SPD ztratila další poslanecký mandát, mladá Okamurova poslankyně Tereza Hyťhová odchází do...

SPD ztratila další poslanecký mandát, mladá Okamurova poslankyně Tereza Hyťhová odchází do Trikolóry přesně 5 měsíců poté, co o tomto jejím úmyslu v předstihu informoval Aeronet již v polovině února! SPD i samotná Hyťhová to tehdy ještě popírali. Trend uvnitř hnutí potvrzuje, že do SPD se přesouvají politici z potápějící se ČSSD, kteří zahazují oranžové vesty, zatímco z oslabující SPD odchází poslanci pro změnu do Trikolóry! Problém je v tom, že Trikolóra jasně prohlásila, že nechce vystupovat z EU a SPD zase nechce vystupovat z NATO, když tedy zrovna nechce reformovat EU zevnitř!

SPD ztratila další poslanecký mandát, mladá Okamurova poslankyně Tereza Hyťhová odchází do Trikolóry přesně 5 měsíců poté, co o tomto jejím úmyslu v předstihu informoval Aeronet již v polovině února! SPD i samotná Hyťhová to tehdy ještě popírali. Trend uvnitř hnutí potvrzuje, že do SPD se přesouvají politici z potápějící se ČSSD, kteří zahazují oranžové vesty, zatímco z oslabující SPD odchází poslanci pro změnu do Trikolóry! Problém je v tom, že Trikolóra jasně prohlásila, že nechce vystupovat z EU a SPD zase nechce vystupovat z NATO, když tedy zrovna nechce reformovat EU zevnitř!

Redakce Aeronetu již v polovině února přinesla exkluzivní zákulisní informace [1] o tom, že poslankyně za SPD vyjednává s Trikolórou Václava Klause ml. konkrétní podmínky jejího přestupu. Naše redakce získala tyto informace přímo zevnitř SPD a rovněž od našich zdrojů uvnitř Trikolóry. Tereza Hyťhová tehdy v únoru na svém Facebooku naše informace popřela a na Svobodném rádiu se představitelé SPD do nás dokonce navezli v tom smyslu, že prý šíříme hoaxy a snažíme se poškodit jedinou vlasteneckou stranu v ČR.

Nyní po 5 měsících je ale už ruka v rukávě a Tereza Hyťhová dnes na svém Facebooku uveřejnila status [2], kde oznámila svůj odchod z SPD spolu s tím, že bude ve sněmovně spolupracovat s Trikolórou. Toto oznámení rozhodně nemohlo v SPD nikoho překvapit, kdo byl seznámený se situací, ale je nutné přiznat, že voliči SPD budou opět z tohoto dalšího odchodu rozladěni.

Mgr. Tereza Hyťhová

Tomio Okamura  na její odchod zareagoval těmito slovy: “Paní poslankyně ztratila důvěru členů v krajské organizaci SPD a ztratila tím jistotu, že bude na volitelných místech kandidátek. A místo práce na obnovení důvěry to řešila dezercí z SPD tam, kde jí nabízí volitelné místo. Slušnost by byla odevzdat mandát, který získala díky SPD, a dát prostor náhradníkovi z řad SPD”. Samotná poslankyně svůj odchod na Facebooku oznámila tímto statusem:

Ke dni 27. července 2020 jsem já, Tereza Hyťhová ukončila členství v hnutí SPD a jejím poslaneckém klubu. Ve sněmovně budu spolupracovat s hnutím Trikolóra. Dnes jsem odeslala rezignační dopis předsedovi poslaneckého klubu hnutí SPD a ukončila také členství v hnutí SPD. K tomuto kroku jsem směřovala delší dobu, tak jak jsem více a více poznávala skutečnou podnikatelskou podstatu SPD. Politiku vnímám jako souboj hodnot a hájení názorů, nikoli jako způsob obživy nebo pěstování ega některých jedinců. I nadále zastávám své vlastenecké cítění a názory a v tomto směru budu pracovat pro naše občany, jako tomu bylo doposud.

