Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta...

Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu do temene hlavy a nakonec se oběsil na teplákové bundě, kterou si vyžádal, protože v cele asi nešlo ústřední topení a byla mu zima! Generál Lučanský jako první Matovičův umučený politický vězeň?

Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu do temene hlavy a nakonec se oběsil na teplákové bundě, kterou si vyžádal, protože v cele asi nešlo ústřední topení a byla mu zima! Generál Lučanský jako první Matovičův umučený politický vězeň?

Nový rok 2021 je tady a začíná horším způsobem, než by si člověk uměl představit. Slovenskem v posledních hodinách otřásá neuvěřitelný skandál, který vykresluje brutální fašizační procesy v zemi pod Tatrami, ke kterým začalo docházet po nástupu nové vlády Igora Matoviče vloni na jaře. Bývalý slovenský policejní prezident a generál Milan Lučanský totiž za záhadných okolností zemřel ve vyšetřovací vazbě a údajně spáchal sebevraždu.

Na veřejnost však unikly informace a včera dokonce i lékařská zpráva,  které vykreslují neuvěřitelně brutální příběh plný násilí, podle všeho mlácení a fyzických útoků, které nakonec vedly ke smrti policejního ex-prezidenta. Ten se podle informací slovenských alternativních médií, ale i opozičních politiků, stal prvním umučeným politickým vězněm Igora Matoviče. My jsme včera posunuli uniklou lékařskou zprávu našemu kolegovi, lékaři, aby zhodnotil informace v nálezové lékařské zprávě. A zhodnocení je naprosto zdrcující.

Gen. Milan Lučanský

Nejprve si řekněme, jak to celé začalo. Vláda Igora Matoviče spustila koncem loňského roku operaci “Jidáš” zaměřenou na zatýkání vysoce postavených soudců a policistů podezřelých z korupce a podplácení, kterého se měli dopustit za vlády Roberta Fica a jeho strany SMER-SD. Národní kriminální agentura (NAKA) začala provádět razie po celém Slovensku a podle unikajících zpráv jsou zadržení vyslýchání a nuceni k tomu, aby vypovídali o lidech a osobách napojených na minulou vládu Roberta Fica a všechny politicky exponované činitele strany SMER-SD a rovněž HLAS-SD, což je odštěpené politické křídlo Ficova SMERu pod vedením Petera Pellegriniho.

Bývalý slovenský policejní prezident utrpěl před sebevraždou těžké poškození oka bizarním a neuvěřitelným způsobem, který vyvolává pochybnosti

Podle slovenských médií byl Lučanský podezřelý z braní úplatků ve výši přes půl milionu EUR za údajné krytí podvodů stíhaného podnikatele z Nitry Norberta Bödöra. Lučanský byl obviněn také v případu, ve kterém policie prý výměnou za úplatek v minulosti nestíhala synovce bývalého ministra hospodářství Petera Žigy. Bývalý policejní prezident Milan Lučanský pobýval v zahraničí a počátkem prosince se vracel z Chorvatska. Slovenská policie ho chtěla zadržet již předtím, ale nemohla, protože byl v cizině. Generál Lučanský ale pro média uvedl, že nemá problém a bude vypovídat a skutečně se 2. prosince na Slovensko vrátil. Okamžitě byl zatčen a byla na něj uvalena vazba. Od tohoto okamžiku se začaly odpočítávat poslední dny jeho života.

Názor z Facebooku

Večer 9. prosince utrpěl generál Milan Lučanský ve vazební věznici v Prešově těžké zranění. Neznámo jak prý upadl na posilovací činku, přičemž není jasné, kde se tato činka ve vazební cele ocitla. Lidé ve vazbě nemají režim podobný věznicím, kde mohou volně chodit a navštěvovat různé části budovy, posilovny, kulturní místnosti atd. Jedinou možností je, že policie dovolila Lučanskému posilovací činku na vazební cele. Rozměr a velikost této činky je rovněž nejasný, určitě se nejednalo o vzpěrací činku s tyčí, ale o činku posilovací do jedné ruky.

