Smatana Reloaded: Na Slovensku vznikl nový seznam závadných webů k likvidaci jejich...

Smatana Reloaded: Na Slovensku vznikl nový seznam závadných webů k likvidaci jejich financování. V pozadí absolventi školy George Sorose! Kundra strikes back!

Smatana Reloaded: Na Slovensku vznikl nový seznam závadných webů k likvidaci jejich financování. V pozadí absolventi školy George Sorose! Kundra strikes back!

Začíná přituhovat. A to opravdu velice drsně. V pátek jsme dostali informaci, že pan Ondřej Kundra, redaktor týdeníku Respekt, zazvonil u dveří našeho kolegy, kamaráda a spolupracovníka v ČR ve chvíli, když přišel z práce a vyptával se ho na náš bankovní účet u Air Bank. Pomineme-li skutečnost možného protiprávního jednání pana Kundry, protože banka je vázána bankovním tajemstvím a nesmí poskytovat adresu trvalého bydliště držitele účtu neoprávněným osobám (pan Kundra rozhodně mezi oprávněné osoby nepatří, není to policista, ani exekutor se soudním příkazem, takže adresu získal zřejmě nezákonným způsobem, ale znáte to, Česko snese fšecko…), tak se opět ukazuje, že poté, co selhaly snahy o diskreditaci AE News a obecně alternativy, se mediální mašinerie pokouší odstavit alternativní weby od financování.

15733255372_21fe4b414e_b.jpg
Ondřej Kundra

Zatím jde o pouhé sondování možností, zjišťování a čmuchání zdiskreditovaných novinářů. Pan Kundra údajně uvedl, že prý se mu zdá, že AE News vybírá mnoho peněz! Ano, vybíráme strašně moc peněz, pane Kundro! Za necelých 13 stovek EUR měsíčně od našich čtenářů jsme za dva roky naší existence vybudovali alternativní jedničku v ČR, která pije krev českému mainstreamu natolik, že nás probírají v médiích, že vyháníme lidi z gaučů do ulic, aby se aktivizovali proti NWO. Takovou produktivitu by nám záviděla i leckterá neziskovka s rozpočty v řádech desítek milionů ročně. A to od čtenářů vybíráme příspěvky jen rok, předtím jsem celý náklad hradil já a náš ex-sponzor, o kterého jsme tak nešťastně přišli. A co jste vybudoval Vy, pane Kundro, za svůj plat ve výši tolika desítek tisíc korun měsíčně, co berete od pana Bakaly?

Proruský server s rozpočtem 1290 EUR vs. Economia 153 mega v mínusu

Je smutné, že pan Kundra, zaměstnanec a redaktor časopisu, jehož vydavatelem je společnost Economia [1], kterou vlastní a ovládá Zdeněk Bakala, se nezajímá o mnohamilionové rozpočty českých neziskovek, které parazitují na penězích daňových poplatníků, evropských dotacích a financích zahraničních fondů. Bakalova Economia minulý rok skončila ve ztrátě, v červených číslech. Jak to, že ještě fungujete, pane Kundro? Vy jste všichni v provozním schodku u Bakaly ve výši 153 milionů, ale zajímáte se o rozpočet AE News ve výši 1290 EUR měsíčně? Jste vůbec normální? AE News je alternativní jednička v ČR a zvládáme přitom provoz serveru, kanceláří, redakce a celého projektu z Holandska s rozpočtem, který nepředstavuje ani polovinu vašeho redakčního platu, pane Kundro! Styďte se! Odkud berete prostředky na deficitní provoz Respektu, když máte schodek v Economii přes 150 míčů? To jste vyrobili tuhle sekyru jako celá grupa, nebo je to práce jenom vás jako redakce Respektu?

Je smutné, že redaktor, kterého platí uhlobaron, jenž připravil tisíce lidí na Ostravsku o vlastnické právo na byty (kauza RPG byty), se zajímá raději o drobné příspěvky poctivých přispěvatelů Aeronetu, než aby tvrdě zavrtal v okolí pana Bakaly, kde že to k majetkům přišel. Pan Kundra byl asi překvapen, že náš přítel a kolega, který nám pomáhá s vybíráním příspěvků od čtenářů, není ruský agent, ale obyčejný pracující člověk. Ale ukazuje se, že mnoho subjektů v poslední době hledá cesty, jak odstavit alternativu od financování. Lži, pomluvy, diskreditace a dehonestace. To je to nejlepší z mainstreamu! Ale na Slovensku už rozjeli další level boje proti alternativě.

Smatana má nový seznam, honem utečte!

Na Slovensku totiž právě vznikl nový projekt s názvem Konspiratori.sk, který má za úkol vytvářet seznam konspiračních webů, aby firmy, které zadávají inzerci na internetu, měly přehled, na kterých webech nechtějí zobrazovat svojí reklamu. Seznam bude prý doplňován a nachází se zde. S tímto seznamem potom firmy vyrukují na provozovatele internetové reklamy a požádají je, aby na těchto webech se jejich reklama nezobrazovala. Vezmeme-li v úvahu, že doteď mnoho webů funguje tak, že generuje své příjmy z reklamy, tak vzniká nebezpečný precedens, že postupně jednotlivé alternativní weby, které komise projektu Konspiratori.sk označí za konspirační, přijdou o zdroje z reklamy. Toto je cesta, jak se chtějí na Slovensku chazarští neocons dostat na kobylku nezávislým médiím. Úspěch projektu bude do značné míry záviset na tom, jestli obchodníci se k této fašizační selekci připojí, anebo si řeknou, že čtenář konspiračních webů také kupuje pneumatiky na auto, a také kupuje mobily a také potřebuje půjčky a úvěry.

2016-04-18-11_57_50-konspiratori-sk-zoznam-strc3a1nok-so-spornc3bdm-obsahom.png
Kdo má seznam, ten jede! Nově prý vadí konspirativní stránky…

Nejprve si povězme, kdo za novým projektem stojí. Na prvním místě v jejich profilu je uveden Pavol Hardoš, PhD. Ten vystudoval Středoevropskou Univerzitu v Budapešti. A to jsme doma. Tuto univerzitu totiž založil náš starý známý, pan George Soros. Více zde. Takže v projektu je zastoupen absolvent Sorosovy školy chazarského myšlení. To potěší sluníčka hned v úvodu. Dále najdeme v seznamu několik lidí napojených na slovenskou MF Dnes, Denník SME. Hlavní postavou seznamu je Juraj Smatana, kterého všichni známe. To je ten, který vytvořil seznam 42 proruských webů v ČR a na Slovensku. Pan Smatana nemohl u tohoto nového projektu chybět, protože je odborníkem na seznamy. Celý seznam jejich komise je zde. Když se podíváme na celou věc z jiné strany, dostává celý projekt ale mnohem nebezpečnější náboj.

Mám totiž pocit, že nový projekt seznamu je ideologickou revizí prvního seznamu pana Smatany, který způsobil sluníčkářům více škody, než užitku. Mnoho lidí totiž první Smatanův zdroj ocenilo jinak, než jak pan Smatana zamýšlel a lidé, kteří o alternativě nevěděli, jí začali číst. Nám se také zvedla čtenářská základna velmi výrazně po uveřejnění prvního Smatanova seznamu. Tato druhá verze seznamu, která se snaží zaměřit na tzv. konspirace, je ale mířená na jinou klientelu. Zatímco první seznam 42 webů byl určen pro mediální veřejnost, tento seznam je určen pro zadavatele reklamy. Ale mám dojem, že nový seznam se postupně začne naplňovat těmi samými jmény webů, které byly na prvním seznamu. Je to v podstatě snaha o odstavení webů, které jsou podle sluníčkářů a chazarů “závadové”, a to tak, že přijdou o své zdroje příjmů z reklamy.

Zákazník nenakupuje podle stranické knížky, Maňas!

Na Slovensku se tak pustili do projektu, který může velmi brzy následovat do ČR. Osobně jsem ale k tomuto projektu velmi skeptický. Konspirativní stránky mají vysokou návštěvnost a zadavatele reklamy nezajímá ideologický profil zákazníka, ale jeho peněženka a spotřebitelské návyky. Pánové z komise portálu Konspiratori.sk by si měli najmout marketingového lektora, aby jim vysvětlil, co je to rigidita socializačního tržního koše. Jinými slovy, anarchisté i neonacisté kupují mobily, boty, oblečení, elektroniku, potřebují půjčky, hypotéky, bazary s auty. Ideologická rovina v socializačním tržním koši je nepodstatná, nároky spotřebitelů jsou pevné, stejné, nemění se, bez ohledu na politické proměny myšlení spotřebitelů. Prodejce dámských vložek rád prodá své zboží slečně z Pražské kavárny, stejně tak i člence Bloku proti islámu.

smatana.jpg
Juraj Smatana, aktivista a odborník na seznamy všeho druhu.

Snaha o likvidaci zdrojů příjmů alternativy je ale všudypřítomná. Útoky na zdroje příjmů z reklamy, zjišťování majitelů bankovních účtů serverů alternativy ze strany novinářů, výzvy politiků k vypínaní serverů, přijímání zákonů, které zakazují kritizovat společenský a třídní styl skupin lidí. Hledají se cesty, jak zabránit lidem a firmám, aby mohli podporovat nezávislé projekty. Dnes jsou to servery s nálepkou konspiračních serverů. Zítra to budou servery s podporou tradiční rodiny. Pozítří servery s křesťanskou tématikou. Dialog je likvidován na všech úrovních. Pluralita názorů je označována za závadovou. Obchodníci jsou vyzýváni, aby stahovali svojí reklamu z ideologicky závadových webů. Ekonomická likvidace alternativy.

Alternativa stojí a padá s podporou čtenářů!

AE News je připraveno. Je nám jedno, jestli budeme nuceni otevřít bankovní účet ve Švýcarsku, na Kypru nebo v USA, náš server je totiž vinen tím, že píšeme pravdu. Žádní Kundrové nebo Smatanové nemohou náš server zastavit, protože za námi stojí podpora lidu, obyčejných lidí, kteří nás podporují a financují svými těžce vydělanými penězi. To páni v Respektu o svých penězích říci nemohou, když na výplatních páskách vidí podpis pana Bakaly. Nemohou to říct ani aktivističtí učitelé z Bánské Bystrice, protože ani peníze od George Sorose nebo cizích fondů nejsou peníze, které by měly morální rámec hodný podpory občanů.

Využiji a zneužiji závěr tohoto článku k prosbě směrem k našim čtenářům. Blíží se nám konec měsíce a ukazatel vybraných darů a příspěvků se nám zatím nepřehoupl ani přes polovinu. Sami vidíte, že financovat provoz z dobrovolných příspěvků čtenářů není žádná veselá věc. To není jako vyzvednout si peníze na provoz na pobočce Open Society Fondu pana Sóroše nebo zavolat Bakalovi. Jménem redakce AE News bych proto chtěl poprosit věrné čtenáře našeho serveru AE News, aby zvážili i tento měsíc příspěvek na zachování provozu našeho serveru a našeho existenčního přežití. Útoků proti AE News bude přibývat. Podpora našich čtenářů je jediná naděje a cesta, jak odolat útokům mainstreamu a neziskovek. Každá částka pomáhá. Přispět můžete bezhotovostně převodem na účet v ČR, na Slovensku, PayPalem, BitCoinem a poštovní poukázkou na účet ČR nebo SK. Stránka s platebními informacemi je zde. Předem moc děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

SMATANA – agent a sexuální psychopat.
Další “Evropská Hodnota” , vedle porno aktivisty Jandy.
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/05/6892-sprisahanie-proti-osobe-juraja-smatanu.htm

vasky jugent
Návštěvník
vasky jugent

krvavá revolúcia
takže tak 🙂

jnhj
Návštěvník
jnhj
Honza
Návštěvník
Honza

Děkuji moc za ten seznam. Na všech uvedených webech jsem si vypnul addblock.

Martin O.
Návštěvník
Martin O.

Diky tomu seznamu pana Smatany jsem si konecne vzpomel na jmeno serveru, na ktery jsem se chtel po nejake dobe znovu podivat, ale pred par tydny se mi ten nazev uplne vykouril z hlavy 🙂 Je fajn, ze mame vsechny alternativni weby nekde sepsane, alespon na zadny nezapomenu 😀

Miňo
Návštěvník
Miňo

Vďaka Smatana, teraz aspoň viem čo mám čítať a hľadať na nete.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Smatana, už ten jeho ksicht má nějakou vypovídající hodnotu. Taková ta zbabělá krysa. Nejlépe se na něj hodí k popsaní charakteru zřejmě písnička od Landy Andílek trochu debílek. Z takového chcípaka a čulibrka by byl agent Kremlu na to tata. Stačilo by mu dát průplesk po rypáku a hned by změnil. V ksichtu a pohledu se zračí charakter a charisma a tomuto individuu chybí očividně obojí.
Ještě mě připomněl jeden výrok nějakého “ještě” novináře, který politiky přirovnal k termitům. Mají chbá tělíčka, ale o to větší kusadla, aby mohli rozmělnit a strávit nestravitelné. A toto na něj taky sedí.

Honza
Návštěvník
Honza

Co jeste dokazete vycist z fotografie?

hlásná trouba
Návštěvník
hlásná trouba

“Juraj Smatana, aktivista a odborník na seznamy”
Podle fotky zamindrákovaný jedinec, léčící své ego zviditelňováním se za každou cenu. A jelikož škodění jest tou nejsnazší cestou, toliko prostě škodí. Něco hodnotného vytvořit chce totiž úsilí a fištróna. A fištrón mu očividně chybí.

Saša
Návštěvník
Saša

Věční vnitřní otroci dostali nařízení Vatikánských jezuitů a to je pro ně více, než vlastní svědomí. Otázkou je jestli svědomí mají.

https://www.youtube.com/watch?v=H0mn6raNUeg

Zubzazub
Návštěvník
Zubzazub

Zrušeny tel.poplatek,TV vyhozena, místo toho posílám peníze pro AEnews