Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi...

Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi o vstup do NATO. Obkličování Ruska pokračuje, ale z rozpínání je obviňována Moskva! Zeman si nebere servítky a už rovnou mluví o “sviních”, občané s ním souhlasí!

Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi o vstup do NATO. Obkličování Ruska pokračuje, ale z rozpínání je obviňována Moskva! Zeman si nebere servítky a už rovnou mluví o “sviních”, občané s ním souhlasí!

Včera TV Prima odvysílala poslední čtvrtý díl dokumentu Olivera Stonea s názvem Svět podle Putina. Pokud jste sérii neviděli, na serveru Ulozto.cz a na dalších sharingových stránkách najdete záznamy jednotlivých dílů. Musíte je vidět, musíte si udělat čas, musíte se na ně podívat spolu s vlastními dětmi. Děti ve věku 12 let a starší dokážou pochopit, o čem Vladimir Putin mluví a obsah tohoto dokumentu potom mohou děti stavět do kritické roviny s tím, co se učí ve škole. Jednotlivé díly je třeba šířit, sdílet a diskutovat o nich, především s mládeží. Proč zde o tom hovořím? Protože právě včera nastala jedna zdánlivě nevýznamná událost, která ovšem pouze ukazuje a dokazuje to, o čem hovořil Vladimir Putin. O tom, že země NATO jsou země, které nejsou partnery USA, ale jsou to vazalské státy. Jakmile země vstoupí do NATO, její národ ztratí kontrolu nad vlastní bezpečnostní politikou. Stalo se totiž něco neuvěřitelného, ovšem zcela v souladu s tím, o čem Vladimir Putin v dokumentu Olivera Stonea hovořil.

Martin Stropnický odhalil v parku na tbiliském sídlišti sochu Václava Havla ve velmi nezvyklé pozici.

Ministr obrany ČR Martin Stropnický odletěl v tichosti na Kavkaz do Gruzie a v hlavním městě Tbilisi se zúčastnil ceremoniálu odhalení sochy Václava Havla [1]. Možná si řeknete, co je na tom tak důležitého? Václav Havel totiž získal tu poctu, že jeho busta je umístěna v americkém kongresu, protože se stal mocenským sentinelem americké globální moci Pax Americana. A nyní má rovnou sochu i v Gruzii. Jeho socha je symbolem amerických neoconů. Američané tím dávají najevo Rusku, že Tbilisi je nyní pod kontrolou a ochranou amerického kongresu. Mluvil o tom Alexander Dugin, jakou úlohu měl Václav Havel v roli sentinela, tzn. na dálku ovládané loutky s vlastním autonomním vědomím. V praxi to funguje tak, že socha je symbol. A po symbolech přichází politici a po nich se podepisují smlouvy a po smlouvách přichází američtí vojáci a jejich zbraně, Strykery a raketové základny. Podle Dugina to jde přesně takto postupně po sobě.

Stropnický přijel odkrýt Havla a požehnat Gruzii ke vstupu do NATO

Vzápětí po odhalení sochy Václava Havla ubezpečil Stropnický své gruzínské protějšky, že Praha podporuje kroky Tbilisi a jejich snahu o vstup Gruzie do NATO. Stejně tak o vstup do NATO usiluje Kyjev a Ukrajina. NATO se rozpíná a obkličuje Rusko. Přesně o tomto hovořil Vladimir Putin v dokumentu Olivera Stonea. V posledním díle hovořil o tom, jak americké ministerstvo zahraničí a americký diplomatický sbor se brutálně vměšují do voleb a politiky v Rusku. Upozornil, že toto neprobíhá jen v Rusku, ale ve všech zemích bývalého Východního bloku. O tom víme na AE News moc dobře, když se nám podařilo v letech 2014 až 2015 rozkrýt pozadí a vazby pražské ambasády USA na krakatici českého neziskového sektoru, která dodnes funguje a prosperuje, i když po zvolení Trumpa už ne tak intenzivně, ale to neznamená, že by aktivity neoconů v ČR utichly.

Socha je sice jenom v parku, ale symbolický vzkaz Moskvě byl vyslán a Kreml to již zaregistroval.

