Stanislav Křeček byl zvolen ombudsmanem a Bakalova média už mají hřeby a...

Stanislav Křeček byl zvolen ombudsmanem a Bakalova média už mají hřeby a přibíjejí nového ochránce práv na liberálně-nenávistný kříž předsudečné a v podstatě i post-sudečné nenávisti! Ani nitka nezůstane na vítězném kandidátovi suchá, vadí jeho výroky o Romech, že není diskriminace je nechtít za sousedy v jednom domě, protože nájemníci se musí k sobě chovat ohleduplně! Liberálům a havlistům vadí i Křečkův výrok o tom, že muslimští migranti v rolích uprchlíků nás nepřichází obohatit, ale doslova nahradit! Jen pár minut po jeho zvolení se otevřely brány liberálního pekla a taková smršť předsudečné nenávisti proti novému ombudsmanovi, který ještě ani oficiálně neusedl do funkce, doslova bere dech!

Stanislav Křeček byl zvolen ombudsmanem a Bakalova média už mají hřeby a přibíjejí nového ochránce práv na liberálně-nenávistný kříž předsudečné a v podstatě i post-sudečné nenávisti! Ani nitka nezůstane na vítězném kandidátovi suchá, vadí jeho výroky o Romech, že není diskriminace je nechtít za sousedy v jednom domě, protože nájemníci se musí k sobě chovat ohleduplně! Liberálům a havlistům vadí i Křečkův výrok o tom, že muslimští migranti v rolích uprchlíků nás nepřichází obohatit, ale doslova nahradit! Jen pár minut po jeho zvolení se otevřely brány liberálního pekla a taková smršť předsudečné nenávisti proti novému ombudsmanovi, který ještě ani oficiálně neusedl do funkce, doslova bere dech!

Redakce Aeronetu by nejprve chtěla panu Stanislavu Křečkovi upřímně poblahopřát k jeho zvolení do funkce veřejného ochránce práv a přejeme mu v jeho práci hodně úspěchů. Demokratická volba zvolila do funkce ombudsmana nejlepšího kandidáta [1] a demokracie by tak měla opět slavit svůj další triumf síly plebiscitu. Měla, ale neslaví. Naopak, po zvolení Stanislava Křečka se doslova roztrhly brány liberálního pekla a taková smršť nenávisti a kritiky je prostě nevídaná. Ve slušné společnosti se lidé hodnotí podle výsledku své práce, ale tady ještě ani nedošlo k usazení vítěze do křesla, ale už začal řev a jekot, jako kdyby snad Wehrmacht znovu překročil hranice a začala další okupace republiky. Lobbing byl obrovský, aby byl zvolen Křečkův konkurent, Vít Alexander Schorm jako kandidát nominovaný Senátem.

Stanislav Křeček, ombudsman.

Schorma podporovala i neziskovka Člověk v tísni, o čemž dnes při rozpravě ve sněmovně informoval [2] Jaroslav Foldyna z ČSSD. Šimon Pánek jako šéf Člověka v tísni prý rozesílal výhrůžné esemesky poslancům, že když to nedopadne a nebude ombudsmanem zvolen Vít Schorm, bude to prý mít zásadní dopady. Šimon Pánek prý měl tyto výhrůžné esemesky poslat představitelům jednotlivých stran v parlamentu. Pánek to odmítl jako nepravdivé tvrzení. Již včera spolek Milion Chvilek na svém webu uveřejnil oznámení [3], že pokud bude ombudsmanem zvolen Stanislav Křeček, spolek proti němu svolá demonstraci.

Ano, správně, Mikulášku, tak je to správné, když se dělá tak, aby to bylo, a je to správné, tak to je správné. Co na tom, že Stanislav Křeček byl zvolen demokraticky? Nezájem, vyrazíme do ulic a budeme proti výsledku voleb protestovat. Nebudeme čekat na to, jakou práci Stanislav Křeček odvede, jestli udělá nějaká špatná rozhodnutí, které budou důvodem pro demonstraci, půjdeme demonstrovat ne za to, že něco udělal špatně, ale za to, že byl zvolen!

