SPD: Spousta keců, žádné koule! Jenom Václav Klaus mladší jako jediný poslanec...

SPD: Spousta keců, žádné koule! Jenom Václav Klaus mladší jako jediný poslanec ve sněmovně se postavil proti drakonické novele zákona o tajných službách! SPD se připojila k demobloku a pouze se alibisticky zdržela hlasování spolu s ODS a Piráty! Tajné služby podle novely budou moci v rozporu s GDPR shromažďovat vaše data, fotografie, informace o nákupech, o pohybech na bankovních účtech, a to včetně dětských účtů, a dokonce bez vědomí banky! Přístup budou mít nejen agenti, ale i donašeči tajných služeb!

SPD: Spousta keců, žádné koule! Jenom Václav Klaus mladší jako jediný poslanec ve sněmovně se postavil proti drakonické novele zákona o tajných službách! SPD se připojila k demobloku a pouze se alibisticky zdržela hlasování spolu s ODS a Piráty! Tajné služby podle novely budou moci v rozporu s GDPR shromažďovat vaše data, fotografie, informace o nákupech, o pohybech na bankovních účtech, a to včetně dětských účtů, a dokonce bez vědomí banky! Přístup budou mít nejen agenti, ale i donašeči tajných služeb!

Česká republika je zemí naprosté apatie a lhostejnosti. Tak dlouho vlastenci v roce 1939 varovali, že hrozí invaze, až se 15. března v Praze promenádoval Wehrmacht. Pomalu mi začíná připadat, že práce alternativy má podobný efekt, protože přestože alarmujeme společnost a bijeme na poplach, že procesy v ČR vedou k vytvoření totalitní společnosti, tak ani lidé na alternativě a v její blízkosti se vůbec ničím nevzrušují. Pokaždé, když v demokratické společnosti někdo posiluje pravomoci tajných služeb nebo policie, je to pokaždé neklamné znamení úpadku svobod a přechodu společnosti od demokracie k totalitě. Je to neuvěřitelné, ale senátní bezpečnostní výbor schválil Babišovu a Hamáčkovu společnou [1] vládní předlohu novely zákona o bezpečnostních službách, která udělí celkem 3 tajným českým službám drakonické pravomoci.

Šéf BIS Michal Koudelka

Novela se tak týká BIS, Vojenského zpravodajství a Úřadu pro zahraniční styky a informace. Všechny tyto 3 tajné služby by měly podle novely získat přímý přístup k osobním informacím všech klientů českých bank a finančních společností, včetně společností provozujících bezhotovostní monetární instrumenty, tedy platební karty a rovněž internetové peněženky všelijakého typu. Od těchto společností, ústavů a bank budou moci tyto 3 tajné služby čerpat informace, a to takovým způsobem, že o tom banka, karetní společnost nebo internetová peněženka vůbec nebude vědět, resp. nedozví se, kdo o tyto informace žádá. Tajné služby totiž dlouho tlačily na posílení svých pravomocí, protože dosud při žádosti o informace od banky nebo jiného ústavu musí tajné služby sdělovat jméno svého pracovníka. Jenže, ten je obvykle tajným agentem a jeho jméno potom figuruje v různých záznamech.

Posilování pravomocí tajných služeb s cílem vytvoření orwellovského státního dozoru nad obyvatelstvem, které může projevovat závadové chování a předsudečnou nenávist

Nově by tak tajné služby žádaly veškeré informace přes prostředníka, kterým bude Česká národní banka, tedy britský bankovní ústav, který majetkově je ovládán z Londýna skrze Bank of England, což je soukromá Rothschildova banka, navzdory názvu, který vzbuzuje falešný pocit, že jde o státní banku, stejně jako tento falešný pocit vzbuzuje americká centrální banka FED. A stejně jako ČNB. Ve všech případech jdou o banky v rukách světového židovstva a soukromých rodin napojených na Rothschildy. To znamená, že tajné služby budou žádat o vaše informace jménem ČNB a banka vůbec nebude tušit, kdo žádá. Některým poslancům ve sněmovně toto připadá jako zcela neškodné, ale to pouze ukazuje na to, kolik diletantů a hochštaplerů sedí v poslanecké sněmovně.