A tím vyvstává neuvěřitelná záhada, jak mohlo dojít ke zranění s popisem, jak uvádí slovenská policie v této kauze. Podle slovenské policie generál Milan Lučanský spadl na položenou posilovací činku tak nešťastně, že si prorazil oční klenbu pravého oka a došlo k těžkému zranění. Druhý den byl převezen do vojenské nemocnice v Ružomberoku na ORL kliniku, kde došlo k vyšetření zranění. A právě včera na veřejnost unikla fotografie zachycující lékařský počítač s otevřenou lékařskou zprávou Milana Lučanského.

Lékařská zpráva zachycuje devastující poškození pravého oka tupým předmětem a rovněž zranění zadní části hlavy po pádu na zem, údajně z vozíčku

V dokumentu je spousta lékařských termínů a výrazů, takže jsme dokument poslali našemu kolegovi, lékaři, aby nám zhodnotil, co vlastně se v dokumentu nachází. A popis zranění nám doslova vyrazil dech. Milan Lučanský utrpěl podle této zprávy devastující zranění pravého oka, při kterém došlo k uvolnění oční bulvy v oční jamce a oko bylo vraženo do nosní dutiny. Došlo k poškození nervových vláken oka, přičemž z lékařské zprávy vyplývá, že ošetřující lékař si není jistý, jestli dvojité vidění, které pacient popisuje v následku zranění, je způsobeno poškozením oční bulvy a její optiky, anebo se jedná o poškození nervových drah z oční bulvy do mozku.

Lékař proto ve zprávě navrhuje lékařské neurochirurgické konzilium, aby určilo samotnou povahu zranění, sám lékař si tak na určení diagnózy netroufl, uvádí náš kolega. Návrh na konzilium lékaři provádí podle Hippokratovy přísahy v situaci, kdy si nejsou jistí povahou zranění a způsobem léčby, takže nemohou rozhodnout samostatně a sami, musí přizvat další odborníky pro určení povahy zranění a usnést se společně v konziliu.

Uniklá lékařská zpráva

V lékařské zprávě se uvádí kromě jiného i částečná paréza očního nervu, tedy ochrnutí očního nervu, dále diplopie, tedy dvojité vidění v horizontálním směru, tedy poškození stereoskopického obrazu ve směru do stran,  dále otok očních víček nahoře i dole, krev v očním bělmu a rovněž edém oka. Lékařská zpráva ovšem uvádí i další šokující informaci, že pacientovi se ráno 10. prosince před cestou na toto prvotní vyšetření podvrtl invalidní vozíček natolik bizarním způsobem, že nad tím zůstává rozum stát. Při převozu na vyšetření se prý vozíček převrátil vzad a generál Lučanský se uhodil do temene hlavy a způsobil si hematom.

Generálovi byla zima, vyžádal si bundu a potom se na ní oběsil. Lékař s praxí ze soudního lékařství to naší redakci rozporuje jako vysoce nepravděpodobné

Převrátit se na vozíčku tak nešťastně, aby člověk padl zezadu hlavou na zem, to se opravdu jen tak nevidí. V lékařské zprávě se uvádí, že si pacient na všechno pamatuje, a že nezvracel, což by jinak ukazovalo na otřes mozku. Tyto neuvěřitelné popisy z lékařské zprávy vypadají, jako kdyby se Milan Lučanský účastnil nějaké brutální rvačky a pěstního souboje, kdy mu někdo uštědřil takovou ránu, že došlo k dispozici oční bulvy do nosní dutiny, k otoku oka a víček, a rovněž k poškození očního nervu, způsobujícího ochrnutí hybnosti oka. Jenže, generál nebyl někde v baru, ale ve vazební cele. A bizarní narativ oficiální teorie tady nekončí.

Gen. Milan Lučanský

Dne 29. prosince se generál Milan Lučanský pokusil ve vazbě o sebevraždu. Podle slovenské policie mu byla zima a vyžádal si proto teplákovou bundu. Ve slovenských vazebních věznicích je zřejmě taková zima, že si tam lidé musí žádat o bundy, protože asi nefungují radiátory. Každopádně oběšení bývalého policejního prezidenta na teplákové bundě ve vazební cele je takový bizár, kterému většina slovenské veřejnosti prostě nevěří. Milan Lučanský byl prominentní vězeň a byl pod dozorem a kontrolou.