Ministr obrany ČR tak přímo v Gruzii bezprostředně ohrožuje bezpečnost České republiky, protože se vměšuje do politického a bezpečnostního vývoje na Kavkaze, který patří v ruské Gerasimově vojenské doktríně do tzv. 1. kruhu vnější obrany Ruské federace (Первый периметр безопасности). Do tohoto okruhu patří všechny země s pozemní hranicí s Ruskou federací. Představte si, jaký řev by se začal ozývat z USA, kdyby např. Mexiko nebo Kuba v době Studené války se rozhodly pro vstup do Varšavské smlouvy. Jak by to vyhodnotil Washington? Jako bezprostřední ohrožení USA. Jenže přesně toto se nyní děje v opačném gardu Rusku. Pokud jste dobře a pozorně sledovali dokument s Vladimirem Putinem, určitě jste si všimli, že ruský prezident dělá politiku, aby se za každou cenu vyhnul válce s NATO a s USA. Jenže systém ustupování nemůže jít donekonečna a Rusko musí na budování základen NATO a rozšiřování NATO ke svým hranicím reagovat, stejně jako by reagovaly USA, kdyby Kuba nebo Mexiko vstoupily do aliance v kontra-postavení vůči USA.

Jak se vyznat v loutkovém systému?

Voliči v ČR na podzim by si měli položit otázku, jestli je normální, aby český ministr obrany jezdil na Kavkaz a propagoval tam rozšiřování NATO na hranici doteku s výbušnou Jižní Osetií a Abcházií, které se pokusila Gruzie v roce 2008 násilně etnicky vyčistit poté, co USA poskytly prezidentu Saakašvilimu zbraně a munici, včetně vojenských poradců. Rusko vojensky zasáhlo a gruzínské tanky a americké poradce zahnalo hluboko zpátky do nitra Gruzie, ruské tanky se zastavily až na předměstí Tbilisi, kde setrvaly pro výstrahu 72 hodin a poté se na příkaz velení v Moskvě stáhly zpět na ruské území. John McCain o tom hovořil v roce 2009 pro neziskovku National Endowment for Democracy, že se nepodařilo Jižní Osetii a Abcházii připojit ke Gruzii proto, že Gruzie nebyla členem NATO. Plánem vstupu Gruzie do NATO je cesta, jak se pokusit rozpoutat válku na Kavkazu s Ruskem s podporou NATO o dvě zmíněná sporná území, kde žije majoritní ruské etnikum.

Ocenění od neoconů pro sentinela z Česka.

Martin Stropnický není sentinel, ale pouze marioneta. V systému amerického židovského loutkářství jsou pozice sentinelů a marionet pečlivě odlišovány. Marionety jsou loutky, které nemají schopnost vlastního rozhodování. Pokud pán přestane posílat instrukce, marioneta se zastaví, je neschopná se vyjádřit v televizi, není schopná zodpovědět na jednoduchou otázku. Nemá vlastní názor a potřebuje vedení. Amerických marionet je v zemích východní Evropy obrovské množství, mezi politiky v ČR, na Slovensku a v celé EU najdete tisíce takových loutek. Někdo někam jede, tam položí kytku nebo věnec, něco řekne, co mu řekli, aby řekl a zase odjede. Když mu řeknou, aby to odvolal, tak přijede a odvolá to. V tomto ohledu v systému řízení působí tyto osoby jako neschopné loutky, které tlumočí cizí názory a jejich páteře připomínají gumu, resp. hračky na bowdenové ovládání pomocí šňůry, která je trapně viditelná a lidé to vidí.

Xудожник po sobě zanechal dezorientovanou armádu marionet

Sentinel je mnohem vyšší a nebezpečnější nástroj. Je to osoba, která má vlastní a mnohdy vysoké inteligenční rozpětí s širokými znalostmi. Sentinel má vlastní autonomní uvažování, nepřijímá instrukce step by step, krok za krokem, pouze je dálkově monitorován a instruován, čeho by si měl sentinel všímat. Na rozdíl od marionety je sentinel autonomní nástroj, který dokáže pracovat dlouhodobě offline a v izolaci bez kontaktu s centrálou. Proto Václav Havel dokázal prosazovat úkoly a cíle i v době, kdy byl zcela izolován od řídících centrál CIA v Mnichově, ve Frankfurtu a v Londýně. Složka, kterou na Václava Havla vedla sovětská expozitura KGB v Praze pod označením “Xудожник-K1″ (umělec) a měli k ní přístup vybraní pracovníci 1. správy SNB v Praze, je dosud tajná a její obsah by rozkryl i Havlovy kontakty s agenty německé tajné služby BND koncem 70. let, americké CIA i ruské KGB v době, kdy byl Václav Havel ve vězení v 80. letech a v době po nástupu Michaila Gorbačova do funkce generálního tajemníka ÚV KSSS. Moskva bohužel nechce nic o Havlovi odtajnit.

