Soči pod vodou, povodně mají přijít i do Moskvy, uragány bičují Rusko

Soči pod vodou, povodně mají přijít i do Moskvy, uragány bičují Rusko

Soči pod vodou, povodně mají přijít i do Moskvy, uragány bičují Rusko

V Soči, městě Olympijských her 2014, došlo k velkým povodním, podle posledních zpráv deště nemají ustat do začátku července, předpovědi počasí hlásí, že povodně mohou zasáhnout i Moskvu. Předvádí Poseidon svou sílu, než předá žezlo  Věku Vodnáře?

Soči pod vodou, deště nemají ustat do začátku července:

V celém centrálním Rusku jsou hlášeny extrémní výkyvy počasí, hovoří se o uragánech v několika městech současně a k vidění je situace ve videu, které informuje, že povodně míří na Moskvu – video, či zde, kde je informace o silných uragánech v ruských městech, včetně Moskvy – video.  

Nechci vloženými videi a odkazy tvrdit nic geopolitického – u nás je nezvykle chladno a například v Pákistánu zažívají 45° vedra, takže počasí nějak blbne všude a povodeň či uragány v Rusku jsou spíše jen taková perlička (tedy kromě toho, že i v Rusku by přírodní pohroma snad měla stát médiím za pozornost).

Ale napadla mě ještě jiná perlička: Je tomu hodně, hodně dávno, kdy jsem se smála řeči jednoho astrologa. Bylo to v roce 1997 a on tehdy říkal, že povodeň je znamením, že Česko nemá vstupovat do NATO. A on tehdy  měl na mysli toto a toto.  A pak přišel rok 2002 a s ním toto a toto. Dnes už se tolik nesměji, jelikož naše křesťanské dvoutisíciletí, blížící se ke svému konci, je celé v moci Poseidona . A v něm se i ovládání počasí stalo zbraní a může zastoupit klasickou podobu NATO. Nějakou náhodou se například Fukušima odehrála 11.3., což je dost podobné datum, jako 11.9….

Ale jak říkám – je to jen perlička, nic tím netvrdím. Každopádně obyvatelům Soči přeji sílu.

PS: Pod vládu Poseidona spadají v dnešní době především média, a protože Poseidon symbolizuje i mlžení, o to více je nutné, slovy Voltaira: “Naslouchat těm, kterým zakazují mluvit”. A protože takový zákaz se ve velkém týká Aeronetu, poslouchejme rozhovor jeho šéfredaktora.  

– Pozorovatelka –   26.6.2015

PS2:  Na začátku a na konci úvodního videa jsem zaregistrovala něco, co tam předtím nebylo. Je to snad práce YouTube (právě zablokoval účet ruského zpěváka) , že se tam na pár okamžiků ukazuje postava, velmi připomínající Putina, a k tomu ryby? Ryba je symbolem křesťanského dvoutisíciletí, které právě končí a postava, připomínající Putina, tam plave proti proudu. Znamená to plavat proti likvidaci křesťanství (tím mám na mysli hodnoty jako hetero rodina, výchova dětí atp., nikoliv doslova víru)? A ruské uragány (či jsou to snad orkány) dostaly název Mustafa. Tak už jen přidat Alláha (přistěhovalci) a Bohemian Grove (každý rok o letním Slunovratu, letos 21.6.) a nemůže se mi nevybavit slavná Bohemian Rhapsody s textem (prorockým?) od skupiny Queen …  A zároveň nějaký skrytý vzkaz Rusku…

– Pozorovatelka – aktualizace 26.6.2015 v 6:40

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bantustan
Návštěvník
bantustan

Hauberriser stál u svého domu a zíral dolu na Amsterdam.Věž kostela se utrhla s vějířem stromu i s kořeny byla unášena vichrem….Podíval se strom ve svém sadu.Ani větvička se nepohnula…Citát z románu Zelená tvář..Osobně jsem zažil harmonii s živly na Šumavě při bouřce..Všude prutrž mračen a na nás…dva dospělí a šestilété dítě nespadla ani kapka…Dnes jsem NEVIDĚL nikde jedenáctku na konečné,takže jsem se rozhodl ten kousek na Tylovo nám jít pěšky. Po pár krocích se otočím a tramvaj TAM STÁLA a za minutu přijela na stanici..Čas není takový,jako kdysi….

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý den. Reaguji pro autora bantustan. Čas je jednou z neviditelných podob Energie (velké písmeno E) v místě, zvaném Sluneční soustava. Čas plyne každé energetické jednotce zvané Člověk – různě. Plyne různě během doby od početí po smrt fyzického těla u každého jedince. Plyne různě u různých jedinců. Plyne různě u různých jedinců i tehdy, když se nacházejí vedle sebe, na stejném místě – například cestující na lodi, která obeplouvá svět. Přeji pěkné bytí Vám všem. Jaromír

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý den všem a tomuto místu obzvláště.
Dobrý den, zejména Vám paní, kdo píšete jako Pozorovatelka. Děkuji Vám i aeronetu za možnost sdílení.

Žiji a pracuji na pokraji společnosti, bývám na netu zřídka.
Dlouho jsem žil ve stejných podmínkách s lidmi na území Běloruska, Ruska, Ukrajiny. V klimatických podmínkách těchto území od severu k jihu a od východu k západu.

Velmi se obdivuji úsilí o poznání, a laskavosti, kterou nacházím ve Vašich řádcích na aeronetu. Jde o nejpříjemnější projev dávného vědění jež zůstalo v lidech mé mateřské země. Vědění, jež je v mé paměti uloženo s dětskými pohádkami, které dnes umím dešifrovat jako vědění o tom kterak si správná ženská umí vybrat správného chlapa.

