Šokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“...

Šokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“ Vandasem spolupráci. Národní opozice na novém začátku

Šokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“ Vandasem spolupráci. Národní opozice na novém začátku

Redakce AE News získala exkluzivní materiál ze zákulisí Dělnické strany (sociální spravedlnosti) a tzv. Národní opozice, který naznačuje, že tajné služby ČR infiltrovaly a do značné míry delší dobu ovládaly činnost tzv. “extrémistické pravice” na české politické scéně. Redakce AE News neměla možnost tento doslova výbušný materiál ověřit, byl nám však poskytnut z důvěryhodného politického zdroje a tudíž jej zde uveřejňujeme v plném necenzurovaném znění. Redakce ráda poskytne publikační prostor na AE News protistranám, pokud se k informacím v článku budou chtít vyjádřit.

Na české národní scéně se začínají dít věci! Jen málokdo si toho všiml, média mlčí, a tak možná jen česká BIS začíná větřit. A co že se stalo tak zvláštního? Skandalizovaná a neprávem zcela přehlížená Národní demokracie, o kterou se média občas otřou jen kvůli „antisemitismu“ jejího předsedy Adama B. Bartoše či „úlisnému rusofilství“ jeho zástupce Ladislava Zemánka, rázně ukončila spolupráci s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti. 3. března to oznámil Bartoš. Proč by nás to mělo zajímat? Důvod je prostý. Bartoš naznačil, že známý „vůdce“ DSSS Tomáš Vandas může pracovat pro tajné služby. A to je vážná věc.

Zabijme Hada!

Asi bychom nad tím mohli mávnout rukou a vystačit si s konstatováním, že to není nic jiného než souboj dvou kohoutů na jednom hřišti, kteří spolu bojují o dominanci na národní scéně. Jenže Bartoš jen veřejně a nahlas vyslovil to, co si mnozí jen šeptají. Je pravdou, že národní scéna navzdory značnému potenciálu a nespokojenosti lidí s etablovanými politickými stranami i členstvím v nedemokratickém bruselském molochu neposiluje, ba naopak oslabuje. Výsledky Dělnické strany jsou rok od roku horší, její aktivity jsou čím dál hubenější a v jejích řadách sílí lhostejnost, apatie a znechucení. A z nemalé míry zato může styl Vandasova vedení, které umlčuje nespokojené hlasy a omezuje se na nekonečné omílání těch samých frází, jež snad někdy mohly být zajímavé a burcující, ale dnes už nezaujmou zhola nikoho. Dělnická strana nemá kromě cikánské otázky žádný program, nenabízí žádná řešení. Jejím programem je jedno – Tomáš Vandas.

[FOTO] Tomáš Vandas, předseda DSSS

Jaký to je rozdíl oproti mladé Národní demokracii! Ta během loňských voleb nabídla docela zajímavé tváře, zaujala předvolebním spotem („Evropská unie je zlem, které produkuje další zla. Je naší povinností se mu postavit… Zabijme Hada!“), který ji Česká televize odmítla odvysílat s vysvětlením, že by u části české veřejnosti mohla vyvolat negativní reakce, ale hlavně se snaží skutečně něco dělat. Její zástupci se účastní řady různých demonstrací anebo je rovnou organizují (od listopadu až do ledna tak každý den protestovali před protektorátní ambasádou USA), od počátku upozorňují na pravou a vskutku odpudivou tvář Majdanu, navazují styky se zajímavými lidmi v zahraničí (například s proklínaným Alexandrem Duginem), jsou jako mezinárodní pozorovatelé zváni k volbám v Novorusku, podporují utlačované Srby na Kosovu, s holýma rukama se nebojí postavit sedmitisícovému davu deviantů při srpnové Prague Pride, protestují proti židovským sletům v Praze, píší desítky a desítky článků, vydávají knihy, a dokonce už i noviny. A takto bychom mohli pokračovat. Národní demokracie se ale také snaží spolupracovat napříč politickým spektrem, pokud je to ku prospěchu lidí, národa a této země. Je to svým způsobem neobyčejně sympatické.

