Střelba v synagoze v Pittsburghu nastala během ranního Sabatu a slavnostních obřízek,...

Střelba v synagoze v Pittsburghu nastala během ranního Sabatu a slavnostních obřízek, na místě zůstalo ležet 11 hostů! Další provokace a symbol proti Chabadu a Donaldu Trumpovi! Na místo přijeli jenom sanitky, žádné vozy koronera, i když policie nahlásila mrtvé! Zase je to všechno jinak? Nejde o americké kongresové volby, hraje se o vznik Velkého Izraele! Kdo usiluje o Jeruzalém a kdo usiluje pro změnu o jeho zničení?

Střelba v synagoze v Pittsburghu nastala během ranního Sabatu a slavnostních obřízek, na místě zůstalo ležet 11 hostů! Další provokace a symbol proti Chabadu a Donaldu Trumpovi! Na místo přijeli jenom sanitky, žádné vozy koronera, i když policie nahlásila mrtvé! Zase je to všechno jinak? Nejde o americké kongresové volby, hraje se o vznik Velkého Izraele! Kdo usiluje o Jeruzalém a kdo usiluje pro změnu o jeho zničení?

Určitě jste zaregistrovali informaci, že v sobotu 27. října vstoupil jistý 46-letý Robert G. Bowers do chasidské synagogy Tree of Life v Pittsburghu v USA a postřílel tam 11 židovských hostů. V synagoze podle amerických médií právě probíhal ranní sabat a slavnostní obřízky novorozenců. Útočník vstoupil do synagogy, podle svědků zvolal, že všichni židé musí zemřít a začal střílet. Pozabíjel celkem 11 hostů ranního sabatu a dalších 16 zranil [1]. Policie ho zadržela, nekladl prý žádný odpor a celý případ de facto okamžitě překryl mediální maskírovku s balíčkovými bombami, která se nepovedla a americké televize začaly zpochybňovat oficiální verzi, kterou sama média původně vypustila. Balíčkovým bombám americká veřejnost neuvěřila. A tak přišel plán B, střelba v synagoze. Proč se jedná o další plán proti Trumpovi, to vyplývá z dalších poznatků.

Na místě zasahovala pyrotechnická jednotka.

Jak upozornili očití svědci z místa činu a neváhali se obrátit na Alexe Jonese, ve chvíli, kdy americká média hlásila, že v synagoze je 11 mrtvých židovských obětí, policie ještě stále vyjednávala a stála venku. Vnitřek synagogy ještě nebyl prohledán. Podle CNN informaci poskytli lidé zevnitř synagogy, kteří prý spočítali počet mrtvých a potvrdili CNN, že počet mrtvých je 11. Když si uvědomíte, že jste v místnosti nebo v sále se šíleným střelcem, půjdete počítat jeho oběti, které zastřelil a budete volat do CNN? Ano, éto děbily. Jenže, to zdaleka není všechno, protože když policie Bowerse zatkla, tak nejen na CNN, ale i na dalších amerických televizích už běžely zprávy o počtu zraněných. To všechno ve chvíli, kdy policie ještě nevstoupila do synagogy, ale CNN již o kauze mluvila v minulém čase, že útok se stal a útočník byl zatčen.

Mrtvoly do sanitek, koroner nepřijel, místo činu nezajištěno, rukojmí vedli rozhovory se CNN v době, kdy útočník střílel… to nevymyslíš!

Vrcholem podivností je potom fakt, že k synagoze přijely vozy lékařské záchranné služby a nakládaly do záchranek údajné mrtvoly přikryté termofólií, zatímco údajně zranění hosté v synagoze čekali na ošetření. To je samozřejmě totální nesmysl, protože v USA záchranka neodváží mrtvoly, ty si přebírá na místě trestných činů zásadně policejní koroner, jenže ten na místě vůbec nebyl. Žádné vozy koronera se na scéně neobjevily po celý den, nic. Pouze se objevily vozy záchranářské, vozy zdravotní a hasičské služby, dále policejní vozy, auta místního šerifa a vozy zásahové jednotky SWAT. Nicméně mrtvoly z místa zmizely v autech zdravotní služby, aniž by se zdravotníci nejprve postarali o údajné zraněné uvnitř synagogy. Střelec se nakonec vzdal. Nemusíme vůbec přehánět, když prohlásíme, že se jednalo o další “black flag” proti Donaldu Trumpovi a Republikánské straně před nadcházejícími volbami do kongresu.

