Smrtelná dávka 598% demokracie v Rakousku. Českem jedou cizí vojska a zvací...

Smrtelná dávka 598% demokracie v Rakousku. Českem jedou cizí vojska a zvací dopisy už nejsou trendy. Rakouské volby prezidenta byly zmanipulované na objednávku! Savčenková povede Ukrajinu a NATO do války s Ruskem!

Smrtelná dávka 598% demokracie v Rakousku. Českem jedou cizí vojska a zvací dopisy už nejsou trendy. Rakouské volby prezidenta byly zmanipulované na objednávku! Savčenková povede Ukrajinu a NATO do války s Ruskem!

Kolona amerických vojsk dnes vjela na území republiky. A mají hodně společného s rakouskými volbami prezidenta. Jak je to možné? K tomu se dostaneme. Američané prý přijeli demonstrovat jednotu a ochotu bránit evropské hodnoty a transatlantické vazby. Na své cestě do Pobaltí, kam jedou na cvičení Sabre Strike 2016, se zastaví v několika českých městech a během 4 dnů se pokusí demonstrovat vojenskou sílu před zlým Ruskem, které se nebezpečně rozpíná. Alespoň tak to říká Česká televize. Američany nikdo nepozval, protože to nebylo potřeba. Prostě to jenom dopředu oznámili, že pojedou do Pobaltí opět po silnicích a nikoliv po železnici. Politická garnitura takovou demonstraci síly ocení. Vlastní transportéry armády ČR nikdo z politiků na silnice poslat nechce, protože se jim nedá věřit. Mnoho českých vojáků v aktivní službě má národní cítění a hrdost a poslat je mimo kasárny, to by mohlo smrdět. Koneckonců, když už po lesích cvičí tátové od rodin, jak zadržovat migranty, tak vojáci v aktivní službě by si mohli uvědomit, že velení pod patronátem USA není správné.

army-war-college-graduation-6ba7111c14c7c224.jpg
Možná někteří tito američtí důstojníci budou velet českým jednotkám ve válce proti Rusku.
Kolona amerických vojsk v ČR na ochranu ideologie

Proto se v ČR nepořádají vojenské přehlídky. Nejde ani o to, že by nebylo co předvádět, ale ani v minulých letech, když ještě armáda nebyla ve stavu v jakém je dnes, si generalita netroufala na pořádání vojenských přehlídek. Dostat tolik vojáků na jedno místo v Praze na Letnou, dát jim zbraně a vojenskou techniku, mohli by jí obrátit proti režimu. A tak úlohu vojenských přehlídek převzala americká armáda. Vysloužilé vraky transportérů Stryker se natankují palivem a s burácením se vydají na východ. Lze tady spatřovat jistou paralelu s německým Wehrmachtem. Ten také pořádal přesuny z Německa na východ po vlastní ose, zejména po spáchání atentátu na R. Heydricha. Demonstrace síly a souručenství s Říší musela být demonstrována silou a průjezdy bojové techniky.

Czechs%2Bwatch%2Bas%2BGerman%2Binfantrymen%2Briding%2Bin%2Ba%2Bconvoy%2Binvade%2BPrague%2Bon%2BMarch%2B15,%2B1939.jpg
Kolona “Strykerů” za Protekotrátu.

Protektorátní vláda také nemusela psát žádné zvací dopisy, protože Němci průjezd pouze oznámili na říšské zastupitelství v Praze. Američané o průjezdu informují pro změnu ministerstvo obrany. Na rozdíl od minulého roku ale tentokrát prý Američany doprovodí čeští vojáci. Zřejmě jako doprovod kolony. Tak je to správně. Souručenství s USA musí být prezentováno tak, aby ho ruská propaganda nemohla zneužít. Ale už nyní se ukazuje, že situace se radikálně mění a vojenské přesuny mají ujistit vlády jednotlivých zemí, že až se to začne lámat a propukne válka s Ruskem, tak že americká vojska přijedou bránit politické garnitury u moci. Jenže to je naivní představa. Nikdo nepřijede.

Savčenková je Trojským koněm Moskvy na Ukrajině. Rozpoutá “poslední” válku?

Rusko se Kyjevu krutě pomstilo. Propuštěním pilotky Savčenkové bylo na Ukrajině zaděláno na další konflikt. Naďa Savčenková totiž chce být ukrajinskou prezidentkou a chce se pustit do otevřeného válečného konfliktu s Ruskem. Počítá s podporou NATO. Rusko ví, že přesně k tomuto dojde a díky tomu bude možné konflikt na Ukrajině vyřešit jednou provždy. Ukrajina, jako samostatná země, zcela zanikne ve válečném konfliktu s Ruskem poté, co ukrajinská armáda s podporou NATO zaútočí na Krym a na Donbas. Válka s Ruskem je nachystána a NATO zaútočí jako první. To je již v Bruselu nachystáno, teď se pouze hledají záminky, něco na způsob důkazů o “WMD v Iráku” nebo “Tonkinského zálivu”.

630_360_1464240823-9807-presskonferencia-nadezdy-savcenko-i-petra-porosenko-foto-pavel-bagmut-ukrinform.jpg
Savčenková už si prohlíží prezidentský palác v Kyjevě.

Američané se z Evropy zcela stáhnou po vypuknutí války, protože Rusko se nedá zastavit jinak, než jadernými zbraněmi a k jejich použití nedají globální elity Američanům souhlas. Barack Obama plánuje ještě před svým odchodem vyřadit z americké výzbroje další balistické nosiče Minuteman a jejich náhrada zatím neexistuje ani na papíře. USA mají podlehnout globalistům a jejich procesům řízení. Globalisté přebírají kontrolu nad USA a občanská válka je tam nachystána stejně, jako proběhla na Ukrajině. Jednotlivé procesy řízení jsou i v USA přesunovány z rukou národních elit do rukou globalistů. To, o co se dnes hraje, je pouze hlučnost a styl demise USA z pozic v Evropě. V jednotlivých zemích jsou odhalovány aktivity amerických ambasád na rozvracení jednotlivých vlád, podpory neziskovým subjektům, které podkopávají integritu a bezpečnost jednotlivých zemí tak, aby procesní prvky řízení přešly do rukou globalistů.

Rakouské volby prezidenta byly podvod. Výsledek byl dopředu objednaný!