Stanislav Křeček je protipólem Anny Šabatové a nenávist liberálů proti němu bude oscilovat na stejné úrovni jako ve vztahu k Miloši Zemanovi

Nepředpokládám, že tuto ironii vůbec kdy chvilkaři pochopí. Pro ně je totiž demokracie jenom kus hadru, kterým se mává hodně vysoko ve chvíli, kdy ten hadr pomůže do funkce liberálnímu kandidátovi, sluníčkáři, havlistovi. Jakmile ale ta demokracie rozhodne pro kandidáta s anti-liberálními postoji, okamžitě začíná řev, útoky, dehonestace, diskreditace, vyhrožování politikům, demonstrace a média se mohou přetrhnout v tom, jak se do společného pliváni připojují.

Stanislav Křeček byl totiž v mnoha ohledech zvolen jako truc-ombudsman a protipól Anny Šabatové. Mnoho poslanců zvolilo Stanislava Křečka jako kandidáta, který oslabí v ČR politický vliv neziskového sektoru. A podle reakci neziskovek, jako je Člověk v tísni nebo Chvilkoví milionáři, to opravdu vypadá na zásah do černého. První však do útoku vyrazila Bakalova média, konkrétně Respekt. Ten otiskl článek článek [4] Marka Švehly, že Česko už má dva Zemany. Miloše Zemana jako prezidenta a Stanislava Křečka jako ombudsmana.

Vít Schorm, Křečkův protikandidát ve 2. kole volby ombudsmana.

Stanislav Křeček prý šířil dezinformace v minulosti a podporoval nenávist, když se jako advokát zastupující práva nájemníků vyjádřil k tomu, že nechtít za sousedy Romy není diskriminace, protože předpokladem bydlení ve společném domě je ohleduplnost k ostatním. Čímž de facto vyslovil nevyslovitelné v oboru korektního newspeaku, že s některými Romy je bydlení pro ostatní nájemníky za trest.

Není diskriminací nechtít bydlet s někým, kdo v půl třetí ráno spustí v bytě diskotéku, nebo když rozdělává ohně na lodžii nebo na balkoně a opékají nad ohněm buřty, jako je čas od času k vidění na košickém sídlišti Luník IX na východním Slovensku. Nechtít bydlet s takovými lidmi není diskriminace, pane Švehlo. Za tento postoj a názor je potřeba panu Křečkovi poděkovat jménem všech slušných občanů, a to i těch, kteří jsou Romové a dodržují společná pravidla ohleduplnosti v bytových domech.

Migranti nás podle nového ombudsmana nepřichází obohatit, ale spíš nahradit

V minulosti Stanislav Křeček rovněž prohlásil, že muslimští žadatelé o azyl v rolích uprchlíků nás nepřichází ani tak kulturně obohatit, jako spíš nahradit. Pan Švehla z Respektu by se měl přijet podívat sem do Německa, anebo ještě více na západ, do Francie, anebo ještě více na západ, do brexitované Velké Británie. Návštěva islamizovaných západních zemí by na něm zanechala jistě nesmazatelný kulturní dojem. Jenom těžko by si přiznal, že pan Křeček má v tomto rovněž pravdu, protože světe, div se, on to není host, který se přizpůsobuje pravidlům západního hostitele. Ne, je to naopak. Host chce, aby se hostitel přizpůsobil jeho islámským zvykům, obyčejům a tradicím. A běda, jak se nechce přizpůsobit.

Mikuláš Minář ohlásil demonstraci proti zvolení Stanislava Křečka ne webu svého spolku.

Běda, když nechce v půl třetí ráno tolerovat muziku od romských sousedů od vedle, nebo když město nechce ve školách zavést halal jídelníčky pro děti. To je potom hned obrovský řev o diskriminaci. Jenže, přátelé, víte vůbec, kdo řve nejvíce? To nejsou ani ti muslimové, ale jsou to neziskovky, které je mají na starosti, které je do Evropy přivážejí na lodích, které je rozvážejí po Evropě, které je tzv. umisťuji do jednotlivých měst, a které na ně od státu a Evropské unie čerpají obrovské dotace. Věděli jste, přátelé, že Člověk v tísni disponuje každý rok s rozpočtem převyšujícím půl druhé miliardy korun [5] a tyto peníze nejsou nikde v české společnosti nijak zvlášť vidět?

