Slovensko čeká Nedělní chvilka politické loterie, v televizi vystoupí prezident Andrej Kiska,...

Slovensko čeká Nedělní chvilka politické loterie, v televizi vystoupí prezident Andrej Kiska, předseda Národní rady Andrej Danko a premiér Robert Fico. Nevládky a média předpovídají, že Slovensku zbývá jen několik hodin do pádu vlády. Podezřelé mafiány policie propustila, nic na ně nemají! V domě slovenského novináře se vraždilo nad nedopitou kávou! Kdo si pozve svého vraha k sobě domů a sedne si s ním ke stolu se svojí snoubenkou?

Slovensko čeká Nedělní chvilka politické loterie, v televizi vystoupí prezident Andrej Kiska, předseda Národní rady Andrej Danko a premiér Robert Fico. Nevládky a média předpovídají, že Slovensku zbývá jen několik hodin do pádu vlády. Podezřelé mafiány policie propustila, nic na ně nemají! V domě slovenského novináře se vraždilo nad nedopitou kávou! Kdo si pozve svého vraha k sobě domů a sedne si s ním ke stolu se svojí snoubenkou?

Slovenskem nadále otřásá skandál zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, který přerostl do otevřeného politického boje o moc na Slovensku. Situace je natolik vážná, že tři nejvyšší ústavní činitelé se rozhodli promluvit k národu v neděli večer v tradičním čase, kdy se před rokem 1989 pravidelně ozývala z obrazovek Československé televize znělka Nedělní chvilky poezie. Dnes v neděli to ale bude jiné, místo básní klasických básníků zazní tři politické projevy, z nichž minimálně jeden může vést k pádu vlády Roberta Fica [1].

Slovenský prezident má k dispozici celou škálu nástrojů, jak může současnou situaci buď uklidnit, anebo naopak radikálně eskalovat. Pokud slovenský prezident večer vyzve Roberta Fica k podání demise vlády, bude premiér Robert Fico postaven před hotovou věc, se kterou bude další fungování jeho vlády prakticky nemyslitelné. Slovenská média spatřují dnešní neděli jako poslední den, kdy vrcholí maximální tlak na odstoupení vlády. Pokud Robert Fico ustojí dnešní nedělní chvilku politické loterie, jeho vláda může krizi ustát, ale s největší pravděpodobností bude muset Robert Fico přinést na oltář usmíření vysokou oběť, kterou může být odstoupení Roberta Kaliňáka z pozice ministra vnitra.

Andrej Danko, Andrej Kiska a Robert Fico.

Celý uplynulý týden přinášela naše redakce podrobné analýzy této situace [2] a je nyní zcela zjevné, že i když do slovenských ulic o víkendu vyšly desetitisíce lidí, jejich koncentrace byla nízká a rozprostřená do mnoha měst Slovenska, kde se sešlo jen několik stovek, nebo dokonce jenom desítek lidí. Moment síly vyprchal a vytratil se, protože slovenský národ se nepodařilo přesvědčit, že vláda Roberta Fica má cokoliv společného s vraždou novináře a jeho snoubenky. A právě toto napojení bylo a stále je jediným hnacím motorem nevládních organizací a médií na Slovensku k útokům proti vládě Roberta Fica.

Policie propustila všechny zadržené, mafiánské stopy nikam nevedly

Jenže tento motor se pomalu zasekává a zpomaluje, protože slovenská policie včera propustila všech 7 zadržených osob s kontakty na italské podnikatelské prostředí na východním Slovensku, protože v rámci zadržovací vazby nemá policie žádné hmatatelné důkazy, aby mohla na zadržené uvalit vyšetřovací vazbu [3]. Ukazuje se, že všichni původně zadržení mají alibi a nelze je nijak spojovat s vraždami ve Veľkej Mači. Přesně tak dochází k tomu, o čem jsme informovali na Aeronetu už v úterý a ve středu, že napojení na italskou mafii na místě činu není zjevné, pouze to tak má vypadat, aby to jako vypadalo na práci italské mafie.

Nezikový sektor zorganizoval zádušní mítinky po celém světě, zde fotografie z Hong Kongu.

