Slovensko pár hodin po Česku okopírovalo plán a zavede lockdown pro neočkované...

Slovensko pár hodin po Česku okopírovalo plán a zavede lockdown pro neočkované osoby, budou smět jen do esenciálních obchodů! Německý Rotary klub vyděsil řidiče podivným logem a nápisem na svahu kopce! Co to znamená? Evropská unie podle informací připravuje krizový scénář na kreditní přídělový systém poukázek pro obyvatelstvo na čerpání elektřiny a plynu, návrh projednává v režimu nejpřísnějšího utajení energetická rada Evropské komise! A je to tady, kreditní přídělový systém pro obyvatelstvo přinese Total Control! Kdo kde bydlí? A kolik vás tam bydlí? Nejprve vyrobíme krizi a potom přineseme řešení, které nám vyhovuje!

Slovensko pár hodin po Česku okopírovalo plán a zavede lockdown pro neočkované osoby, budou smět jen do esenciálních obchodů! Německý Rotary klub vyděsil řidiče podivným logem a nápisem na svahu kopce! Co to znamená? Evropská unie podle informací připravuje krizový scénář na kreditní přídělový systém poukázek pro obyvatelstvo na čerpání elektřiny a plynu, návrh projednává v režimu nejpřísnějšího utajení energetická rada Evropské komise! A je to tady, kreditní přídělový systém pro obyvatelstvo přinese Total Control! Kdo kde bydlí? A kolik vás tam bydlí? Nejprve vyrobíme krizi a potom přineseme řešení, které nám vyhovuje!

Každý den je horší než ten předešlý a dobře už bylo! Tyto dva citáty si dobře zapamatujte, protože se s nimi budete okolo sebe nyní setkávat pravidelně, každý den. Slovenská vláda strávila včerejší den 17. listopadu v bunkru, strach z vypuknutí nepokojů na Slovensku je značný. A protože připomínka kabátového převratu proběhla v klidu, dnes už se slovenská vláda oklepala a šokovala obyvatelstvo. Slovenská vláda se totiž rozhodla [1], že okopíruje po vzoru České republiky tzv. bavorský model a uvalí na neočkované Slováky lockdown.

Stejně jako v Bavorsku nebudou smět nikam jinam než jen do práce a z práce a do tzv. esenciálních obchodů, což jsou na Slovensku podle informací potraviny, drogerie, prodejny s krmivy pro domácí mazlíčky, benzínové pumpy a lékárny. Zákaz pohybu se vztahuje dále na všechny volnočasové aktivity, s výjimkou venčení psů. Pokud člověk nemá psa, nebude smět z domu jinak, než jenom do práce a z práce, anebo do esenciálního obchodu. Takže buď Arbeit Macht Frei anebo Kaufen Macht Frei, ale pouze esenciální Kaufen, aby bylo jasno.

Eduard Heger, premiér SR

Lidé bez očkování tak budou muset nakupovat ostatní zboží online a nákupní nadnárodní online obchody jako např. Alza nebo Amazon budou mít doslova žně. Dosud není jasné, jak to bude u hypermarketů a supermarketů, které z principu na společné prodejní ploše prodávají esenciální i non-esenciální zboží. Budou to kontrolovat pokladní u kas, kdo si může koupit vrtačku nebo boty, a kdo si bude moci nakoupit jenom jídlo a drogerii?

Budou požadovat covidové pasy po zákaznících? Tohle je s velkým otazníkem a vůbec to není jasné. Jak nás upozornil do redakce právník, pokud by obchod umožňoval nákup jednoho druhu zboží, ale už ne jiného druhu zboží z důvodu nepředložení očkovacího pasu anebo jiné zdravotní či jiné dokumentace zachycující zdravotní či jiný stav člověka, potom by se jednalo ze strany řetězce o uplatnění trestu, ale bez opory v Trestním zákoně.

