Slovenský Majdan si vyřval demisi Roberta Kaliňáka, ale ulici už jeho hlava...

Slovenský Majdan si vyřval demisi Roberta Kaliňáka, ale ulici už jeho hlava nestačí! Šéfredaktorka SME vzápětí vyzvala k demisi premiéra Roberta Fica a nadále označuje informace o napojení SME na George Sorose za konspirace, ale pro jistotu její server cenzuruje v diskusích URL odkaz na náš investigativní článek! Matovič se na tiskovce prořekl, že vraždou Jána Kuciaka dosáhlo jeho hnutí milníku v cestě za svržením vlády!

Slovenský Majdan si vyřval demisi Roberta Kaliňáka, ale ulici už jeho hlava nestačí! Šéfredaktorka SME vzápětí vyzvala k demisi premiéra Roberta Fica a nadále označuje informace o napojení SME na George Sorose za konspirace, ale pro jistotu její server cenzuruje v diskusích URL odkaz na náš investigativní článek! Matovič se na tiskovce prořekl, že vraždou Jána Kuciaka dosáhlo jeho hnutí milníku v cestě za svržením vlády!

Na Slovensku se dnes 12. března 2018 naplno rozjel Slovenský Majdan. Přestože víkendové demonstrace ve slovenských městech skončily de facto fiaskem, s výjimkou Bratislavy, soustředěný tlak mediálního mainstreamu dohnal Robert Fica k zoufalému kroku, k obětování svého hlavního politického spojence Roberta Kaliňáka, který dnes podal rezignaci [1]. Slovenský premiér se nepoučil z USA, kde nepřátelé Donalda Trumpa také nejprve tlačili na odchod prezidentových spolupracovníků a postupně vyštípali jednoho po druhém, Trump si naivně myslel, že tím ukojí žízeň médií po krvi. Neukojil.

Donald Trump nepochopil, že nejde o spolupracovníky prezidenta, ale o prezidenta samotného. Poté, co byl Donald Trump zbaven svých klíčových poradců jako byli Michael Flynn nebo Steve Bannon, nezůstal prezidentovi v jeho blízkosti už nikdo, kdo by ho politicky chránil. Donaldu Trumpovi nezůstalo na výběr nic jiného, než rezignovat, anebo sklonit hlavu před americkým kongresem, který převzal de facto rozhodování o zahraniční politice a bezpečnosti, zatímco Donaldu Trumpovi zůstala jen určitá pravomoc ve věci domácích a ekonomických otázek.

Robert Kaliňák, pravá ruka Roberta Fica, rezignoval na svoji funkci ministra vnitra.

Stejný proces probíhá i v Praze, kde útoky z minulého týdne na Zdeňka Ondráčka jsou ve skutečnosti jen zástupnými útoky na potenciální spojence Andreje Babiše. Tato taktika je stará jako lidstvo samo, ale přesto neustále funguje. Pokud chcete svrhnout vůdce, nejprve ho musíte připravit o jeho spojence, jednoho po druhém. Už před více jak týdnem jsem na Svobodném vysílači CS varoval, že cílem současných mediálních útoků na Slovensku proti současné vládě je zbavit Roberta Fica jeho spojenců, aby potom bylo možné svrhnout i samotného premiéra.

Upozorňoval jsem dopředu, že ani náhodou nejde o nějakou rekonstrukci vlády, ale o regulérní státní převrat a svržení vlády z ulice, i když ta ulice je tam opravdu jenom v uvozovkách, protože jak se dnes ukazuje, nejde ani tak o převrat vedený z ulice, jako spíš z novinových serverů a tiskovin slovenského mainstreamu. Robert Fico neměl Roberta Kaliňáka uvolnit. Naopak, po zjištění situace, že slovenský mainstream je napojen na cizí fondy, které organizují státní převrat na Slovensku, měl Robert Fico spíše přistoupit k vyhlášení výjimečného stavu v zemi a obsadit budovy, ze kterých dochází k organizování státního převratu na Slovensku.

