Společně jste nám opět pomohli. Děkujeme!

Společně jste nám opět pomohli. Děkujeme!

Společně jste nám opět pomohli. Děkujeme!

Děkujeme všem čtenářům, kteří přispěli i tento měsíc na náš provoz. Povedlo se nám vybrat cílovou sumu a dokonce i něco málo navíc. Nezlomná podpora čtenářů AE News je fantastická! Díky!

Za redakci AE News

-Administrator-

============

Původní výzva

Společně si pomáháme, ale jak dopadne červen?

Blíží se nám konec měsíce, zbývá už jenom posledních 10 dnů a stav našich vybraných příspěvků a darů na zajištění provozu na první prázdninový měsíc se pohybuje jenom okolo 22%, což je opravdu velmi nepříjemné. Blíží se dovolené a mnoho lidí hodí alternativu za hlavu. Přinášíme vám pravidelné články, komentáře, videa a rozhlasové pořady, ale pro zajištění našeho provozu, který není (a ani nemůže být) financovaný z reklamy, potřebujeme pravidelnou finanční podporu našich věrných čtenářů a podporovatelů.

Situace je o to nepříjemnější, že jsme museli změnit banku a mnoho přispěvatelů toto ještě nezaregistrovalo a nadále nám posílají příspěvky na starý účet u Air Bank a rušení trvalých příkazů a nastavování příkazů na novou banku je otravné, takže bychom se ani nedivili, že někoho to natolik otráví, že už trvalý příkaz nastavovat nebude. Nám opravdu nevadí, jestli nám přispíváte “ručně” každý měsíc, anebo jestli nastavíte trvalý příkaz, to není zásadní. Je však kriticky zásadní to, aby ve vás nezvítězila lhostejnost a pocit toho typu, že přece “tenhle měsíc se beze mně na AEN obejdou”. Ne, neobejdeme se, protože přesně toto si už teď říkají stovky čtenářů, ale přitom každý si myslí, že si to myslí jenom on sám, ale ostatní že snad přispějí místo něho.

Byli jsme už několikrát v podobné situaci, že 10 dnů před koncem měsíce jsme měli vybráno takto málo, takže to přisuzujeme několika faktorům, jako jsou fotbal a EURO ve Francii, pěkné počasí, nadcházející starosti ohledně dovolené, dětí, plánování léta atd. Naši věrní čtenáři na nás nezapomínají, takže tyto výzvy, které pravidelně 1x v měsíci publikujeme, jsou určeny hlavně pro nové čtenáře AE News.

Jménem redakce bych proto chtěl požádat všechny čtenáře AE News, aby v zájmu zachování provozu našeho zpravodajského portálu zvážili zaslání finančního příspěvku, buď na jeden z našich nových bankovních účtů u Fio Banky, nebo na PayPal, případně na Bitcoin účet. Lze použít i poštovní složenku. Čísla účtů a metody plateb najdete na naší obvyklé stránce zde.

Každé málo pomáhá a důležité je, aby nezvítězila lhostejnost, protože když spousta lidí přispěje a nikdo to nenechá “na příště”, bude potřebná cílová suma vysbírána za pár hodin. Alternativa může umřít jedině tehdy, když její podporovatelé dají přednost lhostejnosti před pomocí a podporou dobré věci. Rodina čtenářů AE News je pevná a trvanlivá, a proto věříme tomu, že na konci tohoto měsíce se náš ukazatel vybraných prostředků dostane do svého cíle, a že AE News bude moci pokračovat ve svém provozu i v červenci. Velké poděkování patří všem, kteří už tento měsíc přispěli a věříme, že ostatní na nás ani tento měsíc nezapomenou.

Za redakci AE News

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

K tématu trochu jinak:
Ráda bych vyzvala “…”, “nobody” a ostatní “tečky” a “žádné”, aby místo výkřiků do tmy raději obohatili diskuse svým pohledem. Trpělivost je předností moudrých.
A je možné, že právě Váš pohled posune diskusi do nového světla.

