Šok pro Trumpovy voliče: Americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti rozváží letadly zadržené migranty...

Šok pro Trumpovy voliče: Americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti rozváží letadly zadržené migranty do měst po celých USA, za posledních 5 měsíců bylo rozvezeno v tajném programu přes 200,000 nelegálních přistěhovalců! Donald Trump nemůže nic dělat, americké soudy mu zakázaly proti migraci zasahovat, stejný proces se přesunul už i do Francie! Žádné vracení migrantů do země původu, ale redistribuce letadly bez vědomí občanů a voličů!

Šok pro Trumpovy voliče: Americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti rozváží letadly zadržené migranty do měst po celých USA, za posledních 5 měsíců bylo rozvezeno v tajném programu přes 200,000 nelegálních přistěhovalců! Donald Trump nemůže nic dělat, americké soudy mu zakázaly proti migraci zasahovat, stejný proces se přesunul už i do Francie! Žádné vracení migrantů do země původu, ale redistribuce letadly bez vědomí občanů a voličů!

A je hotovo, je vymalováno. Když jsme přinesli na Aeronetu minulý týden článek [1] o tom, že německá vláda vozí letadly tajně do Německa desítky tisíc migrantů v rámci tajného programu pro přistěhovalce, netušili jsme, že se jedná o proces, který je okopírovaný přímo z USA. Americká alternativa dnes odpálila informační bombu [2], která potvrzuje nejen náš článek na Aeronetu, ale odhaluje proces utajeného importu a redistribuce migrantů jako součást skrytého plánu, jak pokračovat v procesech demografického překreslování národních států cizí migrací.

Zatímco Trumpovy voliči nadále věří tomu, že dojde k zastavení migrace do USA, nejvyšší americké složky, ministerstva a útvary bezpečnosti realizují proces redistribuce migrantů po celých USA poté, co jsou jako zadrženi na americko-mexických hranicích při nelegálním přechodu do USA. Je to největší skandál, který pouze ukazuje, že globalistické jednosměrné procesy jsou dány a jejich zastavení je prakticky nemožné.

Demonstrace přistěhovalců v USA. “Toto je moje země, toto je můj stát! Proč chcete zničit moji rodinu?”

Informaci [3] jako první přinesl Breitbart News v odvolání na AP a tiskové zdroje, že americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti (Department of Homeland Security – DHS) v tichosti od konce minulého roku rozvezlo po USA leteckými transporty více jak 200,000 nelegálních přistěhovalců zadržených minulý rok na hranici s Mexikem. Migranti totiž na základě rozhodnutí amerických soudů nesmí a nemohou být deportováni, protože všichni z nich mají ve složitém americkém imigračním systému nárok na soudní řízení, posouzení žádosti o trvalý pobyt, mnozí mají s sebou dokonce nezletilé děti, což znemožňuje úřadům migranty zadržovat v detenčních centrech, které nejsou pro děti použitelné, rozdělování rodin taktéž americké soudy nedávno zakázaly, takže americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti se rozhodlo, že začne migranty propouštět do amerických měst.

Donald Trump byl zbaven veškerých pravomocí, ministerstvo vnitřní bezpečnosti redistribuuje migranty po celých USA

Proces byl spuštěn počátkem prosince loňského roku a má následovný průběh. Zadržení migranti jsou převezeni z hranic do detenčních center, kde probíhají pohovory, jestli mají v USA nějaké příbuzné. Pokud ano, příbuzní jsou kontaktováni, aby si pro zadrženého migranta přijeli a odvezli si ho. Pokud přistěhovalec řekne, že nikoho v USA nemá, potom je zařazen do skupiny pro redistribuci.

Ministerstvo poté obvykle do 7 dnů od zadržení naloží migranty do letadla a rozveze je do některého z amerických měst, tzv. sanctuary cities, kde místní radnice a vlády poskytují nelegálním migrantům legalizaci, doklady, dokumenty pro pobyt, řidičské průkazy atd. DHS nemá žádné zákonné nástroje na deportaci migrantů do země původu, protože americké soudy tento proces deportací blokují. Federální soudy zrušily už několik dekretů prezidenta Donalda Trumpa, které nařizovaly deportace. Federální soudy dekrety zrušily jako protiprávní v rozporu s lidskými právy.

Demonstrace migrantů v USA.

