Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle...

Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle svědků odtrhnout 3 chlapi. Žena má těžce zraněnou nohu, je po operaci, koleno vyztužené kovem! Babišovi nezbude nic jiné, než přijmout migranty! Když globalisté kácí les, poteče krev!

Napadená Rakušanka, foto z nemocnice.

Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle svědků odtrhnout 3 chlapi. Žena má těžce zraněnou nohu, je po operaci, koleno vyztužené kovem! Babišovi nezbude nic jiné, než přijmout migranty! Když globalisté kácí les, poteče krev!

V Rakousku zažili další útok. Jak nás včera upozornil do redakce jeden z našich čtenářů, ve Vídni došlo k dalšími incidentu v podobě útoku migranta na místního obyvatele. Osmnáctiletá muslimka ze Somálska brutálně napadla 54-letou ženu na ulici se dvěma psy. Bavila se přes plot se sousedkou, když po chodníku se blížila žena zahalená v muslimském hábitu. Rakušanka věděla, že muslimové nenávidí psy, a tak oba dva své psy, z nichž jeden je slepý, hluchý a má jen tři nohy, přitáhla na vodítkách blíže k sobě. Jenže to nestačilo. Muslimka začala ječet jako smyslů zbavená, že psi jsou nečistá zvířata a napadla fyzicky Rakušanku a začala ji škrábat nehty, pěstmi tlouct a obě spadli na zem, kde útok pokračoval.

Při pádu si Rakušanka rozbila koleno tak nešťastně, že už nepůjde spravit a do smrti tak bude kulhat, resp. chodit o holích. Kolemjdoucí lidé přiběhli ženě na pomoc, ale rozzuřenou Somálku podle svědků z místa činu zpacifikovali až tři muži, když ji museli od napadené ženy odtrhnout. Právník Rakušanky nyní hodlá žalovat rakouský stát o úhradu léčebných výloh poškozené, protože muslimská azylantka ze Somálska nemá zdravotní pojištění. Podle názoru právníka toto pojištění má za azylantku platit stát, neboť rakouský stát udělil azyl, a právě stát musí za azylanta platit sociální a zdravotní pojištění. Informaci přinesl největší rakouský deník Kronen Zeitung [1][2].

Oba dva psi poškozené Rakušanky. Somálská žena (útočnice) je v Rakousku legálně, má status uprchlíka.

Samozřejmě, že v českých mainstremových médiích je ticho po pěšině. Informace by podlomila vykreslovaný obraz muslimů jako kulturních obrů a dobrotivců. Pravda je ovšem taková, že podobných útoků bude přibývat a Česká republika pod Andrejem Babišem po podzimních volbách naplní první z kvót, kterou požaduje Angela Merkel za to, aby na ČR nebyly uvaleny dotační sankce. ČR musí zpětně přijmout za každý rok, kdy nepřijímala migranty ve stanovené výši, všechny migranty, tj. 1500 migrantů za roky 2015, 2016 a 2017 plus 5,500 migrantů v roce 2018. Do konce roku 2018 tak by mělo být v ČR 10,000 migrantů přerozdělených z Německa. Alternativou B je nepřijetí migrantů a placení nákladů za jejich integraci v jiné zemi EU. Na tomto modelu se o víkendu dohodla Angela Merkel s Emanuelem Macronem. Nabídku nyní budou muset posoudit země V4.

Angela Merkel drží Babiše pod krkem kvůli mamutí firmě v Německu

Členská země EU, která z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo nechce naplňovat kvóty přijímání migrantů, bude za každého migranta platit jiné zemi EU náklady na jeho integraci. Náklady by se odvíjely od toho, v jaké zemi EU by byl migrant integrován. Pokud v Německu, vyšlo by to opravdu draho. O víkendu na ARD zazněla částka, roční náklad na integraci migranta do společnosti (nejen peníze na jídlo, oblečení a ubytování, ale platby agenturám, jazykovým školám, integračním centrům, platby sociálního a zdravotního pojištění) přichází Německo na téměř 1.6 milionu EUR ročně. Sami si spočítejte, na kolik peněz by to přišlo český státní rozpočet, když podle plánovacího normativu z Dublinu má ČR v roce 2020 přijímat 85,000 migrantů ročně. Takové náklady by zasekly tak obrovskou sekyru do státního rozpočtu ČR, že by se varianta B ekonomicky nevyplatila.

