Sněmovna vyšle do Pobaltí další kontingent českých vojáků, který prohloubí napětí a...

Sněmovna vyšle do Pobaltí další kontingent českých vojáků, který prohloubí napětí a nestabilitu na čáře doteku s Ruskou federací. KSČM má historickou možnost tomuto šílenství zabránit a nevyslovit důvěru Babišově vládě s ČSSD! Pouze dvě strany ve sněmovně nehlasovaly pro zahraniční mise, KSČM a SPD! Sněmovna nechápe, že kamaráčoft s USA v Evropě končí!

Sněmovna vyšle do Pobaltí další kontingent českých vojáků, který prohloubí napětí a nestabilitu na čáře doteku s Ruskou federací. KSČM má historickou možnost tomuto šílenství zabránit a nevyslovit důvěru Babišově vládě s ČSSD! Pouze dvě strany ve sněmovně nehlasovaly pro zahraniční mise, KSČM a SPD! Sněmovna nechápe, že kamaráčoft s USA v Evropě končí!

Poslanecká sněmovna ČR dnes opět předvedla neuvěřitelnou ostudu a pošlapala historickou úlohu ČR v éře nových dějin, které transformují Evropu na všech frontách. Poslanci dnes 140 hlasy schválili program a navýšení počtu vojáků AČR do tzv. zahraničních misí NATO [1], a to navzdory protestům KSČM, která už dlouho dopředu upozorňovala, že pokud toto projde, nepodpoří strana vyslovení důvěry Babišově vládě. O té by se mohlo hlasovat už v polovině července, pokud tedy referendum ČSSD projde a členové ČSSD vysloví souhlas s tím, aby strana šla do vlády s Andrejem Babišem.

Referendum již probíhá a není jasné, jak vlastně dopadne, protože proti spolupráci s Andrejem Babišem se staví velká část členské základny. Komunisté tak de facto drží klíč k Babišově vládě a současně i k předčasným volbám. Vedení Hnutí ANO již odhalilo svoji situaci a přiznává, že záložní plán B neexistuje, pokud tedy za takový plán nejsou považovány právě předčasné volby příští rok na jaře.

Rozmístění sil agresora v Pobaltí. ČR má v Litvě kontingent pod velením Bundeswehru v rámci NATO.

Ty by se mohly konat spolu s volbami do Evropského parlamentu, což by z hlediska procesů řízení bylo skvělé. K volbám do Europarlamentu tradičně nikdo prakticky nechodí, de facto k těmto volbám chodí jenom rodinní příbuzní kandidátů a členové politických stran. Pokud by ale volby do EU byly spojeny s předčasnými volbami do sněmovny, zcela radikálně by to překreslilo křesla evropských poslanců. Dá se očekávat, že volební výsledek do EU by potom kopíroval výsledek parlamentních voleb.

To může být ale sladkokyselá zpráva, protože se očekává, že předčasné volby drtivě opět vyhraje Hnutí ANO Andreje Babiše. Hlavní úlohu v tomto procesu ale mají komunisté. Ještě nikdy od roku 1989 nestáli před tak klíčovým okamžikem jako dnes. Pokud totiž umožní vznik Babišově vládě, a je úplně jedno, jestli aktivně nebo pasivně (třeba odchodem ze sálu), potom se KSČM historicky odepíše a dopadne jako ČSSD. Musí si uvědomit, o čem vypovídají loňské podzimní volby.

Komunisté hrají o přežití a vlastní záchranu důvěryhodnosti u voličů. V kauze misí NATO nesmí KSČM uhnout. Buď ustoupí Babiš nebo budou předčasné volby!

KSČM přišla odhadem o 4 až 5% voličů, kteří přešli k Babišovi a jeho silně levo-pravě rozkročené politice podpořené sloganem “všeci kradnú”. Ačkoliv sám Babiš odmítá, že by tento výrok kdykoliv vyslovil, tak jeho ostatní výroky stejně tuto hlášku de facto parafrázují. A to imponuje mnoha voličům, nejen KSČM. Hnutí ANO totiž vykradlo volební témata všem stranám ve sněmovně. To je důvod, proč Babišovo hnutí zvítězilo s takovým náskokem a proč je za ním taková díra a mezera mezi vítězem voleb a druhým na cílové pásce. KSČM teď hraje o vlastní identitu a přežití, musí se vyhranit vůči Hnutí ANO.