Havlovy marionety se po jeho smrti seskupily okolo Knihovny Václava Havla, kterou nechal vybudovat a zaplatil ji Zdeněk Bakala.

Jak už několikrát zaznělo i v ruských médiích, Václav Havel měl i druhou tvář, kterou veřejnost na západě a ani v Česku nezná. I když byl několikrát vězněn, komunistický režim Havlovi nikdy neobstavil jeho devizový účet vedený u SBČS, na který mu chodily peníze z Německa od nastrčených vydavatelství za Havlovu “autorskou” činnost. Dodnes není jasné proč. Složka KGB na Havla by to mohla objasnit. Havel tak za texty dostával ze západu devizy. Mnohdy ale šlo o texty jiných disidentů, za které Václav Havel měl inkasovat devizové prostředky, ale disidentským autorům textů v Československu poté žádné peníze už nedal. Po roce 1989 k tomu vznikl mezi chartisty a disidenty obrovský rozkol, protože padala obvinění ze strašných věcí, ale mainstream tomu tehdy nevěnoval pozornost. Václav Havel se však etabloval jako художник do role sentinela, který dokázal posloužit americkým neoconům v ČR jako předvoj pro ovládnutí Východní bloku v plánu na obklíčení Ruska po roce 1989. Poté, co došlo k odchodu “sentinela” na  věčnost, česká marionetová scéna ztratila svého vůdce a navigona. Je to typický projev stavu, kdy systém řízení amerických neoconů v Evropě přijde o procesní autonomní nástroj, který nepotřeboval online řízení.

Zdroj snímků: Martin Stropnický, Twitter [2]

Miloš Zeman a jeho “svině” je rozloučením se s jednou politickou marionetou

Pro vykreslení situace a pádu systému řízení v ČR je možné použít i včerejší výrok prezidenta Miloše Zemana na TV Barrandov, kdy přirovnal Bohuslava Sobotku ke svini, která vyhazuje z bytu svého partnera kvůli nefungujícímu vztahu. Fiat-alternativní server Svobodné fórum to zdůvodnil [3] tím, že Miloš Zeman byl opilý. Podle našeho posouzení nebyl Miloš Zeman opilý, pouze zaútočil na politickou mrtvolu, kterou Bohuslav Sobotka bezpochyby už je. Miloš Zeman nezapomíná, že to byl právě Sobotka, který v roce 2003 potopil Miloše Zemana při prezidentské volbě. Nikdy mu to neodpustil, nikdy na to nezapomněl. Slovo o sviních je velmi tvrdé, ale ve světle situace v české politice je to slovo ještě velmi mírné a vlastně spravedlivé. Jak nazvat politiku, kdy na jedné straně se odmítají kvóty na migranty a na straně druhé se v Římě vyzývá ke vstupu do Nové Evropy a k hlubší evropské integraci? To přece je sviňárna na voliče. Nebo třeba nápad ČSSD zvyšovat daně lidem nad 40 nebo 50 tisíc korun hrubého měsíčně? Nebo kupování voličů za vyšší minimální mzdu? Je toho spousta, co se dá nazvat sviňárnou.

Miloš Zeman na TV Barrandov o “sviních”.

Ovšem to nejnebezpečnější probíhá v tichosti, za zády lidu. Když ministr obrany jede na Kavkaz a dohaduje tam s místními politiky vstup Gruzie do NATO. Nejenom, že tím destabilizuje bezpečnostní situaci na celém Kavkaze, ale navíc posiluje v ruské armádě správný pocit, že obkličování Ruska skrze rozšiřování NATO je poziční přípravou pro budoucí útok na Ruskou federaci. A nikdo k tomu nedal české vládě od voličů mandát, aby prosazovali rozšiřování NATO k Rusku a tím způsobovali zaměřování více a více ruských balistických raket na české území. V dokumentu to zaznělo od Vladimira Putina jasně. Rusko na toto obkličování bude reagovat hrubou silou, bude hrozit nové kolo horečného zbrojení. A k tomu nikdo hercovi z Kriminálky Anděl nedal mandát. Ani jemu, ani hnutí ANO, ani nikomu jinému.

