbače koránu” a Kubera v Teplicích vám ukáže, jak to vlastně v ODS myslíme s integrací muslimů do českých měst!

Sudetendeutscher Interessen und die ODS: Petr Fiala a jeho napojení na landsmančaft a Panevropské sdružení nasazuje korunu výsledku voleb do komunálu a senátu! Jeho náměstek na MŠMT udělil státní patronizaci promigrační a multikulturní neziskovce AIESEC! Z vašich dětí vám uděláme “líbače koránu” a Kubera v Teplicích vám ukáže, jak to vlastně v ODS myslíme s integrací muslimů do českých měst!

Téměř 84% voličů se o víkendu vykašlalo na 2. kolo senátních voleb a tím umožnili triumf ODS. Ta se nově vrací na špičky voleb, ať už v Praze nebo v jiných městech a senát to pouze potvrzuje. Není to kvůli tomu, že by ODS začala nabírat nové voliče, ale je to tím, že většina ostatních voličů prostě preferuje jiné aktivity, než jsou volby. Často zaznívá, že ve druhém kole nebylo koho volit, ale tento argument je důsledkem 1. kola voleb, kdy účast byla vyšší jen díky tomu, že současně probíhaly volby do komunálu.

Každopádně i komunál ukázal, že voliči raději volí lidovce, ODS, TOP09, Piráty, STAN a Hnutí ANO, než aby volili KSČM nebo ČSSD, nebo dokonce SPD. Je však třeba se znovu vrátit k ODS, ta se nově profiluje jako jediná tzv. pravicová strana, protože TOP09 prakticky končí a do příštího parlamentu se už strana nedostane. ODS striktně odmítá parlamentní spolupráci s Andrejem Babišem a Hnutím ANO, ale v komunálu a na městech jsou koalice ANO a ODS zcela běžné. Výborně si rozumějí. A proč si budou jednoho dne rozumět i na parlamentní úrovni, to si zdokladujeme právě teď.

Petr Fiala v roce 2013 jako ministr školství v Nečasově vládě.

Současný vůdce sudetoněmeckého Landsmanschaftu Bernd Posselt je zároveň vůdcem německé pobočky organizace Panevropa, resp. PANEVROPSKÁ UNIE ČECH A MORAVY (na adrese Žerotínova 47, Praha 3). Tato německá frakce Paneuropa-Union má názorově blízko k vyhnaneckým organizacím landsmančaftu. Organizace je odpůrcem nacionalismu a chce zastupovat zájmy vysídlenců pokud možno v rámci evropského sjednocování.

Ovšem máme tu přímé napojení na Moravský zemský výbor spadající pod Sdružení Panevropa, a to z pozice vrcholového politika ODS. Ale, abych to vysvětlil. Současný vůdce Sudetoněmeckého landsmanschaftu Bernd Posselt je zároveň vůdcem této německé frakce hnutí Panevropa. A předsedou Moravského zemského výboru sdružení Panevropa spadajícího pod sudetoněmecký Landsmanschaft je, světe div se, předseda ODS Petr Fiala! Jenomže, když půjdeme dále do historie v našem bádání, tak zjistíme, že tohle není zdaleka všechno.

Fiala stojí v čele prosudeťácké organizace s napojením na rodinu Habsburk

Petr Fiala působil také jako zástupce šéfredaktora katolicko-konzervativního časopisu Proglas, do kterého kromě něj samotného psali a měli otiskované články lidé, jako je právě Bernd Posselt nebo Otto Habsburk. Petr Fiala napsal článek v roce 1990, číslo 9/10, ve kterém mj. cituje z projevu Otty Habsburka, který přijel do Brna přesvědčovat, že Češi mají na Západě své největší přátele v sudetských Němcích. Článek obsahuje i tři fotografie, na kterých Petr Fiala pózuje s Berndem Posseltem, Otto Habsburkem, politikem KDU-ČSL Pavlem Tollnerem a praporem “Moravské zemské Panevropské unie”, jejímž je předsedou.

Kopie časopisu Proglas, Petr Fiala s Berndem Posseltem a Otto von Habsburkem.

Pavel Tolner, poslanec KDU-ČSL, se kterým se fotografoval Petr Fiala, byl poslancem od června 1998 do října 2001, a mimo jiné působil v podvýboru pro prezentaci ČR v zahraničí, a také v podvýboru pro národnosti. Už chápeme souvislosti návštěv čelních představitelů Daniela Hermana a Pavla Bělobrádka z KDU-ČSL na sjezdech sudetoněmeckého Landsmanschaftu? Vždyť poslanci KDU-ČSL i ODS, jak vidíme, se s Berndem Posseltem fotografovali už v roce 1990!