Policie v pátek znovu potvrdila, že na místě činu v domě, kde došlo k vraždám, byly na stole 3 šálky s nedopitými kávami. Tato informace pouze podtrhuje a dokresluje nesrovnalosti s oficiální mediální stopou, že šlo o práci mafie, protože asi jen těžko by snoubenecká dvojice popíjela u stolu s mafiánem, který by se k nim vloupal do domu. Tři šálky kávy ovšem nasvicují obraz kauzy do opravdu děsivého směru. Kávu si totiž dáte jenom s člověkem, kterého důvěrně znáte. Kávu se nedáte ani s někým, koho znáte jel letmo a zběžně, nedáte si kávu ani s někým, kdo je obchodník, dealer drog nebo dodavatel čehokoliv. Kávu si totiž ve třech, společně i se svoji snoubenkou, vypijete jen s někým z rodiny, z příbuzenstva a nejbližších přátel, kamarádů a vzácných hostů, kterých si vážíte a které jste si k sobě domů pozvali. A tento fakt otevírá a rozehrává opravdu děsivé souvislosti, o kterých slovenských mainstream nechce psát. My se však nebojíme tyto věci rozebírat.

Zavražděný novinář rozhodně nečerpal informace jenom z veřejných zdrojů, to je hoax a dezinformace slovenského mainstreamu

Ján Kuciak byl totiž podle informaci svého zaměstnavatele, německého vydavatelství Ringier Axel Springer, redakční analytik, který nepracoval v terénu, pouze prověřoval a dával dohromady informace, které nasbírali jiní lidé, informátoři ze státní správy, z policie, z vlády, z ministerstev, z podsvětí, prostě lidé, kteří spolupracují s novináři a posunují jim kauzy, kompro materiály a utajené souvislosti. Média na Slovensku uvádí, že Ján Kuciak pouze čerpal z veřejně dostupných údajů ve veřejných registrech, ale to není pravda. V jeho článcích [4], kterých vydal 138 za 3 roky, kdy pracoval pro Ringier, jsou stovky a stovky informací, které nelze z veřejných registrů získat, jsou to informace zákulisní, často uváděné pod označením “zdroj redakce”, což je typický krycí mechanismus každého novináře pro zakrytí původu a zdroje informace, který není úplně čistý, otevřený a mnohdy ani legální. A všechny články Jána Kuciaka jsou přesně v této narativní pozici, že sdělují mnohem více, než jsou jenom spojené nitky z veřejných registrů.

Víkendová demonstrace v Bratislavě, přibližně 10 tisíc lidí.

Slovenský novinář musel mít kontakty na tyto informátory ze zákulisí a musel mluvit s lidmi, kteří toho vědí opravdu hodně. Pokud si někdo pozve cizího člověka k sobě domů, podle policie zřejmě ve čtvrtek nebo dokonce v pátek večer, kdy se lidé navštěvují po skončeném pracovním týdnu, a pokud si s takovým člověkem popije kávičku u stolu a navíc spolu se svojí snoubenkou, tak se dá tušit, a není to žádná konspirace, že šlo o člověka blízkého nejen Jánu Kuciakovi, ale i jeho snoubence. Pokud byste totiž hovořili s informátorem jenom o práci jako novinář, asi těžko by u novinářského rozhovoru seděla i vaše snoubenka, to je logické. Všechny tyto indicie ukazují, že ať už vraždu provedl kdokoliv, tak pro oba zavražděné šlo o člověka, kterého znali, měli s ním přátelské vztahy a důvěřovali mu. Otázka zní, kdo to sakra mohl být? Pokud si vezmeme okruhy možných podezřelých, je možné čerpat jen ze tří okruhů.

Mladí lidé, vysokoškolák, párty, večírky a s nimi i taneční a relaxační drogy. Možná stopa?

