Soud v Texasu zabránil matce 7-letého syna v provedení změny pohlaví jejího...

Soud v Texasu zabránil matce 7-letého syna v provedení změny pohlaví jejího syna Jamese, ze kterého chce udělat dívku jménem “Luna” a otec se dlouho marně dožadoval spravedlnosti! Matka syna obléká do dívčích šatů, otec vychovává syna normálně jako kluka! Matka je přitom lékařka a pediatrička, ovšem současně i feministka a podporovatelka transgenderových hnutí! Soudkyně rozhodla, že bez souhlasu otce nesmí matka ve vztahu k dítěti provádět žádné lékařské nebo psychiatrické zákroky! Otec měl obrovské štěstí, že kauza se projednávala v Texasu a ne v některém liberálním státě jako je třeba Kalifornie!

Soud v Texasu zabránil matce 7-letého syna v provedení změny pohlaví jejího syna Jamese, ze kterého chce udělat dívku jménem “Luna” a otec se dlouho marně dožadoval spravedlnosti! Matka syna obléká do dívčích šatů, otec vychovává syna normálně jako kluka! Matka je přitom lékařka a pediatrička, ovšem současně i feministka a podporovatelka transgenderových hnutí! Soudkyně rozhodla, že bez souhlasu otce nesmí matka ve vztahu k dítěti provádět žádné lékařské nebo psychiatrické zákroky! Otec měl obrovské štěstí, že kauza se projednávala v Texasu a ne v některém liberálním státě jako je třeba Kalifornie!

Situace ve Spojených státech je vlivem objektivních procesů kritická. Židovský prezident Donald Trump nemá ani tak úlohu chránit zájmy tradiční americké rodiny, jako spíše ty izraelské, což začíná docházet i takovým jeho podporovatelům, jako je Alex Jones z Infowars, který ve včerejším pořadu zpochybnil zabití šéfa ISILu Abú Bakr al-Bagdádího, protože všechny informace, které přicházejí, tak ukazují na zinscenování této operace v Idlíbu. Není to již jenom Aeronet, ale konečně to začíná docházet i Alexi Jonesovi na Infowars v USA. Hlavní rolí Donalda Trumpa je ochrana Izraele, Jeruzaléma a Židů poté, co složil slib Halachy. Tentýž slib složil i Miloš Zeman, Andrej Babiš a Vladimir Putin. Bohužel, pro americkou tradiční rodinu to současně a rovněž znamená, že osud USA je objektivně zpečetěn. Případ jedné rodiny z Texasu, o které si za chvíli hned povíme, to pouze potvrzuje.

7-letý James Younger, kterého chce matka Anne přešít na dívku “Luna”. Otec Jeffrey s tím nesouhlasí.

Signály o pádu silové moci USA přicházejí odevšad a ten poslední přišel překvapivě dnes z Dánska. Kodaň překvapivě povolila konsorciu evropských a ruských firem dostavbu plynovodu Nord Stream 2 přes dánské výsostné vody [1], čímž se zkrátí trasa a plynovod bude možné natlakovat a spustit podle původního plánu již koncem tohoto roku. Je to největší porážka amerických neoconů tento rok v Evropě, jejich mocenský úchop se nadále hroutí. To je ta pozitivní zpráva. Ta negativní je, že spolu s tím, jak se hroutí americká moc v Evropě, tak naopak roste moc Berlína a Německa. S ohledem na otázku Sudet výhledově toto posilování Německa ohrozí právě Českou republiku a její integritu. Ty procesy byly nastartovány. Jenže, pokud se podíváme právě na příčiny úpadku moci USA v Evropě, najdeme je přímo uvnitř americké společnosti u nich doma. To, co se odehrálo včera v Texasu, je doslova memento, které brzy postihne celou Ameriku.

Skandál a rodinné drama, které otřásá celým Texasem. Matka jako profesionální pediatrička chce po rozvodu s manželem ze svého syna udělat dceru

O kauze, která otřásá celým Texasem, se mluví ve všech amerických médiích. V Texasu žije rodina jistých Youngerových, kteří se před časem rozvedli. Muž Jeffrey Younger a jeho žena Dr. Anne Georgulas mají spolu dva syny, 7-letého syna Jamese a jeho dvojče jménem Jude. Matka obou synů Dr. Anne Georgulas, která je mimochodem lékařkou a pediatričkou, chce u syna Jamese provést hormonální, chemickou a posléze i chirurgickou změnu pohlaví na dívku, která se bude jmenovat “Luna”. Otec takový nápad striktně odmítá a snaží se syna vychovávat jako syna. Bývalá manželka mu v tom však brání a syna obléká do dívčích šatů a říká mu “Luna”. Když je chlapec u otce, tak je znovu zpátky kluk a otec mu říká James. Celá kauza nakonec skončila u soudu.

Když je James v péči matky, ta ho obléká do dívčích šatů a říká mu “Luna”.

Soudkyně texaského soudu Kim Cooks před několika dny vydala verdikt [2], kdy rozhodla, že o případné změně pohlaví dítěte musí rozhodnout oba rodiče společně, matka syna musí získat souhlas otce ke změně pohlaví syna Jamese. Zároveň soudkyně nařídila, že oba rodiče musí navštívit manželskou poradnu, aby dokázali spolu alespoň komunikovat, protože mezi nimi doslova zuří válka.