Počátek výstavby Babišovy továrny na chemická hnojiva ve Wittenbergu.

Varianta C je potom čistě sankční model, který navrhl už dříve Martin Schulz. Země, které nepřijmou migranty podle varianty A nebo B, budou čelit sankcím v podobě omezení volného pohybu zboží, osob a kapitálu. To by zlikvidovalo český exportní systém. K takovém variantě ovšem nedojde, protože Andrej Babiš je připraven kvóty naplňovat, v Berlíně se s tím počítá jako se samozřejmostí, a to z toho důvodu, že jeho Agrofert Deutschland tady v Německu staví největší továrnu v EU na umělá hnojiva ve Wittenbergu s přispěním unijních dotací. Babiš nepůjde proti politice Angely Merkel, protože má v Německu obrovské investice a to, co mu prochází v Česku, by mu v Německu neprošlo. Proto se očekává přistoupení Babiše ke kvótám na migranty poměrně záhy poté, co na podzim sestaví vládu. Z ekonomického hlediska nic jiného nepůjde udělat. Varianta B je ekonomická sebevražda, varianta C by položila průmysl a export.

Globalisté chtějí, abyste neměli děti, abyste nejezdili a nikam nelétali!

Rád bych zde upozornil na článek [3], který vyšel na iDnes.cz. Jedná se o studii švédské univerzity v Lundu, která doporučuje, aby lidé v Evropě a obecně v západní civilizaci, která nejvíce znečisťuje ovzduší, měli o jedno dítě méně. Jenže dnes je v západní populaci porodnost v průměru 1,67 dítěte, takže snížení porodnosti o jedno dítě nás dostane na číslo 0,67 dítěte, takže to znamená pro menší část populace západu žádné dítě a pro zbytek potom jenom jedno dítě. Studie z Lundu argumentuje tím, že když se sníží populace západních zemí, sníží se uhlíková stopa planety, emise. Jenže zároveň bude třeba uchovat v chodu průmysl. Jenže jak, když příchozí migranti nepracují? Ano, odpověď už znáte. Roboti. Právě proto v poslední době globalisté natolik usilují o robotizaci a automatizaci výroby.

Amazon Prime Air je doručování zásilek zákazníkům pomocí dronů s GPS navigací.

Amazon doručuje v USA a ve vybraných zemích západní Evopy balíčky pomocí dronů a obchází tím nutnost lidské práce, zásilkových služeb a doručovatelů. Elon Musk ve spolupráci se západními automobilkami připravuje systém automatizované výroby power baterií k napájení elektrických aut. Francie chce od roku 2040 zakázat prodej aut na fosilní paliva [3]. Google a další globalistické firmy a automobilky chtějí zavést vozidla s autonomním řízením, které bude auto řídit za vás, nebude porušovat předpisy, nenastartuje, pokud nebudete mít zaplacené povinné ručení nebo nezaplacený poplatek u státní správy, policie vás při kontrole zastaví tím, že vám sama vypne motor a zaparkuje si vás u krajnice a další věci, ne nepodobné orwellovským vizím. Elon Musk před dvěma týdny básnil v Pasadeně v Kalifornii před zástupci policie, jak autonomní řízená auta přinesou pořádek na silnicích, jak k nastartování vozu bude potřeba oční sken duhovky, jak policie bude moci člověka na dálku zamknout v autě a auto dostane příkaz, aby s ním samo dojelo k policejní stanici.

Všechny zdroje planety budou vrženy k dosažení cíle pro horních 100,000 elit! Lidstvo se musí přestat pohybovat po uhlíkové ose, ale to znamená nenarodit se!