Neziskovkám hrozí ztráta dotačních titulů na jednotlivé případy diskriminace jednotlivců a zejména skupin, protože úřad ombudsmana pod novým šéfem bude  zjevně pracovat jinak než za dob Anny Šabatové

Bezdomovců, kterým by měl Člověk pomáhat, neubývá, neustále jich naopak přibývá. Integrace menšin se nijak nedaří ani po 30 letech, ale o co je největší péče a řev? No přece o to, kdo bude sedět ve funkci ombudsmana. A proč je to tak důležité? Ombudsman totiž přiděluje případy neziskovkám, takže neziskový sektor může potom od státu čerpat na tyto “diskriminované” případy více dotací. A více dotací znamená více projektů na pomoc diskriminovaným.

A to znovu vytvoří titul na více dotací. Jenže bez podpory úřadu ombudsmana, který by aktivisticky za diskriminovaného označoval kdekoho, to prostě takto praktikovat už nepůjde. Neziskovkám tak hrozí úbytek případů diskriminace, a tím pádem počet dotačních titulů a žádostí pro tyto tituly. Schvalování dotací je totiž široké veřejnosti utajený proces. Někdo si myslí, že neziskovka dostává peníze podle známosti a ksichtu. I když známosti hrají velkou roli, není to ten hlavní nástroj na získání dotace pro neziskovku.

Člověk v tísni je suverénně největší česká neziskovka s mamutím rozpočtem.

Většina dnešních dotací od státu, ale zejména od EU, je podmíněna nejen účelem, ale i tzv. požehnáním od renomovaného zdroje a posudkového arbitra. A k tomu sloužil za Anny Šabatové úřad ombudsmana. Tento úřad označí za případy diskriminace stovky osob a případů, předá je neziskovce do “péče” a neziskovka na to margo a s tímto papírem od ombudsmana natáhne ruku ke státu a EU pro další dotace. A protože papír od ombudsmana je hlavně na západ od českých hranic mocným lejstrem, tak zkrátka v udělení dotace již nic nestojí v cestě. A teď už doufám chápete, co se stalo ve sněmovně. Zvolením Stanislava Křečka hrozí, že drastickým způsobem klesne počet “diskriminací” a případů, na které by neziskovky mohly čerpat dotace. Liberální povyk tak pouze odhaluje, že jde zase jenom o peníze.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
NEUZNÁVÁM DLUHY
Návštěvník
NEUZNÁVÁM DLUHY

Exoti ze soc. dem. a od pirátů v OVM na čt24 zase hřímali kvůli zvolení Křečka. To se dalo čekat.
Daleko zajímavější je výrok Radima Fialy v témže pořadu o milionovým chlívku, že je financovaný kdo ví kým a kdo ví odkud. Moravec ho okamžitě uzemnil, že CHVILKAŘI mají transparentní ÚČET. Fiala se ohradil, že kromě transparentního účtu mají ještě druhý, NETRANSPARENTNÍ.
Pro mě je tohle nová informace. Víte o tom někdo více?

rita
Návštěvník
rita

byl o tom článek na expresu….

Igor
Návštěvník
Igor

Peníze pod lupou:

Státní dluh loni vzrostl na 1,640 bilionu Kč. Hypoteticky tak každý Čech dluží přes 150 tisíc.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020021511503306-statni-dluh-loni-vzrostl-na-1640-bilionu-kc-hypoteticky-tak-kazdy-cech-dluzi-pres-150-tisic-co-na/

….podrobnosti několikamilionové smlouvy Člověka v tísni. Za co budou tyto peníze utraceny?

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020021411502241-media-odhalila-podrobnosti-nekolikamilionove-smlouvy-cloveka-v-tisni-za-co-budou-tyto-penize/