(Zakázaný předvolební spot ND)

Není proto ani divu, že podala ruku Dělnické straně, pod kterou si řada lidí představí jen vygumované nácky toužící po cikánské krvi (někdo by jistě přispěchal s doplněním, že bartošovci zase touží po té židovské, což je ještě horší). Asi nechtěla přistupovat na tu mediální hru, která z nich dělá extremisty, myslela si, že rozumně uvažující lidé pochopí, že nebezpečím nejsou žádní tzv. extremisté, ale zrádci z českého parlamentu a jejich páni z Bruselu, Washingtonu a Tel Avivu. Národní demokraté proto také iniciovali vytvoření Národního kongresu, jehož smyslem je volně sdružovat vlastenecké a protibruselské strany a další organizace s cílem vzájemné spolupráce a koordinace činnosti. A pozvali do něho i Dělnickou stranu.

S tím je teď konec. Po Bartošovi to v rozhovoru, který udělal sám se sebou, prohlásil ve čtvrtek i Vandas. Dělat to ale ani nemusel, když se podíváme na to, jak dopadl sobotní sjezd jeho strany, na němž byl zvolen téměř 98% hlasů. Vzhledem k jeho genialitě, téměř božským schopnostem a závratným úspěchům DSSS to přece nemohlo dopadnout jinak! Takže asi jediným nepříjemným zážitkem byl ranní příjezd do kina, ve kterém se akce měla konat. To totiž v noci někdo poničil. Udivuje, že z toho činu neobvinil „zrádce“ z Národní demokracie. Vždyť oni měli největší motiv, nebo ne?. Jenže to by se jeho soupeři hned dostali do médií (která útoku i výsledkům sjezdu věnovali podezřele velkou pozornost), kam se přitom dostat za žádnou cenu nesmějí, a on by tak pokazil úkol, který dostal od svých nadřízených. Ale to už trošku předbíháme.

Neschopný politik, ale o to lepší agent

Otázka zní: Nezpronevěřila se Národní demokracie sama sobě, když celou dobu prohlašuje, že chce přispět ke sjednocování národní scény a teď spolupráci rázně ukončila? Zdánlivě ano. Ve skutečnosti je tomu ale jinak.

Ve svém poselství členům DSSS jim totiž Bartoš nabídl, aby se přidali k němu, aby opustili stárnoucí a slábnoucí Dělnickou stranu a velkého kormidelníka Vandase, protože ten úmyslně podvazuje její síly, demotivuje dosud aktivní členy a řídí stranu jako diktátor. Ten diktátorský princip by ani nevadil, pokud by vedl k pozitivním výsledkům. Jenže za jeho „vlády“ jde celá národní scéna od desíti k pěti. Řada lidí už v posledních letech Dělnickou stranu opustila, protože už tu bídu a mizérii nemohla snést. Většina na politiku zanevřela a nechce o ní ani slyšet. A to je obrovská škoda, protože právě takových lidí se teď nedostává. Už delší dobu se proto šíří zvěsti o tom, jestli všechno tohle nedělá Tomáš Vandas záměrně. A přesně totéž nyní naznačil i Bartoš. Může tedy až doposud hlavní postava české národní scény ve skutečnosti pracovat pro stát, respektive tajné služby?

(Bartoš oznamuje ukončení spolupráce s „plukovníkem“ Vandasem)

Podle důvěryhodného zdroje z prostředí bezpečnostních složek, který z pochopitelných důvodů není možné zveřejnit, prý Tomáš Vandas spolupracuje s policejním útvarem zabývajícím se bojem proti tzv. extrémismu. Cílem této spolupráce má být nejen monitoring národovecké scény a jejích představitelů, ale hlavně diskreditace a podchycení „extrémně pravicových sil“ v České republice.