O Muskově prezentaci autonomního řízení připravuji extra článek, ale jak sami můžete vidět, brzy nebudou potřeba už ani řidiči. A tady nyní pozorně sledujte souvislost se studií švédské univerzity. Už před časem jsem na Svobodném rádiu hovořil o tom, že globalizace je o cestě v k vybudování společnosti na bázi neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví. Nevolnictví znamená, že se nemůžete stěhovat z místa, kde žijete. Potřebovali jste k tomu kdysi souhlas šlechty, pro kterou nevolník pracoval na poli. Neofeudalismus, který globalisté implementují okolo nás, je derivátem tohoto modelu. Dnes vás v místě bydliště drží banky, jako novodobá šlechta. Drží vás kvůli hypotékám a úvěrům. Jenže to pořád ještě nestačí. Lidé cestují. A tím, že cestují, tak vytváří chaos a stav, že lidé se dostávají mimo kontrolu systému.

HTC Vivo. Zatím jen pro hry na PC, ale brzy, až přijde 4K a 8K kvalita obrazu, zařízení nabídnou virtuální dovolené, které nerozeznáte od reality po optické stránce.

Právě proto studie z Lundu doporučuje, aby kromě toho, že lidé budou mít o jedno dítě méně, tak aby přestali létat letadly a aby přestali jezdit auty. Co se tím sleduje? Omezení uhlíkové stopy? Ne. Jde o nasunutí nevolnictví v plném rozsahu, jde o přivázání lidí ke gauči a křeslu, kdy cestovat budou jen pomocí 3D brýlí pro virtuální realitu (HTC Vivo a Oculus Rift brýle jsou již v prodeji a jsou to jenom první vlaštovky), jídlo si nakoupíte z gauče a dovezou vám ho domů drony nebo robotická auta, zaplatíte na webové stránce za jídlo kartou. Tou samou kartou si nakoupíte do svých 3D brýlí dovolenou. Třeba na Tahiti nebo na Maledivách. Normálně byste se tam nedostali, protože cenové relace jsou šílené, ale virtuálně se tam dostanete za 100 EUR. Tomuto se říká digitální ekonomika. Dobře si toto označení pamatujte, budete ho slyšet čím dál častěji.

Digitální ekonomika vytvoří elektronický koncentrák a připoutá člověka k jednomu místu od narození do smrti. Už nebude potřeba jezdit pro nákupy a mít osobní auto. Všechno přivezou roboti!

Digitální ekonomika je vrcholným dílem, tečkou na konci globalistické symfonie, je to finální část implementování neofeudalismu. Budete sedět doma se 3D brýlemi na očích, protože cestovat “in natura” bude v budoucnu neskutečně drahé a mnozí to budou mít dokonce zakázané, protože banka zakáže člověku s autonomním autem jet do zahraničí, mimo stanovenou trasu z domova do práce anebo do Tesca, protože by to mohlo znamenat, že nevolník chce někam zmizet a chce přestat platit splátky. Létání letadly postupně bude vyhrazeno jen těm lidem, kteří se na letišti svléknou donaha, aby úředníci zjistili, že neskrývá bombu a potom bude muset doložit, proč jede do cizí země a jaké tam má cíle. Úředník zjistí, jestli má povolení od věřitelů k vycestování, od banky, od leasingové společnosti, od lichváře. To všechno bude obsahovat digitální ekonomika.

Rozvážkový robot Starship rozváží zboží, které si lidé nakoupí přes internet. Už žádný poslíček, jenom robot.

Život pro spodních 5 miliard bude nesnesitelně stereotypní, uzamčený do rituálů práce a zábavy v uzavřeném a sledovaném prostoru. Jenže na samotném počátku bude vytvoření a vybudování pekla na Zemi. Krok v rámci globalistického Syndikátu. Všechny fosilní zdroje pro ně (Syndikát), veškerá práce za nízké mzdy v nevolnickém postavení pro nás ostatní. Už to v diskusi pod jiným článkem naznačil administrátor a já to pouze podtrhnu a zopakuji: Globalizace je závod o záchranu lidské rasy na cestě pryč z této planety. Ekonomická stránka globalizace je jenom hrou kapely na 1. palubě globalistického parníku, zatímco Titanic jde ke dnu.