O dokumentárním seriálu Olivera Stonea a o hlavních bodech a myšlenkách Vladimira Putina, o návštěvě ministra obrany v Gruzii, o stávce v podniku VW v Bratislavě, o situaci v Sýrii a o dalších událostech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Proč tomu ožralovi nedali do ruky i jeho oblíbenou flašku chlastu? Socha by tak byla pravdivější!

Šotek
Návštěvník
Šotek

USA, NATO, EU jsou největší váleční štváči!!! Co vlastně chtějí?? Válku!!
Jsou to zločinci!!

DJholy
Návštěvník
DJholy

Drzost, arogance a agresivita USA, NATO a jejich poskoků v České republice již skutečně nezná mezí. Každý den jsme varováni před obrovským nebezpečím, které nám údajně hrozí z Ruska. Je však skutečně Rusko pro Českou republiku takovou ohromnou hrozbou, jak se nám snaží mnozí namluvit? Je nejvyšší čas zastavit rozpínavost USA a NATO. Dvě minuty pravdy: https://www.youtube.com/watch?v=VHnkDiGOVnI

bob
Návštěvník
bob

co to je za sochu? sere na hajzlu a stoura se v uchu?

RRR
Návštěvník
RRR

Ten Havel na té soše vypadá jako velký učenec, druhý L. da Vinchi, skoro by člověk měl chuť pokleknout jako v kostele před tím charismatem a cítit se před ním malý, menší a ještě menší. Škoda že se ta socha během tleskající klaky nerozkašlala, nezapálila si a neřekla své “ehm”.

Kinyc
Návštěvník
Kinyc

Mně to spíše připadá jako zobrazení osoby, která – ať už jakéhokoli důvodu zesláblá – uklouzla na banánové slupce a je šťastná proto, že je zachycena v pádu opřením o tu věc v pozadí. Každopádně opravdu velké sochařské dílo! U instalace každého nového pomníku je třeba myslet i na to, aby bylo možno – až nastane čas – pomník bez velkých problémů odstranit a nemuselo se použít výbušnin, jako tomu prý bylo v případě letenské fronty na maso, tedy Stalinova pomníku na pražské Letné.

mac_donald
Návštěvník
mac_donald
Lucie Fifernová a spol.
Návštěvník
Lucie Fifernová a spol.

Píšete, že lid ČR souhlasí s výroky pana prezidenta ČR Miloše Zemana. Jsem také jednou z mnoha – z lidu, kteří ani nahlas ani tiše nesouhlasí s výroky nejen o sviních vycházejících z úst pana současného prezidenta ČR. Ano, mohu říci, je to také jen člověk, a i ten morálně se vyvyšující se člověk /ne nad člověk/ se zavře mezi čtyři stěny a tam si v tichosti či nahlas zanadává. Koho zajímá, že mluví jako “prase” na veřejnosti?! Myslím si, a nejen já, že nikoho. Pokazil si tímto mnohé i znovuzvolení na post prezidenta ČR, pokud bude opět kandidovat. Nejsem zastáncem sviní ani prasat a už vůbec ne těch, jež jsou nositeli afrického moru či prasečí chřipky. Ptáky nepočítaje ; ) A věřím, že pokud dokáže se veřejně i pan Vladimir Putin vyjadřovat jako člověk a ne jako “prase”, tak by to mohl dokázat i pan Miloš Zeman. Zde se nabízí otázka, jestli to nebyla chyba ve výchově rodičů, či v dobách předrevolučních a nebo té neo-obrozenecké… – Ti z habsburské doby by zaplakali – – –

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Ano, pan Miloš Zeman již nějakou dobu připomíná svými výroky a vystupováním spíše velezábavného společníka z hospody na růžku, než prezidenta České republiky. Do jisté míry omluvou by mohlo být, že zřejmě již není ani duševně zcela zdráv. Vladimír Putin je jiná liga, s ním snese srovnání málo kdo.

Lucie Fifernová a spol.
Návštěvník
Lucie Fifernová a spol.