Synagoga se jmenuje “Tree of Life – Strom života nebo L’Simča” – Odkaz na DNA šroubovici, ve které je strom života.

Balíčkové bomby, o kterých jsme přinesli článek zde, totiž nezabraly a příběh o jejich rozeslání z Floridy má mnoho děr, především chybějící poštovní razítka na balíčcích jsou největší problém, protože americká státní pošta už v pátek skrze svého mluvčího uvedla, že zásilky nebyly podány k přepravě státní poště, ta o nich neeviduje žádné záznamy, což vlastně potvrzují i ty fotografie zásilek, kde prostě je vidět, že balíčky poštou vůbec nešly, ale někdo je prostě rozvezl po celém New Yorku a ve Washingtonu D.C., což je další komplikace, protože podezřelý, který byl mezitím zadržen (připravuji o tom článek), by musel cestovat hodně daleko a roznášet balíčky hodně dlouho, aby to všechno stihl v jeden jediný den, kdy naráz byly balíčky nalezeny, kromě několika, které byly nalezeny až druhý den.

Obětuj kus sebe, aby židovský národ dostal od Boha dar vlády

Tato kauza zkrátka ani na Američany nezabrala, a tak bylo potřeba přitvrdit a sehrát násilnou scénu se střelcem v synagoze. To je doslova klišé jako z béčkového filmu, kdy zlý šílenec vtrhne do svatostánku a začne zabíjet nevinné věřící. Američané mají akční zápletky rádi, a když padoucha policie dopadne a dokonce ho zatknou, všichni jsou šťastní. Jenže potom si lidé začnou všímat podivností na místě činu, údajné oběti volají do CNN ve chvíli, kdy je střelec drží v šachu a střílí do lidí, ba co víc, oběti mají dostatek odvahy, že se zvednou a spočítají zastřelené hosty v synagoze a hned to nahlásí CNN. Tak určitě.

Policie ještě stojí venku, neví, co se děje vevnitř, ale CNN již má informace o mrtvých a prakticky i o zraněných. Přijedou záchranné vozy a po zatčení pachatele začnou nakládat do sanitek nejprve mrtvoly, ale zranění zůstávají dál v synagoze a skučí prý v bolestech. Na scéně se ani pozdě večer neobjeví koroner. No vlastně, co by tam dělal, když mu záchranáři z místa činu mrtvoly odvezli, ne? Zajímavý je i počet údajně mrtvých, symbolické číslo 11, což znovu ukazuje na to, že jde o vzkaz Donaldu Trumpovi od sionistických globalistů jako varování. Do jaké míry je to varování opravdové, to se teprve uvidí. Tree of Life je totiž chabadistický stánek v Pittsburghu, takže to dává smysl, že židé zaútočili na Židy. Ale ty podivnosti okolo naznačují, že zaútočili jenom “jako”, aby to zafungovalo na gojímy v USA, kteří sledují televizi. Dům Sion zřejmě nechce jít do války s Chabadem natvrdo. Zatím.

Záchranáři a vozy úřadu šerifa.

A protože těla záchranáři odvezly z místa činu, tak ani vyšetřovatelé nemohou místo činu nafotit pro pozdější soudní líčení s pachatelem, fotky mrtvol, očíslované, jak leží v krvi na zemi, no prostě sorry jako, záchranáři mrtvoly odvezli, nic se fotit nebude. A tak americká předvolební komedie nadále pokračuje. Americký deep state je zoufalstvím bez sebe, protože Chabad ovládá Donalda Trumpa a ten vede USA cestou posilování americké ozbrojené moci a k ochraně Jeruzaléma, aby sionisté v rámci globalizace nemohli Jeruzalém zničit.

Protože ten má splnit úlohu naplnění talmudického proroctví o vzniku Velkého Izraele, v jehož koruně bude Jeruzalém hlavním městem Židů, ale nepřátelé zničí Izrael v ohni sedmi sluncí, které vyjdou nad zemí Judskou. Bůh sestoupí na okraj Chrámové hory a za jejich utrpení a hoře jim za zničenou zemi domova udělí celou planetu Zemi, aby jí vládli, protože: “…jen malý kus svého těla obětuješ ty, který jsi Žid, aby potom Bůh obdaroval náš celý národ vládou tou nad Zemí širou od obzoru k obzoru nad národy všemi.”