Neziskovka AIESEC dostala patronizaci pro nasunování multikulti agendy do českých škol v době, kdy byl Petr Fiala ministrem školství

Ale ještě jedna věc kolem “konzervativního” Petra Fialy. Dne 13. prosince 2012 byla Martinem Tyšerem, prezidentem AIESEC ČR, doručena na ministerstvo školství žádost o záštitu (patronát) nad projekty AIESEC v České republice, to znamená hlavně nad multikulturním projektem Edison, který vozí do českých škol migranty, Araby, muslimy, islamisty, saláfisty, wahábisty a genderově vyprofilované specialisty, kteří seznamují české děti od předškolního věku s tím, jak se žije v Saúdské Arábii, v Íránu, v muslimské Malajsii, v Afghánistánu, v muslimské Albánii atd. Organizace věděla, že by v ČR měla problémy s rodiči, a tak požádala o oficiální patronát přímo MŠMT.

Kopie žádosti AIESECu o patronát MŠMT.
Fialovo ministerstvo školství vyhovělo a multikulti indoktrinace českého školství se mohla rozjet naplno

Tato žádost o záštitu nad Edisonem byla adresována Petru Fialovi, tehdejšímu ministru školství! Projekt Edison byl Fialovým náměstkem Jindřichem Fryčem od 15. ledna 2013 povolen. K dotvrzení všeho, vrchní ředitel Fialova kabinetu, Dr. Ing. Luboš Sychra, tuto záštitu AIESEC resp. multikulturního projektu Edison potvrzuje, a zároveň odkazuje prezidenta AIESEC Martina Tyšera na vedoucí oddělení protokolu parlamentní agendy Barboru Petrovou.

Tedy ministerstvo školství zahajuje úzkou spolupráci s organizací AIESEC pořádající multikulturní projekt Edison na českých školách. To vše pod vedením Petra Fialy, coby tehdejšího ministra školství (2. květen 2012 – 10. červenec 2013). Předseda ODS Petr Fiala jistě zatraceně dobře věděl, co podepisoval jeho 1. náměstek Jindřich Fryč a vrchní ředitel jeho kabinetu Dr. Ing. Luboš Sychra. Propagaci islámu do českých škol tak naimportoval a přes MŠMT zaštítil právě Petr Fiala z ODS.

Prosudetská ODS si umí poradit i s muslimskou migrací, pilotní projekt s názvem “Arabské Teplice” už zrealizoval Kubera z ODS. Děti v Brně se od cizinců ve škole učí o kebabu!

Pojďme si to shrnout. Takže v Praze vyhrála promuslimská a prosudetská ODS, následována promigračními a probruselskými Piráty, které následuje Čižinského politický kabaret “Praha sobě” s lidoveckým nádechem, a to znamená opět s prosudetskými postoji. K tomu si připočítejte, že pražský dopravní podnik a magistrát chtějí přejmenovat stanice metra a zrušit jejich národně ukotvené názvy a nahradit je ideologickými odkazy na protektorátní konotace a novotvary, které mají odstranit historické symboly budování metra, které vzniklo v Praze jako stavba československo-sovětského přátelství, a máte obraz dnešní Prahy. Brusel hadr.

Tyto procesy nově ukotví na magistrátu koalice Pirátů a Prahy sobě. Mezitím se ODS nově staví do role jediné pravicové strany, ale přitom její předseda šéfuje prosudeťáckému zemskému sdružení a pobočce habsburské Panevropy. To si dělají v ODS z voličů kozy? Takové politické porno už nepotřebuje ani malířský váleček. A třeba v Brně muslimští odborníci z AIESECu učí děti, jak vypadá pravý kebab, viz. foto z novin níže.

Děti v Brně se od cizinců učí o Kebabu

A jak se zdá, v ODS to myslí s vítáním migrantů opravdu vážně. Jeden z nejúspěšnějších politiků ODS, dlouholetý primátor Teplic a nově i senátor, Jaroslav Kubera, udělal ze zmíněného severočeského města muslimské ghetto, kterému se nově mezi místními už zcela otevřeně přezdívá Arabské Teplice a podle informací městská policie už několikrát řešila vandalismus, když několikrát někdo přepsal na dopravních tabulích na vjezdech do města název obce, když k nápisu Teplice připsal “Arabské”.

Národ chce více kebabů, Sudeťáků a multikulti obohacení v Teplicích!