Dobrý den, myslím, že pokud jde jen o sedm záporných palců s tím, že nemusí tito souhlasit s názorem, že by se pan Vladimir Putin ne vždy vyjadřoval zdvořilostněji – což my neumíme zcela posoudit, jen jsme nikdy nezaregistrovali opak, tak pak je to v pořádku, neboť vidíme a slyšíme všichni jak se vyjadřuje pan prezident Miloš Zeman často neadekvátně. jen ten uváděný se Bob – xindl si myslí, že patří mezi tu většinu či povšechny z národa ČR. Bohužel. jsou tu i ti druzí a i pan Miloš Zeman uznává, že teď už tu rétoriku bude muset usměrňovat, pokud chce ještě kdy usednout na Hrad. No, No, ať “slušní lidé” v podobě Boba – údajné kvičící svině či slušných lidí v podobě kvičících to sviní v očích Boba bude to mít národ této země ČR jasné a ukáže se jaký to skutečně jsme národem: jestli národem kvičících to sviní nebo jen těch sviní a prasat, které Hrad neuznává, ale sám se tak někdy prezentuje a dle titulku u článku všichni. To je, promiňte, realita pana Boba -, jež se schovává jako xindl jako anonymní zbabělec. Takový nikdy nabude vítězem…!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Lucie Fifernova a SPOL., z Vasich diskusnich prispevku neni moc jasne, za jakou dotacne “neziskovou” organizaci intervenujete v mnoznem cisle.
Jasne vsak je, ze jste, bohuzel, prosla radnym preprogramovanim typu MUNI- genderova studia, nebo podobne, kde se, pri “priprave budoucich leadru” (poslusnych kadru) ocenuje absence prirozenych pudu sebezachovy a svedomi, a matersky jazyk neni potreba…
Zrejme proto citim Vase prispevky “radoby intelektualne akademicke”, ale ve skutecnosti nenavistne, a pritom jazykove nesrozumitelne.
Opravdu se vam (vsem) to vyplati?

Pokud se mylim, a vy (vsichni, za ktere pisete) si uvedomujete, v jake situaci zivotniho! nebezpeci se aktualne vsichni spolecne nachazime, zkuste tedy navrhnout nejake konstruktivni RESENI, jak Z TOHO VEN.

bob
Návštěvník
bob

spravne tam ma byt ze slusni lide souhlasi s vyroky presidenta zemana. xindl kvici jak svine pred porazkou

Lucie Fifernová a spol.
Návštěvník
Lucie Fifernová a spol.

A tím xindlem předpokládáme myslíte sebe, pane Bobe, neboť jak je níže uváděno v komentáři člověka pod ´přezdívkou´ dosti svým komentářem tomu nahráváte. Gratulujeme. Ještěže těch xindlům vynikajícím na veřejnosti otevřeně tolik není. Ale nějací se dokonce k tomu umí i veřejně přihlásit. Jste jedním z nich. Nobelova cena patří Vám!

GabberFromMorava
Návštěvník
GabberFromMorava

Tu sochu má za to Humanitární Bombardování???

chachar
Návštěvník
chachar

Nepochopil jsem, k čemu je dobré odhaleni sochy Havla někde v Gruzii. Ať už byl Havel jakýkoliv, racionální důvody to prostě nemá.á

Alex
Návštěvník
Alex

Ke vloženému záznamu v rádiu. V roce 1930 žilo v naší zemi více jak 3 miliony českých Němců. Což znamená německy mluvících Čechů. A nežili zde chvíli, ale po mnoho generacích. Tito byli po válce za trest okradeni, byl jim vyvlastněn majetek a byli mnohdy nelidsky deportováni a zabíjeni i přes to, že s fašismem nesouhlasili, byli zavíráni do koncentráků a byli solidární s naší (svojí) zemí. Tak pokud je zde řeč o Slovanech, jak jsou fajn, tak je třeba říkat pravdu a ne zkreslené údaje v náš prospěch. Za války bylo v Čechách více udavačů než v celé Francii, několik tisíc vojáků a velitelů se hlásilo v roce 1938 k Wehrmachtu atd…. Tak když pravdu, tak pravdu.

chachar
Návštěvník
chachar

Asi zapomínáte, že většina z těch tzv. českých němců se ideologicky ztotožnila s hitlerovým německem a okupací. Že do té sítě spadli i ti “poctiví” čeští němci je věc druhá, nedivte se. Lidé byli těsně po válce značně psychicky i fyzicky postiženi následky války, ta bezmoc a frustrace se na každém značně podepsala a téměř každý následkem protektorátu, těch masívních poprav, ztratil někoho blízkého. A tak padni komu padni, kácel se les, a lítaly třísky. A protože dnešní generace si již následky války těžko dokáže představit, začínáme tzv. soucítit se sudetskými němci a přemýšlí se, jaká křivda se jim stala. Je třeba se na to opravdu dívat z pohledu té hrozné krutosti války, která z některých lidí udělala zvěř, na všech stranách.