Státem sponzorovaná “Jungmanovka” bude monitorovat a vyhodnocovat české alternativní weby. Prý šíří...

Státem sponzorovaná “Jungmanovka” bude monitorovat a vyhodnocovat české alternativní weby. Prý šíří ruskou propagandu a lidé jí začínají věřit!

Státem sponzorovaná “Jungmanovka” bude monitorovat a vyhodnocovat české alternativní weby. Prý šíří ruskou propagandu a lidé jí začínají věřit!

V pořadu Události na ČT24 proběhla reportáž [1] (viz. video nahoře) o tom, že česká ministerstva zahraničí, vnitra a obrany vytvoří cca. 30-člennou skupinu analytiků Auditu národní bezpečnosti, kteří budou sledovat a vyhodnocovat články a obsahy českých alternativních webů. Údajně šíří ruskou propagandu, a co je horší, lidé jí prý začínají věřit. V reportáži opět figuruje Aeronet, takže už si na to pomalu zvykáme, že kdykoliv se mluví na ČT o propagandě, jsme první na tapetě. Vrcholem schizofrenie je potom ve videu okamžik, kdy ČT cituje z titulku našeho článku o Mirku Topolánkovi a jeho výroku o CIA, která ovlivňuje české soudy. ČT to označuje za propagandu. Jenže my jsme pouze uvedli odkaz na audiozáznam z Českého rozhlasu. Není to tak náhodou výstřel do vlastní nohy? To jako Český rozhlas šíří propagandu?

Dále mi připadá poněkud podivné, že ČT označuje za propagandu informaci RT o operaci Gladio. Existenci operace potvrdila samotná CIA zde a dosud je aktivní také “Plan B” varianta této operace, která zahrnuje využití teroristických buněk ve světě pro prosazování amerických zájmů. Více zde. Česká televize tak lživě informuje o operaci Gladio i přesto, že každý uživatel internetu si může informace stáhnout přímo od CIA a také z dalších zpravodajských zdrojů. Co tím Česká televize vlastně sleduje? Šíření dezinformační kampaně mezi veřejnost? Přesvědčování lidí o tzv. “nulitních” konceptech NWO?

operation_gladio_maxresdefault-640x360.jpg
Operace Gladio B – Využití terorismu k prosazování geopolitických cílů USA.

Zcela mně zaráží začátek reportáže, kde se přehrává úsek TV dokumentu ruské televize o Srpnu 1968. Americká armáda zahájila 10 července 1968 přesun 22,000 vojáků k československé hranici v Bavorsku. Cvičení “Viking” simulovalo jaderný úder Varšavské smlouvy na NSR a odvetu amerických vojsk prvního sledu. Sovětská strana nebyla o cvičení informována, operace probíhala v utajení. Dodnes jsou dokumenty o cvičení Viking utajené, americká armáda je odmítá odtajnit. Z pohledu Moskvy mohlo jít o přípravu na invazi amerických vojsk do Československa na “pozvání” Dubčekovy vlády, ale ta o tom ani nemusela vědět.

Procesy řízení už tehdy za Dubčeka opouštěly ÚV KSČ a přesunovaly se do podniků zahraničního obchodu, kde se plánovaly první kroky privatizace státních aktiv. Nikdo ale zřejmě nepočítal, že do ČSSR vtrhne Varšavská smlouva v čele s vojsky Rudé armády. Prostě taková dragounská jízda, která nás čeká znovu tento pátek, nemůže čelit mohutnému válečnému kontingentu. Místo kritizování ruského dokumentu by proto bylo dobré, kdyby Američané odtajnili dokumenty o zmíněném cvičení v Bavorsku v létě roku 1968. Možná bychom se dozvěděli, co doopravdy stálo za invazí Varšavské smlouvy do ČSSR a proč se na Šumavě už od června 1968 začaly odstraňovat protitankové bariéry a stříhat ploty na vybraných místech s dobrým přístupem pro kolovou a pásovou techniku. Že by někdo čekal návštěvu ze západu? Je zřejmé, že o pozadí událostí z 21. srpna 1968 nevíme všechno.

Vzpomeňte si, jak se procesy řízení nikdy ani nedostaly do rukou Václava Havla. Jak byl pouze loutkou, kterou ukazovali davům a v zahraničí. Reformy, restrukturalizace a transformace společnosti a průmyslu řídili od samého počátku úplně neznámí lidé z komunistického Prognostického ústavu. Spolu s poradci z Německa, z USA, z Francie a tyto procesy řízení garantovali ministři, kteří vzešli opět z Prognostického ústavu. Bylo by naivní si myslet, že v roce 1968 byl koncept přesunu moci jiný. Dubček a jeho vláda byli v pozici loutek, příjemných a hodných pánů, které národ miloval.