Pokud by opravdu použil teplákovou bundu k sebevraždě, potom by takové věšení bylo velmi nespolehlivé, protože teplákovina není konopný provaz. Teplákovina má tendenci se natahovat a když se zatočí a smotá do provazu, smyčka nedokáže na krk vytvořit tlak na zaškrcení vzduchové trubice, protože smotaná bunda je příliš tlustá a rozkládá tlak a hmotnost na širokou plochu krku, upozorňuje náš kolega a uvádí příklad.

Oběšení nelze provést s kdečím, protože při tlustém provazu nebo smotaném hadru dojde jenom k částečné asfyxii a člověk umírá dlouhé hodiny, jsou známy i dny

Nejrychlejší sebevražda oběšením je ocelovou strunou z piána, případně z kytary. Plocha struny je tak malá, že hmotnost lidského těla se nedokáže na strunu rozložit a dojde k proříznutí krku, tepen, Eustachovy trubice a je to velmi rychlé. Naproti tomu smotaný kus jakékoliv látky je přesným opakem, protože hmotnost těla se rozloží na širokou plochu smotaného kusu látky. Člověk se neudusí, pouze nebude moci mluvit, ale k zaškrcení dýchací trubice dojde jen částečně, nastane tzv. parciální asfyxace, tzn. částečné dušení, a to hlavně kvůli tomu, že smyčka smotaného hadru se podsune pod lebku a netlačí tak na krk a na ohryzek.

Podle lékaře dojde k částečné asfyxii a člověk umírá dlouhé hodiny a jsou známy případy, kdy člověk přežil i několik dnů na smotaném prostěradle. Pokud by se Lučanský opravdu oběsil na smotané bundě, mohl by tam viset i celý den a pořád by žil. Lučanský měl být donucen, aby začal vypovídat proti politikům stran SMER-SD a HLAS-SD. Z tohoto důvodu nebyly ve vazbě Lučanskému v rozporu se zákonem dovoleny návštěvy rodiny, ani telefonáty s rodinou, aby si nemohl stěžovat, že ho ve vazbě např. mlátí, týrají atd.

Oficiální příběh tak připomíná onen sarkastický vtip o sebevraždě oběšeného muže v lese, který měl v zádech 11 bodných ran a v čele průstřel od 9mm pistole. Lidé oficiálnímu příběhu nevěří. Pojďme si říct jinou verzi příběhu a sami posuďte, jestli zní reálněji. Generál Milan Lučanský toho věděl hodně a nemusel mluvit o Ficovi a Kaliňákovi, mohl ale mluvit o mnoha současných politicích Matovičovy vlády.

Pokud si myslíte, že nákup 10 milionů antigenních testů pro celoplošné testování Slováků premiérovi spřízněnou trnavskou firmu podnikatele, do jehož soukromé školy chodí obě Matovičovy děti a ve školní radě dva roky seděla i manželka Igora Matoviče (více v článku zde), je prostě jenom náhoda, tak opravdu žijete v nějaké sluníčkové bublině pokřivené reality. Tito lidé okolo Igora Matoviče mají své páky a styky, ze kterých profitují a bývalý policejní prezident o těchto lidech věděl velmi mnoho detailů a informací.

Policejní ex-prezident podle reálnější verze dostal pěstí s navlečeným boxerem přímo do oka a úder ho odhodil na zem, kde si navíc zranil temeno hlavy

To není tak, že můžete zatknout bývalého policejního prezidenta a myslet si, že na vás nic nemá, že neví, jaké kostlivce máte ve skříni. Takže asi víme, k čemu došlo. Generál Milan Lučanský prostě věděl na mnoho lidí příliš mnoho informací a neměl proto vůbec strach a obavy. Proto se úplně bez obav vrátil z Chorvatska na Slovensko, i když dopředu věděl, že ho slovenská policie chce zatknout, byl si absolutně jistý, že se mu nic nestane. Tu jistotu mu muselo něco dávat a sami teď se zamyslete, jestli to bylo naivní čisté svědomí, anebo informace a kompromitační olovo, kterým disponoval proti lidem okolo Igora Matoviče a současné vlády.