Příbuzní Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové by mohli mít motiv jen v případě, že by jejich vztahu nepřáli, a to tak moc a silně, že by je raději oba dva zastřelili. Něco takového se skutečně děje např. v arabských zemích, ale na Slovensku je toto prakticky vyloučené. Pokud neexistují nějaké skryté motivy zášti a msty ze strany někoho z příbuzenstva, potom taková stopa není pravděpodobná. Druhým okruhem podezřelých mohou být kamarádi. Tady existuje široké spektrum možností, že není dosud jasné, jestli v těle obou zavražděných byly nalezeny stopy po drogách, protože i sváteční konzumace lehkých drog zanechává stopy po dobu mnoha měsíců. Pokud by někdo ze zavražděných nakupoval a konzumoval třeba extázi, marihuanu nebo crack, třeba i jen pro sváteční relaxaci, potom by takový dealer byl opravdu považován za víc, než jenom za běžného dodavatele pizzy a mohl mít dobré vztahy s oběma zavražděnými natolik, že si klidně s nimi sedl i na kávičku.

V tomto domě došlo k vraždě Jána Kuciaka a jeho snoubenky.

Oba dva zavraždění byli velmi mladí, Ján Kuciak dokonce ještě studoval postgraduál, takže přítomnost halucinogenních látek na různých večírcích a párty akcích vysokoškoláků je zcela běžná a není vyloučeno, že pokud opravdu se vražda stala v pátek, že oba dva zavraždění si před svojí smrtí třeba objednali pro relaxaci nějaké taneční tablety a chystali se třeba vyrazit na diskotéku nebo na zábavu. Dealer zazvonil u dveří, pozdravili se, sedli si ke stolu, dali si kávu a něco se ovšem potom stalo. Co když Ján Kuciak pracoval na nové kauze a chtěl zmapovat podsvětí a distribuci drog? Nejprve si získal důvěru dealera, vytvořil si přátelský vztah, ale Ján Kuciak nebo jeho přítelkyně se u kávy prořekli, prozradili se a dealer si uvědomil, že novinář s jeho partnerkou na něho sbírají důkazy a podklady pro obrovský článek. Dealer se proto rozhodl zastřelit na místě oba dva.

Pokoušel se Ján Kuciak na vlastní pěst zmapovat podsvětí a vymklo se mu to z rukou?

Je možné, že ambiciozní Ján Kuciak už nechtěl jenom dělat analytika a skládat dohromady podklady, které mu někdo přinese na stůl, ale mohl chtít rozjet vlastní kauzu a napsat článek na vlastní triko, zmapovat terén distribuce drog z vlastní pozice. Samozřejmě, že dealer si mohl Jána Kuciaka proklepnout a zjistit si na internetu, komu prodává, ale to samo o sobě není důvodem pro vraždu. Mezi novináři, zpěváky, herci, spisovateli, uměleckou bohémou a básníky jede takové množství drog pro relaxaci a oddych, že právě tato skupina lidí tvoří hlavní a nejmovitější skupinu zákazníků dealerů drog. Takže pokud opravdu tato verze by měla být reálná, potom dealer klidně mohl vědět, že Ján Kuciak je novinář, ale nebyl v tom problém. Jenže potom u kávy došlo k něčemu, co změnilo rázem celou situaci. Někdo ze zavražděných mohl prohodit otázku nebo dotaz, který zněl nepřirozeně, jako dotaz u výslechu policie, lidé z podsvětí mají přirozený instinkt, pokud něco někde nesedí a dealer zpanikařil.

A zase to je tady: Další sórošoské anglojazyčné transparenty v Bratislavě při vzpomínkové demonstraci za Jána Kuciaka a jeho snoubenku.

Třetí možnou skupinou jsou lidé z kauz, o kterých Ján Kuciak psal. Není vyloučeno, že někdo z těchto lidí si mohl s Jánem Kuciakem vytvořit vztah, který byl natolik těsný, že daného člověka pustil do svého domu a sedl si s ním ke kávě i společně se svojí snoubenkou. Byl to snad někdo z neziskového sektoru, se kterým Ján Kuciak spolupracoval? Byl to někdo z kolegů z médií, kteří chtěli vraždami spustit na Slovensku státní převrat?

K politické vraždě chybí stopy na místě činu, které hovoří o úplně jiném příběhu

Udělal to někdo, kdo se bál, o čem by mohl Ján Kuciak ještě napsat a zatím nenapsal? Jenže proč by v tom případě vraždil dva lidi, když by potřeboval se zbavit jen jednoho? Místo činu jasně popisuje následující scénu: Zámek na dveřích je nepoškozen. Na stole byly nalezeny 3 šálky s nedopitou kávou. Nikde nejsou vidět stopy po zápasu. Výstřely přišly podle všeho nečekaně. Na zemi prý stála nábojnice jako vzkaz, jiné údaje naopak tvrdí, že na zemi byly rozsypané nábojnice. Proč by je někdo rozsypal a poté je nechal ležet na zemi a nesebral je? Je to snaha pachatele zmást stopy?

Záznam pořadu o událostech na Slovensku

Bez ohledu na to, jak vyšetřování dopadne, dnešní vystoupení tří hlavních slovenských ústavních činitelů může uklidnit situaci, ale stejně tak může být odpálen signál ke státnímu převratu a pádu vlády. Pokud Robert Fico situaci ustojí, bude čelit zevnitř vlastní koalice tlakům na odchod Roberta Kaliňáka. Jeho jméno vadí nevládkám a médiím nejvíce. Zatím to ještě není Robert Fico, který by vadil nejvíce. Ale situace se hodinu od hodiny mění a slovenský mainstream už včera změnil rétoriku, zcela otevřeně prohlašuje, že odchod Kaliňáka už nestačí, požadují demisi Ficovy vlády. Slovensko čeká Večer dlouhých nožů, protože Roberta Fica paradoxně nemusí potopit Andrej Kiska, ale Ficovi koaliční partneři, to podle toho, jaký signál dnes večer vyšle Nedělní chvilka politické loterie.

Aktualizace 19:30

V úvodu článku jsme přidali video s reakcí premiéra SR Roberta Fica na níže uvedený projev prezidenta Andreje Kisky. Robert Fico otevřeně v projevu zopakoval a de facto potvrdil předběžné analytické nálezy serveru Aeronet o tom, že současná politická krize na Slovensku je s největší pravděpodobností řízena a orchestrována ze zahraničí a využívá tragické smrti dvou mladých lidí ke státnímu převratu na Slovensku.

Robert Fico správně uvedl, že projev slovenského prezidenta měl náboj, jako kdyby byl napsán někým v zahraničí. Osud vlády je plně v kompetenci vládní koalice, otázkou je, kolik koaličních partnerů se pokusí této situaci využít v kalkulaci toho, jestli se té které politické straně vyplatí, aby byly předčasné volby. Andrej Kiska jako prezident se jednoznačně postavil na stranu neziskového sektoru a slovenských médií, které volají po změně vlády.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
heron
Návštěvník
heron

Tohle mi taky prijde jako dobrej vtip: Národní muzeum má ve sbírce místo drahých kamenů falešné náhražky.
Nejzajimavejsi z tech mene napadnych kusu v depozitari uz budou hadam vsechny v tahu. Vsechno se svede na dobu pred 89. Tohle je mazec. a typek z narodniho muzea uplne vysmatej nam to sdeluje. Akorat jsem nezaznamenal to, ze by se ho zeptala, proc se dela poradek zrovna ted, tedy ze to trvalo tak dlouho. Tak rychle zamestnanci. Jeste je cas neco cornout, protoze sotva zacali pocitat co tam vubec maji. A to se bavime jen o drahych kamenech. Co se tam vsechno vali a ma obrovskou hodnotu a vleze se to do kapsy… Ach jo.
Odkaz: 1url.cz/stats/8tcMa

snehurka
Návštěvník
snehurka

Ondráčkovým neúspěšným protikandidátem byl člen Pirátské strany Mikuláš Ferjenčík, který jako protiváhu dlouholetých Ondráčkových praktických zkušeností policisty nabídl své studium ve Velké Británii, péčí Open Society Fund, své nedokončené studium Základů humanitní vzdělanosti na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy (od zahájení svého studia roku 2011 dosáhl titulu bakalář) a argument nad jiné pádný, spočívající na předpokladu, že díky volebním výsledkům by tato funkce měla připadnout pirátům. Holt, jak říkal major Terazky, „odbornost vždy rozhodujúca“!
Ondráčkovou neúspěšnou protikandidátkou byla Zuzana Majerová Zahradníková, členka ODS, jejíž kádrová výhoda oproti Ondráčkovi spočívala v tom, že již ve svých 17 letech podepsala petici „Několik vět“ a v listopadu 1989 organizovala stávku studentů. Nedostudovala dějiny výtvarného umění a po dlouholetém pobytu v Kanadě se věnuje výuce angličtiny. Ona i Ferjenčík jsou však poslanci poprvé, a oproti Ondráčkovi nemají žádné předchozí zkušenosti ani s parlamentní, ani s bezpečnostní problematikou.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jan-schneider-jeden-majdan-stacil/

tana
Návštěvník
tana

Zásah na Národní.
V té době moje maminka s kamarádkami – věková kategorie 70+ – chtěla jít do kavárny, ale policisté je tam nepustili . Žádná z dam nebyla členkou KSČ a řadily se spíš k odpůrcům režimu.
Nezapomínete vážení, že r. 1989 centrum Prahy normálně žilo, v obchodech bylo zboží o něco lepší než jinde za normální ceny, v domech bydleli normální lidé a v kancelářských budovách se to hemžilo zaměstnanci, kapsářů zas tolik nebylo, prostiuce kvetla jen večer a v noci v Perlovce a ve vykřičeném podniku Bystrica, přímo v domě s podloubím, kde se většina událostí odehrála, a kde to dnes tam sídlící Advokátní komora znepřístupnila.
Na ulicích byla spousta matek s dětmi v kočárcích. V 80-tých letech jsem pracovala Ve smečkách a na Václaváku, ve 2 h. v noci jsem zcela bezpečně chodila Krakovskou, Žitnou až k Vinohradské vodárně, na ulici jsem potkala pár policajtů a něco málo neškodných opilců.
Policistům se podařilo oddělit demonstranty od obyčejných lidí, a ani demonstranti si trvalé následky zásahu neodnesli. Režim se zmohl maximálně na “bájného reka studenta Šmída”, ze kterého se záhy vyklubal STBák Živčák, živý a zdravý.
Takže zasahující policisté by si měli zasloužit spíš náš vděk. Myslím, že jsem viděla kamerové záběry ze střechy Národního Divadla, kde točily zahraniční štáby /v té době museli mít cizinci víza/.
A zkuste si ty záběry srovnat s dobovými záběry z demonstrací např. v Paříži.
A teď si položme otázku – komu ta dnešní komedie slouží?

na-co
Návštěvník
na-co

Tomuto se říká kvalitní zhodnocení –
Senátor Doubrava si nepěkně podal Jakuba Jandu. Pak prozradil, čeho se aktuálně nejvíc bojí Kalousek
http://www.rukojmi.cz/clanky/5709-senator-doubrava-si-nepekne-podal-jakuba-jandu-pak-prozradil-ceho-se-aktualne-nejvic-boji-kalousek

Anitirk
Návštěvník
Anitirk

Pekný večer. Vo väčšine svami súhlasím. Teraz ale mám pocit že máte v článku veľa konšpirácie . Celá táto politická fraška je jedna vec. Pokiaľ vražda pramení odtiaľ tak s môjho pohľadu sa niekto snaží zhodiť Ficovu vládu umelo nakoľko to vyzerá že by vyhral znovu a určite to nieje mafia. No položme si otázku čo ak vraždil kvôli práci priateľky ? Pozrite sa na čom pracovala v ktorej časti Slovenska a kto okrem mafie tam vládne ľudia tam nemajú prácu sú psychicky labilnejsi a náchylný na sekti. Človek v núdzi sa chytá hoci čoho . Tiež len irelevantná konšpirácia ale mňa osobne by zaujímalo kto sa pohyboval v jej okolí na čom pracovala komu mohla prekážať a prečo. Stále je Martina tá ktorá bola zavraždená ranou do hlavy môže to byť odkaz vraha a nemusí. Čo ak tým vrah chcel dať najavo že preto čo odkrila zomrela a Ján zasiahnutý ranou do hrude proste zomrel pre vzťah pre snúbenicu. A možno naopak tými strelnými ranami nás vrach chcel zmiasť.

