SPD se znovu připojí k Demobloku, Tomio Okamura se svými poslanci bude...

SPD se znovu připojí k Demobloku, Tomio Okamura se svými poslanci bude hlasovat pro vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše! Sudetoněmecký landsmančaft je v sedmém nebi, všechno mu za poslední týden vychází! Přestože vláda dnes nepadne, v listopadu to může být úplně jinak. Mikuláš Minář dosáhl svého, postavil SPD proti Andreji Babišovi! Tomio Okamura paradoxně donucuje vlastence k tomu, aby v zájmu záchrany národa masivně podporovali Andreje Babiše!

SPD se znovu připojí k Demobloku, Tomio Okamura se svými poslanci bude hlasovat pro vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše! Sudetoněmecký landsmančaft je v sedmém nebi, všechno mu za poslední týden vychází! Přestože vláda dnes nepadne, v listopadu to může být úplně jinak. Mikuláš Minář dosáhl svého, postavil SPD proti Andreji Babišovi! Tomio Okamura paradoxně donucuje vlastence k tomu, aby v zájmu záchrany národa masivně podporovali Andreje Babiše!

Opravdu nenacházím slov pro takovou úroveň diletantství, kterého se dnes znovu dopustil Tomio Okamura v poslanecké sněmovně během rozpravy o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše. Tomio Okamura totiž již dopředu oznámil, že SPD bude aktivně hlasovat pro vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše spolu se stranami Demokratického bloku [1]. Současně však Tomio Okamura zdůraznil, že SPD nevadí postava Andreje Babiše, ale účast ČSSD v Babišově vládě.

Je to stejné jako v tom americkém westernu, kde desperát předtím, než postřílí celou rodinu, tak se jim omluví, že to není kvůli nim, ale kvůli jejich otci, který bandu okradl o zlato a jako trest za jeho čin přichází poprava jeho rodiny. Nevím, jestli Tomio Okamura zaregistroval takovou drobnost a detail, že vláda Andreje Babiše a jeho Hnutí ANO je ve stejné pozici jako ta rodina z filmového westernu, protože SPD chce popravit celou rodinu jenom kvůli tomu, že členem té rodiny jsou lumpové z ČSSD.

Tomio Okamura v poslanecké sněmovně.

Je naprostou idiocií myslet si, že když se SPD připojí k sestřelení vlády Andreje Babiše, že na oplátku Andrej Babiš přijde za SPD a nabídne jim spolupráci. Bohužel, není to poprvé. Koncem minulého roku to bylo jako přes kopírák, Demoblok vyvolal hlasování o nedůvěře Babišově vládě a Tomio Okamura se dokonce připojil k tiskové konferenci Demobloku v poslanecké sněmovně. Článek a video jsme přinesli zde. Skandál, který z toho nakonec SPD měla, zůstává v paměti voličů do dnešní doby a jak se zdá, Tomio Okamura znovu neví, kam se má politicky postavit v kritické situaci. Jaký signál tím Tomio Okamura vysílá a jak to bude tlumočeno, to si musíme vysvětlit.

SPD si kope vlastní izolační zákopy, ČSSD je pouze nouzovka a dočasné politické řešení, které bylo vynuceno z Berlína. Chce to trpělivost

Všichni se shodneme, že účast ČSSD ve vládě Andreje Babiše je nástrojem globalistů pro moderaci Babišovy silně pro-americké a pro-neoconské vlády. Pamatujete na to, jak vloni na jaře Angela Merkel volala Andreji Babišovi, že nesmí vytvořit koalici s SPD? Článek jsme o tom přinesli zde. Takže Andrej Babiš musel sklonit hlavu a jen pár dní poté, co jednání s ČSSD zkrachovala na Hamáčkově umanutém požadavku na křeslo ministra vnitra, začal po telefonátu s Merkelovou znovu s ČSSD jednat. Situace se v tom okamžiku změnila, Andrej Babiš musel pustit ČSSD křeslo ministra vnitra a dokonce i ministra zahraničí, což jsou klíčové mocenské resorty domácí a zahraniční exekutivy.

Došlo zkrátka k tomu, že nebylo dovoleno, aby se SPD dostala do vlády. Jenže, Tomio Okamura a celá SPD neovládá procesy řízení. Naprosto postrádají elementární základy strategické politiky. Hlasováním proti ČSSD ve vládě Andreje Babiše se nikdo zabývat nebude, hlasování proti vládě je prostě hlasováním proti vládě a tím je to dané. To nejde omluvit nebo obkecat tím, že sorry jako, my proti tobě nic nemáme, Andreji, my jenom vyjádříme nedůvěru tvé vládě kvůli těm lemplům z ČSSD, jinak dobrý, ok?