V Rakousku tyto procesy probíhají v přímém přenosu. Globalisté zmanipulovali volby prezidenta a podvody s korespondenčními hlasovacími lístky, kdy v mnoha městech a obcích hlasovalo přes 100% oprávněných voličů [1], bude zřejmě řešit rakouský ústavní soud. V Linzi byla účast dokonce 598% podle serveru Monatliche.at [2] a je třeba dodat, že Linz rozhodně není malé město. A navíc, webová stránka na rakouské sociální síti měla dokonce celý den před koncem sčítání korespondenčních lístků už k dispozici konečný výsledek [3]. Zkrátka korespondenční hlasování bylo dopředu zmanipulované. Jak je to možné? Korespondenční hlasování totiž není tajné. Předsednictvo strany např. přikáže, že celá místní buňka strany musí hlasovat korespondenčně. Členové strany si tedy vyzvednou u volebních komisí korespondenční lístky a pod dozorem šéfa stranické buňky vyplní korespondenční lístek a odevzdají mu ho. Tím je zajištěno, že členové strany nevolí prezidenta podle vlastního uvážení, ale podle stranického zadání.

146.9_Prozent_Wahlbeteiligung_in_WaidhofenYbbs-Ministeriumspanne-Story-511598_630x356px_f7485978cf82fe16920485fcf3e464b3__146-wahlbeteiligung_1-s1260_jpg.jpg
Volební účast skoro 147% nebyla výjimečná. V Linzi to bylo dokonce 598% a nikdo se nad tím prý zatím nepozastavuje. Čeká se na vyšetřování.

V Rakousku se nyní ukazuje, že lidé, kteří k volbám vůbec nešli, tak přesto zázrakem hlasovali. Někdo si totiž na jejich jména vyžádal korespondenční hlasovací lístky. Vysoká účast u prezidentské volby v Rakousku tak byla ve skutečnosti nižší, ale někdo vyplnil hlasovací lístky za lidi, kteří k volbám vůbec nešli. To odhalují nesrovnalosti hlavně v městech a obcích, kde kontrolní součty ukazují voličskou účast vysoko nad 100% v prezidentské volbě. To je známka podvodu nebývalých rozměrů, protože při korespondenčním hlasování nemůže (resp. nesmí) být umožněno voličovi hlasovat dvakrát, osobně a písemně. V mnoha obcích však došlo k mohutným čachrům a demokratický proces tak byl jednoznačně pošlapán.

the-us-army-may-not-be-able-to-hold-off-russian-attack-in-europe-1460066793.jpg
Kdyby to v Rakousku nevyšlo při volbách, Američané by do země poslali tuto “humanitární pomoc” na obranu demokracie.

Korespondenční lístky se zřejmě v Rakousku horečně vypisovaly během nedělní noci a v pondělí nad ránem. Právě díky tomu se na sociální síť provalila informace o konečném výsledku už v neděli večer, kdy teprve koresponďáky měly být zpracovány a sečteny. Dopředu tak bylo jasné, jak má prezidentská volba dopadnout. V Rakousku toto pondělí demokracie umřela. Leží bradou vzhůru jako mrtvola, demokratický proces byl pošlapán a toto nahrává radikálům, kteří tvrdí, že demokracie je podvod, že je tady pouze pro elity a garnituru. Ne pro obyčejné lidi. Demokracie je tak pouze nástrojem iluze, která má voličům dát pocit možnosti volby. Ale pokud voliči rozhodnou v rozporu se zájmy elit, tak tyto elity volby zfalšují, aby dopadly podle předem určeného zadání. A taková zkorumpovaná demokracie není jen v Rakousku. Takto dopadlo hlasování ve Skotsku. Takto dopadne i hlasování v Británii o Brexitu.

Válku s Ruskem nelze vyhrát, lze pouze přijít o vlastní domov!

Američtí vojáci v Česku přijeli podpořit “evropské hodnoty” zkorumpované demokracie, která odpírá občanům právo na svobodné volby. Jedou přes Česko, aby nachystali v Pobaltí prostor pro zničující válku s Ruskem, která se přežene přes celou Evropu a z české malebné kotliny zůstane jen radioaktivní kráter zaplavený zničenou vltavskou kaskádou. Miliony mrtvých, miliony utopených. Válka s Ruskem se nedá vyhrát, protože s Ruskem ve válce se dá pouze umřít. Země, která obětovala desítky milionů lidí za porážku nacismu a naše osvobození, by se teď měla stát našim nepřítelem?

30DA687600000578-3430259-image-a-82_1454539973880.jpg
Tohle je prý plán ruského útoku na Pobaltí podle NATO.

Nechť padají jaderné bomby raději na Spojené státy, když chtějí válčit, ale ne na českou zemi. Ať si Američané válčí na svém území a netahají nám do Evropy válčení s někým, kdo nás neohrožuje a s kým není důvod bojovat. Proti Rusku český voják bojovat nebude, naopak, rád obrátí zbraň proti těm, kteří vhánějí do války naší zemi, která v Evropě nemá nepřátele. Má pouze tisíce kolaborantů, kteří za americký peníz rozvrací republiku zevnitř. Kolaboranti v neziskovkách, veřejno-právních médiích a v politických stranách, kteří pravidelně jezdí do USA na školení a porady s loutkáři. To jsou nepřátelé státu, skuteční nepřátelé a likvidátoři naší budoucnosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Aktualizace Savčenková:
Oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová byla překvapena, že PACE nereagovala na vyloučení Naděždy Savčenkové z ukrajinské delegace v Asamblei.
Zacharovová připomněla, že žádost o osvobození Savčenkové z ruského vězení byla odůvodněna tvrzením, že je členkou PACE.
(pozn. PACE -Parlamentní Shromáždění Evropské Komise)
Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612224387204-zacharovova-vylouceni-Savcenkova-ukrajinska-delegace-PACE/
a dále:
Poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenková, která byla dříve odsouzena v Rusku za vraždu žurnalistů v Donbasu a byla omilostněna příkazem prezidenta Ruska, prohlásila, že na rozdíl od ukrajinské vlády nepovažuje lídry DLR a LLR Alexandra Zacharčenka a Igora Plotnického za teroristy…..
….V ukrajinské politice se rozhořel skandál kvůli tomu, že Savčenková navštívila 7. prosince hlavní město Běloruska, kde se setkala s lídry DLR a LLR.
Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612164342381-savcenkova-dlr-llr-teroriste/
a ještě:
Poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenková prohlásila, že administrativa ukrajinského prezidenta Petra Porošenka připravuje její vraždu. Oznámila to v interview pro televizní stanici NewsOne.
Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612194363236-savcenkova-prohlaseni-porosenko-administrativa-priprava-vrazda/

Rusům se povedl, propuštěním až po odsouzení, opět husarský kousek…
Vypadá to, že současně prošla i řádným přeškolením z druhé strany, a případná “ztráta ukrajinské poslankyně”, odsouzené za vraždu, už nebude na ně…