Jana
Návštěvník
Jana

Pan Křeček na svém fb napsal…
Stanislav Křeček
20 hod ·
Bez servítků- do čeho jdu.
„Proti jeho návratu ale protestuje část úřadu. Někteří zaměstnanci uvádějí, že raději odejdou, než aby s Křečkem dál spolupracovali. Část z nich proti němu dokonce lobbovala u politiků. “Říkali mi, že si nedovedou představit, že by pod ním pracovali,” potvrdil HN jeden z vysoce postavených představitelů hnutí ANO“ píše Marek Pokorný V Hospodářských novinách.
To ovšem není nic nového .. I při mém zvolní zástupcem před šesti lety se tato „karta“ použila. Tehdy byla přizvána do Brna redaktorka Respektu Ivana Svobodová, která zplodila článek o mém působení na úřadě, kde se někteří zaměstnanci (tedy moji tehdejší podřízení) vyjadřovali takto: “Mí podřízení se cítí demotivováni. Doktor Křeček snižuje v očích veřejnosti odbornou fundovanost celé kanceláře,” říká vedoucí právníků Petra Zdražilová. „Pan doktor Křeček má na právo pohled pokřivený, nijak zvlášť fundovaný. Podle něj je totiž bohužel právo to, co říká většina,” shrnuje své pozorování situace vedoucí oddělení rovného zacházení, právník Petr Polák „.Chodit za ním, hodiny s ním debatovat, konzultovat, polemizovat a vysvětlovat mu, co by měl sám vědět. To se mu nelíbí, takže třeba by se tomu rád vyhnul. Jen nevím, jestli mě daňoví poplatníci mají platit právě za tohle,” říká Petr Polák.“ Takto se o mne psalo před šesti lety ! Tito lidé pracují v úřadu dodnes., bral jsem to s nadhledem: Myslíte si, že něco takového by na jiném pracovišti bylo možné ?
Přijímání a rozdělování pracovníků, na které jsem neměl ani ten nejmenší vliv, jsem sledoval často s údivem. V samotném sekretariátu VOP a ZVOP se v průběhu minulých let objevilo asi 5 -6 dívenek, které celé dny hleděly do obrazovek počítačů,, aniž bych nejen já, ale i většina pracovníků na úřadě měla o jejich práci nějakou představu. Bylo zde zřízeno s nově přijatými pracovníky oddělení „péče o zaměstnance“ . To pořádalo na Vánoce předminulý rok „Námořnický večer“ a roce minulém pak – opět na Vánoce – „Avatarský večírek.“ Nebudeme přece – my multikulturalisté – slavit nebo připomínat nějaké Vánoce, že? Zaměstnancům bylo doporučeno, aby se na tyto akce vhodně oblékli: modré šaty, špičaté uši atd. Jinak toto oddělení zvalo zaměstnance na „přátelské“ pohovory typu: „ jak se vám tu líbí? jste s prací spokojeni?“ Co si o takovém „zkoumání“ a péči většina pracovnic a pracovníků myslela jistě není třeba sdělovat.
Opravdu si přejeme, aby na oddělení, kam přichází ani ne 5% stížností občanů pracovalo nejvíce právníků? Kteří nemají žádné spisy se stížnostmi občanů a tak si organizují „výzkumy“? Opravdu chceme z rozpočtu platit rok trvající „průzkum“ zda nejsou diskriminováni „akademičtí funkcionáři “. Myslí si někdo, že zde nejsou potřeba změny ?

Komentovala jsem (kromě prosby o prošetření otřesných poměrů na uzavřených pavilonech PL, na což pan Křeček reagoval) i takto :
“Zde v tomto rozhovoru pro Seznam.cz se jasně ukázalo, v jaké bublině – nedotčena důležitými informacemi – je uzavřena moderátorka. Přišlo mi, že ona snad opravdu nikdy neslyšela ty projevy radikálních imámů, a nejen jich. Protože takové informace jsou většinou na alternativě, proto nás tak nálepkují, pomlouvají a nenávidí. Za pravdu kterou šíříme, nejen o válkách a barevných revolucích”
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/krecek-jsem-ombudsman-bez-skraloupu-protestovat-proti-me-nema-smysl-89150

Dalimil
Návštěvník
Dalimil

Stanislav Křeček nastínil, jak chce přestavět ombudsmanství. Chce posílit oddělení proti omezování osobní svobody

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stanislav-Krecek-nastinil-jak-chce-prestavet-ombudsmanstvi-Chce-posilit-oddeleni-proti-omezovani-osobni-svobody-613580

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

redaktorka respektu? pravidelna pacientka psychiatricke lecebny v bohnicich se skupinovym sezenim na krizovem oddeleni….

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Nedivme se, že s ním ani nechtějí úředníci spolupracovat, tento bývalý aktivní komunista neoprávněně používal titul JUDr. a má už hodně přes 80…

Dáša
Návštěvník
Dáša
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
a teď by měl Křeček vymést ten Audiášův chlív co z toho udělala ta šmudla, od základů.

Otakar
Návštěvník
Otakar

Jasný obraz, co se na úřadě dělo za Šabatové. Hnus!!!!!