Jsem ráda, že existuje prostor, jako je Aeronet ( a pár jiných), kde nejenom můžu konfrontovat svoje jiné (ne všeobecně akceptované) pohledy s pohledy jiných, většinou velmi vnímavých a inteligentních autorů a diskutérů.
Ale někdy jsou tyto jiné pohledy tak inspirativní, že otevírají nové obzory, nebo pojmenovávají tušené. ( Velké díky Pozorovatelce, a zero).
Dokonce i BDB, na kterého jsem zpočátku reagovala jako na arogantního trolla, mne navedl na rovinu úvah, a pohledy, za které mu děkuji. 😉

Teď si představte, že všichni ti aktivní, přínosní diskutéři a Autoři, by si řekli, stejně jako Vy, že pro ty ovce, které stejně nic neví a nechápou, nemá cenu ztrácet svůj čas a energii nějakým objasňováním, odhalováním, diskutováním,konfrontací. A vykašlali by se na to.
Zbude mainstream doktrína, shopping a stádo ovcí.
Poslední generace (do 25 let) už nemá ani ty obranné mechanismy, protože už se narodily do programu, v tom jedou, a nemají možnost konfrontace s jiným.
Na těle svěrací kazajku, ale na očích růžové brýle, které promítají Matrix.

Chci vás tedy tímto ujistit, že mne, jako zvědavou osobu, by určitě zajímal i ten Váš pohled a názor na současné dění, a v optimálním případě i pohled budoucí, případně cesta, či řešení.
Děkuji.

Hablablos
Návštěvník
Hablablos

Už dlouhou dobu čtu příspěvky AENews a ze své mizerné výplaty snažím přispívat i na její provoz, jelikož tomuto projektu věřím. Každopádně bych celé redakci doporučil, zdali byste zvážili ve svém již tak nabitém čase prostudovat něco málo o copywritingu. Protože studium tohoto tématu se zajisté projeví na kvalitách všech Vašich článků a s větší pravděpodobností zaujmete nové čtenáře i prosbách o příspěvky.

Uvedu krátký příklad přímo z tohoto článku, abyste pochopili moji myšlenku.

Původní verze:
Jménem redakce bych proto chtěl požádat všechny čtenáře AE News, aby v zájmu zachování provozu našeho zpravodajského portálu zvážili zaslání finančního příspěvku, buď na jeden z našich nových bankovních účtů u Fio Banky, nebo na PayPal, případně na Bitcoin účet. Lze použít i poštovní složenku. Čísla účtů a metody plateb najdete na naší obvyklé stránce zde.

Každé málo pomáhá a důležité je, aby nezvítězila lhostejnost, protože když spousta lidí přispěje a nikdo to nenechá „na příště“, bude potřebná cílová suma vysbírána za pár hodin. Alternativa může umřít jedině tehdy, když její podporovatelé dají přednost lhostejnosti před pomocí a podporou dobré věci. Rodina čtenářů AE News je pevná a trvanlivá, a proto věříme tomu, že na konci tohoto měsíce se náš ukazatel vybraných prostředků dostane do svého cíle, a že AE News bude moci pokračovat ve svém provozu i v červenci. Velké poděkování patří všem, kteří už tento měsíc přispěli a věříme, že ostatní na nás ani tento měsíc nezapomenou.

Upravená verze:
Jménem redakce bych vás chtěl požádat, abyste v zájmu zachování provozu našeho zpravodajského portálu zvážil(a) zaslání finančního příspěvku, buď na jeden z našich nových bankovních účtů u Fio Banky, nebo na PayPal, případně na Bitcoin účet. Lze použít i poštovní složenku. Čísla účtů a metody plateb najdete na naší obvyklé stránce zde.

Každé málo pomáhá a důležité je, aby nezvítězila lhostejnost, protože když přispějete a nenecháte to „na příště“, bude potřebná cílová suma vysbírána za pár hodin. Alternativa může umřít jedině tehdy, když dáte přednost lhostejnosti před pomocí a podporou dobré věci. Rodina čtenářů AE News je pevná a trvanlivá, a proto věříme tomu, že na konci tohoto měsíce se náš ukazatel vybraných prostředků dostane do svého cíle, a že AE News bude moci pokračovat ve svém provozu i v červenci. Velké poděkování patří všem, kteří už tento měsíc přispěli a věříme, že vy na nás ani tento měsíc nezapomenete.

Jedná se o pár změn, ale výsledná prosba je daleko osobnější. Díky tomu je větší šance, že příspěvky získáte.

Guzma
Návštěvník
Guzma

Co zkusit formu předplatného? Platící člen bude mít nějaké bonusy, např. články může číst okamžitě hned po zveřejnění, možnost vkládat komentáře. Neplatící čtenář by mohl číst články až se zpožděním několika dní, nemohl by vkládat komentáře… Jen takový nápad, ale třeba je to blbost 🙂

Mark
Návštěvník
Mark

Řekl bych, že červen dopadne blbě. To není trolling, ale objektivní vyhlídka…