Igor Matovič, premiér SR

Jakmile byl ve vyšetřovací vazbě, najednou se někde vzala činka a hned poté devastující zranění pravého oka. Kdyby ta činka v cele nebyla, těžko by mohlo devastující zranění nastat. Pokud by v cele došlo k devastujícímu zranění oka, těžko by se to vysvětlovalo, kdyby v cele nebyl nějaký těžký předmět, na který lze čirou náhodou upadnout, že? Takže, do cely musel být umístěn předmět, který by omluvil zranění, které ale nenastalo od činky, ale od brutální bomby vedené pěstí s navlečeným boxerem na prstech pravačkou a direktem na pravé oko generála.

Pokud nejste zocelený boxer, tak člověku oční klenbu holou pěstí neprolomíte, lebka je natolik tvrdá, že k proražení lebky potřebujete kovový nástroj. Boxer je ideální a lze jej zamaskovat činkou na místě činu, že se řekne, byl to pád okem na činku. Zranění je totiž totožné, tupý úder tvrdým kovovým předmětem na lebku, prolomení nadočnice, dispozice a vychýlení oční bulvy do nosní dutiny v důsledku tlaku předmětu na oko a oční klenbu.

Pokud k lékaři přijde pacient s rozbitou oční klenbou, vyoseným okem, s poškozením očního nervu, s otokem oka a s hematomem vzadu na hlavě, bude si lékař myslet, že šlo o rvačku, direkt na oko a pád na záda a třísknutí do hlavy po dopadu na zem po direktu
Zobrazení očních nervů

Hematom na temeni hlavy, pád na záda a úder zezadu do hlavy pádem z vozíčku vzad je ta samá nepravděpodobná událost. Naše verze je tato: Generál po úderu boxerem vedeným na pravé oko padl na záda a praštil se logicky do temene hlavy na zemi, kde skončil po přímém direktu. Možná se hlavou navíc zranil právě o ten radiátor, který netopil.

Takže hematom temene hlavy po obdržení úderu boxerem do hlavy nám v redakci připadá jako věrohodnější vysvětlení, než náhodné upadnutí okem generála na činku ležící na zemi. Nejjednodušší vysvětlení je obvykle to nejvíce pravdivé. Pokud jste lékař, nic o kauze nevíte, a přivezou vám pacienta, který má rozbité a oteklé oko a navíc má z druhé strany poškozené temeno od pádu na zem, tak co vás jako lékaře napadne?

Že k tomu došlo náhodným upadnutím pacienta na činku na zemi a poté pádem pacienta z vozíčku vzad na záda, když chtěl jet na vyšetření oka? Anebo vás napadne jednodušší vysvětlení, že pacient dostal dělovku a bombu na oko boxerem tak silně, že padl na záda a rozbil si ještě temeno hlavy? Ano, nemusím vám vysvětlovat, která z těchto variant je uvěřitelnější.

Oběšení prominentního vězně na smotané teplákové bundě, která se do cely dostala prý poté, co generálovi byla zima, je takový bizár, který opravdu hlava nebere. Náš kolega lékař k tomu uvádí, že daleko lepším nástrojem na oběšení by byly kalhoty, protože ty na rozdíl od teplákoviny nepruží. Kdyby se generál chtěl oběsit na oděvním textilu, nepotřeboval by teplákovinu, oběsil by se na svých kalhotech, ale trvalo by to několik hodin, než by zemřel. V obou případech totiž smotaný textil má příliš velký průměr a plochu, na kterou se váha lidského těla rozloží, takže nedojde k snadnému zaškrcení krku.

