Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole...

Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole přestěhování do Prahy. Centrum světového židovstva opět v hlavní roli!

Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole přestěhování do Prahy. Centrum světového židovstva opět v hlavní roli!

Když v roce 1991 vznikla v Budapešti nová univerzita, byla z toho velká sláva. Central European University založená z peněz George Sorose, maďarského rodáka, který zbohatl v USA na spekulacích s mezinárodními kurzy měn, měla vrátit postkomunistickému Maďarsku prestiž v oblasti akademického života a obnovit liberální myšlení. Škola byla ovšem akreditována v USA a v Budapešti byl (a dosud je) pouze studijní kampus. Jedná se tedy o americkou školu po právní stránce věci. Spolu s kampusem v Budapešti měla v 90. letech vzniknout i pobočka v Praze, k tomu ovšem nedošlo, navzdory podpoře Václava Havla. Proslýchá se, že tehdy tomu nepřál Václav Klaus, který se obával vzniku elitního liberálního křídla v ČR, které by bylo politicky velmi blízké globalistickým figurám, které se tehdy okolo prezidenta Havla začaly objevovat. Sóroš měl už tehdy pověst člověka, který má instinkt zabijáka a své cíle prosazuje skrze své lidi, které si vychová a s Havlem se několikrát setkal.

George Soros, zakladatel Středoevropské univerzity.

Škola sama osobě je označována za sionistickou univerzitu. Nabízí pochopitelně židovská studia, konkrétně judaistiku, ale hlavní náplní jsou mezinárodní studia a absolventi končí v diplomacii, vládách, bankách, korporacích a médiích ve všech zemích Evropy. Jelikož je škola registrována v USA, nemá Maďarsko kontrolu nad zdroji, ze kterých je škola financována. Maďarsko a tajné služby podle Orbána sledovaly školu více než 10 let a zjistily, že škola podněcuje protesty a maďarský neziskový sektor proti vládní straně Fidesz, a že peníze do školy proudí z velmi podivných zdrojů. Netrvalo dlouho a Orbánova vláda usoudila, že škola CEU představuje bezpečnostní riziko pro Maďarsko, protože škola de facto připravuje řídící kádry pro tzv. barevné revoluce, jichž je George Soros ideologickým architektem.

Orbán se už nemohl dívat na rozvracení republiky

Orbánova vláda právě před několika hodinami prosadila v parlamentu novelu vysokoškolského zákona, který je podle kritiků přímo ušitý na míru proti Sórošově univerzitě [1]. Podle novely nebude moci v Maďarsku působit škola, která má akreditaci v cizině a kampus v Maďarsku. Nově budou moci v zemi působit jen školy s registrací a souhlasem Budapešti a pokud jde o kampusy cizích škol, musí mít škola více kampusů ve více zemích a musí maďarské vládě poskytnout náhled do účetnictví registranta v cizině. Což je prakticky vyloučené, že by to nějaká cizí univerzita udělala. Je to tak de facto konec cizích univerzitních kampusů v zemi a Maďarsko tím zasadilo globalistům drtivý úder ve výchově jejich kádrů.

Viktor Orbán, předseda maďarské vlády.

Jenže, co se nestalo. Vzápětí se v Česku ozvalo několik hurvínků, mezi nimi Andrej Babiš, který na Twitteru nabídl Sórošovi přestěhování jeho školy do ČR. A aby toho nebylo málo, dosud neznámý kandidát na prezidenta Jiří Drahoš nabídl Sórošovi přestěhování jeho sionistického cirkusu do Prahy, že prý Akademie věd by měla o spolupráci s jeho školou zájem. Drahoš, jako předseda AV, by se o to určitě postaral. A co by AV zkoumala? Vyšší procesy řízení? Tak to přeji hodně štěstí a dostatek krevních konzerv. O situaci v AV ČR jsem docela podrobně informován a mohu jen dodat, že k pohřbu Akademie věd chybí opravdu už jen ta spolupráce se Sórošem. To opravdu akademii chybělo. Jenže tyhle tance na slovanský způsob mají logické vysvětlení.