Stará Ľubovňa podporuje Zdeňka Ondráčka
Návštěvník
Stará Ľubovňa podporuje Zdeňka Ondráčka

Síly zla, pod vedením E.U. a U.S.A., které zaštiťuje Soroš, si přejí genocidu našeho obyvatelstva. Nechtějme zažívat pocity obyvatel Švédska a západní Evropy.
Detailně a i několikrát si prosím pusťe toto video v článku.

https://www.eurabia.cz/Articles/32095-imigrant-vyhodil-dve-belosky-ze-sedatek-a-zanadaval-si-na-zasrane-svedy-.aspx

Kdo bude bránit naše lidi, před běsněním černošských a arabských gangů
Dublin 4 se rychle blíží…

heron
Návštěvník
heron

Neda mi to, ale tohle je dobra bojova pisen ne 😀 Jsou to uz stari pardalove kolem padesati, ale jejich energii bych chtel teda mit. Taky jim to nedalo. Pisen Zakuklenci.
https://www.youtube.com/results?search_query=debustrol+zakuklenci
Zajimave je, ze to je porad Ortel Ortel, ale jak vidno dalsi taky nedrzeli hubu- je to stary 2 roky. Ono vozit se po Debustrolu by nebylo tak jednoduchy ze jo. Ty maji skalni fans. Debustrol si pamatuju jako prvnacek, kdyz bracha na stredni utikal z domu na jejich koncert a donesl mi z nej paknejaky metalovy samolepky a ja byl v sedmem nebi. Co ze me melo vyrust, kdy me kojili na tomhle.

pzv
Návštěvník
pzv

objavilo sa v diskusii:

comment image

Slováci a Češi pospolu.
Návštěvník
Slováci a Češi pospolu.

Kotleba a Ondráček na naše Hrady. Nenechejme se oklamat zrůdným Kalergiho plánem, který podporuje skrytou genocidu našich slovanských národů.

Manfredi Gipsy
Návštěvník
Manfredi Gipsy

Dovolil bych si reagovat na patecni vysilani svobodneho vysilace s VK. Predem chci rict, ze jsem pravidelny posluchac a vetsinou plne souhlasim s VK, ale tentokrat stoprocentne souhlasit nemohu. VK, rikal jsi, ze neslo o profesionalni vrazdu, protoze se strelec nezbavil tela, protoze zabil i pritelkyni. Mluvil jsi o tom, ze mafie by nevrazdila v jeho dome, ze strelci musel nekdo otevrit atd….
Naopak, rekl bych, ze to bylo velmi profesionalni. Rozeberme si to krok po kroku. Zbavit se tela je velka hloupost. Pri manipulaci muze strelec zanechat spoustu stop, muze byt chycen pri prevozu. Musel by telo nekde ukryt a to jsou dalsi problemy jako napriklad vytipovat osamele misto, potom se tam vracet s telem. Nemluvim ani o tom kolik zbyde stop v samotnem aute. Auto musi dany clovek taky nekde sehnat. Takze prodejce/ dodavatel vozu by musel znat identitu vraha a nebo alespon jeho kumpana. To je moc velky rist. Zabit Kuciaka doma je to nejlpsi a nejjednodussi. Vrazdit mimo Kuciakuv domov je nesmysl. Kdyby strelec vrazdil treba pri prilezitosti nejake schuzky Kuciaka s nekym dalsim, tak by dal policii stopu. Strelec by musel od nekoho vedet, ze ma Kuciak onu schuzku ! Takze zavrazdit jej doma je opravdu nejlepsi moznost.
Ted ruku na srdce, kolik lidi se v dome zamyka ? Zamky nebyly porusene. Jednoduse proto, ze mohly byt dvere otevrene. Pripadne kdyby se Kuciak zamykal, tak staci zaklepat. Co udela clovek, pokud na nej zazvoni nekdo cizi a je treba navic dobre oblecen ? Prece otevre dvere a zepta se co potrebuje :-). I cizimu ! Ten strelec nemusel skryvat tvar, protoze mrtvi uz nemluvi :-). A to, ze je nekdo strelil zepredu a nebyli tam stopy po boji ? No a ? Kdyz na vas nekdo vytahne zbran, tak
verte, ze drtiva vetsina lidi zkameni a dela presne to co mu strelec rekne !!! To je realita. Nikdo nebojuje !!! Detaily jako je 3ti salek kavy atd…. muze byt strelcova kamuflaz, protoze nikdo neni takovy idiot aby nechal sve DNA na salku…. A proc byla zabita i jeho pritelkyne ? Jednoduse proto, ze byla na miste s Kuciakem. Kdyby byla treba na nakupu, tak by zila. Reci o tom, ze nidko by zdarma nevrazdil dalsiho cloveka jsou trosku k pousmani :-). Nechat nazivu svedka, by byla velka hloupost. Strelec by ohrozil svou identitu !
Musel se k domu nejak dostat a urcite nesel pres zahradku v kukle. Jednoduse, kazdy kdo jej zahledl musel zemrit ! Ja bych vrazdil urcite u Kuciaka doma. Jedine takhle zanechate minimum stop. A to je prioritni vec na, kterou se strelec soustredi.
Dalsi teorie VK o drogach jsou taky neverohodne. Ted si moc sympatii neziskam, ale neco o te problematice vim. At jsou to drogy a nebo nasili. Byl jsem ve vykonu trestu za loupezne prepadeni, vydirani a drogy a verte, ze v Cesku a na Slovenskku se kvuli metamfetaminu (pervitinu), trave a nebo extazi nevrazdi. Kolik by si toho mohl chtit na vecer Kuciak koupit ? Maximalne gram. To znamena castka 1000 – 1500 kc pokud by se jednalo treba o ten pervitin. Navic koncovy prodejce neni u nas zadny mafian, ale v drtive vetsine pripadu neskodny casto zavisly mlady kluk. Tyhle male ryby u sebe opravdu nenosi zbran a uz vubec ne s tlumicem :D. Existujou tady samozdrejmne treba skupiny Albancu,Ukrajinciu Armencu, Polaku a nevim koho jeste, ale ti obchoduji v kilech. Ti nedelaji zadnou donasku jednoho gramu za par stovek. 😀 Tohle je nesmysl….

Valerij
Návštěvník
Valerij

Zážitek účastníka podpisové akce dnes na Václaváku – proti panu Ondráčkovi. Drobná chybička se vloudila. Na krabici s petičními archy byla adresa U.S. Embassy. Tržiště 365/15, 118 00 Malá Strana. Stejná zkušenost jako s krabicemi s červenými kartami proti prezidentu Zemanovi. Škoda, že to dotyčný i nevyfotil. Kdo se u podpisových archů ocitnete, koukejte na krabice, případně foťte!!!

heron
Návštěvník
heron

Borec jde kolem a oni potom reknou, ze tam byly tisice a tisice lidi? Kdo sel jeste kolem a zapocitali ho do davu? : D Jinak jasny, ze je to rizeny. Vzdyt to ani jinak nejde. Nalepky, hesla, roztleskavaci, skolaci, vsichni meli dneska povinnou ucast.

heron
Návštěvník
heron

LIVE. ze staromaku. Rvou tam, ze nejsou tupe ovce a borec k tomu mlati do bubnu. Bavi je to. Jak kafemlejnek
https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-ne-ondrackovi-tisice-lidi-demonstruji-na-vaclavskem-nam/r~f61477da209811e883510cc47ab5f122/

heron
Návštěvník
heron

Rvou tam hesla jako: Televizi nedame. Divny ne? Co se jim ted na CT nelibi? Asi pro zichr. Roztleskavaci maji naucenych tak bratru snad 30 hesel nesouvisejicich vetsinou s tim, proc se sesli. Jsem zvedavej, jestli povolaji i fetaky z antify, prevlecene za lidi, aby s nekym vyeskalovali problem- bud jeste dnes, nebo aby to podtrhli a sesli se znovu, ale aby lidi nevyhasli, nevyhoreli. Zatim pul osme a fakt jsou ti lidi cim dal vic v tranzu. Uvidime jak to rozpusti. Konce byvaji celkem trapas.