V místním parku dochází pravidelně ke konfliktům, lidé prodávají nemovitosti a utíkají z Teplic, uvolněné nemovitosti obratem ruky skupují arabští podnikatelé. Z města se tak stává největší arabské ghetto v zemích postkomunistické Evropy ve východním bloku a tento proces zařídila ODS a Jaroslav Kubera, který město dlouhé dekády spravuje v roli primátora.

Petr Fiala a spol. v časopisu Proglas.

Petr Fiala působil jako ministr školství v Nečasově vládě jen něco přes rok, ale stačil do českých škol přivést AIESEC a jeho Edison, což je organizace, která je v Rusku na školách dokonce omlouvala čečenské teroristy a Šamila Basajeva, kterého během Čečenské války podporovala americká CIA a Madeleine Albright. Basajev měl přezdívku “čečenský Osama Bin Ladin”, protože plnil pro Američany stejnou úlohu jako Ladin. Je proto tristní, že právě ODS udělila AIESECu patronát pro činnost na českých školách, když sebe označuje za pravicovou stranu, a přitom její předseda umožnil udělení patronátu neomarxistické levicové mládežnické organizaci AIESEC, která dětem pumpuje do hlav multikulti indoktrinaci a obdiv k islámu. Až vám bude zase někdy “konzervativní” ODS vykládat něco o pronárodním ukotvení, tradicích a hodnotách, vzpomeňte si na AIESEC, na Edison, nebo na Fialovo působení ve výrazně prosudetském hnutí Panevropa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ijn
Návštěvník
ijn

KŮROVEC JE NEJLEPŠÍ ARCHITEKT DIVOČINY, zvrácená ideologie krytá zákonem ZOPK 114/1992 Sb. nastavila bezzásahovost v NP Šumava a založila beztrestnou množírnu mortalitního parazitního škůdce = šíření zbraní hromadného ničení – zbraní biologických (choroby a škůdci), které zničí české lesy,….civilizace, které zničily lesy ZANIKLY!!! I tyto hrozby nepřinutili legislativce ani výkonnou moc k razatním opatřením, porušují Lesní zákon 289/1995 Sb., §32 Vrchní státní dozor nekoná = MŽP a s výmluvamy, že si příroda pomůže sama se aridizuje příroda a vyschneme = hladomor !!! Totální selhání PSP a Vlády ČR nelze nadále trpět a lidé si musí vynutit potrestání těch, kteří největší přírodní katastrofu v lesích ČR zavinili, a i zabavit jejich majetky k nahradě škody!!! Rozsah škod kůrovcové katastrofy v ČR dosáhne několik biliónů Kč a mnohé škody nelze ani napravit. Vyschnou prameny řek a nedostatek VODY způsobí i občanské napětí, které přeroste i v sociální bouře. Neúroda až hladomor i chbějící VODA je důsledkem vysoce zvrácené politické elity ČR, která nechce slyšet hlasy odborníků, nechce vyhlásit stav NOUZE a použít všechny dostupné prostředky k zastavení katastrofy. Jedna samička letos naklade až 50×50 x50 x 50=6 250 000 brouků tedy celkem se letos vyrojilo několik biliónů škůdců a strom zničí pouze 500 parazitů!!! Letos jsme zničili většinu jehličnanů v ČR!!! Kůrovec vyřeší všechny spory…uschneme!!!!!!!!!!!!! Bez VODY není na kontinentech života!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malej Pumy
Návštěvník
Malej Pumy

Pěkný článek, je jen škoda že nebyl zveřejněn před volbami. Otázkou je zda by to něco změnilo. Jen tak dál. Pěkný den všem lidem dobré vůle.

Arnold
Návštěvník
Arnold

Rád bych panu autorovi připomněl, že Jaroslav Kubera je v senátu od roku 2000, neplatí tudíž jeho věta: “Jeden z nejúspěšnějších politiků ODS, dlouholetý primátor Teplic a nově i senátor, Jaroslav Kubera…”

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Vítězství Židovstva nad všemi ostatními národy je bezprostřední, ba bylo ho právě dosaženo. V oboru politického života podařilo se dosáhnouti pomocí sionistického světového hnutí (chawrusse) naprostého obklíčení a zapletení všech ostatních národů světa a bez přehánění možno klidně tvrditi, že dnes se neuskutečňují žádná politická hnutí, žádné mezinárodní porady, ani jediný zahraničně-politický plán, ani jeden politický tah, které by se neprováděly buď orgány sionistického tajného svazu (svobodných zednářů) nebo alespoň pod přísným jejich dohledem a kontrolou.
(Arthur Treibitsch; Deutscher Geist oder Judentum, str. 396.)

Arthur Trebitsch byl Žid a toto napsal už v roce 1921!