Ambulance na místě činu.

Obřízka pochází právě z talmudického výkladu Tóry, kde odstranění a ztráta předkožky symbolizuje ztrátu části “sebe”, v tomto případě domova Židů, Velkého Izraele, aby odměnou za to dostal národ Židů od Boha jako odškodné celou planetu Zemi, které bude vládnout a nad všemi národy. Toto je hlavní archetyp talmudického výkladu Tóry a je to hlavní bod sporu mezi Domem Sion a Domem Chabad, protože pro Chabad je Izrael a Jeruzalém cílem naplnění proroctví o návratu Židů z diaspor ve světě, zatímco sionisté to odmítají s tím, že smlouva s Bohem není o tom, že Bůh vrátí Židům zemi Judskou, ale že je podrobí zkoušce a obětování jako Bůh zkoušel Abraháma a jeho syna, Izrael musí proto být zničen, židé se tomuto zničení musí podvolit, aby je poté Bůh odměnil vládou nad celým světem.

Jeruzalém jako hlavní město Židů je posledním milníkem před vznikem Velkého Izraele

Teze holokaustu je proto součástí inspirace talmudického výkladu tóry, i když nešlo doslova o holokaust za II. sv. války, ale o genocidu a pogrom, protože holokaust vyžaduje nejprve vlastnictví domovské země, a tu židé za II. sv. války ještě neměli. Proto se světoví sionisté dnes snaží vybudovat a ukotvit vznik Velkého Izraele a do určité doby kroky Domu Chabad a domu Sion jdou ruku v ruce, a to je ukotvení Jeruzaléma jako hlavního města Židů. Až do této úrovně oba domy mají stejný zájem. Jenže Dům Sion vidí v Jeruzalému pouze mezikrok k naplnění proroctví o zničení Velkého Izraele.

Po jeho zničení už nikdo na světě, ani jediná duše, by nemohla beztrestně říct, že Židé nezažili holokaust, protože po zničení Izraele by doopravdy a skutečně byli Židé obětmi holokaustu, tedy spálené země domova. Událost v Pittsburghu má oslabit Donalda Trumpa, vykreslit ho jako původce, který v Američanech šíří nenávist a hlavně, událost v synagoze ho má zbavit židovských podporovatelů a ochránců, aby se od něho odvrátili. Jenže, to se nestane. Chabad ví, že Trump je jejich a událost v Pittsburghu je zinscenovaná.

Záchranáři na místě rozbili stánek s občerstvením.

Světová globalizace je hlavním nástrojem světového sionismu. Globalizace jde proti Izraeli s cílem přivodit jeho ohrožení, následnou potřebu Izraele zbrojit, bránit se, poté přejít do protiútoku, stát se světovým nepřítelem a poté, aby byl nepřáteli Izrael zničen. To je plán sionistických globalistů. Ten, kdo útočí proti Izraeli, jde na ruku sionistům. Ten, kdo naopak chrání a lituje židy, je součástí plánu sionistů. Kdo chrání Izrael před zničením, je koněm domu Chabad. Kdo usiluje o Jeruzalém jako hlavní město Izraele, může být koněm domu Chabad, i koněm globalistických sionistů.

Kdo ale usiluje o Velký Izrael, usiluje o jeho zničení a naplnění Talmudu. A kdo vyvolává války Izraele s ostatními zeměmi nebo i Ruskem, usiluje o to samé. Rozlišit ty, kteří usilují jenom o Jeruzalém a ty, kteří v něm vidí jenom mezikrok ke vzniku Velkého Izraele a jeho zničení, je velmi těžké pro gojímstvo. Dochází totiž i mezi židy a Židy ke změně barev dresu, obvykle za úplatu, takže změny tezí někdy až vyráží dech u lidí, kteří donedávna prosazovali zájmy Izraele, aby najednou začali prosazovat zájmy Jeruzaléma jako hlavního města Židů. Jakkoliv to zní zvláštně, není to jedno a totéž. Právě naopak. A stejně je třeba se dívat i na události v USA. Nehraje se o Trumpa, v USA se hraje o vznik Velkého Izraele.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Jasné potvrzení židovského inside jobu.
Židi protestují proti Trumpovi, který přijel zapálit svíčku za údajné oběti:

“Židovští představitelé zveřejnili na webu otevřený dopis, v němž prezidentovi napsali, že není ve městě vítán, dokud jasně neodsoudí bělošský nacionalismus a nepřestane útočit na migranty a menšiny.”

