Střelba v El Pasu: Kamerové záběry z obchodů zmizely, střelec měl u...

Střelba v El Pasu: Kamerové záběry z obchodů zmizely, střelec měl u sebe jediný zásobník, svědci z místa činu ale potvrzují 3 až 4 různé střelce, média začínají volat po zákazu prodeje zbraní! Donald Trump chce po sociálních sítích, aby vytvořily Pre-Crime algoritmus pro předpovídaní radikalizace útočníků ještě předtím, než útok provedou! Minority Report za použití AI algoritmů již brzy jako realita v USA? Všechno ukazuje na stejný “Gun Control” false flag, který proběhl v březnu v Christchurch na Novém Zélandu!

Střelba v El Pasu: Kamerové záběry z obchodů zmizely, střelec měl u sebe jediný zásobník, svědci z místa činu ale potvrzují 3 až 4 různé střelce, média začínají volat po zákazu prodeje zbraní! Donald Trump chce po sociálních sítích, aby vytvořily Pre-Crime algoritmus pro předpovídaní radikalizace útočníků ještě předtím, než útok provedou! Minority Report za použití AI algoritmů již brzy jako realita v USA? Všechno ukazuje na stejný “Gun Control” false flag, který proběhl v březnu v Christchurch na Novém Zélandu!

Minulý týden v sobotu 3. srpna ráno proběhl ve Spojených státech v texaském městě El Paso teroristický čin, který provedl 21-letý Patrick Wood Crusius [1]. V místním nákupním centru Walmart nedaleko Cielo Vista Mall zastřelil 22 lidí a další 3 desítky osob zranil. K útoku požil civilní poloautomatickou verzi AK-47 Kalašnikov. Útočník před provedením svého činu sepsal manifest, který publikoval na internetu. V něm se nachází k mému překvapení odstavec z Kapitoly XI Syndikátu o rozdělení a rozbití USA do několika oblastí podle etnické a rasové příslušnosti, přičemž bílá rasa má být z území USA zcela odstraněna. Není jasné, kde tento mladík přišel k textu Kapitoly XI, na fotografii vypadá velice mladě.

Patrick Wood Crusius. Porovnejte rysy…  Hispánec nebo běloch?

Stejně jako Brenton Tarrant v Christchurch na Novém Zélandu, tak i Patrick Wood Crusius několik minut před začátkem střelby publikoval svůj manifest. Crusius k tomu využil sociální síť 8Chan (Infinity Channel). Ta se okamžitě dostala pod palbu amerických médií a společnost Cloudflare, která síti poskytovala síťové služby, s ní dokonce rozvázala spolupráci [2]. A dnes přišel úplný konec, server zcela skončil poté, co servisní společnost, kde fyzicky server běžel, odstranila server ze svého datacentra.

Samotný manifest není nikde k dohledání, Google odstranil všechny odkazy, na internetu není vůbec nic. Takový masivní zásah kvůli publikování textu je velmi podezřelý, zejména v USA, kde je možné publikovat prakticky všechno. Co tak strašného se v manifestu nachází, že kvůli tomu odstřelili Infinity Chan (8chan)? Naší redakci se podařilo dokument nakonec získat a zítra k němu přineseme analýzu, protože manifest není moc dlouhý a jsou v něm důležité postřehy.

Střelec z El Pasa šel střílet “etnické” migranty do nákupního centra, odkázal se na Brentona Tarranta z Christchurch

Jak se rovněž objevuje [3] v mainstreamových médiích, v manifestu útočník varuje před “Velkou výměnou” (The Great Replacement) úplně stejně, jako ve svém manifestu varoval Brenton Tarrant v Christ Church a přímo se na něj odkazuje, že jej podporuje v jeho činu. The Great Replacement je pouze jiný název pro plán světového sionismu na autogenocidu bílé rasy na celé planetě. Tuto genocidu provedou sami běloši skrze své zdegenerované syny a dcery, proto se jedná o “autogenocidu” a nikoliv klasickou genocidu. Autogenocida je genocida prováděná samotnými členy etnického druhu na svém vlastním druhu. Této problematice se mimochodem z velké části věnuje má chystaná nová kniha “Superkrize – Behaviorální genocida vlastního druhu” [4]. Z manifestu vyplývá, že střelec je nervově labilní a nerozumí procesům řízení, i když umí přesně popsat důsledky.