Praha je centrem světového židovstva a přesun Sórošovy sionistické univerzity je naprosto logický tah. Otázkou je, jestli to není příliš okaté a jestli bude Sóroš chtít přesunout školu do středoevropského Jeruzaléma, kde by jeho škola měla obrovskou konkurenci v podobě Univerzity Karlovy. V Budapešti jeho škola zářila, protože v Budapešti je “hovno”, jak řekl kdysi jadrně Gustav Mahler o tomto dvouměstí na Dunaji, takže nabídka se může minout účinkem. Drahoš tím sleduje politické body u globalistů, u kterých si zdatně šplhá svými promigračními komentáři. V polovině 80. let působil v NSR, ale stejně tak působil v roli profesora na univerzitě v Sao Paulo v Brazílii. To všechno v dobách komunismu. Prý nebyl členem KSČ. Tak určitě, ani Bureš nebyl spolupracovníkem StB. Máme to štěstí na silné a kvalitní kádry s čistými křišťálovými štíty. To se to bude pěkně budovat ta Nová Evropa.

Burešova nabídka je vskutku zvláštní. Ideologicky je Sóroš na opačné straně barikády, Sóroš i Babiš jsou sice miliardáři (i když jeden korunový a druhý dolarový), ale to asi Andrejovi nedošlo, že to je nestaví spolu na jednu loď. Pro Sóroše jsou oligarchové jako Babiš jenom procesní nástroje na použití, vytření a zahození. Porošenko na Ukrajině, nebo Arsenij Jaceňuk, oba by mohli vyprávět.

Praha je centrem světového židovstva, ale sionistická univerzita?

Pokud by se škola opravdu do Prahy přesunula, velmi silně by posílilo pražské sionistické křídlo moci a struktury okolo České televize, ČNB a neziskového sektoru. Naopak kongresisté a židokřesťanské kruhy by v Praze významně oslabily. Rovnováha “Pražského Triumvirátu” by byla narušena. Škola by začala chrlit mnoho absolventů z ČR, kteří by končili ve státní správě, v ČNB, ve stranických sekretariátech, na Kavčích horách a postupně by se dostali do ostatních pražských škol. Sóroš by tak využil Prahu k prosazování svého cíle barevné západní společnosti a podpora migraci a multikulti by v ČR významně posílila.

George Soros a Václav Havel na pokecu.

Hlavní ideologickou linkou George Sorose je teorie “pestré společnosti”, která vychází ze života brouků. Pro hmyz je přirozené, že nemá hranice. Člověk by je také neměl mít, říká Sóroš. Z tohoto názoru potom pramení politika a teze, podpora multikulti a lezení muslimských brouků přes hranici Schengenu. Jde prý o přirozený stav, protože bez migrace prý se nedá žít. Arabské jaro 2011 vyprovokované západem mi ale přirozené nepřipadalo. Ani to bombardování Libye. Nebo financování FSA a potom ISIL v Sýrii. Pestrá společnost je reprezentována nejen migranty, ale také chybami. Společnost musí mít prý chyby, aby byla zachována diverzita. Proto Sóroš podporuje gay iniciativy, LGBT projekty a transgenderové otázky. Podle principů teorie Pestré společnosti by si měl každý člověk svobodně zvolit své pohlaví podle toho, jak to cítí a ne tak, jak se narodil.

“Pestrá společnost” jako model světa podle Sóroše a života brouků

Tady Sóroš odhaluje něco, co je poněkud děsivé. Volba pohlaví a přístup k lidskému tělu jako pouhému plavidlu prosazuje hnutí New Age. Sionista formátu Sóroše nebude aktivním členem New Age, nicméně právě toto hnutí je považováno za model jednotné víry globalistů. Hlavním Bohem v New Age je člověk a jeho dokonalost v souladu s vesmírem. Je to de facto jenom jinak formulovaná teze globalismu a multikulturalismu, kde všichni jsou si rovní. Je úplně jedno, že islamisté zabíjejí původní obyvatele Evropy, ale to dělali i bílí osadníci z Evropy při osidlování Ameriky. Indiány dohnali genocidou pomalu k vyhubení. Něco podobného prý čeká i Evropu a politické špičky EU mají obyvatelstvo na tuto genocidu připravit, aby se dobrovolně nechalo pobít, bez odporu. Nebylo by to poprvé.

Jiří Drahoš a po své pravici má Angelu Merkel. Klasik by řekl: “Svůj k svému!” Ale já říkám: “Pánbůh s námi a zlé pryč!”