Iva
Návštěvník
Iva

Anti Sion
Víte, já čtu dlouhodobě vaše odkazy, dokonce jsem si přečetla i některé z děl v Protokolech, a vrtá mi hlavou jedna věc – když už tyto všechny plány měli a pracovali na nich, copak jim nezáleželo na tom, aby se utajily? Proč to proboha všechno sepisovali a ještě tak otevřeně, arogantně a tzv “natvrdo”, aby v případě, že cokoliv z toho prosákne na veřejnost a neutají se, bude to znamenat skandál a zcela jistě to vyvolá lavinu nenávisti??? Pokud jí bych chtěla cokoliv utajit a spřádala nějaké plány, nebudu o tom vydávat knihy.
Tajné spolky lumpů vždy těžily z toho, že pracovaly skrytě, v utajení a ústně (zasvěcení).
Máte pro tohle jejich chování nějaké vysvětlení?
Berte to jako mou prachobyčejnou zvědavost, ne polemiku.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Iva
Pokud jde o Protokoly sionských mudrců, ty se nikdy neměly dostat do nežidovských rukou!! A co se týče vaší otázky: “Pokud já bych chtěla cokoliv utajit a spřádala nějaké plány, nebudu o tom vydávat knihy.” Tady jde zřejmě o nepochopení. Utajená centra židozednářské moci žádné knihy nikdy nevydávaly. A jestli ten či onen Žid (kupř. výše uvedený Trebitsch) vydal nějakou knihu, kde otevřeně mluví o židovských plánech, to jsou naprosté výjimky. Proto se také Trebitsche snažili zlikvidovat a jeho dílo potlačit. Takto věc rozhodně nestojí. Jestli tu a tam nějaký židovský renegát vydá nějaký spis ve kterém mluví o židovských plánech, tomu se přirozeně nedá zabránit. A židovské cíle byly už v 19. století natolik známé, že v podstatě o nějakém 100% utajení nemůže být ani řeči!

Iva
Návštěvník
Iva

Díky za vysvětlující info.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Iva
zidi jsou velci tajnustkari. Z jejich planu vime jen zlomek a to diky tomu, ze se na verejnost dostaly jejich urcite plany. Ford, ktery nebyl zid, napsal o nich knihu Mezinarodni zid. Mel z toho mnoho problemu, ze si dovolil zverejnit jejich zidacke podrazy a podryvani statu.
Zidi se nesmirne boji odhaleni, ze jsou zidi. Meni si jmena, chodi na plasticke operace, dokonce dokazou svuj zidovsky puvod zaprit vam primo do oci, coz se mi osobne potvrdilo 3x.
Podivejte, jak dopadl A.B.Bartos. A to je podle meho nazoru rovnez zid. Jeho vlastni ho rozcupovali za to, ze napsal spis Dvorana slavy – seznam znamych zidu zijicich v CR. Nevim, zda je to stale na internetu, ale bylo to velmi zajimave cteni. Zidi z toho byli na mrtvici a pokracovani seznamu bylo Bartosovi zatrhnuto.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Jaris
Ano, Bartoš je velmi pravděpodobně rovněž židovského původu. Je to bývalý člen zednářstvem řízeného Rotary-klubu. Když založil ND, ihned po jeho boku seděli Židé Solis a Zemánek!

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Trochu mi to připomíná motto který si nechal napsat Antonín Novotný (jinak všechna
čest..) do “nové” ústavy ČSR – “Socialismus v naší vlasti zvítězil”.

Hele, já to (“tvoje”) “vítězství Mezinárodního Finančního Kapitálu” (Rakovský používá výraz Kapinterna..) nerozporuji.. a určitě bylo dosaženo tak ještě 50-20 let před tímto citátem.. – de fakto, rozhodující slovo ve financích a tedy i v politice.. (viz i ta hřbitovní rabínova řeč.. a Protokoly..)
ALE – ty to strašně ABSOLUTIZUJEŠ.
trochu mě to připomíná -asi taková paralela – jako pohled “běžných Čechů na fašisty”. Pro běžného Čecha je taky každej “ne zrovna Západ-Výcho odbojář” – “prostě fašista”, uplatňuje se to na Franka.. Manerheima, na Musoliniho to asi sedí (byť “nevydal své Ž/židy”), ale byl to “zakladatel”. Hitler a Německo – ruské dokumenty (jinak “všechna čest..”) na KinoSvět snad ani neznají pojem nacismus, melou jen “o fašismu a fašistech”, Tiso.. Horty (ten stopl Transporty..) král Michal, car Boris .. – prostě každý “nesovět” a “nechurchil” = “automaticky fašist”.
Samozřejmě… “fašisti jakoby zvítězili..” (tehdy..) – ale ty země dál měli málo společného.. minimálně Rum a Bulh možná i Magyar by si šli vlastní cestou.. Finsko odmítlo pustit Němce přes své území do Leninhradu.. -kdo to dnes ví, že.. hlavně, že “každej je fašist”.