Globalizace není v principu o ekonomice, je to pouze vedlejší produkt procesů úspor zdrojů a řízení globálního chudnutí západní civilizace ve prospěch kumulace fosilních zdrojů pro “vyšší účel”!

Ten, kdo kontroluje peníze a kapitál, nepotřebuje ekonomiku, aby vydělával více peněz. Peníze pro elity nejsou cílem, ale prostředkem. Vydělávat peníze, když si je mohou natisknout? To je absurdní nesmysl. Elity si peníze mohou natisknout, ani to už vlastně nemusí, stačí v počítačích bank vyrobit nové jedničky a nuly. A za ty peníze si zdroje koupí. To, o co se hraje, je relokace neobnovitelných zdrojů planety od použití pro spodních 5 miliard k použití pro horních 100,000 elit a jejich vyšší účel a zároveň udržení miliard lidí doma, aby se nepohybovali a tyto fosilní zdroje nečerpali na jiné “nepodstatné” věci jako jsou auta nebo letadla. A k čemu potřebují elity tak obrovské světové zdroje jen pro sebe? K vybudování infrastruktury pro opuštění umírající planety Země. GP nemá jinou planetu, to zaznělo nedávno od Pjakina. Bohužel, zamlčel jednu dost podstatnou informaci, že Syndikát jich má hned několik. Ale nebudu tady kritizovat Pjakina za to, že pouští jenom polovinu informací. Koneckonců, pracuje ve prospěch své země, ne proti ní.

Vůz Tesla S Elona Muska vybavený autonomním řízením.

Touto velkou oklikou jsme se odklonili od události ve Vídni. Jenže právě tato malá událost je malým střípkem z mozaiky globalizace a nastoupené cesty k digitální ekonomice, která bude mít charakter brutálního neofeudalismu. Zatímco lidé budou platit za vodu a vzduch, který v budoucnu bude dražší než cokoliv jiného (sucha, umírající zeleň, zastavování fotosyntézy, nárůst dusíku v atmosféře, proces dušení civilizace popsaný globalisty ve vizi New Age), tak elity a horních 100,000 lidí, miliardářů, ekonomů, politiků, vědců a inženýrů začne upírat své oči vzhůru k obloze. Doporučuji studovat signály a informace okolo vás z jiného hlediska, než je pohled židovsky-ekonomický. Posuzujte ho z pohledu přežití lidské rasy. Pochopíte mnohé aspekty a nelogičnosti, které dnes činí politické reprezentace a tzv. globální elity. Útok ve Vídni a mlčení mainstreamu v celé Evropě je signálem, že když globalisté kácí les, poteče krev.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Nu, zajímalo by mne, jak odhodlanou a uraženou muslimkou by ta černoška byla, kdyby potkala na ulici například mne s mým psem. Můj pes váží asi 60kg a je to Moskevák!

styx
Návštěvník
styx

hlavne ze musk nedavno varoval pred AI ako skazou ludstva.
nikto nikam z tejto planety nepojde. Hadam si nemyslite, ze niekto poleti na Mars v tych chatrnych raketkach chranenzch hlinikovou foliou a par cm mineralnej izolacie. Jedna mikrometeoreticka burka a cela ta raketa bude ako sito.

