Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením...

Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft! V Londýně vystudovala stejnou školu jako George Soros, letos navíc jako členka Česko-německého diskuzního fóra navštívila Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu! Socialisté se už ani netají s tím, že jejich úkolem je výkon sudetoněmeckých zájmů ve vrcholné české politice!

Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft! V Londýně vystudovala stejnou školu jako George Soros, letos navíc jako členka Česko-německého diskuzního fóra navštívila Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu! Socialisté se už ani netají s tím, že jejich úkolem je výkon sudetoněmeckých zájmů ve vrcholné české politice!

Vláda Andreje Babiše se hroutí před očima. Po skandálu a odstoupení ministryně spravedlnosti Taťány Malé (Hnutí ANO) kvůli lehce opsaným pasážím v diplomové práci se ze svého křesla ministra práce a sociálních věcí poroučí i Petr Krčál z ČSSD, který také podle posledních zjištění opisoval ve své diplomové práci. Jenže, co se nestalo. Lidový dům místo Krčála navrhuje na funkci ministryně práce a sociálních věcí Janu Maláčovou. Naše redakce zjistila děsivé souvislosti, které naše čtenáře nepřekvapí, ale široká veřejnost asi bude hodně překvapená. Když padne figura ministra, na její místo přichází úplně jiný kádr, který je důkladně připravený a zpracovaný ze zahraničí. Namísto nevýrazného Petra Krčála se tak do funkce ministra dostane žena, která bude do značné míry kopírovat roli Michaely Marksové-Tominové.

Jana Maláčová, kandidátka na ministryni práce a soc. věcí za ČSSD.

Jana Maláčová má za manžela člena ČSSD Aleše Chmelaře, státního tajemníka pro evropské záležitosti. Není bez zajímavosti, že Chmelař je členem pražského Aspen Institute Central Europe [1], který založil a zafinancoval Zdeněk Bakala. V Aspenu je spolu s Janem Hamáčkem, šéfem ČSSD a ministrem vnitra [2], ale také třeba s Ondřejem Kundrou [3] z Respektu, opět z mediální stáje Zdeňka Bakaly a jeho vydavatelství Economia. Maláčová pracovala jako vedoucí oddělení pro institucionální komunikace Evropské unie při Úřadu vlády ČR, byla zástupkyní kanceláře Senátu parlamentu ČR při Evropské unii. Jana Maláčová je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti [4]. O tom svědčí i fakt, že letos byla v bavorském Augsburgu na Sudetoněmeckých slavnostech.

Česko-německý fond budoucnosti je jeden z nejsilnějších fondů napojených skrze osobnosti na Sudetoněmecký landsmančaft a představuje riziko pro bezpečnost a integritu hranic České republiky. Revanšistický éthos z Bavorska v posledních měsících naznačuje, že německé fondy zahájily v ČR novou vlnu poválečného revizionismu skrze dosazování svých lidí do vrcholných struktur české výkonné moci. O této hrozbě jsme na Aeronetu psali nedávno ve 3-dílném seriálu “Německý orloj české politiky”, jednotlivé díly naleznete zde.

Maláčová studovala v Londýně stejnou školu jako George Soros, školu financuje skrytě Rothschildova rodina

Velmi zajímavá jsou studia Jany Maláčové. Studovala totiž obor politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem a hned potom obor politické ekonomie na londýnské ekonomické škole London School of Economics and Political Science (LSE) [5]. Tuto školu založila tzv. Fabian Society [6], která vznikla v roce 1884 jako marxistická soc-dem ideová líheň tehdejší britské liberální elity. Mezi zakladateli Fabian Society byl i George Bernard Shaw a kapitál pro školu LSE poskytl Lord Rothschild.

Absolventem LSE je George Soros, je to jeho rodná škola, kde vystudoval politickou ekonomii, tedy systém politického lobbingu s cílem dosažení ekonomického profitu. Dalšími absolventy jsou zvučná jména jako bývalý italský pro-evropský premiér Romano Prodi, poválečný britský premiér Clement Attlee, prezident Kolumbie Juan Manuel Santos nebo dánská královna Margareta II. Právě z této školy čerpá George Soros své nejbližší spolupracovníky z okruhu Fabian Society. Někteří si dokonce po této společnosti mění svá jména, např. jeden ze spolupracovníků a operátorů Open Society Foundations George Sorose ve Střední Evropě je Marcello Fabiani, správně by mělo být Marcello di Fabiani, protože jde o zjevný pseudonym člena této společnosti, který má úzké vazby na správní radu LSE.