No, a tak to bude asi nějak i s těmi “Židy” …
Ano, více méně internacionál finance plus vlády mají pod palcem.. ale dál to bude takový “slepenec” jako tehdy ta “fašist Evropa”.

Ty to moc absolutizuješ a spíše (pravým) “AntiSionistům” “vyrážíš kopí” z ruky.. neboť je paralizuješ strachem.. vždyť jim dokazuješ, že “toho žida mají i pod postelí”, “vykoukne na ně z ledničky”… “poslouchá je v mobilu”… a hlavně “ví a zmůže všechno, skoro jako Bůh” – takže “zanech veškeré naděje gojíme který tudy kráčíš.. – vše marno a předem prohráno.” Nejlépe se asi “zavrtat doma”a “nevylejzat z postele, ne” ??

V globále máš jistě pravdu.. ale lidsky se třeba mýlíš už u Gottwalda ..
Trochu mě připomínáš “Ultrareformaci” s jejich “strachem nesmírným až takovým paranoidním” z “z modlářů těch římských nesoudných, samým ďáblem snad splozeným či alespoň jemu sloužícím” .. – taky jim to nevymluvíš… – klidně si svou víru podepřou i Zeitgeistem..

Lele
Návštěvník
Lele

KrindiPindi – to jsou slátaniny! Trefíš vůbec na záchod?

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Ne, netrefím. Ale to mě nevadí, jsem zvyklý kálet do vlastního hnízda .. úsměv

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Haló člověče, prober se!!!

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Reaguju na AntiSiona a spol..

Docela by mě zajímalo, kdo tedy v ČR není žid či Žid ..

Na mě kdysi jeden kolega uplatňoval úplně jiné rozdělení – “dlouholebí” – echt “původní – co Indoevropané, Árijci?” a “kulatolebí” – “přivandrovalí” “Tataři, Mongolové a spol”.. Jednou mě jen tak při obědě u jídla přede všemi řekl, že že by mě jako “kulatolebku” poslal do plynu.. a to “ohne srandy”.

No, ale jak tak koukám na ty “Antision a spol” “židy” – tak jsou vlastně všichni “dlouhá lebka” – tady “echt Slované či Germáni atd..” – tedy – “kde soudruzi rasisti/frenologové udělali chybu” ??

Jinak na té Teorii asi něco bude.. – Putin a třeba Lenin jsou tak trochu “kulatější lebka” aka asi tatarská krev, dílem..

Jsem z toho “volajaký zmetený”. Kolik tedy nás “(židovsko)nežidovských gójímáků” teda vlastně v republice je? Nebo jsme spíše “čistě semitský kmen” ??
úsměv …

Hele, já jen čekám, kdy AntiSion uplatní/vytáhne Klimov -ova kritéria (či kýho šlaka..) i na Krista a 12 Apoštolů ..
Nešli by však spíše brát jako “asimilanti” a přiřknout jim aspoň “čestné árijství”, když teda “po krevní linii jsou jasní” ..

jara
Návštěvník
jara

Odpovím já.
Normální, rozuměj, obyčejní obyvatelé ČR nejsou Židi a židi. Od Okresních zastupitelství nahoru je už většina židů až ke 100% ve vládě, Parlamentu a Senátu… Dále pak umělců, hlavně spisovatelů, herců, zpěváků je 100% židů… Dále pak bankéřů, majitelů zbrojovek a dokonce i už soudců je 100% židů. Stačí? Odečti si a zbytek jsou ti “blbové” jako ty a já…