Děkuji všem za pochopení.
Mgr. Tereza Hyťhová
Poslankyně PS PČR

Jak znovu sami vidíte, poslankyně Tereza Hyťhová ve svém statusu informuje o tom, že Hnutí SPD a politika je pro některé jedince obživou, případně pěstováním ega, a že nadále bude zastávat vlastenecké cítění, názory a bude dál pracovat pro české občany. Tyto odchody poslanců z SPD jsou však způsobeny tím, jaká uvnitř SPD panuje atmosféra.

Do SPD totiž přichází bývalí politici ČSSD, nedávno např. Jaroslav Foldyna, v regionech je takových příchodů z ČSSD mnohem více, v minulosti jsme o nich informovali, je to signál, že oranžová loď jde ke dnu a červené svetry tu situaci nezachrání. SPD se ovšem drolí, protože je široce rozkročená mezi vlastenectvím a konstruktivní opozicí, viz. jednomyslná a provokační hlasování s Demoblokem na podporu Izraele, anebo hlasování s Demoblokem pro vznik parlamentní komise proti hybridním hrozbám.

Ke dni 27. července 2020 jsem já, Tereza Hyťhová ukončila členství v hnutí SPD a jejím poslaneckém klubu. Ve sněmovně…

Geplaatst door Tereza Hyťhová op Maandag 27 juli 2020

 

Celé to začalo rozbitím regionálního klubu SPD Moravsko-Slezského kraje pod vedením Lubomíra Volného, ke kterému došlo před komunálními volbami na podzim v roce 2018, kdy vedení SPD chtělo do čela regionální kandidátky dosadit úplně cizí lidi, kteří byli navíc členy elitního globalistického Rotary klubu a SPD nabízeli sponzorský příspěvek ve výši 1 milionu korun za tato čelní místa na kandidátce na Ostravsku. Lubomír Volný takové jednání ostře odmítl, nastal konflikt s vedením SPD a nakonec došlo k rozpuštění krajské buňky SPD a Lubomír Volný, Marian Bojko a Ivana Nevludová nakonec z SPD odešli. Celý proces rozpadu buňky popsal Volný v rozhovoru na Svobodném rádiu, přinesli jsme o tom článek zde.

Evropská unie je nereformovatelná vs. Evropskou unii zreformujeme zevnitř

Tomio Okamura dnes pro Parlamentní listy uvedl [3] tento bizarní výrok:

Pokud jde o Evropskou unii, SPD zastává názor, že je nereformovatelná, a pokud z ní nevystoupíme, tak nás zničí. Ať už imigrací, islamizací, sluníčkářským neomarxismem, nebo klimatickou hysterií destruující ekonomiku. Jako alternativu nabízí již fungující Evropské sdružení volného obchodu.

Jenže, tento Okamurův výrok je v ostrém rozporu s jeho vlastními výroky v rozhovoru [4], který poskytl deníku Právo přesně před 2 roky, konkrétně 30. června 2018. Tomio Okamura tehdy redaktorovi řekl následující výroky:

Jednání už probíhají v rámci naší evropské frakce, abychom po evropských volbách udělali jednu obrovskou frakci, která by měla dvě pětiny v EP, a je tu obrovská šance, že bychom mohli velmi zásadně a demokraticky změnit EU zevnitř.

A další Okamurův výrok v rozhovoru:

První krok je pokusit se o reformu (EU) zevnitř, a je to zcela reálné. Euroskeptické strany všude v Evropě posilují, to je zcela evidentní. Máme už i název, místo EU chceme UEN – Unii evropských národů, která by byla bez bruselského diktátu. Byl by to vlastně návrat k Evropskému hospodářskému prostoru.

Tomio Okamura, předseda SPD a místopředseda PS PČR

Dnes tedy Tomio Okamura tvrdí, že EU je nereformovatelná, ale v červnu před dvěma roky líčil redaktorovi deníku Právo teze o tom, že je velká šance na pokus o reformu EU zevnitř do struktur bývalého evropského hospodářského společenství, tedy návrat k modelu smlouvy z Maastrichtu v roce 1993, který byl základním pilířem nově budované Evropské unie.