Vandas s touto složkou nemá spolupracovat zcela dobrovolně, ale byl ke spolupráci přinucen na základě kompromitujících materiálů souvisejících s jeho sexuální orientací a také výměnou za beztrestnost v několika kauzách. Spolupráce Vandase s bezpečnostními složkami se datuje minimálně od počátku vzniku dnes zakázané Dělnické strany, tedy od roku 2002, kdy spolu s ní vznikal i další projekt bezpečnostních složek, Národní strana, která se dnes již nachází v propadlišti dějin, protože její činnost nebyla potřebná. To Vandasova strana se na politické scéně etablovala lépe.

Aby Dělnická strana mohla vzniknout, bylo mimo jiné nutné předložit Ministerstvu vnitra petici požadující její vznik a podepsanou nejméně tisícovkou lidí. Podpisy si Vandas opatřil tím způsobem, že ukradl ze sekretariátu Republikánské strany podpisové archy, které měli Republikáni připravené pro případ, že by stát pozastavil činnost strany nebo ji dokonce rozpustil a bylo by potřeba rychle založit stranu novou. Vandas byl v té době tajemníkem Republikánů, tudíž pro něj odcizení dokumentů nepředstavovalo žádný problém. Vzhledem k tomu, že dokumenty byly připravovány pro stranu s názvem Nová síla, byla strana přejmenována na Dělnickou stranu až na ustavujícím sjezdu v lednu 2003.

Velmi zajímavé je, že přestože bylo Ministerstvo vnitra ze strany Republikánů upozorněno na způsob získání podpisů, nebránilo to tomu, aby byla strana bez jakýchkoli problémů zaregistrována. Pouze bylo doplněno několik neuznaných jmen. Později byla vina sváděna na liknavost úředníků, ale vzhledem k tomu, jaká pozornost je věnována národní scéně a jejím představitelům ze strany Ministerstva vnitra, těžko tomuto argumentu můžeme uvěřit. Zejména pokud si uvědomíme, že trojice zakládajících členů Nové síly – Martin Zbela (dnes už neaktivní), Jiří Štěpánek (současný místopředseda DSSS) a Tomáš Vandas (občas přiléhavě přezdívaný Tlumič) – byla velmi známá svou politickou orientací ze svého působení v Republikánské straně a z novin Republika, kde všichni tři hojně publikovali a za několik článků dokonce čelili trestnímu stíhání. Přesto přese všechno byla nová strana zaregistrována. Není to zvláštní? Bezpečnostním složkám se tehdy podařil husarský kousek. Jejich spolupracovníkem se stal přímo vrcholný činitel nově vzniklé strany, jejímž úkolem bylo nalákat „nebezpečné“ nacionalistické voliče a mít tak odpůrce režimu pod svou kontrolou.

Kšefty s Langerem Modrým ptákem

Dalším úkolem, kterým byl Vandas Tlumič pověřen, byla likvidace nově vzniklých a zdárně se rozvíjejících národně orientovaných stran, které nebyly pod kontrolou státní moci. Mělo to probíhat formou spolupráce s těmito subjekty a jejich postupným pohlcením Dělnickou či Národní stranou (která byla taktéž projektem bezpečnostních sil) nebo alespoň postupným rozeštváním a zneakceschopněním nepohodlné strany.

Byl proto vymyšlen projekt tzv. Národní pětky, která měla zahrnout všechny národně orientované strany, z pohledu státu „extrémně pravicové“. Do projektu se tehdy zapojili Republikáni Miroslava Sládka, Národní sjednocení, České hnutí za národní jednotu a samozřejmě Dělnická strana. Scéna byla připravena a divadlo mohlo začít. Oficiálním cílem tohoto projektu byla společná kandidatura všech národně orientovaných stran v parlamentních volbách 2006 a tedy netříštění sil účastí mnoha obdobně orientovaných subjektů. Když se ukázalo, že ani Dělnická ani Národní strana nejsou schopny ostatní subjekty ovládnout a podřídit své kontrole (a tudíž kontrole státní moci), podařilo se celou „pětku“ díky zinscenovaným sporům mezi Dělnickou a Národní stranou dokonale rozeštvat. Nepodařilo se sice dostat národně orientované strany pod kontrolu, ale díky rozdrobenosti těchto subjektů to pro vládnoucí garnituru nepředstavovalo větší problém.