Tohle dávné vědění bylo mnohokrát záviděno, kradeno a znásilňováno. A to pro svou úžasnou jednoduchost a pro svou zázračnou účinnost.

Prosím, přijměte několik otázek, možná jenom impulsů, protože nemívám dost příležitostí k tomu abych sem chodil číst odpovědi a reagoval na ně.

Energetické tělo zvané Člověk a závislosti tohoto těla na prostředí zvaném Vesmír (s bližším určením místa, zvaným – Sluneční soustava) byly a jsou kontinuálně zaznamenávány tzv klasickou a tzv čínskou astrologií. Ta druhá, je mladší.
Přál bych si vědět, jaké je Vaše mínění o tom, v čem si lidé mohou plést obě tyto astrologie.

Energetické tělo zvané planeta Země a závislosti tohoto těla na prostředí zvaném Vesmír (s bližším určením, zvaným – vlivy mezi energetickými těly ve Sluneční soustavě) byly a jsou kontinuálně zaznamenávány oběma astrologiemi?

Vzájemné souvislosti mezi dvěma energetickými těly zvanými – Člověk a planeta Země – a mezi závislostmi těchto dvou těl na prostředí zvaném Vesmír, lze zobrazit ve 2D (na papíře) jako pěticípou, nebo jako šesticípou, hvězdu? Nebo musí 2D zobrazení obsahovat obě hvězdy aby bylo úplným? Jakou další možnost by jste zvolila Vy, paní Pozorovatelko?

Když v Praze upadlo jádro zvonu v chrámu na Staroměstském náměstí, nebyl jsem tam. Když na témže náměstí spadl Štědrovečerní strom a zranil lidi, nebyl jsem tam. Vždy když Prahu navštívila velká voda, nebyl jsem tam.

Když v těchto dnech navštěvuje Rusko mnoho vody, lze to vykládat jako projev vlády Poseidona. Paní Pozorovatelko, co si Vy myslíte o výkladu jež v zobrazení 2D (projekce do plochy) nese název – závislosti vektorového kruhu?

Rusko je spojeno s energií ve formě Hada s energií ve formě Oheň

Rusko, i my všichni na planetě Zemi, žijeme v roce s energií ve formě Ovce (Koza) s energií ve formě Dřevo. K tomu všemu v měsíci Ovce.
Když se k tomu přidá energie dvouhodiny od 13:00 do 15:00 (podle místního slunečního času), potom opravdu 11/12 obyvatelstva může vnímat, že vše okolo se tak trochu začíná pohybovat nazpátek.

Had je ovládán Ovcí….hovoří výklad závislostí dle vektorového kruhu.
To však skončí.

Když mi to bude umožněno vidět, bude zajímavé pozorovat měsíc planety Země, zvaný Měsíc během tohoto léta (to v souvislosti s Ruskem). Obzvláště přechody energií mezi měsíci slunečního kalendáře zvanými Rak (Ovce) a Lev (Opice) a Lev (Opice) a Panna (Kohout).

Kohout si s Hadem rozumí
Rozumíme správně Kohoutu s Hadem, my?

My, jsme Ti, kdo jsou součástí státu s energií Opice a sdílíme tedy – energii Opičího království s energií roku Ovce ve formě Dřeva, s energií měsíce Ovce ve formě Ohně.

Bude si Opice rozumět s Hadem?

Přeji Vám krásné dny.

Jaromír

gape
Návštěvník
gape

Se mi líbí, že Čína pracuje s pěti elementy, ten pátej, dřevo, spojuje zbývající čtyři. Asi náhoda, že Ježíš se jménem o pěti písmenech zemřel na kříži ze dřeva.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ten počáteční obrázek na prvním videu je fakt zajímavý. Otázkou je, kdo ho tam dal. Pomocí obrázků a symbolů komunikuje GP, ale někdo může jeho rukopis falšovat…Podle posledních událostí v Rusku, elita chystá proti Putinovi puč, jako odvetu za ztráty kvůli sankcím. Jejich “maskotem” pro veřejnost se stal Kudrin… Největší akce jsou očekávány na jaře příštího roku.

facitoris
Návštěvník
facitoris

Tak to nie je náhoda určite a tak isto poseidon to nie je Menili sa radary jak v Čechách tak na Slovensku verim tomu že aj Ukrajina teraz už konečne ludia pochopia že počasie je umelé a upravuju ho chemtrails je aj v Rusku rosprašujú osobné lietadla tak to sa strielať nedá .Ta to zbrań čo si skúšali na sebe v USA sa ukazuje že aj Rusi su na ńu bohužial krátky.
http://orgo-net.blogspot.sk/2015/06/novinka-haarpove-pulsy-radaru-brdy.html

gape
Návštěvník
gape

Přesně tak, jen by lidi občas museli zdvihnout hlavy. Nutno podotknout, že klimaterorismus je ale jednou z mála konspiraček, která dovoluje otevřít oči i uplnym zabedněncum. Dost mne baví pustit jim pak po nějaký zarytý hádce pár videí třeba odsud – http://www.geoengineeringwatch.org

Daj se tam najít ofiko tiskovky, kde se o tom všem otevřeně mluví atd. A ať mi pak někdo povídá něco o manipulacích a nejen s informacema. Naše povodně bych neviděl zdaleka tak metafyzicky a astrologicky, prostě od tý doby, co nám nad hlavama lítaj neoznačený letadla a šrafujou nebe, tak je nám i vyhrožováno. Kdykoliv jsme se s něčim cukali, tak nás spláchli, Lisabon, NATO, bude toho víc, podle těch stoletejch vod za poslední čtvrtstoletí 🙂