V reakci na výbuch nevole některých amerických voličů vydalo DHS vysvětlení tohoto redistribučního programu. Detenční centra DHS jsou prý naplněna způsobem, že příliv nových migrantů již nelze mananžovat, a proto se ministerstvo rozhodlo redistribuovat migranty jednotlivým radnicím v amerických městech ve vybraných amerických státech, které mají vstřícné zákony k migrantům a umožňují jejich legalizaci a dokumentaci.  Pravdou ovšem je, že ministerstvo tuto redistribuci a tajné noční lety rozvážení migrantů po USA do poslední chvíle tajilo a dosud se mělo zato, že Trumpova administrativa zadržené migranty nikam nepropouští, natož aby je rozvážela letadly po amerických městech. Toto odhalení je naprostým šokem pro voliče Donalda Trumpa.

DHS redistribuuje 1,000 migrantů denně, každý den až 7 letadel!

Na serveru Breitbart News v diskusi se objevují názory, že Donald Trump zradil, že je loutka, jiní Donalda Trumpa omlouvají tím, že s tím nemůže nic dělat, protože americké federální soudy mu zrušily jeho prezidentské dekrety o deportacích migrantů, další upozorňují, že Donald Trump byl zbaven pravomocí v americkém Kongresu a v Senátu.

Donald Trump skutečně jako prezident nemá na tento proces už naprosto žádný vliv. Americké soudy a potom i kongres ho postupně zbavily pravomocí a toto je konečný důsledek. Takže si nemyslete, že tento proces tajného přivážení a rozvážení migrantů po své vlastní zemi realizuje jenom šílená Andělka v Berlíně. Tento proces je totiž objektivní, globální a běží na plné pecky přímo v USA a americký prezident nemá naprosto žádnou možnost, jak to zastavit.

“Imigranti dělají Ameriku skvělou.”

Breitbart News dále uvádí čerstvé šokující číslo, jen za posledních 8 dní americké ministerstvo DHS rozvezlo letadly po USA téměř 8,000 migrantů, to je 1,000 migrantů každý den. Toto redistribuční číslo je šokující. To je v průměru 5 – 7 letadel každý den. A voliči Donalda Trumpa jsou v šoku, cítí se podvedeni, jenže pravda je taková, že Donald Trump se snažil migraci zastavit, snažil se o deportace, ale americké soudy a poté i kongres mu to zatrhly.

Toto zjištění bude mít fatální důsledky na některé voliče Donalda Trumpa, protože část z nich ho bude vinit ze zrady, jiná část si naopak uvědomí, že nemá cenu chodit k volbám, protože ať zvolí jakéhokoliv prezidenta, americké soudy a kongres jeho pronárodní kroky zablokují a shodí ze stolu. Tohle považuji za největší hrozbu, která se kopíruje už i do Francie.

Marine Le Pen: “Francie by měla nelegální migranty deportovat… do zemí EU, odkud k nám přišli!”

Před dvěma dny Marine Le Pen pronesla pro France 24 v rozhovoru po evropských volbách poznámku, která nás v redakci Aeronetu opravdu vyděsila. Na dotaz reportérky, s jakou myšlenkou řešení migrační krize její strana přichází do Evropského parlamentu, odpověděla konstatováním, že Francie a teroristické útoky ve Francii byly důsledkem selhání ochrany hranic Schengenu na straně jedné, ale na straně druhé jsou na vině i jednotlivé členské státy EU, které umožnily migrantům volný přechod uvnitř Schengenu do dalších zemí v západní Evropě.

Jmenovala konkrétně Rakousko, které otevřelo své hranice s Maďarskem i Německem pro migranty v roce 2015, ale zmínila i státy východní Evropy. A podle jejího názory by nelegální migranti z Francie měli být deportováni v rámci EU do těch zemí, odkud do Francie přišli. To by se týkalo Německa a zemí Beneluxu. Problém je v tom, že mnoho migrantů si sjednalo v Schengenu odvoz do Francie, takže ve Francii jako zemi, odkud přichází, uvádí třeba Maďarsko, Českou republiku, Rakousko nebo Slovensko. Velmi nás znepokojuje, že Marine Le Pen chce deportovat migranty z Francie do jiných zemí EU namísto deportace do země původu někde v Africe.

Marine Le Pen, ilustrační foto.

Důvod, proč Marine Le Pen toto říká, je zřejmě skrytý v Lisabonské smlouvě a v Chartě lidských práv, na kterou se ve Francii odkazuje již několik rozsudků francouzských soudů. Migranty z Francie lze totiž deportovat pouze ve dvou případech: Migrant dobrovolně uvede zemi svého původu, a tato země musí být na seznamu bezpečných zemí. A druhá podmínka, domovská země, kterou migrant uvede, je ochotna jej zpětně přijmout. A jistě víte, že migranti nejsou hlupáci, takže vědí, co mají po příchodu do Francie říkat.

