SPD bez naděje? Jiří Kobza potvrdil autenticitu uniklého emailu uveřejněného Aeronetem, ale...

SPD bez naděje? Jiří Kobza potvrdil autenticitu uniklého emailu uveřejněného Aeronetem, ale jeho reakce na Facebooku ukazuje, že drží basu s pražskými kmotry! Odhalení emailu spustilo poprask mezi pražskou SPD, pátrají po viníkovi, kdo to prý vynesl ven! Jiří Kobza je napojený na židovské procesy řízení v ČR? S přítelkyní provozuje vinařskou firmu, která dováží košer vína z Izraele!

SPD bez naděje? Jiří Kobza potvrdil autenticitu uniklého emailu uveřejněného Aeronetem, ale jeho reakce na Facebooku ukazuje, že drží basu s pražskými kmotry! Odhalení emailu spustilo poprask mezi pražskou SPD, pátrají po viníkovi, kdo to prý vynesl ven! Jiří Kobza je napojený na židovské procesy řízení v ČR? S přítelkyní provozuje vinařskou firmu, která dováží košer vína z Izraele!

Bývalý místopředseda pražské SPD Jiří Kobza dnes potvrdil autenticitu interního emailu, který včera uveřejnil náš Aeronet [1]. Význam emailu nyní však snižuje, že už obsah není podstatný, protože je po volbách v regionální buňce a jede se dál. Nicméně ve své reakci se Jiří Kobza opět nevybíravým způsobem opřel do našeho serveru, tentokrát jsme od něho dostali novou nálepku, že prý jsme 5. kolonou. Neuvedl sice čí nebo koho 5. kolonou, ale to není podstatné.

Jiří Kobza, SPD.

Důležité je, že Jiří Kobza drží basu s pražskými kmotry a nijak proti nim otevřeně vystupovat nechce. Jak jsme byli ovšem už včera do naší redakce upozorněni několika členy SPD v Praze, Jiří Kobza nám prý nemůže vyjádřit podporu, protože jsme proti-izraelský server s nálepkou antisemitského serveru, protože píšeme o Židech, židech a zejména zednářích. Prý se máme podívat a zapátrat po tom, kdo je jeho přítelkyně a jaký business s ní provozuje. Jakmile se prý podíváme na souvislosti, okamžitě nám prý všechno docvakne. Takže jsme se na to podívali a nestačíme se divit.

Myslím, že dnes už musí být každému soudnému člověku jasné, že AERONET NENÍ NA STRANĚ SPDJde o projekt, který má…

Geplaatst door Jirka Kobza op Donderdag 4 april 2019

Jiří Kobza a židovské vazby na Izrael?

První podivnost, která u českého vlastence zarazí, je členství [2] Jiřího Kobzy v meziparlamentní skupině ČR – Izrael. Co tam proboha dělá, zeptá se naivní český Honza? Jenže pro pochopení tohoto členství musíme jít více do historie. Jiří Kobza je rozvedený a s bývalou manželkou má dvě dospělé děti, ale v současné době žije s přítelkyní židovského původu Zuzanou Weisskopf, se kterou má malou dceru [3].

Jiří Kobza potvrdil pravost uniklého emailu.

Jenže, co je opravdu velmi zajímavé, tak podle obchodního rejstříku jsou Jiří Kobza a Zuzana Weisskopf taktéž rovnými partnery [4] v obchodní firmě Weisskopf spol. s r. o. zabývající se prodejem vín [5]. Oba dva mají ve firmě 50% podíly, každý se základním kapitálem 100,000,- Kč. A jaká vína firma prodává? Kromě moravských se specializuje na dovoz a prodej vín z Izraele, konkrétně košer vína Binyamin. Vinařství Binyamin Winery je 5. největší v Izraeli a specializuje se na židovskou košer produkci. Firmu založil Joseph Zeltzer v roce 1952 [6].