Pro BertrandDeBorn a Forever
Návštěvník
Pro BertrandDeBorn a Forever

Pro BertrandDeBorn a Forever
Pokud prijmeme za fakt (a ja bych se za to primlouval), ze “hra” se hraje celosvetove, protoze vse je provazane ekonomicky (USA, Rusko, Cina), tak opravdu nechapu ani jednoho z obou diskutujicich. Oba se bijete v prsou a obhajujete neco, co jedno jest. Jak zidovska, tak nabozenska skupina, ktere vladnou svetu se vyskutuji ve vsech zemich a mely pomerne dost casu (2 tis. let) na to, aby obsadily vsechny klicove posty, ktere jsou pro skryte i neskryte vladnuti potreba. Dnes ten system zdokonalily tak, ze oba z diskutujicich povazuji to jedno za dve naprosto odlisne veci. Tzn. uvedu priklad se sachovnici – neni az zase tak dulezite, ze strelec vyhodil vez, nebo pesak pesaka (coz ted oba diskutujici delaji a jeste tvrdi, ze ten nebo onen to ucinil brutalne), dulezite je pochopit, jak se hra hraje, proc se hraje a jakou figuru prezentujeme my na te sachove partii. Vyplyva nam pak z toho celkem jednoduchy zaver, pravidla hry nelze z pozice zadne figury ovlivnit, ovlivnit muzeme jen delku trvani figury ve hre (a to jeste jen nekdy) popr. delku hry, ale kazdopadne hra bud konci patem, nebo sach matem. Pokud chcete ovlivnit pravidla hry nebo je dokonce zmenit, nesmite byt figurou ve hre. Tzn. nejdulezitejsi veci tedy je otazka, jak prestat byt figurkou. O tom jake debaty vedeme ohledne hry, kdo koho napadl, sestreli, vyhodil je nepodstatne.

Forever
Návštěvník
Forever

Pokud ale chcete přestat být pouhou figurkou v poli, musí te znát podstatu onoho systému – a také to nejdůležitější – minulost! Kdo zná minulost, dokáže ovlivnit budoucnost! O to se jednalo v mých příspěvcích – objevování minulosti, protože kdo nezná minulost, je ztracen! Čili, je důležité znát minulost! Protože největší zbraní současných lotkouvodičů je nevědomost stáda a falšování dějin.

A také se v mých příspěvcích jednalo o to, že některým lidem se podařilo přestat být pouhou figurkou a mohli zároveň tak ovlivňovat pravidla i systém hry – tj. být přímo hráčem, co posouvá osobně své vlastní figurky na šachovnici!
Např. právě Stalin či Kennedy nebo v současnosti Putin atd.
Dokázali sami ovlivnit pravidla hry natolik, že samotné globální židovské elity (služebníci GP) byly mnohdy nuceny v některých případech přistoupit na pravidla jejich hry.

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

O te minulosti v tom mate napúrostou pravdu. Co se vsak tyka tech figurek (Stalin, Putin) tam bych s Vami nessouhlasil. Loutkovodic se nebude nikdy prozrazovat, tzn. treba Putin je a bude porad loutka nekoho jineho. Pokud by se ti za scenou jednou prozradili meli by nepekne zle a to vsichni. Proto k tomu odhaleni nikdy nedojde.

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

Celé to americké konvojní panoptikum je korunováno několika zajímavými fakty. Zatímco americkým vozidlům v počtu několika set kusů velí černoch v hodnosti kapitána, našim několika vozidlům co jedou s nimi jako doprovod velí generál. Po příjezdu do Prahy se tomu všemu panoptiku klaní dokonce ministr obrany, který tomu divadlu dává zřejmě odborný punc. Prostě ubožárna nemající úroveň, poroba národa před pár špinavými žoldnéři.. Doufám, že se nedožiji toho, aby mi tu žoldnéřský černý huby v amerických uniformách “hlídaly” demokracii a říkaly co mám dělat, to je snad lepší umřít.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Celý ty výlety amerických BVPček mi přijdou jen jako provokace. Když mi kolem baráku jezdil MAZ 543 s raketou Scud a tanky T72 z Libavé, byla to mnohem větší podívaná! Byl jsem klidný v roce 1990 a su klidný i nyní. 🙂

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

comment image

M.C.
Návštěvník
M.C.

Don´t worry, be happy.
To je jenom divadýlko.
Kdyby skutečně hrozila válka s Ruskem, stáhli by Američané veškerou obrněnou techniku mimo dostřel systémů Točka a Iskander, tedy nejméně 500 km od západní hranice Ruska.
Protože jakékoliv seskupení sil v tomto pásmu z nich dělá terče. To se ještě nebavíme o těžkých raketometech, tzv. raketových systémech palby salvou.
V oblasti západní hranice Ruska nedokáže NATO Rusy přestřílet ani si vydobýt vzdušnou nadvládu, bez které neumí útočit. Proto se pracuje systémem různých podsíračů, vůči kterým jsou těžké zbraně neúčinné.
Ozbrojené síly Spojených států na jedné straně potřebují zachovat pozici USA ve světě a nenechat Rusko příliš zesílit (z jejich pohledu už k tomu došlo), na druhé straně potřebují, aby se Rusové nemíchali do úklidu, který hodlají doma provést.

Alf
Návštěvník
Alf

Jen malá poznámka, včera jsem u Rozvadova odjížděl jednu kolonu a to co tam bylo, by Američané určitě nestahovali, to byla sbírka vysloužile techniky tak leda do šrotu nebo do muzea.

styx
Návštěvník
styx

Na prvy utok to staci. Stare vraky sa odpisu a zbrojovky mozu dodat nove.
Na druhej strane, Rusko-Finska vojna ukazala ako hrstka dokaze vzdorovat.

Alf
Návštěvník
Alf

Obávám se, že tato technika bude nejvíce vzdorovat vlastní posádce, ale je fakt lepší to nechat odepsat než to udržovat.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

O ten odpis samozřejmě také jde.
Jedna z naději na udržení USD je prodej artilerie. Přece nebudou odepisovat funkční.
US poplatníci a my – členové NATO to pak všechno zaplatíme.
Poté , co bude rozbombardovaná Ukr. , možná Polsko a Rumunsko, s velkými “ztrátami” bude NATO-USA Hrdinou,, který EU ochránil před agresívním Ruskem….
….našimi vojáky.
VÍTAČI VPŘED – chystejte prachy a Vaše syny!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No nevim, nevim, jestli je na miste sdilet vas optimismus. Zalezi na poctu vojaku a na stari techniky poslané k Ruské hranici. Americti stratégové urcité pocitaji s “vlastnimi” ztratami. Je to jako v kazdé ultimni valce. Nerozhoduje cena lidskych zivotu a materialni ztraty …dulezity je vysledek.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jestli na něčem záleží, tak je to pokrytí prostorů dislokace vojsk prostředky PVOV s dostatečnou účinností proti jmenovaným systémům a jejich dostatečný počet.
Plus dostatečné zajištění proti diverzním útokům.
Pokud jsou toto schopni zajistit, tak OK, pokud nejsou je lepší to tam necpat.