Migrace je jenom jedna, nedělí se na legální a nelegální!

Problém je v tom, že migranti jako první věc, kterou udělají při cestě do EU je, že zahodí své doklady a v EU potom tvrdí, že pochází ze Sýrie, Afghánistánu a dalších válkami či terorismem zmítaných zemí v Asii nebo v Africe. Jedinou cestou, jak Francie může pohodlně a elegantně se migrantů zbavit,  je jejich vrácení do jiné země EU, ze které do Francie přišli. Na to totiž existuje předpis, tzv. Dublinská dohoda. Proto ani Marine Le Pen nechce migranty z Francie deportovat do země původu, což by francouzské soudy nepovolily, ale chce je vrátit do jiné země EU.

Zadržení migranti na hranici s Mexikem.

Nikdo přesně neví, kolik migrantů ve Francii uvedlo, že do země přijeli taxíkem nebo dodávkou, kterou si zaplatili na odvoz ze Slovenska, z České republiky nebo z Rakouska. Snadno se tak může stát, že Marine Le Pen začne do ČR nasunovat a vracet z Francie migranty, kteří si zaplatili taxíka před nádražím v nějakém velkém českém městě. Proto si znovu všímejte falešných politiků, jak svým voličům do očí lžou, když do svých úst berou jedovaté slovo “nelegální” migrace, že prý ji chtějí zastavit. Proboha, proberte se! Na žádnou nelegální migraci se už nehraje. Migrace je jenom jedna, migrace. A buď má politik koule říct, že nechce migraci žádnou, anebo není ve skutečnosti proti migraci vůbec. Deportovat migranty ano, ale ne do jiných zemí EU! To potom není alternativa, ale kolaborace s kalergiovskými procesy globalistů!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

vy nás teda zásobujete článkama pane Karfík

Hruška
Návštěvník
Hruška

My super moudří, vydíme v t.zv. flichtlincích jen armádu šelmy, a Armagedon už začal a to před více jak jedním rokem a jeho intenzita se stupňuje viz zapálení Noter Dame v Paříži u nás ne západě se to kvalifikuje jako zápalná oběť satanistů, konec Bible, t.zn. Armagedon. Jiní k tomu píší, že vlastně měl být ten požár vyvolán až
později v době velikonočních svátků, kdy by byl současně pro velmi vysokou návštěvnost bohusloužeb i obětí krvavou a proto to muselo být dokonáno tou masovou vraždou křesťanů na Cejlonu, a prakticky se dodnes neví, kdo opravdu za tím stál. Flichtlinci určitě ne a muslims také ne, já se domnívám, že to vše je práce šelmy-aškenáziu židohůnů sionistů-satanistů.

anonym
Návštěvník
anonym

Hruška
Ne.

tehu
Návštěvník
tehu

Pravda je někde uprostřed. Homo sapiens sapiens se chová jako pán Tvorstva – a zcela nekontrolovatelně řádí. V současnosti jsme jen svědky zmítání se v mocenské křeči a zkoušení co vše ještě projde…
S tím souvisí i mohutné uřezávání si větve pod seboou samým…
Takže škoda slz.
Pokud tu není vnější predátor, který by situci stabilizoval – to je jeho úloha v přírodě, a homo sapins je přemnožený, musí dojít k autoregulaci ( to je součást plánu jehož nedílnou součástí je NWO). A to co tu probíhá
je autoregulace ve stylu NWO. Eliminace jednoho etnika a jeho nahrazení jiným s nižžším IQ a tedy snadbněji ovladatelným.
Je třeba dostatek nemyslících otroků…

Jarda z Brna
Návštěvník
Jarda z Brna

Berete to moc světsky s přihlédnutím na evoluci.
Z pozice Biblické predikce zaznamenané např. ve Zjevení Jana ale nejde o lidskou evoluční pažravost ale o splnění Janova vidění, kdy dojde k odstranění špatnosti Bohem, nikoli lidmi.
Jediné co budou lidé – deset rohů dělat, bude zlikvidování falešného náboženství, jak říká Zjevení, děvky, sedící na mnoha vodách. Tato děvka, zvaná Babylon, matka nevěstek je opilá krví Ježíšových svědků a bude vládcům země brzy smrdět tak, že ji oholí a spálí a oberou její masité části. A ž to učiní, potom se budou tlouci do hlavy, safryš, co jsme to způsobili?
Bible říká, že tuto myšlenku – zlikvidovat Babylon jim vnukne Bůh a že tuto myšlenku budou považovat za svou vlastní myšlenku.
Tak je to.