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Tak je možný, že se “cestou vzhůru” “nějak koncentrujou” resp asi “spolu držej basu” ale jenom v židovství to nebude. Typuju, že tak min. 50% “assimilovaných” ani netuší, že jsou Židé či “jsou jimi šmrnclí”.
Spíš je to tak nějak “v (vítězném) obecném veřejném názoru” – který se asi tak nějak blíží RU-1Rep pojmu “čachrářství”. Ano, tehdy skutečně to šlo s určitou sortou Židů.. – především těch Haličských.. – viz Ostravsko a výraz “stančík”.
Jenže.. – tohle je dost “obecně lidské” a především po “89” prostě “padla všechna stavidla a bariery” a “místní gojímáci” “se to rychle doučili”.
Mě teda v okolí – ač jsem “semitofobní” – nechci za sousedy “arabské mladíky” “neohrožují” ani tak “židi”, jako “naprosto normální vychcaní sídlištní peopl/folk”. Ani nechci napsat “Pepíci” neb “Pepíky” jsem ještě zažil to byl úplně jinej levl.. “široká duše”. Ale prostě takoví ti “místní hajzlíci” co jim “ty čórky koukaj jen z očí”. Jasně, za Arabů bude hůř ..
Dneska to je asi “o Židech”resp. “těch (Fordových..)Mezinárodních” asi jen opravdu “nahoře”, ale “nás prostě vysávají” “úplně obyčejní oportunisti”. A jak to bývá “poturčenec horší Turka” ..
A neomarxisti? – několik jsem jich už potkal, ale byla to “blbá(ale někdy i zákeřná) gojimská Sluníčka”. Naopak – skuteční Židé, byť ateisté či katolíci, co to “neřešej” na základy genderových Neomarx tezí (pohlaví = společenský konstrukt) mě řekli jasně – “je to blbost, každé dítě se přece rodí s daným/určeným pohlavím”.
Takže zas toho Klimova “nežrat 100%”.
Ano, k “židovské krvi” patří asi “tak trochu neklid” – ale – “horkokrevnost” začíná už za Moravou .. o Balkáně ani nemluvě ..

jara
Návštěvník
jara

Dobrý. Dík za celkem ucelený, nechaotický pohled…

malostranska
Návštěvník
malostranska

A pokud náhodou není ž/Ž, tak je koupený. A pokud si myslí, že není, tak už je v hledáčku tajných ž/Ž služeb. Konspirace je tak hluboká, že se nedá věřit nikomu a ničemu.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

OK. s tím bych i souhlasil. Jenže pak už není důvod slovo “žid” prostě nenahradit slovem “systém”. Což je přece jen “pestrobarevnější”.

Asi je to vidět na Foldynovi, ta pestrobarevnost. Foldyna je jednoznačně klaďas, už za dob Špidly atd.. nesnášel Libora Roučka (typický “eurokecal”) právě “že jenom ty kecy”, v ÚL kraji socdemákům vyhrával volby a vždycky ho pak soc-dem šíbři vyšachovali.. s jedním se prý naháněl v Chomutově v jednacím sále a marně ho vyzýval na pěstní souboj.. (Foldyna je snad bývalý boxér..) – ale neuspěl. Spíš je ukázka toho, že “jeden člověk” na změnu prostě nestačí . Foldyna mái kladný vztah k Rusku.. – na to tady místní “židobijci” zapomínají. Jinak já jsem slyšel, že je spíš částečný cikán .. ale je možná, že e to jen “maskirovka” ..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Krindi pindy
Tady vubec nejde o to, jestli je nekdo zid nebo Zid. Jednak jsou to temer 90% chazari a nikoliv puvodni zidi biblickych casu. Navic je to sebranka ruznych ras. Zid muze byt cerny, zluty, bily, snedy, kteri se ridi talmudskym ucenim jak skodit jinym.
Tady jde o to, jak skodi hostitelskym statum. Ze jsou neprizpusobivi a zacnou tvorit stat ve state. Ze podryvaji autoritu statu a obraceji zavedeny poradek. Dnesni svet je pod jejich kontrolou ve vsech odvetvich a ktere lidstvu neprinasi zadny uzitek, zatimco vliv zidu neustale stoupa. Normalni lidi se jich prinejmensim boji a hodne jich zblblo natolik, ze jim dokonce fandi a tresou se, aby nezaniknul krvavy chazarsky Izrael, jelikoz by si gojim nebyl schopen zavazat ani tkanicku od bot. Tato okupacni chazarska zeme zije z peneznich a vojenskych daru hlave z USA. Zkratka jsem chtela rict, ze jde o parazitickou skupinu chazaru. Chaos a valky to je voda na mlyn, techto tukickotatarskych vyderacu.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

OK. s tím bych rovněž souhlasil. Jenže ty “mafie” a “státy ve státech” vytvářejí i nežidé..

Navíc si všimni, že ani AntiS není konzistentní resp. “asi dokáže myslet i jinak, jen zde to litrárně vypadá, že je “černobílej” “. Usuzuji tak z jeho slov:

“Proto se také Trebitsche snažili zlikvidovat a jeho dílo potlačit. Takto věc rozhodně nestojí. Jestli tu a tam nějaký židovský renegát vydá nějaký spis ve kterém mluví o židovských plánech, tomu se přirozeně nedá zabránit. A židovské cíle byly už v 19. století natolik známé, že v podstatě o nějakém 100% utajení nemůže být ani řeči!”