Kobzova přítelkyně pochází z rozvětveného evropského židovského domu

V roce 2012 získala Zuzana Weisskopf na Husitské teologické fakultě Karlovy univerzity titul Mgr. za diplomovou práci o holokaustu, před tím za totéž v kratším rozsahu titul Bc. V diplomové práci [7] uvádí poděkování Jiřímu Kobzovi a na str. 66 v samostatném oddílu 2.4. s názvem “Jiří Kobza” se dočteme, že není Žid a k židovství nemá vyhraněný vztah. Ona sama však pochází z velmi rozvětveného evropského židovského domu Weisskopf, jak dokládá genealogický strom v odkazu zde. Na tuto skutečnost naši redakci upozornil jeden ze čtenářů Aeronetu v diskusi, moc mu za to děkujeme. Nejedná se o kompletní strom, ale pouze o fragment pro vykreslení vztahů a souvislostí, kdo je Kobzova přítelkyně.

Najednou nám to všechno zapadá logicky do sebe jako skládačka. Jiří Kobza je v meziparlamentní skupině ČR – Izrael prostě logicky z principu věci, protože jeho firma, kterou spoluvlastní s přítelkyní židovského původu, dováží do ČR košer vína z izraelského vinařství Binyamin. Takže si dovedete představit, jaké by to bylo chucpe a skandál, kdyby Jiří Kobza otevřeně vyjádřil podporu vlasteneckému serveru Aeronet, který odhaluje válku mezi Židy a židy v procesech světového řízení a jenž rozebírá vliv židozednářských, kabalistických a halachistických židovských skupin v ČR. Jiří Kobza není pod pantoflem, to zřejmě ne, ale jednoznačně je pod čepcem Halachy, i když není jasné, jestli z přesvědčení, nebo z podnikatelských důvodů svého podnikání v oblasti vinařství a dovozu košer vín z Izraele. Určité Kobzovy náznaky vyčtete z jeho reakcí na jeho Facebooku, viz. obrázek níže a celá diskuse na FB je zde.

Jedna z reakcí Jiřího Kobzy na otázku o vínech z Izraele.
SPD se začíná transformovat do pro-izraelské partaje, a to nemá s vlastenectvím a národovectvím nic společného

Znovu se ukazuje, že v Praze se nedostane k moci nikdo, kdo není pod čepcem nebo pod zástěrou, a když teď víme, jak je to Jiřím Kobzou v jeho podnikání, tak nám musí dojít tvrdá a hrozivá realita, že celá SPD je rozebrána a pod kontrolou ž a Ž, jednou je to Hynek Beran pod zástěrou a zednářskou svatavou, jindy je to koník amerických neoconů a Paula Wolfowitze, no a jindy je to čepec a Halacha židovské přítelkyně, se kterou má politik obchod na dovoz košer vín z Izraele. Je to prašť jako uhoď. Není cesty ven, není naděje, protože všude, kde se podíváte a rozhlédnete, tak v SPD veškeré procesy přebírají kádry napojené na židy a Židy. A je úplně jedno, jestli tyto procesy probíhají pod čepcem nebo pod zástěrou, protože výsledek je tentýž, politika jdoucí na ruku zájmům Izraele jejich úderné pěsti, americkým neoconům.

Šéf pražské SPD reaguje na náš článek s uniklým emailem.

Odhalení Kobzova emailu však vyvolalo mezi pražskými kmotry v SPD paniku. Reagovali úplně všichni na Facebooku, předseda pražské SPD Vítězslav Novák, Jan Čížek, Robert Vašíček a dokonce i odstoupivší Josef Stolín z Prahy 5.  V reakcích zaznívají spekulace, že prý nás organizuje BIS, jiný názor tvrdí, že za námi stojí Hnutí ANO a Agrofert, čili Anofert.