London School of Economics and Political Science (LSE)

Škola zatím vyprodukovala 19 nositelů Nobelových cen, vesměs za ekonomii a vesměs jde o laureáty s židovským původem. Jde o laureáty objevitelů bankovních derivátů, bankovní degrese a dalších ekonomických a bankovních postulátů. Je to jedna z prestižních škol, kterou ale finančně drží nad vodou Rothschild Bank. Dostat se na tuto školu znamená být součástí přípravného procesu pro řízení na úrovni státní moci v jednotlivých zemích ve prospěch Rothschildova impéria a výkonného komitétu Fabian Society. A právě z této společnosti a školy vychází Jana Maláčová. Dokonce je možné, že Petr Krčál byl záměrně odstraněn někým z okruhu této školy, aby se k moci mohla dostat právě absolventka Rothschildovy LSE. Na české ministerstvo práce a sociálních věcí tak bude dohlížet absolventka nejvyšší sionistické školy v Evropě.

Skandály s diplomy odstaví nežidovské prominenty a do funkcí nastoupí náhradníci a “šedé myši” vychované v zahraničí

Jak sami vidíte, není úniku. Židé kontrolují úplně všechno a není mi jasné, jestli si Andrej Babiš uvědomuje, že vytvořením koalice s ČSSD si nasadil do hnízda procesní nástroj Rothschildova mocenského impéria, který jde po krku nejen Robertu Ficovi a jeho straně SMER na Slovensku, ale stejně tak jde po krku i Andreji Babišovi. Zkuste se zamyslet, proč žena s takto zajisté impresivním vzděláním nebyla nominována na funkci ministryně rovnou? Proč dosud vykonávala jen zákulisní nebo zastupitelské role?

Protože přesně toto je modus operandi domu Rothschild. Oni nechtějí být vidět, stejně tak nechtějí, aby byly vidět jejich marionety a vyškolené kádry. Preferují neviditelnost, šedý profil, roli náhradníků, roli někoho, na koho nebude upřena pozornost, protože se řekne, že jde o náhradníka, flastr za vyhozeného ministra. Skandálek s diplomem na sebe přitáhne pozornost pan Petr Krčál a bude středem pozornosti, a tím se odvede pozornost od koně domu Rothschild v podobě absolventky Sórošovy alma mater.

Jana Maláčová (vlevo) v diskusní debatě o rodině, sponzorem panelu Česká akademie věd, Bakalova Economia, Idea a Bakalův časopis Ekonom.

Představte si, že by v americké administrativě měl sedět někdo, kdo by jezdil na slavnosti mexických nelegálních migrantů. To by nepřicházelo v úvahu v Trumpově vládě, že? Jenže, jak je možné, že na jedné straně Andrej Babiš hovoří o odporu proti migraci a o nedotknutelnosti Benešových dekretů, ale přitom jednou z jeho ministryň bude žena, která dosud sedí v nátlakové organizaci, který má za cíl revizionismus ve vztahu k Benešovým dekretům a Česko-německý fond budoucnosti je úzce provázaný skrze postavy a osobnosti s německými fondy, stiftungy, Sudetoněmeckým landsmančaftem a v některých případech dokonce i s neonacistickou odnoží landsmančaftu, se sdružením Witikobund? Proč není proboha do funkce ministra navržen někdo, kdo vystudoval české školy? Proč někdo, kdo jezdí na Sudetoněmecké slavnosti?

Veškerou moc v ČR přebírají kádry vychované domem Rothschild

Lidový dům tak znovu ukazuje, že jediné kádry, kterými disponuje, jsou lidé vychovaní v cizině a v židovských školách v okruhu domu Rothschild. Všimněte si těch nekonečných útoků proti Aeronetu, které přechází v poslední době už doslova do hysterické polohy a do pomluv a urážek osobnosti našich spolupracovníků, výroky o hochštaplerech a kydání špíny ze strany Bakalova redaktora a slovenského Denníku N.

Tohle prostě ukazuje na to, že naše články jsou jako hřeby, které zajíždějí hluboko do kostí presstitutů a pohůnků na výplatních páskách rodiny Rothschlid v ČR, mezi které patří právě i Zdeněk Bakala, bývalý dámský krejčí, ovšem v příbuzenském napojení na Rothschildova dědečka, jak jsme odhalili v článku zde. My si nepotřebujeme honit triko, nám stačí pouze psát pravdu a hledat souvislosti. O Fabian Society připravuji článek, bude to velmi výživné.