Po skončení Evropských voleb na jaře minulého roku se ale ukázalo, že tzv. vlastenecké frakce EU nemají v EU parlamentu naprosto žádný vliv, a že mechanismy parlamentu jsou tak nastavené, že europoslanci vlastně nemají vliv vůbec na nic. Jako bych snad o tom na Aeronetu nepsal a nevaroval před volbami do EU parlamentu, že bláboly o vnitřní reformě EU jsou nehorázným taháním voličů SPD za nos. Historku o pokusu o reformu EU zevnitř tak již nešlo nadále věšet voličům SPD na nos, takže Tomio se rozhodl, že se vrátí ke svým ještě starším výrokům, a to z roku 2017 o nereformovatelnosti EU.

SPD chtěla EU reformovat, nešlo to, Trikolora se o to ani nepokusí. Takže, je to alternativa?

Václav Klaus ml. uvedl [5] pro Parlamentní listy o Evropské unii tento výrok: “Upřímně, teď odejít z EU bez Polska, bez Maďarska a čelit neskutečné pomstě unie, to není nic, co by bylo v zájmu občanů České republiky. Máme podniky, kde jde 90 procent často na export do evropských zemí, takže opuštění EU teď prostě není realistický krok. Realistické není se tady hádat, kdo je větší vlastenec a kdo se víc vyjádří proti Evropské unii, ale hájit naše zájmy.

Václav Klaus ml., předseda Trikolóry

Z tohoto výroku jasně vidíte, že Trikolóra se staví k EU podobně jako Tomio Okamura v červnu 2018 v rozhovoru pro Právo, rozdíl je pouze v tom, že mladý Klaus si na nic nehraje a nic neslibuje o reformách EU zevnitř, prostě jasně dává najevo, že český protektorát a jeho průmysl je v roli vazala evropského a hlavně německého trhu a exportu, takže vystupování z EU nepřipadá v podstatě v úvahu. V této tezi tedy Trikolóra přitahuje ty voliče, kteří mají pravicové smýšlení a chtějí setrvání v Evropské unii s tím, že spousta věcí v EU se členům Trokolóry nelíbí, ale nebudou kvůli tomu vystupovat z EU, a zřejmě se ani nebudou pokoušet o dopředu zmařené reformy EU zevnitř.

Koho přitáhne taková politika ve volbách? Takových voličů je docela hodně, a nejde jenom o některé voliče SPD, kterým více vadí migrace než EU, přičemž ale jedno je důsledkem toho druhého. Migrace je důsledkem politiky EU a členství v EU. Pouze konceptuálně gramotný člověk ví, že nechtít migranty a nechtít vystoupit z EU se vzájemně vylučuje. Pokud někdo chce zůstat v EU, musí se smířit s migrací.

Trikolóra nechce vystupovat z EU a k vystupování z NATO ani nemusí dojít, protože se rýsuje nová proti-berlínská aliance v Evropě v podobě amerického projektu Trojmořské dohody, za kterou je ale schovaný Dům Rothschild

Současně si všimněte, jak Václav Klaus ml. hledí na Polsko a Maďarsko, pokud jde o čelení Evropské unii, jako kdyby snad čekal na to, co udělá Viktor Orbán a polská vláda. Pokud si myslíte, že je to z pohledu Klause koordinace v rámci skupiny V4, tak jste na omylu. Václav Klaus ml. totiž nemá na mysli skupinu V4, ale dvě hlavní země amerického projektu Trojmoří ve Střední Evropě. Je to podle všeho vliv jeho otce, bývalého prezidenta, který je velkým zastáncem NATO a členství ČR v této alianci. Václav Klaus je totiž klasický konceptuální politik, který spatřuje v americkém NATO mocenskou protiváhu proti Bruselu a potažmo tím proti moci Berlína. Koneckonců, v jednom ze svých projevů [6] se k tomu jasně vyjádřil.