Sledování probíhá i z bankomatu.

Tajné služby totiž potřebují novelu zákona nejen pro své agenty, ale i pro své spolupracovníky, tzv. donašeče, kteří pracují v českých bankách, finančních ústavech, nebankovkách a v dalších organizacích pod operativním krytím v roli zaměstnanců, a tímto způsobem unikají už dlouhá a dlouhá léta ze všech českých bank informace do médií, protože tito donašeči vynášejí informace často za účelem nějakého cíle, který zrovna v rámci zpravodajských her sledují české nebo partnerské tajné služby.

Obavy z prozrazení agentů a donašečů

A když takovýto donašeč v bance přistupuje do informačního systému, zanechává za sebou logy a stopu a vnitřní bezpečnostní útvary banky to dříve či později zjistí, že ten a ten pracovník banky se nestandardně často dívá v počítači do složek klientů banky. Některé banky potom mají tendenci se takového zaměstnance zbavit, anebo ho přeřadit na jiné místo, kde nebude mít ke složkám klientů přístup. Mezi zpravodajci se tomu říká “podojit kozla” ve smyslu vytáhnout od banky informace o zájmových objektech jinou než oficiální cestou.

Budova BIS v Praze.

Novela dále prodlouží zpravodajcům povolení na použití zpravodajské techniky ze 3 na 4 měsíce, ale to není tak podstatné jako to, že tato novela umožní zpravodajcům získávat osobní údaje z mnoha soukromých a státních databází, přičemž hlavním zájmem těchto transakcí je především vytěžení veškerých informací o zájmovém objektovi. Tajné služby tak budou moci sledovat vaši platební kartu, jaké zboží kupujete, kde co platíte, v kolik hodin kde co hradíte svojí kartou.

Kromě jediného poslance si nikdo ve sněmovně neodvážil zvednout ruku proti tajným službám a jejich vysněné novele

Tajné služby rovněž touto novelou dostanou přímý přístup k záznamům kamer z bankomatů a dokonce i k informacím o vašich dětech, protože banky nabízí bankovní účty i pro nezletilé, včetně platebních karet. Vzhledem k tomu, že banka nebo finanční firma nebude vůbec vědět, že k vašim informacím někdo přistupuje ze strany tajných služeb, povede to postupně k vytvoření Velkého bratra, který o vás bude vědět první poslední, ale vy se o tom nedozvíte. Novela zákona tak přibližuje ČR k vizi státu podle Orwella. No, a teď si pojďme prohlédnout fakta, a pozor, budeme zvracet.

Václav Klaus, ml.

Novelu zákona o zpravodajských službách předložila [2] vloni dne 13. července 2018 do sněmovny vláda ČR, předkladatelem je tak Andrej Babiš jako premiér. Dokument doputoval přes výbory do poslanecké sněmovny 25. ledna tohoto roku na 26. schůzi PS PČR, druhé čtení bylo 17. dubna a finální čtení a hlasování přišlo na řadu 7. června 2019 na 30. schůzi parlamentu ČR. A světe div se, návrh zákona byl poslaneckou sněmovnou schválen, hlasování č.  916 je zde a pro návrh hlasovalo 112 poslanců, zdrželo se jich 77 a pouze jeden jediný poslanec, který si zachoval rovnou páteř před národem, hlasoval proti. Když jsme se v redakci dnes dívali na svodku z hlasování [3], doslova nás do očí praštila jedna podivná shoda.

Hnutí SPD zase a opět uhnulo a cuklo, ten pohled na hlasovací svodku je tristní, to prostě nepotřebuje komentář

Hnutí SPD se jako jeden muž zdrželo hlasování spolu se všemi poslanci ODS a Pirátů z Demobloku. Pouze jeden poslanec Pirátů hlasoval pro návrh novely. Jinak všechny tyto 3 strany společně držely basu a zdržely se alibisticky hlasování. Tato licoměrnost mne opravdu nadzvedla ze židle. To je keců v SPD o svobodě, ale když dojde na hlasování o novele, která uděluje tajným službám drakonické pravomoci, nikdo z poslanců SPD nemá koule hlasovat proti. Miliony keců, ale žádné koule. Podívejte se na výjezd z hlasování. Z celé hordy 200 poslanců proti této drakonické novele hlasoval jen Václav Klaus mladší, čímž ukázal, že se nebojí mafie napojené na okolí tajných služeb, jako jediný hlasoval proti této novele.