[FOTO] Ivan Langer, bývalý ministr vnitra Topolánkovy vlády

Další indicií napovídající o skutečné Vandasově roli je pozadí událostí z října 2008. Tehdy se konaly krajské volby. V severních Čechách při nich hraje nemalou roli cikánská menšina, kterou se vždy před volbami snaží politici z různých stran získat na svou stranu. Dominantní slovo mají v této komunitě klanoví vůdci. Právě ty se pro sebe snažila získat ODS, která tehdy vedla českou vládu, jenže neuspěla. Ministr vnitra Ivan Langer se proto měl dohodnout s Vandasem, že cikány zastraší, aby nešli k volbám. A skutečně v den voleb 18. října došlo v Janově k silným nepokojům. „Policii se nepodařilo uhlídat nepovolený sraz tří set pravicových extremistů v Litvínově. Desítky radikálů pronikly až na romské sídliště Janov,“ psalo se na iDNES.cz.

A co z toho měla Vandasova strana? Značnou publicitu, což pro ni v té době stejně jako dnes znamenalo hodně. Právě v roce 2008 totiž byla na vrcholu sil, vázala na sebe všechny „nebezpečné“ nacionalistické síly a byla skutečným středobodem národní scény. Hned v prosinci 2008 podal týž Langer návrh na její rozpuštění. Podle všeho to ale nemyslel vážně, což se také odrazilo na výsledku řízení. Ke zrušení došlo až za „nepolitické“ garnitury židovského statistika Jiřího Fischera v únoru 2010. Díky těmto procesům se Dělnická strana stala všeobecně známou a získala nemálo sympatií. Po rozpuštění Dělnické strany se ale národní scéna dostala do krize, v níž se dosud utápí.

Národní demokracie v čele opozice. Kdy?

Projekt bezpečnostních složek tedy zjevně dopadl úspěšně. Poté, co Vandasovi „dělníci“ opanovali národní scénu, mohli být utlumeni. Nikdo kromě nich už nebyl absolutně relevantní. Národní strana, Národní odpor, Národní korporativismus a všechny další aktivní organizace už dnes neexistují. Posledních pět let, kdy se vzhledem k všeobecné krizi i odporu vůči bruselskému diktátu, zvyšoval jejich volební potenciál, národní síly paradoxně naprosto propadly. A hlasy nespokojených občanů na sebe vázaly tu více, tu méně „protestní“ partaje, jako byly Věci veřejné, Úsvit přímé demokracie či ANO. Těm ale tento režim vyhovuje, slouží mu a nic na něm měnit nehodlají. Není to zkrátka žádná opozice!

[FOTO] Jaký dopad bude mít infiltrace neparlamentních stran ze strany BIS na Národní demokracii??

Uprostřed zklamání a zmaru, umocněném výsledky posledních sněmovních voleb, se ale několik jednotlivců rozhodlo nevzdat. Založili Národní demokracii, zvedli témata, kterým se ostatní obloukem vyhýbají, a na zelené louce začali budovat novou stranu. Navzdory všem nepříjemnostem, útokům, materiálnímu ohrožení i malému množství prostředků prokázali během oněch čtrnácti měsíců svou životaschopnost. A nejen vůli k životu, ale i k MOCI. Protože nechtěli beztak dost slabé síly národní opozice tříštit, založili Národní kongres, ale když poznali, co je Tomáš Vandas a jeho lidé zač, odřízli se od něho a všechny schopné a iniciativní vybídli, ať přejdou k nim. Zdá se, že zdravé opoziční národní síly se začínají přelévat k národním demokratům. A tak by to i mělo být! Pochybnosti o „plukovníku“ Vandasovi jsou příliš velké. DSSS musí být odstavena, musí se jakožto projekt prohnilého a zkaženého establishmentu stát něčím, o co si slušný člověk ani podrážku neotře.