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Kdysi jsem dostala jsem od manžela a od syna za uši , že nepoužívám Torr. Proč? Žijeme snad ve svobodné zemi, nebo ne? To byl jen technický dotaz. :-).
Torr občas používám, ale ne, když se na něco ptám pánů posranců , či snad vyjadřuji svůj názor. Když se admin ptal na to doručování, otevřela jsem mail na seznamu a přečetla jsem si všechny ty blokace a komunikaci s těmi rádoby adminy na novinkách a jen mne to utvrdilo v tom , co říkám ( a taky o pravdě presstitutů). Na policii jsem minimálně 4x ročně k podání vysvětlení. Dnes jsem se , na adminův podnět naštvala natolik, že jsem poslala doporučené psaní všem stranám, co říkají na na tu blokaci. Dělám to stále. Na jakÿkoliv podnět, i když občas adresně.
Bez torru, se svým jménem a adresou .Stálo mne to necelé pětikilo, a i když vím, že mi nikdo neodpoví, byť by to snad ze zákona měli učinit do 30. dnů, stojí mi to zato. Pořád si říkám, že příště budeme čtyři, pak čtyřicet, …
Schovávat hlavu do písku je blbost.
Za poštu odpovídá Al hamí. Alespoň trochu času obětujte, byť anonymně , a ptejte se, třeba i mailem.
Nemůžeme si nechat stát na hlavu do nekonečna.

Cervena Zvezda
Návštěvník
Cervena Zvezda

Portál SeznamCZ je dlouhodobě protičeský, protislovenský a obecně protislovanský. Denně dehonetsuje Ruskou federaci více méně nenápadnými a štvavými články.
Propaguje multi-kulti svět a páření negrů s běloškama podle Kalergiho plánu.
Nejhorší na tom je, že podvědomě nutí čtenářům lásku k fašistickému Německu. Záměrně vytváří atmosféru, že odvěky patříme k německým zemím, což není samozřejmě pravda.
Zjištně a na objednávku vytváří vlákna, která mají lidi odpoutat od pravdy, že Němci vždy pohrdali Slovany.
Viz.: Sudetský tulák na Seznam.cz

Lidožrouti Kalergi
Návštěvník
Lidožrouti Kalergi

Seznam.cz je protičeský, protislovanský, protievropský, protibělošský, když jede dle Kalergiho plánu.

Kalergi: “Likvidace bělošské rasy za použití jinorodé masové imigrace. Obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Člověk budoucnosti bude míšenec. Současné rasy a třídy postupně vymizí. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná co do vzhledu starověkým Egypťanům, nahradí rozmanitost národů a rozmanitost jednotlivců. Tento nový křížený lid má být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.”

Kdo je Kalergiho elita, která by měla vládnout Evropě?

Kalergi: Židé.

Kalergi: “Židé. Místo toho, aby Evropa zničila evropský judaismus, proti své vůli vylepšila a poskytla vzdělání tomuto lidu, dovedla jej k budoucímu postavení coby vůdčího národa prostřednictvím tohoto umělého evolučního procesu. Není divu, že lid, který unikl z vězení, z ghett, se stal duchovní šlechtou Evropy. Tudíž milosrdná péče, kterou poskytla Evropa, vytvořila nový druh aristokratů.”

Např. Žid Petr Fiala (* 1964 Brno), od roku 1990 funkcionář Kalergiho spolku Paneuropa-Union Böhmen und Mähren, v roce 2013 vstoupil do ODS, nyní předseda ODS.

