Státní zástupce navrhl zastavit trestní stíhání Andreje Babiše, v rozhodnutí prý hrály...

Státní zástupce navrhl zastavit trestní stíhání Andreje Babiše, v rozhodnutí prý hrály roli i obrovské nátlakové demonstrace neziskovky Milion chvilek! Zastavení stíhání premiéra je obrovskou porážkou Zdeňka Bakaly a jeho Pražské havlérky, tímto rozhodnutím posílí nejen Hnutí ANO, ale především Pražský hrad! Pravda nakonec zvítězila, Aeronet upozorňoval na nesmyslnost trestního stíhání premiéra od samotného počátku, mainstream nás za to nenáviděl! Nejvíce to odnášel Babišův nemocný syn, kterého jsme se zastali proti hyenám ze Seznamu!

Státní zástupce navrhl zastavit trestní stíhání Andreje Babiše, v rozhodnutí prý hrály roli i obrovské nátlakové demonstrace neziskovky Milion chvilek! Zastavení stíhání premiéra je obrovskou porážkou Zdeňka Bakaly a jeho Pražské havlérky, tímto rozhodnutím posílí nejen Hnutí ANO, ale především Pražský hrad! Pravda nakonec zvítězila, Aeronet upozorňoval na nesmyslnost trestního stíhání premiéra od samotného počátku, mainstream nás za to nenáviděl! Nejvíce to odnášel Babišův nemocný syn, kterého jsme se zastali proti hyenám ze Seznamu!

Redakce Aeronetu se připojuje k prezidentu republiky Miloši Zemanovi a k jeho blahopřání Andreji Babišovi k zastavení jeho trestního stíhání. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček to oznámil na svém Twitteru, že prezident republiky Miloš Zeman poblahopřál premiérovi nejen k jeho dnešním narozeninám, ale i k zastavení jeho trestního stíhání ze strany státního zástupce Jaroslava Šarocha [1]. Tato zpráva nám opravdu udělala radost, po dlouhé době konečně jedna pozitivní zpráva z domova.

Naše redakce vnímá toto zastavení stíhání jako jasný signál toho, že naše osvětová a informační práce měla nejen smysl, ale navíc v předstihu více jak jednoho roku jsme správně předpověděli, že zinscenovaná kauza proti premiérovi skončí naprostým fiaskem. Náš server v minulosti přinesl řadu článků v souvislosti s Čapím hnízdem, kde jsme čtenářům již dlouho vysvětlovali, že kauza Čapí hnízdo je zinscenovanou kauzou s cílem poškození politických preferencí a ambicí Andreje Babiše. Novináři některých médií mainstreamu se dokonce nezdráhali zatáhnout do boje proti premiérovi i jeho vlastní rodinu.

Andrej Babiš, premiér ČR.

Vloni v listopadu vypukla v českých médiích kauza Andreje Babiše ml. a bizarní cesty Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ze Seznam Zprávy do Švýcarska. Jejich cílem bylo vytáhnout z postele večer duševně nemocného syna premiéra a přimět ho k tomu, aby svědčil proti svému otci. Při své práci si navíc oba novináři počínali tak neopatrně, a dost možná to bylo úmyslně, že de facto odhalili přímo adresu jeho bydliště [2]. Takové svinstvo nadzvedlo naši redakci ze židle takovým způsobem, že z toho bylo nakonec několik dalších článků [3] a také zajímavých zjištění [4].

Andrej Babiš byl v té době vloni v cizině v italském Palermu a Seznam Zprávy ve spolupráci s Bakalovými médii a Českou televizí odpálili proti premiérovi mediální puč, který vyvrcholil šíleným přešlapem Tomia Okamury, který se připojil k tiskové konferenci Demobloku ve sněmovně s požadavkem a výzvou na rezignaci Andreje Babiše z pozice funkce premiéra [5]. Celé to bylo načasované a nachystané, až bude Andrej Babiš v cizině. Puč Palermo! Celé to přitom bylo organizováno lidmi a novináři z blízkosti Bakalových médií a novinářů, kteří se pohybují okolo Knihovny Václava Havla, kterou zřídil a zaplatil právě Zdeněk Bakala.