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Myslim, ze ty zvesti o zfalsovanych volbach nejsou pravdive. Kdyby byly, tak myslim, ze Norbert Hofer a H.C. Strache by uz mobilizovali všechny sily, penize a obcany, zadali by prekontrolovani vysledku voleb a pokud by to tamni rezim odmital, tak by bezesporu podali ustavni zaloby, udelali by z toho obrovsky skandal, ktery by se proste nedal utajit a obcane by masove zadali vypsani novych voleb. Schvalne jsem kontroloval stranky FPO, i facebookove profily Hofera a Stracheho a nikde nic. Zadne vyjadreni, zpochybneni, nebo vyzvy k prezkoumani vysledku. Jedine vyjadreni, které jsem od Hofera zaznamenal bylo, ze porazku uznava a dekuje svým volicum, jinak nic. Ale uvidime, jestli se ještě z toho něco vyvrbi, ale pochybuju. Pokud by to vsechno prece jen byla pravda, tak je to opravdu spatne, protože by to znamenalo, ze změna bude mozna jen přes kalasnikov a nasilne povstani.

Pan K
Návštěvník
Pan K

zde jsou podle vás ZVĚSTI o falšování:
http://www.linz.at/zahlen/100_Wahlen/060_BQ16/p16TABS.pdf
3518 voličů odevzdalo 21060 korespondenčních hlasů – tj. 598% účast

Martine, použijte trochu rozumu při tom psaní…

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Jaký má tedy Hofer důvod uznat porážku, když mu Rakousko leží u nohou?

juraj
Návštěvník
juraj

myslím ze za chvílu budu parluiamentné volby a ani snicli nie su na hlavu padlí aj ked

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Pokud je to skutecne tak, proc vedeni strany Svobodnych to neresi a Hofer uznal porazku? Pokud bych ja byl na miste Stracheho, nebo Hofera a neco takoveho by se objevilo, tak jak jsem psal vys, okamzite bych to zacal resit a zadal o provereni vysledku voleb, obcane by se pripojili a jiste by to jen tak nenechali, vzdyt jde o jejich budoucnost, o jejich zivoty. Ale kdyz nikdo nic nedela a nikdo nic neresi, tak co jineho si o tom mam myslet?

styx
Návštěvník
styx

Volici FPO na manipulacie u volieb poukazali, ale samotny Hofer vyzval na jednotu. Podla mna ani on ani Strache nechcu obcianske nepokoje a pod.
Napada ma jeden fakt. Ak by bola uz tak poddimenzovana rakuska policia navaizana na demonstracie, migranti, respektive kriminalne aktivity migrantov by len narastli. A mozno Strache a spol dostali varovny email on niekoho zvonku, ze by sa im tieto aktivity mohli skaredo vypomstit

albatros
Návštěvník
albatros

Souhlasím s VK v tom, že globalisti nejdou po krku pouze EU, ale i SSa. Myslim si, že Trump je jejich kandidát, manažer a oligarcha. Globalisti válku nechtějí, oni chtějí klídek a smrádeček NWO. Teď je už jenom otázka jak moc bude chcípající kobyla státní elity SSa kopat, až jim dojde, že opravdu končí. Nedivil bych se ani civilní válce v SSa. Připraveny sou FEMA kempy, Wallmarty a desítky tisíc gilotin, plastových rakví a policie dostává armádní techniku.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No dnes mel byt ten soudny den US$ – jenze je sobota takze “na zapadnich burzach klid”.
Pockame do pondelka – banksteri se museji nadechnout….

rushman
Návštěvník
rushman

Pane V.K. to uz je paranoia co tady pisete. Myslim,ze se dobre bavite a nastinujete tady nesmyslne scenare. Chtel bych s Vami klidne diskutovat,ale to je asi zbytecne. Jenom by mne zajimalo odkud mate takove dokonale informace. NWO,NWO porad stejna pisnicka na kazdem alternativnim webu. Jako pres kopirak. Je to kezdeho vec cemu veri. Tady porad strasite jadernou valkou,delate z tech americanu uplne debily. A to asi nejsou,ze. Kdo mlzi a nikdy nic neumeli rict na rovinu,jsou rusove. Boze,prestante delat z Putina pana Boha. Vzdyt je to jen dalsi diktator v ruske historii. Tragedii Ruska je,ze neumi ze sve potencialne bohate zeme udelat ekonomickou velmoc. A za to si muzou jen sami. Vzdy to svadeji na vnejsi nepratele (zapad,zidy,USA atd.). Ja osobne jsem rad,ze patrime do zapadniho spolecenstvi. A nejsem naivni,abych nevidel problemy. Zadna spolecnost neni dokonala. Nakonec Vy pry bydlite a podnikate v Nemecku. To je vse. Zdravim a trochu soudnosti.

Forever
Návštěvník
Forever
Forever
Návštěvník
Forever

Řekněte jedinou velmi špatnou věc, co Rusko provedlo světu? To by mě dost zajímalo! 🙂

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Okupace Pobaltí, rozšíření stalinismu do poloviny Evropy po “osvobození” od nacismu*, okupace Afghánistánu včetně použití chemických zbraní vůči civilistům, Budapešť 1956, Praha 1968…
Ale vlastně ne, stalinismus je pozitivní ideologie, Afghánistán nejsou lidé a v Budapešti a Praze jen v zájmu místních občanů potlačovali sionistický pokus o převrat, že?
A samozřejmě nic z toho neudělalo Rusko, ale Sovětský svaz…

*Osvobození píšu v uvozovkách, protože nahrazení jedné zvrácené diktatury jinou zvrácenou diktaturou za osvobození opravdu nepovažuji.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

BDB, zřejmě nejste tak zvědavý, jako já, takže asi nenásledujete odkazy některých zdejších přispěvatelů, jako třeba Forever.

Pro mne jsou to docela překvapující, a mnohé vysvětlující informace. A nejsem zaseknutá v jednom klišé, a nemám strach prohlédnout si dogma z jiné stránky.
Nejsem čtenářkou více jak 200 let starých knih, ale můj “selský rozum” mi říká, že náš dřívější strach z “totality”, kvůli kterému – z žízně po svobodě – jsme měnili bydliště, byl pouze pro-formou tvrdé reality, kterou žijeme dnes.

A to nejen rozdíl v policajtech na ulici, kteří dříve měli tvář – a dnes mají černou masku, a vypadají jako robocop.
Co si já pamatuji, nikdo ( ani ti rusové si to nikdy nedovolili) neútočil tak, jak teď , na naši kulturu, tradiční hodnoty, rodinu, a také historii. O dříve předním evropském, našem špičkovém, a dnes již zlikvidovaném – Československém průmyslu ani nemluvím.

Ovšem, dělají to teď neomarxističtí soudruzi – v čele s ECB, MMF a EP sF. Mogherini (Komunistická Strana Itálie – přejmenovaná oportunisticky na aktuální Demokratickou Stranu Itálie) s takovou asertivní grácií, že by obyčejný Občan nemohl za jejich tak nahlas proklamovanými hesly “Pravda”, Láska”, “Demokracie”, Transparentnost”, “Musíme pomáhat” atd. hledat nic zlého.
Znásilnili a překroutili význam přirozeně jasných výrazů – jak podle Orwella
( PRAVDA JE LEŽ). A obyčejný Občan nevidí a neslyší a nevnímá, zahlušen sluchátky a sítí , vymyšlenými příběhy jiných ( media – seriály, soutěže, filmy, informace – prostě ZÁBAVA A KOMZUM), a s pusou zacpanou posledním modelem MacNěco….
CHLÉB a HRY, aby nezlobili, a aby je ani nenapadlo být třeba zvědaví, a pátrat, co se ve skutečnosti, za jejich zády, děje.
A jednoho dne, až jim tu inteligenci tak omezí a otupí, jak je jim potřeba, si pak ti “Občané” ani nevšimnou, že žijí v koncentráku, ALE BUDOU ŠŤASTNÍ.
(SVOBODA JE OTROCTVÍ).

“Zvrácená diktatura” je samozřejmě odsouzeníhodná, ale jestli ve smyslu výše uvedeného, není někdy ( a někým) účelově zaměňována za přirozený boj o přirozené zachování vlastního přirozeného druhu….???
U lidí se tomu někdy říká VLASTENECTVÍ ( tj. vazba na rodnou hroudu a přirozené životní podmínky)……

Zřejmě nebudu tak “okulturnělá” jako Vy, ale zvídavost a touha po svobodě ve mně neutuchá, tak se snažím číst mezi řádky, a hledám cestu a cíl vlastním srdcem.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Tak zvědavý jako Vy opravdu nejsem, ale nejsem ani matka, takže to snad nevadí. A trpělivost na pročtení všech nesmyslů odkazovaných kolegou Foreverem opravdu nemám.
Pokud si myslíte, že nikdo neútočil na naši historii, zkuste si přečíst nějakou historickou publikaci z 50. let. Způsob nakládání s československou (a nejen československou) historií v žádné době nebyl šílenější; problém je ten, že lež komunistů byla natolik úspěšná, že se v očích mnohých stala pravdou.
Dále nevím, jak jste přišla na to, že měl za socialismu československý průmysl špičkovou úroveň. Technologicky na výši byl snad ve srovnání se SSSR, což ovšem nebyla zásluha socialistů, v porovnání s civilizovanými zeměmi byla jeho úroveň tristní. Výsledky absurdní plánovací politiky a nesmyslného naddimenzování sektorů, které jednoduše neměly budoucnost, vidíme i dnes, jenže postižení házejí vinu na ty, kteří s tím nemají nic společného.

Mlada, abatyše z kláštera
Návštěvník
Mlada, abatyše z kláštera

jste tak směšný v těch svých argumentačních výkrutech a půlobratech vlevo, vpravo, levá přední.. běžte si raději umýt nádobí.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Mám to štěstí, že ten náš průmysl můžu pozorovat od dob, kdy rodiče mých spolužáků jezdili montovat a předávat rozsáhlé československé investiční celky po celém světě ( jako rafinerie, přehrady s našimi turbínam, a pod.), i. Továrny jako Královopolská Strojírna, 1.Brněnská Strojírna, Šmeralovy závody, Zbrojovka, ZKL, Tesla, Tatra, Mosilana, OP Prostějov , porcelánky, křišťál , a stovky dalších exportovaly do celého světa, a mimo to “plánované” zemědělství nás docela slušně živily. ( Předpokládám, že i díky tomu jsme si mohli dovolit to bezplatné zdravotnictví, školství, dopravní infrastrukturu, sportovní a kulturní aktivity pro mládež a dotované rekreace).
Ano, nemohlo se cestovat za dolary = na Západ ( což byl u některých svobodomyslných důvod k odchodu…)
Ale dnes, s odstupem času to vidím tak, že možná ty dolary – v období svazu RVHP – byly potřeba na centralizovaný nákup banánů, technologií a třeba surovin). Nebyl takový konzum/nabídka, ale nikdo netrpěl hladem, nebo nedostatkem základních potřeb, nikdo nebyl bez domova. Rodiče se věnovali dětem a starali se o své rodiče.

Pak přišla doba “sametové revoluce”, a já sama jsem byla svědkem převzetí (v rámci “privatizace”) jedné velké české fabriky američany, kteří řídili správní radu faxem z ameriky a přes své místní “ředitele” celou fabriku rozkouskovali na mnoho eseróček pro tyto svoje dřevěné hlavy, a fabrika šla do kopru.
Konkurence američanů a němců odstraněna…….

A dnešní situace je ta, kterou já nazývám tristní:
Nic už skoro nevyrábíme, a ve fabrikách , které zbyly vyrábějí cizí společnosti s naší pouze levnou pracovní silou, a “vývar” organizačních složek odchází úplně někam jinam. Většina lidí pracuje v montovnách a ve službách – od logiostiky dopravy a distribuce dováženého cizího zboží až po kosmetičky.
Pardon, opomínám ne nevýznamný segment zaměstnanců a spolupracovníků mnoha “neziskových” nevládních organizací….

(V zemědělství, díky dotované, geneticky modifikované řepce na půlce republiky, stříkané Round-up.em, nebude zanedlouho zdravá hlína na pšenici na chleba.)

Jako neekonom ani nechápu, z čeho se dnes platí např. to zdravotnictví a státní školství. Jestli z EU “dotací”, tak to s úroky nezaplatí ani naše děti, a dnešní zaměstnanci budou bez důchodů.
A to si na ty jejich údajné budoucí důchody tento STÁT strhává daně ve výši cca přes 50% ( když započítám i ve všem zaplacené DPH).
Když k tomu připočítáme cca 35% podhodnocení Koruny (reálná hodnota EUR=18KČ / Doc.Ing. Švihlíková, a intervence ČNB- Singer proti Koruně – naposledy 400 MLD!), tak naše kupní síla – tím pádem průměrná životní úroveň je tak na 1/2 až na 1/3 té, kterou mají naši, již čtvrt století, Evropští “bratři”.

Když k tomu vidím zdrogovaný a potetovaný děcka bez zázemí, a bezdomovce okolo nádraží, tak TOTO je pro mne TRISTNÍ stav zaprodané země bez důstojnosti.

Vy to ovšem možná nazvete kapitalistickým blahobytem….
Historickou publikaci z 50. let si ráda zvědavě přečtu – pošlete mi, prosím, odkaz.

Forever
Návštěvník
Forever

Vezmu to pěkně popořádku:

okupace Pobaltí je nesmysl, jelikož tato území byla dlouhá staletí předtím součástí Ruska, čili lze těžko hovořit o okupaci těchto území, když byly celá staletí součástí Ruska! Tvrdit, že SSSR okupoval Pobaltí je jako tvrdit, že Československo po válce okupovalo Sudety!

Za další – rozšíření stalinismu do Evropy byla záchrana před světovou trockistickou komunistickou revolucí! Nadáváte na Stalina kvůli jeho “komunismu”, ale byl to Stalin, kdo zabránil světové trockistické komunistické revoluci! Takže byste měl naopak Stalinovi děkovat! Kdyby se trockistický komunismus rozšířil do Evropy, tak by došlo ke světové bolševické revoluci a vytvoření světové nejzrůdnější diktatury v dějinách lidstva.

Maďarské události r. 1956 – to je tak trochu už složitější, jelikož zde došlo k akci zorganizovanou k podpoření stalinské kliky sovětského vedení a následnému pokusu o odstranění neotrockisty Chruščova z funkce představitele SSSR!
Ty mrtvé lidi v Maďarsku nemělo na svědomí Rusko, ale Židé – už před nástupem Chruščova do funkce generálního tajemníka zde v Maďarsku prováděl teror Žid Mátyás Rákosi společně se svojí židovskou sionistickou klikou!

A tu akci, kdy tanky masakrovali lidi v Maďarsku v r. 1956 – to organizoval sionistický Žid, neotrockista Chruščov společně se svojí neotrockistickou židovskou sionistickou klikou KSSS, nikoli Rusko!

Více o tom zde:

http://www.quintus-sertorius.net/news/jak-se-penezomenci-zmocnili-vlady-nad-svetem/

Rok 1968 – z dnešního pohledu se jedná jednoznačně o osvobození! Stačí se podívat, jak naši zem po “osvobození” v r. 1989 poškodili a zničili duchovně a morálně i fyzicky Židé Havel, Kocáb, Pehe, Halík, Herman, Dinstbier, Hučín, Sidon, M. Kuba, Albrightová, Kellner, Salzmann, Fištejn, Šabatová, Uhl, P. Kohout, Benda, Marksová, Komárek, Fischerová, Dlouhý, Stropnický, Pecina, Vondra, Tošovský, Singer, Goldstücker, D. Černý, Zahradil, Gabal, Janda a další židobolševici!

A Afghánistán:

Zde došlo k zásahu proto, že CIA vytvořila a podporovala zde muslimské džihádisty s cílem zničit vliv SSSR v Afghánistánu! SSSR by nikdy nezasáhl zde, kdyby tu nebyli pokusy sionistů ovládnout Afghánistán! Také je dobré se podívat, jak ten “hrůzostrašný” komunistický Afghánistán vypadal předtím, než jej ovládli muslimští džihádisté řízení ze sionistických USA:

ženy měli rovnoprávné postavení, byla odluka náboženství od státu – veškeré zrůdnosti jako právo šaríja atd., byly postavené mimo zákon! To všechno šlo do kopru poté, co tuto zemi ovládli ti “mírumilovní” mudžáhidi řízení a podporovaní ze židovského Západu! Důsledkem odchodu SSSR z Afghánistánu a pádu tamní prosovětské vlády bylo to, že zemi ovládl islám – a nastal islámský teror!

Tak tedy, copak nám tedy vlastně Rusko provedlo velmi špatného????????????

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pořád to, co jsem řekl.
Většina Evropy byla po dlouhá staletí pod nadvládou Říma, tedy Itálie. Přesto by bylo očividně nelegitimní, kdyby Itálie vznesla na bývalá území Římské říše územní nárok nebo je dokonce vojensky napadla. Proč to je u Pobaltí jinak?
Vzhledem ke zločinům stalinismu si nedokážu představit, v čem by trockismus mohl být horší. Každopádně zločiny stalinismu jsou skutečné, zatímco zločiny Vámi zmiňovaného trockismu jsou jenom “kdyby”. Pro nejzrůdnější režim v historii lidstva není omluvou, že by mohl být nahrazen jiným, ještě zrůdnějším.
Mrtvé v Maďarsku má na svědomí SSSR, protože se dopustilo nelegální invaze na maďarské území. I kdyby v Maďarsku došlo k sionistickému spiknutí, SSSR neměla právo napadnout maďarské území, totéž platí o Československu a Afghánistánu. K Afghánistánu – už vůbec to Sověty neopravňuje k používání chemických zbraní proti civilnímu obyvatelstvu.

Forever
Návštěvník
Forever

Řekněte mi jediný obrovský zločin stalinismu – rád se poučím! 😉

Je to totiž naopak, zločiny leninismu-trockismu jsou skutečné, zločiny stalinismu jsou z velké většiny fikcí!

Také to vypadá, že vůbec neumíte číst mezi řádky. Viz:

Maďarské události r. 1956 – to je tak trochu už složitější, jelikož zde došlo k akci zorganizovanou k podpoření stalinské kliky sovětského vedení a následnému pokusu o odstranění neotrockisty Chruščova z funkce představitele SSSR!
Ty mrtvé lidi v Maďarsku nemělo na svědomí Rusko, ale Židé – už před nástupem Chruščova do funkce generálního tajemníka zde v Maďarsku prováděl teror Žid Mátyás Rákosi společně se svojí židovskou sionistickou klikou!