Neočkovaní budou trestáni v supermarketech formou selektivní restrikce obsahu nákupního vozíku, což nemá s epidemiologickým hlediskem nic společného. Je to pouze forma trestu. A tresty lze ukládat jen na základě Trestního zákona, ne usnesením hygienika či vlády

Covidové pasy totiž nejsou považovány za zdravotní dokumentaci, ale za tzv. jinou dokumentaci. Takže by šlo o trest pro skupinu osob na základě jiné než zdravotní dokumentace. Soud by potom musel vyřešit otázku, proč obchod může vpustit na prodejní plochu neočkovanou osobu za účelem nákupu potravin a drogerie, ale už nikoliv za účelem nákupu baterií, nářadí, oblečení, hraček anebo zahradních potřeb.

Z hlediska epidemiologické podstaty to totiž nehraje roli, upozorňuje právník. Roli nehraje zboží, ale přítomnost osoby na prodejní ploše. Vláda by musela zdůvodnit, proč člověk může na nákupní plochu pro jeden typ zboží, ale nemůže na tutéž plochu pro jiný typ zboží. Jinými slovy, nemá to souvislost s epidemiologickou podstatou, upozorňuje právník a dodává, že jde o formu trestu, který ale musí stanovovat Trestní zákon. Jinak jde o trest udělený v rozporu s právním státem.

Vloni měly slovenské supermarkety zapáskované uličky s non-esenciálním zbožím, protože zákaz prodeje tohoto zboží platil pro všechny Slováky. Ale nyní má zákaz platit jen pro neočkované zákazníky

Rozbít tyto vyhlášky slovenskému ministerstvu zdravotnictví by mělo být pro schopného právníka v právním státě snadné. Pokud ale právní stát v SR zanikl, nebo funguje špatně či dokonce klientelisticky, potom je na řadě obyvatelstvo, protesty, demonstrace, stávky apod. Proces teroru se tedy překopíroval z Mnichova do Prahy a odtamtud do Bratislavy. Blíží se Vánoce a cílem globalistů je zlikvidovat malé a střední živnostníky v kamenných obchodech. Jenže to zdaleka není všechno.

End Polio Now – Děsivý vzkaz na kopci

Od našeho čtenáře z Německa jsme dostali email popisující neuvěřitelný zážitek. Když jel včera 17. listopadu po silnici A1, tak na křižovatce u Kamener Kreuz si všiml u skulptury se žlutým vrtulníkem na podstavci velkého anglického nápisu END POLIO NOW (v překladu Ukončete obrnu teď!) a vedle nápisu je loukoťové kolo. Čtenář nám k tomu napsal toto (email nám čtenář napsal bez diakritiky):

Dobry den,

Posielam vam zvlastnu raritu, ktora sa nachadza na A1. Presnejsie krizovatka A1 a A2 (82 Kreuz Kamener). Odkedy jazdim Nemeckom je tam instalovana skultptura s nazvom Hubschrauberskulptur “Gelber Engel”. Ale iba v poslednom case pribudol Textovy odkaz v anglictine, tykajuci sa epidemiologickej temy: “END POLIO NOW”. Napis je umistneny pod uhlom na svahu, ktory vznikol vyjazdom z A1. Je viditelny ako z dialnice tak aj zhora. Pri Google Map rozliseni by bol citatelny, ale samozrejme fotomapa nie je v tomto mieste aktualizovana.

Posielam vam to, pretoze mi nesedi logicky par veci:

1 – preco je napis v Anglictine v Nemecku
2 – preco je citatelny zhora (jeho velikost)
3 – vypada, ze to je bud nafarbena alebo vypalena trava- takze mi to evokuje Kruhy v obili
4 – oznacenie miesta Zltym vrtulnikom
5 – cez cestu je na druhom vyjazde – v jeho polomerovom strede – nejaka cisticka a podla Google foto-mapy ma evidentne vstup do podzemia.
6 – mne vzdy ten vypukly tvar terenu pod skulpturou pripada akoze pod zemou bude nejaky bunker alebo ine podzemne priestory.