anonym
Návštěvník
anonym

tehu
nemyslících otroků je zde stále dostatek, řekla bych až nadbytek, že ani pro ně není dosti práce a využití. Jen z těch schopnějších si vybírají k sobě. Otroky netřeba vyrábět, sami se chytáme do pastí mamonu a touhy po vnějším pozlátku, na který nedosáhne mnohdy za celý život. Není moc lidí, co by toužili více po poznání, než po materiálních věcech. To je ta past, do které vcházíme velice dobrovolně a rádi a dobrovolně se otroky stáváme.
Vraťte se do historie a podívejte co přineslo křesťanství a jak se evropan choval k ostatním. Podívejte se třeba na Chmelnického. Není totiž za 2000 let křesťanství jen Hitler. Já prostě myslím, že ne armagedon, ten ještě určitě nezačal, ale karma Evropy je tak zlá, že budem trpět všichni.

tehu
Návštěvník
tehu

Děkuji za reakce, ale musím se zamyslet nad pojmen Karma. Lze ji chápat jakožto zákon příčin a následků v souvislosti s konáním a jendnáním lidí. Proto Evropa jakožto kontinent s tím nemá nic společného. Tedy v tomto případě lze Karmu chápat jakožto následek jednání lidí. A hlavně jejich lhostejnosti…

Nejen Evropa skízí to co zasela… ( Jen to zvonění klíčů v roce 1989 a touha po “svobodě” …)

Já se domnívám, že Hitler byl rovněžtak jen jeden z nástrojů a k moci se dostal jen díky lhostejnosti obyvatel bývalého Německa… (Všichni chtěli blahobyt na úkor všeho a všech…)

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

Lidicky, prosiiim, vsem rozesilejte odkaz, i kdyz se v uvodu a zaveru ve 2hod. poradu probira situace na Slovensku, velmi dulezity je rozhovor s diplomatkou (stopaz od 14:50), jenz probira Afriku – vcera, dnes a zitra, vcetne rozboru bruselskeho usneseni o pravech lidi africkeho puvodu a to de facto o jejich pravech pred bilymi evropany, kdy lze predpokladat, ze i NASE INTELIGENCE (i z casti konvertujici havloidni sunshine), prijde o mista, kdyz si cernousek dupne…viz jiz praktikujici J.A.R.!!!…opet nam politici a to z jakekoliv partaje nerikaji pravdu o smlouve Afrika, text prekrucuji a vse bagatelizuji….uz je nacase, aby Cesi, Moravaci i Slezane, podporujici jakoukoliv politickou patraj, zacali otevirat vsechny vjemy, konecne se sjednotili, kdy veskere poulicni hulakacky stejne slouzi pouze k odvedeni pozornosti od mnohem podstatnejsich a zavaznejsich veci a nebyli jsme tupym ci slouzicim stadem, kdy se na nas vsechny hrne zahuba…viz pripravene pasy, uvolneni afrikanu z Italie, Francie, Spanelska, Portugalska atd…vcetne “evropanu” nalodenych v Africe…..premyslejte, proc tak najednou nejvice rvou jisti poslanci, aby se pro socialni sluzby uvolnily miliony ci stavely socialni byty? ze by se v nich po 30letech nezajmu i likvidace hnulo svedomi a chteji neco napravovat, kdyz nas de facto stale stahuji do bazin? nebo mafiansti kmotri objevili jeste vynosnejsi job, kdy si nahrabaji a nas nechaji rozsekat macetami? _____ https://www.youtube.com/watch?v=Fi47A12BJl8____vsem dekuji za spolupraci a krasny den.

.lak
Návštěvník
.lak

V evropě jsou rovnější privilegianté …€araboafričané. O ničem jiném to není otroci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bydlím v domě plném vítačů, napadlo mě se na půl roku odstěhovat a dát byt neziskovce, pro ubytování negrů, nejlépe tak deseti kusům. Jednak aby procitli a abych zhodnotil jejich majetky. Není zde někdo mající vhodný odkaz na nějaký ten dobytek?
Ne lepší jednou zažít, než trřkrát číst.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

srandisto, jen si zahravej s osudem :))))….nez se nastehujes zpet do bytu, podnajemnici se ti nekolikrat okoti, mezi tim vitaci v PS nebo radni schvali zakon, ze nesmis na ulici vyhodit tehuli jako platil za sociku a nakonec sam budes pod mostem…a tve nejvetsi ponizeni bude v tom, ze se ti vitaci z domu budou smat, az se za bricha budou popadat…