Patrick Wood Crusius, fotky ze střední školy, kdy měl zjevně bělošské rysy. Jak se z něho stal najednou Hispánec? Dokonce i na fotkách z obchodu je zjevné, že je běloch.

Největším problémem s těmito teroristickými útoky je, že se jedná o falešné vlajky, jejichž cílem je nějaká agenda. V případě Christchurch šlo o zpřísnění zbraňových zákonů na Novém Zélandu před plánovaným procesem nasunování migrantů na Nový Zéland. Novozélandská vláda po zpřísnění zbraňových zákonů letos v dubnu oznámila, že navýší počty přijímání uprchlíků do země, především z oblasti rovníkové Afriky. Současná roční kvóta je 1 000 uprchlíků ročně [5].

Premiérka země Jacinda Ardern minulý rok v září oznámila, že do roku 2020 její země zvedne kvótu na 1500 uprchlíků ročně [6]. Cílem projektu je rozmístění těchto uprchlíků po celé zemi s cílem co největšího promísení s místní kulturou, což postupně povede k islamizaci Nového Zélandu. Odebrání zbraní bylo nezbytné předtím, než vláda začne zvedat kvóty a do země začnou proudit větší objemy černochů a islamistů. Nový Zéland je zemí odsouzenou k islamizaci, není mu už pomoci.

The Great Replacement čeká i USA, bílá rasa bude z Ameriky vytlačena a rozpuštěna v rasovém mísení. Podle střelce tím zanikne diverzita národů a zůstane jen jedna jediná smíchaná rasa všech se všemi, výsledkem bude degenerace

Patrick Wood Crusius ve svém manifestu varuje před tím samým procesem v USA. Možná jste zaregistrovali před několika dny hapenning, který proběhl na mexicko-americké hranici v Sunland Parku v Novém Mexiku. Profesor Kalifornské státní univerzity Ronald Rael nainstaloval do hraničního plotu 3 růžové gender-friendly houpačky [7], na jedné straně se houpali Mexičané s pobytem v USA, na druhé straně afričtí migranti na mexické straně hranice. Při detailním rozboru snímků si mnoho Američanů povšimlo, že ti migranti na mexické straně vůbec nevypadají jako Hispánci a obyvatelé Latinské Ameriky, ale jsou to všechno černoši z Afriky, podle barvy pleti z rovníkové části Afriky, jsou totiž úplně černí. A mají pravdu. Jak je to tedy možné? Kde jsou Mexičani na mexické straně hranice?

Vlevo Mexiko, vpravo USA. Vlevo černoši Afriky, vpravo zjevně Mexičani. Nedává vám to smysl? Nejste sami…

Odpověď najdete na českém mainstreamu. Server iDnes.cz informoval [8], že afričtí migranti si našli novou trasu migrace za lepším životem. Namísto do Evropy volí delší cestu do Ekvádoru a Brazílie, ale odtamtud se potom vydávají na cestu nahoru na sever k hranicím USA. A tím máte odpověď na to, kde se na tom propagačním hapenningu na hranici a na houpačkách na mexické straně vzali migranti z Afriky, kteří jsou černí jako noc. The Great Replacement jede na plné obrátky a cílem je likvidace bílé rasy v USA stejně, jako ve všech zemích Evropy a všude jinde na světě.

Behaviorální genocida vlastního druhu, aneb autogenocida

Znovu musím zopakovat, že tento proces má všechny znaky behaviorální genocidy vlastního druhu, tedy znaky autogenocidy, protože to jsou všechno bílí politici, kteří tuto migraci prosazují, obhajují, manažují a chrání. Tito bílí politici jsou ve službách světového sionismu a plní úkol postupného nasunutí cizích etnik a cizích kultur do životního prostoru bílého muže a bílé ženy, kde postupně dojde k zahájení utlačování bílé rodiny, ale opět ze strany bílých politiků a bílých úřadů. Teprve až v poslední fázi dojde k utlačování bílé rodiny ze strany cizího etnika, a to ve chvíli, kdy toto etnikum překročí 50% populace v daném místě, čtvrti, lokalitě, městě, oblasti, nebo v celé zemi.

Genderová houpačka: Vlevo Mexičani na americké straně hranice, vpravo Afričané na mexické straně hranice.

Dnes proběhl u Alexe Jonese na Infowars velký živý přenos [9], kde Alex hovořil se svědky z El Pasa, byly předkládány informace o celé události, které na mainstreamu nezazní. Podle svědků celou střelbu ve Walmartu obstarávali 3 až 4 střelci, výstřely přicházely z různých koutů nákupní haly a také z parkoviště. Střelec při vstupu do prodejny měl prokazatelně pouze jeden zásobník, který měl ve zbrani. Policie nenašla na místě činu žádné odhozené prázdné zásobníky. Vzhledem k tomu, že muž údajně zastřelil 22 lidí a dalších 30 zranil, tak to nedává smysl, protože v USA jsou zásobníky omezené na kapacitu 30 nábojů. Za předpokladu, že by se trefil pokaždé, když vystřelil, by nám pořád početně tahle střelba nevycházela. Rovněž zmizely všechny záběry z bezpečnostních kamer a FBI je nechce uvolnit.

Útok v Ohiu jen o 24 hodin později, podobný mladík, s podobným vzhledem a stejnými vousy

Jenže, nestřílelo se jenom v El Pasu v Texasu. Hned druhý den v neděli ráno proběhla další střelba, tentokrát ve městě Dayton v Ohiu. Útočníkem byl Connor Stephen Betts, 24-letý mladík. Na místě zastřelil 10 lidí, ale ani on nakonec nepřežil, policie ho na místě zastřelila. Američané upozorňují, že toto načasování a původ pachatelů jako mladíků okolo dvacítky vytváří určitý vzorec, jehož cílem je vykreslit Trumpovy voliče jako bezpečnostní hrozbu. Mnoho serverů mainstreamu začalo okamžitě z těchto masakrů vinit Donalda Trumpa, protože pachatelé těchto střeleb se hlásí k Trumpově agendě odporu proti migraci. Doslova by se dalo použít Babišovo rčení: “To je kampaň!” A nebylo by to daleko od pravdy. Tyto útoky se stanou součástí kampaně proti Trumpovi.

Patrick Wood Crusius a Connor Stephen Betts

Jenže velký šok dnes vyvolal Donald Trump, který vyzval sociální sítě k tomu, aby začaly předvídat radikalizované střelce a hlásili je dříve, než spáchají svůj čin [10]. A druhý šok byl, že vyzval k přísnějším zbraňovým zákonům [11]. On, takový zastánce NRA, a teď tohle. A sociální sítě oznámily, že na podobném algoritmu Pre-Crime ochrany již pracují. Lidem okamžitě vyvstane mysli sci-fi film Minority Report s Tomem Cruisem v hlavní roli z roku 2002. Umělá inteligence, která ovšem využívá biologické hostitele, předvídá zločiny ve společnosti ještě dříve, než k nim dojde. Systém čerpá data, provádí profilace všech obyvatel v reálném čase a jakmile algoritmus dojde k výsledku, že bezprostředně hrozí u osoby provedení trestného činu, systém varuje policii a ta člověka zatkne ještě předtím, než čin provede. Ve filmu se tomu říká “pre-crime felony”, tedy před-zločinný trestný čin.

Donald Trump šokoval, vyzval k zavedení Minority Report systému hlášení pre-crime hrozeb, stejně tak připustil zpřísnění zbraňových zákonů

Alex Jones je doslova zděšen, co to má znamenat, a jestli prý Donald Trump se nezbláznil, nebo dokonce není Trojským koněm globalistů, protože reakce Donalda Trumpa na střelbu v El Pasu mnohé na americké alternativě překvapila, protože Donald Trump naprosto nečekaně nezačal bránit držení zbraní na základě americké ústavy, ale naopak začal kritizovat sociální sítě, že neupozornily dopředu americké orgány, že se na sítích radikalizují osoby, které dopředu neskrývají své plány na ozbrojené útoky a publikují antisemitskou a neonacistickou tématiku. Z reakce doslova bylo cítit, že Donald Trump se bojí, že tito střelci by mohli začít v USA útočit na Židy. Z toho lze usuzovat, že v manifestu Patricka Wood Crusiuse se nachází i nějaké texty o světovém sionismu a jeho úloze, protože jinak by o tom Donald Trump nehovořil.

Connor Stephen Betts, střelec z Ohia.