Studium procesů uvnitř SPD odhaluje davo-elitářské procesy kategorické afilace (příklonu) ke dvěma světovým stranám globálního řízení

Nicméně Kobzův email je důležitý v tom, že dokonale odhaluje, jaké černoty v pražské organizaci probíhají při volbách a tyto informace tak jsou cenným studijním materiálem pro rozbor procesů uvnitř této židozednářské strany,  která ale dole v regionech stojí na opravdových vlastencích. Jak už říkal Valerij Pjakin, všechny tyto davo-elitářské strany jsou řízeny nahoře skrze kádry, které ovšem mají kategorickou afilaci buď k americkým neconům, anebo ke globalizaci. Valerije Pjakina bych poopravil, protože tento popis není přesný, protože kategorická afilace davo-elitářského řízení se přiklání buď na stranu Halachy, anebo na stranu Svatavy.

Kmotr Jan Čížek a neocon Robert Vašíček reagují.

Hlavním mechanismem detekce kategorické afilace procesů řízení je postoj a role jedince k Izraeli a k Jeruzalému. Neznáme zatím Kobzovu afilaci, pouze můžeme studovat jeho projevy a postoje, do značné míry ovlivněné přítelkyní židovského původu a provozem obchodní firmy, která obchoduje s Izraelem. Redakce Aeronetu se přiklání k názoru, že Jiří Kobza bude spíše pod svatavou některé ze zednářských lóží v Evropě než pod čepcem, ne nezbytně to musí být Praha.

Andrej Babiš a Jiří Kobza? Oba dva pracovali pro PZO, oba dva pracovali v cizině před rokem 1989 jako prověření kádři, Jiří Kobza od roku 1988 jako člen KSČ

Před rokem 1989 byl členem KSČ a měl jako komunistický kádr a zaměstnanec PZO Strojexport výjezdy do ciziny, pracoval v Jemenu, v Egyptě, v Jordánsku a v Íránu v rámci Strojexportu. Jako kádra PZO a nezaúkolovaného rezidenta v cizině skupiny NR ho prověřovala i StB, konkrétně 1. Správa SNB, oddělení zahraničních rezidentur. Touto prověrkou procházel každý pracovník jakéhokoli PZO, který byl vyslán do zahraničí. Naše redakce si nechala skrze náš zdroj prověřit Kobzův pobyt a práci v cizině před rokem 1989, rezidenturu pod autorizací PZO Strojexport pro Jiřího Kobzu schválila 1. Správa SnB, oddělení zahraničních rezidentur ve skupině nezaúkolovaných rezidentur NR (osoby bez úkolu a bez dohledu), v poznámce je uvedeno: “Objekt bez závad, výjezd doporučeno schválit.”

Povyk kvůli uniklému emailu.

Podniky zahraničního obchodu byly líhní nových kádrů pro plánovanou změnu režimu v roce 1989. Jiří Kobza pracoval pro PZO před listopadem 1989 stejně jako Andrej Babiš. Ten rovněž pracoval pro PZO, bratislavský Petrimex a byl prověřován StB pro práci v zahraničí s autorizací Petrimexu. Je zajímavé, že tito kádři PZO se nyní po 30 letech objevují ve vrcholové politice, ale bez ohledu na politické ukotvení oba dva uznávají Izrael, nasazují čepce a přijímají Halachu. Všechno to do sebe najednou zapadá. Hra na koalici a opozici.

Zatímco Andrej Babiš si nasadil jarmulku u Zdi nářků v Jeruzalémě, u Jiřího Kobzy je možné, že to bude spíš zástěra, která je bližší než čepec. Každopádně, útoky Jiřího Kobzy proti Aeronetu potvrzují, že vlastenectví politiků nelze opírat o stolce přikryté čepci nebo zástěrami. Je to další facka do tváře vlastenců, kteří očekávají lvíčka v srdci, a místo něho dostanou od politika flaškou košer vína z Izraele po hlavě a nálepku 5. kolony.

Nejen o Jiřím Kobzovi a jeho odkopání budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny události z domova i ze světa za celý uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mylous
Návštěvník
Mylous

Kobzovi sem nevěiřl od samýho začátku…a teď vím, proč.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Židi, židi, židi, furt židi – už abych se bál otevřít si lahváč nebo ledničku. Kdekdo furt vidí za vším židy. Buď tu provokují BISkaři, aby vás dostali na národnostní či jinou nenávist, nebo… já nevím. Židé mohou být jak buržousti, tak proletáři. Háček je v tom, že většina buržoustů jsou židé, ale většina židů nejsou buržousti – tak už to řeknu na plno – židé nejsou nepřátelé, ale je to buržoazie. Tak už to pochopte, příslušníci proletariátu.

anonym
Návštěvník
anonym

Taky z jiného soudku, ale situace souvisí.
https://www.novinky.cz/domaci/502099-vydani-hackera-nikulina-do-usa-bylo-protizakonne-rozhodl-ustavni-soud.html
Nějak se nám maličko otáčí vítr, když už i Novinky píší toto.
Teď by měli Rusové z Pelikána sedřít kůži a chtít náhradu. Určitě se nějaký paragraf na takovéto mezinárodní vztahy najde. Ten jidáš Pelikán by měl ukázat osobní bankovní účet, kolik za tu akci dostal. Osobně ho podezírám, že dostal za ten podraz pěkný balík. Je docela hnus, že takovýto bezskrupulózní člověk vyučuje další generaci.

Golgota
Návštěvník
Golgota

Trošku z jiného soudku…Stanislav Brunclík, kterého určitě znáte z TV NOVA, natočil SKVĚLÝ DOKUMENT O EVROPSKÉ UNII. Ukazuje tam PRAVDU. Jenže právě tu se Brusel snaží UMLČET!
Zajímavý dokument, profesionálně točený-ovšem ihned Bruselem zakázaný k promítání v kinech a na Nově. To jsme to dopracovali…dobře pamatuji zakazování před 30 léty.

http://www.pryczeu-film.cz/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Volby do eu vyhrali by prý piraten boys/ vrazi, levičáci , bukanýři, fetky, pornoherečky atd…/ průzkum dělaný v pražské eu-chalifát kavárně…. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prvni-cisla-k-volbam-do-Bruselu-ANO-ma-maler-Okamura-jeste-vetsi-576971

Jana
Návštěvník
Jana

…”Za pár týdnů do něj bude nějakých 20% lidí s volebním právem posílat své zástupce. Pokud tam zamíří Piráti, lidovci, ODS, ANO, Pospíšilové a další, kteří nás do tohoto stavu přivedli – pak opravdu nelze říci než: Teď už máme, co jsme chtěli.

Anebo těm, kteří například volili za prezidenta Miloše Zeman proti „kontejneru“ Drahošovi, bude stát za to zvednout pozadí a jít „to hodit“ těm, kteří vztah k národu a samostatnému státu nepředstírají? Poznáme je snadno. Budou na ně Páté kolony z České televize a spol. ječet ještě víc než obvykle, že jsou xeno(homo atd.)fobové, fašisti atd. Jít je volit je stejně důležité, jako si nenechat Bruselem sebrat zatím ještě legálně držené zbraně. Poslední, které máme.”…
http://www.protiproud.cz/politika/4362-boj-o-domovy-o-zemi-o-zivot-pirati-omylem-predcasne-priznali-barvu-soudruh-je-zklidnil-dedici-nemeckych-tradic-jejich-prazane-jim-rozumeji-podvod-v-modrem-ukradena-zeme-teprve-ted-dame-si-sebrat-i-posledni-zbrane.htm

anonym
Návštěvník
anonym

Ono to asi vyjde nastejno, jestli volíme do EU parlamentu nebo ne. I když tam bude pár rozumných lidí, nebude jich většina, EU si stejně odhlasuje co bude chtít, a když to neodhlasuje, tak to nakáže direktivně. Je třeba volit ty označkované lidi, kterých se EU bojí, hlavně do našeho parlamentu, aby se neimplementovali zhovadilé zákony nařízené od EU do našich zákonů. To má větší smysl, než volby do EU parlamentu.
Zbraně nám nejspíše seberou stejně, první co udělali po hadráku, že odzbrojili lidové milce a mezi ostatními lidmi už moc zbraní není. Až nám budou Američani sypat na hlavu humanitární bomby, tak nějaká pistolka nám bude stejně na prd. K osobní obraně může nakonec každý člověk nosit v tašce aspoň půl láhve hajzlíkového čističe s dobrým sprejem, paralizér, a jiné věci. Boxer na ruku a nůž nad osm cm čepele je nedovolená zbraň, ale není zakázaná pěkně zaboušená dvaceti centimetrová jehlice do vlasů. Úplně nejspolehlivější je umět dobře utíkat. Zbraní je prostě spousta a nemusí jako zbraně vypadat. Důležité je s nimi umět zacházet. Pokud by se u nás situace nějak začala mlít, vždy bylo, že nějaká skupina lidí začne střelné zbraně rozdávat. Vždy je vše předem organizováno.
Podle mě, čím míň lidí k těm EU volbám dojde, tím lépe. Hlavně začněte přemýšlet dopředu, kdo nahradí Zemana, až mu dojde volební období, nebo si myslím, že kavárna už má svého koně připraveného a spustí tvrdou kampaň hned jak to bude aktuální. Důležité je též volit doma do parlamentu a do komunálek rozumně. Chtělo by to též zvrátit poměr sil v senátu, když už tahle zhovadilá instituce nejde zrušit. Bohužel lidi do senátu právě moc volit nechodí a tím je obsazen kavárnou.

Propagator :(
Návštěvník
Propagator :(

Slovensko bere zpet ratifikaci Istanbulske umluvy

http://www.fatym.com/view.php?cisloclanku=2019030199

Co nase vlada?

Dáša
Návštěvník
Dáša

Babiš podporuje sňatky homosexuálů.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Je přímo pro manželství homosexuálů.

Dáša
Návštěvník
Dáša

přesněji: podporuje MANŽELSTVÍ homosexuálů

Sonata
Návštěvník
Sonata

Dáša

A co jiného od Babiše lze očekávat? Ani promluva s Trumpem mu nepomohla.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ono je pozoruhodné nejen to, že se o tom, že jsou židé, dozvídáme až teď nejen o převážné části protagonistů našich polistopadových vlád, včetně posledního Babišova coming outu v Azraeli nedávno za úplňku, ale ejhle, dokonce se nám vybarvil i milovaný Miloš Zeman, když s kulichem na hlavě prohlásil, že je Žid.
Tak tedy nevím, jestli si nakonec námi zvolený prezident sem nebude chtít pozvat své soukmenovce, aby získal podporu poté, co spousta jeho voličů zjistí, že byla oblafnuta. I když – jemu už to může být v podstatě jedno. Další kandidatura nehrozí a ve Veselí má jistě své jisté.
Ale opravdu začínám mít pocit, že asi ti mí předci z gruntů a jiných oblastí spjatých s půdou a zvelebování krajiny se chovali poněkud lehkomyslně.

anonym
Návštěvník
anonym

Dáša
No tak vidím, že jste právě objevila Ameriku. Což si myslíte, že za komančů nebyli ve vládě, potažmo na lukrativních postech židi? Židé jsou vždy tam, kde jsou peníze. Židi jsou o proti nám totiž ve výhodě, oni se starají o své děti od malinka, učí je, že jsou vyvolení, a postarají se, aby jejich potomci měli vzdělání. Od malička se učí bezkrupulóznosti k ostatnímu světu a navíc nevyčuhovat, neupozorňovat na sebe. Takže většina těchto lidí jsou potomci těch, co nám vládli 40 let. Krom toho, malá žíďata se od malička vedou k různým aktivitám, a pokud je žídě aspoň trochu schopné, není-li nadané na nic rozumného, postarají se, aby se dostalo do kumštu, potažmo telka a film, nebo píší romány a o publicitu se postarají zase ti schopnější.
Když se optáte na židovské obci, kolik je v ČR židů, odpoví vám, že cca 4000. To je směšné číslo, na to, že židi ovládají v ČR prakticky vše. Mnoho se jich ani k židovské víře nehlásí, někteří dokonce přešli na křesťanství, mnoho je jich nevěřících, bez problémů jedí i řízky, ale ani jeden z těchto nezahodí Toru. Pokud žid potřebuje pomoci, obrátí se na obec, i kdyby se ani k víře nehlásil, a je mu pomoženo, seženou se patřičné kontakty, peníze, prostředky. Je to jako pavučina, od jednoho uzlu k druhému.
Zeman určitě není žid rodem. spíše se jen hlásí k židovství. Židem se totiž taky dle pravidel židovského státu můžete stát, pokud přijmete jejich pravidla.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Anonym
velmi dobre napsano. Nesouhlasim akorat, ze zid Toru nezahodi. Jejich hlavnim predmetem je uceni Talmudu. To, ze si zidochazari pomahaji navzajem je take jejich velka cast spolecenskych uspechu.
Precetla jsem si Kobzuv zivotopis na WIKI. Je to velmi uspesny clovek, ktery i za tvrde normalizace byl volny jako ptak a mohl cestovat a pracovat v cizine. Tahle uzasna mista diplomacie a obchod byla vyhradne souzena pouze zidakum. Obycejny clovek byl doma zamknut na sedm zapadu. Po navratu z ciziny se z Kobzy stal uspesny obchodnik a zacal s politikou.
Vsimla jste si, jak se podoba Viktoru Preissovi? Ma az napadne vysoke celo. Pritelkyne, se kterou zije na hromadce je chazarka a maji spolu dalsi malou chazarku. Oba maji spolecny byznys s vinem z Izraele. Hmmm, co mi to jen pripomina.

anonym
Návštěvník
anonym

Jaris
Oni někteří ani Talmud neznají, rodiny se báli za komančů je s tím seznamovat, ale Tora, ta je posvátná. Tam je vše a ani nevěřící žid ji z ruky nedá. Je to jako fetiš.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ameriku jsem neobjevila, jen jsem se (naivně) učila ve škole jen to, co mi nabízela. A tam o židech ve vedení státu nebylo ani zmínky. O židu Masarykovi se ve škole přece moc neučilo a také se celá výuka dějin pojímala poněkud povrchně, bez souvislostí. Hlavní bylo vědět, kdy upálili v Kostnici Cyrila a Metoděje a kdy k nám z Byzance zavítal mistr Jan Hus))), případně kdy došlo k nějaké řeži. Dnes to je sotva lepší.
Zeman možná není žid rodem, to s vámi souhlasím, jen možná přejal tu židovskou zvyklost říkat to, co se zrovna hodí. A to je docela problém. Mohu se, s naivitou sobě vlastní, jen utěšovat, že tak činí pro blaho českého národa.

anonym
Návštěvník
anonym

Dáša
Je třicet let po hadráku a vy mluvíte o tom, co nás učili za komančů ve škole. I já chodila do školy mezi roky 1956 a 1989. Ale i v té době se dali sehnat knížky ze samizdatu, v knihovnách bylo celkem dosti literatury, o které si komanči mysleli, že závadová není, ale poskytovala přeci jen nějaké informace, a navíc, žila jste v socialistickém státě pod hesly marxismu leninismu a tak nebylo do věci se s celou tou ideologií seznámit a hledat, co za tím stojí.
Nyní je to jednodušší, člověk nemusí chodit po knihovnách na získání základních informací s notesem na poznámky v kapse, stačí i ta Wikipedie, i když tam nejsou informace vždy relevantní, půjdete od okazu k odkazu a obraz si už uděláte sama. Stačí zadat vždy jedno heslo, které vás třeba zde zaujme, a nevíte, co to přesně je, nebo co si o tom máte myslet. Člověk nemusí být rasista, ale je dobré vědět, a mít všeobecný rozhled.
Speciálně pro vás najdu pár odkazů, ze kterých po přečtení budete nejspíše zděšená. Kdyby, lidi četli, tak by dnes neblábolili o tom, jak to bylo za komárů dobré, a pochopili by, je to svinčík, i když jsme se jako celek-národ, měli celkem dobře a možná líp než dnes. V tom to ale není.

.B.
Návštěvník
.B.
Dáša
Návštěvník
Dáša

To je tou školní výchovou k lásce k jiným etnikům. A taky k pravdě.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Daso, ale kdepak laska! Penize v tom jsou! Nevim sice kolik, ale je to stara osvedcena metoda jak ziskat penize a obcanstvi pro bubaka. Cubky se pak rozvedou a bubak zustane v EU.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Byla to ironie. Trochu smutná, ale ironie.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Nejsou to Češky, ale cigánky. Neskákejte židáckým novinám na lep.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Také mně to napadlo.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Valerij
To by me jen potesilo.

anonym
Návštěvník
anonym

Valerij
Bohužel, nejen cigošky, ale dívenky z naší české lůzy. Už jsem několik k takových viděla.

Vanda Novak
Návštěvník
Vanda Novak

No jo, Béčko se nezapře, pravidelně pořád linky na sorošův mejstrím, co naplat, už víme jaké kecy od něj očekávat.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

K EU volbám:
Ok, tak já se tedy přiznám bez mučení:
ač na Národní úrovni v NAŠÍ zemi, která má jasné hranice, se angažuji aktivně, a volím ND, tak úroveň výrazu “Evropská Unie” s uskupením “Evropský Parlament” bojkotuji, protože jako legální SUBJEKT pro mne právně ani neexistuje! Je to POUZE cizí Smlouva! Smlouva, kterou jsem nepodepsala, nikoho jsem k jejímu podpisu za mě neoprávnila, a nesouhlasím s ní.
Je to jako VÍRA ve “Svatou” Říši Římskou s Vatikánem v centru – “dokud “ovečky” věří a platí, tak hrajeme”.
Ale až jednou někdo zařve, že “Král je nahý”, a lidi procitnou z toho oblbnutí, a uvidí, že “Evropský Prezident” je pouze fiktivní figurka NĚČÍ HRY, tak bude teprve veselo… a hazardní hráči v Bruselu to dobře vědí. A mají strach, a potřebují to všeobecné potvrzení “víry” ovčanstva!
Proto nemohu ani hrát něčí HRU na nějaký cizí “Evropský Parlament” – moje “DOMA” je v ČR, a toto je MOJE ZEMĚ, a jinou ani nechci!
Vraťme se už raději do přirozené reality našich předků. 😉

Sonata
Návštěvník
Sonata

Zvědavá matka

S tou jasnou hranicí se lehce mýlíte, západní hranici doposud jasnou nemá.
Roku 1925 se ve švýcarském Locarnu sešli zástupci Francie, Velké Británie, Německa, Belgie, Itálie, ČSR a Polska s úkolem zaručení hranic na Rýnu. Byl přijat Rýnský garanční pakt, který zaručoval neměnnost hranic Německa s Francií a Belgií. Pro ČSR a Polsko byla Locarnská konference zklamáním, protože se nepodařilo podepsat tzv. „Východní Locarno“ (garance neměnnosti hranic Německa s ČSR a Polskem). Byly ale podepsány arbitrážní dohody mezi Polskem, Německem a ČSR (kdyby mezi nimi vznikly nějaké spory, bude je řešit arbitráž – rozhodčí –, který tyto spory posoudí). Rozhodčím sporů se měla stát Rada Společnosti národů. Arbitrážní dohody tak mohly být platné až po vstupu Německa do Společnosti národů. Byly také podepsány garanční smlouvy Francie s ČSR a Polskem. Francie v nich garantovala vojenskou pomoc v případě nevyprovokovaného útoku Německa.