Jarda z Brna
Návštěvník
Jarda z Brna

Tak jim ten byt pronajměte a odevzdejte za měsíc klíče byťáku s tím, že se dobrovolně vzdáváte bytu ve prospěch uprchlíků ze Sýrie a že budete trvat na tom a kontrolovat, jestli jim to bydlení neseberou a že to zveřejníte, pokud jim budou ubližovat požadováním nájemného a služeb s tím spojených.
Rovněž informujte nějakou bestiální ne ziskovku že jste se o chudáky takto postaral a že mají na ně dohlédnout aby jim nikdo nekřivdil.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Mě by to nenapadlo ani ve srandě. Ten byt může být kompletně vybydlený. Nebo jak tady už nekdo poznamenal může se stát, že z bytu už vyhodit těhotné ženy vám nebude dovoleno.

Nebo se může stát i to, že se v podstatě nic nestane. Všichni arabové nejsou teroristé a pokud byt půjčíte průměrnému arabovi, tak nahrajete všem vítačům a sám se stanete vítačem. Arabové boří kulturu hostitelské země až když jejich počet překročí určité množství.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

:)))) spatna uvaha :))))….kdyz byt odevzda obci, nemuze si vyminit kontrolu bytu a nakonec i obec, novym najemnikum uhradi vsechny naklady, poplatky, nedoplatky (preplatky jim ponecha) a moznaaa…., aby se privsi “judr-pudr-hurd-bugr” citili dobre a meli odpovidajici bytove podminky jako ze zeme puvodu, jeste jim obec na sve naklady provede total rekonstrukci, s pravidelnou udrzbou, revizemi, natery a vymalbou, vcetne skoleni, v jakem pripade maji volat servis, kdyz zacne kapat kohutek ci ucpou otvor po odstranene misy, nahrazene slapaky …..noooo, a neziskovky/ziskovky/hrabosi dolacu-euraku? ty se tez radi prizivi a o kazdem prirustku do rodiny budou informovat CT24 a spolecne si strihnou celodenni vysilani…

jara
Návštěvník
jara

Odstěhuj se na Sibiř…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Udatní američtí vojáci odrazili podlý útok polského kamiónu na svý mírový vozidlo, který pokojně oral brambor.
https://www.novinky.cz/domaci/506281-americky-konvoj-byl-zastaven-po-komplikacich-ktere-zpusobil-na-d1.html
Američtí stratégové nemohou pochopit, jak byla trasa konvoje útočníkům maskovaným za polský kamión prozrazena. Rozkaz zněl pouze projet územím z jihozápadu na jihovýchod a trasu znal jediný americký voják, nejvyšší velitel vojsk USA v Evropě.
))

Chemnitz
Návštěvník
Chemnitz

Zajímejme se v prvé řadě o svoji zemi. Co se děje v USA a Izraeli je problém sionistů, kteří chtějí přenést své problémy i do východní Evropy.
Velmi dobrá zpráva pro nás je, že americký konvoj sám od sebe totálně zkolaboval při svém přesunu přes české území. A to jeli po tzv. dálnici.
Vlastizrádci české země ve Vládě ČR by si měli sáhnout do svědomí….
Ze státního rozpočtu vyhodili zbytečné miliardy na opravy i těch nejmenších mostů v okolí krajských měst v ČR na rozkaz NATO.
Američané a jejich konfidenti v ČR by měli vědět, že přes silnice II. a III. třídy by neprojeli vůbec.
Podrobnosti není v zájmu obranné strategie nutné zveřejňovat.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Nevědí nic o svědomí ,proto je tam dosadili

dan
Návštěvník
dan

Nechápu, jak je možné, když Spanilá jízda měla projíždět přes ČR v noci, proč je na hranici neodstavili? Ty vole, co to je za klauni?

A.S.
Návštěvník
A.S.

Celý den na Orlické přehradě je modré nebe s bílými oblaky jako už dlouho nebylo.Ví někdo, proč dnes nesprejovali chemtrails na Českou republiku?
Souvisí to s konvojem U.S. Sarančat nebo budou sestřelovat MH 371?

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Již dlouho se nesprejuje ani po celém Japonsku nějak chybí penízky když ten blbec Abe odkejhal nákup USA šrotu F-35 a to hned 105 kusů a vykradl dokonale i důchody lidu ! Už nemá ani kde krást hovado !

Neznama
Návštěvník
Neznama

Doporučuji https://youtu.be/WawcgT_1X7o
vzhlednout VIDEO o Jugosce , jak pravdive tj. Posilejte znamym a hlavne mladym, svym detem, kamaradum.., aby prozreli konecne.
Vzpomela jsem si jak mluvil 1-3roky nazad, nejaky politik nebo Šchnajdr Kotrba, Štefec … ze Jugoslavie prosperovala protoze mela statni prumysl a zemedelstvi + soukrome podnikani. No a toto chteli zavest u nas i Jakeš se Štěpanem a meli nam to sdelit na sjezdu KSČ v bud v listopadu 1989 nebo unoru 1990. Ted presne si nevzpomenu. Uz na jare-lete v 1989 bylo to rozhodnuto a pripravovali se zakony na soukrome podnikani u nas. Jen cekali na debilni sjezd staříků.
Proto zapad spustil urychlene Samet, protoze by cele narody zapadu videly jak v socialismu dochazi k rozvoji statu a cele narody se maji dobre (stejne jako v Jugoslavii) . Nemci a Rakusaci kdysi platili lidem velky bonus k platum, aby jim lide neutikali na vychod. Ten zrusili jak u nas se zprivatizoval prumysl.
Debilni napad takove rozhodnuti delat na pravidelnem sjezdu, umoznil prevrat Havlistum a rozkradacku a likvidaci prumyslu a zemedelstvi. 😡

Tak kolonizacni vojsko jede pry pomalu po dalnici D1 ,protoze se jim rozsypavaji nejake vozitka! Sice nam Zatim nenabourali zenskou ve Favoritu (asi se jim vyhybaji jako cert krizi, po zaskoleni Petrem a Pavlem) ale bohuzel snazili se pretlacit s kamionem s Polska!!! Skody zatim nenahlaseny nebo utajeny, ale pry je KRIZE NA DALNICI HLASI BABIS Z BLESKU 😉 DALNICNI POPLATKY HOSI JAKSI NEPLATI. Maji vyjimku.
Dekujeme Amikum za predvedeni hracek pro Havlerku, mamanky a debilni studentiky.
Nevite jak ta vozitka jezdi ve valce, kdyz to nezvladaji v miru na dalnici? Mozna by meli porucit svym koloniim, aby rozsirili chov koni na odtahy.

Linda
Návštěvník
Linda

Soukrome podnikani bylo povoleno uz v r. 1988. To se nekradlo, ale bylo se mozno zivit svou vlastni praci doma, nebo ve sve dilne. Platit zdravotni pojisteni a dane.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Linda,
to se ale dost pleteš.Sokromné podnikání za komunistů bylo povoleno.Divila by ses kolik bylo živnostníků,to jsou jen blbé kecy havloidů,že to nebylo možné. Můj děda byl živnostník celý život a znal jsem i další. Stejné jako kecy , že se nesmělo cestovat. Každý bezúhonný člověk si mohl kdykoliv púožádat o devizový příslib.
Já jsem tak byl několikrát na závodech F1 na Neiburringu, v Zeltwegu a jednou i
v Monte Carlu. Devizák byl na 7 dní, den vjezdu a výjezdu se nepočítal, takže
9 dní v cizině a bez problémů.Ty kecy že se nikam nesmělo rozšiřují gauneři,kteří proto že byli trestaní a nebo nefachčenka či s jiným záznamem,tak ten devizák nedostali.

anonym
Návštěvník
anonym

Jaryn
To jsou jen a jen kecy. Devizák se žádal s předstihem několika měsíců, s možností žádat jednou za dva roky. Banka měla určitý rozpočet, neb deviz nebylo dostateka dle dalších kritérií výběr na pořadník uchzečů. Nejprve dostali devizák kovaná šlechta, pak nějaký ten mistřík z fabriky, když něco zbylo, tak ještě malý počet dělňásků co byli v partaji, nebo aspoň loajální. Pokud jste měl v kádrovém materiálu POLITUCKY NESPOLEHLIVÝ, tak jste dostal přesně hovno, jen doporučení -podejte si žádost v dalším roce, limit pro uchazeče je vyčerpán.
Tak asi jste se měl za komárů opravdu dobře.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym,
kecáš ty.Teď jde o to, zdajsi byl ten “nespolehlivej” nebo jsi mladej trouba kterému nalili do hlavy blbosti. Bezúhonný člověk dostal devizák bez problémů každý rok. Problém měli jen ti kteří neměli čistý trestní rejstřík anebo nefachčenkové a povaleči. To oni nikam nesměli a bylo to naprosto v pořádku. Žádný pořadník nebyl a vyřízení bylo rychlejší než na úřadech dnes,kdy mají na kdejakou blbost 3 měsíce. A hloupými havloidními kecy ty kteří si pamatují, ani ty kteří mají normální výchovu nezblbneš ani ty,ani hloupá
propaganda havloidů. A za “komárů” jsem se neměl dobře jenom já, ale všichni slušní a pracovití lidé.