A pokud se podíváme právě na souvislosti okolo Jany Maláčové, potom nás přepadá deprese, protože se ukazuje, že bez ohledu na to, jak dopadnou volby, v zastupitelské demokracii se nehraje na kádry, ale pouze na vychované marionety, které dostanou instrukce a potřebné vzdělání na zahraničních školách, které v pozadí financuje rodina Rothschild a jejichž chod zajišťují podivné zákulisní neomarxistické organizace jako je Fabian Society. Jak potom zhodnotit situaci, když víme, že ministryní bude žena, která vystudovala stejný obor a stejnou školu jako George Soros? Jak budeme hledět na to, že jezdí do Bavorska na Sudetoněmecké slavnosti? Budeme na to hledět s otevřenými ústy, anebo nás to už ani nepřekvapí? Co se změnilo po volbách? Změnily se figury, ale ne herní scénář. Figury opět pokračují ve stejné hře protinárodních procesů. A píšeme o tom jenom my, alternativa. A to prostě už někomu začíná silně vadit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Všetky mimovládky, ktoré sú financované zahraničím by mali zo zákona zakázať!!!

Lud.
Návštěvník
Lud.

A tolik lidí si stále myslí, že Babiš je spása, a že zabrání migrací. Vždyť on mění názory každou chvílí, protože žádné nemá, pouze honí vlastní zájmy a lidí jsou mu k tomu jen prostředkem !!!!!!

Hroutící se vláda
Návštěvník
Hroutící se vláda

Andy to zmanažoval výborně. Od dotačního průseru s Čapím hnízdem odvedl pozornost médií tím, že sestavil vládu z podvodníků. A nakonec si nechá dosadit Kalergiho kobylku. Tohle by gojím nevymyslel. Mutti musí být mo… samým blahem. Očekávám, že kromě “demokratickýho bloku” se příště do sněmovny nedostanou ani soc. dem. a komouši za podporu a podíl na téhle vládě.

Zdeněk
Návštěvník
Zdeněk

Dobře nám tak ,co jsme si navolili ,to máme a bude hůř,my češi jsme hovada.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Projde ta prasnice z SDK/strana držitelů koryt/ a Havel jugend….?? https://www.novinky.cz/domaci/478284-ostry-spor-mezi-ano-a-cssd-na-ministerstvu-prace.html

konzerva
Návštěvník
konzerva

Socani z SDK totálně rozložili toto ministerstvo a teď ječí , že tam chtěl někdo udělat pořádek… kudy chodil tudy… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jeste-Malacovou-ani-nejmenovali-a-uz-je-na-ministerstvu-boure-Hrozi-ze-bude-pokracovat-v-praktikach-Marksove-varuje-namestek-544692

konzerva
Návštěvník
konzerva

comment image

.B.
Návštěvník
.B.

Fabian Society, to je ta, co má heslo “when we strike, we strike hard”?

sys
Návštěvník
sys

Pakáž.

Marketka
Návštěvník
Marketka
malostranska
Návštěvník
malostranska

Hustý. Ze sadistickýho transvestity udělali svatou. Potom se není čemu divit, když Franta podporuje nasunutí našich katů.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dik Marketko. Nejdrive jsem to take chtela napsat ze jeptiska Tereza nebyla zadna svata.

Neklid
Návštěvník
Neklid
Milada
Návštěvník
Milada

Kazdymu clenu Hnuti Zit Brno – 5 migrantu do jejich domacnosti bez prispevku statu a hned by drzeli hubu.

zločas
Návštěvník
zločas

Nemožné!To bude muset vyčistit ulice !

J.K.
Návštěvník
J.K.

Nenechme se energeticky vytočit. Není dúvod. Právě o to jim jde. Je potřeba si uvědomit jak funguje Systém.

Vadim Zeland: ” V průmyslové společnosti se jedinec v podstatě mění ve šroubek, který už žádný velký rozum nepotřebuje. Stačí jenom, když dobře mačká tlačítka. . Zdraví, svobodní a inteligentní lidé jsou nám k ničemu a vyloženě nám v naší politice byznysu škodí.
Není těžké předpovědět, že lidé v budoucnosti nejspíš porostou ze zkumavek. Co to budou za lidi, také není těžké odhadnout. Technogenní strava jako každé narkotikum kalí vědomí naprosto bezprostředně. Vědomí je pak přesně vyfrézováno podle potřeb systému, ale nikoli pro potřeby daného jedince. A navíc je současný jednotlivec posazen na informační jehlu a bez vnějšího toku informací se nedokáže obejít. Tento proud nakonec vystupuje jako klíčový faktor, který společnost noří do nejhlubšího kolektivního snění.