Hlasování SPD, ODS a Pirátů o novele zákona o tajných službách.

Postoje ODS a Pirátů známe, to jsou licoměrné strany oportunistů, kteří vědí, že zákon je nebezpečný a drakonický, ale nemají koule jít proti tajným službám, protože mají sami tolik másla na hlavě, že kdyby ve sněmovně začali poslanci tuto novelu blokovat, tak tajné služby by se jim pomstily a postaraly by se, aby do médií na vybrané poslance unikly informace různého soukromého charakteru. Nikdo si tak netroufl a nelajznul jít proti tajným službám, takže se zbaběle jenom schovali za institut zdržení se hlasování. Václav Klaus ml. proto naši redakci opravdu mile překvapil, protože se ukázalo, že se opravdu nebojí a nemá potřebu razit ve sněmovně pokrytectví a licoměrnost, ani si budovat alibistické výmluvy skrze zdržení se hlasování. Tohle zasluhuje respekt.

Jalové kecy o svobodě a potom alibismus při hlasování

Podle ovoce poznáte je, říká jedno přísloví. Nechceme od poslanců jalové kecy o svobodě a “nelegálních” migrantech na rádiích, v televizích a na sociál-sítích, ale skutečné činy ve sněmovně a odvahu hlasovat proti všem, protože cítíte potřebu postavit se na správnou stranu, tzn. na stranu pravdy. Politik, který hlásá svobodu a národ a přitom není schopen zvednout ve sněmovně hnátu proti návrhu drakonického zákona, není žádný vlastenec, ale pouze pokrytec a dost možná i vykutálenec.

Výsledek hlasování o novele zákona.

Když se podívám na ODS, Piráty a SPD, jak svorně hlasovali pospolu, tak mám pocit, že je už zase vymalováno. Hlavně si nezapomeňte zase pustit Duel na Soukupově TV Barrandov, až tam bude předseda zase mlátit pantem o tom, jak SPD stojí proti nelegální migraci a jak chrání národní zájmy. Chucpe! Od nás od redakce míří takto zpětně velké poděkování Václavu Klausovi mladšímu za to, že se nebál hlasovat proti hydře 3 českých tajných služeb. Takových poslanců mít více, vedlo by se České republice mnohem lépe.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 7 dnů a zatím jsme vybrali jen cca. 42% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Sýkora
Návštěvník
Jan Sýkora

Ano, z techto alkoholickych entit se postupne vyprofilovali fundamentalni havliste, kterymi se nyni tak ohaneni Vudci Chvilkaru. Jejich spolecnym znakem je tzvliberalnost (ale jen po hranice jejich nazoru, pokud ma nekdo nazor jiny, je zle) a taktez nerespektovani demokratickych voleb.

BALDAchýn
Návštěvník
BALDAchýn

Oficiální agent CIA Koudelka je zrádce vlasti!

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Glorifikace Klause ml.? Nu dobrá, já si počkám, až Trikolóra představí PROGRAM
Klaus ml. říkal, že je třeba vystoupit z EU. Jsem zvědav, co bude v programu.
Pak uvidíme, kdo má koule, kdo neuhybá…

Je to první z významných politiků dnešní ODS, který to říká natvrdo. „Nevidím jinou cestu než vypadnout z Evropské unie a tvrdě kontrolovat vlastní hranice. I za cenu, že o třetinu zchudneme,“ napsal na Facebooku expert ODS na oblast školství Václav Klaus mladší.

ZDROJ: iDNES 23.7.2016

sys
Návštěvník
sys

“I za cenu, že o třetinu zchudneme,…..”
Jen lehce naznačuje, že nás klausovic familie ožebračí ještě víc.
Není důvod po odchodu z euhnoje chudnout, svět tím totiž neskončí.
Co nám to tu podsouvá ?
Nebrat.

DXTpw
Návštěvník
DXTpw

Svedectvo židovského lekára o koncentračnom tábore v Seredi
https://blog.postoj.sk/45355/svedectvo-zidovskeho-lekara-o-koncentracnom-tabore-v-seredi

r.m.
Návštěvník
r.m.

Macron má stejnou funkci ve společnosti jako ANO
Macron ve Francii zapůsobil jako pověstný krysař. Vyluxoval levici i pravici, míní politolog Eichler
https://plus.rozhlas.cz/macron-ve-francii-zapusobil-jako-povestny-krysar-vyluxoval-levici-i-pravici-mini-8020427
Odborník na mezinárodní bezpečnostní vztahy, který byl mimo jiné sekretářem vojenského a leteckého přidělence ČSSR v Paříži.
Je to sice židokomouš, ale zdá se, že své práci rozumí a ví co říká.

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
https://www.infovojna.sk/article/sibyla-szabo-plichtova-sivko-caka-vas-sud
Riaditeľ nadácie Zastavme Korupciu Pavel Sibyla v súvislosti s trestným oznámením na šéfredaktora Zem&Vek uviedol, že zodpovednosť autorov pri negatívnych citáciách o židoch je dvojnásobná, vzhľadom k tomu, čo sme zažili počas druhej svetovej vojny i neskôr
Stíhání vydavatele Zem a Vek Tibora Rostase za článek s citacemi výrokov národných dejateľov ako Štúr, Vajanský, Hurban, Hodža a mnohí ďalší o židech.

Obvinění Rostasovi doručilo v šest ráno ozbrojené komando, které rovnou u rodiny provedlo domovní prohlídku. Ve svém periodiku napsal článek Klín židů mezi Slovany.
Uprostřed obrázku, což je stránka ze soudního spisu je kurzívou napsáno, že kdo píše o židech a nezmíní holokaus, páchá zločin popírání holokaustu.

eJzhD
Návštěvník
eJzhD

Začíná to popíráním Holokaustu a končí popíráním Teorie relativity!

Už jen to, že se za “popírání Holokaustu” pronásleduje a zavírá, svědčí o nějakém podvodu.

Logicky je to celé postavené na hlavu
– Definic “Holokaustu” je určitě více
– Ti “popírači” téměř zcela určitě žádnou z těch definic neznají
– Čili “popírači” popírají něco co neznají
🙂

Tohle nevymyslí zdravě uvažující člověk. To vymyslí jen blb, idiot nebo debil.

Nebo zmrd s cílem dosáhnout nějakého zmrdo-cíle.

Navíc je to celé kontraproduktivní. Když si jako Čech přečtu, že tady nějaká skupina Židů lidkviduje Čechy, tak se postavím na stranu těch Čechů, proti všem Židům. Protože oni nám tím v podstatě vyhlásili válku.

A rozhodně to není “Antismitismu”, což je další “žido-lež”. Jedná se o “Židofobii”. Protože zmrdi jsou nebezpeční, agresivní, nevyzpitatelní a každý normálně slušně žijící člověk se jich bojí – má z nich “fobii”.

O židech se říká/píše, že mají vysokou logickou a verbální inteligenci. Ale na druhou stranu jsou to “sociální idioti”. A že milují peníze a majetek. Víc než bližního svého … Jestli tohle náhodou nebyla příčina toho “holokaustu”?

Polovina rodin v Česku má exekuce!
Ty exekuce slouží v prvé řadě židům, jejich bankám, jejich korporacím, …
A k rozeštvávání českých rodin, české společnosti, …
A k převádění českého majetku do židovských rukou.
A k zotročení lidí, zavádění otrokářského řádu.

A my nesmíme kritizovat toho, kdo to realizuje?

Povinný dodatek: Většina židů holokaust nepřežila…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ejzhd
Vetsina (i Slovanu) ten hologram neprezila, ale ti informovani, sprateleni Soudruzi, kteri predem vedeli, co se chysta, prezili v klidku a pohode za morem, protoze VCAS vyklidili pozice…
(Viz napr. film Skleneny pokoj…)

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Nehledal bych za tim jen politiku a snahy slapnout na krk jednotlivcum ci alternative treba i pomoci likvidace jejich penez pomoci MITM utoku za zady bank kde maji fondy. A neni to jen problem CR. Banky se v posledni dobe chovaji vsude – mirne receno – velmi podezrele s neobvyklou davkou nervozity. Pripoctete k tomu stoupajici zajem o zlato, medialni tazeni proti kryptomenam (do ktereho se nechal – bohuzel – vtahnout i D. Trump) a konce provokacemi proti Iranu, trapne opakovanym obvinenim s nikdy nepotvrzenou snahou znicit jadrem Izrael (ktery sam – jak se prokecla sama zapadni media – miri na kazde evropske vetsi mesto aspon jednou jadernou hlavici coby zpusob vydirani) – ten Iran, ktery jediny – vedle Severni Koreje – jeste neni ovladan Rothschildovkym bankovnim hnusem. A mezitim Saudi, ano – “opora zapadniho financniho systemu” a tim i nasi CZK dostane US vojenske posily – snad aby nas to uklidnilo.
Cili 2+2, pratele – cteno mezi radky – a vezte ze se mame brzy na co tesit.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Carlos IV
Vyborny komentar. Mne to je jasne, tobe to je jasne, jen mnoha ostatnim ne, ze Trump plni na politickem poli akorat roli bumbace. Veci rozvrta a nedokonci.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ja Trumpovo antikrypto tazeni chvalim, vzhledem k tomu, postavit ve virtualu cosi fiktivniho z 0, a natlacit to do nebes jen poptavkou, a nechat si ty mnozstevne nekontrolovatelne virtualni hodnoty dokonce platit realem, je v moci pouze jedne skupiny – ovladacu, kteri ovladaji “burzu”. 😉
A Trump jede po FEDu, tak s tim naklada i souvisejici kryptohoax, logicky.

Krištof
Návštěvník
Krištof
IvaS.
Návštěvník
IvaS.

48 krys a podlidí volených mizivým procentem voličů chce ovlivňovat osud celé země ….
HANBA senátu!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

krištov
hlasování těhle drahých a zbytečných šašků nikoho nezajímá a niuc neznamená. Podstatná je sněmovna která je neustále jen zdržována tím aby odmítala ty hovadiny které vycházejí z té zbytečné instituce senátu. Nic rozumného nedělají jen zdržují, je to banda parazitů.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Politika je proste infikovaná zlom,je to boj “ambicióznych” ľudí o moc a peniaze.Bolo to tak,je to tak a pokiaľ vo svete budú hrať peniaze prvé husle aj to bude tak.Tých pár vlastencov medzi ostatnými vlkmi nič nezmôže.S ľahkosťou ich prehlasujú.Tak už konečne kašlite na politiku! Toto nie je cesta.Menšina vládne drvivej väčšine na Zemi a tak to aj vypadá. Ľudia si musia svoju vlasť vziať späť sami.No nejde to klikaním na internete,nejde to petíciami,voľbami ani súdmi.Ale rukami a nástrojmi,čo tie ruky držia.Žiaľ,na tých vlastizradných skorumpovaných potkanov iné neplatí.Musia počuť plieskanie biča,rinčanie roxorov,buchot palíc a sekanie mačiet.Nie som za násilie,ale ako ináč chcete odstaviť od moci politické desaťročia spriahnuté kliky a ďalší aparát? Môžete voliť aj svätého Dindiho,chodiť 20 rokov s transparentmi.To nemá cenu.

Dynamo
Návštěvník
Dynamo

Prostě voliči SPD byli jste podvedeni….tak jako já…..ja volil kvůli odchodu z EU a NATO jako stežejní body programu a kde jsme???Kulíšci přemýslejte,probuďte se a vlastenci spojte se!