Na komunisty se může Andrej Babiš spolehnout, na SPD se pro změnu nemohou spolehnout ani mnozí voliči této strany

Tak pokud si opravdu Tomio Okamura myslí, že připojením se k hlasování pro vyslovení nedůvěry Babišově vládě získá SPD nějaké plusové body v politice, tak je na fatálním omylu. Andrej Babiš ví moc dobře, že ČSSD je nouzovka pro toto volební období. Strana je totálně odepsaná, jenže v politice platí, že je potřeba plánovat s předstihem a budovat si důvěru. Andrej Babiš má důvěru v KSČM, protože na komunisty se dá spolehnout, je to prostě ta pevná základna, o kterou se dá opřít. Paradoxně to KSČM škodí, protože strana nadřazuje tuto loajalitu nad svůj vlastní rámcový program, jako je např. odpor proti NATO a proti vysílání českých vojáků do Afghánistánu. Komunisté by měli svoji podporu Babišovi prodávat za mnohem vyšší cenu, za mnohem tvrdších podmínek, ale to nic nemění na tom, že na komunisty je spolehnutí.

Marie Benešová, ministryně spravedlnosti. V poslanecké sněmovně je spolu s Andrejem Babišem hlavním terčem útoků vedených ze sudetoněmeckých okruhů a jejich lobbistů

A teď se podívejte na SPD. Hnutí Tomia Okamury vysílá v poslanecké sněmovně dobré nápady a dobré výzvy, všechno se zdá v pohodě. Spolupráce SPD a Hnutí ANO může fungovat. Jenže, jakmile se začne lámat chleba a nastane krizová situace, SPD najednou začne zmatkovat a vyrábět neuvěřitelné přešlapy. V redakci si to vysvětlujeme tím, že SPD nemá schopnost pracovat v krizových situacích a pod tlakem.

To se ukázalo minulý týden v celé nahotě v případě kauzy prolomení Benešových dekretů u soudu v Hradci Králové. Tomiu Okamurovi a jeho hnutí SPD trvalo celý týden, než se strana odhodlala ke kauze vyjádřit na svém Facebooku a na profilech svých politiků, protože celý týden SPD nevěděla, jaký má zaujmout v této krizové situaci Benešových dekretů postoj.

Podivný jev: Kdykoliv nastane krizová politická situace v ČR, SPD zmatkuje a neví, kam se postavit a jaké zaujmout stanovisko v nepřehledné situaci

A nyní to vidíme znovu ve chvíli, kdy nastává krize okolo vlády Andreje Babiše a SPD znovu lavíruje a neví, co má dělat a jakou pozici má zaujmout. Ať už to byla ta zoufalá tiskovka Tomia Okamury s Demoblokem vloni na podzim v poslanecké sněmovně, nebo dnešní hlasování o nedůvěře, SPD se v kritické situaci staví pokaždé pod tlakem na špatnou stranu. A děje se to pravidelně. Můžeme se dohadovat, jestli je to náhoda nebo vzorec, který se bude pravidelně opakovat v jednotlivých iteracích i nadále.

Hnutí SPD si zavírá cestu a vrátka k budoucímu jednání s Hnutím ANO, protože Andrej Babiš tyto procesy nezapomene. Andrej Babiš si bude hledat spolehlivé partnery a mezi ně lze zatím počítat pouze KSČM a logicky a paradoxně i ČSSD, i když jejich loajalita je jiná, než je ta komunistická. ČSSD jde o politické přežití a zachování podílu na moci a ovládání ministerstva vnitra, pokud o toto přijdou, Andreje Babiše bez mrknutí oka ČSSD ve sněmovně potopí.

Krizová situace vloni v listopadu, Tomio Okamura se postavil vedle lídrů Demobloku na tiskovce při projednávání o vyslovení nedůvěry Babišově vládě.

Hnutí SPD by si mělo začít budovat kredit jako pevné a spolehlivé strany, která chápe vyšší procesy a ví, že střelba do Andreje Babiše v této chvíli už dávno není o Andreji Babišovi, je to střelba cizí moci, která usiluje o revizionistické procesy v ČR po roce 1945. Copak to SPD nevidí? Copak nevidí ty souvislosti, ten obrovský vliv Sudetoněmeckého landsmančaftu na české politické strany, na neziskový sektor a dokonce i na soudy?