Otazka je ktorym smerom je smerovany odkaz. Zhora dole alebo zdola nahor???

Prave v case, ked silneju pandemicke covidorepresalie v Europe.

Prikladam aktualne foto z dialnice zo vcerejska.

S pozdravom

Staly posluchac

Podle našeho zjištění stojí za nápisem místní pobočka Rotary klub Kamener, která ve spolupráci s nadací Melinda and Bill Gates Foundation propaguje očkování proti dětské obrně v rozvojových zemích světa. Proč ale tento nápis je umístěn zrovna u skulptury v Severním Porýní – Vestfálsku, a ke komu má promlouvat, to opravdu není jasné.  Na jaře se toto poselství prý promění v moře červených tulipánů, které nahradí nápis. Za touto akcí stojí prý vážné obavy: Rotariáni chtějí společně s WHO a právě s Nadací Billa a Melindy Gatesových vymýtit dětskou obrnu na celém světě. Už zase.

Zašifrovaný odkaz na okultní číslo 11 – Nikdy nedokončený proces, v tomto případě proces očkování proti Covid-19

V Afghánistánu a Pákistánu se totiž stále vyskytuje dětská obrna. Se souhlasem Tálibánu se tam očkování obnovilo od 8. listopadu. Cílem je vymýtit tuto nemoc v roce 2023 po více než 40 letech. Už zase. Společně s dalšími vestfálskými kluby se k tomuto cíli hlásí právě Rotary klub Kamen, uvádí [2] německý server Antenne Unna. Jenže toto vysvětlení neodpovídá na otázku, proč by německý Rotary klub měl něco psát na svah kopce, když Němci s tím nemají nic společného.

Světová zdravotnická organizace WHO a nadace Billa Gatese a jeho již bývalé ženy tento projekt a program na očkování v obou islámských zemích mohou provést tak jako tak, rozhodně to není problém peněz a už vůbec ne nějaké finanční sbírky na tento projekt, skládat se na nadaci miliardáře Gatese, to by bylo obrovské chucpe, pěkně macaté a natolik vypasené, že i štědří Němci by si asi klepali na čelo, že se někdo zbláznil. Takže proč tam ten nápis je? Tohle má okultní přesah.

Fotografie nápisu na kopci pořízená našim čtenářem

Symbol Rotariánů je ozubené kolo. Rotary kluby jsou odnože zednářských spolků, ale bez zasvěcování a bez obřadů, non-rite lodges, lóže bez práva ritu. Jsou to spolky sdružující technology a odborníky, kteří řeší technické, nikoliv politické otázky spojené s implementací světové globalizace. A ten symbol vedle nápisu, pokud se podíváte dobře, je černé kolo, které symbolizuje černé Slunce. Nápis na svahu je vzkazem, že proces očkování nebude nikdy dokončen. Je to zašifrovaný vzkaz čísla 11, tedy nikdy nedokončeného procesu. Očkování v Německu tedy bude probíhat nekonečně dlouho, stejně jako očkování proti obrně, která měla být dávno už vymýcena, ale přesto není.

Stejný projekt jede i Rotary klub v Bukurešti

A ten výkřik NOW! pouze zesiluje tento vzkaz, že očkování v Německu bude patřit do skupiny procesů 11, tedy do skupiny nikdy nedokončených procesů, které musí být a zůstat vždy nedokončené, aby opatření proti covidu mohla zůstat v platnosti napořád a lidem bude napořád slibováno, že se virus jednou podaří vymýtit, jako globalisté slibovali v 50. letech minulého století u polia, tedy obrny, ale nikdy ten proces vymýcení nebyl a nebude dokončen. Bude se pořád jen slibovat. Pořád dokola. Už zase.