Takže Trebitsch by mu asi nevadil..
Což je ovšem “někde trochu jinde”, než “jak to jinak na člověka dejchá z jeho elaborátů”.
Ono mezi náma – ani Klimov není úplně černobíílej.. to spíš až jeho někteří čtenáři – aspoň mě to tak připadá.. – “to absolutizují”.
Vliv Talmudu je jedna věc.. – viz i spis Mutinského.. a jiná věc je pak “konkrétní lidská povaha”. Jen se tu snažíím vytvořit prostor pro názor, že “asimilanti v x-tých generacích” “nemusí být nutně jen ďáblové(v jádru)” a že “z kolosálního celosvětového spiknutí” (nic proti němu, určitě tu je a je to svým způsobem i vidět na médiích.. třeba.. ta jejich “koordinace napříč státy”..) – takže z toho spiknutí “mají celkem hovno” a třeba “o něm ani nevěděj”.

Možná blbý příklad – Napoleon. Bylo by správné se na něj dívat JEN JAKO na “kristalicky čistého jakobína, čistokrevného démona tyrana” ?
Byl Jakobín… jenomže to byl až “druhořadý revolucionář..” a tak “se vykašlal na teorii” a “dělal si to po svém” a “Jakobíny vyřídil mezi prvními” (využil nějaký nepodařený atentát roajalistů aby se zbavil/zůčtoval s Jakobíny ..)
Ale “AntiFrRev” by nám tu do omrzení sázel literaturu “kam všude pronikli ti ďábelští revolucionáři”.
Chce to taky trochu myslet…

A propo – zdá se mi to jen, nebo zde (ale i jinde..) místní “Alternativa” zcela zavrhla a naprosto neslyší na jméno Aaron Russo ?? A proč?? – vždyť u něj je odpověď prakticky na vše .. – někdy si říkám, jestli to není – to “zavržení” – jen pro to jeho jméno a nekonfliktní styl.. přitom takhle nějak asi mohl působit Henry Ford ..

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

K článku mám vícero výhrad/postřehů. Začnu třeba citací: “A předsedou Moravského zemského výboru sdružení Panevropa spadajícího pod sudetoněmecký Landsmanschaft je, světe div se, předseda ODS Petr Fiala!”
postrádám doložení onoho spadajícího pod SL….

Článek je zbytečně vyostřený (podobně jako článek SPD a Kladno, viz. komentář tam). Doporučuji si projít časopis Proglas ročníky 1990-3. Jsou tam články Posselta, Habsburka, velmi zajímavý je také článek (přepis přednášky) hrabětě Logothettiho č.8/1990, šéf Panevropy v Salcburku.

K Fialovi ještě doplním informaci, že skrze neziskovku, kde sedí ve správní radě (různě v čase putuje ve strukuře) tato nezisková organizace dlouhodobě spolupracuje s OSF Praha (plyne z výročních zpráv). Příjem této neziskovky jsou peníze z jednotlivých ministerstev ČR, velvyslanectví v ČR. Skrze neziskový sektor má blízko k neziskovce NED placené americkým Kongresem. Nitky se spojují také v CEVRO institutu (A.Vondra – vzpomínáte 4.4.2018 vystoupení B.Hodges velitel pozemních vojsk v Evropě? ) Nyní probíhá modernizace infrastruktury…. atd.

Šimon Pánek, Člověk v tísni, je mnohem těžší kalibr, než jen šéf “nějaké” humanitární organizace (působí také v ECFR ecfr.eu European Council on Foreign Relations, lze říci obdoba amerického CFR).
Pod Člověk v tísni spadají brain-wash programy pro děti a mládež – Varianty či Jeden svět na školách v rámci Globálního rozvojového vzdělávání. To jen na doplnění vazeb Fiala a resort MŠMT, programy EDISON. Skrze neziskovku v níž působí Fiala probíhá spolupráce s Člověkem v tísni, tedy vazba Fiala-Pánek je mnohem silnější a užší. Umocněno působením Pánka v mezinárodní struktuře ECFR.