Plán Trojmořské dohody jako plán Domu Rothschild za asistence amerických zbraní a neoconů proti vzrůstu hegemonie Berlína v Evropě celých 75 let po skončení II. sv. války.

Přestože se Václav Klaus starší k projektu Trojmoří zatím oficiálně nevyjádřil, tak je zcela zjevné, že myšlenka na americký a silně protibruselský blok v Evropě mu není cizí. A přesně touto cestou podle mého názoru půjde Trikolóra jeho syna. Nebude to jásání nad členstvím v EU, bude to opatrné a trpělivé čekání na členství v Trojmořské dohodě, která pohltí nejen současnou pseudo-mocenskou skupinu V4. Mladá poslankyně Tereza Hyťhová je tak pouze malým kolečkem v tomto mocenském strojku, který je postupně Američany a Domem Rothschild sestrojován a startován ve snaze zablokovat nejen vzrůstající hegemonii a moc Berlína v celé kontinentální Evropě, ale zejména zabránit spojení Berlína a Moskvy v procesech řízení v Evropě.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 37% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Občan
Návštěvník
Občan

No v každém hnutí se vždycky najde ten,kdo jde za většími slíbenými penězi.Je ještě velice mladá a nic zatím neukázala.Tak at se s ní trápí jiní.Lovu zdar.

josef
Návštěvník
josef

Řešit nějakou Hyťhovou je ztrátou času. Při pohledu na ni i v minulosti přeci každý kdo je krapet soudný vidí co je to zač. Parazitek, za málo práce hodně muziky, či právě ten typ co se dá snadno koupit aby rozkládala strany zevnitř, či je jakkoli diskreditovala. Divím se velice Klausovi, že ji neodmítl, myslím, že se s ní dočká problémů. Ona není ani na vteřinu důveryhodnou osobou na jakých by pronárodní strany měly stavět, nebo je vůbec živit. Za mě Klaus ml. velké mínus, že ji přijal.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Heil Kanimůra!

Tak se z toho neposer. Terinka odešla od Kanimůry, no a co?

WinterCoat
Návštěvník
WinterCoat

Jste hloupí. Vlastenecké frakce se zprvu domnívaly, že EU půjde reformovat zevnitř, tak to pan Okamura sděloval. Potom po zkušenostech apohybování se v té struktuře dospěl k názoru, že to reformovat nejde. A co je na tom nepochopitelné? Narozdíl od všech ostatních je SPD kvalitní a hlavně jejich program by pomohl Česku se trochu dekolonizovat. Zlepšil by se život úplně všech občanů, pokud by se SPD program realizoval. Možná by se zhoršil život všech parazitů a parazitických struktur, ale to je jedině dobře.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Jako cemu se tady rika “pravicove smysleni”?
Muzete nabidnout nejakou definici toho, cemu VY rikate pravicove smysleni?
A nebo myslite pravicove smysleni jen v kontextu prostredi v Cesku, ktere je dnes jeste vice socialisticke nez za totality – ovsem jen v pravomocich, ktere si vladni kriminalni gang privlastnuje vuci lidu v CR?

Jestlize je Klaus a jeho Trikolora pravicove smyslejici, mel bych to chapat jako mysleni konzervativniho Americana, ktery
1. je nezlomeny zastance svobod, ktere jsou zarucovany (ne darovany) prvni americkou ustavou (do 13. dodatku)?
2. ktery bez jakychkoliv pochyb chape roli vlady a statu jen jako ochrance techto svobod a bezpecnosti naroda, bez jakehokoliv vmesovani statu se do zivota lidi skrze nesmyslne zakony, narizeni, zdanovani, apod?

Pokud dokazete odpovedet ANO na tyto dve otazky, a muzete potvrdit, ze cesky stat neni korporaci, ale suverennim statem, pak muzeme Klausovu stranu a nazory brat jako pravicaky.