Cílem útoku v El Pasu je znovu oživit v USA agendu kontroly zbraní, tedy Gun Control a takovýto útok v nákupním centru se stane dalším důvodem pro takové tlaky na agendu zákazu prodeje zbraní. Když si ovšem poslechnete svědectví lidí z místa činu, které nedávají smysl, tak najednou opět zjistíte, že máte před očima další false flag. To potvrzují i americká média, která publikovala fotografie útočníka, ale na dvou fotografiích jsou dva různí lidé, jeden je běloch, zcela očividně, ale druhý je zjevný Hispánec.

Běloch nebo Hispánec? Vyberte si…

Nejde o podobnost rysů obličeje, ale o etnický původ, který je zjevně odlišný [12]. Takže si to dejte dohromady: V USA dojde ke střelbě, svědci hlásí až 4 různé útočníky, na místě chybí vyprázdněné zásobníky a americký prezident v reakci udělá co? Vyzve sociální sítě k nasazení pre-crime algortimů jako ve filmu Minority Report a v naprostém šoku vyzve k tvrdším zbraňovým zákonům. Donald Trump totiž nabídl Demokratům v Kongresu, že přistoupí na tvrdší zbraňové zákony, když Demokraté přistoupí výměnou na tvrdou imigrační reformu. A je zjevné, že na to Demokraté nikdy nepřistoupí.

Patrick Wood Crusius, dvě různé fotky téhož muže?

Donald Trump s tímto dopředu počítá, takže žádné zpřísňování zbraňových zákonů v USA zatím nehrozí, ale jeho výrok na adresu sociálních sítí je velmi bizarní, podivný a nebezpečný, protože pre-crime algoritmy za použití AI povedou v důsledku ještě k většímu sběru dat o lidech na internetu, než probíhá v této chvíli. Jak vidíte, v Americe to jsou pre-crime algoritmy, v Česku to jsou předsudečné algoritmy. V Americe to bude sledovat umělá inteligence, v ČR to bude sledovat česká biologická “demence” v podobě lidí v jednotlivých organizacích napojených na neziskové organizace a Hamáčkovo vnitro. Cíl bude ovšem společný, trestat někoho za něco, co ještě neudělal, pouze o tom někde napsal názor nebo komentář. V tomto ohledu se totiž pre-crime a předsudečné činy v ničem neliší. Teroristické útoky tak vedou cíleně k utahování šroubů ve společnosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Ať je to jak chce, útokem na nevinné měkké cíle jen zprofanoval oVčanský odpor. Kromě pamfletu se neliší ničím od rasistů, KKK, i např. ShabesGoye Oka Můry & spol.
Zbytečně se obětoval při vlastňáku ostatním, co jsou na stejné kře!

ruprecht
Návštěvník
ruprecht

napriklad Pavel Slovan by mel jit do prdele

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Zoufalče

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Aspoň nějaké pozitivní zprávy.

Růže v poušti Asma Asadová porazila rakovinu
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/ruze-v-pousti-asma-asadova-porazila-rakovinu-40292220

Jeden výstižný komentář: “Asadové očividně porazí vše, rakovinu, IS a ani z Amíků si hlavu nedělají. Je vidět, že to je houževnatý národ, ti se jen tak nevzdají.”

Když Sýrie žije, mají židé a Izrael dny Smutku. Když Sýrie žije, je to velká katastrofa. Velký Izrael totiž nebude.
comment image?w=560

r.m.
Návštěvník
r.m.

Až se Izrael zbaví protřelého kriminálníka Bibi Mileikovského, pravděpodobně až sešlostí věkem, oddechne si podstatná část euroázijského kontinentu.
A ta mladá zblbla v uniformách na snímku by mohla bečet maximálně tak nad zlomeninou krytu aifounu. Časem zjistí, že tyhle zážitky si mohli pro dospělý život vynechat.
…jak sakra mohli židé jako semité tak evropsky vyblednout, říkám si ještě při pohledu na fotografii, poslední invaze bledých tváří skončila cirka před 1000 lety zánikem křižáckých hradů u pobřeží po sto letech existence.