Informace přesahují rozsah krátkého komentáře. Právě probíhá zpracování do videodokumentu, který se objeví zde: https://www.youtube.com/channel/UCieeqspgZ6GgHWAJ-3cwb2w, bude obsahovat ony historické texty z Proglasu a další informace, které ani nezmiňuji.
V případě, že by v budoucnu kanál byl zrušen navštivte web ObcaneCR.cz

weissbach
Návštěvník
weissbach

Zálohujte

Pijack
Návštěvník
Pijack

Tak si vyslechněme ty vylízané senátory, jak začali narychlo vymýšlet nový volební systém do Senátu kvůli odporu obyvatelstva. Děs 🙂 Účast jenom 16% se podle mne dá nazvat oním “odporem obyvatelstva”. NIKDO z politiků se k tomu nehodlá přiznat. A v čele těchto mouder není nikdo jiný, než opuchlý marxista Dienstbier. V 21 století, tedy století internetu ovšem titlo lemplové hlasování po netu odmítají. Takže doufám, že odpor obyvatelstva bude nadále sílit.

jara
Návštěvník
jara

Admine, teď nechápu, jak je to s hlasováním. To jako když dám palec nahoru, tak se zruší palec dolů a naopak. Mohu přesně označit, kdy a kde ubylo. Anebo to zrušte…

Iva
Návštěvník
Iva

Já nechápu, co nechápete. Hlasování je úplně jasné.
Rozhodně nejsem pro rušení – souhlas nebo nesouhlas je takto jasný a jednoduchý a odpadá nutnost někomu odepisovat, když se chci vyjádřit k jeho názoru.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Tady jsou v diskuzi nekdy zajimave nektere nazory, ale ne palce hore. Hlasovani tady je podvod, jako ostatne vsude jinde ☺

jara
Návštěvník
jara

Ivo, stalo se, že jsem klikl na plus a místo toho se ODEČETLO mínus. A obráceně. Takže nechápejte, co nechápu, když to NECHÁPETE…

Iva
Návštěvník
Iva

Tak to se omlouvám, ale tohle se mi tedy nestalo, co sem chodím.
Asi dvakrát jsem se spletla a dala minus, ale při opravě za plus hlas – ubyl a + přibyl.
Takže špatnou zkušenost zatím fakt nemám.
A stále jsem proti rušení.

jara
Návštěvník
jara

Není třeba omluv z vaší strany.

.lak
Návštěvník
.lak

Asi si to nerozumí s protokolem prohlížeče a ani možnost šťouralů nelze vyloučit protože starší verze pokud nejsou aktualizovány jsou patrně všetečnými podělány. Taky mi to nabídlo editaci napsaného nečekan no zkusmo a potom odmítlo,, takže v tom vrtáci budou. Ale to by nás již se svévolnými editacemi mejlů nemělo zaskočit že rozšiřují svou Orwelovskou paletu.

jara
Návštěvník
jara

Není to až tak důležité, ba vůbec. Jenom mne to trochu namíchlo. Kdyby nebylo nic horšího…

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Rubrika Inzerce – “nabídka práce”…:

Pohřební služba – “Tichý úplněk – poslední pšouk” – nabízí práci Bohuslavu Sobotkovi.

comment image
https://zulovy.blogspot.com/

Iva
Návštěvník
Iva

Celý on. Dávám plus.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Typický kulatolebý …

Iva
Návštěvník
Iva

Nějaká křivá šiška …. s IQ šišky.
Šiškám se omlouvám.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo…. to kdyby nechal udělat Putin to by bylo řevu, ale že zabili člena alkajdy tak se nic dít nebude…. https://cz.sputniknews.com/svet/201810168267611-turecko-saudska-arabie-dukaz-vrazda-chasakdzi/

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Ale to neni možnéééé!
Vždyť ti hodní Saudové mají dnes pod palcem lidskoprávní agendu v OSN, a že by ti mírumilovní lidé, u nichž manželka má menší cenu než ovce, by dokázali někoho zavraždit???
To se mi nějak nezdá..!

https://www.extra.cz/zeme-zla-tajne-zabery-ze-saudske-arabie-ukazuji-to-nejhorsi-co-vas-bude-strasit-i-ve-snu

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Jen at lide videj, cim je podeprenej dolar
Kdyby se tohle stalo na ruskem konzulatu, to by byl rev. Drahos a Kalousek by zadali bombardovat Krelml, Trump by se spokojil s dalsima sankcema a havlerka by jecela vysoke C

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Jo jo Saudi.. “To prostě nevymyslíš. Typičtí garanti demokracie, pravdy a lásky v OSN. Ne jako ten zlej krvežíznivej Putler.
Chtělo by to Saudy nominovat i do rolí evropských ombudsmanů a různých “právních hlídek” ..

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

A co pan Kalousek, pan knize, a nase humanismus mujici umelecka uderka? Kdyz Zeman rekne jedno nemistne sluvko, muzou se pohorsene zblaznit (Trumpovi za tataz sluvka temer tleskaj ), a tady Saudove , kamaradi USA a dolaru novinare rozrezou motorovou pilou, a nase havlerka ani necekne? ?