Střelba na Andreje Babiše je řízena ze zahraničí a už to vůbec není o tom, jestli Andrej Babiš má ve vládě socany z ČSSD, nebo partu hipíků v tesilovém oblečení a kloboučky na hlavě. Jedná se o revizionismus a zrušení Benešových dekretů, v první fázi o jejich abolici a později deklarativní zrušení. Andrej Babiš představuje největší problém pro nároky sudetských Němců, protože jeho Agrofert hospodaří na pětině území ČR na pozemcích, polích a loukách na území bývalých Sudet.

Střelba na Andreje Babiše je ve skutečnosti střelbou vedenou proti české státnosti ze zahraničí s cílem revizionistických procesů po roce 1945 v ČR

Na Letné v Praze se objevují neziskovčíci v hnědém nacistickém oblečení, vítají na pódiu katolického jáhna ze Sudet, soudy vracejí miliardové majetky potomkům po bývalých členech Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a po členech Wehrmachtu a Abwehrstelle a když toto všechno vede k útoku a svržení vlády Andreje Babiše, tak v této krizové situaci SPD selže a připojí se k Demobloku. A teď opravdu nevím, jestli se jedná o naprostý a nevýslovný diletantismus a nechápání procesů vyššího řízení v ČR ze strany vedení SPD, anebo naopak procesy chápou naprosto přesně, a právě proto v kritické situaci se staví na tu stranu, na kterou mají určeno, že se mají v krizi postavit. To by ovšem znamenalo naprostou tragédii pro všechny voliče SPD.

Johanna Kammerlander, vdova po henleinovci a členovi Wehrmachtu Karlu Des Fours Walderode. Hradecký soud minulý týden potvrdil její nárok na restituce ve výši 1,3 miliardy korun.

Tomio Okamura a Hnutí SPD by mělo podpořit vládu Andreje Babiše, stejně jako to udělají komunisté, a pokud by chtěli vyjádřit své nespokojení s ČSSD ve vládě, mohli by zvolit postup, že se zdrží hlasování. Tím vyšlou signál, že se nechtějí podílet na procesech sestřelení vlády, ale nejsou spokojení s ČSSD ve vládě. Takovýto postoj by byl nejen velmi strategicky výhodný do budoucna, ale navíc by ukázal, že na SPD se dá spolehnout a tato deviza je nejtvrdší měnou nejen v poslanecké sněmovně, ale i mezi voliči. Bohužel, právě v otázce toho, jestli je možné se na vedení SPD spolehnout v politických otázkách, je ten největší zakopaný problém, protože už od skončení voleb v roce 2017 nastalo tolik změn v politických postojích SPD, že na nějaké spolehnutí se na SPD se už ani hrát nemůže.

Listopad tohoto roku bude rozhodující a SPD k němu může přispět vlastní zásluhou více než Mikuláš Minář a celá jeho milionová neziskovka

SPD se v poslanecké sněmovně profiluje jako strana, na kterou se nemůže spolehnout ani Demoblok (což je logické), ani Andrej Babiš a jeho vláda. Strany Demobloku nikdy nepřijmou SPD za svého partnera a parťáka, ovšem v případě Hnutí ANO a Andreje Babiše pro změnu SPD dělá vše proto, aby se SPD nikdy nestala partnerem ani Hnutí ANO. Je to model “proti všem”, ale to je velmi nebezpečná doktrína, na kterou dojel v roce 2010 tehdejší premiér a současně předseda ČSSD Jiří Paroubek.

Ten vedl v roce 2010 politickou kampaň proti všem, znepřátelil si všechny politické strany a i když vyhrál volby, nikdo s ČSSD nechtěl utvořit vládu a Jiří Paroubek odešel z politiky. Rozdíl ovšem najdeme snadno: SPD rozhodně nemá tolik sil, aby vyhrála nejbližší volby. Právě proto by neměla v poslanecké sněmovně zastávat takové nebezpečné postoje v krizových situacích, že se staví na stranu vlastizrádců z Demobloku.

Petr Pithart (vlevo) jako předseda spolku Bernarda Bolzana v ČR, nadační odnože Sudetoněmeckého landsmančaftu. Na fotografii Bernd Posselt (vpravo), vedle něj Karel Schwarzenberg, vedle Petra Pitharta stojí Vladimír Špidla.

Hrozba spočívá v tom, že v listopadu přijdou na Letnou v Praze i mnozí demonstranti, kteří tam minulou neděli nebyli, protože pokud SPD bude hlasovat proti Babišovi, bude to tlumočeno jako oficiální postoj SPD proti jeho vládě jako takové a Tomio Okamura to může vysvětlovat nahoru a dolu, že to bylo myšleno jinak, že ta nedůvěra byla myšlena na ČSSD ve vládě a nikoliv proti Andreji Babišovi ve vládě, ale to je prostě jenom bla-bla-bla omlouvání, kterým nelze omluvit nic. Hlasování pro vyslovení nedůvěry vládě je prostě hlasováním pro vyslovení nedůvěry vládě jako celku, nejenom ČSSD, ale celé vládě. Nejde to okecat!

V kritické chvíli, kdy neziskovčíci v náckovském oblečení na Letné vítají jáhny ze Sudet, soudy vracejí majetky Henleinovcům a bývalý předseda Senátu a šéf spolku Bernarda Bolzana jako pobočky Sudetoněmeckého landsmančaftu v ČR posílá na Letnou písemné zdravice o bojujícím liberalismu, se najednou SPD staví na špatnou stranu. To je vzkaz, který nám dnes poslala SPD. A to je zlé. Mnoho lidí totiž začne chápat, že se opakuje situace jako při prezidentské volbě: Andrej Babiš je totiž taktéž menším zlem než to, co by přišlo do čela vlády po něm. Tomuto jevu se říká “mocenský tenzor”. Pokud čtete Aeronet a posloucháte mé pořady na SVCS, tak víte, co to znamená.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 61% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

Petr Pithart (vlevo) jako předseda spolku Bernarda Bolzana v ČR, nadační odnože Sudetoněmeckého landsmančaftu. Na fotografii Bernd Posselt (vpravo), vedle něj Karel Schwarzenberg, vedle Petra Pitharta stojí Vladimír Špidla. – A JAKÝ JSOU VYCHRTLÝ A HUBENÝ OBZVLÁŠTĚ : Bernd Posselt (vpravo) !!!

Jura
Návštěvník
Jura

Babis uz leta neco jineho rika a neco jineho dela a zatim vzdy se podridil prikazum z EU. Za CR, podpsal Marakeshskou deklaraci L.Metnar a Babis ted podporuje “radnou” migraci, misto te ilegalni. Hloupe a nemyslici ovce nu to zerou. Ja jsem proti migraci a islamizaci a take proti rozkradeni CR potomky henleinovcu, proto volim SPD. Opravdu je nemozne chtit po te tupe a nemyslici mase volicu ANO, aby take odmitla islamizaci CR tak nemozne? Rad se necham prekvapit u predcasnych voleb.

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Juro to já také. Jen bych dodal, legální migrace je ta co ti migranti co přijdou do EU zůstanou
v té první zemi z EU kam přijdou. Z tohoto my ovšem nemusíme mít strach, problém je, že je chtějí přerozdělovat a tím toto základní migrační pravidlo porušit. Problém není pan Bureš, ale
ČSSD s petříčkem, který opatřuje těmto ilegálům přes různé neziskovky, vstupní a pobytová víza, čímž je legalisuje.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Nevím jestli to sem už někdo dal:

https://www.youtube.com/watch?v=c4DYfRU0s0A

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Troufnu si tvrdit, že vše co se děje s SPD je práce bývalého odéesáka Radima Fialy. Bohužel Okamura na něho nemá broky. Čas ukáže.

weissbach
Návštěvník
weissbach

To už Čulíka předbíhá o koňskou délku…. To nemůžu při smyslech považovat za seriózní alternativu ani po 10 panácích spiritusu.

Juricek6
Návštěvník
Juricek6

Okamura a celá SPD si podepsali tímto svuj politický hrob , tato strana je bohužel už nevolitelná tím to končí .

Mia
Návštěvník
Mia

Juricek6 – jestli tuhle stranu má někdo za pronárodní, tak je slepý a hluchý blázen. Ale koukám, že tady dalo dost lidí mínus. To jsou přesně ty slepý a hluchý blázni. Jak říká VK ,,Kulíšci”. To sedí naprosto stoprocentně ! Okamura něco řekne a je jedno co, Kulíšci to neslyší.

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Nešiř tady soudružku lživé fámy. Já jsem ho krátce včera poslouchal a nedá se mu nic vytknout, to jenom Rudý Dobytek tu ječí.