AŤ ŽIJE RUSKO
Návštěvník
AŤ ŽIJE RUSKO

Západní sionistické rozvědky neúnavně pracují na rozeštvání slovanských zemí.
Neustále pracují na tom, aby popudily obyvatele střední Evropy proti Rusku.
Chtějí nenápadně odvrátit pozornost od postupné islamizace východní Evropy.

https://www.youtube.com/watch?v=xOCkqwdINpE

Hermes
Návštěvník
Hermes

Však pan VK psal, že “ti” (Syndikát) – “vyvolení” (největší a “zatím” skryté řízení), se řídí dle postavení hvězd. Příští rok má být konjunkce Saturn, Jupiter a Mars. Není to “náhoda” a nikdy nebyla. Tolik katastrof, výkyvy v počasí (samozřejmě upravované), drakonické omezování svobody skrze znásilněné sluničkářské a liberální pojmy, “migrace”, lež o “globálním oteplování” způsobené člověkem, atd. to vše jsou (teď zrychlené) procesy nasouvání NWO. A toto je jeden z důsledků. Možná bych i uvítal článek z tohoto soudku.

aragoniot
Návštěvník
aragoniot

No Amerika je v poslednom desaťročí týchto šialených strelcov plná, strielalo sa hlavne na školách nikde inde sa to v takom merítku nedeje, práve preto je to niečo čo niekto organizuje aby boli Američania odzbrojení to je asi zrejmé všetkým čo sa o túto problematiku zaujímajú
Inak v Sýrii armáda prevádza veľkú ofenzívu v južnom Idlíbe a zaberá oblasť za oblasťou čo je pozitívna správa. Obrana militantov sa tam rúti:

malostranska
Návštěvník
malostranska

Záznamy z CCTV být nemůžou, byla by vidět záměna osob. Walmart používá kamery s vysokým rozlišením, automat dokáže vyhodnotit, jestli jste něco dali do košíku a nenaskenovali nebo jestli jste tam dříve nekradli:

https://www.bbc.com/news/technology-48718198

Ilegálka Nigerijka
Návštěvník
Ilegálka Nigerijka

Včera v pondělí 5. 8. 2019 místopředseda Krajského soudu v Plzni Milan Štejr nevyhostil ilegální migrantku z NIgérie přes Itálii s falešnými doklady, podle soudce Štejra je podmínka (tři měsíce s ročním zkušebním odkladem) dostatečný trest za falešný pas a padělek španělské pobytové karty.

Státní zástupkyně Kropáčková požadovala vyhoštění. Ilegálka měla dva obhájce.

comment image

Ilegální negřice zůstává v Česku, na svobodě, živicí se prostitucí.

Kdo to je, jak se jmenuje, nikdo neví. Zákony platí akorát pro hloupé Čechy.

Praktiky s ilegály jsou tedy v Česku přesně stejné jako v Německu…

Soudce Milan Štejr před lety osvobodil Zádamského gang nebo zamítl obnovu procesu Jiřího Kajínka, plzeňská justiční mafie jede už 30 let.

Změna systému, změna systému s SPD!

Dokud nedosáhneme 51 % hlasů pro SPD, tato banda všiváků bude nadále vesele tloustnout z našich daní a vysmívat se nám.

Soud v Plzni nelegální migrantku s falešnými doklady nevyhostil
https://www.novinky.cz/krimi/512419-soud-v-plzni-nelegalni-migrantku-s-falesnymi-doklady-nevyhostil.html

Divné je, že v Přehledu jednání je uveden soudce řešitel Mgr. Tomáš Mahr, ale najednou soud rozhodoval v senátu dvou soudců s předsedou soudního senátu Milanem Štejrem…
https://www.prehledjednani.cz/soud/krajsky-soud-plzen.html

White media
Návštěvník
White media

Ilegálka Nigerijka:

Dobrá práce, velmi dobrá…
Moc děkujeme…

r.m.
Návštěvník
r.m.

kdo z nás má peníze hned na dva advokáty? to je čistá prasárna, ale hezká je, to je pravda, ošklivých Ukrajinek tu máme přebytek, takhle se to trochu srovnává ))
kdyby mne v Německu jako Čecha chytili s falešným pasem a padělaným dokladem k pobytu, nestačil bych počítat eura v pokutě jak rychle by naskakovaly

Exu
Návštěvník
Exu

Negress.

Janinka
Návštěvník
Janinka

Šteyr je přece počeštěné židovské jméno, nebo ne?

Mina
Návštěvník
Mina

Velmi zajímavý názor na zeď mezi USA a Mexikem vyjádřil ve svém vysílání Otázka – Odpověď ze dne 5.8.2019 V. Pjakin. Ve světle situace v USA to dává dobrý smysl.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Q1GlljRiSzI

raspberry
Návštěvník
raspberry

Desítky milionů imigrantů z třetího světa v USA má na svědomí nejmladší bratr JFK Edward Kennedy, přezdívaný Ted (*1932 – †2009). Ted Kennedy má také na svědomí utopení sekretářky českého původu Mary Jo Kopechne 18. července 1969.