jara
Návštěvník
jara

Anonym
Na toho StBáka nereaguj. Má “vystudovanou” VUML a má nekonečnou touhu tady zasírat… Toť jeho celé vzdělání…

VM-82
Návštěvník
VM-82

Odpovídám až po 2 a půl hodině, jelikož tolik času jsem věnoval na shlédnutí tohoto vynikajícího filmu. Zejména druhá polovina, asi tak od 01:30 hodiny, přesná metoda “zprivatizování” Československa po roce 1989. Jako přes kopírák. Doporučuji všem, obětujte ten čas a podívejte se na ten film.

eRKfr
Návštěvník
eRKfr

Neznámá,
to máš těžký, amici kdyby po válce nezachránili nacistické zločince a nevyužili je aby ji tu zem klterou ukradli indiánům a není jejich trochu “ztechnizovali” tak by ještě i na naši D1 přijeli na koních jako v době kdy “kolonizovali” tedy anektovali území severní ameriky a kanady. A taky tak dopadnou,protože ten šrot který jim zkolaboval na D1 je ještě to co jim nacisti než vymřeli zkonstruovali. Těď už jsou v řiti.

anonym
Návštěvník
anonym

eRKfr
Já prostě nechápu, jak se neustále v celém svět ě omílá, jak Amíci zničili indiány a zdá se, že tomu věří už i lidové masy. Vždyť to není pravda, s tímhle blábolem přišla komunistická propaganda někdy na počátku minulého století. Indiáni byli dávno na vyhynutí, Španělé a Portugalci nalezli celá prázdná města. Fak t je, že některé choroby zanesené Evropany na kontinent, Indiáni nezvládli, neměli proti tomu vyvinutý imunitní systém, ale oplátkou nás do Evropy obdarovali syfylisem, který byl u nich, něco jako u nás rýma. Byli to ovšem jen jednotlivé kmeny, indiánů nebylo zdaleka tolik na tak ohromnou zem, jak zpopularizovali kowbojky. Dnes dostávají indiáni od státu ohromné peníze, je to tam prostě menšina která jen řeve a drancuje daňový systém jako všichni barevní. Podle mě žádná škoda, kdyby dnes byla Amerika zalidněná indiány, tak by OSN živilo nejen Afriku a část Asie, ale i Ameriku. Tyhle kmeny a národy prostě nejsou schopni se vyvíjet a tvořit.
Já osobně Američany taky moc nemusím, ale tenhle blábol a chudácích Indiánech mi prostě nejde pod nos.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym,
ty jsi asi konzument ČT a jiné blbé propagandy,že když ti pravda nejde pod nos. Chceš snad říci ,že ty bandy krmiinálníků prchajících se svých zemí kteří jako “kolonisté” obsazovali území púvodních obyvatel Sev.ameriky a Kanady zaqbírali jejich území oprávněně. Že celé kmeny vyvražďovali ve zbabělých střetech, s pomocí armády která byla lépe vyzbrojená a vyvražďovala celé vesnice. Chceš říct že je po tom co spojené kmeny vojenskjy porazili tak indiány všechny nahnali do rezervací a drží je tam dodnes? No to toho o ve srovnání s národy světa velmi krátké historii těch parchantů,co se američany nazývají neoprávněně a žijí na ukradeném území moc nevíš. A kdyby dnes byla amerika osídlena původními hrdými národy indiánů a nebyla tam banda potomků kriminálníků kteří mají zločin v genech, neměl by svět problémy. A technický rozvoj USA
nemá na “svědomí” téměř žádný tento “američan”. Nebo snad znáš někoho z těch naturalizovaných američanů který by něco vymyslel. Technika a pokrok tam přišel hlavně s mozky z celého světa kteří tam později přicházeli za prací když kapitalismus v jejich zemích se potácel od krize ke krizi. Většina z nich se spletla,ale někteří protože hopdně uměli se stali těmi kteří USA pozdvedli. A po druhé světové válce do které USA vstoupily
až viděli, že Hitler je v podstatě poražen a že rusové by se zastavili až na břehu atlantiku si honem chtěli líznout , ale hlavně zachránit všechny německé mozky které vymysleli “mašinerii” nacistů, aby pak mohli v jejich “činnosti” pokračovat. A vzhlem k tomu , že ti už jim vymřeli a dávno se nikdo nežene za blbostí jako byl “americký sen”, USA dnes
technicky pokulhávají za mocnostmi světa a nejsou schopny své obyvatele uživit. Léta jako stát žijí z dluhů které mají po celém světě a z vykrádání cizích států. Dnes už jim ale nikdo nepůjčí, protože dávno nejsou schopni vracet a státy se vykrádání brání a tak se chtějí naivně před krachem zachránit válkou na kterou ale nemají.