To je právě ten vzkaz, protože polio bylo v 50. letech všude dáváno za vzor dokončeného procesu, ale byla to lež. Nehorázná lež. Dodnes je ten proces nedokončen. Tyto zašifrované vzkazy rotariánů nejsou novinkou. Už v dobách III. Říše se objevovaly nápisy po Německu, o cestách do Říma, což byly zašifrované vzkazy o Tisícileté německé Říši atd. V Němcích tato tradice nápisů a psaní zašifrovaných vzkazů na kopce prostě zůstala. A pokud jde o nedokončený proces 11, ten přinese opravdu brutální změny v celé Evropě.

Brusel chystá v utajení neomarxistický krizový systém poukazů na energie zdarma jako v Kalifornii, ale nebude to zadarmo. Lidé zaplatí ztrátou svobody a vlastním soukromím

Dostali jsme do redakce zprávu z Bruselu ověřenou už ze dvou zdrojů, ze které nám doslova ztuhla krev v žilách. Energetická rada Evropské komise, poradní orgán složený z bruselských aparátčíků, dostal tento týden na stůl materiál pro posouzení krizového opatření v Evropě v případě neúnosného zdražení anebo nedostatku strategických surovin, a to zejména plynu, elektřiny a ropy.

Podle tohoto dokumentu by se v případě tuhé zimy a krize mohlo již po Novém roce přistoupit, v případě eskalace krize, k přídělovému kreditnímu systému na rozdělování plynu a elektřiny občanům na základě přídělových kreditů, tedy poukázek na čerpání objemu plynu a elektřiny v režimu přídělového systému. Každá rodina by podle tohoto návrhu musela pověřenému orgánu nahlásit počet obyvatel v nemovitosti, jejich věk a druh zaměstnání, jestli pracují z domova nebo chodí do práce jinam, anebo potřebují topit i přes den, např. dálková online škola z domova atd.

Plynová krize jako nástroj na urychlení zavedení Total Control. Nord Stream 2 s tím nic nezmění

Vytvořené seznamy by se potom použily pro výpočet přídělových lístků pro čerpání plynu a elektřiny. Pokud mluvíme o lístcích, je to jen obrazně myšleno, podle všeho půjde o elektronickou aplikaci, která bude ověřována bankovní identitou. Má to fungovat tak, že lidé v domácnosti se ověří přes bankovní identitu z jednoho počítače, resp. z jednoho přístupového routeru a tím ověří, že v daném bytě či domě bydlí. Tím pádem se nebudou moci přihlásit už nikde jinde k odběru poukazů. Doufám, že už chápete, proč ti, kteří čtou mé knihy a články, vědí v předstihu a dopředu realitu, která se chystá.

Je to tady. Další forma Total Control, přerozdělování surovin způsobem, aby globalisté měli totální kontrolu nad lidmi a jejich poslušností. Když potom někdo napíše nenávistný příspěvek proti migrantům na internet, globalisté na Facebooku podle IP adresy zjistí, kdo všechno je v dané nemovitosti přihlášen k bydlení a k čerpání plynu a elektřiny. Pokud by krize s palivy nebyla, nikdy by takové seznamy nešlo vytvořit. Chápete, jak to mají globalisté dokonale promyšlené? Naprosto do detailu.

Nejprve vám nachystáme krizi, a potom přineseme řešení, které nám vyhovuje

Globalisté pracují tak, že nejprve vytvoří krizi, na kterou vzápětí nabídnou a přinesou řešení, které jim vyhovuje a které od počátku chtěli zavést, ale potřebovali k tomu záminku v podobě krize, aby občané opatření přijali a souhlasili s ním. A když je krize a hrozí zima, nedostatek plynu a elektřiny, lidé nakonec ještě zatleskají a uvítají, že na čerpání plynu a elektřiny budou přídělové poukazy. Ty totiž budou subvencované, dotované, pro mnoho skupin obyvatelstva dokonce zdarma. Jako v USA, jako v Kalifornii, kde tamní neomarxistický guvernér Gavin Newsom nařídil, že během pandemické krize nesmí soukromí majitelé nemovitostí vystěhovat nájemníky na ulici, když přestanou platit nájem.

Jedinou výjimku měly hotely, ty mohly vyhodit ubytované neplatící hosty, což byli lidé, kteří přišli předtím o hypoteční domovy a nájmy kvůli ztrátě svých příjmů a vysokým cenám nájmů těsně po vypuknutí covidové krize a lockdownů. Krize byla ale záhy a podle plánu globalisty využita k zavedení sociální rovnosti, bydlení zdarma, a to i na ulici a k plné závislosti obyvatel na dávkách a poslušnosti ke státu vedenému neomarxistickým guvernérem.

Obyvatelé v centru Los Angeles ve čtvrti Beverly Hills ve stanech zbudovaných na chodnících. Stany mají vlastní klimatizační jednotky napojené na městské rozvody elektrické energie. Elektřinu platí radnice z fondů úřadu kalifornského guvernéra

Ceny nemovitostí v Kalifornii kvůli ekonomice zničené lockdowny se hroutí a podnikatelé utíkají do Texasu a na Floridu, do republikánských států a stěhují tam celé továrny. A protože tím v Kalifornii vzniká zaměstnanecká krize v podobě propuštěných zaměstnanců z těchto odstěhovaných firem, tak ten samý Newsom nařídil, že policisté nesmí z veřejných pozemků jako jsou ulice, chodníky a parky odstraňovat zbudované improvizované příbytky, nejčastěji stany těchto nezaměstnaných lidí. Takže třeba v centru Los Angeles to vypadá pomalu jako ghetto bezdomovců v Jižní Americe. Jenže tohle nejsou bezdomovci. Dostávají štědré covidové sociální dávky, prostě jen nebydlí v nedostatkových a neplatiči přeplněných bytech a domech, ale ve stanech. A to přitahuje sociální exploitery z celých USA, protože po přihlášení k pobytu v Kalifornii okamžitě dostávají stejný nárok na stejné dávky. Ano, to je neomarxismus a jeho jeden ze tří pilířů.

Znovu to zopakuji, co je to neomarxismus. Je to společenský systém založený na třech pilířích, na genderové, rasové a sociální rovnosti. A bydlení zadarmo, poukazy na bydlení zdarma, poukazy na plyn a elektřinu zdarma, to je všechno právě ta sociální rovnost. Tento proces je tak v Bruselu připravován stejně, jako už běží v Kalifornii. Dodavatelé plynu a elektřiny tam mají už rovněž zákaz odpojovat neplatící odběratele. Takže Brusel pracuje na krizovém plánu. Dnes o tom čtete na Aeronetu a ano, bude to záhy zcemperizováno a označeno za hoax, ale za pár měsíců se z toho stane opět realita. Proces nástupu neomarxismu byl v USA i v Evropě zahájen a první ze tří pilířů neomarxismu, sociální rovnost, bude zaveden jako první na ovládnutí a spoutání mas lidí a jejich odporu. Když budete závislí na poukazech, nebudete moci už kritizovat ty zbývající dva pilíře neomarxismu, genderovou a rasovou rovnost, protože byste přišli o kreditní poukazy na esenciální potřeby, na plyn a elektřinu. Dnes konspirace, zítra realita.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Šárka
Návštěvník
Šárka

Vážený VK Aeronetu,proč někdy ne uvedete článek TAJNÉ LABORATOŘE VYTVOŘENÉ NACISTY ( exoerimentální genetické experimentování na miminkách a dětech ze sirotčinců!!!!!!!!
Které nadále fungovaly po 2.světové válce v Evropě( Argentina,Španêlsko,Brazílie atd……) Neboť z Norimberského procesů ,odsouzených pohlavárů ,bylo opravdu málo!!!!!!
Plán PAPERCLIP ZACHRÁNIL MNOHO VĚDCŮ ( do Ameriky s novou identitou a ve spolupráci s Vatikánem ( respektuve JEZUITŠTI KNĚŽÍ A JEJICH. BISKUPOVÉ)
Že existuje mnoho neprobádaných PODZEMNÍCH LABORATOŘÍCH ( kde se nejen experimentuje s buňkami postižených tkàní a jejich k zušlechťování ,aby byl vytvořen SMRTÍCÍ VIRUS!!!!!!)
Ale také EXPERIMENTY( klonování ) na dětech,ženách i mužích!!!!!!!
Všechny takzvané VAKCÍNY HSOU VYTVOŘENY PROTO,aby nenasytný farmaceutických průmysl ( POŘÁD VEDENÝ NACISTY !!!!) zkoumal ,CO UDĚLAJÍ TAKZVANÉ LÉKY S LIDSKOU BYTOTOSTI!!!!!!
Když nêkdo tvrdí,že byl VYKÉČEN A NADÁLE BERE LÉKY ,je ve fázi ZÁVISLOSTI !!!!!
SICE SKONČILA 2.SVĚTOVÁ VÁLKA ( ale je zde VÁLKA TĚCH,KTEŔÍ UŽ NECHTĚJÍ TĚCH ASI 6,8MILIARD LIDÍ,ale pouze jen ZLATOU MILIARDU!!!!!
A pokud si myslíte,že demonstracemi a nadávka mi zde NĚCO ZMÊNÍTE ,TAK SE VELMI MÝLÍTE !!!!!
Fáze Plán -DEMIE ( satanismus ) je v plném Proudu a dá se zastavit ,JEDINĚ ,když se VŠICHNI LIDÉ SPOJÍ PROTI NIM!!!!!!
Neboť SITUACE NÁM UKAZUJE OPAK,jen málo lidi se nenechá Očkovatneboť VÍ ,že je to EXPERIMENT ( jako nacisté tajně prováděli v koncentrační táborech !!!!)
A NYNÍ SE SOUHLASEM VLÁDNÍCH ČINITELŮ KONAJÍ VEŘEJNĚ!!!!!!LZOU A PODVÁDÊJI NEJEN V POLITICE,TELEVIZI,TISKU ATD…….
Nejsou to KONSPIRAČNÍ TEORIE,ALE ŽIVOUCÍ PRAVDA,která je UMLČOVANÁ v ,politice,tisku,soukromí ,práci atd…….
Trochu jsem odbočila od téma,ale vše je k dohledaní,jen člověk musí MÍTI VŮLI,Aby ji HLEDAL!!!!
Tak pane VK ,smažete opět můj komentář????????Šarka

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

JE TO VELICE ZAJÍMAVÉ ,ŽE VÁŠ PŘÍSPĚVEK,pan VK s ” panem “Akismetem” muj příspěvek se stejným námětem hned výše jmenovaní “conzoři” ihned mažou!!

Pave1
Návštěvník
Pave1

Cenzuruje se a dehonestuje názor samotného objevitele technologie mRNA vakcín.

Dr. Malone řekl, že to nebude ta správná zbraň proti tomu viru…, lze je podle něj použít pouze u rizikových pacientů, běžní lidé by se jim měli vyhnout, lidé pod 18let by je neměli dostávat vůbec, firmy podle něj tají množství vedlejších nežádoucích účinků.

Dehonestační článek k Malonemu byl uvěřejněn například zde:
https://www.theatlantic.com/science/archive/2021/08/robert-malone-vaccine-inventor-vaccine-skeptic/619734/

– byl prý pionýrem mRNA nápadu na nový typ vakcín, ale prý doufal v Nobelovku a nyní je prý jen zhrzený. Prý navíc jeho myšlenku realizovalo mnoho jiných, tedy on prý není jediným “vynálezcem” mRNA vakcín.

Odvolává se prý na “nejmenované izraelské vědce” v otázkách dohod vlády s “fajzrem” o utajování vedlejších účinků (dohoda má zapovídat zveřejňování na 10 příštích let), hovoří prý o tom, že soukromě s ním jistí lékaři v USA souhlasí (s kritikou mRNA vakcín, které podle něj mají mnoho nežádoucích vedlejších účinků a měly by být pro lidi pod 18let zcela zakázány, podávány by měly být pouze rizikovým), ale když se těchto lékařů autor dehonestačního článku zeptal, nic takového mu prý nepotvrdili.

– No, soukromý souhlas asi nebudou sdělovat novinářovi, který píše pro deník sponzorovaný korporátními super-bossy. Prostě ať vlády zveřejní plné znění těch smluv s farmako-korporátem, a lidé si udělají názor už sami.

Viz také aktuálně:

Portugalsko je nejvíc naočkovanou zemí v EU, čelí nárůstu onemocnění (aneb byl nedávný domnělý vakcinační úspěch jen “letní pauzou viru”?).

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/rustu-nakazenych-celi-i-portugalsko-nejproockovanejsi-zeme-eu-40378561

Malone osobně prodělal covid, vakcína podle něj ale jen zhoršila jeho problémy, jeho tělo prý už nikdy nebude jako dřív. Podpořil také osobně nedávné rozhodnutí židovského rabínského soudu v NY City, to i vlastním svědectvím. I toto rozhodnutí je ale nyní “fakt ověřovači” zneplatňováno…

rytier
Návštěvník
rytier

Ten Robert je tusim ten, co sa postaral aj o vynalez (pracoval na tom) RFID chipovania zvierat. Cca. 30 rokov dozadu.
Ludia dovolili chipy dat zvieratam, tak dostanu chipy. (napojene na appku, ale v principe to iste)

necipujtenas.cz bol jediny web, ktory kompletizoval udaje a spolupracoval som na tom, aby nase Agroministerstvo a Komora verterinarov odmietala chipy. Poslali nas do p*** .

Karel
Návštěvník
Karel

Dámy a pánové, zažil jsem Vietnam,Afghánistán,Irák a můžu bez nadsázky říct,že to všechno byla proti tomuhle procházka zábavním parkem.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Pro Vietnamce a Iráčany to zábavní park nebyl a kolika protiamerických demonstrací jste se zúčastnil, Karle?

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

A zobudil si sa s hlavou v záchode po prepitej noci

PetrPatrix
Návštěvník
PetrPatrix

Mám pro vás jednu radu: serte už na posvátne respektování svobody druhého. Když jste v MHD, na zastávce a tak podobně, nečučte a mluvte! Když se stydíte, tak zavolejte někomu spřízněnému a hlasitě se bavte o covid podvodu. Ten na druhém konci “drátu” vám bude rovnež duševní oporou. Nebo si jen brblete hlasitě “pro sebe” o všech covid špinavostech.

Jaris
Návštěvník
Jaris

PetrPatrix
A co takhle zacit v tramvaji nebo autobuse zacit zpivat na plne pecky Internacionalu s trochu upravenym textem 😀

‘Jiz vzhuru psanci teto zeme, jiz vzhuru vsichni jez vas lzivy kovid zhnet…’

Lightsaber
Návštěvník
v 15 na Staromáku
Návštěvník
v 15 na Staromáku

facebook

Ne.ovčan
Návštěvník
Ne.ovčan

Teď ale co s tím, jak se tomu můžeme bránit?

Pave1
Návštěvník
Pave1

Vláda nemůže plošně zakázat neočkovaným vstup do restaurací a divadel, říká ústavní právník a znalec soudních rozhodnutí rozporujících některá covid opatření vlády.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyloucit-testovane-z-restauraci-neni-mozne-upozornuje-ustavni-pravnik-180866

Vláda totiž svá mimořádná opatření staví na dvou zákonech:
pandemickém zákonu a zákonu o ochraně veřejného zdraví.

Pandemický zákon přitom nenabízí žádné pravomoce jak restaurace, ale třeba i kasina omezovat. A druhý zákon lze využít podle dřívějších rozsudků Nejvyššího správního úřadu jen v případech, kdy se omezí vstup osobám podezřelým z nákazy.

A zároveň už v květnovém rozhodnutí Nejvyšší správní soud jasně uvedl, že osobou podezřelou z nákazy nemůže být kdokoliv. „Ustanovení § 69 odst. 1 písm. b) zákona o ochraně veřejného zdraví přitom nelze chápat tak, že osobou podezřelou z nákazy může být bez dalšího každý,“ stojí doslovně v soudním verdiktu.

Nejvyšší správní soud následně pracuje i s extrémní situací, kdy je ohniskem celá republika. Ovšem ani v takovém případě by argumentace neobstála. „Ostatně je zřejmé, že pokud by tomu tak skutečně bylo, byl by to především důvod k vyhlášení nouzového stavu,“ stojí v rozhodnutí.

Cituji z britské studie:

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext

česky viz – https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdo-skutecne-siri-nakazu-covidem-Britsky-pruzkum-vse-prevraci-naruby-A-co-ted-683379

“Z odborné studie vyplývá, že i u plně očkovaných osob existuje značné riziko nákazy, zejména v domácnostech, kde probíhá většina přenosů. Analýza odhalila, že plně očkovaní lidé mají až 25% šanci, že se nakazí od infikovaného člena domácnosti. U neočkovaných je šance na nákazu 38%t.

To, ZDA-LI JE ČLOVĚK OČKOVANÝ či nikoliv, MÁ navíc podle britských vědců JEN MALÝ NEBO ŽÁDNÝ VLIV na to, jak jsou pro ostatní PŘI DELŠÍM SETKÁNÍ nakažliví.”

– Spor se tak u soudu povede o to, zda očkování může zastavit šíření nákazy (lékařsky potvrzený blud), a zda lze neočkované “zamknout” na základě faktu “pravděpodobnosti vyšší nakazžlivosti”, což ovšem popírá ta britská aktuální studie. Vláda by musela dokázat, že očkovaní šíří nákazu prokazatelně méně, a že očkování brání šíření viru (jinak by musela testovat i očkované).

Podle jedné z posledních statistik ÚZIS byla smrtnost v Česku 54% u neočkovaných, 46% u očkovaných (vyšlo to někde na novinkách či seznam zprávách cca týden zpět), obsazenost JIP pak byla cca 2/3 neočkovaní, třetina očkovaných, tento poměr se pořád snižuje (směrem k 50/50).

kachni noha
Návštěvník
kachni noha

https://www.hardtask.cz/cze/udalosti/novinky/kurzy-stanovenych-zaloh-statu
nemá se jednat o už existující aktivní armádní zálohy, ale o pomocníky policie, asi něco jako byly za socialismu pomocníci veřejné bezpečnosti s červenou páskou na rukávu,
tuším že se tam někde dá vyklikat i návrh zákona, který má tuhle novou “službu vlasti” zlegalizovat

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Jestli seknes fizla nebo jeho pomocníka, Heinlovce, je už fakt jedno, taky má lebku 🙂🙂

Petra
Návštěvník
Petra

“Orbán varuje Maďary bez vakcíny: Buď se naočkujete, nebo zemřete”, tak expirace vakcín jde do kytek i v Maďarsku. Díky Bohu, že jsem v ČR, u nás si akorát nekoupíme lístek do kina a knedlo zelo vepřo v mišelinské putyce. … Je tohle vůbec možné ???

Mothman
Návštěvník
Mothman

No. Moc sa neraduj. Noty maju europske vlady rovnake,len datumy uvedenia do praxe sa lisia.

Ladary
Návštěvník
Ladary

Na dotaz – kolik soudců a asistentů nejvyššího správního soudu je očkovaných přišla tato odpověď:
Povinný subjekt nemůže požadované informace poskytnout, protože informacemi nedisponuje. Tato skutečnost byla zjištěna dotazem na personální oddělení soudu. Žádný zákonný předpis povinný subjekt neopravňuje ani mu neukládá takové informace o zaměstnancích evidovat.

Zdroj a celý text odpovědi NSS : https://stavbeznouze.cz/blog/nss-informace-o-ockovani-zamestnancu-nesmime-evidovat/