Demisi Kaliňáka si vyřvala bratislavská ulice spolu se slovenským sórošovským mainstreamem

To, že k tomu nedošlo, to pouze ukazuje na to, že Robert Fico si není jistý podporou pro takový krok uvnitř koalice, kterou v těchto hodinách se pokouší rozbít maďarská strana Most-Híd, přesně tak, jak jsem už před týdnem předpovídal na Svobodném vysílači CS. Nově se ukazuje, že ke svržení vlády na Slovensku stačí nahnat lidi a hlavně studenty do bratislavských ulic, protože o víkendu byla opravdu velká účast jenom v Bratislavě, zbytek země viděl mnohem menší demonstrace. Slováci často sami o sobě říkají, že Slovensko a Bratislava jsou dva různé světy, a že lepší název země by byl Spojené země Slovenska a Bratislavy, protože životní úroveň, platy, mzdy a kulturní život Bratislavy a zbytku Slovenska se opravdu diametrálně liší. Jenže dalo by se říct, že Česká republika a Praha jsou na tom úplně stejně, dokonce to potvrdily i prezidentské volby před několika týdny.

Demonstrace v Bratislavě.

Jakmile dnes Robert Kaliňák jako ministr vnitra na Slovensku podal demisi, okamžitě zahájil slovenský mainstream tah proti Robertu Ficovi a požadavek na jeho demisi a vyvolání předčasných voleb. Šéfredaktorka SME Beata Balogová dnes uveřejnila komentář [2], ve kterém uvádí, že Kaliňákova demise už nic neřeší, že Robert Fico musí odstoupit.

Šéfredaktorka SME nejprve Fica obviní ze šíření konspirací o Sorosovi, ale její server náš článek s důkazy o tom, že nejde o konspirace, pohotově zcenzuruje!

Největší drzost zazněla v závěru komentáře, kde šéfredaktorka přirovnala roli premiéra země k roli zaměstnance, kde občané jsou zaměstnavateli politiků, a že prý žádný zaměstnavatel by netoleroval, kdyby jeho zaměstnanec vymýšlel konspirace (Balogová má na mysli Ficovy výroky o Georgu Sorosovi, což nejsou žádné konspirace, ale tvrdá fakta) namísto toho, aby převzal zodpovědnost za nesplnění práce, na kterou byl najatý na 4 roky. Toto tvrdí šéfredaktorka listu, jejíž noviny tiskne tiskárna Petit Press, která byla postavena z půjčky, kterou v 90. letech poskytl George Soros a jeho Media Development Loan Fund. O tomto propojení přinesla redakce Aeronetu investigativní článek [3], který ovšem v diskusi na serveru SME je cenzurovaný, protože kdokoliv se pokusí do diskuse na SME vložit odkaz na náš článek, v linku dojde k cenzuře názvu našeho serveru, místo něho se objeví jen hvězdičky, viz. obrázek.

Cenzura odkazu na článek Aeronetu v diskuse SME.sk o propojení vydavatele SME na neziskovku George Sorose.

Všimněte si, že dnes už nikdo nemluví o Jánu Kuciakovi a jeho snoubence, oba dva už splnili svoji roli, veřejná diskuse na Slovensku se vede o demisi vlády kvůli tomu, že vláda Roberta Fica, jehož SMER v roce 2016 vyhrál volby, je pro západní organizátory a architekty nového bezpečnostního systému v Evropě nepřijatelná a hlavním cílem rozvratu na Slovensku je změna vlády, která provede v zemi dva hlavní kroky.

Za prvé, politika nové vlády bude napojená na americkou bezpečnostní doktrínu Steel Rose, do které spadají projekty budování amerických vojenských základen a raketových odpališť pro střely středního doletu, a za druhé, v zemi dojde k omezování svobody slova, projevu a nezávislých médií, podobně jako k tomu dochází v Polsku, Maďarsku a nově i v České republice, kde jeden z největších provozovatelů freemailů, Economia Zdeňka Bakaly, začal zahazovat emaily občanů ČR, pokud se v nich nachází odkazy nebo názvy více než stovky tzv. závadových alternativních zpravodajských serverů v ČR a na Slovensku, které jsou publikovány v seznamu, který spravuje slovenský server Konspiratori.sk a jehož služeb využívá právě i Bakalova Economia.