Samozrejme ze ani na jednu z mych otazek nebudete schopen odpovedet kladne, tak nechapu, proc Klaus je Vami nalepkovan jako pravicak, kdyz je jen o neco lepsi verzi prohnileho totalitniho systemu, ktery se dokaze drze nazyvat demokracie (i kdyz demokracie samotna je takyu svinstvo – jina forma totality – bez presne urcenych zodpovednych nepratel, protoze ti se neustale meni)

Pravicak je ten, kdo tvrde zastava dulezitost kazdeho produktivniho obyvatele zeme – umyslne nepouzivam slovo “obcan” – a bojuje za odstaveni moci statu tam, kde mu vubec nepatri.
Pravicak je podle me ten, kdo tvrde zastava nazor, ze ustava Ceske republiky nema vubec nic spolecneho s potvrzenim svobod lidi, kteri se s takovymi svobodami narodili, a naopak, kde “daruje” lidem tzv, svobody, na ktere v zadnem pripade nemaji zadne pravo.

Pravicak bojuje za uplnou suverenitu nejenom statu, ale kazdeho produktivniho obyvatele zeme.
Pravicak bojuje za to, aby jeho zeme byla nezavisla a obranyschopna, nehlede na to, jestli je v nejakem vojenskem paktu nebo ne (viz priklad Mnichova), a aby v zemi platil zakon uplne stejne jak pro zednika, tak i pro ministra vlady nebo prezidenta.

Pravicak bojuje za to, aby reprezentanti ve vlade reprezentovali ZAJMY lidi v kontextu svobod – ne aby si kupovali volice za vymenu urcitych vyhod.

Termin “public servant”, tedy “verejny cinitel’. volne prelozeno do cestiny, v anglictine znamena presne “sluha publika” – a lide by si konecne meli zacit uvedomovat, ze jejich role je role pana, a ne poddaneho – a v zadnem pripade ne naopak,
Kdo je Master a kdo je sluha?
Zastava pan Klaus takovy “nazor”, ktery neni pouhym nazorem, ale vylozene definici funkce vsech, kteri pracuji jako verejni zamestnanci?

Pan Klaus je jen dalsi karierni politik, ktery se snazi plavat ve shnilem systemu tak, aby ho usmernil, ale neznicil, protoze ho zivi sakra dobre a ktery mu “daroval” velmi pohodlny, do budoucnosti zajisteny zivot.
Predtim to bylo v ODS, dnes je to Trikolora, zitra to bude neco jineho.

Proc je Trump nenaviden tak silne vsemi levicaky? Protoze jim do jejich raje hodil vidle a jde po nich i presto, ze se ho snazi nejenom odstranit, ale uplne znicit, a snim i celou jeho rodinu.
Vidite nejakou analogii v postoji Klause s postojem Trumpa?

Pokud ano, rad se poucim.

Pokud ne, budte tak laskav a nepopisujte pana Klause jako pravicaka. Delate totiz disservis ctenarum, kteri pak mylne opakuji to, co ctou od Vas, a nebudou schopni po takovych masazich uvazovat jinak, nez doposud uvazovali, tedy v roli servilnich poddanych, kteri sice nemaji radi svou roli, ale neznaji smer, kterym se vydat.
A pritom staci tak malo – pouzivat terminologii tam, kde ma byt pouzivana, a ne tam, kde nema.

Chytry jste na to dost.

f.g.
Návštěvník
f.g.

Micanut
šašek jako ty, který tu propagoval zednářskou revoluci v Americe z 18. století by měl držet ústa.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jestli žiješ v USA, tak potěš koště, páč žereš falešné divadlo a v realitě tam žádné toto dělení neexistuje, stejně jako u nás, tak nechápu proč se točíš na slovíčkách.
Klaus i Trump se prohlašují za pravičáky, ale svými skutky se projevují jako loutky globalistů.