A tu akci, kdy tanky masakrovali lidi v Maďarsku v r. 1956 – to organizoval sionistický Žid, neotrockista Chruščov společně se svojí neotrockistickou židovskou sionistickou klikou KSSS, nikoli Rusko!

Tady je jednoznačně napsáno, že ty mrtvé nemá na svědomí Rusko, ale ve skutečnosti židovští sionističtí trockisté v čele s Židem Chruščovem – tedy mezinárodní sionistické židovstvo! Těžké pochopit?!

Pro zapšklého antistalistu typu vás asi ano. 😉

Forever
Návštěvník
Forever

Tj., tanky do Maďarska poslal na lidi Žid Chruščov, nikoli Rusko! Doufám, že už význam mého textu chápete! 😀

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

No… Pokud tvrdíte, že zločiny největší zrůdy lidské historie byly fikcí, pak skutečně nevím, co Vám na to mám říct.

Dovolte mi jenom, prosím, abych Vám položil poslední otázku – kolik je 2 + 2?

Forever
Návštěvník
Forever

Urážet vám jde, když dojdou argumenty!

Vždyť i sám Hitler odmítl vinit Stalina ze zločinů páchaných na ruském národě, stejně jako na národech neruských! Hitler z toho obviňoval Židy – a v tom měl pravdu!

Řekněte jediný obrovský Stalinův zločin – třeba ze třicátých let! Ale to by nejprve chtělo ty argumenty – pokud nějaké vůbec máte. Protože pokud je nemáte, je diskuze s vámi zcela zbytečná.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Já Vás neurážím, jen se snažím najít něco, na čem bychom se shodli.

Celá myšlenka komunismu je sama o sobě zločinná, protože popírá základní lidské právo, právo na svobodné vlastnictví, a byla by stejně odporným zločinem, i kdyby byli její představitelé křišťálově čistí.

Ale abych odpověděl na Vaši otázku – Holodomor. Velká čistka. Ničím neoprávněná a nelegitimní agrese vůči Finsku (které se s nesmírným a obdivuhodným hrdinstvím nejhoršímu náporu ubránilo) a Pobaltí. Umučení a masové vraždy pravoslavného kněžstva. Gulagy. Masové nucené deportace do neobydlených oblastí. Kolektivizace.

Ale předpokládám, že to buď popřete nebo obhájíte sionistickým spiknutím, že?

Forever
Návštěvník
Forever

Naopak, nepopřu, řada těcto zločinů byla skutečně spáchána, ale nikoli Stalinem, ale Židy!!!!!!!!!!!

Komunismus byl židovským spiknutím, s cílem zničit a ovládnout Rusko, zničit Slovany a nastolit židovskou světovládu!
Jak VŘSR, tak i samotné komunistické hnutí, stejně jako ostatní komunistické revoluce v Evropě, byly financovány a zorganizovány mezinárodním židovstvem! Židé sami ovládli a zaplnili komunistické strany! Stačí se podívat např. na vedení a významné osobnosti bolševické strany v Rusku – Lenin, Trocký, Urický, Sverdlov, Jagoda, Kaganovič, Frenkel aj. jsou ŽIDÉ!

70% sovětských komisařů do konce třicátých let byli Židé! Zločinecká NKVD byla ovládána az velké části tvořena Židy!
A hodně Židů bylo i v ostatních komunistických stranách v Evopě! Zkrátka Židé byli páni komunistického hnutí!

A po VŘSR rozpoutali Židé v Rusku krvavý teror – zavraždili miliony Rusů i dalších neruských národů! Nejkrvavější období byla ve 20. letech během Leninovi vlády!
Ve 30. letech bylo méně krvavé období – bylo to období, kdy židovská NKVD a Židé jako Kaganovič, Jagoda, Frenkel aj. organizovali teror vůči Rusům a dalším národům SSSR! I gulagy byly výtvor Židů, nikoli Stalina!

Židé Stalina zde nasadili jako svou loutku, aby tak zakryli své zločiny – a měli své zločiny na koho svést! Stalin věděl, co za hrůzy provádějí Židé ruskému národu! A věděl o snahách židovstva na židovskou světovládu!
A Stalin se rozhodl shodit ze sebe sionistické okovy – a osvobodit Rusko a ruský národ od židovské nadvlády! Ve 30. letech Stalin začal provádět skrytou emancipaci SSSR od židovstva – podařilo se mu mistrně manévrovat, což přineslo dobré ovoce – Židé byli Stalinem na konci 30. let poraženi! Což Židé Stalinovi nikdy neodpustili – Stalin byl v r. 1953 Židy zavražděn a poté pošpiněn!

30. léta byla také hlavně bojem mezi židovskou trockistickou klikou a stalinistickou vlasteneckou klikou – naštěstí pro svět zvítězil Stalin – bylo tak zabráněno holocaustu a totální likvidaci růského národa a dalších slovanských národů! Nebyl to boj jen mezi Stalinem a trockisty, ale boj mezi Ruskem a židovstvem!
Stalinovo vítězství nebylo jen Stalinovým vítězstvím, ale vítězstvím Ruska a ruského národa! Proto si Rusové dodnes váží Stalina nedají na něj dopustit!

hes
Návštěvník
hes

Nejdřív si o tom něco zjisti… Víš o tom naprostý kulový.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Forever
Návštěvník
Forever

Zločiny Židů byly a jsou skutečností!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zločiny Stalina a stalinismu byly z naprosté většiny fikcí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Židé jen své veškeré zločiny svedli na Stalina a “Rusáky” (čtěte ruský národ)!!!!!!
Jak typické pro Židy – z oběti udělat viníka a ze sebe chudáky a oběť!!!!!!!!!!!

Forever
Návštěvník
Forever

Ano, zločiny Stalina a stalinismu jsou z naprosté většiny pouhou fikcí!!!!!!!!!!!
A co se týče tolik častého srovnávání Hitlera se Stalinem – vlastně proč ne?! 🙂

Podstatou (jedné z nich) je to, že na konci třicátých let se dva lidé emancipovali od židovského kapitálu a židovské moci – STALIN a HITLER!!!!!!!!!

Oba dva měli společné, že se nejprve dostali k moci s pomocí židovských sil a následně se na konci třicátých let od mezinárodní sionistické židovské moci emancipovali!
Židé se proto rozhodli své dva úhlavní nepřátelé proti sobě poštvat! Porazit spojené Rusko s Německem bylo pro Židy téměř v tu chvíli nemožné, ale zničit je tím, že je postaví proti sobě, to byla jediná nejlepší možnost pro Židy!

Když si toto uvědomíme, pochopíme, proč došlo k uzavření paktu Molotov-Ribbentrop:

Německo a Rusko, Hitler a Stalin, měli společného nepřítele – mezinárodní židovstvo!

Je zajímavý fakt, že Hitler NIKDY, ale NIKDY neobvinil z represí a zločinů vůči ruskému národu a dalším národům SSSR Stalina (což sionističtí Židé jaksi opomenuli zmínit 😉 )! Z těchto zločinů ve skutečnosti obviňoval židobolševiky! A měl v tomto pravdu! Stalin nebyl z naprosté většiny odpovědný za krvavé represe ve 20. a 30. letech! Tyto krvavé a zrůdné zločiny, páchané na ruském národě (a samozřejmě i na národech neruských – i ty zločiny na pobaltských národech měli a mají na svědomí Židé, nikoli Stalin), měli na svědomí Židé, kteří až do konce třicátých let (kdy byli poraženi Stalinem) ovládali Rusko!

Ruský národ si židovským terorem prošel a byl odhodlán se zbavit sionistických okovů! Německý národ věděl o krutostech pácháných Židy na ruském národě – a Němci nechtěli, aby jim to Židé udělali také!
Zkrátka Hitler Stalina ve skutečnosti považoval za spojence v boji proti Židům – sám Hitler byl ze začátku překvapen Stalinovým antisionismem, jelikož dlouhou dobu byl přesvědčen, že Židé mají Rusko totálně v hrsti – pravda, ještě ve 30. letech Židé Rusko ovládali – ale ruská národní vlastenecká opozice vůči Židům v Rusku existovala – a vedl ji právě J. V. Stalin!

Židé si uvědomili, že toto spojenectví ohrožuje jejich plány – vymysleli právě onen lstivý plán, jak zničit tyto své dva úhlavní nepřátele – postavit je proti sobě a vyvolat mezi nimi zničující a krvavou válku, kde se obě strany zničí navzájem natolik, že budou natolik oslabeni, že pro Židy nebudou představovat vážnou hrozbu a Židé budou tak moct ovládnout celou Evropu – a tím pádem celý svět!
K tomuto cíli Židé použili své agenty v Rusku a Německu!

Podařilo se jim nenaštěstí prostřednictvím svých agentů zmanipulovat, poštvat a donutit Hitlera k osudnému útoku na Rusko – Stalin dlouho nevěřil tomu, že by jeho hlavní spojenec zaútočil na Rusko – mýlil se!
Bylo zřejmě mnoha lidem divné, že ten Hitlerův útok na SSSR byl zcela nepromyšlený a uspěchaný – to vše bylo ve skutečnosti dílo mezinárodního židovstva, které poštvalo své dva úhlavní nepřátele proti sobě – dle známého hesla: dva se perou, třetí se směje!

Hitler si tuto fatální chybu později uvědomil, ale to už bylo pozdě! Ještě tešně nedlouho před svou smrtí Hitler litoval, že nenechal zlikvidovat celou pátou (židovskou) kolonu, jako Stalin – a také vyslovil naději, že Stalin dokončí to, co on nestihl dokončit – zlikvidování moci židovstva v Evropě a ve světě!

V jednom se Židé totiž přepočítali:

nepočítali s tím, že stalinské Rusko vyjde z tohoto konfliktu dvojnásobně silné! Což částečně narušilo plány židovstva se světem! Bohužel ani Stalin nestihl dokončit to, co nestihl dokončit Hitler – byl židovskými silami v SSSR zavražděn! Alespoň ale oddálil židovské plány na světovládu o dalších sto let – a ukázal, že s hrozbou pro lidstvo – s mezinárodním židovstvem – se bojovat dá a také musí!

Forever
Návštěvník
Forever

Druhá věc – jakou okupaci Pobaltí Ruskem máte na mysli – kdy prosim vás? Ona snad nějaká někdy byla?!

hes
Návštěvník
hes

Plácáš úplné hovadiny, takže bys raději neměl plácat nic.

Michal Roneš
Návštěvník
Michal Roneš

Lotyšsko se v roce 1918 legitimně stalo nezávislým státem a roku 1920 tuto nezávislost uznalo i Rusko. Roku 1940 pak bylo Lotyšsko okupováno a následně anektováno Sovětským svazem na základě paktu Ribbentrop-Molotov.

Litva se osamostatnila na základě Brest-Litevského míru z roku 1918. A to nikoliv ze svazku s Ruskem, nýbrž s Německem. Až do roku 1940 byla samostatným státem, tedy do té doby, než byla okupována Sovětským svazem.

Estonsko bylo součástí Ruského impéria od roku 1721. Na konci 1. světové války ovšem vyhlásilo samostatnost a v následující válce za nezávislost zvitězilo. Roku 1940 bylo Estonsko na základě paktu Ribbentrop-Molotov obsazeno sovětskými vojsky a připojeno k SSSR.

Jediným státem pobaltských republik, jehož obsazení vojsky SSSR snese nějaké ospravedlnění, je maximálně Estonsko. Nikoliv však Lotyšsko a Litva, jejichž okupace roku 1940 bylo v rozporu s mezinárodními smlouvami, uznanými i samotným Ruskem.

jiří
Návštěvník
jiří

Neudělalo nic dobrého.

Nemo
Návštěvník
Nemo

Já se připojuji k ,,Forever,, Napište zde jedinou hodně špatnou věc, kterou světu Rusko provedlo. Napište ji v krátkosti.

frank
Návštěvník
frank

Bože, vy jste ale opravdový vůl.

Kari
Návštěvník
Kari

Prominte ale to ze patrime do zapadniho spolecenstvi zvlaste do EU za ktere jste rad muze z Ceska za par generaci udelat muslimskou zem s tak radikalnim statnim nabozenstvim ze Turecko je proti tomu hadr. A kdo za to bude moci? Aha uz vim ten zly diktator Putin chacha. Mejte se krasne

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Hele rushmane aspon pri psani picovin bys mel trochu zpomalit 🙂

styx
Návštěvník
styx

1. Americania su uplni debili
2. Dajte dokaz ze Putin je diktator, inak je to len blabol (Putin sa demokratickymi volbami dostal k moci. Ale ak toto je dovod ako byt diktator, tak potom kazdy demoktaticky voleny prezident musi byt diktator)
3. Ake su kriteria ekonomickej velmoci? To ze nedrancuje svoje nerastne bohatstvo hlava nehlava?

VM64
Návštěvník
VM64

No, není to krása…jdu k volbám, hodím tam hrdě hlas svému kandidátovi a na druhý den zjistím, že jsem dal hlasy dva. Zázrak. Okamžitě volat do Vatikánu a žádat o titul Svatý.