woanational
Návštěvník
woanational

Takze pratele !! Uz mne opravdu irituje ten nesmyslny termin GP – Global Prediktor. Soucasne peklo na teto planete a balancovani na hrane 3,. svetove je dilo pouze jedineho bestialniho ksindlu – bohatych sionistickych ZIDAKU (Soros, Rothschild, etc.). Ti jsou ztelesnenim dabla na teto planete a vsechno zlo, nestesti utrpeni, bida a valky jsou jejich dilo!!! . A prave oni se snazi nastolit ten jejich bestialni a totalitni New World Order (Novy Svetovy Rad). To oni plne financuji a organizuji vrazednou invazi muslimackeho a negroidniho biologickeho odpadu do Evropy. Hlavnim cilem teto vrazedne invaze je TOTALNI GENOCIDA BILE RASY V EVROPE – tedy nas, nasich deti a nasich vnuku. Z tohoto duvodu je treba tento vrazedny odpad likvidovat bez slitovani. A hlavne je treba zlikvidovat ty bestie, ktere tuto invazi financuji a organizuji. Kazdy kdo tuto vrazednou invazi jakymkoliv zpusobem propaguje nebo podporuje je VLASTIZRADCE a patri pred popravci cetu. Jedine tak muzeme nase narody zachranit. V pripade ilegalniho prekroceni nasich hranic timto vrazednym odpadem je treba to strilet bez slitovani !!!! V zadnem pripade se po podzimnich volbach nesmi stat predsedou vlady BABIS. Jedinym prijatelnym kandidatem na predsedu vlady CR je Tomio OKAMURA. Je OPRAVDU VE VASEM NEJVYSSIM ZAJMU volit Stranu prime demokracie Tomio Okamury, aby se stal predsedou vlady. Jedine timto zpusobem muzete zajistit svobodu nasi vlasti a stastnou budoucnost vasich deti a vnuku. Islam a vsichni jeho vyznavaci MUSI BYT BEZ SLITOVANI ZLIKVIDOVANI !!!
Pro tuto zrudnou ideologii neni v nasi vlasti ani v Evrope misto. Kazda muslimacka spina, ktera nosi hidzab, burku, tyto hadry nosi jako symbol nadrazenosti jejich expanzivni, zvracene ideologie nad NAMI. Proto jim musime v nasi zemi vytvorit maximalne nepratelske prostredi. Bohuzel zatim je nemuze ani lyncovat. Ale i to se muze zmenit !!! Zalezi jen na tom jak budete volit v podzimnich volbach !!! Casu jiz mnoho nezbyva. Bruselske bestie musi byt v nasi vlasti BEZ SANCE !!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

S timto komentarem naprosto souhlasim. Vedou se valky pro zidacko chazarske zajmy. Zid nikdy nema dost a jeho smyslem zivota je hrabat bohatstvi na ukor druhych dokud nechcipna. Jestli se zidak Babis stane premierem, tak to CR muze rovnou zabalit.

toom
Návštěvník
toom

no myslim ze Tomio taky keca BOHUZEL a da zpatecku neni sila kterou se to da zvratit. jsou prilis zbabeli

mantid
Návštěvník
mantid

Dle dosavadních dostupných informací policista somálského původu Mohamed Noor zastřelil v Minneapolisu čtyřicetiletou učitelku jógy a meditace Australanku Justine Damond, která hlídku sama přivolala na pomoc z podezření sexuálního útoku v blízkosti jejího domu. Zastřelena byla v županu, když u okýnka policejního auta hovořila s policisty. Policisté měli při zásahu na těle kamery, ale během incidentu nebyly zapnuté. Ani kamera umístěná v autě střelbu nezachytila.
Případ vyšetřuje nezávislý minnesotský Úřad pro veřejnou bezpečnost, aby policie nemohla pátrání ovlivnit.

Zdroj: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zena-zavolala-hlidku-kvuli-sexualnimu-utoku-policista-ji-z-neznameho-duvodu-zastrelil-34459

Tak snad to nedopadne jako u justice v ČR, kdy Aneta Rodová spáchala sebevraždu v domě vlivného libanonce Ahmada Ibrahimtíma, že si pod vlivem kokainu opakovaně propodla plíci a třikrát srdce.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-annou-rodovou-0yi-/krimi.aspx?c=A160919_154203_krimi_cen

Ale tak hlavně, že Lenka Bradáčová je s postupem vyšetřování spokojena.