Ale kde jsou záruky, že není podobným projektem i Národní demokracie? Odpověď je nasnadě: Jaký zájem by stát měl na tom, vytvářet za této, jemu naprosto vyhovující, situace, kdy je národní scéna „v kómatu“, nový, evidentně životaschopný projekt? Naprosto žádný. Příčilo by se to zdravému rozumu, ale co je důležitější, i logice reálného fungování mechanismu státní moci. Bude proto zajímavé sledovat, co se na národní scéně po tomto odhalení bude dít dál. Kdy se stanou národní demokraté vůdčí silou opozice proti zkorumpované a zaprodané garnituře?

Radola Rys

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
opus
Návštěvník
opus

Já si mysím, že těch fiat alternativ bude požehnaně. Co se týče Svobodného Vysílače, tak tam už absolutně nejsem na pochybách, jen neznám “hodnost” jestli je Hlávka plukovník nebo kapitán, ale to je asi celkem jedno. 🙂

hideipplatinum
Návštěvník
hideipplatinum

V sázce bylo vše, nevlézt do pasti hada považuji za rozhodnutí prozřetelnosti. Slábnoucí Dělnická strana sociální spravedlnosti vůbec nehodlá ukončovat činnost, bude čekat i bez členů na budoucí volební úspěch, ale v hybernačním režimu. Tato strana se musí posuzovat v době rozkvětu. Vandas, který pečlivě upevnoval své pozice byl až moc dokonalý politik, který uvnitř ovládl vše. Ano Vandas měl na každého složku a dokonale anonymně kompromitoval nacionalisty. Dnes i díky tomuto videu se ukazuje jak nevhodná cesta to byla. Zbrzdil národoveckou scénu o několik let. I Přes všechny ty BiS metody si však nemyslím, že byl agent v státních službách. Poškozující rozhodnutí ke svým lidem byla dělána čistě účelově. Toto zveřejněné video Národní Demokracie vneslo jasné světlo tam, kde vládl stín a předpokládám, že stín po vás půjde ze směru, který nečekáte.

Lubomír Čáslava
Návštěvník
Lubomír Čáslava

AE NEws jo ? 😀 .. No jen abyste nakonec nenalětěli 😉

Jiří
Návštěvník
Jiří

Adam Bartoš, tento “bývalý” člen zednáři řízeného Rotary klubu a leštič bot Žida
Klause je podle mého mínění ten nejdůvěryhodnější ze všech!

Petr Gajdoš
Návštěvník
Petr Gajdoš

“….protestují proti židovským sletům v Praze…”
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8790-adam-benjamin-bartos-muj-vztah-k-zidum.aspx
Netušil jsem že “protest” spočívá v hrdém držení vlajky Izraele. Bartoš zcela vpravo.

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý den. Dlouho jsem žil v Rusku. Nezávisle, jako živnostník. Mými učiteli života byli lidé z mnoha škol a univerzit. Nejenom Rusové. Američané, Čečenci, Číňané, Němci. Také ti kdo navštěvovali katedry stejné jako V.V. Putin. Lidé od věrchušky až po bezdomovce – BMŽ. Princip ovlivnění protivníka využitím nasazeného člověka je stár tisíce let. Také v podobě otkrytě prováděných sňatků z rozumu mezi muži a ženami ze soupeřících skupin. Také v podobě skrytě podporovaných jedinců, účelově nasazených jednou soupeřicí skupinou do druhé. Bylo pro mne překvapením, když jsem poznal, že těmi koho nazýváme v historii mé rodné země disidenty, byli v historii lidstva lidé na které bych nikdy nepomyslel. Byl jím i Ježíš z Nazaretu. Vybraný po velmi pečlivé studii. Delegací z Číny, kterou známe jako Tři Králové. Studie se zakládala na historické zkušenosti v zemi původu. V této historii naleznete i reformátory podobné Husovi, stejně jako období husitské taktiky boje při náboženských válkách (dostupný zdroj – univerzita v Blagověščensku). Stejně tam najdete otevřené sňatky z rozumu i taktické nasazení vojáků protivníka ve vlatním císařském paláci … to jest, námi v Evropě známá, garda Švýcarů ve Vatikánu. Toto vše mělo a má své vzory. Opakovaně, stovky a tisíce let před naším letopočtem. Dnes už pro nás nic nového. Jenom zapomenuté a znovu oprášené. Stejně jako V.I. Lenin, o kterém slyšeli mnozí z nás. Stejně jako jiní o kterých neuslyšíme nikdy a nebo ujdou do zapomnění. Tento proces se v Čechách také nazývá Soupeřením o to – kdo vypije kafe a komu zůstane logr. Přeji Vám pěkné bytí a radost z poznávání. Buďme na sebe hodní. Mám Vás rád. Jaromír