Pokud to neudělá, nevyhraní se a pokud to vyhranění jasně nedeklaruje tím, že bude aktivně hlasovat proti vyslovení důvěry Babišově vládě, tak příští volby dopadnou pro KSČM naprostou katastrofou, úplně stejně jako pro ČSSD. Pokud chce Andrej Babiš podporu komunistů, nemůže po nich chtít, aby podporovali mise NATO. Pokud si ale Babiš myslí, že může dostat podporu a důvěru od KSČM a současně rozšiřovat kontingenty AČR pro mise NATO, mělo by ho jasně uvést zpátky do reality to, že komunisté potopí jeho vládu s ČSSD. Nic jiného KSČM nezbývá, jak si obhájit svůj kredit před voliči.

Čeští vojáci v Litvě.

Velmi důležitý je i signál od SPD. Poslanci SPD taktéž odmítli zahraniční mise AČR a hlasovali proti nim. Znovu se tak ukazuje, že pro-národní postoje prosazují ve sněmovně jenom dva subjekty, které ale bohužel v součtu dohromady dostaly v minulých volbách jen 18% hlasů českých občanů. A to je tragédie nedozírného rozsahu. A to přesto, že agrese amerických vojsk pod fíkovým listem NATO ve světě i v Evropě je doslova do očí bijící.

Bez mandátu RB OSN bombardovaly země NATO (USA a Velká Británie) suverénní svrchovanou zemi, Sýrii, v odvetě za chemický útok v Dúmá, který se nikdy nestal. Byl zinscenován Bílými přilbami stejně, jako před několika dny kauza se zastřeleným ruským novinářem Babčenkem na Ukrajině, který po několika dnech vstal z mrtvých a přiznal se, že jeho zabití bylo fingované. Stejně jako byla zřejmě fingována otrava Sergeje Skripala novičokem. NATO je tak skupinou agresorských zemí, která v rozporu s mezinárodním právem používá zbraně a bomby proti svrchovaným zemím bez mandátu RB OSN. NATO se tím dopouští mezinárodního gangsterismu a všichni politici poslanecké sněmovny ČR, kteří pro mise dnes hlasovali, se k tomuto gangsterismu hlásí a podporují ho.

NATO nechrání Evropu před migranty, ale ochraňuje zájmy USA v Evropě. A to je sakra rozdíl!

KSČM má páku, za kterou musí zatáhnout a ukázat, že nebude tolerovat podílení se vojáků AČR na operacích mezinárodního gangsterismu pod hlavičkou NATO. Čeští vojáci se mají pohybovat jen a výhradně na území ČR a jakékoliv přesuny do ciziny musí být odsouhlaseny Radou bezpečnosti OSN. Celá Evropa čelí od roku 2015 migrační krizi, ale NATO v ochraně hranic Schengenu selhalo. Místo ochrany hranic vojsky NATO muselo Maďarsko narychlo stavět plot vlastními silami.

Jiné země nápor vůbec nezvládly, ale NATO nevyslalo na hranice Schengenu ani jednu jedinou misi, ani jediný kontingent, který by byl rozmístěn na hranicích Řecka, Itálie a dalších zemí a bránil by pašerákům v transportech migrantů po zemi i po moři. Místo toho ale NATO, rok co rok, pravidelně vysílalo mise do Pobaltí, na Ukrajinu a do Gruzie, všude do míst, které jsou vzdáleny jen pár kilometrů od hranic s Ruskou federací. Zatímco migranti podřezávají hrdla ženám v Evropě, čeští, němečtí, polští a další vojáci se přesunují na hranice Ruska.

Martin Stropnický v Litvě při nástupu smíšených sil NATO.

Občané ČR by si měli uvědomit, jestli NATO chrání nás, anebo spíš chrání zájmy USA v Evropě. To je totiž zásadní rozdíl. Americká armáda nasunuje do Pobaltí odpalovací zařízení pro rakety krátkého a středního doletu, v Rumunsku jsou nasunuty protiraketové komplexy, které skenují vzdušný prostor nad Ruskou federací, americké ponorky operují v Baltu u pobřeží Kaliningradu, na Dálném východě i za polárním kruhem. Jenže tam nikde žádní migranti a nelegální uprchlíci nejsou. Tam jsou jenom Rusové, nikdo jiný.

KSČM musí tvrdě udeřit proti těmto fašizačním procesům ve sněmovně a musí vládu Andreje Babiše a ČSSD zablokovat a dovést procesy v ČR k předčasným volbám. Ty mohou dopadnout do značné míry podobně, ale existuje velká šance, že vyjednávací půdorys pro KSČM a SPD se značně rozšíří po nových volbách, zatímco strany jako TOP09 a Hnutí STAN vypadnou z poslanecké sněmovny, což je třeba k ozdravění českého politického prostředí od politických stran, které škodí české státnosti. Komunisté tak mají před sebou osudovou úlohu a nesmí zklamat své voliče!

Vliv americké moci v Evropě oslabuje, právě dnes vypukla obchodní válka mezi USA a EU kvůli oceli a hliníku, rozkol nastal i v otázce jaderné smlouvy s Íránem, v Rusku si podávají dveře Angela Merkel i Emanuel Macron. Pražská vláda a sněmovna je ale napojena na americkou moc Pax Americana tak silně, až to představuje bezpečnostní riziko pro občany ČR. A nejen o misích AČR v cizině budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
RomEX
Návštěvník
RomEX

Ještě o něco víc na sever,kde importují obohatitele tryskem.

Josef
Návštěvník
Josef

V Litvě, Lotyšsku a Estonsku jsou teď v lesích MRAKY KOMÁRŮ. Spát venku je tam tedy kvůli komárům zvlášť blbé.

Tak si to užijte, kolaboranti z minometné jednotky ze 71. mechanizovaného praporu z Hranic pod německým velením. 😛

Josef
Návštěvník
Josef

“NATO chce v Evropě kvůli tankům lepší silnice” – to byl podtitulek (5:30 minuta pořadu), který včera klíďo píďo běžel při pořadu Události, komentáře v České televizi, téma Závěry summitu NATO. Moderátor David Borek diskutoval s bývalým náměstkem ministerstva obrany a velvyslancem Jaromírem Novotným, nyní Diplomatická akademie.

Možná jste se loni divili, proč chce Ťok (ANO) stavět hradeckou dálnici D11 do Polska (Hradec Králové – Trutnov – Polsko), místo aby konečně po 30 letech postavili chybějící část D35 mezi Hradcem Králové a Mohelnicí, na níž čekáme už od 80. let. Proč nestaví vnitrostátní dálniční síť pro české obyvatelstvo a místo toho staví dálnice pro tranzitní kamiónovou dopravu, aby mohly zahraniční kamióny drandit přes Česko jako přes křižovatku Evropy sever – jih, východ – západ.

Takže teď to vyšlo najevo. Ministr dopravy Ťok (ANO) nestaví D11 do Polska ani tak pro tranzit, jako pro západní tanky.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/218411000370608/video/625524

NATO nemá vyřešenou pozemní mobilizaci v Evropě, logistické trasy a koridory. Po moři a vzduchem ji má vyřešenou, lodě mají od USA a letadel mají dost, řekl Jaromír Novotný.

Pro rychlou pozemní mobilizaci, pro rychlejší a operativnější NATO, je třeba investovat a upravit infrastrukturu ve východní Evropě. Nejen mosty, ale i podjezdy a železniční překladiště. Jaromír Novotný dále řekl, že: “Musíme mít upravenou dopravní infrastrukturu, aby unesla 80 – 100 tunový americký tank. V minulosti byly mosty v zemích Varšavské smlouvy záměrně stavěny jako past, aby unesly lehký český nebo sovětský tank, ale aby se probořily pod těžkým americkým tankem.”

Drang nach Osten, šokující.
_____________________

Problémem amerických tanků Abrams je vysoká hmotnost a velká spotřeba paliva. Třetí generace M1A3 Abrams se měla podle původních plánů objevit již v roce 2014 a být nasazena v roce 2017. V současné době se počítá se zahájením vývoje v roce 2020. Pokles hmotnosti nebude jen záležitostí lehčího pancíře, ale také nových odlehčených konstrukčních celků (kanón, pásy, pojezdové ústrojí, atd.).

http://www.armadninoviny.cz/m1a3-abrams-jak-bude-vypadat-nova-generace.html

Karel
Návštěvník
Karel

Vůbec se strachu států u Baltu nedivím, při pohledu na “borderizaci”, která probíhá na hranici Ruska a Gruzie, kdy se pomalu, ale jistě ruská hranice pohybuje a dál se po kousíčcích zahryzává do gruzínského vnitrozemí. Toho se například Mexičani bát nemusejí a to nejsou s USA moc kamarádi.

mhol
Návštěvník
mhol

“Tam jsou jenom Rusové, nikdo jiný”

To je dobra pripominka. Takze myslite, ze by tam melo NATO poslat tankovych divizi radeji vic?

cenda.prochazka
Návštěvník
cenda.prochazka

ruce pryč od Afghanistanu
ta země vám nikdy patřit nebude, ČR ji pomáhá okupovat již 15 let, loutková vláda by bez okupačních vojsk padla
hlavně mit plnou hube 68., a pak vysílat “mise”

Ondřej
Návštěvník
Ondřej
Slovan
Návštěvník
Slovan

Moc otázek najednou, pokusím se trochu rozšířit tu první otázku proč rok 1968. Pjatkin velmi elegantně zamlžil pravou podstatu té otázky. Roku 1968 předcházelo Pražské jaro 1967 a otázka zní – proč vzniklo pražské jaro 1967?
Novotný nepustil sovětská vojska do Československa, začala být svoboda projevu, tisku, otvíral hranice na západ, chtěl zmenšit státní správu, zkrátka v roce 1967 probíhala sposta pozitivních kroků pro obyvatele Československa. Otázka zní, komu se tohle nelíbilo a kdo začal podporovat protagonisty pražského jara 1967, kdo nařídil odvolání Novotného, kdo si stěžoval do Moskvy že to Novotný vede špatně? Teprve tyto události k nám přivedly v roce 1968 sovětské vojska, o těchto událostech se podle mě záměrně mlčí a zdá se že i Pjatkin se jim záměrně vyhýbá nebo že by o těchto událostech při své vzdělanosti nevěděl?

Slovan
Návštěvník
Slovan

Proč rok 1968? Protože puč Pražské jaro 1967. Proč Pražské jaro 1967? Protože Novotný a jeho reformy. Kdo finacoval Pražské jaro a kdo si pak stěžoval v Moskvě na Novotného?
Proč se Pjatkin ve svém postřehu o roku 1968 o téhle primární příčině událostí v roce 1968 ani nezmínil?

Slovan
Návštěvník
Slovan

K tomu druhému odkazu…Stránský, Klaus, Zeman a další by měli odpovědět na jednu důležitou otázku – Kdo navrhl zrušení Národních podniků a v roce 1987 se zasadil o jejich změnu na Sátní podniky? Bez tohoto kroku by nemohla být provedena posametová privatizace. Na tuhle otázku bych se rád dozvěděl odpověď.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Je doslova strašidelné, že voliči nemají ani páru o tom, kdo tu jejich stranu defacto řídí. 10% vylízanců volí ODS, aniž by tušili, že Fiala stranu neřídí, ale je v ní je nastrčená hezká tvářička kvůli image. 5% voličů TOP09 zase netuší, že tu stranu platí jeden z největších zlodějů Bakala. Lidovce podporují sudeťáci… a ČSSD podporují stejní socani z Bruselu. No a zbývá STAN, kteří se vezou na penězích neziskovek, když to potvrzují svými řečmi sami, jako Rakušan nebo Farský. Vina je na voličích, říká se tomu nevědomost a manipulace dílem ČT, která je bohorovně přesvědčena, že manipulovat se smí bez trestu.

Kevin
Návštěvník
Kevin

Americkí vojaci spolu s vojenskou technikou sa v týchto dňoch presúvajú cez územie Českej republiky do Poľska a Pobaltia. Novinárka portálu seznamzpravy.cz vysielala živé vysielanie z tohto presunu. Keď si konvoj urobil prestávku, novinárka sa priblížila do ich blízkosti. Americký vojak však k nej pristúpil a agresívnym spôsobom ju vyhnal z priestoru preč. Podľa zákonov však žiadna cudzia armáda nemá právo takto zasahovať do suverenity inej krajiny a obmedzovať slobodu pohybu miestnych obyvateľov

https://www.hlavnespravy.sk/usa-sa-spravaju-ako-kolonizatori-americky-vojak-na-ceskom-uzemi-prikazal-novinarke-aby-opustila-verejny-priestor/1421518

Honza
Návštěvník
Honza

Kevin – Ty bych se sel naprotest upalit na Vaclavak!

369
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Krasa!
369, Vy jste si sice pujcil muj nahradni nick – kdyz mi do jmena nejdou dat pismenka ;-), ale za tuto zpravu odpoustim :-)).

369
Návštěvník
369

Děkuji Vám za odpuštění matko ale když žádám o odpuštění tak vždy u našeho Otce ! Přibližně za 1 rok budu mít nové jméno, proto to číslo ! Protože máte pro mě pochopení a trpělivost mám nejen pro Vás dárek ve formě zajímavého filmu ? Dobrou noc zvědavá matko a nezapomeňte ! Do roka mám nový nick ! Slibuji ! A teď ten dárek ( https://uloz.to/!a7rH5hHUZKrB/ghost-in-the-shell-duch-ve-stroji-2017-fullhd-cz-dab-bigbob-mkv ).

hirameki
Návštěvník
hirameki

sem myslel, že největší magor jsem tady já. no, pletl jsem se.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

USA sa správajú ako kolonizátori: Americký vojak na českom území prikázal novinárke, aby opustila verejný priestor.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=252754225295541&id=100016828963330