Po Babišovi celou dobu šli lidé z okolí Zdeňka Bakaly, od novinářů, přes neziskovky, až po lidi v Bruselu

Novináři od Bakaly totiž již vloni na podzim věděli, že celá vymyšlená kauza Čapí hnízdo půjde do kytek, protože v ní není nic, z čeho by bylo možné premiéra obvinit. V rozhodné době, kdy firma provozující Čapí hnízdo žádala o dotace EU, nebyl Agrofert majitelem Čapího hnízda, byly to děti Andreje Babiše v pozici odděleného subjektu. Poté, když po pěti letech skončila povinná lhůta udržitelnosti projektu, bylo Čapí hnízdo postoupeno Agrofertu, a to právě s ohledem na zhoršující se zdravotní stav syna Andreje.

Bylo tak rozhodnuto, že Čapí hnízdo si pod křídla vezme Agrofert. V takové situaci nemůže nemocný člověk řídit firmu, to prostě nejde. A právě pro syna Andreje Babiše ml. mělo být klidné prostředí Čapího hnízda místem, kde bude bude pracovat a nebude vystavován stresům, v klidné přírodě a v tichu. Nemoc se bohužel prohloubila a z projektu synova podnikání sešlo, takže o Čapí hnízdo se musel postarat otec po uplynutí lhůty udržitelnosti dotovaného projektu.

Ve věci Čapího hnízda bylo od začátku jasné, že jde o záminku a vyfabulovaný nesmysl, kterým se snaží mocné síly, které stojí v pozadí Zdeňka Bakaly, ovlivnit a změnit politické procesy v ČR tím, že Andrej Babiš bude odstraněn z politiky. Není náhodou, že Zdeněk Bakala přivezl z USA a založil v Praze pobočku Aspen Institute, což je brutální spolek amerických neoconů. Členem pražského Aspenu je např. Jan Hamáček, předseda ČSSD [6].

Mezi poradci Aspenu je třeba Petr Kolář [7], bývalý velvyslanec v USA a otec Ondřeje Koláře, starosty Prahy 6, který usiluje o odstranění sochy maršála Koněva z místního parku. Dokonalým důkazem této mafie je i skutečnost, že Andrej Babiš se o dnešním zastavení trestního stíhání dozvěděl z Bakalova severu Deník N, který oficiálně se snaží dělat všechno proto, aby ho nikdo se Zdeňkem Bakalou nespojoval, ale to jde hodně těžko, když celý Deník N je naplněný lidmi z Bakalovy Economie, více v článku zde.

Nedávno svolané demonstrace proti premiérovi ze strany neziskovky Milion chvilek byly už tak okaté a přes čáru v poslední době, že to došlo nakonec i lidem na státním zastupitelství, že tohle podporovat opravdu nebudou

Státní zástupce tedy podal návrh na zastavení a nadřízený orgán se tím teď bude zabývat. Nicméně Andrej Babiš už na celou věc reagoval slovy, že nic a nikoho neovlivňoval v rozhodování, ale že je prakticky jisté, že rozhodnutí státního zástupce bylo ovlivněno těmi mohutnými demonstracemi, které svolala v Praze neziskovka Milion chvilek Mikuláše Mináře. Právě tyto demonstrace, na kterých vystupovali dokonce i jáhnové ze Sudet, mohly přispět k přesvědčení státního zástupce, že celá kauza Čapí hnízdo je pouze záminkou politické likvidace premiéra, a to buď skrze cestu justice, anebo skrze cestu ulice. Vloni to navíc zkusili přes rodinu a duševně nemocného syna ve Švýcarsku. Každý nezaujatý státní zástupce musí v takové situaci stíhání zastavit, protože to už nemá nic společného se spravedlnosti, ale je to doslova mediální hon na premiéra, který někomu ale opravu vadí.

Nelibá reakce protibabišovského serveru Forum24.

Andrej Babiš by mohl dělat více pro-národní politiky, mohl by méně vycházet vstříc americké zbrojní lobby, mohl by méně vycházet vstříc Angele Merkel, mohl by méně poslouchat nápady z Bruselu a mohl by si udělat pořádek mezi svými europoslanci za Hnutí ANO, kteří nejen často hlasují proti Babišovi, ale někteří z nich jsou dokonce členy Bakalova pražského Aspen Institute, např. Dita Charanzová [8]. Jenže na druhé straně na Aeronetu víme, že Hnutí ANO je duhovým politickým hnutím se širokým rozkročením zleva doprava a byli bychom konceptuálně úplně negramotní, pokud bychom si mysleli, že Andrej Babiš takové duhové hnutí může kontrolovat direktivně a autoritativně jako manažer řídí firmu.

