Slovensko povstává proti bruselské tyranii. Petice proti kvótám, obvinění slovenských europoslanců z...

Slovensko povstává proti bruselské tyranii. Petice proti kvótám, obvinění slovenských europoslanců z vlastizrady

Běženci z arabských zemí, už brzy i ve vaší ulici...

Slovensko povstává proti bruselské tyranii. Petice proti kvótám, obvinění slovenských europoslanců z vlastizrady

V Bratislavě se připravuje masový protest proti islamizaci Evropy. Vyvolalo ho hlavně nařízení Evropského parlamentu o kvótách, podle kterých by byli uprchlíci z Afriky a Blízkého Východu přidělováni členským zemím EU. Na Slovensku už několik dní probíhá podpisová akce Stop islamizaci Evropy – občanský protest, kterou organizuje Lidová strana Naše Slovensko. LSNS zároveň vyzvala slovenské europoslance, kteří hlasovali pro kvóty, aby se vzdali svého mandátu v Europarlamentu, protože jejich konání považuje za vlastizradu. Sběr podpisů probíhá v mnoha slovenských městech [1].

uprchlíci.jpg
EU podporovala Arabské jaro… teď před tím jarem utíkají statisíce lidí, protože v rozvrácených zemích se nadá žít
Hlasování českých europoslanců o kvótách na přidělení uprchlíků:

PRO:

ČSSD – Jan Keller (?) (viz. diskuse pod tímto článkem), Olga Sehnalová, Pavel Poc, Miroslav Poche,

TOP 09 a Starostové – Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jaromír Štětina,

KDU-ČSL – Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský,

PROTI:

ANO – Pavel Telička, Petr Ježek, Dita Charanzová, Martina Dlabajová,

ODS – Jan Zahradil,

ZDRŽELI SE HLASOVÁNÍ:

KSČM – Kateřina Konečná, Miroslav Ransdorf, Jiří Maštálka,

SSO – Petr Mach

TOP 09 – Jiří Pospíšil

NEDOSTAVIL SE NA HLASOVÁNÍ:

ODS – Evžen Tošenovský,

Zdroj: [2]

Co jsou kvóty pro uprchlíky?

Kvóty na přidělování uprchlíků jednotlivým zemím EU, jsou počty uprchlíků, které budou země každoročně nuceny přijmout a začlenit, postarat se o ně. České republice byl stanoven koeficient 2,09 (Slovensko má koeficient 1,96). Znamená to tedy, že z každého stotisíce uprchlíků jich budeme muset přijmout 2090 každý rok. Tyto uprchlíky budeme nuceni zabezpečit, a také jim nějakým způsobem zabránit v pohybu jinam. Osobně netuším, jak chtějí úřady útěku tisíců silných a zdravých mužů (jací převládají na fotkách), zabránit aniž by porušovaly všude halasně propagovaná lidská práva. Možná tím, že jim tady zajistí honosný život.

aktuální členové evropské komise.jpg
Funkcionáři Evropské komise
Za silnými muži brzy přicestují jejich rodiny

Domnívám se, že tento uprchlický exodus bude mít na území evropských zemí vzrůstající tendenci v podobě geometrické řady. Zatím sem cestují téměř sami mladí muži. Rodiny se jim složily na dopravu s příslibem, že až se dotyční usadí, budou je i oni následovat za lepším životem. A známe Pražskou kavárnu – rodiny přece nemohou žít odděleně, rodina má žít spolu, to je lidské právo. Nakonec si sem rodiny současných příchozích přistěhujeme sami na vlastní náklady a budeme živit i je. Jen aby nám havlisté zase nenadávali, že nemáme srdíčko na pravém místě a že jsme xenofobní.

Masová demonstrace v Bratislavě

V sobotu 20. června od 15. hodiny se v Bratislavě uskuteční občanský protest proti kvótám na uprchlíky, proti islamizaci Evropy a proti diktátu Bruselu. Svou účast už potvrdilo několik tisíc lidí. Organizátoři deklarují protest jako nadstranický a nepřeji si účast jakýchkoli politiků, kteří se od listopadu 1989 podíleli na likvidaci a okrádání slovenského národa.

Stop islamizácii Európy.png
Stop islamizácii Európy

Na shromáždění bude, podle slov mluvčí hlavního města, dohlížet městská policie a v případě nepokojů bude demonstrace rozpuštěna.

Účast Hooligans a fotbalových fanoušků

Na svých internetových stránkách účast potvrdili také čeští a slovenští fotbaloví fanoušci. Zveřejnili výzvu v následujícím znění: „Ne až někdy, ne příště! Země našich předků nás potřebuje, aby mohla být zemí i našich potomků, právě teď! 20. června od 15 do 18 hodin v Bratislavě se spojí chuligánské ekipy Slovenska společně v jeden šik. Jako bratři budeme spolu stát proti islamizaci a proti nesmyslnému darování naší země do rukou cizinců, kteří utíkají před vlastní neschopností do Evropy, aby ji rozvrátili zevnitř. My všichni to musíme zastavit. Žádáme proto i všechny dostupné tábory ze Slovenska, ze sousedních Čech (Ultras, Hools, Fans, všechny), aby přišli podpořit tento vyšší cíl, který se týká i jich. Setkání proběhne bez násilí, je potřeba se vyvarovat agentů provokatérů! Jde o budoucnost nás všech!“ K Výzvě se na svém webu připojili i Poláci [3].

Zamyšlení nad protestem

Jak jsem se dočetl na internetových diskuzích, účast na těchto slovenských akcích je a bude opravdu masová. Lidé chtějí zveřejnit adresy politiků, kteří hlasují proti jejich zájmům a pochodovat k jejich domům. Chtějí na jejich adresy posílat i případné utečence, kteří budou Slovensku vnuceni. Něco se děje a lidem začíná docházet trpělivost. Nemám teď na mysli údajné lahve hozené na dům ministra obrany, které považuji za False flag a snahu o jeho vlastní zviditelnění. Případně o další utažení šroubů občanům pod falešnou záminkou. Když dav pořádal výtržnosti a házel předměty na prezidenta Zemana a další prezidenty, média jim tleskala a policie nijak nezasáhla. Stejně tak při útoku na Jiřího Paroubka nebo jiné politiky.

imigranti.jpg
Tak co, kolik si jich ubytujete u sebe doma?
Proč fotbaloví fanoušci?

Co mě však trochu znepokojuje, je výzva k účasti fotbalových fanoušků. Jak jistě víte, masakr v Oděse v květnu 2014 byl vyprovokován právě fotbalovými fanoušky, kteří původně začali šarvátky mezi sebou. Fanoušky té nesprávné světové strany pak nahnali do Domu odborů a začali je ubíjet a upalovat. S nimi zemřeli i zaměstnanci, kteří byli přítomni v budově. Podle očitých svědků akce Gorila na Slovensku před pár lety, celou občanskou akci zlikvidovali také fotbaloví fanoušci, kteří na místech působili výtržnosti, na základě kterých policie rozehnala celou akci.

Hovoří se i o akci tajných služeb, pro které hooligans mají pracovat a diskreditovat tak akce občanského protestu v samém zárodku. Nepotřebují pak ani agenty provokatéry, o násilí ve skupinách protestujících se postarají sami hools. Jiní diskutující zase volají po spojení sil celé společnosti proti politikům, kteří zemi škodí. Tedy spojení hooligans s obyčejnými občany. Nevím, jestli je to možné, ale přál bych si spojení všech lidí proti špatné politice.

Kdo rozeštvává Čechy?

V médiích se množí články o tom, jak Češi smrdí [4], jak jsou xenofobní a nepřející, že nemají srdíčko na pravém místě a podobné kavárenské výkřiky. Je vidět, že proti občanům nebojují jen politici a média, ale také, jako vždy, tzv. kulturní fronta a „osobnosti“, kteří se tak nazývají sami mezi sebou. Plivance na Čechy už čtu pravidelně několik let. Dnes už dokonce i smrdíme. Kdo a proč neustále rozeštvává společnost? Kdo se cítí „lepším“ Čechem? Nebo ti, co nás rozeštvávají, nejsou Češi? Kdo to tedy je, kdo má zájem o likvidaci české společnosti, rodiny i kultury? Kdo tady chce rozvrat, občanskou válku a krveprolití? A koho v Bruselu zastupují tzv. europoslanci, když ne nás, občany?

– Valerij X –

Redakční úprava textu ve věci hlasování Jana Kellera, viz. více v diskusi níže

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
pesos
Návštěvník
pesos

Petr Mach hlasoval take proti. spletl se pri hlasovani ale po nahlaseni byla oprava uvedena do protokolu. viz jeho vyjadreni http://www.petrmach.cz/clanky/jak-to-bylo-s-mym-hlasovanim-proti-kvotam-na-uprchliky

Martin
Návštěvník
Martin

https://www.facebook.com/events/1607363829540197/ – niečo bližšie a aktualizované k protestnej akcii , už zajtra , je načase zobrať si nazad čo nám patrí a nenechať sa donekonečna oblbovať politikmi , jedno kto je u moci, všetci sú zapredaní a predali nás západu a oklamali , za 25 rokov všetko rozkradli ,rozpredali a ešte idú rozpravať o tom ako tu je dobre ?? a vymýšlajú stále nové nezmysli ako teraz s utečencami, trebalo byť solidarny ,keď sa išli bombardovať a rozkrádať štáty ako Afganistan , Irak , Líbya, Sýria ,Juhoslávia, Ukraina a ďalšie ale nie vtedy to bolo v ramci pomoci ale to že zabijali civilistou to už nevadilo-humanitarne bombardovanie ,zvrhavali tzv diktatorov a meniť režimy sa im zachcelo,kde je tá demokracia čo tam chceli nasilu pretlačiť ??, v mnohých štátoch je to omnoho horšie ako za starych režimov, kde boli tie všelijake pofiderne západom platené neziskovky ??

Vtedy trebalo byť solidarny , nevravím že netreba pomôcť, to treba , no skor u nich doma, v ich krajinach to riešit, nie ich všetkých po europe rozmiestniť, nevieme si tu 25 rokov poradit s rómskou menšinou ,len sa na to financie vynakladajú ,velke prostriedy aj z éufondov ale žiadny pokrok nevidiet ,len sa stale rozpráva a problem nerieši namiesto toho aby podporili mlade rodiny ,školstvo,zdravotnictvo ,poľnohospodárstvo a vlastne všetky odvetvia potrebuju pomoc,no nato peniaze nie su, viditelne to vyhovuje vládnym stranam ,naslubuju pred volbami a tak je to stale, neobhajujem žiadnu vladu pišem ako občan ,nestranne ,lebo všetci sú jedna a ta ista banda tunelarov a rozkádačoklamárov, keď to takto necháme čaka nás minimalne občianska vojna , veď viditelne robia všetko preto , tak otvorme oči a ústa,vyjadrime konečne svoju nespokojnosť,No hlavne bez nasila ,nenechajme sa vyprovokovat k násiliu ,to bude voda na ich mlyn , týka sa to nás všetkých, nechcime otrockú budúcnosť,veď je demokracia vraj. Dokážme nie im ,ale sebe ,že sa to dá, veď sme väčšina,len nás zamestnali rôznymi problemamy , aby sme sa bali ozvat , toho sa oni boja, nebojme sa, báť by sa mali oni , nie je pre nich nič horšie ako naštvaní občania , dost bolo , no to musí každí zhodnotit sam ….. pridte podporit protest, ak vam nie je ľahostajný osud Nášho Národa

Vesna
Návštěvník
Vesna

Ako dopadla tá protestná akcia? Nevie niekto? Nikde neviem nájsť nejakú sorávu.

Tic
Návštěvník
Tic

Tah americanov ako silou mocov vyvolat v europe vojnu.

miki
Návštěvník
miki

No cirun ze sa to zvrhne. Ze pidpoea nejde od obcanov sK ale od chuliganov ktori maju rozvracat a vsetko ako ekonomika verzus vahistav pojde stranou. A tak daleko aby sa Fico mohol pokojne hrat na svojom piesku. Cele smrdi strajkom proti uplbe inym veciam nez o com sa tu pise. Premyslajme. Ked priblble skupiny beru do ruk nieco co sami nevedia uchat.

Peter
Návštěvník
Peter

Nechcem tu ziadnych emigrantov z Afriky a ziadny islam. Su velkym nebezpecenstvom pre Europu a jej buducnost.

peto
Návštěvník
peto

v kazdom pripade je ucast potrebna teraz uz ide o vsetko, imigranti nepricadzaju s priatelskymi umyslami

vlado
Návštěvník
vlado

pokial mozete pridite nas podporit aj vy svojou ucastou. my vas podporime tiez. sme bratia a nedajme si zobrat co je nase. nemame toho vela ale vsetko co mame sme si vybudovali sami. niesom ziadny holigan ale obycajny pracujuci clovek co chce slusne zit a nebat sa o svoju rodinu. zachovajme svoju kulturu, svoju krajinu pre nase deti.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Děkuji za krásná slova. V článku jsem chtěl mimo jiné podpořit i naše bratrství, bratrství Čechů, Slováků a všech Slovanů. Nesmíme se nechat rozeštvat, nesmíme bojovat proti sobě. Naši nepřátelé, to je někdo jiný.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Spasen SVĚTLEM..To je takový filmík podle skutečné udalosti…A tehdy začátkem 90let je tam zmínka o rasových nepokojích ve střední Evropě..Což ovšem jako Tvurci mužeme změnit…

michal
Návštěvník

nooo neviem ci to aj nebude zbitocne je to v zaaaujme politikov a a oni sa nabalia sk politicy nehladia na obcanov statu ale na svoje vbrecka a tucne konta v bankach tak neviem mysdlim si ze je to aj tak zbitocneee a aj tak ich pustia