Španělská vláda vyhodila na ulici studenty z koleje v Alicante, aby v...

Španělská vláda vyhodila na ulici studenty z koleje v Alicante, aby v ní mohla ubytovat děti migrantů z lodi Aquarius, které prý mohou mít nakažlivé nemoci! Studenti platí za kolej 750 EUR měsíčně, ale kvůli dětem migrantů se musí z koleje vystěhovat do 24 hodin. Je to kvůli obavám z nákazy od afrických dětí?

Španělská vláda vyhodila na ulici studenty z koleje v Alicante, aby v ní mohla ubytovat děti migrantů z lodi Aquarius, které prý mohou mít nakažlivé nemoci! Studenti platí za kolej 750 EUR měsíčně, ale kvůli dětem migrantů se musí z koleje vystěhovat do 24 hodin. Je to kvůli obavám z nákazy od afrických dětí?

Kauza migrantů z lodě Aquarius nekončí. Když minulý týden odmítla italská vláda vpustit loď Aquarius s několika stovkami migrantů na palubě do italských přístavů, přispěchalo Španělsko s nabídkou přijetí migrantů a už tehdy bylo jasné, že to s sebou ponese velké problémy. A rozhodně se nejedná o problémy pro migranty, ale pro místní španělské obyvatelstvo. Okamžitě totiž vyplula na povrch klasická otázka “kam s nimi” a španělskou vládu nenapadlo nic jiného, než píchnout do vosího hnízda veřejného mínění. Španělské ministerstvo školství totiž ve spolupráci s vládou v Madridu rozhodlo, že několik stovek nezletilých migrantů z lodi Aquarius bude umístěno na studentské koleji La Florida v centru města Alicante [1]. Všichni studenti, kteří platí za ubytování v průměru 750 EUR měsíčně, dostali 24 hodin na vystěhování. Pokud by se nevystěhovali, došlo by na násilné vystěhování za asistence policie.

Migranti vystupují z lodi Aquarius ve španělské Valencii.

Studentská kolej La Florida ovšem nemá nic společného s klasickými kolejemi českého vysokého školství. Jedná se totiž o tzv. studentský hostel, tedy nadstandardní ubytování pro studenty hotelového typu a tomu odpovídá i poměrně vysoké měsíční nájemné, a to i na španělské poměry. Na koleji bydlí studenti vysokých škol, zejména z lépe sociálně situovaných rodin, kteří studují v Alicante na soukromých školách. Protože počátkem června jsou v Alicante všechny běžné hotely beznadějně rezervované, napadlo španělskou vládu ďábelské řešení. Protože je červen a blíží se konec školního vyučování, vláda vyhodí studenty z koleje na ulici, protože studentům stejně už končí škola, takže nebudou moc řvát a křičet. Kdo ovšem křičí, to jsou rodiče studentů, protože tím vzniká obrovský problém se zajištěním ubytování pro děti v novém školním roce.

Španělská vláda zrušila ex-offo nájemní smlouvy studentů, aby v hostelu mohla ubytovat děti migrantů

Nikdo si nenamlouvá, že děti migrantů odejdou z koleje na konci prázdnin, takže studenti z koleje budou muset shánět ubytování, kde to půjde. A ceny půjdou nahoru, protože studentské hostely jsou specifickou formou ubytování, cenově dostupnou, na rozdíl od komerčního ubytování v hotelech a jiných zařízeních. Španělská vláda už oznámila, že poskytne studentům náhradní ubytování a pokryje veškeré náklady za toto ubytování, jenže to se týká pouze období do konce školního roku, tzn. do konce příštího týdne. Rodiče studentů mají totiž smlouvy se studentským hostelem na 1 rok, takže tyto smlouvy prostě končí. A tady vzniká přesně to, o čem jsem už několikrát psal a hovořil na rádiu, a to je ekonomická participace podnikatelů na migraci.

Bistro v La Florida.

Provozovatel studentské koleje se zbaví studentů, vláda zruší platnost smluv rodičů s hostelem a místo studentů ubytuje děti migrantů, za které bude platit španělská vláda. Nemusíme být jasnovidci, aby nám nedošlo, že takové chování je motivováno finanční stránkou celé věci, protože za ubytování 1 nezletilého migranta si může hostel v době ubytovací krize naúčtovat i trojnásobek toho, co mu platili rodiče studentů. A dá se očekávat, že děti zůstanou v hostelu pěkných pár měsíců, možná i několik let, než se podaří děti zaopatřit, rozmístit do péče, k adopcím atd.

Z hostelu se tak de facto stane pečovatelský ústav, který bude rýžovat peníze od španělské vlády, která celou akci bude štědře financovat. Místní obyvatelstvo, místní lidé, studenti a jejich rodiče se na to budou moci jen dívat, jak je jejich vlastní vláda nejprve vyhodí na ulici, potom místo nich ubytuje migranty, zaplatí jim sociální dávky a veškerou péči a španělské obyvatelstvo bude jenom s otevřenými ústy zírat na to, jak nově příchozí mají vše zadarmo, ale španělští občané ryjí držkami v zemi.

Hodinový vyhazov studentů z koleje je prý kvůli dětem migrantů, které mají různé nakažlivé nemoci

Přitom z hlediska práva jde o protizákonné procesy. Studenti mají platné smlouvy s hostelem, vystěhování na 24 hodin na ulici je i ve Španělsku prakticky nemožné, jenže ve chvíli, kdy se jedná o migranty, vláda si s nějakými zákony vytírá pozadí. Prostě se vláda dohodne s majitelem nemovitosti, posvětí mu edikt na vystěhování platících studentů prakticky na hodinu, rodičům studentů se pošlou dopisy, které naslibují hory doly, ale v praxi to zkrátka končí tak, že pokud nejste černí jako uhel a nepocházíte z rovníkové Afriky, tak v Evropě už nemáte nárok prakticky na nic.

A dokonce už ani na bydlení, za které si platíte a máte na něj platnou nájemní smlouvu. Vláda prostě z moci úřední smlouvu zruší (ex-offo úřední zrušení smlouvy existuje i v právním systému v ČR) a vy jako rodič na to koukáte, ale nechápete, že když vám stát zruší smlouvu, tak k tomu není potřeba nějaké vaše zavinění, které by bylo v rozporu se smlouvou, prostě stát vám smlouvu zruší v tzv. vyšším zájmu. A přesně k tomu došlo v Alicante.

Vnitřek areálu La Florida.

Jenže, k tomu hlavnímu jsme se ještě nedostali, a to bude pro mnohé z vás šok. Podle místního španělského portálu Intereconomia uvedla jedna z matek studentů důvod [2], proč došlo k vystěhování platících studentů tak rychle, protože úřady sdělili jejímu synovi, že děti migrantů trpí mnoha nemocemi a nemohou být tudíž v hostelu ubytované spolu se studenty! Tohle šokující oznámení pouze potvrzuje informace, které přinesl server Aeronet minulý týden [3], kdy jsme upozornili a publikovali sérii fotografií italské pobřežní stráže, která v bílých ochranných oblecích a v dýchacích maskách odváží skupinu migrantů z lodi Aquarius v malém transportním člunu kamsi pryč.

A rovněž jsme upozornili, že italská vláda nevpustila loď Aquarius do italských přístavů právě kvůli tomu, že migranti mohou být něčím nakažení. A teď si k tomu přidejte právě tuto novou informaci španělského serveru, kdy jedna z matek studenta, který byl vystěhován z koleje v Alicante, právě potvrdila médiím, že rychlé vystěhování studentů je právě kvůli tomu, že jde o výjimečnou situaci, protože děti jsou nemocné.

Studenti platili 750 EUR měsíčně za studentský hostel. Kolik budou platit děti migrantů zřizovateli ubytovacího zařízeni? Kolik za ně bude platit nová socialistická pro-migrační vláda?

Agentura RT [4] k celé věci napsala toto: Pedro Sanchez, nově jmenovaný předseda vlády Španělska, souhlasil s přijetím pasažérů záchranné lodi Aquarius, kteří jsou převážně ze zemí subsaharské Afriky, poté, co italská protiimigrační vláda a Malta zablokovaly zakotvení lodě ve svých přístavech. Příjezd lodi do Španělska ale přinesl chaos do života španělských studentů ve městě Alicante, jimž bylo řečeno, že se mají vystěhovat, aby poskytli prostor pro uprchlíky. Studentskou kolej La Florida vybrala regionální vláda ve Valencii, která bude hostit děti bez doprovodu z lodi Aquarius. Děti ve věku od 12 do 17 let byly do města přivezeny autobusy po zakotvení lodě Aquarius a dvou italských lodí, které pomohly při přepravě uprchlíků a do Španělska dorazily v neděli.

Migranti z lodi Aquarius v nadšení, když se dozvěděli, že je přijme Španělsko.

Studenti, kteří údajně platí až 750 eur za měsíc za ubytování, byli informováni, že se mají vystěhovat do 24 hodin. Státní orgány vysvětlily, že vystěhování bylo nutné kvůli mimořádné situaci způsobené příchodem migrantů, informoval zpravodajský portál Intereconomia. Matka jednoho ze studentů řekla médiu, že jejímu synovi bylo řečeno, že všichni studenti museli opustit kolej La Florida, protože děti migrantů pravděpodobně mají “mnoho nemocí” a představují zdravotní riziko.

Náhlý vývoj událostí údajně není přijímán s nijak velkým nadšením. “Nejsme proti tomu, abychom pomáhali těm, kteří jsou v nouzi, ale není fér, aby byl můj syn vyhozen z ubytování a odešel na ulici uprostřed studia,” řekla žena a dodala, že její syn potřebuje dokončit kurz v němčině, aby získal kvalifikaci pro novou práci v Německu. Regionální vláda řekla RT, že zajistí, aby všem vysídleným studentům byly poskytnuty nová ubytování, a že provincie pokryje jejich výdaje.

Migranti vezou do Evropy nejen multikulti obohacení, ale podle všech zpráv a indicií i nakažlivé nemoci, kvůli kterým je třeba vystěhovávat studenty ze škol

Sami tedy vidíte, že původní informace Aeronetu o tom, že odmítnutí lodi Aquarius v Itálii i na Maltě mohlo být motivováno strachem z nějaké nákazy, může být opravdu relevantním vysvětlením této bezprecedentní události. Španělé zjistili, že není možné tyto děti umístit do běžných uprchlických zařízení, že je potřeba je internovat a vyhradit pro ně speciální a vyhrazené ubytování, kde se o ně bude starat lékařský personál.

Kolej La Florida.

V rámci výjimečné situace tedy bylo přistoupeno k mimořádným opatřením, došlo k urychlenému ex-offo zrušení nájemních smluv rodičů studentů s provozovatelem hostelu a studenti dostali 24 hodin na odsun a vystěhování. To je neuvěřitelné, co všechno je v demokratické zemi možné. Je to pošlapání práva vlastních obyvatel ve prospěch černých migrantů z Nigeru, Gabunu, Zairu  a dalších zemí subsaharské Afriky. Západní civilizace čelí autogenocidě, kterou řídí zvolené vlády v demokratických volbách. Proces degenerace voliče. Toto je výsledek. Španělská conquistada je zapomenuta, Španělé se řítí do vlastní záhuby mílovými kroky.

Vážení čtenáři, náš server nahrazuje roli mainstreamových médií a přinášíme zásadní informace a kauzy, které veřejnoprávní a velká média ignorují. Přinášíme informace zdarma a bez otravných reklam v článcích. Pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Deset dní před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 25% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Tým Španielom načisto preplo. Slovensko by sa malo porúčať tomuto spolku bláznov. To nie je normálne aby vláda šla proti vlastnému obyvateľstvu. Som zvedavý do kedy ich budú Španieli trpieť. Katalánsko by sa malo vzbúriť!!!

hirameki
Návštěvník
hirameki

ty fotky nevěští nic dobrého…

Neznama
Návštěvník
Neznama

Trestní oznámení na vládu ČR v demisi bez důvěry za podpis takzvané Marakéšské deklarace. Pridavaji se i ctenari !!!! ???:
http://www.nwoo.org/2018/06/17/trestni-oznameni-na-vladu-ceske-republiky-v-demisi-bez-duvery-za-podpis-takzvane-marakesske-deklarace/#comments

Povinné financování neziskovek a další problémy? Je zde smlouva, kterou jsme podepsali ještě za Sobotky a Dienstbiera a nevime to :
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Povinne-financovani-neziskovek-a-dalsi-problemy-Je-zde-smlouva-kterou-jsme-podepsali-jeste-za-Sobotky-a-Dienstbiera-540936

Totální válka v goebbelsovském stylu. Útok Merkelové je podle docenta Valenčíka součást širší akce globálních elit
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Totalni-valka-v-goebbelsovskem-stylu-Utok-Merkelove-je-podle-docenta-Valencika-soucast-sirsi-akce-globalnich-elit-540974

Jak nekdo psal Merklina schvalne zautocila, protoze v nedeli je schuzka o imigraci a pak se jedna o Dublinu tak vytvorila kourovou clonu se Sudetaky ! … Aby ji Babis podepsal Dublin.
Nebo proto ze se ji rozpada vlad. koalice

Alanis
Návštěvník
Alanis

Americké úrady odhalili a obvinili 2.300 pedofilov. Prečo veľké médiá mlčia?
https://www.hlavnespravy.sk/americke-urady-odhalili-obvinili-2-300-pedofilov-preco-velke-media-mlcia/1440666
Že by naše ostražitá, bdělá a pravdomluvná ČST Praha pozapomněla? Asi Venca Moravec zrovna řešil s Halíkem kůrovce na Šumavě.

hanns
Návštěvník
hanns

…. nebo lubrikant?

zločas
Návštěvník
zločas

Dr. Eduard Beneš :

Vážení spoluobčané,
v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky za znovuosídlení našeho po hraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou “čeští vlastenci”, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T.G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M.R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
Váš dr. Edvard Beneš
(Praha, květen 1947)

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jak je vidět, Beneš je měl přečtené už tehdy.
Vypíchl bych větu, že dekrety byly vydány na základě rozhodnutí vítězných mocností, konkrétně na základě závěrů Postupimské konference.
Zpochybnění Postupimi je zpochybněním celého poválečného uspořádání.
To si Makrela nepochybně uvědomuje, ale čeká kdo se ozve a kdo to mlčky spolkne.

hanns
Návštěvník
hanns

A ještě bych si dovolil upozornit na další ukrojené kolečko ze salámu morálky, aneb žába už se vaří:
Transsexualita zmizí z kategorie duševních poruch, rozhodla Světová zdravotnická organizace
https://tadesco.cz/transsexualita-zmizi-z-kategorie-dusevnich-poruch-rozhodla-svetova-zdravotnicka-organizace/
……………………………………………..
A povšimněte si prosím části textu: ” …. Publikace stále musí být schválena členskými zeměmi Organizace spojených národů. “

hanns
Návštěvník
hanns

podle mne, docela výživná charakteristika Bureše:
Česká republika má však svého neumětela, burana Babiše a je jasné, že tento pán opravdu v Evropě nic nezmůže. Je to ušláplý, ulhaný slovenský bulík, co hraje vabank, aby udržel díky rozdávání koblih (Berlinerů) prosťáčkům to o co Čechy a Moravany okradl. V politice je tento člověk komunikační analfabet u něhož je naprosto zjevné, že to ve své řeči zapouzdřeným Čechům a Moravanům vůbec nevadí. Pokud ani masíčkem obrostlí komunisté nemají problém podporovat miliardáře postrádájícího jakýkoliv talent vést diskusi s hlavním cílem: být v diskusích vnímavý a účelně se tak i chovat! Nemám slov …
http://www.novarepublika.cz/2018/06/k-dramatizaci-soucasne-situace-1.html

flynn
Návštěvník
flynn

Po sérii článků zejména z poslední doby s veškerou vážností si dovoluji tvrdit, že číst aeronet patří dnes k základní výbavě člověka, který tady nežije ve vzduchoprázdnu a vsadil bych se, že totéž je povinností všech komentátorů mainstreamu i mnohých politiků. Posílám příspěvek.

oskar
Návštěvník
oskar

Tady špaňelskou vládu naprosto chápu…proč se zabývat se studenty, kteří ani nemusí dostudovat, když už přijeli pozvednout ekonomiku hotoví inženýři, magistři a doktoři? Dobře, dobře…jako bych slyšel škarohlídy, tak někteří si tu chybějící docentůru, kandidatůru a diplomování prostě dodělají už ve Španělsku 🙂

hanns
Návštěvník
hanns

tak tohle je ryzí, černý humor

.lak
Návštěvník
.lak
vese
Návštěvník
vese

Ano, Oskare, jen co se naučí číst a psát…

hirameki
Návštěvník
hirameki

co by se učili…

Milada
Návštěvník