Několikrát jsem na Svobodném rádiu hovořil o výchově elit. Sórošova škola je právě takovou školou a je jejím příkladem, jak vypadá škola, která vychovává elity, v tomto případě nadnárodní elity. Nelze budovat národní teze bez elitního vzdělání národních elit, které by prosazovaly pro-národní procesy řízení. Dosud ale žádná taková škola v ČR neexistuje. Maďarsko se začalo bránit a sionistickou univerzitu ze země vyhostí, ale najde se dost kolegiálních sionistů v ČR, kteří nabídnou škole zázemí. Babiš tím sleduje pachovou stopu Sórošových miliard, které by rád dostal do ČR a do blízkosti svého Agrofertu, Drahoš naproti tomu se odkopal jako přisprostlý Chazar, který nemá problém tisknout pravici sionistickému miliardáři, který organizuje vskutku nedemokratické barevné revoluce po světě a propaguje migraci muslimů do EU. To prostě nemá komentář, kam ten člověk dal veškerou soudnost? Každopádně z příchodu CEU do Prahy by měli radost různí pornoherci a jejich neziskové projekty, které by dostaly do své blízkosti v Praze narvanou Sórošovu peněženku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
.lak
Návštěvník
.lak

Příšerný panoptikum z pavilónu opic a tohle si lidi sobě přejí. https://www.youtube.com/watch?v=qa_mqV1LS-w

Vladimír-Josef-Václav
Návštěvník
Vladimír-Josef-Václav

Tak že si v tomto případě společně notují Babiš s Drahošem to mě ani moc něpřekvapilo. Inu v minulosti soudruzi a nyní… kdo ví ? Tak to Babiš připsal hodně mínusových bodů do voleb, jen tak dále a bude obtížně si v parlamentních volbách vůbec někoho vybrat.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

George Soros, “maďarský” Žid, vysokostupňový zednář a člen výhradně židovského zednářského řádu B´nai B´rith! Je vazalem židovské finanční rodiny Rothschildů! Podobně jako Židé Henry Kissinger (vl. jménem Abraham ben Alazar) a Zbigniew Brzezinski.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
Sven F. Rehulka
Návštěvník
Sven F. Rehulka

Nevím jaký účel sleduje přesun Sorosovy University do Prahy, ale logicky vidím, že AE pramen se bud mýlí, anebo vědomě lže ! Soros je špatný Madar, špatný Žid a špatný Američan. Soros je finančním pramenem všeho odporu proti presidentu Trumpovi i proti státu Israel. Platí a podporuje anarchisty levicovou neonacistickou Antifu i Socialistickou Alternativu – to vše v Austrálii, kde žiji ! Jsem nepraktikující Křestan a jsem morálně na straně Židů v Israeli. Z Československa jsem odešel roku 1969, protože nenávidím Komunismus. Ted, stejnou měrou nenávidím Islam a jeho Sharia Law. Nejsem si jistý, jestli vůbec můj názor zveřejníte, protože se mi zdá, že není stejný s AE, ale takový už je život ! Sven F. Rehulka ze Sydney.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Sven F. Rehulko, zrejme jste necetl, ze Sorosova univerzita v Madarsku konci a ze teto pochybne instituci bylo nabidnuto misto v Praze primo zidem Babisem a zionistou Drahosem. Samotny Soros je typicky zidovsky zloduch a rozhodne proti Izraeli neni a jestli se to nekomu zda, tak jen naoko.