Policejní ex-prezident věděl podle všeho příliš mnoho na lidi z okolí Matovičovy vlády, ale neměl nachystanou pojistku a Dead Man’s Switch

Generál Milan Lučanský je tak možná prvním umučeným a zavražděným politickým vězněm na Slovensku po roce 1989 a slovenská sórošovská korporátní média kauzu bagatelizují a relativizují. Prominentní vězeň a bývalý policejní prezident zkrátka věděl příliš mnoho informací na představitele současné vlády Igora Matoviče a neměl podle všeho sjednanou pojistku pro tyto případy, neměl nachystaný Dead Man’s Switch na uveřejnění kompro materiálů na členy Matovičova mocenského úchopu v případě své náhlé smrti. Mnoho těchto lidí dělá tu chybu, že si myslí, že znalost výbušných kompro informací na někoho člověka ochrání. To samo o sobě nestačí, člověk musí mít pojistku pro případ, že by se mu něco stalo a nepřítel o této pojistce musí vědět, že existuje, aby měla funkčnost a svůj efekt.

Smuteční parte na Facebooku strany SMER-SD

Generál Lučanský tuto pojistku zjevně neměl, podcenil situaci a pokusil se pojistku aktivovat až v době, kdy byl ve vazební cele, jenže to bylo pozdě, tím si podepsal rozsudek smrti. Pojistka musí být vytvořena předtím, musí být nastavený Dead Man’s Switch a teprve poté pojistka splní svůj účel. Kauza tak pouze potvrzuje, že na Slovensku se k moci dostala vláda, okolo níž se najednou začínají objevovat mrtvoly zjevně politických vězňů. Nikdy by k tomu přitom nedošlo, kdyby v roce 2018 neproběhla ve slovenských ulicích barevná revoluce zorganizovaná sórošovými korporátními médii. Slováci teď budou platit svojí krví za tuto fatální chybu připuštění únosu slovenské politiky blázny a manipulanty, kteří nyní uchopili veškerou moc a začali přepisovat slovenskou ústavu.

Faktografická aktualizace článku na základě vývoje kauzy:

Po prvním incidentu s okem byl Milan Lučanský, podle nových informací, převezen nejprve do prešovské nemocnice, ale následně byl převezen a hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici SNP v Ružomberku vzdáleném asi 135 km od Prešova.

Lékařem, který ho měl podle výše zobrazené uniklé fotografie lékařské zprávy ošetřovat a následně 1 hodinu a 5 minut operovat, byl MUDr. Marián Sičák, který v minulosti vystupoval za stranu Daniela Lipšica. Důkazní video z roku 2012 je stále na YouTube, viz. níže.

Naše redakce nad celou kauzou vyslovuje pozůstalé rodině po generálu Milanu Lučanském hlubokou soustrast a věříme, že svoboda, pravda a spravedlnost na Slovensku zvítězí, i když zatím to vypadá na temnou zimu bez světel na konci tunelu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

431
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
pochanic
Návštěvník
pochanic
Vespar
Návštěvník
Vespar

Odvazny Cesky obcan v Kosiciach na namesti pri gestapackej policii
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=190053509504830&id=100055005465046&__tn__=%2As-R

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Zmazali ťa bolševický židofašisti!

pochanic
Návštěvník
pochanic
trtal
Návštěvník
trtal

hrozny fasisticky bananistan…horsi jak u nas…

NSXer
Návštěvník
NSXer

Tak ideme do krvi.

https://ibb.co/LJCcwCj

https://ibb.co/kmcXbd1

No kde to sme?!

Marián
Návštěvník
Marián

Už neexistujú ani len mizerné náznaky právneho štátu, ide striktne o politickú diktatúru.
Minister obrany, renomovaná tlčhuba Jaroslav Naď o úniku zo zdravotnej dokumentácie Lučanského vyhlásil toto:
„Urobíme všetko preto, aby sme identifikovali človeka alebo ľudí, ktorí takýto únik zdravotných informácií umožnili a aby tento človek alebo ľudia boli za takúto činnosť aj adekvátne potrestaní, vrátane trestnoprávnych následkov. Naopak, ak ma aj priamo bude kontaktovať osoba, ktorá mi poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, tejto osobe garantujem anonymitu, odmenu a beztrestnosť.“.
Takéto vyjadrenie sa dá pravdepodobne chápať v prípade Naďa iba týmito dvoma, navzájom sa vylučujúcimi spôsobmi:
1. Naď má možnosť ovplyvňovať činnosť orgánov činných v trestnom konaní. Naď z pozície ministra obrany síce nemôže z hľadiska trestného práva garantovať absolútne nič, pretože jeho zákonné kompetencie z hľadiska činnosti orgánov činných v trestnom konaní sú nulové, avšak z hľadiska právneho štátu je absolútnou katastrofou, ak vládna garnitúra, napr. aj minister obrany, majú nejaké mimoprávne mocenské páky, ktoré im umožňujú ovplyvňovať činnosť vyšetrovateľov alebo iných orgánov činných v trestnom konaní.
2. Naď iba tára, ako obvykle, najmä z dôvodu svojho prebujnelého ega.

Bez ohľadu na to, ktorá možnosť sa zakladá na pravde, ako obvykle, Naď si nedáva pozor na obsah svojich slov, niekedy tento prostoduchý blbeček niekoho urazí, niekedy povie „analytickú“ predpoveď, ktorá nestojí ani za fajku dymu; tentokrát sa ale poriadne preriekol. Samozrejme, následne sa bude vyhovárať, že to tak nemyslel, alebo že to bolo vytrhnuté z kontextu, no proste bude sa tak nejako sprosto „naďovsky“ vyhovárať, ako sme u neho zvyknutí.
Dám mu jednu dobrú radu, tá rada znie: Mlčať zlato. V Naďovom prípade to postačí, u neho neplatí „Hovoriť striebro, mlčať zlato“. Ak by som to mal ešte upresniť, u neho platí „Hovoriť žumpa, mlčať zlato“.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Marián
Dá se to zřejmě chápat i jinak …
Ministr Obrany chce trestně stíhat oznamovatele možné vraždy , a NEstíhat možné vrahy?
Co na to Ministr Vnitra a Ministr Spravedlnosti? Vyjádřili se ?

„Urobíme všetko preto, aby sme identifikovali človeka alebo ľudí, ktorí takýto únik zdravotných informácií umožnili a aby tento človek alebo ľudia boli za takúto činnosť aj adekvátne potrestaní, vrátane trestnoprávnych následkov.”
—-
Ministra obrany Naďa evidentně vůbec nezajímá, že se s velkou, téměř 100% pravděpodobností stala VRAŽDA člověka – navíc pod dohledem složek státní služby, a že jediné, co by měl jako řádný občan, a navíc politik a Ministr okamžitě udělat, je podat podnět k vyšetřování Prokuratuře = podat Trestní Oznámení na neznámého pachatele možné vraždy!
—-
“Naopak, ak ma aj priamo bude kontaktovať osoba, ktorá mi poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, tejto osobe garantujem anonymitu, odmenu a beztrestnosť.“.

Z tohoto oznámení/výzvy Ministra pak logicky vyplývá, že Naď zná vraha/vrahy generála Lučanského, a ujišťuje, že vraždu i její pachatele bude krýt za každou cenu.

Kde je ten “právní stát” ?? Toto je STÁTNÍ TERORISMUS A DIKTATŮRA vůči občanům Státu!

anonym
Návštěvník
anonym

Tak Babiš nám přeje hodně zdraví do nového roku a posílá na nás netestované a nebezpečné očkování. No, to je větší blbec, než jsme čekali.

Frank
Návštěvník
Frank

Ale nikoho k očkování nenutí ! Zatím.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Jasně, nenutí Tě přímo, ale vpraví Tě do situace, kde – pokud se nenaočkuješ, tak jsi existenčně vyřízený. Přijdeš o práci. Státní zaměstnanci by mohli vyprávět.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To, co se aktuálně děje v NAŠÍ zemi ČESKOSLOVENSKO v našich dějinách nemá obdoby, a je výsledkem trvalé a neúnavné práce cizáků, vyhoštěnců a jejich zaprodanců a našich VlastiZrádců, kteří se zmocnili NAŠÍ země, a snaží se ze všech sil zmocnit i našich Lidí a jejich Duší.
Jen Víra v Boha, a Důvěra v Člověka NAŠICH Lidí dovolila, že JIM se podařilo, zneužitím této NAŠÍ Důvěry, a za pomoci VlastiZrádců, obelhat obelhat OBA NAŠE BRATSKