SPD má další průšvih: Krádež, zpronevěra a vydírání! Poslanec Zdeněk Podal (SPD)...

SPD má další průšvih: Krádež, zpronevěra a vydírání! Poslanec Zdeněk Podal (SPD) čelí trestnímu oznámení, stejně tak jeho údajná milenka a asistentka! Bývalý asistent odhaluje třaskavé informace z regionální organizace SPD v Hradci Králové, jako asistent musel odvádět ze svého asistentského platu desátky poslanci Podalovi! Rozpuštění buňky SPD v Hradci Králové bylo účelové na zakrytí stop po machinacích s platy asistentů v poslanecké sněmovně, tvrdí výbušná tisková zpráva!

SPD má další průšvih: Krádež, zpronevěra a vydírání! Poslanec Zdeněk Podal (SPD) čelí trestnímu oznámení, stejně tak jeho údajná milenka a asistentka! Bývalý asistent odhaluje třaskavé informace z regionální organizace SPD v Hradci Králové, jako asistent musel odvádět ze svého asistentského platu desátky poslanci Podalovi! Rozpuštění buňky SPD v Hradci Králové bylo účelové na zakrytí stop po machinacích s platy asistentů v poslanecké sněmovně, tvrdí výbušná tisková zpráva!

A je to tady zase! SPD má na krku další skandál a jediné štěstí je, že je už po volbách, jinak by nás zase někdo obviňoval, že se snažíme někoho ovlivňovat. Když jsme v minulých měsících přinášeli informace o podivném a nebezpečném procesu rušení regionálních organizací SPD v krajích a velkých městech, byli jsme kritizováni za to, že o tom informujeme. Nyní se ale ukazuje, že to byla jen špička ledovce, protože se začínají nejen ozývat další lidé, ale dokonce už padají i silná obvinění a trestní oznámení.

Ing. Petr Vrzáň.

Do redakce jsme dnes totiž dostali tiskovou zprávu společnosti Akord leasing, s.r.o., IČO 25653539 s oznámením, že Petr Vrzáň jako bývalý asistent poslance SPD Zdeňka Podala se příslovečně rozhodl “podat” na poslance a jeho údajnou přítelkyni trestní oznámení pro krádež, zpronevěru a dokonce vydírání. Níže přinášíme plný text tiskové zprávy tak, jak jsme ji dostali do redakce, bez redakčních úprav:

KRÁDEŽ, ZPRONEVĚRA A VYDÍRÁNÍ!
TRESTNÍMU OZNÁMENÍ ČELÍ POSLANEC ZDENĚK PODAL (SPD) I JEHO MILENKA A ASISTENTKA ANDREA PAJGNEROVÁ

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

Hradec Králové, 21.6.2019

Právě dnes podala společnost AKORD leasing, spol. s. r. o. prostřednictvím svého jediného společníka Petra Vrzáně trestní oznámení na poslance Zdeňka Podala (SPD). Důvodů je hned několik – vydírání, zpronevěra i krádež dvou manažerských křesel. Těchto skutků se Podal dopouštěl spolu se svou asistentkou a milenkou v jedné osobě, Andreou Pajgerovou.

Petr Vrzáň pro Podala pracoval jako asistent od října 2017 až do konce roku 2018. Během této doby byl dokonce vydírán a milencům musel každý měsíc odvádět „desátky“.

 „Podal nezná obsah slova demokracie. Vždy jen vydával rozkazy. Jako nový poslanec si navíc ke svému vysokému platu řekl o částku ve výši 5.000 Kč měsíčně, kterou jsem mu musel věnovat v hotovosti. Vysvětlením mi bylo, že nemá „kapesné“.  Bylo mi jasné, že nemám-li být vyhozen, musím mu tyto peníze ze své mzdy odevzdávat,“ říká Vrzáň a dodává, že častou Podalovou výhružkou bylo rčení „mě nasere každej jenom jednou“.

Podal, který tak v roce 2017 obdržel od Vrzáně 10.000 Kč, v následujícím roce najal jako druhou asistentku Andreu Pajgerovou. Také pro ni požadoval pravidelné „desátky“. Tentokrát už však ve výši 7000 Kč měsíčně. Celkem tak Petr Vrzáň milencům měsíčně přilepšoval částkou ve výši 12.000 Kč. Do října 2018 díky tomu Podal obdržel od Vrzáně 50.000 Kč a Pajgerová 49.000 Kč!

V říjnu 2018 se Podal rozhodl zbavit svého asistenta Vrzáně a ponechat si pouze Pajgerovou. „Ve výpovědní lhůtě jsem již nemínil odevzdávat požadované prostředky, a tak Podal slevil a řekl si už „jen“ o 10.000 Kč pro Pajgerovou, která podle něj nemá na nájem svého nového bytu v Praze. Podmínil si proto proplacení mé listopadové asistentské faktury ve výši 44.000 Kč odevzdáním částky ve výši 10.000 Kč pro Pajgerovou. Z existenčních důvodů jsem pod tlakem souhlasil. Prosincovou fakturu jsem již však nepředložil a nemínil jsem se podílet na dalším vydírání Podalem a Pajgerovou“.

Protože Podal chtěl předejít tomu, aby se o některých těchto skutečnostech dozvěděli členové Královéhradecké SPD a zejména nechtěl čelit kritice za svůj fatální podíl na neúspěchu v komunálních volbách, požádal předsednictvo SPD o zrušení celého kraje s počtem 80 členů. Rozhodl se jít „přes mrtvoly“ a dosadit svou milenku Pajgerovou za předsedkyni kraje. Mnozí členové ale chtěli o komunálních volbách diskutovat a někteří chtěli i kandidovat do vedení kraje. Proto jim Podal s Pajgerovou znemožnili přístup na konferenci tím, že jim nechali zcela bezdůvodně zrušit členství.

Jde o 14 slušných a pracovitých lidí, kteří usilovali o demokratický průběh konference, ale byli umlčeni někým, kdo nemá v politice vůbec co dělat. „V zájmu satisfakce těchto 14 „popravených“ členů, a také v zájmu očištění svého jména, jsem se nakonec rozhodl řešit podáním to, co mělo být vypořádáno interně. Podal totiž uspořádal proti mé osobě nepodloženou pomlouvačnou kampaň, která mé jméno nevratně poškodila,uzavírá Vrzáň.

Ing. Petr Vrzáň

Exploitace asistentů poslanců SPD? Co to má sakra znamenat? To jsme na Ukrajině, nebo co?

Z uvedeného přepisu tiskového prohlášení vidíte, že uvnitř SPD probíhají opravdu nedobré procesy, které je možné vyřešit jedině tak, že dojde k nahrazení nevyhovujících osob s podivnou historií a minulosti skutečnými vlasteneckými kádry, jako je např. pan generál Hynek Blaško. Rozpouštění krajských organizací kvůli zakrývaní pravdy o tom, že probíhají jisté finanční transakce na hranici únosnosti, je opravdu nebezpečný proces.

Úkolem asistenta poslance je pomáhat mu s agendou, vyřizovat korespondenci, komunikovat s voliči, starat se o denní chod poslanecké kanceláře apod. Za tuto práci asistentům náleží plat a pokud poslanec vydírá svého asistenta, že mu musí odvádět část svého asistentského platu, jinak asistenta vyhodí a nahradí jiným, který bude ochotný se části svého platu vzdát ve prospěch poslance, je podle mého názoru opravdu již za hranou vydírání.

Zdeněk Podal, poslanec za SPD.

V americkém trestním právu existuje dokonce paragraf “exploitace”, tedy vykořisťování, protože jde o trestný čin daňového úniku s cílem profitu na úkor zaměstnance. Funguje to tak, že zaměstnavatel nahlašuje zaměstnancovu mzdu v dohodnuté výši finančním orgánům. V USA si zaměstnanci odvádí daně sami, takže zaměstnanec přiznává mzdu v plné výši, ale zaměstnavatel mu část mzdy bere, a pokud by na to nepřistoupil, zaměstnance by propustil. Část mzdy, kterou zaměstnavatel zaměstnanci vezme bokem, je zdaněna na úkor zaměstnance. To je exploitace. V případě asistentů to bude zřejmě podobné. Asistent má plat zdaněný, odvádí z něho sociální a zdravotní, ale ve skutečnosti dostává jen část skutečného platu. Zbytek odevzdává někomu jinému.

Platy asistentů slouží jako vedlejší nedeklarovaný příjem poslanců. Alternativní partaj nesmí takové věci tolerovat a musí z nich vyvodit důsledky. Pokud to neudělá a bude to tutlat, je to opravdu zlé

Pokud na to asistent přistoupí a tento systém exploitace trpí a snáší, že odvádí ze svého platu část peněz svému zaměstnavateli “pod rukou”, lze se na to dívat jako na vztah vykořisťovatele a vykořisťovaného. České právo po roce 1989 vypustilo trestný čin vykořisťování ze svého systému zákonů, ovšem s velkou účinností lze použít pro změnu paragraf o vydírání, protože vykořisťování jde ruku v ruce s vydíráním, že pokud se nenecháte vykořisťovat, přijdete o zaměstnání.

Pokud někdo někoho zaměstnává za sjednané podmínky tzv. úlitby, dopouští se vykořisťování. Pokud ovšem úlitba je doplněna navíc i výhrůžkou, nejde už jen o exploitaci, ale o vydírání. Nakonec se ukazuje, že o peníze jde pokaždé až v první řadě. SPD se zbavuje pracantů, kteří makají a nechytají někde po loukách motýle, rozpouští nejúspěšnější organizaci v republice v Moravskoslezském kraji, ale na straně druhé kryjí jiné organizace, jejichž zvolení poslanci si spletli funkci v parlamentu za jakýsi Klondike z kapes asistentů.

Andrea Pajgerová rovněž kandidovala do Senátu.

Z dokumentu jasně vyplývá, že kdyby nedošlo k propuštění Petra Vrzáně z pozice asistenta poslance Zdeňka Podala na konci minulého roku, o těchto věcech bychom se nejen nedozvěděli, ale ani žádné trestní oznámení by asi nepadlo. Problém je v tom, že mnoho asistentů se klidně nechá vykořisťovat, protože i to, co jim zbude, jsou velice pěkné a nadstandardní peníze.

Neříkáme, že v jiných stranách se to neděje, ale neměli bychom tolerovat, že se to děje v SPD, která by měla jít příkladem proti zkorumpovaným systémovým stranám, a to zvláště proto, že si to SPD dává jako heslo na své volební billboardy, viz. úvodní foto tohoto článku. Takto se pouze diskredituje a navíc kvůli tomu ruší a rozpouští regionální buňku SPD, aby se to ututlalo. Je to přesně ten problém, o kterém jsem hovořil minulý pátek na SVCS. Máte uprostřed alternativní strany mesiáše, ale když se podíváte na lidi, kterými je obklopen a kdo je dosazován na přední místa kandidátek, tak z těch lidí byste zvraceli a zvraceli. A jak chcete prosazovat změnu s takovými lidmi? Na to si musíte každý odpovědět sám.

Tímto si vás rovněž dovoluji pozvat k poslechu mého pravidelného pátečního pořadu na Svobodném vysílači CS dnes v pátek od 19:00 hodin, kde probereme všechna aktuální témata za poslední týden, z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

My žádné asistenty a jejich platy nemáme… 🙂 Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, ani asistenty a jejich platy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 30% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mahdi
Návštěvník
Mahdi

Zda se že za zrušeným utokem na Iranské ropné rafinerie nestojí “soucit” Trumpowitche ale utok na Floridskou rafinerii … a je uplně irelevantní jestli za utokem stál Irán, Rusko, Čína nebo Anunnaki …

Dáša
Návštěvník
Dáša

Coto? kde to? Na Floridě? Útok z Kuby kokosovým ořechem?

Já_
Návštěvník
Já_

Kéž by Anunnaki… Kéž by chtěli udělat pořádek, ale to stejně musíme sami…. 🙂

tana
Návštěvník
tana

Tak jsem se chvíli vydržela dívat na Letnou a vyplatilo se. Konečně chvilkoví milionáři řekli ústy resp. dopisem Pitharta, kvůli čemu je ten binec.

Oni se bojí Orbána a jednotné V4 !!!!!!!

Jinak to byl chabý 1. máj, chyběly Žižkovské ženy, LM a mám pocit, že i Štrougalovy párky.

Na tribůně Přemysl Zvoráč bez volů a otky, hérky, pěvci a pěvkyně po sezóně a mlaďoši dychtící po korytech.

Pod tribůnou blboňové, co si ani vlastní děti neuhlídají.

Elita národa.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A byla tam Bára Štěpánová nebo nějak pauzíruje?

Hruška
Návštěvník
Hruška

Taničko perfekt, myslím si, že jsi to vystihla. Byl to veselý svátek rudého dobytka já jsem jim navrhoval jako kulturní vložku, aby si tam pozvali Těžkého Pokondra a ten by jim měl zaspívat jejich píse Creten a to by mohla být i jejich hymna. Nevím jestli mně rudý dobytek poslech, já tam nebyl.

Zighrtice
Návštěvník
Zighrtice

“Demokraté” na náměstích?
Je třeba jasně vidět, že útoky na ministryni Benešovou se zcela míjejí s realitou.
Byla to ona, kdo šel proti ministru Němcovi se silnými vazbami na islamisty, který odlifroval z dosahu naší justice odporného katarského pedofila. A to i za tu cenu, že riskovala svou další kariéru v justici.

Další věcí je, že jí navrhované změny v organizaci justice již dávno před ní navrhla řada důvěryhodných odborníků (včetně lidí z akademické sféry), a že současný stav naší justice je více než katastrofální. Za hlavní problém lze považovat skutečnost, že na prokuraturách a soudech máme politické aktivisty, jací by ve skutečně demokratickém státě byli z justice vypovězeni (protože ve skutečně demokratickém státě je justice apolitická). Necítím se být kompetentní k tomu, zda by snížení počtu stupňů justice nějak zásadně pomohlo, ale považuji za možné dosažení trochu svižnějšího tempa její práce (že kauzy, vlekoucí se nyní deset let, by trvaly jen sedm, osm let).

Bylo by rovněž velice zajímavé zjistit, kdo demonstranty platí, protože ozvučení náměstí a další s náklady spojené zajištění těchto akcí musejí stát statisíce a nepodařilo se mi detekovat, že by se na to např. demonstrující skládali. Velmi problematické je také systematické nadhodnocování počtu demonstrujících ze strany pořadatelů, kdy uvádějí např. cca dvojnásobný počet lidí na Václaváku, než kolik se jich tam vůbec při natěsnání “hlava na hlavě” může vejít.

Nicméně počty demonstrantů jsou zanedbatelné proti počtu lidí, kteří Babiše volili v EUrovolbách (a tento počet ještě pokulhává za počtem Babišových voličů v posledních parlamentních volbách).
Tito “demokraté” rozhodně nemají mé sympatie, protože se snaží zvrátit výsledky demokratických voleb a nastolit jakousi vládu pouličních křiklounů, jaká předcházela únorovému puči v roce 1948, ale jaká ve 30. letech vedla k nastolení vlády NSDAP v Německu (a vedla k totalitě i ledaskde a ledaskdy jinde). Fyzické útoky na demokraticky orientované osoby z posledních dní tohle celé ještě akcentují.

Zde podporuji Babišův názor: Ať vytvoří politickou stranu, jasně definují program a pokusí se s ANO a dalšími stranami utkat v demokratických volbách, ať už řádných nebo předčasných. Obcházení demokracie politickými kravály k ničemu pozitivnímu nemůže vést.
IMHO pokulhává i srovnání s rokem 1989, a to minimálně ze dvou důvodů:
V té době tu byl nedemokratický režim a občané neměli možnost vyjádřit svou vůli ani v těch volbách.
V té době se hroutila samotná vládnoucí strana a řada jejich organizací vydávala rezoluce na podporu protestujících a řada členů vládnoucí strany se těchto demonstrací účastnila také. Něco podobného zde v současné době není, členové ANO a organizační struktura této strany / hnutí jako celek za Babišem stojí.

“Zpráva z EU”
elaborát EK, který “unikl” do sdělovacích prostředků, představuje jakýsi koncept, který trpí řadou problematických atributů:
snaží se zavést retroaktivitu práva (Babišova aktivity by měly být hodnoceny podle později vzniklých zákonů a ještě později vzniklých výkladů těchto zákonů) snaží se přímo diktovat pseudoprávo EU do ČR, přičemž toto pseudoprávo existuje pouze v jakýchsi skřecích, které jsou nesrozumitelné i právnicky vzdělaným osobám (protože pracují s termíny, které naše právo buď nezná, nebo chápe výrazně odlišným způsobem)
jedná se o jakýsi koncept, který zjevně trpí nesmyslností a logickou nekonzistentností.

Tato zpráva představuje v podstatě velmi výbušný materiál, který může velice silně posunout vnímání EU veřejností negativním směrem. Příznivci ANO mohou klidně přejít na EUroskeptické pozice (a EUroposlanci ANO mohou opustit ALDE a přidat se k EUroskeptikům), s dosti zásadním dopadem na případné preference občanů vůči czexitu.
EUrosoudruzi sice “rafinovaně” přišli s oním eleborátem až po EUrovolbách, ale tak nějak neodhadli, že “usazování” EUroparlamentu (= rozdělování voličů do frakcí) ještě nějakou dobu potrvá, a teprve tento proces vlastně EUrovolby zakončí (což je rozdíl proti standardním demokratickým volbám, v nichž občané volí politické strany s jasně definovaným programem).

Takže Babiš v současné době představuje jednoznačně demokratičtější variantu vnitrostátní i zahraniční politiky ve srovnání jak se současnými demonstranty, tak i s tím, co se na nás šklebí z Bruselu.

tdjh
Návštěvník
tdjh

Zcela off topic poznámka k neviděné Letné:
30 let se střídají, jak figurky na orloji a každá změna je jen změnou k horšímu … Náhle nalezen pravý a jediný Škůdce. Budou tak dlouho blbnout, až vyvolají předčasné volby, ve kterých Babiš získá přes 50% – a toho bych se opravdu nerad dožil … 🙁

Ostatně Babiše stvořili právě ti, kteří se ho teď chtějí zbavit, jedni darebáci pravidelně střídají druhé a obyčejný člověk na to jen čumí s otevřenou hubou a nic s tím nenadělá. Lze jen držet hubu a krok a bát se o špatně placené místo v místní Kolbence.

Barel
Návštěvník
Barel

Dobře vystiženo. Babiš (ale nejen on, třeba i vzestup alternativy, které se mainstream docela bojí) je jednoznačně produktem neschopnosti tradičních stran. A systém střídání darebáků (pardón, elit bojících se o své posty 🙂 je dnes už uváděn v klasických učebnicích teorií elit. V kontextu těch obřích antibabišovských demonstrací zbývá jen pouvažovat, proč právě Babiš, a kdo má zájem na jeho pádu a naopak na jeho udržení. Věci se pak celkem projasní, a člověk není za blba, který namísto pohodové neděle s rodinou obětuje víkend cestě do Prahy a davovému pořvávání na Letné, kterému velí třeba Banga se svou výzvou “dělejme teď chvilku bordel, ať si nás všimnou” 😉 Přečtěte si skvělou knihu nositele Nobelovy ceny Eliase Canettiho “Masa a moc” o davové psychologii a zjistíte o letenské demonstraci a jejich účastnících vše podstatné, tedy daleko více, než jsou ti demonstranti vůbec sami schopni pochopit.

tana
Návštěvník
tana

Pithart ukázal barvu. Oni se bojí Orbána a V4!!!!!!!!! Odtud vítr vane.

CML
Návštěvník
CML

Udělal jsem si po delší době s dětmi celodenní výlet do lesů, pěkně po staru “na lehko” jenom s nožem a křesadlem, naložil jsem si masíčko dva dny předem, ohýnek u řeky, opékačka, celý den jsme se jen tak toulali, borůvky, jahody, houby, výroba píšťalek, pozorování přírody, znáte to. Cestou zpět jsme posbírali nějaké plasty po lufťácích, abychom nepřišli do civilizace “s prázdnou.” Maximální spokojenost. Snad špunti něco pochytili, i já jsem se snažil proniknout do jejich čistého světa. “Pán Bůh vysoko, Praha daleko…”, přesně jak to zpívá Jarek.

Dáša
Návštěvník
Dáša

…a černoši blízko.” Pokud jste neměl s sebou bazuku, hrozně jste riskoval. Prý: po staru na lehko.

CML
Návštěvník
CML

V lese jsem vyrostl, tam mě nic a nikdo nepřekvapí, znám tam každý kámen, strom a potok, s nožem vydržím klidně týden, naopak nerozumím cizím kmenům ve větších městech ani těm rituálům na Letné….

Dáša
Návštěvník
Dáša

Také chodím ráda do lesa kde to znám už hodně dlouho. Myslím, že by mně tam černoch překvapil, dodnes jsem tam nikoho podobného nepotkala. Už od doby lesního vraha ale mám v lese smíšené pocity a bezpečí, které bylo v lese před třiceti lety, je dávno totam. Dnes na vás může zaútočit mimo infikovaných klíšťat, soukromých vlastníků i podobné individuum jako u Lukavce zaútočilo na to děvče. Nožík by vám asi nestačil být v kůži nějaké sběračky hub.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

200 000 užitečných idiotů ,kteří věří séreš TV a jdou nevědomě k rozpadu státu ,návratu před 1918 uznání šlechty pobělohorské protičeské i s vracením majetku a ukotvení NWO.Výsledek není špatný 5 % zaslepených vymydlených demamagogii sionistických plánů ovládnutí světa. Proti nim minimálně trojnásobek a zbytku je to zatím jedno.Pokud by si 5%mělo uzurpovat 90 % většinu ,kde tedy máte tu vycinkanou demokracii z89?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bývalý člen pohraniční stráže, antichartista, politruk v akci ..generál Šádek se mu směje v hrobě… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Letna-Zdenek-Sverak-karal-narod-Je-tu-pry-neco-shnileho-586529

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak soudruzi z merkel -deutsche-TY-debile nám to spočítali na 258000…cca 30% lidí má telefon na 2 simky ..policejní odhad 200 000 …kdo má pravdu…??

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva,
těch “zapálených” a organizátorů hrstka, pak skupinky těch kteří podlehli lákání a byli přivezeni zadarmo autobusy, spousta presstitutek, hromada čumilů a do toho se zamíchala pražská galerka kapsářů a zlodějíčků protože měli žně, b anda černých dealerů z Václaváku tam byla taky za kšeftem a maminky s kočárky na procházce co se zastavily na ty blbce podívat a ukázat dětem
jak vypadá bordel. Takže i kdyby jich v součtu bylo 200 000 tisíc, pro vývoj ve státě naprosto nepodstatné.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Kdyby “Svěrač” odešel, odešlo by asi i to shnilé. Bylo to fajn, příště ještě víc. Trénujte, Babiš má 1.500.000 volebních hlasů, ne koupených! Kolik těch pitomců z Letné zavolí Babiše u voleb? A budou zase v prdeli… Tohle se nepočítá.

havranek
Návštěvník
havranek

Sledoval jsem tu spartakiádu On-Line, moc pěkný. “Česko protestuje” mi připomnělo to staré okřídlené “lid Československé socialistické republiky” budoval, buduje a navěky budovat bude. Zdá se, že scénář připravují stále stejní propagandisté. Co mne zaujalo? To jak to bylo organizované. Po akci tam ještě velice dlouhou dobu chodily skupiny organizátorů sem a tam a odklízeli “divadelní kulisy a rekvizity” jako po divadle anebo nějaké jiné show. Kdo to všechno platil?

buffalo
Návštěvník
buffalo

Je otřesné, když si uvědomíte jakou sílu mají peníze a co dokáží spustit za procesy, je to další snaha o barevnou revoluci, tentokrát v ČR . Důvody za které se demonstruje, jsou naprosto směšné a většiny se nijak nedotýkají. Pravda je někde úplně jinde, stojí za tím zfašizovaná opozice, která se snaží o vládu z ulice, pokud by se převrat povedl, a k moci se dostal někdo loajální, začne další rabování a tunelování státu, jako za Havla, který musel dát napapat svým podporovatelům a ve všem je poslouchat na slovo… není pro ně problém uspořádat masovou demonstraci, když se jí účastní kolaboranti z řad umělců, nemálo lidí si tam přišlo poslechnout své idoly, ale pomalu ani neví, že je Babiš premiér a o to jde. Vláda nesmí padnout děj se co děj! Neudělejte stejnou chybu jak v roce 1989. Používá se stejná taktika, tvrdí se, že milionový chlívek je nepolitická organizace a jde o vůli lidu, proto vám nikdo neřekne co chtějí potom, protože to se domlouvá v zákulisí, lidi jsou jen nástrojem, pak by jejich názor nikoho nezajímal! Držím palce i když Babiše rozhodně nemusím.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Podle toho, co PL popisují že se dělo na pláni a jaké dementní výstupy “umělecké národní fronty” tam proběhly, musí se Babiš svíjet smíchem. Je opravdu hrozné vidět, jak inteligence národa za těch pár desetiletí upadla.
Jaké závěry učiní ministr školství, jak napravit marasmus školních lavic a to zejména ve vztahu k učitelům a osnovám, to jsem zvědavá.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andreji-hosku-Zabal-tasku-a-vypadni-Budete-zirat-co-predvedli-dva-umelci-na-Letne-586523

tana
Návštěvník
tana

Omyl – dozvěděli jsme se něco moc důležitého – oni mají z V4 a Orbána obrovský strach!!!

tana
Návštěvník
tana

Ale za ten Pithartův dopis to stálo – konečně ukázali barvu. Mají z Orbána a V4 opravdu velký strach. Jen jsem v TV nepostřehla “Žižkovské ženy” a chyběly “Lidové milice”, nebo se převlékli za pořadatele_?

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Minoltista, Jaris,Milada,Monika a všichni ostatní “vod pryč” a přece navždy naši!❤milí krajané ,kteří sem na net
píšou, drží palce a prožívají všechno s
naší malou zemičkou!!!!!
Jsem ráda, že tu jste a posíláte svoje názory , podněty, informace a svými denodenními komentáři též i důkazy o svojí sounáležitosti, radosti i obavách
o naše společné hnízdo.
Nikdo nás nerozdělí!
Opatrujte se a pište!!!!!
p.s.
(je to reakce na Merkura a pod.)

Motopes
Návštěvník
Motopes

Tak jsem se díval na přenos z Letné a nedal jsem to dýl jak jednu minutu. Fakt nekecám, to prostě nešlo. . . Ty lidi tam mě připadají jako nějaký úplně jiný druh. Něco jako zombie . No nic, my už to s kocourem nějak doklepeme. . .

buffalo
Návštěvník
buffalo

Teď si představte, že by jim někdo dal do rukou zbraně a řekl, že nastává opravdová revoluce a požadavky demonstrantů budou vynuceny za všech okolností. Akorát tomu chybí vůdce, toho zatím nevidíme, ale určitě už je předem připravován třeba v podobě nové mládeže i. Bartoše, který se aktivně demonstrace účastnil a v Praze má prioritní podporu. Nečekají nás dobré roky, umělci jak vždy kolaborují za bakšiš, nic nového, lid opět stádo nikdo nic nechápe.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Cože ? Zbraně ? Těm teplouškům ??? Co by s nima dělali ? Ještě by si ublížili ! Tak tohle fakt nehrozí. . .

Já_
Návštěvník
Já_

Já Vás uklidním. Právě že nastanou velké, obrovské změny a věřte nebo ne, budou pozitivní. Chápu, že to co se děje svědčí spíše pro opak, ale nenechte se stáhnout. Věřte, že vše bude dobré, budete tak šířit pozitivní energii a aniž by jste si to uvědomil, budete pozitivně působit na lidi. Období velkých změn nastalo. Stínová vláda celého světa to ví a tak kope kolem sebe, ale už nemá šanci, lidem to dochází.