Za invazi rozsirujiciho se islamu je treba videt zakladni pozadi veci. Vse zacalo cilene jedenactym zarim totalnim znicenim dvojcat. Prestoze to byl “false flag” ve kterem mel prsty Mossad, byla dana vina s okamzitou platnosti muslimskym Arabum. To rozsvitilo zelenou pro otevrenou valku s Irakem a vubec na BV, kde zijou vetsinou muslimove. BV je bohaty na nerosty a o tom to je. Ze slo hlavne o ropu a zachranu falesneho dolaru, nemusim snad psat. Temto zemim bylo zniceno totalne vsechno, bylo zabito nescetne civilistu a jejich staty zustaly dodnes rozvracene. Byli vykradeni a stale vykradani jsou. Tito muslimove jsou pravem nastvani na cely zapadni parazitujici svet, ktery jim znicil domov. Vyuzili tedy prilezitost a spousta jich odchazi prave do zemi, ktere jsou pricinou zkazy, zvane noblesne – demokracie. Prisli se svym zpusobem mstit. A ja se jim nedivim. Nezastavam se muslimu, nelibi se mi jejich zpusob zivota, ale rozumim, ze jde o zpusob jejich nenavisti vuci zemim, ktere maji na svedomi cele to svinstvo neustavajicich valek. Kdyz k tomu pridam krvavy Izrael, ktery vrazdi Palestince od r. 1948, boura jejich osady vytlacuje je ven z jejich uzemi ve kterem zili po generace tisice let, vubec se nedivim, ze se teroristicke utoky mnozi proti zapadnim zemim jak houby po desti.. Nam se to zda nespravedlive, ale NATO rovnez utocilo bezohledne na nevinne civilisty. Lidi zijici na zapade budto NATO otevrene podporovali (hloupych lidi je vzdy nadbytek) a nebo vrazdy civilistu, niceni infrastruktury, skol a nemocnic ignorovali. Rekli si, vzdyt se nas to netyka a dal nechali sve vlady radit jak cerna ruka. Tohle je jen nepatrny vysledek. Muslimy rada nemam a preji si, aby zili pouze v muslimskych zemich. Je tady jeste jeden VELKY detail, tu muslimskou tsunami podporuje mezinarodni zid.

Jaris
Návštěvník
Jaris
Jaris
Návštěvník
Jaris
Valdemar
Návštěvník
Valdemar

Podívejte se, jaká zvěrstva se učí na Sorosově univerzitě. Babiši a Drahoši, tohle tady fakt chcete?
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9154-podivejte-se-jaka-zverstva-se-uci-na-sorosove-univerzite-babisi-a-drahosi-tohle-tady-fakt-chcete-.aspx

zved
Návštěvník
zved

sorosova univerzita – přestěhovat mimo evropu blíž k židům.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Odůvodnění, že Bannon byl odvolán z bezpečnostního výboru NSC proto, že skončil jeho dohled nad Flynnem, který odešel už před cca 50 dny, je samozřejmě srandovní…
Není ovšem už zase tak bezvýznamný zbytek té informace, a hlavně její pozadí.

Bannona v Národním Bezpečnostním Centru nahradil Trump Generálem.
Lt. Gen. H.R. McMaster dostal volnou ruku k urychlené reorganizaci NSC ( a to tak rychlé, že i www. stránky NSC přestaly fungovat)

Vypadá to totiž, že je teď pro USA ” velkým nebezpečím, které ohrožuje i národní bezpečnost USA” stát na JV Asie – Severní Korea, která si dovolila testovat jaderné zbraně, které má i Amerika…
( podle USA je to ale zřejmě ze strany S. Koreje nedovolené ozbrojování ).
US Secretary Mattis oznámil na na tisk. konferenci, že ” Severní Korea musí být zastavena!”
https://youtu.be/vSokSyHEfMo
USA se snaží do tohoto budoucího konfliktu, odůvodněného “hrozbou pro světovou bezpečnost a mír a nebezpečím války” zatáhnout Čínu, a jakože upozorněním Číně vyhrožují:
Trump sdělil čínskému Prezidentovi Xi Jinpingovi minulý čtvrtek při jeho návštěvě u Trumpa v jeho sídle v Mar-a-Lago na Floridě :
“Well, if China is not going to solve North Korea, we will,” he said. “That is all I am telling you.”
https://youtu.be/L5_x7fG76d4

Ashton Carter upřesňuje ” My se MUSÍME BRÁNIT!”, a ještě: ” Musíme bojovat za náš Americký sen!”… :
Ash Carter: US Will DESTROY North Korea : https://youtu.be/MfuWHbHViXc

A Rex Tillerson uzavírá: ” ..po 25ti letech je načase ukončit vyjednávání…”
Bude následovat “AKCE”?

Takže USA potřebují na mistě Bannona GENERÁLA + jeho staff, protože US otevřeně chystá přechod ze studené války na horkou. V Severní Koreji.
A když si k tomu přidáme nedávnou změnu Japonské Ústavy, kde je opět umožněno Japonsku útočit ” v sebeobraně, nebo při obraně spojenců”, tak můj závěr – od plotny – je následující:

