Srpnová výzva k podpoře Aeronetu – Poděkování!

Srpnová výzva k podpoře Aeronetu – Poděkování!

Srpnová výzva k podpoře Aeronetu – Poděkování!

Aktualizace 31-08-2015

Jménem redakce děkuji všem našim laskavým čtenářům, kteří nám v srpnu přispěli a díky jejich štědrosti jsme dokonce vysbírali lehce přes 100% cílové sumy! Jsme rádi, že naše práce nachází finanční podporu mezi čtenáři a je to velký závazek pro nás všechny v redakci. Náš server je zcela závislý měsíc co měsíc na darech a příspěvcích od našich čtenářů, a proto věříme, že i v září budeme moci počítat s Vaší štědrostí. Ještě jednou Vám jménem redakce AE News děkuji!

-VK-

Šéfredaktor AE News

=================

Jakmile se měsíc přehoupne do druhé poloviny, stává se velmi aktuálním stav na počítadle finančních příspěvků. A ve čtvrtek už máme dokonce závěr druhé dekády tohoto měsíce. Je potěšující vidět, že i přes dovolené a přes ubíjející vedra přispěli věrní čtenáři na provoz Aeronetu tolik, že částka už pokrývá téměř polovinu potřebné sumy. Ale protože čas letí, je zde opětovná výzva – či spíše připomenutí –  že i v srpnu je Aeronet závislý na finanční podpoře čtenářů a že pořád chybí více, než se dosud vybralo.

Za červenec jsem dohledala jen tyto dárce, kteří o sobě v diskusích dali vědět a pochlubili se, že přispěli: Adam, bantustan, BeFree, JD  a za srpen jsou dárci k nedohledání. Tím se mi potvrzuje, že většina jich je anonymních a že můj záměr na začátku každého měsíce uvést jejich „jména“, nevychází, přesto to budu dál zkoušet.

Všem, kteří přispěli v červenci a dosud v srpnu, za sebe i za redakci velmi děkuji. Tento měsíc dosáhl Aeronet rekordní počet návštěv, když článek Administrátora s analýzou o Windows 10 má v této chvíli více než 900 tisíc přečtení z celého světa a brzy se tak asi dostane přes 1 milion. Kdyby každý návštěvník přispěl korunou, tak je tento web na hodně dlouho za vodou. Ale protože to byla a stále je výjimečná situace, běžně by stačilo, kdyby každý pravidelný a věrný návštěvník přispěl jen podle svých možností tak, jak tomu bylo dosud. A jak v minulé výzvě psal šéfredaktor VK, nejhorší je, když si každý pomyslí, že malý příspěvek je k ničemu nebo že ten příspěvek na provoz zaplatí někdo za něj. Za sebe i za redakci děkuji všem, kteří při návštěvách Aeronetu věnují pohled i tomu modrému teploměru s objemem vybraných peněz a podle svých možností pomohou svým finančním příspěvkem zde k jeho posunutí k cílové sumě.

– Pozorovatelka –   17.8.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kodl
Návštěvník
Kodl

Proč u platby PayPalem, i když je zaškrtnuto anonymně, vyžadujete zadání emailu ?

Adam
Návštěvník
Adam

Moje milá zlatá Pozorovatelko, já jsem se svou finanční podporou tohoto webu skončil a to zejména díky kontroverzním článkům VK, které sice rozumem pojímám, ale vnitřně se s nimi absolutně neztotožňuji. Jak jsem si také s velkým smutkem všiml, tyto články sem přitahují čtenářstvo s velmi primitivními až nechutnými názory a velmi tak mění vibraci celého Aeronetu. Možná jste si toho nevšimli, ale je to tak a je to škoda. Předpokládám však, že můj standardní, ale pravidelný příspěvek zajisté nahradí zdejší příkladní heterosexuálové se svými vzornými, spořádanými rodinami jako například Jarek, Jaris, Aksal a Lada. Přeju hodně štěstí a mimo téma doporučuji meditaci na zítra – bude Úplněk v Rybách a jeho příchod je cítit už několik dnů.

Bear
Návštěvník
Bear

tak moc anonymni to zasilani plateb neni, ale co bych pro Mica%e neudelal 🙂

VasaPomoc
Návštěvník
VasaPomoc

este ako dodatok, preco ste si nevybrali FIO banku, ktora umoznuje okamzite prevody vramci SEPA bezplatne a navyse prijmy zo Slovenska mate najneskor druhy den tiez bez poplatku a sposobom ako by sa jednalo o narodny vklad? Vedenie uctu aj pre podnikatelov bez poplatku, prevody bez poplatku.

VasaPomoc
Návštěvník
VasaPomoc

So zbieranim prostriedkov idete na to zle. Treba zapojit prave anonymne sposoby platby ako napriklad PaySafeCard, Bitcoin napr. pomocou BitPay, OKPay pripadne dalsie sposoby a samozrejme NEMENOVAT Vasich prispievatelov, nakolko si to mnohi nezelaju. Myslim to vazne. Je to dobre mienena rada.

Dancul
Návštěvník
Dancul

Nastavil som Paypal na pravidelné mesačné platby – suma sa rovná +/- cene “mainstream” tlačeného časopisu na víkend, ktorý si odopriem… Zabijem dve muchy jednou ranou – podporím správnu vec a odoberiem zdroje systému. I keď v malom, je to to o čo ide. Nás, čitateľov sú tisíce a pár drobnými dokážeme spolu uživiť zdroj informácií, ktorý je majákom v dnešných dňoch. Držte sa!

BeFree
Návštěvník
BeFree

posílám opět 10 EUR!

Pozorovateľ
Návštěvník
Pozorovateľ

Prečo ste vypli zobrazovanie čítanosti článkov? V súvislosti s pochválením sa rekordnou čítanosťou tento krok pôsobí dosť zvláštne…

bantustan
Návštěvník
bantustan

Ten vyzáblý exot zcela vpravo mi připomíná nějakého šefa zahrádkářu POSSELTA..Nebo jsou ti tvorové s jedinou funkční hemisférou KLONOVANÍ Viz 4min.36sec… https://www.youtube.com/watch?v=3eNhEttn_AA

Pavel
Návštěvník
Pavel

Dobry den, poslal jsem Vam 10 euro, snad to pomuze.