Smíříme se s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se...

Smíříme se s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se s tím naučíme žít?

Smíříme se s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se s tím naučíme žít?

Kromě Kolína a Hamburku jsou hlášeny sexuální delikty takzvaných uprchlíků také ze Stuttgartu, rakouského Salcburku, švýcarského Curychu, finských Helsinek a švédského Kalmaru. Ti, kteří neustále varovali před migranty a poukazovali i na to, že přistěhovalci v budoucnu budou například znásilňovat ženy v Evropě, byli nejen médii označeni za xenofoby, rasisty a v konečné fázi za fašisty. Dnes vidíme, že ten, kdo poukazoval na rizika spojená s migranty, měl v podstatě pravdu.

Dle mého názoru je dnes na tom spolu se Švédskem nejhůře Německo. Je mi velmi líto, že zrovna v sousedním Německu, kde byl dlouhá léta relativní klid a pořádek, se v několika městech staly ženy a dívky obětí sexuálních deliktů od migrantů. Žel musím konstatovat, že i v Německu se vytvářejí no-go zóny tak, jak je známe z Bruselu či Londýna.

Položme si otázku, co se ještě musí stát, aby evropští politici pochopili, že “uprchlíci” znamenají bezpečnostní ohrožení pro celou Evropu. Nebo se máme smířit s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se naučíme žít v každodenním strachu o svůj život?

Pegida-Cologne4.jpg
Demonstrace v Kolíně nad Rýnem… jestli už ale není pozdě pro Německo…

To, co se stalo v Německu, se může zanedlouho stát i u nás. Migrace směřující do Evropy je stále v plném proudu a hned jen tak neustane, neboť Brusel nemá zájem migrační tok zastavit. Chápu, že mezi uprchlíky jsou i tací, kteří potřebují naši pomoc, ale naše pomoc nesmí být na úkor naší svobody a hlavně bezpečí.
Nejdříve bychom měli například pomoc našim dětem, jejichž rodiče nemají finance na léčbu a je i mnoho dalších faktorů, kde akutně potřebují Češi ihned pomoc.

A proto je velmi zarážející, že ministr pro lidská práva Dienstbier v médiích uvedl, že kriminalita, za kterou stojí migranti, nemá souvislost s migrační vlnou.Je evidentní, že člen vlády Dienstbier zlehčuje i to, že mnoho žen v Evropě bylo nejen sexuálně poníženo. Je naprosto nepřípustné, aby takto mluvil ministr pro lidská práva. Premiér Sobotka by měl ihned vyvodit důsledek z počínání ministra Dienstbiera.

Položme si další otázku. Co se ještě musí stát, aby i takový ministr pro lidská práva jako je Dienstbier přiznal, že migranti znamenají pro evropské státy bezpečnostní riziko? Musí migranti ještě více znásilňovat a snad i vraždit? Doufám, že se to nikdy nestane. A pokud se tak stane, tak vina jasně padne na ty politiky, kteří udržují promigrační kurz.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
anna
Návštěvník
anna

naprosto souhlasím.

anna
Návštěvník
anna

PLNĚ SOUHLASÍM.

Jebatac
Návštěvník
Jebatac
M
Návštěvník
M

Saamozřejmě že je to záměr, nikoliv neschopnost politiků…
Islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu alias šelem z Janova Zjevení.

Nemám nic proti solidaritě, ale lidské emoce soucitu tu jsou zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

Pár důkazů, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Dýntsbíre ty prase, pokud se něco podobného stane mé ženě nebo někomu z mých blízkých, pamatuj, že budeš litovat toho, že jsi se narodil. Sereš mě už dlouho a začalo to tím ty buzno, když jsi byl pro adopci dětí teplýma

M
Návštěvník
M

Vždyť je nad Slunce jasné, že všichni ti havloidi a vlastizrádci moc dobře ví, jaké zlo se sem hrne. Nevěřím tomu, ža mají tak dlouhé vedení a ještě jim to nedošlo a musí být ještě hůř, aby pochopili. Tito zrádcové to dělají z různých zjištných důvodů, jsouce sami v bezpečí a zajištěni, z čehož jednoznačně vyplývá, že, budou-li stále u moci, nikdy se nic k lepšímu nezmění. Aby bylo lépe, musejí být co nejdříve odstraněni ze svých vlivů a ne stále naivně čekat na chvíli, kdy jim to dojde, kdy pochopí tu zradu, které se dopustili a všechny nás zachrání!

Martin
Návštěvník
Martin

Ano je to tak, dobře to ví… plánem je likvidace svobody a instalace NWO…

BTW Statistiky sexuálních násilností muslimů jsou dlouhodobě známy:

http://www.ragauian.cz/svedsko-hlavni-mesto-zapadu-znasilnene-diky-imigraci-ze-zemi-jako-irak-syrie-nebo-somalsko/

free
Návštěvník
free

Co mě zaráží, že v Německu se třeba nedají dohromady blízcí znásilněných dívek a žen a nevtrhnou do parlamentu vykopat Merkelovou a její nohsledy. Oni jsou totiž v první řadě odpovědní za bolest a ponížení žen! Ten imigrant za to může až v druhé řadě, protože kdyby si je nepozvali a nenatahali do Německa, tak si ušetřili tyto zrůdnosti. Toto je třeba pochopit

Pavel
Návštěvník
Pavel

Je to přesně tak jako píšete. Imigrant může dělat jen to, co mu vláda daného státu dovolí.

Kuliferda
Návštěvník
Kuliferda

Až si nějací mladí, hezcí a svalnatí černoušci, kterým se budou líbit muži, na chvíli pohrají s panem Dienstbierem v podobném duchu jako se ženami v Německu, třeba změní svůj názor. Ale jistojistě se mu to líbit nebude.

chalupník
Návštěvník
chalupník

on je takovej politickej prestitut,že bude držet jako koza.hlavně když teče do korýtka,a je bezpáteřní.ZA pravdu a lásku havloidů

XYZ
Návštěvník
XYZ

Možná se těší…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Lidska prava …co to vlastne je, kdyz Saudska Arabie predseda v rade pro lidska prava pri OSN? Dienstbier se vlastne veze na uplne stejné vlne, jako Saudska Arabie! Ma plnou hubu lidskych prav, avsak jen pro ty, kteri odpiraji zakladni lidska prava vsem ostatnim!

PK2
Návštěvník
PK2

Jak je snadné projít do EU i občanům Ukrajiny bez víz 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=5pjby5BwRyk