Bída, bída, bída.

mantid
Návštěvník
mantid

Zatím poslední shrnutí k případu zde:

https://svobodnakultura.wordpress.com/2017/07/21/smrt-justine-damond-je-vysledek-politicke-korektnosti-a-islamu/

s původními zdroji v mega článku zde:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4711218/Killer-cop-Mohamed-Noor-sued-woman.html

Jinak stav zraněné Češky při útoku na turisty v egyptském letovisku Hurghada se prudce zhoršil:

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/444378-stav-cesky-pobodane-v-egyptske-hurghade-se-prudce-zhorsil.html

Nemám tak vůbec za zlé, že se v Česku objevuje “zub za zub” a stupňují se tak výpady vůči hadrovníkům:

https://www.novinky.cz/krimi/444280-zena-si-cestou-na-koupaliste-fotila-muslimky-pak-jednu-napadla.html

xzden
Návštěvník
xzden

Mimochodem pokud jde o temnou budoucnost záp. Evropy, např negerská samospráva v tzv Zimbabwe vypadá takto:
https://www.youtube.com/watch?v=UQHhRxFWEaY

Začlo to zvěrstvy Číňany zfanatizovaných negrů ze ZANLA, vesměs na černých rhodesanech loajálních k vládě. Teroristé postupně napadli Rhodesii ze všech stran (nejdřív ze Zambie, pak i z Angoly a Mosambiku, s podporou tanků a dalších těžkých zbraní ) , začal exodus především bělochů, a pár nejtvrdších a nejzkušenějších chlapů všech ras + čistě negerský elitní Rhodesian African Rifles (zkr RAR), nemělo šanci ustát ukončení podpory JAR a totální ekonomickou blokádu. Samotná JAR po pádu Rhodesie napadaná rovněž ze všech stran (hlavním bojištěm se stala dnešní Namibie), padla do 20ti let po Rhodesii , nyní je celá Afrika “černá” a rasistická, A invaze kobylek byla otočena na sever – směr (dosud) “bílá” Evropa.

Rhodeské country ( John Edmond):

na památku jedné rhodeské Alouette III
https://www.youtube.com/watch?v=RVsNDSZWcOI

na památku operace Gatling (likvidace terooristických základen ZANLA v Zambii jediným úderem po sestřelení letadla rhodeských aerolinií)
https://www.youtube.com/watch?v=LXDoUYYeUEQ

na památku elitních RAR:
https://www.youtube.com/watch?v=m7mQ7N8e7ac
původní bojová píseň RAR:
https://www.youtube.com/watch?v=mnu2lMunSPY

na památku rhodeské lehké pěchoty:
https://www.youtube.com/watch?v=clIjgSPRSqY

moderní a properující Rhodesie (8mm a 16mm filmy z první poloviny 70.let)
https://www.youtube.com/watch?v=iYDg3ofh7dM
https://www.youtube.com/watch?v=8Inq-nszYdo

Rhodesie byla po vyhlášení nezávislosti na Británii multikulturní stát v pravém slova smyslu, (negerský) rasismus nastolil až bolševický režim s podporou – jak se dnes moderně píše neo-marxistického- Afrického národního kongresu (africká obdoby bruselského Evropského parlamentu).

xzden
Návštěvník
xzden

pro mínusáře: Když Británie dala svým africkým koloniím samostatnost, akceptovala pouze přeměnu na jakkoliv krvavé negerské autokracie (vč “řezníka z Kampaly” v Ugandě), nezávislost Rhodesie nikdy neuznala a naopak zhruba v té době vtrhly do země první hrdlořezové ze ZANLA Jedna z fotek způsobu “boje za nezávislost”, 2 děti a jejich matka po útoku na missii Vumba r.1978:
comment image
(do google např elim mission , výpis knihy o masakrech křesťanských misií v Rhodesii: http://www.rhodesia.nl/mission.htm )
Nebo rhodeská publikace o “boji” ZANLA (= africká obdoba Rudých Khmerů) z r.1974:
http://africainthephotobook.blogspot.cz/2016/06/anatomy-of-terror.html