Richard Coudenhove-Kalergi (*1894 Tokio, † 1972 Rakousko), přezdívaný Dicky, po rozpadu habsburské monarchie přijal československé občanství. Česky nemluvil. Studoval na vídeňském gymnáziu Theresianum. Ze zdravotních důvodů (plicní potíže) nebyl odveden, získal odklad vojenské služby a studoval na Vídeňské univerzitě obor filozofie a moderní dějiny. V roce 1938 utekl do Švýcarska. V roce 1939 přijal francouzské občanství. Po zhroucení Francie v červnu 1940 mu Velká Británie odmítla vízum. Azyl získal v USA, kde prožil druhou světovou válku v New Yorku jako profesor historie. Do US armády nenastoupil. V roce 1945 Benešovy dekrety zbavily rodinu Coudenhove-Kalergi čs. občanství, byl jim zkonfiskován zámek Poběžovice na Domažlicku a byli odsunuti jako zrádci do Rakouska a Německa. Coudenhove-Kalergi považoval Beneše za československého nacionalistu.
Jeho mladší bratr Gerolf Coudenhove-Kalergi (1896–1978) učil japonštinu a japonskou historii na Univerzitě Karlově Praha. Byl člen Sudetoněmecké strany. Do NSDAP nebyl přijat pro neárijský původ. Když byl vyhlášen protektorát 1939, začal pracovat pro říšského protektora von Neuratha v jeho tiskovém oddělení. Po nástupu Reinharda Heydricha se dobrovolně přihlásil do Wehrmachtu. V roce 1944 byl z Wehrmachtu propuštěn, protože jeho bratr Richard se oženil s Židovkou a v USA přednášel proti nacismu.
Jeho starší bratr Johannes Coudenhove-Kalergi (1893–1965) napsal kanibalistický román “Ich fraß die weiße Chinesin” (“Sežral jsem bílou Číňanku”).
https://denikn.cz/266515/mezi-svety-podivuhodny-pribeh-slechticny-ktery-lici-ceske-dejiny-z-opacne-perspektivy-nez-je-u-nas-bezne/
https://www.vdu.lt/cris/bitstream/20.500.12259/34415/3/ISSN2335-8769_2017_N_67.PG_215-230.pdf
Lidožroutský román
https://www.kohoutikriz.org/autor.html?id=coudr
https://en.wikipedia.org/wiki/Coudenhove-Kalergi

Od počátku se Kalergimu podařilo získat podporu velmi bohatých a mocných Židů. Vídeňský baron Louis Nathaniel von Rothschild (šéf zkrachovalé rakouské banky Creditanstalt, Creditanstalt vyhlásila bankrot 11. května 1931, Louis v roce 1938 na rok uvězněn, zemřel 1955 v USA) v se stal Kalergiho osobním přítelem a představil ho tehdejšímu nejúspěšnějšímu židovsko-německému bankéři, Maxi Warburgovi z Hamburku, který ho zase představil nesmírně bohatým židovsko- americkým finančníkům Paulu Warburgovi (bratr Maxe), Bernardu Baruchovi a jeho bratru Felixovi. Tyto známosti z USA poskytovaly Kalergimu štědré financování a politickou podporu.

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

A jen technický dotaz k adminovu dotazů, na čtenáře z řad posranců z Antify, alias Pirátů, není to ve vaší gesci? Z řad ANO , opravdu bude líp? Z řad KDU- to je ta rodina, kterou hájíte? Z řad ODS a ČSSD nemám dotaz, protože na řízené diletanty k destrukci stran ,dotaz nemá smysl podávat, ti pracují v jiném režimu, ale z řad komunistů? O SPD , TOP oo nic se nemá smysl bavit. Otázkou je, nač vás vy svině platíme? A toto je jen malinkatý kamínek do destruktivního obrazů naší země. NAŠÍ , posranecké svině, jen NAŠÍ, ta vaše je evidentně někde jinde.
Apropo, proč hovado Bakala dávno není v base se svými přisluhovači z řad minulých vlád a teoreticky i z té dnešní? Protože Rotšit.?
Hezký den posranci, jednou se opravdu poserete a nebude to dlouho trvat.

moudrostrak
Návštěvník
moudrostrak

OT Dnes je 14 unor..Ray Koranteng se rty pevně sevřenými o tom necekne ani větu,takže zde https://tadesco.org/masakr-o-kterem-se-nesmi-mluvit-701-mrtvych-prazanu-americka-letadla-zurive-pustosi-prahu/

Radek
Návštěvník
Radek

moudrostak

Jj. Na Nově opět “vyvážené” zpravodajství, kdy se vzpomíná na výročí bombardování Drážďan, jak to bylo kontroverzní 😏, narativ potřeba politovat Němce (v pořádku, bylo zabito hlavně civilní obyvatelstvo), ale zároveň se hlavně nešťourat v americké prasárně. To mu věnovat cca 1,5 minuty a výročí bombardování Prahy jen tak letmo aby se neřeklo 10 sekund. Které životy jsou cennější?

Havran
Návštěvník
Havran

Když jsem zkusil přeposlat (forward) z centrum.cz na jinou adresu na seznamu, už to prošlo.

Avari
Návštěvník
Avari

Známá měla jet tento měsíc do Japonska za kamarádkou, Japonkou. Ta to zrušila, že je to tam s virem velký průser a ať nejezdí. Prý je tam obrovský oblak černého kouře ze spalování mrtvých, nejspíš z Číny (?). Její sousedka na něj taky zemřela. Média a vlády musí tedy kolem toho brutálně lhát.