Manicka
Návštěvník
Manicka

Zajimavy prispevek, bohuzel bez pointy. Co jsi vlastne chtel rici?

sibolet
Návštěvník
sibolet

A ZDE,milí rodáci je pěstírna tunnelingu v českém kráteru,aneb,jak zvýšit dojivost ze státního cecku.NIKDO NIC NEVIDĚL NESLYŠEL,od plyšaku VIRTUÁLNÍ REALITA http://video.aktualne.cz/dvtv/expertka/r~91ece33cc44811e498be002590604f2e/?do-blanky-zateka-budou-nutne-neustale-opravy-rika-utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=2&utm_term=position-2

sibolet
Návštěvník
sibolet

to je diuviální praxe…v polovině 90let rozleptala stejným zpusobem STB DEU,což byla silně konkurující strana ODS svým programem VYMAHATELNOSTI PRÁVA…

shraddha
Návštěvník
shraddha

DEU, no jéjej…kdepak je jí konec. Škoda, že paní Hromádková neuhlídala její postupný rozklad. V době pana Mejzlíka a sloučení s Unií svobody už jsem tušil, že to je konec…Mimochodem, o jediné echt pravicové straně, by mohl mnohé povědět i Petr Cibulka se svým Pravým Blokem. Jeho jediný handicap je ten, že když někdo nesouhlasí s jeho názorem, pak to je určitě agent KGB, STB, GRU nebo tak nějak

LK
Návštěvník
LK

No, já myslím, že Cibulka má těch handicapů víc. Největší bude asi ten, že mu hráblo… Ten člověk prostě není normální.

Pozorovatelka
Autor

A vzhledem k aktuální Ukrajině vkládám ještě jedno video o postojích Daniela Solise:
https://www.youtube.com/watch?v=Gkv78jPqY7Q
jako potvrzení, proč má mojí dvěru.

Pozorovatelka
Autor

Ten předvolební spot si dobře pamatuji, čt ho nejdříve vysílala jen jako velmi zkrácený, později ho zcela stáhla – demokracie?? Kdo je na naši veřejné a politické scéně pan Vandas, mi uniklo, ale pánové Daniel Solis a Adam B. Bartoš mají dlouhodobě mojí důvěru. Danielu Solisovi jsem dala hlas ve volbách do EU : https://www.youtube.com/watch?v=FEZ8Smeecik
bohužel, málo nás bylo.
Jednu z aktivit Adama B. Bartoše, týkající se červených karet našemu prezidentu Zemanovi, odvysílala i ruská RT:
https://www.youtube.com/watch?v=614CBNV3FB4
a jak řekl Voltaire: “Naslouchejte tomu, komu zakazují mluvit”
tedy médium, které podle USA je stejně nebezpečné jako Islámský stát

trodas
Návštěvník

Nejlepší opozice je kontrolovaná opozice. Na tom není nic nového ani objevného a není důvod – s ohledem na výsledky, resp. následky působení plukovníka Vandase tomuto nevěřit.