Jediná Rhodesie a JAR zůstaly na celém kontinentu dlouho prosperitní jen díky tradici bílého osídlení, které v případě JAR sahalo hluboko do středověku: rozvinutý průmysl, farmářství apod- . tj žádné otroctví ála USA (!) jak se neo-marxisté snaží sugerovat.

b.k
Návštěvník
b.k

http://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=614136

Obzvlášt muslimové samotní by si to měli přečíst

kari
Návštěvník
kari

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/195699-nemecko-opet-na-nohou-tisic-uprchliku-utocilo-na-zeny-a-policisty/
Nemecko na nohou. Tisic migrantu zautocilo na policisty a zeny…To je ale prekvapeni, co Andela cekala, ze bude, kdyz jich do Nemecka pustila miliony?
A nebo: Andelka prestala byt poslusna holcicka, a bratrickuje se s Putinem? Ze by varovani? No ja jen, ze kdyz tech migrosu utoci tisic najednou, tak to mohl byt organizovany utok….

shango
Návštěvník
shango

Negerske spína žadné splátky platit nikde nebude.

kari
Návštěvník
kari

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=443872&sId=&mId=
Lidi proberte se trochu. ☺ Tohle dilo, Babise, chcete volit? Ten je tak blbej, ze podvadi i pred volbami. Nebo ne, on neni blbej. On si je naprosto jisty, ze mu vsechno projde. To si myslite, ze po revoluci, v dobe divoke privatizaci, nekdo prisel k miliardam jen tak? Ze clovek, ktery hybe stamilionama jen tak s rukou v kapse, bude rozumnet obycejnym lidem, chapat jejich problemy, potreby, realny stav obycejnych lidi? Prosim, alespon se nad tim, jakou neomezenou podporu Babis ve vsech medii bez vyjimky ma, zamyslete. Dik.

heron
Návštěvník
heron

No a mezitim nam budou rikat, ze pokud to s planetou myslite skutecne dobre, tak nemate rozhodne pracovat na potomstvu. Samozrejme vime vsichni o co jde, ale jen bych tak selskym rozumem dodal, ze me osobne se nelibi situace, kdy treba obycejnej Nemec nema problem nekolikrat do roka nastoupit na letadlo a litat si jen tak z rozmaru, nebo protoze rad cestuje letadlem z jednoho koutu na druhy. Takovehle cestovani je uz opravdu pres caru a proste neexistuje, aby si ho kde kdo mohl jen tak dovolit. Ani Nemec, ani nikdo jinej. Mozna to zni tvrde, ale je to tak. Je uplne mimo misu byt letet do Australie, po tydnu se zbalit, letet na Zeland a pak treba do Japonska a pristi rok jina “poznavaci dovolena”. To je silenost. A o tom jak zelene to mysli EU uz vubec nic. Jenom kdyz si predstavime naockovana, prerostla jablka odkudsi ze Spanelska, kterym by se u nas darilo.
Jako netvrdim, ze clovek musi sedet na prdeli a neopustit svou zem, ale tohle jde fakt proti prirode. A nestydme se o ekologii mluvit jen proto, ze si ekologii privlastnili ekoteroristi a vsechno postavili na hlavu a ze i rozumna temata znevazili a zneuzivaji je hlavne proti tem, kteri se prave toho selskeho rozumu drzi. Viz tedy ten zmineny pripagandisticky clanek zde:
http://zpravy.idnes.cz/klimaticka-zmena-vedci-radi-mit-o-dite-min-f1i-/zahranicni.aspx?c=A170712_160448_zahranicni_kha

4321
Návštěvník
4321

Jak ukončit GP?

Chcete zabít GP?

Mějte, co největší spotřebu zdrojů. Zanechejte po sobě, co největší uhlíkovou stopu a mějte, co nejvíce dětí, které spotřebují, co největší množství zdrojů a zanechají po sobě, co největší uhlíkovou stopu. GP pak nezvládne odletět ke hvězdám a zabije ho sluníčko, sluníčkáře jednoho!