anonym
Návštěvník
anonym

Jarine, vy to máte hodně zmotané, ujasněte si postoje. od vás čtu někdy nostalgické kecy, jak jsme se měli za komárů dobře, jindy zas na komáry nadáváte. O Americe víte prd, žádný indián tam nežije v reservaci násilím, má-li některý zájem, může odejít, jít studovat , najít si práci jinde a pod. Oni nemají zájem, je to jako u nás cikány, žijí ze státu a mnohokrát lépe. Do rezervací se lijí ohromné prachy, nikdo tam ale indiány násilím nedrží. Když by se rozmnožili po celém kontinentu, žili by dodnes primitivním způsobem života z lovu, a celá Amerika by byla vyžraná a zničená jako Afrika. Když by liberálové nedělali kolem indiánů cirkus, aby nasbírali u blbých voličů volební body, že chudáčkům indiánům potáhnou přes rezervaci ropovod, tak po Indiánech ani pes neštěkne, a oni sami by ani nevěděli, proč řvát. Pro Ameriku je to jen přítěž, Američani to řeší velmi velkorysými dotacemi.
Je jisté, že za předvojem odvážných nalezlo do Ameriky mnoho kriminálníků a lidského odpadu, který Evropa odmítla. Ale vezměte v potaz též to, kdo byl v době osídlování Ameriky tím lidským odpadem, stíhán státem a církví. Ne vždy to byli zločinci v našem smyslu slova, ale kacíři, heretici, a různé osobnosti tehdy se rodícího veřejného života, stíhané ponejvíce v silně katolické Francii a Španělsku. V neposlední řadě židé, kterým v Evropě neustále hrozilo nebezpečí pogromů. Jistě přibylo i pár děvek, neb tehdy se na ženu pohlíželo zcela jinak a trestat ženy byl v některých zaostalých částech západní Evropy přímo národní sport. Tihle lidé vytvořily Ameriku, ne indiáni. Nepominu tu maličkost, že indiáni se velmi ochotně se Španěli pářili, což dnes dokládá zalidnění jižní Ameriky převážně mestici, sám řekněte co vytvořili tihle poloindiáni.

O ekonomice nemá smysl se bavit. Americký nesplatitelný dluh je asi každému znám, co ale nejspíše nevíte, je stav, že od zavedením v semdesátých letech petrodolaru, dlužníkům obvykle stačí, když jsou schopni splácet aspoň obsluhu dluhu, to je servis a úroky. Ony totiž peníze tímto počinem prakticky neexistují, a proto např. Čína velice ochotně nakupuje Americké dluhopisy, i v případě, že ví, že nikdy nebudou splaceny. Za svůj život jsem nikdy neviděla časově limitovanou sérii amerických dluhopisů, což v praxi znamená, nebude nikdy splaceno víc než úrok a přesto se to zemím jako je Čína vyplatí.

Souhlasím s vámi, že Amerika bude mít vbrzku, nebo už má, v Evropě plot. Není to důsledek Amerického dluhu, ale následek německé expanzivní ekonomické politiky. I Evropa začala Ameriku vysávat a díky Donaldu Trumpovi, zavedením ochranných cel nyní bude mít Evropa šmitec a to hlavně automobilky a ocelářský průmysl, to je Němci. Amerika to není jen neokoni a NATO. Bohužel mám pocit, že pod vlivem propagandy jste vy, jen je problém, pod jakou, u vás se to dosti asi střídá. Jednou komunistické blaho, pak zase národní stát. Skoro všichni v Evropě by jsme měli rádi národní státy, pomalu v jednom šiku s Bruselem stojíme proti Americe, právě proti té Americe, co jsme před desítkami let obdivovali. Krom toho je s podivem, že všichni chceme národní státy, ale židům národní stát nepřejeme. Já doufám že D.T. udělá Ameriku opět skvělou, tak jak před volbami sliboval, tak jak jsme jí vnímali dříve. A vy si dejte dohromady, na čí straně vlastně stojíte. Nebude to ale až tak moc podstatné, Rus s Američanem se vždy dohodne, horší to bude s Bruselem.

jara
Návštěvník
jara

anonyme, vyser se na blba…