Jakmile se civilizace vydala na technogenní cestu rozvoje, zafungovaly zákony, jež se dříve neprojevovaly. Nyní se jejich působením technosféra nevyhnutelně sráží v matrix. Matrix je konglomerát, systém, kde člověk dostává roli baterky, jež systém živí. Nejde jen o techniku, jíž se člověk obklopuje, ale o obecné informační sítě, sociální sítě a když se lidé do nich dostanou, ocitnou se v moci systému.
Už to není tak, že člověk ovládá systém, ale systém plně kontroluje člověka a podmaňuje si jej.
Matrix je všeobecná hloupost plus kyborgizace celé společnosti. A kyborgizace společnosti je opět všeobecná hloupost plus sjednocení všech idiotů do jedné sociální sítě. Potom evoluce vědomí se otáčí a nestoupá o stupeň výš, ale vrací se zpět cestou involuce do výchozího bodu … kde opice nejsou předky člověka, nýbrž jeho nižší větví – degradanty .

Pochopte každý šroubek musí mít přesně tolik energie, aby plnil své funkční povinnosti, nic víc, nic míň. Takže záklopka života je využívána k regulaci naši funkčnosti. Elektromagnetické záření a syntetická strava ji přivírají. K tomu jim pomáhá medicína a farmakologie. Nároky na šroubek nejsou vysoké: Seď na svém pracovním místě, ve své buňce a podle potřeby mačkej tlačítka. Vytvářej produkty systému a konzumuj vše, co ti dává. Dodržuj princip společnosti: „Pokud to tak dělají všichni, znamená to, že je to správně.
A především buď stále v kontaktu, na síti. Buď v systému se svými přáteli, neopouštěj je, buď stále připojen.“

Pamatujte si, že v technogenním systému vaše životní zdroje již nepatří jen vám, ale i systému, který si na ně brousí ve stále a stále větší míře své zuby.

Co člověk potřebuje na to, aby mohl samostatně nakládat se svým osudem? Tři jednoduché, ale zároveň ne úplně dostupné věci:
– svobodnou vůli
– svobodné vědomí
– svobodnou energii

Jen tak, ale dostupné nejsou, protože v systému (Matrixu) existují tři faktory, které vám v tom brání:
– lapená pozornost
– zakalené vědomí
– zablokovaná energie

Základním problémem mezi systémem a vaší osobností vzniká z nesouladu, že duše prosí o jednu věc, ale systém diktuje něco jiného. Člověk si to jasně není mnohdy schopen uvědomit, kde vlastně leží pravda a kde je to jen záměr systému. Jakmile vás něco tíží, ono cosi je hned důležité a je pro vás zle! Důležitost blokuje tok svobodné energie. Tento blok vás ochromí, ztratíte schopnost jednat efektivně a už vy neovlivňujete události, nýbrž ony řídí vás.

Důležitost se odstraňuje tím, že si ji uvědomíte. Jakmile procitnete a uvědomíte si, co přesně vás tíží, půl práce máte za sebou. Důležité věci nad vámi mají moc do té doby, dokud nevědomě sníte a „strašák se skrývá ve skříni.“ Musíte „skříň otevřít“ a pozorně se na předmět své důležitosti dívat z více úhlů pohledu, dokud se nezmění vaše lpění na něm. Jakmile snížíte lpění, dojde k odblokování vaší stojaté energie. Proto již nečekejte, nebojte se, nepřemýšlejte více o tom – jednejte tak, jak to momentálně cítíte, že by se vám líbilo. Chcete-li odstranit blok důležitosti, musíte si jej uvědomit a odstranit ho jednáním.

Rozhodně si potřebujete osvojit zvyk, že vždy, když budete mít pocit, že vás něco tíží, probudíte okamžitě svou pozornost. Líbí se mi to, co po mně chtějí? Ve společnosti funguje minimálně tolik virových stereotypů, kolik existuje nemocí. Snadno již rozpoznáte mentální virus a v klidu, s vnitřním úsměvem, se s ním rozloučíte – dál se s ním již neztotožňujete.”

A pro pochopení proč někteří lidé jednají, tak jak jednají, lze najít zde: Strážci Systému (SS)
http://spiiiidy.blog.cz/1501/strazci-systemu-ss