Dítě však nově bylo převedeno do péče obou rodičů, to znamená, že matka sice nemůže začít dítěti podávat léky a farmaceutika na zahájení chemické změny hladiny hormonů dítěte, ale bude moci nadále, během střídavé péče, svého syna vychovávat a oblékat jako dívku Luna. Otci se tak podařilo zabránit matce v “přešití” syna na dceru, ale nepodařilo se mu dostat syna z vlivu evidentně vyšinuté matky. Ta je podporovatelkou feministických a transgenderových hnutí v USA a soud v Texasu toto neshledal jako důvod k zabránění matce ve styku s dítětem.

Jude a James Youngerovi.
Soudkyně zakázala matce provést změnu pohlaví a pohlavní identity syna bez souhlasu otce. To je sice výhra pro otce, ale vysílá to děsivý vzkaz

Soud nicméně shledal, že matka překročila své pravomoci a výlučná práva nad synem, když si přisvojovala právo bez souhlasu biologického otce provést změnu pohlaví u jejich syna. Matka tak nesmí nasadit chemickou léčby a tzv. antipubertální chemické blokovače, které se používají při hormonální transgenderové cestě ke změně pohlaví. Co je však důležité poznamenat, že ani v tak konzervativně založeném státě jakým je Texas, neshledal místní soud chování matky za zvrácené, deviantní, chorobné a vyžadující psychiatrické vyšetření duševního zdraví matky.

A to je právě ten důsledek objektivního procesu globalizace v USA. Je to posun Overtonovského okna od nemyslitelného k diskutovatelnému. Soud už nepovažuje nápad udělat ze zdravého chlapce dívku za zvrácenost a formu frankensteinismu, ale za diskutovatelnou věc, kterou si pouze rodiče musí mezi sebou ujasnit a vydiskutovat. Chápete? To dítě je hadr a kdyby i otec byl LGBT aktivista jako matka, tak z Jamese už je teď Luna. Soudkyně však v tomto případě rozhodla, že otec bude mít nárok na střídavou péči, dosud měla syna v péči jenom matka. Minimálně v tomto ohledu je to dobrá zpráva v té záplavě těch špatných.

James vlevo v dívčích šatech.

Takže, zatímco americký prezident Donald Trump loví údajně někde v Sýrii v tunelech operátory Mossadu v rolích šéfů Islámského státu, tak mezitím přímo uvnitř v USA probíhají ty nejbrutálnější procesy genderové dysplazie americké populace a opět jsou terčem útoku bílí muži, resp. chlapci bílého muže. Procesy genderismu a transgenderismu jsou u soudů shledávány jako oprávněné nároky lidí na změnu pohlaví. Pokud by šlo o dospělého člověka, tak je to něco jiného, takový člověk svobodně rozhoduje o svém pohlaví. Jenže procesy transgenderismu míří hlavně na nezletilé.

Začíná to propagací transvestitů mezi dětmi, a končí to přešitím pohlaví z mužského na ženské. Přinesli jsme o tom video a článek zde. Není důležité, kolik raket, stíhaček, bomb a vojáků má americká armáda, protože za 20 let vyroste nová americká generace, která všechny tyto zbraně zruší a vyhodí do šrotu. Nebude totiž nikdo, kdo by chtěl v armádě bojovat, ale najdou se jenom ti, kteří v armádě budou chtít sloužit. Jako genderoví rezervisté, jako toaletní a zženštilá armáda, která je ekologická a friendly. Amerika tak bude mít největší liberální armádu na světě, to znamená armádu na okrasu a jinak úplně k ničemu.

Kauza v Texasu je učebnicovým příkladem behaviorální genocidy vlastního druhu bílé rasy

Jako za vzor si mohou Američané vzít armády v Evropě, armádu německou, českou, italskou, francouzskou, všechno to jsou armády o malém významu, které nemají sílu a ani ambice představovat nástroje obrany svých zemí, protože tyto národní armády by dokázaly bránit svá území podle odhadů 24 až 72 hodin v případě vypuknutí války. A odkud ten proces vychází?

No přece zevnitř jednotlivých států. Nejprve byly armády zmenšeny na desetinu původního stavu po roce 1989, poté byla zrušena vojenská prezenční služba, chlapci přestali chodit na vojnu, z vojny se stal profesionální business za valuty a americké dolary v daleké exotické cizině v Afghánistánu, kde si pár dobrodruhů zastřílí na staříky v turbanech a hábitech. Když potom ti staříci zaútočí a vrátí úder, jsou z toho najednou rakve vojáků a velké tryzny v českých médiích, že padli skuteční hrdinové. Když by ale vypukla válka, národ by ani neuměl zasunout zásobník do samopalu, protože národ byl odzbrojen, nevycvičen, nenaučen, nepoučen. A kde se bere tento fenomén odzbrojování?

Když je James s otcem, tak je normální kluk.

Všechny tyto procesy vychází z výchovy a ze školství, tedy procesy na 1. prioritě řízení. Když nepřítel vychová děti národa, porazí tím celý národ. Když z amerických škol vyjdou liberálové, transgenderové a sluníčka, víte, co udělají jako první? Zruší všechny zbraně a zbrojní rozpočty své vlastní armádě a hned ve druhé instanci zakáží prodej a držení zbraní civilistům. Udělají tedy přesně to, co by udělal nepřítel a okupant, pokud by porazil a dobyl USA ve válce. To je geniální, že? V tom okamžiku dojde k porážce Ameriky bez jediného výstřelu.

Nikdo nedokáže Ameriku porazit tak, jako sami Američané vychovaní v systému globalizovaného školství, které podporuje genderovou a inkluzivní genocidu bílé rasy a rodiny bílého muže a ženy. Vidíte, že i v Texasu v rolích soudkyň už jsou černošky, které sice zatím nedovolí bílé matce přešít pohlaví syna proti vůli bílého otce, ale soud už nijak nekritizuje samotnou myšlenku přešití pohlaví dítěte. Kdyby i otec souhlasil, soud by už ani v Texasu neměl problém. A to je ten Overton, to je ten posun vnímání. Až vymřou otcové, jako je otec malého Jamese, bude vymalováno. Je to jen otázka času. Objektivita procesu sionistické globalizace je děsivá.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen 70% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Tyhle gender ujetý feministky nutno léčit a izolovat , neboť černou dírou v rozkroku to pokračuje tím samým na mozku.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

bezejmený
to je pane projev mateřské lásky, když dítěti které porodila dává takto najevo, že jako kluk je
nechtěný a chce ho “přešívat”. Jak kdyby slípka nevěděla, že když chce mermomocí holku, tak
stačí říct tomu chlapovi který to děcko brání a za 5 minut není co řešit. Ale jí se nechce asi
trech 9 měsíců čekat.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Je to všechno Jaryne o hlavě ,když už srdce nemá je přeprogramovaný biorobot na straně smrti- temna na inteligenci v jejím případě nezáleží neboť jí svedla ke zlu.To co mezi nohama to mezi očima ,jedna velká bezedná temná díra.

Jana
Návštěvník
Jana

Alex Jones zdá se v posledních letech raději “nedráždil” a tak už nemluvil ani o roli Mossadu v 9/11.

Byla jsem v úterý na přednášce J. Šlerky o Konspiračních teoriích v Městské knihovně. Na adresu Aeronetu se tam rozvášnil kvůli antisemitismu. Nejvíce ho vytočil článek o útoku v Halle. Možná budu mít i (nekvalitní) nahrávku. V diskusi padly i pro něj asi nepříjemné dotazy.

V souvislosti s útokem v Halle se mi zdá vhodné dát k zamyšlení následují úryvky z článku THE JEWS OF IRAQ autora Naeim Giladi. Na facebooku je uveřejnil Ch. Bollyn pod poznámkou: “Sionistické bomby, které přinutily irácké Židy k migraci do Izraele. Měli sionističtí plánovači 9-11 podobné plány pro americké Židy?”

Výňatky z THE JEWS OF IRAQ (Naeim Giladim)

Asi 125 000 Židů odešlo z Iráku do Izraele na konci čtyřicátých let a do roku 1952, většina kvůli tomu, že byli obelháni a uvedeni do paniky kvůli tomu, co – jak jsem zjistil – byly sionistické bomby …

O šest měsíců později, přesný termín byl 19. března 1950, bomba vybuchla v Americkém kulturním centru a knihovně v Bagdádu, což způsobilo škody na majetku a zranilo řadu lidí. Centrum bylo oblíbeným místem setkávání mladých Židů.

První bomba vržená přímo na Židy explodovala 8. dubna 1950 ve 21:15. Vůz se třemi mladými cestujícími vrhl granát do kavárny El-Dar El-Bida v Bagdádu, kde Židé slavili Pesach. Čtyři lidé byli vážně zraněni. V tu noc byly rozšiřovány letáky, které vyzývaly Židy, aby okamžitě opustili Irák.

14. ledna 1951 v 19:00 byl na skupinu Židů před synagogou Masouda Shem-Tov vržen granát. Výbušnina udeřila vysokonapěťový kabel, elektrickým proudem byli usmrceni tři Židé, jeden z nich byl mladý chlapec, Itzhak Elmacher, a zraněno bylo přes 30 dalších. Po útoku exodus Židů vzrostl na 600–700 osob denně.

Sionističtí propagandisté ​​stále tvrdí, že bomby v Iráku byly vypuštěny anti-židovskými Iráčany, kteří chtěli Židy vyhnat ze své země. Strašná pravda je, že granáty, které zabíjely a zmrzačovaly irácké Židy a poškozovaly jejich majetek, byly hozeny sionistickými Židy .

Píšu tento článek ze stejného důvodu, jako jsem napsal svou knihu: abych řekl Američanům, a zejména americkým Židům, že Židé z islámských zemí nechtěli emigrovat dobrovolně do Izraele; proto, aby je donutili odejít, Židé zabili Židy. Židé při mnoha příležitostech odmítli opravdové mírové iniciativy od svých arabských sousedů. Píšu o tom, co první izraelský premiér nazval „krutým sionismem“. Píšu o tom, protože jsem byl jeho součástí.

THE JEWS OF IRAQ od Naeima Giladiho, The Link, Svazek 31, 2. vydání, duben-květen 1998

http://www.inminds.com/jews-of-iraq.html

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Uvědomme si, že ti židé v tom Iraku byli opravdoví židé semité nazýváni odborně sefardi a ti
co na ně ty bomby házeli, byli t.zv. evropští židé odborně nazýváni aškenázi židohůni a nebo jak jim také říkají chazaři a to nejsou semité, ale hůni i když si říkají židé. tak že je to snad jasné ne.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jana
šlo to říci krátce. Náplní života židů kromě mamonu, je páchat zlo všude po světě a skuhrat, že jim se ubližuje. A aby k tomu měli důvod, udělají a vylžou cokoliv.

pzv
Návštěvník
pzv

Keď už je dnes ten Halloween…
—-

Temný Halloween
http://marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=482014
História Halloweenu od jeho počiatkov v podobe írskeho sviatku všetkých svätých (All Hallows Evening), cez keltský temný festival Samhain, druidské praktiky zvieracích a ľudských obetí až po súčasný silný satanistický podtón sviatku.

Bývalý satanista je šokovaný, že kresťanskí rodičia dovolia deťom oslavovať Halloween
http://www.hlavnespravy.sk/byvaly-satanista-je-sokovany-ze-krestanski-rodicia-dovolia-detom-oslavovat-halloween/1188368
“Anton LaVey, zakladateľ Cirkvi Satana, údajne uviedol: „Teší ma, že kresťanskí rodičia nechajú svoje deti uctievať diabla aspoň jednu noc v roku. Vitajte v Halloweene.“”

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ano, Halloween je svatek Satana. U nas nesmi prekrocit Halloween ani Santa(presmycka Satan) prah domu.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Halloween je u nás odjakživa doba, kdy se z dýní dělaly svícny. To si pamatuji už z dětských let a taky můj děda narozený 1896 vyprávěl, jak se svítící dýní s vykrojenýma očima a pusou na “Dušičky” (svátek “Všech svatých”)strašili sousedku, která se tak bála, že se nahlas modlila a děti z toho měly legraci. Takže dýňové šílenství s americkým názvem jen přehlušilo naše “Dušičky”, které podle všeho ani v minulosti nebyly zdaleka jen o rozvážení květin, věnců a svíček po hrobech předků, ale děti si je dokázaly “užít” i jinak.
Že by ale docházelo k “uctívání satana” těmito hrátkami, to si nemyslím. Jiné je to samozřejmě v anglofonních zemích, kdy děti hrají opravdu podivné hry a navíc loudí po sousedech sladkosti a ovoce (koleda?)

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dasa
Mozna, ze zalezi na kraji. Ja jsem cast zivota prozila na Tesinsku a cast v Praze. Nikdy nikde jsem zadne vyrezane dyne nespatrila. Nase rodina kazdy rok chodila na hrbitovy, aby uctila a vzpomnela na sve rodinne prislusniky svickami a venci nebo kytkou.
Nelibi se mi, ze do tohoto zvracene maskarady tahaji deti, ze pry je to druh uzasne zabavy, protoze ve skutecnosti to zabava neni. V USA je Halloween velmi rozsiren. V Australii se ten ‘svatek’ snazi rozsirit, ale moc se jim to nedari. V obchodech jsou k nabidce ruzna strasidla, kostlivci, carodejnice, dyne, certi, atd. Uz to je odporne. Posilat deti zvecera k neznamym lidem, aby zebraly o sladkosti a penize je nezodpovedne.
Ja za sve pribuzne dnes vecer zapalim dlouho horici svicku jako vzpominku.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jaris
souhlas…v praze se nic takoveho nikdy nekonalo az po red velvetu s globalkami. vzdy pouze navsteva hrbitovu okolo 2listopadu (svatek mrtvych), kdy se rikalo: “hura, posledni letosni jizda prduchu v klobouku a pak zase na velikonoce to zacne”.
jeste pamatuji, ze na VRSR chodil detsky pruvod s lampiony na vitkov.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hledač pravdy
no to ano a co jako? Tobě se víc líbí průvody buzíků,leseb a různých úchylných degenerátů kteří dnes šaškují v průvodech v Praze?

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jaryn
sorry, asi nekdo nepochopil obsah diskuze, kdy jsem odpovidal jaris…
a dale, zda se neco libi nebo nelibi mne, je to pouze moje vec a moje svedomi, a proto k tomu nepotrebuji nejakeho kadrovaka jaryna na usmernovani ci pokarani…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
já si taky z dětství pamatuji svítící vydlabané dýně ale nepamatuji se,že by do majdanu89 někdo mluvil o nějakém Halloweenu. To až po tomhle podvodu na národ kdejakej blbeček si myslel,že když se bude opičit po potomcích zločinců z celého světa, kteří ukradli zem indiánům, tak že bude “světovej”. A týká se to opravdu jen těch poněkud chudším duchem.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
říkat tomu svátku Halloween je až blbej ” polistopadovej” nápad. A je to stejná hovadina a nesmyslné užívání cizích termínů , jako když si zedník podnikající jako živnostník na starou autošunku ve které si vozí lžíci, fanku a kýbl nechá nastříkat honosný název “Hoch Bau” a jezdí po kšeftech po českých vesnicích.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
Santa je děda mráz kterej mluví anglicky. Ale jinak souhlas , malé děti se alespoň chvíli mají těšit na ježíška. A neboj, Halloween nemůže ani zazvonit, ne tak něco překračovat.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Anton LaVey byl zjevně stejnej blb jako ostatní touto zvrácenou “vírou” postižení. A nevím ve které křesťanské rodině se takto “potěšením udělal” protože já si myslím,že mezi normálními by takovou těžko hledal. Samozřejmě blbci a výjimky se najdou ve všem. Ale považovat to, že si někdo vydlabe dýni ze své úrody a na podzim ji vystaví před barák, protože se mu vydařili a dýňového kompotu už má plný sklep, za oslavu halloweenu je poněkud slaboduché a ten kdo tam tu dýni dá o nejakém Halloweenu ve většině případů v životě neslyšel a nebo neví co to je. Oni jsou židi hrozně vztahovační. O všem si hned myslí,že se to týká jich.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Šílené ženy dělají šílené věci. Jakkoli je touha předělat zdravého chlapečka na holčičku v dospělosti poněkud nefunkční šílená, tak pořád ještě lze konstatovat, že je o holčičky zájem.
Tu matku by měli bez jakýchkoli okolků odložit minimálně do blázince, pokud by ovšem byli všichni lidé odpovědní za normální vývoj společnosti zdraví.
Dnes jsem však zaznamenala na zvědavci text http://zvedavec.org/komentare/2019/10/8073-reklama-a-valka-proti-belochum.htm
který mně doslova nadzvedl, jelikož na toto téma jsem zhruba před rokem psala dopis na zákaznické centrum řetězce Lidl.
V textu se autor zabývá reklamou na oblečení v různých obchodech, kdy stále častěji je zboží prezentováno na dvojici, kterou tvoří černoch a běloška a své rozsáhlé zamyšlení zakončuje zjištěním, že tento druh reklamy má primární cíl genocidu bílé rasy, zesměšnění bílého muže, který je představován jako nedostatečný tvor, často s nadváhou, neohrabaný a nijak se nerovnající k ideálu svalnatých černochů, ke kterým (prý) ženy vzhlížejí, přesto, že to má k pravdě daleko, zejména v naší populaci, kdy 97% jedinců tvoří běloši.
“Zatím nejnovější a dost možná i nejagresivnější příklad protibělošské propagandy přišel z dílny společnosti Netflix v podobě trojice reklam. V sérii tří reklamních šotů nazvaných The Couple (Pár) vystupují běloška s černochem. Jiná reklama ze série „Otevřený vztah“ ukazuje dva páry, rasově smíšený a bělošský, kde je ovšem běloch vyobrazen jako malý, slabý, nejistý, „nedostatečně progresivní“ a „úzkoprsý“. Jeho bělošská přítelkyně ho bez velkých okolků pošle k vodě, aby mohla strávit večer s rasově smíšeným párem – černoch tak bělochovi ukradne přítelkyni doslova před očima, čímž ho rasově poníží. Tato reklama má údajně za cíl povzbudit lidi k tomu, aby si pořídili předplatné Netflixu.”
to je jen malá ukázka z textu
Co je však horší, je fakt, že z těchto reklam černoši získávají dojem, že jsou pro bělošky žádoucí a že na ně vysloveně čekají, což má za následek násilnou trestnou činnost páchanou na Evropankách.
Bylo by zajímavé vidět, jak by takový černoch reagoval na bílou holčičku (přešitého chlapečka). Něco podobného v Unkala Bunkala by asi neměl možnost spatřit.
Nastal čas zahájit reklamy černochy odpuzující a tohle by mohla být jedna z možností.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Dášo, tohle jede už delší dobu.Když jsem na to v esterajchu upozorňovala( tam to je vůbec všude present), tak jsem byla za blba a divná.Za nèjakou dobu ovšem si toho začali všímat i ti posměváčci a diagnostici mého duševního stavu.Já se přiznám,že jsem
na pěkné šaty 👗a na cetky, jako každá normální ženská ,a tudíž listování v módních žurnálech a surfing po webech s “hadrama” je( tu a tam )také moje oblíbená zábava💃( vyváženost k jinému zaměstnání musí být) a tam jsem si toho všimla vůbec nejvíc.Dvojice : obvykle negr s blondýnkou,ona něžná, pod ním v podřazeném postoji, on smrdí už z fotky.Nebo: negryně (pomalu s bičíkem v ruce) a s ní -evidentní bílé
hovado, převážně nějak decimovaný
bílý teplouš.Anebo bílý muž likvidovaný na muslimské typické atributy.No prostě zábava.🤮
p.s.
zdravím kočky

Superžidi
Návštěvník
Superžidi

A není to ve skutečnosti ŽIDOVKA a ČERNOCH?

Podle Grigorie Klimova jsou židi totálně zdegenerovaní příbuzenským křížením. Genetické vady (duševní nemoci, homosexualita, neplodnost, fyzické deformace, …) jsou prý u nich 6x častější než u normální populace.

https://uloz.to/hledej?type=documents&q=grigorij+klimov

Psychiatrie je židovské povolání. Pročpak asi?

Existují články o tom, že u židů (podle židů) se inteligence dědí po matce. A fyzická konstituce tedy nejspíš po otci. Takže když zkombinujete židovku s černochem, vznikne SUPERŽID. Průměrné IQ 110 a penis ke kolenům 🙂

A aby se židovky nestyděli pářit s černochy, tak tomu ve svých Jediích dělají mediální podporu.

Netřeba vymýšlet konspirační theorie. Stačí za každou asociálností, uchylností, nelogičností, … vidět Chazara 🙂

A jak je vidět, to jejich znásilňování lidské přirozenosti vede k degeneraci.

staroverec
Návštěvník
staroverec

Superžidi,samozrejme lajk,ale jedna obrovská výhrada k Vášmu komentáru:mýtus o výrazne vysokom IQ židov je holý MÝTUS,šírený medzi gójov len a len židmi samými,verte mi! Mám absolvovanú socialistickú ZDŠ,od 3.do 9.triedy výberovú z detí z celých Košíc,kde zo 45 žiakov(áno,vtedy nebol problém zvládnuť taký počet žiakov a dokonca ich aj veľa naučiť)boli mimoriadne hojne zastúpení židia.Tí nevynikali v NIČOM:najsprostejšia bola židovka Eva M.,dcéra riaditeľa Reštaurácií a Jedální.Keby bola gójskou robotníckou dcérou,mala by problém preliezť až do 9.triedy osobitnej ZDŠ.Ako hovoria Česi,IQ tykve.(Ja osobne tak nehovorím,lebo verím,že rastliny majú inteligenciu,a teda ich neurážam,ale uznávam,že Česi to pomenovali pomerne trefne.Budiž).Eva bola studnicou nekonečnej hlúposti a zároveň nebesky uctievaná našou triednou-tiež židovkou.Doslova geniálnou matematičkou v triede nebola žiadna židovka či žid,ale Julka Š.,dcéra gójskeho českého dôstojníka,ináč premiantka vo všetkých predmetoch,mimoriadne pekná a dokonale slušná,charakterná a príjemná.Zvyšní židia v našej triede nevynikali v NIČOM,ani v humanitných predmetoch,ani v jazykoch,obzvlášť dievčatá.Tie by Česi nazvali blbé nány.Ani chlapci-židia neboli žiadny lúmen.Nemali prvenstvo v žiadnom predmete,vo všetkých viedli góji.Ináč,celá ZDŠ bola židovská,lebo bola v centre Starého Mesta,kde bývala celá židovská elita.Ani jeden žiak nebol Cigán,riaditeľ bol žid,a to blbý,ale privilegovaný:bezcharakterný zákerný podliak,ktorý až živočíšne nenávidel a prenasledoval nielen šikovných gójskych žiakov,ale dokonca aj učiteľky(tie špičkové,gójske).Ten starý nosatý netvor nezniesol,aby gójovia vynikali viac ako židia a dal im to pocítiť.Jeho meno je dodnes v Košiciach známe,lebo jeho syn úplne totožného mena sa dokonale potatil.Ani on sa samozrejme nikdy neživil prácou na poli či v továrni pri páse,ale jeho povolaním je odjakživa tzv.aktivista a kandiduje v každých jedných voľbách po “hadráku”a tuším aj v súčasnosti je poslancom. Takže,prosím,brzdite s tým výsledným IQ 110!Také priemerné IQ ani vo sne nedosahujú čistí židia,nieto ich miešanci s černochom.Mimochodom,výsledkom skríženia černocha a žida je “krásavica”Whoopi Goldberg(nech sa tu prihlási biely gójsky muž,ktorý má na ňu chuť!)alebo Lenny Krawitz,ktorý síce nevyzerá úplne ako potomok x-príšery z vesmíru,ale aj tak je dokonale odpudzujúci,blbý a bezcharakterný.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
vhodné by možná bylo prezentovat je při výkonu jejich přirozené nicméně pro normální svět zvrácené sexualní orientaci, kterou je zoofilie. Ovšem nad obrázky s kozami a ovcemi by se asi pohoršoévali ochránci zvířat.

sestka
Návštěvník
sestka

Ta zenska by se mela radeji premenit na chlapa vypadala by lepe specielne kdyby mluvila hlubokym hlasem a prisili by ji brouka pytlika .Jiste je to perversni zidovina ti vedou celou tuhle agentu pervertu nyni ji zcela oficielne Biden cvok motajici se v politickem hnoji juesej jiz pres 50 let verejne dekoval za nastoleni homosexuality v projevu k zidovskym lidrum v Americe verejne . Vedouci lGBT jsou zide a nyni jiz rozsirili tuto pervert linii na “ostatni+” Takze si dovedete predstavit co tim verejne propaguji. Verejne slyseni kandidatu na presidenta v LA Ca poradane jen perverty slouzilo jen k tomu aby se kandidati ukazali jak oni jsou oddani k teto spolecnosti A divili by jste se jak to probihalo ,pomalu jako kdyz zlocinec Natahni hnatu prijel kvakat do kongresu proti vuli Onany .Oni netleskali oni rvali nadsenim a mam dojem ze spouste ukapavalo i v kalhotech vyboulenych Je to proste k popukani a k pobliti co za zrudy bez charakteru si cini narok byti presidentem teto nebezpecne zeme. Nastesti v pruvodech techto debilu jsou jen autiste jiz vzhledem a nebo i dusevnem .verim ale ze i na ne dojde ,jako na vsechny svine se vari voda stejne

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Dívám se, že diskuse pod článkem je taková, že ovce jsou přesně tam, kam je zdejší guru chtěl dostat…. Na duši VK a Admina je z toho spokojenost??? No, to se mě naštěstí netýká…

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

A tohle ať si každý probere jak chce:
Jde o další zdejší oslavu S. Bannona.

Breitbart News má sídlo v Los Angeles (KALIFORNIA!), s kancelářemi v Texasu, Londýně a Jeruzalémě. Spoluzakladatel Larry Solov je spolumajitelem (spolu s Andrew Breitbart vdovou Susie Breitbart a rodinného Mercer ) [24] a generální ředitel, zatímco Alex Marlow je editor-in-šéf , Wynton Hall je řídící editor , [25] a Joel Pollak [4] a Peter Schweizer [26] jsou velkými editory .

Andrew Breitbart
Editor Alex Marlow (šéfredaktor) [2]
Wynton Hall (šéfredaktor) [3]
Joel Pollak (senior-editor-on-large) [4]
výkonný ředitel Larry Solov

to všechno jsou židé, kteří přímo královsky platí S. Bannona!
https://en.wikipedia.org/wiki/Breitbart_News
a tady výše zmíněny Mercer
https://aeronet.cz/news/jak-globaliste-ridi-volby-a-kdo-stoji-za-d-trumpem-a-skutecne-vypoustime-bazinu/

Pro sebe odpověď mám – v Los Angeles leží tzv. Malá Arménie. A k Malé Arménii se váže tato souvislost:
“Hlavní pobočka Scientologické církve v Los Angeles byla umístěna v Malé Arménii na Sunset Bl. mezi St. Catalina St. a L. Ron Hubbard Way od roku 1977. [4] V roce 1996 byla malá část St. N. Berendo St. přejmenována na L. Ron Hubbard Way.
https://en.wikipedia.org/wiki/Little_Armenia,_Los_Angeles

Takže možná jsme domacomment image
https://aeronet.cz/news/scientologie-nevinne-nabozenstvi-anebo-nova-celosvetova-mafie-ktera-vystrida-zidy/

.lak
Návštěvník
.lak

Taky jste mimo fakta a zmítají vámi přání které se do doby temnářů pro sebezáchovy lidí prostě nehodí a bazírovat že se vyjasní je bláhové či dětinské. Nicméně na to máte právo ale nikoliv svádět slušné pohádkami k neštěstí. Nepředsudečně a tedy bez postoje jaké je přání ano i eg dotčených protože sebezáhuby stylem mouchy sežerte si mne je fakt dost hloupé a zaplácnutí vzletnými ideály v neideálním světě je ke zmaru na to skočících a prostě musí platit že vlastní košile je důležitější než cizí kabát představ rádoby sociálních inženýrů vymírající evropy s návozem a ty jejich definice “kalegri se mi nelíbí a tedy použijí “přišelců. Avizuje mi to slovo termín posranec, kdoví proč.
Brpíre zas nevyšiluj, že jsi tohle v češtině nikde nečetl. :-))))))))))

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pozorovatelka
na pocity a co se týká nebo netýká nějaké slípky která se tu snaží provokovat ,každej kašle. A kdybys neměla v hlavě hnědo, dávno by sis toho musela všimnout.

Pozorovatelka
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pozorovatelka,
tebe bych chtěl vidět. Baba která nemá nic jiného na práci než takové hovadiny musí mít hodně
pos.ranej život. Tobě to asi s chlapy moc nejde,že?

CML
Návštěvník
CML

Já bych ji nechal přešít. Něco pořádného bych ji přišil. Pořádného bimbase na čelo mezi oči. Však by se ji odnechtělo 3.12čovin

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

No to víte, že Michel Obama je původem chlap hráč amerického footbalu a jako homosexualní pár se tahali spolu s dnešním jejím manželem, ale takový už ty holky jsou.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Anon-Rah
je to naprosto očividné. Ti dva byli vůbec párek k pohledání.nastrčenej k oblbování američanů. Obamovi který se narodil v Keňské Mombase nějakýmu šamanovi, muselo CIA “přešít” i rodný list, jako,že se narodil na Havaji. Protože prezidentem USA dle jejich ústavy může být jen rodilý amečan. A vůbec je neštvalo , že byl zveřejněn jeho pravý rodný list. Na ty jejich podvody se vždy pokud ne hned tak brzy přijde a těm blbům z CIA to už snad ani nevadí, že je má celý svět za blbce. No a “Michela” museli přešít celého, protože rodinka která měla před světem demonstrovat, že v USA už není rasizmus a segregace se přece nemůže skládat ze dvou chlapů. A přidělit jim děcka z děcáku už takový problém nebyl. Těch tam mají dost.

staroverec
Návštěvník
staroverec

Jasné,že Michael Obama je chlap,však to potvrdil aj sám Babrák v známom videu,kde rečnil pred veteránmi: ,,Michael and I”.Jeho fyziognómiu hromotĺka mu závidí aj starý Arnie Schwarze Neger.Viď krátke veľavravné video na youtube: “RAW:George Bush dancing during Dallas memorial”,kde Michael Obama pyšne predvádza nielen svoju mohutnú pithecanthropiu spodnú čeľusť,ale hlavne širokánske alfasamčie pleciská a širokorozkročené dolné hnáty,lebo megagule mu nedovolia dať ich k sebe bližšie.

Jáaa
Návštěvník
Jáaa

Pí je 3.14……

Slovan
Návštěvník
Slovan

Napadá mi jen okřídlené “a jdu blejt, velebnosti!” Tady snad už nepomůže ani díra v Matrixu…

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Věta z titulku: “Otec měl obrovské štěstí, že kauza se projednávala v Texasu a ne v některém liberálním státě jako je třeba Kalifornie”
Tak to je opět jednou “výborná” informace. Protože Kalifornie se chce trhnout od USA a šéf Calexitu žije v Ruskucomment image

a na ruském velvyslanectví v Kalifornii byla nedávno provedena bezprecedentní razie
https://aeronet.cz/news/proc-me-provokujes-incident-kvuli-ruskym-vlajkam-v-primem-prenosu-kolona-kamionu-s-policejnim-doprovodem-na-ceste-do-kalifornie-a-ruska-nebo-kalifornska-vlajka-a-zide-nebo-scientologove-vide/

A ta Kalifornie hoří! A kdo v Kalifornii hoří? Chabadští židé! A aby nebylo málo, tak studenti v Kalifornii jsou vedeni k tomu, aby odsuzovali sexismus, islamofobii a rasismus, hlavně ale nesmí odsuzovat antisemitismus!
https://www.forbes.com/sites/evangerstmann/2019/08/15/political-correctness-and-anti-jewish-bias-mar-first-draft-of-californias-ethnic-studies-curriculum/#3e2e1aeb7c26

Proto studenti v Kalifornii hrají hru “svastika vs. Davidova hvězda”
https://www.timesofisrael.com/california-high-school-students-make-swastika-out-of-beer-cups/

Ale VK než aby tohle o Kalifornii řekl, tak místo toho si do ní ještě kopnul – přesně v souladu s těmi, kteří chtějí v Rusku provést totéž, co s děje v Kalifornii,tzn. další genocidní holokaust Slovanů, k jehož počátku opět mají posloužit židé!

A že VK stojí na straně Palestiny proti Izraeli? Však až se dílo zdaří, tak to bude jen zopakování toho, co se děje v Jihoafrické republice – genocida bílého člověka!
https://aeronet.cz/news/a-vitezem-voleb-v-zimbabwe-se-stava-cina-a-globaliste-obilnice-afriky-ktera-jako-prvni-provedla-genocidu-bileho-cloveka-jako-prvni-porazila-dolar-ve-prospech-juanu-likvidace-izraele-je-cestou/

Ale tohle VK neřekne – to by totiž neladilo do “Jednou budou mnozí placeni za to, aby nadávali na židy”

Anon-Rah
Návštěvník
Anon-Rah

Pokud já vím co jsem četl na západních webech je to trochu jinak, také jsem četl, že armáda obsadí Kaliforniji proto že tam má nejvíc Black Projekt právě Deep State což jsou vesměs
aškenázi židohůni sionisté a snad proto to tam hoří. Jinak ta věc je velmi složitá uvidíme
zda-li ti aškenázi budou realisovat 311. Já jsem asi před týdnem prohlásil, že podle toho co se děje je 311 den ode dne realnější, teď to říkají i ti ostatní. Dneska byla uvedena na jednom
českém servru zpráva, která komunikuje přesně s tím co o 311 napsal Savi asi před rokem.
To zn. jen jedno je to v běhu, ale to pořád ještě neznamená, že to budou Chazaři realisovat.
I když už hrají proti americkému super presidentovi super arijovi Donaldu Trumpovi vabank.
A já se musím přiznat mám s toho velkou radost a užívám si legraci tak jak jsem to napsal na začátku roku. Podle zasvěcených armagedon o kterém jsem tu již psal skončil porážkou sil
temna 29.září v ten den byl údajně popraven na Qwantanamu Ušatý Pygmej Babrák Ohawa.
Seriosní západní časopisy poukazují na to, že ke konci letošního roku vyjedou čtyři
příšerní jezdci Apokalypsy, tím, že skončil Armagedon otevřely se dveře pro Apokalypsu, myslím si, že vše jde podle Božího plánu tak jak je popsán v konci Bible. Jest-li ten
požár Noter Dame znamenal konec Bible a oslavu k příchodu čertíka Bertíka, tak rudý povle
máš se na co těšit. samozřejmně, že to znamená konec super zločince Israele, jak jsem psal
jinde tak ani Satana Bibiho Netáhla nepřizvali k sestavení Israelské vlády. Jinak americký
super president super arija Donald Trump slíbil, že tento povl zlikviduje a také to dělá a proto
VIVA DONALD TRUMP. Není sám je s ním americký lid Patrioti a Q Anon. Píší na západě ten
false Flag v té Halle bylo také zaměřeno proti Q Anonovi(hledá se Q Anon), tím, že ten atentátník se prý někde podepsal Anon. Situace aškenáziju sionistů je víc než zoufalá,
je připraveno 130 000 zatykačů zatím v zalepených obálkach proto se stahují vojáci domů
aby zatýkali a vojenské soudy soudili rudou verbež aškenázi sionisty a jejich pomocníky.
Jinak do Jihoafrické republiky přilítly dva ruské bombardéry největší na světě. Nezapomínejme úlohu Triumvirátu k němuž se připojil Iran a Jihoafrická republika. Já už asi tři roky veřejně píši – Světovláda soudruzi nebude. Nebe nezná vyvolených. A letos to prakticky před OSN opakoval americký super prersident super arija Donald Trump řekl přeloženo, budoucnost patří patriotům ne globalistům Ani toto co jsem tu napsal vám tu Václav Klaus neřekl.

Jana
Návštěvník
Jana

“studenti v Kalifornii jsou vedeni k tomu, aby odsuzovali sexismus, islamofobii a rasismus, hlavně ale nesmí odsuzovat antisemitismus!”
Kdyby byli potrestáni konkrétní viníci, kteří byli zapleteni do různých false-flag operací a že už jich bylo… tak by nebyli v takovém nebezpečí obyčejní židé.

Osobně jsem se mohla přesvědčit, že většina muslimů / arabů je přesvědčena o tom, že to nebyl Usáma bin Ladin, kdo způsobil demolici WTC atd. A mají pravdu. A jsou jich miliony v USA i v EU. Ty zákony proti antisemitismu jen přilévají olej do ohně. Jen PRAVDA osvobozuje, ale (židovská) média šíří lži.

Jana
Návštěvník
Jana

Zajímal by mne Váš názor na články o židech na webu outsidermedia od Přemysla Janýra. Diskutujete s ním někdy o tom tématu?

Např:
…”V padesátých letech začal Izrael s francouzskou pomocí vyvíjet atomovou bombu, zprvu z uranu ukradeného v USA. Do roku 1960 se mu vývoj podařilo před USA utajit. Prezident John F. Kennedy chtěl atomovému vyzbrojení Izraele rozhodně zabránit, avšak v listopadu 1963 byl zavražděn a jeho nástupce Lyndon B. Johnson byl rozhodným přívržencem sionistického projektu. Řada analytiků soudí, že atentát zorganizoval Izrael, což nevylučuje ani disentní izraelský atomový vědec Mordechai Vanunu.

Deset z pětadvaceti signatářů PNAC zaujme v lednu 2001 klíčové pozice v administrativě a zahraniční politice prezidenta George W. Bushe a hned 11. září se postrádaná katastrofická katalytická událost dostaví. Oficiální konspirační teorie připisuje útok teroristické organizaci Al-Káida, vytvořené v osmdesátých letech CIA v Afghánistánu, nevěří tomu však ani polovina lidí. V USA vzniklo k odhalení pravdy celé občanské hnutí. Jisté je, že Mosad o místě, čase a způsobu útoku předem přinejmenším věděl, americkou stranu nevaroval a že Benjamin Netanjahu útok označil jako prospěšný pro Izrael. Řada pozorovatelů spatřuje skutečného iniciátora útoku 11. září v Izraeli.

https://outsidermedia.cz/zide-i-stat-izrael/