Ryan
Návštěvník
Ryan

V Polsku byla havárii letadla s vládními činiteli rozehrána “Ruská karta”. V ČR se divoce rozehrála “Německá Karta” a teď už zbývá jenom na Slovensku rozehrát “Maďarskou kartu”. Všechno se odehrává v židovské režii prostřednictvím jejich pátých kolon a Sorošových (Rotshildových) finančních zdrojů a logistických institucí (EU, ASPEN, neziskovky, židovské obce a zvláštní oddělení příslušných velvyslanectví Izraele a USA u nás, i v jejich domovských sídlech). V4 nikdo rušit nechce, ale má být přeformátována jako mocenský řídící prostor v čele s Pražskou metropolí. Samozřejmě, že s námi se do budoucna počítá jenom jako s levným lidským servisním zdrojem v omezeném počtu. A proč to všechno? Pro strašáka jménem “Projekt trojmoří”, na kterého politické hraně dnes střední Europa balancuje mezi “ž” a “Ž”, mezi Washingtonem a Bruselem, mezi Wall Streetem a Moskvou, mezi Berlínem a Bílým domem, všichni mezi všemi.
Teď bude horko v Bratislavě, pátá kolona bude řvát silně maďarsky a byl by zázrak, kdyby jí v Budapešti neslyšeli!

Milada
Návštěvník
Milada

Admine, promin se omlouvam

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

jsou i rozumní kantoři, díky.—-Středoškolačka Anna Mezgerová dostala ve škole důtku za neomluvené hodiny, když se účastnila stávek za lepší klimatické podmínky. Dívka je mluvčí studentské kampaně Fridays For Future ČR a podle ní ji učitelka považuje za trapnou. Podobně se k ní ve škole chovají, když si připne i znak kampaně. zdroj TN.cz

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Též ji považuji za trapnou. A navíc za líného lempla, který si neváží vzdělání a možností a radši leze po stávkách a demonstracích. Těmto by měly být střední a vysoké školy uzavřeny, ať jde pracovat rukama. Probrali by se.

Zighrtice
Návštěvník
Zighrtice

Vážená redakce, Vaše iniciativa doplněná o sebereflexi je rozhodně žádoucí a prospěšná. Vlastenecká fronta by byla produktivní pouze tehdy, pokud by v ní nebyly zastoupeny strany, které se podíleli na rozkradení republiky po roce 1989. Jde o to najít vůdce, který by stmelil nejrůznější vlastenecké názorové proudy. Rozhodně za úvahu nestojí ani Okamura, ani současný ministersy předseda a ani další pseudokádři. Bohužel, úspěšnost myšlenek bývá často závislá na hloubce rozvratu společnosti. Proto jsou poválečné změny tak trvalé a rozsáhlé. Snad nebude nutné pro úspěšnost „naší“ myšlenky rozsáhlý krvavý konflikt. I když je nyní šance na úspěch téměř nulová, i zázraky se dějí a já budu spolu s Vámi doufat v zázrak!

Je úplně jedno jestli se pronárodní strany sesypou do jednoho chumlu. Výsledek bude jen to, že národovce začistí. Uřežou se nesystémové hlavy. Způsob se najde. Národ to zavnímá jen jako další zradu a kudlu do zad od těch, kterým chtěl snad věřit. K ničemu jinému příští dvoje či troje volby stejně sloužit nebudou. Jewrosajůz bude také přeformátován. Národní státy nepaří do schématu. Vyleze z toho odporný a již ryze fašistický NWO. Ke svobodě a národní suverenitě povede jako vždy až národně osvobozenecký boj. Volby systémové změny přinést nemohou. Napřed musí přijít civilizační katastrofa. Jen ta bude motorem systémové změny. A bude to stát mnoho krve.

Máme jednadvacáté století sakra. Ještě tak před třiceti léty bych řekl, že nic takového, jako občanská válka v Eropě není možná. Ale někomu by se další občanská válka v Evropě moc hodila. Nejhorší na tom je, že se zas budou střílet a vzájemně vykuchávat dvě a více skupin pitomců namísto aby si to šli vyřídit napřímou s protinárodni škodnou…

Milada
Návštěvník
Milada

Presne tak, boj zidovstva odnesou jen gojimove. Kolik milionu uz jich padlo. Zadna obcanska valka nesmi byt, at se vymlatej Z a z mezi sebou.

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Co to meleš za schyzofrenické nesmysly, žádní Ž a ž neexistují celé to věc je aškenázi židohůnů a
hůnů a ti bezmezně jsou řízeni sanhedrinem ovládaném aškenázima sionistama-satanistama to je to co je v Bibli označené jako šelma. Jejich obětí pro světovládu jsou všichni a dokonce někdy i ti aškenázi sami. Kdy už tady přestanete s tím desinformačním blábolem.