3872065_orig.jpg
Terorismus je prostředkem CIA pro změny vlád a režimů v zemích, kde selže vliv amerických neziskových organizací.

Procesy chystané transformace ale probíhaly v podnicích zahraničního obchodu, kde se pohybovali lidé s vazbami na západní vlády, businessmany, ale také operativce tajných služeb západu. Dubček mluvil v červnu 1968 stejně, jako Havel v roce 1989 v závěru roku. Oba chtěli zachovat socialismus. Oba chtěli zachovat zaměstnanost a jistoty. Oba lhali, museli totiž vědět, že to tak nebude. Anebo nevěděli, naivně tomu jen věřili. A jak to dopadlo po roce 1989, to víme moc dobře. Jsem přesvědčen, že procesy řízení v roce 1968 byly iniciovány zvenčí ČSSR skrze lobby podniků PZO. Velkou roli hrála tehdy Titova Jugoslávie, skrze níž do ČSSR pronikaly západní vlivy, nejen zboží, ale především politické teze, obchodníci a poradci.

Ale to jsme značně odbočili. Česká televize by měla plnit úlohu otevřené veřejné diskuse a nikoliv propagandistického nástroje protiruské rétoriky. Nelze se divit, že lidé čím dál tím více věří alternativě, když mainstream píše a vysílá čím dál tím více proamerické a probruselské propagandy. Pan Zaorálek zapomněl, že by měl hájit české zájmy, ne ty evropské! A evropské zájmy nejsou v souladu se zájmy českého lidu a národa. Migrace není českou hodnotou, to je možná evropská nebo německá hodnota. Vysílání českých vojáků do Afghánistánu pod hlavičkou NATO, ale fakticky pod velením US armády, není českou hodnotou. Českou hodnotou není vazalství v rámci bankovního chomoutu s názvem FATCA, kdy údaje o bankovních účtech českých občanů odcházejí do USA a do jejich databází NSA. Českými hodnotami nejsou práce v montovnách za minimální mzdu a ve 12-hodinových směnách. Hodnotou ČR není ani neustálé oslabování české koruny jistými Singery a dalšími sionisty a chazary v ČR.

Tohle všechno jsou reálná fakta, ne ruská propaganda. Občané nejsou hlupáci, pane Zaorálku. Nejsou naivní, pane Chovanče. Když lidé cítí, že jim mainstreamová média na čele s ČT lžou, tak začnou logicky hledat alternativu. A to nemá nic společného s ruskou propagandou. To byste mně opravdu, ale opravdu rozesmáli.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

“Tato informace mě zaujala: Americká armáda zahájila 10 července 1968 přesun 22,000 vojáků k československé hranici v Bavorsku. Cvičení „Viking“ simulovalo jaderný úder Varšavské smlouvy na NSR a odvetu amerických vojsk prvního sledu. Sovětská strana nebyla o cvičení informována, operace probíhala v utajení. Dodnes jsou dokumenty o cvičení Viking utajené, americká armáda je odmítá odtajnit. Z pohledu Moskvy mohlo jít o přípravu na invazi amerických vojsk do Československa na „pozvání“ Dubčekovy vlády, ale ta o tom ani nemusela vědět.” Zde jsou odtajněné archivy o vojenských operacích US Army na česko-německých hranicích: http://www.pdf-archive.com/2011/11/13/us-army-border-operations-in-germany-1945-1983/us-army-border-operations-in-germany-1945-1983.pdf

Elaine
Návštěvník
Elaine

Smutné…takže se vracíme k samizdatu, tajně tištěným novinám, tajným schůzkám, tajným předávaným informacím, pronásledování novodobýma estábákama a tak….
Co se týká fejsbůku, Mark už souhlasil, že tam také budou kontroly o obsahu, takže pokud by to vypnuli tady, vypnou to i na FB…já nevím, nová revoluce bude za chvíli na spadnutí, ale bude mset být v daleko větším měřítku než jen v jedné zemi