V politickém hnutí není možné poslancům dávat příkazy jako zaměstnancům a není možné je vyhazovat a stavět si je tak proti sobě. Právě proto Andrej Babiš nikdy nebude skutečným vůdcem hnutí, protože tím vůdcem bude konsenzus a kompromis uvnitř Hnutí ANO. A když si uvědomíte, že uvnitř Hnutí ANO jsou bývalí členové ODS, TOP09, ČSSD, KDU-ČSL a KSČM, tak vám musí být naprosto jasné, že Babišovo hnutí nikdy nebude stranou radikálních změn, ale pouze kompromisu a konsenzu. Pro alternativu tak Hnutí ANO nikdy nebude politickým favoritem. To je prostě vyloučeno.

Odstranili Viktora Janukovyče na Ukrajině, odstranili Roberta Fica na Slovensku. Kdo? No přece někým řízené, placené a koordinované davy z ulice! V případě Andreje Babiše jim to naštěstí nevyšlo!

Jenže alternativa se musí postavit na obranu vlasti a nesmíme dovolit, aby v naší zemi někdo odstřeloval premiéry skrze plukovníky, demonstrace v ulicích, nebo skrze vykonstruované kauzy a procesy. Musíme si uvědomit, že za těmito pokusy stojí všechny ty Aspen Instituty a zájmy cizích mocností, které se snaží českému lidu sebrat a odstranit demokraticky zvoleného premiéra a rovněž prezidenta. Nezapomeňte, že stejná skupina s napojením na Bakalův Aspen Institute protlačila v Senátu návrh na ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana! Tento návrh je nyní ve sněmovně a bude zřejmě zamítnut, naštěstí. Jenže na tomto příkladu vidíte, že cizí moc využívá odkaz a vliv pohrobků Václava Havla k sestřelování demokraticky zvolených představitelů státu.

Stejně nelibá reakce na serveru Sabiny Slonkové.

A to je naprosto skandální a nebezpečný proces, proti kterému se musí alternativa jednoznačně postavit. V takové chvíli se musíme postavit jak za prezidenta republiky, tak i za premiéra. Pokud to neuděláme,  dosadí nám cizí mocnosti takové loutky do čela státu a vlády, které půjdou na ruku všem těm, kteří prosazují změny politických procesů z ulice a skrze neziskovky a jejich svolávané demonstrace. A likvidace tradičních demokratických procesů a jejich nahrazení ulicí a hlasem ulice, to je přesně ten samý způsob, jakým začal kyjevský Majdan, jakým probíhají protesty v Hong Kongu, jakým došlo ke svržení a rekonstrukci Ficovy vlády na Slovensku. Všechny tyto procesy mají jednoho společného jmenovatele, křik z ulice doprovázený anglojazyčnými transparenty. Sponzoři a architekti těchto demonstrací ze zahraničí totiž chtějí vidět a rozumět tomu, co si zaplatili na transparentech. Proto se nedivte, že když se podíváte na jakoukoliv demonstraci proti představitelům státu a nějaké země, uvidíte tam anglicky psané transparenty.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Karel Čech
Návštěvník
Karel Čech

To, že Andrejko je dotační mág pohybující se na hraně zákona, že likviduje malé podnikatele, že je poskok Bruselu, ale že si doma hraje pomalu na euroskeptika, vidí každý, kdo trochu používá mozek a nemusí nutně patřit k demobloku, havloidům apd. Toto rozšířené škatulkování mne opravdu nadzvedává.

CML
Návštěvník
CML

…šábesdekel nasazený v Jeruzálemě u Zdi nářků je mocná ochrana…. v 68-mém si to mezi sebou rozdali komunisti a Komunisti, v 89-tém zlodějíčci a Zlodějíčci, po celou dobu to zastřešují židle a Židle, takže kdo nemáte obřízku, tak se moc neradujte. Není to pro neobřezané žádná velká výhra…

Ruml
Návštěvník
Ruml

The surprising science of alpha males
http://www.youtube.com/watch?v=BPsSKKL8N0s

😀

Roman
Návštěvník
Roman

Vrtěti psem?

Hned když jsem četl, že s tou zprávou přišel jako první DeníkN, napadlo mne, jestli za tím nestojí náš Deep State, jestli to není nějaký podraz, manipulace, varování těch, co to mohou ještě změnit či zvrátit. V podezření mne utvrdila i vlažná až apatická reakce demožumpy, od které bych očekával pořádný řev, zatímco oni byli docela v klidu.

