Šokující video: Demonstrace muslimů na podporu Islámského státu, policie je chrání! AKTUALIZACE

Šokující video: Demonstrace muslimů na podporu Islámského státu, policie je chrání! AKTUALIZACE

Šokující video: Demonstrace muslimů na podporu Islámského státu, policie je chrání! AKTUALIZACE
Aktualizace (14.09.2015)

Redakce AE News upozorňuje čtenáře, že níže uvedené video nezachycuje pochod Arabů “na podporu IS”, ale jiný průvod islámské komunity v Kodani. Informace Tomia Okamury, resp. Vlasteneckých novin, o původu a obsahu videa je tedy zavádějící a naše redakce se omlouvá čtenářům za dezinterpretaci, která vznikla převzetím tohoto článku z Vlasteneckých novin. Takovéto nepřesnosti diskreditují oprávněné obavy občanů ČR a všech iniciativ proti arabské imigrace, což se následně stává nejlepší municí pro různé neziskové organizace, které potom ihned diskreditují anti-imigrační politiky a jednotlivá hnutí, že na podporu svých projevů proti imigraci používají videa, která jsou ve skutečnosti o něčem jiném. Toto by se nemělo stávat a pan Tomio Okamura by měl příště být opatrnější při ověřování zdrojů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Původní text převzatý od Tomia Okamury:

Dnes mám pro Vás další šokující informace – v Dánsku proběhla veřejná demonstrace muslimů na podporu Islámského státu, a jelikož byla řádně předem nahlášená na základě sebezničujících pseudohumanistických zákonů EU, tak vše probíhalo za dozoru Policie, která demonstranty po celou dobu ještě chránila!

Podívejte se na video. Evropo probuď se! Bojujeme doslova o přežití Evropy a já již několik let osamoceně biju na poplach – a přestože mne a naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) média a ostatní politici neustále dehonestují či schválně ignorují, svoje názory měnit nebudu. Prosím Vás o hlasitou jasnou veřejnou podporu. A jestli se mnou souhlasíte, sdílejte všem Vašim přátelům.

alalam_635775065405479911_25f_4x3.jpg
Uprchlíci se snaží dostat do vlaku na nádraží v Budapešti

To, co si dovoluje Evropská unie a naše vláda, která neumí říct Evropské unii rázně DOST, přesahuje všechny meze. Přestaňme mlčet! Podpořte naše hnutí SPD, jelikož jsme jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany včetně vlády chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat. A jen upozorňuji, že na základě platného zákona o slučování rodin, který tato vláda odmítá změnit, tak když legalizujeme pobyt byť jediného ilegálního imigranta, tak jich tady budeme mít v krátké době násobně více, přičemž většinu z nich tady budeme živit, protože neumí jazyk a budou stejně jako v západní Evropě nezaměstnaní.

Tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL si nepřeje demokracii, kde by mohli rozhodovat občané, proto mi za poslední rok ve Sněmovně zamítli jak můj návrh zákona o referendu, tak zamítli i můj zákon o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků a také zamítli můj zákon o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Celkem jsem za krátkou dobu ve Sněmovně navrhl 14 zákonů.

Vláda také letos v létě již 2x zamítla návrh našeho hnutí SPD na referendum o setrvání v EU. A vláda také před dvěma měsíci zamítla ve Sněmovně náš návrh, aby bylo postaveno islámské právo šaría a džihád mimo zákon. Je tedy zcela jasné, co je cílem této vlády. Vláda také zamítla moje návrhy zákonů proti lichvě a ohledně exekutorů, kdy jsem chtěl skoncovat s tímto neadekvátním byznysem s dluhy. Zamítli také moje zákony na podporu rodin s dětmi a na zamrazení platů politiků a soudců až do roku 2017…

Zdroj: Vlastenecké noviny

Nedávno v České televizi probíhala debata, zda je možné rozpoznat, jestli uprchlíci nesympatizují s IS. Odpověď odborníka: “Nelze to rozpoznat, uprchlíci jsou pouze tázáni, jestli sympatizují s IS a všichni odpovídají, že ne.” Takže až všichni, kterým poskytujeme azyl před IS začnou v Evropě demonstrovat na podporu IS …

-Pozorovatelka-  13.9.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
milan
Návštěvník
milan

