Štětinův výrok v Evropském parlamentu, že EU je ve válce s Ruskem,...

Štětinův výrok v Evropském parlamentu, že EU je ve válce s Ruskem, vyvolal prudkou reakci a už padlo první trestní oznámení!

Štětinův výrok v Evropském parlamentu, že EU je ve válce s Ruskem, vyvolal prudkou reakci a už padlo první trestní oznámení!

Redakce AE News přináší informaci o vývoji situace po skandálním výroku europoslance Jaromíra Štětiny, který nedávno v Evropském parlamentu vystoupil s projevem, ve kterém oznámil, že Evropská unie je ve válce s Ruskem. Na tento výrok velmi alergicky reagovala všechna hlavní ruská mainstreamová média, o kauze jsme informovali v článku zde. Nyní se ukazuje, že celá věc má dohru. Občanský aktivista a externí spolupracovník naší redakce podal trestní oznámení na Jaromíra Štětinu, protože europoslancovy výroky jsou podle jeho názoru už opravdu za hranou a poškozují zájmy České republiky.

IMG_0518.JPG
Jaromír Štětina v syrském Kobáni pózuje s kurdskými bojovníky. Bez mandátu české vlády vyjádřil povstalecké skupině podporu.
2390668_stetina-azov-bileckij-europarlament-propaganda.jpg
Návštěva Jaromíra Štětiny v ukrajinském Mariupolu v centrále Batalionu Azov
pravosekov%25C3%25A9-s-Hitlerem.jpg
Členové mariupolského Batalionu Azov pózují s portrétem Adolfa Hitlera. Všimněte si zdvižených ukazováků. To je symbol boje islámského džihádu.
11703539_10207681251812344_7966793257809875846_o-1437652430-3be289b8.jpg
S těmito lidmi si Jaromír Štětina podává ruce.

Ve stavu a v situaci, kdy geopolitický prostor západní civilizace prochází mohutnými změnami, není možné akceptovat podkopávání českých národních zájmů na půdě Evropského parlamentu. Evropa nemůže pokračovat v politice konfrontace s Ruskou federací, protože s ohledem na bezpečnostní hrozby islámského extrémismu je nutné s Ruskem spolupracovat na posílení bezpečnosti v Evropě. Je zcela logické, že občanské aktivistické iniciativy se poté snaží takovým politikům, kteří sabotují zájmy ČR, zabránit v dalším poškozování zahraničních zájmů ČR.

Úvodní komentář -VK-

 

Trestní oznámení

 

OZNÁMENÍ O SKUTEČNOSTECH NASVĚDČUJÍCÍCH

TOMU, ŽE BYL SPÁCHÁN TRESTNÝ ČIN

NEJVYŠŠÍ  STÁTNÍ  ZASTUPITELSTVÍ

odbor mezinárodní

Jezuitská 4

Brno 660 55

 

Já, níže podepsaný  tímto podávám

 

oznámení

 

na skutečnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin zneužití zastupování státu a mezinárodní organizace podle

  • 315 tr. Zákoníku, odst 1, Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo zničit její samostatnost anebo poškodit mezinárodní organizaci, ač je pověřen zastupovat Českou republiku nebo mezinárodní organizaci, jejíž je Česká republika členem, nebo vyjednávat s cizí mocí anebo jinak chránit zájmy České republiky nebo mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, při jednání s osobou, která zastupuje zájmy cizí moci, zneužije své pravomoci jednat za Českou republiku nebo uvedenou mezinárodní organizaci, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let“, resp.
  • 315 tr. Zákoníku, odst 3, bod b). Odnětím svobody na osm až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li takovým činem závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky nebo postavení mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem“ , kterého se opakovaně dopustil

Ing.  Jaromír Štětina

t.č. europoslanec v Evropském parlamentu za politickou stranu TOP 09 tím, že

ohrozil národní bezpečnost a poškodil zahraniční politiku České republiky v Evropském parlamentu. Ing. Štětina prohlásil, že Evropa je ve válce s Ruskem. Tento výrok okamžitě převzala všechna ruská média  a zaznělo stanovisko, že normalizace vztahů s USA nemusí znamenat zrušení ruských protisankcí proti vybraným evropským zemím, v čele s Českou republikou.

     Výrok ing. Jaromíra Štětiny byl vyhodnocen jako potvrzení nepřátelského postoje české vlády k Ruské federaci a to i navzdory tomu, že  Jaromír Štětina   je jen europoslancem za politickou stranu TOP 09 a nemá s koaliční vládou Bohuslava Sobotky nic společného.  Nicméně jeho výrok byl  EU jako takový akceptován a byly z něj vyvozeny příslušné závěry.

     Ing. Jaromír Štětina tak těmito výroky doslova vykonává medvědí službu své zemi. Na Štětinův výrok ihned reagovali europoslanci z Itálie a Řecka, kteří projevili hlasité projevy nesouhlasu. Tato forma politiky přivádí Českou republiku do hluboké izolace, ze které se nemusí po normalizaci vztahů mezi USA a Ruskem dostat.

     Ing. Jaromír Štětina mj. v nejkritičtějším období událostí na Ukrajině  jezdil do Kyjeva do centrály batalionu Azov, kde vyvolával  a podporoval militantní atmosféru a členy toho polofašistického uskupení podporoval v jejich majdanské a protiruské činnosti.

Výše uvedené skutečnosti nasvědčují tomu, že

Ing. Jaromír Štětina se dopustil vědomého závažného trestného činu zneužití zastupování státu a mezinárodní organizace podle§ 315 odst. 1 a odst. 3, bod b) trestního zákoníku  a tím  se dopustil závažného ohrožení mezinárodního postavení České republiky nebo postavení mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, v tomto případě Evropské unii.

Na základě výše uvedených skutečností jsem přesvědčen, že zde jsou důvody k zahájení úkonů trestního řízení směřujících k objasnění a prověření uvedených skutečností, které důvodně nasvědčují spáchání závažného trestného činu. Tímto zároveň

 žádám,

aby mne státní orgán Nejvyššího státního zastupitelství v zákonné lhůtě od podání tohoto oznámení vyrozuměl o výsledku  šetření a přijatého opatření.

V Holešově, 30. listopadu 2016                                                                                        Jiří  B a ť a   v.r.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

I když pan EUROpos*anec Štětina je ve válce s Ruskem, někdo už si možná začíná uvědomovat psychopatii tohoto EUROÚTVARU, a spouští NAŠE kyvadlo :

“Češi jsou chytří, kulturní, umějí dělat pivo i víno. Prostě úžasní”, hlásá propagační klip státu

Ministerstvo zahraničí v pátek v Černínském paláci představilo video Czechia Has Marvellous People (“Česko má úžasné lidi”). Videospot natočený v devíti jazykových verzích bude sloužit k propagaci České republiky v zahraničí.

kaktus
Návštěvník
kaktus

Podívejte se, jak se rusáci připravují na válku se štětinovou říší dobra.
https://www.youtube.com/watch?v=ZW9TSWegU60

Peter
Návštěvník
Peter

To sprosté Sorošove štetinaté prasa by mali zavrieť za podporu extrémizmu a terorizmu.

Satan
Návštěvník
Satan

Štětina je nepřítel republiky, a podle toho by s ním mělo být naloženo.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Rafinované fémové vraždy nepohodlných jsou od plyšového podvodu tak práskaně prováděné,že tento zarytec by se současně MĚL CO UČIT https://cs.wikipedia.org/wiki/Alfred_Naujocks

Emma
Návštěvník
Emma
albatros
Návštěvník
albatros

Kateřina Valachová
http://katerinavalachova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=572472
Kdosi se snaží v posledních dnech na facebooku, sociálních sítích a bohužel i v některých novinách, rozšířit, že ministerstvo školství i já osobně, jako ministryně, chceme prosadit „zavádění islámu“ do českého školství. Je to lež.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky se v této věci obrátí na Policii ČR, protože to je za prvé hanebný výmysl, za druhé pomluva a za třetí pokus destabilizovat českou společnost, znepokojit obyvatele této země pomocí zcela lživého tvrzení a očerňovat naše školy.

tana
Návštěvník
tana

Paní Valachová, nevím, jestli si můj příspěvek přečtete, nebo ne.
Dle mého názoru je celý problém soužití kultur řešen špatně.
V 18. st. v našich zemích přestala vyhovovat lokální impretetace práva a Marie Teresie + Josef II soustředili justici do státních institucí. Josef II dokonce vzal vzdělávání státních úředníků z rukou církve.
Nelze porovnávat právo u nás a v zemích, odkud imigranti přicházejí, protože právo je v každé zemi jiné, ve Vietnamu jiné, než na Ukraině nebo v Afganistánu.
Škola by se měla především věnovat výchově žáků v našem právním prostředí. To je pro všechny na našem území stejné.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tano, dovolím si menší opravu ;-).
Škola by se měla především věnovat vzdělání žáků v našem právním prostředí. A rodiče by se přede vším ostatním měli ( v rámci možností) věnovat výchově svých dětí.
Tento vzorec by měl zodpovědný státní útvar všemi prostředky podporovat, v rámci vlastního rozvoje (… případně přežití).

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Za pravdu se každý hněvá!!!!!Vaše minus že radeji se zaprodáte genocidě Vlasti a nesmyslu Koránu který napsal Usama Bin Laden na Bahamách ale štěpovat to Malým Dětem do hlav je Hnus a ostuda

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Moje babička říkávala, že potrefená husa nejvíc kváká.

jola
Návštěvník
jola

V tu chvíli jim bylo jasné, že nová zbraň musí létat internetem, mířit na mozek a bombardovat duši. Z dob SSSR mají k dispozici plné zásobníky zlidovělých písní. Je to dokonalé. Zbraň má 2 pojistky: bude fungovat, jen pokud budou lidé chtít. A když bude fungovat, nebude zabíjet. Právě naopak. Je to zbraň – od slova “bránit se”. Je to píseň, píseň bojující. Přátelští lidé všech zemí, spojte se!
V dlouhodobém horizontu by zbraň měla zásadně potlačit moc a blbost politických karierních nenažranců, působení krvežíznivých zrůd, neutralizovat prolhaná média a ztížit práci rozeštvávačům. http://www.novarepublika.cz/2016/12/jsme-svedky-vynalezu-nejmocnejsi-zbrane.html

M.C.
Návštěvník
M.C.

TVL, to mě dostalo. To je bomba.

tana
Návštěvník
tana

Vyšel nový Pjakin.

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

děkuji panu Baťovi za podání trestního oznámení, pan Štetina si myslí, že může veřejně poškozovat zájmy ČR a nic mu za to nehrozí…na každou svini se vaří voda…