George Soros si otevřel vloni v Praze bankovní účet, aby mohl snadněji rozesílat peníze neziskovkám v zemích V4

Země V4 jsou dnes po vojenské stránce plně pod kontrolou amerických vojenských elit, ale co není pod kontrolou Američanů, to je zahraniční politika ČR a Slovenska. Proto právě v těchto dvou zemích probíhají tak obrovské útoky proti demokraticky zvoleným vítězům voleb, v Česku proti Andreji Babišovi a na Slovensku proti Robertu Ficovi. V obou zemích řídí demonstrace neziskový sektor a mainstreamová média. V obou zemích financuje neziskový sektor a potažmo i média George Soros, který si dokonce vloni otevřel v pražské pobočce UniCredit Bank účet [4], aby mohl lépe financovat a koordinovat operace v ČR proti Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a na Slovensku proti vládě Roberta Fica, a potažmo všechny neziskovky v zemích V4.

Zatímco zahraniční politika Polska a Maďarska je jednoznačně a ostře proti-bruselská, proti-migrační a současně pro-americká, v případě České republiky a Slovenska je to zhruba napůl (ČR) anebo dokonce obráceně, kdy slovenská zahraniční politika vlády je silně pro-evropsky integrační, dalo by se říct pro-berlínská, i z toho důvodu Evropská komise nepodala vloni v prosinci žalobu na Slovensko za nepřijímání migrantů, zatímco na zbývající 3 země V4 padly žaloby.

Beata Balogová, šéfredaktorka SME.

Skupina V4 má de facto ve Střední Evropě vytvořit americký bezpečnostní klín, který zkomplikuje Berlínu plán na vybudování projektu IV. Říše pod názvem “Das neue Europa”. Pokud budou američtí neokonzervativci, kteří ovládají Pentagon, kontrolovat země V4 nejen na úrovni generálních štábů, ale i na civilní úrovni zahraniční politiky jednotlivých vlád zemí V4, potom se Berlínu nepodaří zrealizovat plán na Novou Evropu a nedojde ani k vytvoření spojenectví mezi Berlínem a Moskvou, na čemž participuje německý průmysl, který potřebuje ruské zdroje na jedné straně a ruský odbyt pro německé zboží na straně druhé.

Všimněte si, že i když se EU připojila k americkým sankcím proti Rusku, Německo nadále buduje s Moskvou, za zády Američanů, další a další projekty s ruskými firmami, ať už jsou to projekty plynovodů z Ruska do EU, nebo otevírání nových nalezišť na Sibiři, které provádí německé firmy, ale s menšinovými podíly v ruských firmách, aby to nebylo v rozporu se sankcemi proti Rusku.

O budoucnosti Slovenska nově rozhoduje Sórošův mainstream a studenti v bratislavských ulicích, zbytek Slovenska jen přihlíží. Podobný obraz, jaký nabízela média v ČR a v Praze během prezidentské volby?

Specifický charakter Slovenska, že o politice rozhoduje jen hlavní město a současně bratislavská ulice, má tak za následek současné procesy, kdy ke svržení vlády najednou stačí jen dostat do ulic lidi v Bratislavě a tím to hasne. A protože účast na demonstracích v Bratislavě nebyla zase až tak nízká, tak je jasné, že slovenský mainstream pochopil, že mu stačí mířit mediálně na mladé Slováky v Bratislavě, na studenty, kteří vědí o životě velké kulové, protože všechno jim platí rodiče a neví, jaké to je, když si musí vydělat nejen na živobytí, ale i na svůj vlastní důchod, se kterým už ale neoliberálové v EU nepočítají a v USA, v tom slavném vzoru demokracie, žádné starobní důchody garantované státem nikdy ani neexistovaly. Opakuje se proces z listopadu 1989, kdy taktéž studenti byli zmanipulováni pro provedení státního převratu.

Záznam pátečního pořadu k situaci na Slovensku, analýza událostí v ČR a na Slovensku

Robert Fico už nesmí ustoupit ani o milimetr, jinak ukáže slabost, ne bratislavské ulici, ale ukáže slabost vlastním voličům. Protože všechno to nyní směřuje k předčasným volbám a jediná cesta, jak stabilizovat Slovensko, je znovu vyhrát volby. Otázkou je, zda-li je možné vyhrát volby, když mainstream povede od 1. minuty proti SMERu a Robertu Ficovi organizovanou kampaň, mnohem horší, než kterou Slovensko vidělo dosud. A pokud slovenské ministerstvo vnitra bude tolerovat napojení slovenského mainstreamu na finance George Sorose, který skrze tato média rozpoutává státní převrat na Slovensku, potom nevidím žádnou naději pro Slovensko. Potom vidím jenom proces majdanizace a důvěrné kopírování a opakování procesů z Kyjeva a z Varšavy.

Jako perličku na závěr jsme dodatečně zařadili do úvodu tohoto článku video z dnešní tiskové konference hnutí OĽANO, kde šéf Igor Matovič šokoval novináře výrokem: “Milník, kterého jsme dosáhli vraždou Jána Kuciaka a jeho snoubenky…”. Není jasné, jestli šlo o prořeknutí pravdy (tzv. Freudovský syndrom), anebo se Igor Matovič jenom odkopal jako chladnokrevný kalkulátor, který od počátku považuje smrt obou mladých lidí za součást svého pravicového pro-sórošovského boje za státní převrat na Slovensku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Dobře to pojmenoval Marek Balaz..:

https://www.youtube.com/watch?v=1NGTprG8V5s

Dal jim tam pěkný “kartáč”..!
Za týden po zveřejnění má už přes 32 tisíc zhlédnutí.

jonn prague
Návštěvník
jonn prague

na mě dělá dojem celé slovensko, že ten chudák aktivní novinář se přesně hodil těm zaprodancům od soroše a američanům typu black water k rozpoutání slovakia majdanu.
a zdá se,že je tito šmejdi odstranili ze scény a naschval každého z nich odpálili jinak, aby rozšířili zornice spekulativnímu myšlení ovčanů…,,kterých naštěstí je méně a méně.

PPRO
Návštěvník
PPRO

Před brexitem taky zastřelili britskou poslankyni Jo Coxovou, která vystupovala proti němu. Doufali, že to bude stačit. Nestačilo. V Anglii je totiž trochu vyspělejší demokracie. Vraha sice chytili, ale nikdy se neprokázalo jestli a kdo ho najal, odmítl vypovídat. Ale věřím, že u nás by to na převrat stačilo.

senil
Návštěvník
senil

Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem… http://www.epshark.cz/clanek/219

mickey21
Návštěvník
mickey21

dnes sulik zverejnil poziadavku na akusi koaliciu…. a v nej sas, olano, nova, progresivne slovensko, oks…. atd…. matovic euroskeptik? ty asi nevies toho vela

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Sulíkovy představy, jak by měl fungovat stát http://afinabul.blog.cz/1803/ako-mozno-drzat-ludi-na-uzde

Definitiva
Návštěvník
Definitiva

Slovenský majdan nie je o EÚ, ale dokázateľne o Sorosovi, o záujmoch štátnej mafie USA, Bush, Clinton, neoconi, ktorí sa zubami nechtami držia pri moci a odmietajú Trumpa a nutne potrebujú zástupnú vojnu proti Rusku. Preto sa zbrojí NATO a Slovania sú pripravovaní do vojny.
EÚ nie je tvorcom globálnej politiky, EÚ bola a je kolóniou štátnej mafie USA. EÚ je nástroj na realizáciu globálnej politiky. Nemecko aj chce spolupracovať s Ruskom, aj sankcionuje Rusko a obviňuje /bez dôkazov/ Rusko z vraždy Skripaľa.
EÚ, to sú nominanti štátnej mafie USA a majú v hlave chaos.
Existuje aj zhoda záujmov štátnej mafie USA a globalistov, mafia potrebuje presadiť sluhov typu Kiska a ukrajinskú cestu, globalisti potrebujú Fica slabého a poslušného /migrácia/. Ale o konečnom riešení rozhodujú globalisi, štátna mafia dodýchava.

Čiže pre Slovensko, národ a suverenitu štátu, nie je vhodné riešenie ani podľa EÚ, ani podľa štátnej mafie, či globalistov.

Na Slovensku neexistuje politická sila zameraná pro národne, pracujúca pre suverenitu štátu a blaho občanov!!!

Čiže Fico prežije, ale slabý. Fico bol odjakživa veľmi slabý politik a silný populista.

Kuciak a partnerka asi splnili svoje poslanie a boli odstránení, čo je klasika svetovlády, Západnej kultúry a po smrti ešte aj poslúžili majdanu.

Skúste aj: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

Ak chceme riešiť problém, treba odstrániť príčinu.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Za kulisami nám oficiálně předváděné politiky to často může velmi silně zaskřípat a
zapraskat, aniž bychom to zpozorovali, resp. věděli, jak a proč. Může to však být také
přesně naopak: na chviličku panuje veliký rámus a povyk na scéně, zatím co za kulisami
je již dávno svorně a definitivně rozhodnuto o všem, co se má stát…jako třeba o
nynějším „běženeckém drama“ (řízené imigraci).
A skutečně také demonstrativním státním návštěvám, vrcholným konferencím a podobně
vždy předcházejí přísně tajné porady, úmluvy a rozhodnutí v ultratajných nejvyšších
internacionálních lóžích. Například ještě před odletem kancléřky Merkelové
do Moskvy za Putinem, aby tam s ním vedla „oficiální“ rozhovory o „nejnovějším vý-
voji“ v „ukrajinské krizi“, se oba v ultratajné lóži již pečlivě domluvili spolu s mnoha –
dílem ještě (finančně) mocnějšími – lóžovými bratry a sestrami ze všech možných
koutů světa, takže „přípravy návštěvy“, „rozhovory“ a následné „tiskové prohlášení“
resp. „tisková konference“ byly už jen inscenací pro „obyčejný“ lid. A přirozeně i pro
jejich obrovské štáby spolupracovníků, které vedle zednářsky zasvěcených do různých
stupňů a vedle parazednářů zahrnují také velké množství „profánních“. Aby zvláště ti
poslední již svět nechápali, sehrává se jim zastaralá komedie o internacionální diplomacii
a politice.
(Jaroslav Vořïšek / Michal Bartovič; Stručný nástin gigantického židovsko-zednářského komplotu)

Ignác
Návštěvník
Ignác

Slovensko: Antonio Vadala: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=197196

hirameki
Návštěvník
hirameki

už ho zase sbalili a vydají prý do Benátek, kde je na něho zatykač kvůli trestné činnosti ( obchod s drogami ).

Peral
Návštěvník
Peral

Proslýchá se, že jedna moravská univerzita dokonce už uděluje zápočty z politologie za trollování studentů proti Rusku. Doufám, že jednou se stát vzpamatuje a vlastizrádci skončí.

hanns
Návštěvník
hanns

nemusíte se ostýchat – měl jste na mysli Masarykovu?

hirameki
Návštěvník
hirameki

šak ten rektor Mikuláš Bek je pěknej vů.l. typickej rektální alpinista.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kdyby se Masaryk probudil a zjistil, co provádějí za zhovadilosti a zaštiťují se jeho jménem, tak by asi použil bič.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Putina nenechají chvíli v klidu,buď se mu tlačí v Sýrii,nebo mu chtějí hodit na krk otravu Skripala a jeho dceru,přitom až nějak podivně se jim udělalo špatně.Byl za nimi někdo v nemocnici z Ruské strany,asi nikdo.Přitom si Skripal a dcera užívá pohody někde v Karibiku a po volbách se vrátí jako vyléčeny.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Protoze Putin ma pred volbama. Tak na nej ted odevsad urcite budou vyplouvat same slusne a krasne veci ☺

Antonín
Návštěvník
Antonín
Alanis
Návštěvník
Alanis

Barevná revoluce v Česku bez určené barvy?
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201803136944995-cesko-barevna-revoluce-zeman/
Objevují se také svědectví o publikování inzerátů tohoto znění: „Za účast na demonstraci na Staroměstském náměstí 31.3.2018 100 Kč každému účastníkovi. Výplata na místě. Za vlastní anti babišovský nebo anti zemanovský transparent prémie 50 Kč navíc!”
To je lakota ten Soros, kdysi platili dvě stovky.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Nové logo eu-čt….comment image?ver=0

Karel
Návštěvník
Karel

Židovize!

PPRO
Návštěvník
PPRO

Když oni, tak ti druzí taky: Protest Proti Lžím České Televize
https://www.facebook.com/events/1003203963138213/