Ten FALSE-FLAG “útok v Sýrii”, co teď rozmazávají FALSE-NEWS hlava nehlava, aniž by si, idioti zaprodaní novináři, ověřili, co já vidím i od plotny, SLOUŽÍ POUZE PRO ODVEDENÍ POZORNOSTI, a k dehonestaci a vyvolání umělé paniky z Ruska v Sýrii, které není, na rozdíl od USA v Sýrii BEZ POZVÁNÍ!
( „Zpráva o tom, co se stalo v Chán Šajchúnu, se objevila v 6:00 ráno, zatímco syrské vojenské letectvo poprvé zaútočilo na skladiště zbraní Fronty an-Nusra, ve kterém se nacházely chemické zbraně, v 11:30, řekl šéf syrské diplomacie.)
https://cz.sputniknews.com/svet/201704065059665-mzv-sar-zpravy-chemicky-utok-sklad-ozbrojenci/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tillerson nějak vypadl, pardon 😉
https://youtu.be/4w2JYjc5Jvo

.B.
Návštěvník
.B.

Trump už ale mluví o vojenském zásahu v Sýrii proti Assadovi…. jestli není spíše zastíracím manévrem ta Korea.

mirek
Návštěvník
mirek

Přeloženo do češtiny – vyhlašuje Rusku válku. Pokud by si měl Putin nechat vzít Sýrii potom budou chtít Krym (už bylo naznačeno) a vzápětí celé Rusko. Na to Putin nikdy nepřistoupí, takže zbývá jediné….
Tillerson se s Lavrovem nedohodnou, ani nemohou.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Neustoupí z Krymu, neměl by kam, tedy na výběr … A každý ví, že i slabý tvor zahnaný do kouta zaútočí, a může napáchat velké škody, i když nemůže vyhrát.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

.B. : Ron Paul už to publikuje jako FALSE FLAG of Deep State.
Syria Gas Attack: Assad’s Doing…Or False Flag?
https://youtu.be/LULzvg1gA5U
… na stejné stránce YT i jiní….
Co je ovšem velmi na pováženou je teď pozice Trumpa, který na základě nějakých informací ( jakého původu???)vyhrožuje napadením ( válkou!) Assadovi ( v JEHOŽ zemi není zván) a Rusku ( které tam naopak je přítomno legálně).
Vyvstává otázka: co to má kolem sebe Trump za idioty, nebo zrádce? Nefungují v USA výzvědné služby? nebo pracují proti Prezidentovi?
Trump teď vypadá jako blbec, za svoje výroky a výhružky se bude muset nějak omluvit, a někdo se zřejmě směje…
Každopádně Donald není hloupý, tak asi pochopil s čím má co do činění, a jestli má odvahu, vyvodí exemplární důsledky.
( Fakt, že útoky byly zveřejněny v 6h. ráno, když to odstřelení HazMat skladu IS proběhlo až někdy po 11, a Trump málem odpoledne vyhlašuje válku, ho zesměšňuje, a stejně celý US aparát).

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Koreu už má Pentagon naplánovanou a nacvičenou od 2013.
The U.S. vs. North Korea: Inside a Pentagon war game
https://youtu.be/TJOXI0e7zGo

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pokud mínusujete jen proto, že nechápete, možná v následujícím článku pna VK pochopíte lépe…
Situace se vyostřuje – na základě těchto FALEŠNÝCH informací USA na rozkaz Trumpa právě napadly Sýrii.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

PRIMA BODUJE ! – to video by měl dostat do schránky jak Babiš, tak Drahoš, aby je rychle přešly byť jen úvahy o Sorošové Nalejvárně v Praze, navíc se státní památkou – Invalidovnou – pro Choroše jako dárek! :
“Kauza George Soros nekončí! ZMENÍ TÁTO REPORTÁŽ VŠETKO? Česká televízna stanica Prima sa opäť venovala tejto téme a patrí jej za to všetka česť. V reportáži poukazuje na vplyv amerického finančníka Sorosa na politiku a verejnú mienku v Európe, najmä prostredníctvom mimovládnych organizácií!”
https://www.facebook.com/373986436286575/videos/432694063749145/

.B.
Návštěvník
.lak
Návštěvník
.lak

comment image

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Šťastní rodiče “ISLÁMSKÉHO STÁTU” ( min. 7:15)….a destrukce Evropy, a světového “terorismu”.
https://youtu.be/89ntAGTKVO4
A nesmíme opomenout celou rodinu z Bilderbergu…

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ti nejošklivěji obřezaní židi už s tou ostudou skončili: https://www.novinky.cz/ekonomika/434383-cnb-ukoncila-intervence-koruna-zacala-posilovat.html