Vyjádření Unie advokátů k informaci zastavení vyšetřování mně v těch domněnkách jenom utvrzuje.

Vyjádření Unie advokátů k informaci zastavení vyšetřování: „Pokud o zastavení trestního stíhání není dosud rozhodnuto a JUDr. Šaroch předložil spis svému nadřízenému pouze ke kontrole a konzultaci, což přímo uvádí tiskový mluvčí, pak ovšem nejde o veřejné sdělení o stavu trestního řízení, ale o řízený a oficiální únik informace z dosud nedokončeného případu.“ https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rizeny-unik-informace-z-dosud-nedokonceneho-pripadu-Unie-advokatu-vstupuje-do-deni-kolem-kauzy-Capi-hnizdo-Je-to-vazne-594832

jara
Návštěvník
jara

Už i Šlachtovi se chce blut z “kámoše” Bureše, tak jde raději do civilu. Estébák ho vytěžil a kopl do prdele. Na řadě jsou další…

t1t
Návštěvník
t1t

Jo jo, havel tu smrdí hodně dlouho…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

I když Bábovi nikdy neodpustím naši pomalou genocidu s GMO, tak na druhé straně dávám za pravdu panu Vedoucímu, že zde momentálně není nikdo jiný, kdo by měl takový tah na branku, jako Babiš, a dávám za pravdu Kulíškovi, že kdyby vyeliminoval Soudruhy Socany a Piráty od vesel, a spojil se s SPD, našimi komunisty (kterým toho z Marxe zbylo opravdu nepatrně), a případně s odpadlíky jako Foldyna, Klaus jun., a pod., tak by se možná podařilo na podzim udržet stabilitu NAŠÍ země…

Je blbost spálit starý dům, který zatím slouží, pokud nemáme jiný, a dokonce ani plány (Program!), jen proto, že jsou v něm myši. Na spáleništi je mnohem horší spaní…

Babiše vidím jako velmi ambiciozního Napoleona, přitom velmi pracovitého, který by možná jednou chtěl být Prezidentem…. Možná kdybychom zahráli na jeho vlnu ješitnosti, kterou je v notné míře obdařena většina mužů, tak by se nám mohlo podařit ho přesvědčit, aby opravdu pracoval pro nás, a NAŠI zem. 😉
Asi mu napíšu… 🙂 ( aby začal místo řepky osívat ruskou pšenici – bez GMO! 😉 )

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zvědavá matka
S ruskou pšenicí asi neuspějete, na tu by nedostal z Bruselu dotaci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
jednoznačný souhlas s tím, že Babiš není sice to pravé ořechové, ale nad tou špínou zlodějské ODS, gaunerů z Topky ,křiváckých zadlužených socanů, falešných “starostů” toho kuního ksichta Gazdíka,či dokonce zachlazenými puberťáky a udavačskými smažkami piráty,. vysoce tím co dělá pro stát a občany vyniká. Je to zatím nejlepší
pomajdanová vláda a nebýt tam těch křiváků socanů, které tam vzal ze zcela nepochopitelnýchn důvodů a umožnil jim ještě naposledy škodit, mohlo to být ještě lepší.
A proč osívat pšenicí.? Rusko se stalo díky hloupým sankcím už v loni nejkvětším vývozcem pšenice na planetě. A rádo a levně nám ji dodá. A jistě každý rád bude konzumovat zdravé potraviny z mouky z ruské kvalitní pšenice, než geneticky upravené
šmejdy bůhví odkud které jsou sem dováženy výhradně k otrávení a zničení bílé populace.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Souhlas, Jaryne,
tak opravuji: rusky brambory, nebo nase (jestli v nejakym sejfu nejaka NE GMO zbyla!) 😉

J.V
Návštěvník
J.V

Jsem vděčná za Aeronet, který čtu už nějaký ten rok. Čtu pozorně každý článek, někdy i vícekrát (protože mi to hlava někdy nebere ) na první dobrou. Diskuze pod články jsou úplně skvělé ,mnohokrát posunou mé vnímaní toho co se děje, ještě dál.
Já se moc v diskuzích nevyjadřuji, nemám takový dar k přenášení myšlenek do psané formy a proto nechci nudit.
Aeronetu i vám všem úžasným človíčkům, vlastencům (diskutujícím),až na nějaké vyjímky (troly), ze srdce děkuji. Jsem moc ráda,že tu jste !
Ps. Kauza s pomníkem maršála Koněva, nebyla takovým lakmusovým papírkem k zjištění k tomu jak na tom jsme??