Erfurt, Nemecko, tento tyzden, co dodat. snad len aby ste zdielali, aby sa co najviac ludom otvorili oci. Oni sa nezastavia pred nicim.
https://www.youtube.com/watch?v=rPMgw_Xcdzw

Petr
Návštěvník
Petr

Nenechte se oblbovat, davová psychóza, debilní média, podle budov to není Kodaň a na plakátu vpravo je psáno arabsky. Asi tolik k článkům které kolují u nás.

zvezda scastia
Návštěvník
zvezda scastia

A tezko pak chtit, aby lide pod zjevne manipulativne zpracovanym videem debatovali o nebezpeci islamizace, protoze by hned byli za pitomce.
To je skoro fascinujici: vsichni se obavaji, ale nikdo neni schopen ve svych obavach skocit na Trubku a vybrat si tam behem 5 minut z nabidky stovek az tisicu videi. Na netu se pak urputne sdili naproste kraviny, z nichz (a z debat pod nimi) maji samozrejme nasi islamizatori obrovskou radost.
Jak je to mozne, ze obcane jsou naplneni opravnenymi obavami z islamizace a pritom ani nejsou schopni si sehnat par relevantnich informaci?
Bud to jsou pitomci, co si islamizaci zaslouzi, anebo jim islamizace v podstate nevadi. je nejaka treti moznost?

zvezda scastia
Návštěvník
zvezda scastia

Nevim jake vystoupeni z EU se tu resi. Korporace nam vladnou skrze politiky – Platby do bruselskeho rozpoctu jdou z penez obcanu – Dotace jdou jen smerem ke korporacim.
Z toho si lze odvodit, ze korporace a Brusel jedno jsou a neni zadny duvod, proc by politici meli chtit vystupovat z EU.

Jinak mne prekvapuje, ze senatorsky sekretariat nedokaze udelat resersi na urovni zaka druheho stupne ZS. Podstrci nam nejake video ze zimy (anebo jsou Danove tak zimomrivi, ze v lete nosi cepice a saly?) a tvrdi o nem, ze jde o demonstraci za ISIS (a pritom staci jen nahlednout do diskuze a vse si behem par vterin nasledne overit):

“Those are not ISIS or any „islamic state“ flags they are carrying. They are flags that have the Shahada on them, which simply says „There is no god but God, and Mohammed is the messenger of God.“ It’s basically the equivalent of Christians carrying „Jesus Saves“ signs/flags or writing „John 3:16“ on some poster board.”

Je to zamer, anebo jde o prachobycejny slendrian. Ono je to nakonec tak trochu jedno, protoze v obou pripadech z toho vyplyva, ze na takoveho zastupce lidu by si mel lid dat pozor a pri volobach okolo nej chodit po spickach.
Co myslite, je v politice uz koupene uplne vsechno, od socialnich inzenyru, prez neutralni stred az po oponenty?

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Když toto vidím, vzpomenu si na film Království nebeské. Tam si kovář obránce, evropan, obránce Jeruzaléma podal na znamení dohody ruku s muslimským dobyvatelem Saladinem.
Nyní se něco opačného děje v Evropě. Židé se schovali za velikou zeď, Evropa podává ruku, ale žádná ruka jí z druhé strany nejde na proti. Teda pokud nedrží ve své dlani EURA.
Nic než válka to nezpraví, bude zde boj o to na co jsou Evropani zvyklí. Zbraně již plují za migranty. Tak se připravte, nejsou to beránci boží.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Fakt je,že RUSLAN vozí do Damašku nádobí,ze kterého budou tábory pro uprchlíky.DRB je,že němečtí piloti mají po práci lukrativní melouch,místo chemtrails vozí běžence ZPĚT do Syrie..Tak si to přeberte…

Klára
Návštěvník
Klára

Proč tam máte obrázek z Indie? 🙂 Typické ženské oblečení sárí a dlouhé nezahalené vlasy do copu.

celeron22
Návštěvník
bantustan
Návštěvník
bantustan

neomarxistický pocit viny…Ještě za 200let budou Němci dosud žíjícím pamětníkum holocaustu posílat zadarmíko zbraně,ponorky a moderní logistiku..V Mnichově je SKANDÁLNÍ situace,kdy oběti německého koloniálního imperialismu MUSÍ spát na nádraží NA ZEMI..FOOJ FOOJ.

bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan

milí imigranti,tam nedýchá Moby Dick,ale hrdý ALBION

bantustan
Návštěvník
bantustan