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/574144/trump-uctil-pamatku-obeti-v-pittsburghu-demonstranti-ho-vyzyvali-k-opusteni-mesta.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Jak problémy s židy řešil osvícený panovník, “největší Čech” Karel IV. (Wikipedie):

V letech 1348-1349 zasáhla Evropu ničivá pandemie moru, která dostala přiléhavé označení černá smrt. Lidé hledali původce této zkázy a Židé, kteří podle pověstí trávili studny a potraviny, znesvěcovali hostie a jimž zároveň mnozí dlužili nemalé částky, byli ideálním terčem jejich zloby. Evropou se šířily strašlivé pogromy. Již v listopadu 1348 došlo v Augsburgu k masakru, při němž byli pobiti židovští obyvatelé města. V březnu 1349 pak Karel IV. město omilostnil, ale požadoval od jeho představitelů zaplacení židovské daně.[62] Židé byli služebníky komory krále, a ten je mohl dát do zástavy. Karel IV. toto právo využíval opakovaně. Roku 1349 zastavil Karel IV. frankfurtské Židy za patřičný finanční obnos představeným města. Když si pak občané města přišli vybrat svou zástavu a zabavit židovský majetek, zapálili Židé raději své domy a dobrovolně uhořeli. Téhož roku věnoval Karel IV. v Norimberku markraběti Ludvíku Braniborskému „tři domy nejlepších Židů… brzy po tom, co budou pobiti“. Karel IV. tedy dovolil zábor židovského majetku a dal najevo, že chystané zavraždění židovských uživatelů nehodlá nijak trestat.[63]

16. listopadu 1349 Karel udělil Norimberku povolení srovnat židovskou čtvrť se zemí a na jejím místě založit mariánský kostel a tržiště. Dne 5. prosince 1349 následoval pogrom, pro který Karel IV. předem vyhlásil amnestii na veškeré násilné činy proti Židům. Zavražděno bylo 560 Židů.[64]

Ačkoli Karel toleroval protižidovské pogromy v německých říšských městech, v samotné Koruně české Židy chránil, takže masivní vlna židovských pogromů, která v západní Evropě řádila na přelomu 40. a 50. let 14. století se českým zemím až na ojedinělé výjimky (Cheb) vyhnula. Důvody Karlovy ochrany byly především ekonomické.[65]

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Po vzoru Augsburku třeba zholokaustovat “českou” chazarskou židovizi na Kavkách – “A BUDE LÍP”

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

ZpHR, podobne informace se uz naší zemí sirily. Pravdivé. Ale vite, kdo je siril? Nemecka televize ve vypravnem dokumentu o tom, ze Karel IV byl sice otcem Čech, ale otcinem Nemecka. Zrovna Nemci muzou byt ti posledni, kdo českeho stredovekeho otce vlasti vynili z genocid zidu. Od Nemcu to sedlo. Jinak, popisujete stredovek. Karel VI byl goticky stredoveky clovek, pevne usazeny ve sve dobe.

r.m.
Návštěvník
r.m.

“záchranné služby nakládaly do záchranek údajné mrtvoly přikryté termofólií” termofólie mrtvoly nepotřebují

Iva
Návštěvník
Iva

No právě …

r.m.
Návštěvník
r.m.

i když ale! smrt může konstatovat jen lékař, takže sanitky v zemi, kde včera znamená zítra vozí mrtvoly celkem pravidelně, sanitky tam jezdí bez lékařů

a hopla – Do Španělska v říjnu přišlo poprvé 10 tisíc migrantů za měsíc
https://www.novinky.cz/QARZ0b2jEItWqZw5wKmcb5hzSvu2wg1kmpEmP/UgcTzJ-sgwlb_pq8IygeTSoNaC5XEp/nKFY2I3aBQQA?1540931407
https://www.novinky.cz/zahranicni/487718-do-spanelska-v-rijnu-prislo-poprve-10-tisic-migrantu-za-mesic.html
Počet migrantů, kteří ve snaze dostat se ze severní Afriky do Evropy míří do Španělska, stále roste. V říjnu do země na Pyrenejském poloostrově poprvé za posledních pět let přišlo více než 10 tisíc migrantů za měsíc, informovala v úterý v Ženevě Mezinárodní organizace pro migraci (IOM). Do Itálie, která byla ještě donedávna hlavním cílem afrických migrantů, přišlo v říjnu jen kolem tisíce lidí.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

https://www.novinky.cz/clanek/dal-nepujdou-trump-zavre-migranty-do-stanovych-taboru-v-pustine-40251065?seq-no=4&dop-ab-
variant=2&source=clanky-home
Tak Americane, kdyz k nim prijdou tisice migrantu, je ubytuji do levneho stanoveho mesta a az jim zamitnou vizum, tak je vypakuji. A proc to tak neudela EU? To je jako Evropa nafukovaci?

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Odpověď proč, je přece jednoduchá – protože židi. Navíc USA jsou multikulturní více než dost.

Realistka
Návštěvník
Realistka

Obeti je mi lito. Cele to nedava smysl.

Iva
Návštěvník
Iva

Já jsem to pochopila tak, že žádné oběti nebyly. Jen najatí herci.
Druhá věc je, že by mne ani nepřekvapilo, kdyby se zbavili svědků … jsou schopni všeho.

Realistka
Návštěvník
Realistka

Pokud by obeti nebyly, byla by to dobra zprava.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Císařovna Marie Terezie. (Nar. 1717, vládla 1740 až 1780.)
„V budoucnosti nesmí býti žádnému Židu, nechť se jakkoliv jmenuje, dovoleno, aby se zde zdržoval bez mého písemného dovolení. Neznám horší mor pro stát nežli národ, který (jako umělec) v podvodu, lichvou a peněžní smlouvou přivádí lidi na mizinu, a národ, který se každému poctivému muži hnusí. Proto buďtež (Židé) jak jen možno drženi v povzdáli a v počtu omezováni.“

Milada
Návštěvník
Milada

zidovskelisty.info/2018/10/30/gita-zbavitelova-vrazdeni-v-americke-synagoze-v-usa-i-evrope-sili-ansemitismus/ti – stoji za precteni – vsak muslimove si sami zide pozvali do Evropy, tak co se divi, projevum antisemitismu.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Už teď si stěžují a to o jejich působení, činnosti a vlivu nemá naprostá většina obyvatel ani tušení. Jak by to vypadalo, kdyby je prohlédla třeba polovina obyvatel…. To by pelášili, že by nestačili ten článek o antisemitismu ani napsat. 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Zabučela kráva. Gita Zbavitelové si veřejnoprávní rozhlas plete se sionistickou hlásnou troubou. Pokud má tu touhu, měli by ji platit ti, pro které píše a čte své obřezané žvatlánky do éteru a ne veřejnoprávní instituce.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

jen jméno “Gita Zbavitelová” evokuje smrad

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Židovská bestie se už staletí vydává za ubohého a pronásledovaného Žida, a tato karta jí také vyšla! Bez toho by Židé nikdy nemohli vykořisťovat celé národy, vrhat je do krvavých revolucí a válek! Systematické psychologické zmanipulování naší (a samozřejmě i ostatní světové) veřejnosti židovskou propagandou, dosáhlo takového stupně, že současný člověk (většina lidí!) již není schopna přistupovat k projednávání otázky škodlivého působení internacionální židovské mocenské elity bez apriorních předsudků!

Iva
Návštěvník
Iva

Je zajímavé, že mnoho set let měli lidé (vč. těch vysoce postavených) jasno.
Hodnotili dle činů, ne řečí a kvikotu.
Nevím, kde nastal ten zlom a odkdy začali být lidé (zvláště ti nahoře) hluší a slepí.
Nějaká kletba, genetická manipulace …. ???

Milada
Návštěvník
Milada

Zili v naprostem utajeni a i dnes by byli radi, kdyby se o nich nevedelo a mohli zustat v utajeni, jenze – chteli vedet vsechno o nas a zapomeli, ze vyleze na svetlo vsechna jejich spina. Komunikace – internet

jirox
Návštěvník
Milada
Návštěvník
Milada

Podle tiskové zprávy se východoevropské členské státy NATO vzdaly stažení společných jaderných bomb z Evropy, protože se obávají, že by se projevilo oslabení závazku USA hájit Evropu proti Rusku – kdo to schbalil – podepsal?? – vite o tom neco, ze jaderne zbrane jsou v Nemecku? Nejen Ramstein, ale i Büchel

konzerva
Návštěvník
konzerva

Rusko rozmisťuje rakety v evropě….eto durak, debyl, pizděs…. https://cz.sputniknews.com/svet/201810308362634-NATO-Rusko-Evriopa-rakety/

Sonata
Návštěvník
Sonata

Je třeba pochopit jednoduchou věc- plní svou roli.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Napriklad. V jake evropske zemi Rusko rozmistuje sve rakety?

.lak
Návštěvník
.lak

Tyto zombie intelektu neví že ve výzbroji ruské armády jsou autonomní raketové systémy ve standartních kontejnerech takže je mohou mít kdekoli kde to uznají za vhodné včetně pindostanu a bylo by i divné že by si to neošetřili proti primitivním násilníkům. A když pan Putin řekl že agresoři se neschovají ani na druhé straně světa 100. m pod zemí tak to tak prostě je.

r.m.
Návštěvník
r.m.

ó pravdu díš barde z budoucnosti))

.lak
Návštěvník
.lak

Je to na netu a asi už před rokem to viděl i když možná mažou jak vzteklí a setkávám se s tím stále častěji.

.lak
Návštěvník
.lak

Dědku a vůbec po večeři mne zdravila náctka až pod a mne si drsnosrťákem splést nemůže akorát nevím že sem takovou vojel, kdo si je má pamatovat za půl století ale vždycky jsem si vzpomněl na vše pozdě a šlapal si po vedení a dnes konečně už asi i ruplo. :-))))))))))))) nevrč

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
samý burg kolem místa činu, pachatelem budou tedy určitě nacisté s německými kořeny

Že někdo volá CNN když vidí střílečku? Běžnější než si myslíme. V malém se totéž děje u nás. Hodně snaživců, hodně zpravodajských živnostníků. Jak se kdekoliv vyskytně příležitost k vydělání potištěných papírků, okamžitě je odhalena a využitá.

r.m.
Návštěvník
r.m.

a je to tady jak jsem z mapky předpověděl: Jeden americký obdivovatel Hitlera v sobotu zastřelil jedenáct věřících v synagoze v Pittsburghu s výkřikem „všichni tihle Židé musí zemřít!“. Je to zřejmě nejhorší útok na židovskou komunitu v americké historii.
Grosse Kuh Zbavitelová je autorka onoho blábolu.
https://zidovskelisty.info/2018/10/30/gita-zbavitelova-vrazdeni-v-americke-synagoze-v-usa-i-evrope-sili-antisemitismus/

Iva
Návštěvník
Iva

Kdo je proboha nějaká G. Zbavitelová??? Slyšel o ní někdy někdo? Zase nějaká další najatá trubka, protože ty předtím už mají z ostudy kabát.

r.m.
Návštěvník
r.m.

pevně usazená v baráku na Vinohradské třídě jménem Český rozhlas, její skřeky lze často zachytit v pořadech Události komentáře atd.

hanns
Návštěvník
hanns

v Rusku se s tím nemažou: “Občané pederasti, rozejděte se domů: kino nebude.”

“……. popisuje, jak se jeden nebojácný poslanec postavil akci homosexualistů v Petrohradě, což je zvlášť zajímavé ve chvíli, kdy náš parlament na návrh poslankyně ANO bude projednávat uzákonění “manželství” u párů stejnopohlavní deviace.
Milonov se obrátil na místní sešlost a řekl: “Občané pederasti, rozejděte se domů: kino nebude.” Zahraniční hosté a konzulové z několika zemí EU, kteří se chystali ukázat na zahájení “festivalu”, se okamžitě vytratili …..”
http://www.protiproud.cz/politika/4077-rozpraseni-homofestivalu-poslancem-v-petrohrade-obcane-pederasti-kino-nebude-optimismus-na-vychode-demoschyza-neopustila-kavarnu-ta-nase-uz-prosadila-jednani-parlamentu-o-manzelstvi-proti-prirode.htm

Iva
Návštěvník
Iva

Úžasné … a už zase závidím … závidím RF jejich představitele … u nás je to katastrofa.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

… u nás je to samý žid a to je katastrofa.