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

J.V
souhlasím a zdravím. A pokud byl “Koněv” lakmusovým papírkem, tak jasně ukázal,že pokud
hodlá zase na podzim otravovat ten zrzavel řidovskej debil a “milion chvilek” tak si koleduje
od zjevně už nasraného národa všech slušných,pracovitých a vlastenecky smýšlejících lidí o
přes držku.

J.V
Návštěvník
J.V

Děkuji za vaši reakci. A ano kéž by se lidi vzpamatovali, nevěřili lžím a začali bojovat o svoji zem, národ.

demin
Návštěvník
demin

Tohle vyšlo na Reflex :
https://www.reflex.cz/clanek/komentare/97274/masova-migrace-muslimu-je-mocnou-zbrani-v-rukou-radikalnich-islamistu-i-diktatoru.html?utm_
už jim to tam konečně došlo?dřív psali o tom,že je to hoax banda!!!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tady ještě jeden článek z Reflexu, dá se říci, že už těm blbům začíná ledacos docházet. Za přečtení stojí oboje. Budete se divit.

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/97239/vysmech-spravedlnosti-vrazdici-azylant-dostal-za-vrazdu-devet-a-pul-roku.html

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
s tímto komentem nelze jinak než souhlasit.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

demin
evropa i svět to věděli od počátku. A věděli to i ti zasraní politici kteří se na tom svinstvů podíleli. Jenže na rozdíl od té evropy a světa všech rozumných lidí kteří to zavrhovali. tihle parchanti se na tom rozhodli vydělávat. Všem těmhle sviním zabavit veškeré majetky a zavřít je do pracovních táborů aby nahradili alespoň část škod které zemím způsobili.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Podle Aeronetu, pokud by se k moci dostal demoblok, tak to bude znamenat zánik České republiky. Pokud si dobře pamatuju, tak Merkelbaba s Macronem podepsali Aachenskou smlouvu. Babiš je zavrtaný babě kamsi (např. stačil telefonát a Babiš vzal do vlády ČSSD místo SPD) jakožto i Bruselu. Pan VK říkal, že smlouva znamená zánik suverenity států, a to i ČR. Moceský tenzor? Buď vlevo nebo vpravo. Proč nehovoříte a neporadíte, jak se pokusit jít rovně? Další věc: v září se má projednávat poslanci Istambulská úmluva. Všude ticho. To jsem zvědavá, kdo začne burcovat první, ale pocybuju, že to bude ANO.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Rovně mohou jen Maďaři s Orbánem. Proč my nemůžeme mít našeho Orbána?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo
protože z toho už by se “demoblok” opravdu pos.al.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lenko
Babiš bohužel musí bojovat na více frontách. Demoblok na něj neustále útočí v marné naději že pokud ho odstraní mohl by se ještě dostat k “lizu” a dokončit dílo zkázy, tedy naprosté zničení česka nejen hospodářsky, ale i jeho samostatnost a suverenitu. Pracovali na tom 30 let od toho podvodu na národ v 89 a Babiš, ač by se na něm samozřejmě našly chyby,jim to zarazil. A chyby které má Babiš v žádném případě nejsou ty, které si vymýšlí demoblok. ANO zcela zjevně , i díky udávání a pomluv těhle šmejdů drtivě vyhraje příští volby , ale podstatnější bude to, že ve “velké”politice konečně skončí takoví šašci jako jsou socani Topka a StANaři a zloději ODS a ty udavačské pirátské smažky pokud prolezou do parlamentu, budou jen slabou opozicí a nebudou moci házet klacky pod nohy vládě pokud chce udělat něco pro stát a občany a ne tyto šmejdy.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Njn, zase tenzor. buď demoblok nebo Babiš. A tím to končí. Opakuje se to tolikrát, že už všichni věří, že je to tak. Nikoho už nepřemýšlí, že by tohl být někdo úplně jiný. Ne, že by to tu celé zachránil, ale aspoň by to dál nemrvil.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Politik je člověk bez srdce, takže je vlastně jedno, jestli dělá politiku “ na pravo nebo na levo, nebo …”
Politik vždy byl, je a vždy bude pouze politik = chamtivec po moci!

Čest výjimkám, ale ruku na srdce, znáte nějakého? 🤠