Ted Kennedy byl jako senátor hlavním podporovatelem imigračního zákona 1965 Immigration and Nationality Act (též název Hart–Cellerův zákon), který v roce 1965 zrušil imigrační kvóty založené na národním původu.

V senátní debatě Ted Kennedy například hlásal: “Naše města nebudou zaplavena miliony migrantů ročně. … Za druhé, etnický mix naší země nebude narušen.” Jak vidíme, opak je pravdou.

Původní imigrační zákon z roku 1924 byl z hlediska imigrace spíše restriktivní, přičemž zákon z roku 1965 je oproti němu výrazně liberálnější.

Původní imigrační zákon z roku 1924 stanovil kvóty na imigraci podle etnika a rasy. Imigranti se směli přijímat přesně v tom procentuálním poměru, který odpovídal etnicko-rasovému složení tehdejších USA. Imigrace tudíž etnický ani rasový profil USA neměnila a dominantní byla v USA evropská identita. Nejvyšší kvóty pro imigraci měli obyvatelé Britských ostrovů, na druhém místě severozápadní Evropy, například Skandinávci, pak všichni ostatní Evropané. Nejnižší kvóty měli obyvatelé Asie a Afriky, tedy příslušníci žluté, hnědé a černé rasy.

Tuto “nespravedlnost” zrušil imigrační zákon z roku 1965, přičemž o jeho prosazení se velmi zasloužil tehdejší senátor Ted Kennedy, nejmladší z bratrů Kennedyů. Prezident Lyndon B. Johnson podepsal imigrační zákon 1965 pompézně 3. října 1965 venku v New Yorku pod Sochou svobody na ostrůvku Liberty Island za přítomnosti Roberta Kennedyho a Teda Kennedyho po své levé ruce a dalších hostů, prezident Johnson pronesl i projev.
comment image

Takže já myslím, že tito představitelé Demokratické strany moc dobře věděli, co provádějí s budoucností USA a že Ted Kennedy v Senátu úmyslně lhal, že se nic nezmění… Zjevně jim šlo o import nových voličů Demokratické strany z Asie a Afriky do USA.

Více si můžete přečíst na:
Imigrační zákon USA po 50 let: Ponaučení pro dnešní Evropu
http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/imigracni-zakon-usa-po-50-let-ponauceni-pro-dnesni-evropu.A151012_182717_pozice-tema_lube
President Johnson and the 1965 Immigration Action
https://reimaginingmigration.org/president-johnson-and-the-1965-immigration-action/
Immigration and Nationality Act of 1965
https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_and_Nationality_Act_of_1965

Ale od té doby byla spousta času (54 let!) špatný imigrační zákon z pera Demokratické strany zrušit!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

raspberry

Nejen Demokrati, ale i Republikáni se významně podíleli na přijetí tohoto imigračního zákona:

Dalším významným podporovatelem tohoto imigračního zákona byl např. židovský republikánský senátor Jacob Javits (a mnoho dalších).
comment image

http://chuckmaultsby.net/id20.html
http://www.realjewnews.com/?p=50

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Keď sa chce(akože bábkový mainstream a politici na príkaz žido deep state satanistov)vykonať a vykresliť “teroristický”zbraňový útok,tak sa tak stane aj keby bol zavedený Gun control.Proste už konečne treba pochopiť,že netreba veriť a spoliehať sa na politikov a mainstream médiá.Veď aj tak je očividné,že skutočne pravdivé dôkazy tak ako to naozaj bolo neponúkajú.Ponúkajú len dopredu zinscenované a prifarbené divadielka,aby to bolob akože popudom na politickú páku ovplyvnenia spoločnosti-len ďalšie a ďalšie obmedzenie slobody a naťahovanie slučky okolo krku národom,či skôr rasám.Skrátka židosatanisti hrajú na podnecovanie rasovej a náboženskej nenávisti vo svete,aby sa to všetko zvrhlo do veľkého chaosu a vojny.Môj názor-ak by aj uzákonili Gun control v USA,tak sa im nepodarí úplne vyčistiť štáty od držby zbraní a munície.Za tie desaťročia je toho veľmi veľa v držbe u kadekoho,poschovávané a pripravené v státisícoch úkrytov.