Dan
Návštěvník
Dan

Ono se totiž chýlí k celosvětové revoluci a mám dojem,že si to ta vládnoucí “pakáž” v Evropě i v USA o to vyloženě “koleduje”.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Mimo téma – REORGANIZACE (foto sedí):
Aktuálně probíhá VLÁDNÍ PANIKA :
Policejní ředitel oznámil, že ruší jeden odbor – Šlachtův ÚOOZ…..a slučuje v cosi, co ještě není ani funkčně definované: / zatím mají jen “pavouka”/
reakce: Pelikán odchází ……- nebo ne? “Chovanec chce rozbít koalici” – vládu, je to politické rozhodnutí Ministra Chovance!
Chovanec: Já nic – to je v kompetenci ředitele.
Šlachta odchází i s celou squadrou, a zanechává rozdělané důležité kauzy
( Rath, Nagyová atd.)
Nejvyšší Stát. Zástupce:” to nemůžou – protože MY jim zadáváme práci, kontrolujeme, a jsme za to zodpovědní!”
Po pro mnohé překvapivém oznámení – má být přeskupení asi 1000 lidí hotovo DO TŘÍ TÝDNŮ. Babiš hrozí rozpadem vlády, a Premier dělá mrtvého brouka a nekomunikuje…
Zaznělo, že nejenom že tím končí boj proti korupci, a tím také podstatný bod z vládního programu, ale nedošetří se už ANI korupční případy rozdělané, ale ANI ŽÁDNÉ DALŠÍ!
………Tlačí to ČSSD….že by Bohouškúv kostlivec zahrozil z OKD?

Vesna
Návštěvník
Vesna

Som si vedomá, že sa pýtam nie celkom na vhodnom mieste, ale je to vlastne otázka k alterantívnemu webu. Už 3 dni zisťujem, že sa neviem dostať na stránku Prvopodstata. Nevie niekto, čo sa stalo? Majú nejaký technický problém alebo je to prvá lastovička odstrihnutia alternatívy v praxi?

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek
konzerva
Návštěvník
konzerva
Kerol
Návštěvník
Kerol

Na youtube koluje rozhovor dvou dam, které popisují, jak probíhaly volby v Rakousku: volilo se bez nutnosti předložení občanského průkazu, kroužkovalo se tužkou (nikoliv propiskou), nebyly zapečetěny urny, apod. Dále říkají, že migranti v Německu se registrují ve vícero městech, takže pobírají dávky x krát a úřady jim posílají sociální dávky bez problémů z několika měst rovnou na jejich účet. Více zde: https://www.youtube.com/watch?v=muMzWEd697w

Kari
Návštěvník
Kari

A pak ze jsou migranti blby :- ))

konzerva
Návštěvník
konzerva
Johnny go home
Návštěvník
Johnny go home

Zde je jeden odkaz na skrytou a nikde neprezentovanou americkou jidášskou propagandu:

https://aeronet.cz/news/vrchol-provokace-americky-velvyslanec-schapiro-navstivil-mesitu-v-brne-a-vyjadril-plnou-podporu-inkluzi-islamu-v-cr/

Šiřte mezi našimi občany, kdekoli, v tištěné podobě, svými slovy.
Ať celá naše republika ví, jaká armáda tudy bude za podpory zrádné Sobotkovy vlády projíždět.

Kari
Návštěvník
Kari

Ja tedy nevim, ale ted jsem na Eurozpravach cetla ze pri evropskem parlamentu bude jakasi polska europoslankyne pripravovat kroky proti zakerne ruske propagande:- )) a myslim ze tam byla rec i o ” proruskych vebech” . O proamericke propagande tedy rec nebyla nicmene vyhrozuji ze uz vam brzy ukazou :- ))

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Angažuje se v tom taky Štětina a znamená to hromadu prachů pro EED (Evropská nadace pro demokracii) a “nezávislá média” (rozuměj prozápadní, proEU, proamerická, promultikulti..)

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/396245/europoslanci-chteji-pritvrdit-proti-rusku-stetina-zeman-s-putinem-kolaboruje.html

http://www.democracyendowment.eu/

EED – to jsou samé “ušlechtilé” zájmy:
“Hlavním cílem EED je podpora a šíření demokracie, její prohlubování a udržitelnost. Konkrétně podpora politických stran, neregistrovaných nevládních organizací, médií, disidentů, budoucích politických vůdců, odborových svazů a dalších společenských skupin zejména v zemích Východního partnerství (tj. Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Chorvatsko, Moldavsko a Ukrajina).
http://www.cevro.cz/web_files/soubory/246411/14denik_4_2013.pdf

Hodnocení činnosti EED od Katky Konečné:
http://konecna.cz/vyhodnoceni-cinnosti-evropske-nadace-pro-demokracii-eed/

Mimochodem, s evropskými nadacemi “pro demokracii” se roztrhl pytel:
European Foundation for Democracy.. http://europeandemocracy.eu/about-us/partners/

Tahle vznikla v r. 2008 ještě za Havla..
European Foundation for Democracy through Partnership – EFDP
http://www.euractiv.cz/bezpecnost-a-spravedlnost0/clanek/pod-zastitou-vaclava-havla-vznikla-v-bruselu-nadace-na-podporu-demokracie#sthash.hquqvzUM.dpuf