Jukni na \trumpetův twíťák, tam už avizuje spolupráci s demokraty, polehoučku, jen prý v některých bodech jako je infrastruktura. K smíchu je mi i ten jeho zaražený výraz v ksichtě na fotkách v posledním měsíci. A mimochodem, kdyby lumpík trumpík opravdu byl čím se předvádí a chtěl dokázat svou poctivost ve svém někdejším tvrzení o vysušení bažiny, Clintonka by už dávno byla za mřížemi. Když jsem viděl fotky Trumpa na svatbě dcery Clintonové, pak taky fotky z golfu, kde je vidíš jako nejlepší přátele, tak ti musí být jasné, co za divadlo s vámi hrají.

Klaus je bývalý komouš, který si hraje na pravičáka, ale je to svině jako každý v jeho funkcích od roku 1989, nechoďme daleko, je to on, kdo se podepsal pod ten paskvil o placení poplatku za vlastnění televizního či rozhlasového přijímače! A EU a NATO, zase jenom komedie

Máš velký problém, věříš kecům, na skutky kašleš. Já se rád poučím, když mi sdělíš něco víc o těch vidlích od Trumpa, nevidím jediný pozitivní skutek pro lidi v USA, od prvního dne, co vlezl do Bílého domu jen škodil, viz invalidé, ty okradl na příkaz koho? Víš to?

Světu vládnou bankéři a nikoliv podle rozdělení pravice či levice, to vymysleli pro blbé góje.

goj
Návštěvník
goj

velmi hezky napsano a nachapu reakci primitiva fg pod tim

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

VK: “Aeronet odhaluje, že SPD řídí židovské procesy a to jim vadí, proto ty útoky.”
https://www.youtube.com/watch?v=chcQThEYjmU&t=110s

comment image

-VK-
“Problém je v tom, že tzv. 4 svobody zmíněné Tomiem Okamurou, tzn. svoboda pohybu osob, zboží, kapitálu a služeb jsou ve skutečnosti 4 z 5 pilířů Novum Ordo, zednářského prototypu Nového (světového) řádu. Potom najednou dává jasný smysl důvod, proč Tomio Okamura dosadil na čelo pražské kandidátky SPD bývalého velmistra Pražské Ordo Pragensis Hynka Berana, držitele kabalistické svatavy v Praze, kandidáta Baalova stolce, servanta Pána temnot a purpurového oka, jeho temné výsosti 33. kruhu, Baala Ashmaela, držitele Mah’ralu na odvrácené straně Jeruzaléma v Praze. Yeru-Shala-Yim Adrach Menach. Stejný proces postihl právě německou AfD, do jejíhož předsednictva se dostali dva zástupci z Frankfurtské židozednářské lóže Ordo Germanicum.”

K těmto souvislostem lze ještě doplnit, že v článku zmíněný Rotary klub, jehož členy chtělo vedení SPD do čela regionální kandidátky, je řízen zednářstvem. Podobně jako Lions klub, PEN klub apod.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ten nesoumerny usmev Hythové ve me vyvolava neprijemny pocit. Nejspise bude rozena svine! Takovy usmev zpravidla svedci o krivém charakteru.

Vaclav Klaus ml.? Nevim, co si myslet. Kdyz si primyslim pomyslnou krivku napric jeho oblicejem odshora dolu pri pohledu zpredu, tak ta jeho (vrozena) nesoumernost mi pripomina veliky otaznik.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Jsem zklaman reakci dedy kapala na dezertyrku Hythovou, ja myslel, ze bude vyrazne slintat, stekat a stavet ke zdi jak ma ve zvyku.
O to vic jsem se ovsem pobavil vyjadrenim zoufalce Okamury.
Okamura a jeho firma slibotechna zacina nabirat cim dal tim vice usmevnych rozmeru.
Jsme zvedav jak dopadne pri volbach, za ty roky co zvani k vybranym kusum svych vlastencu nesplnil vubec nic z toho co tak statecne sliboval.
Jen predklada navrhy, ktere mu pak samozrejme neschvali a tim pak operuje jako neotresitelnym alibi.
No takhle muze ve snemovne stravit dalsi tri dekady.

Tomu se rika umeni vladnout…………….

Azor
Návštěvník
Azor
NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista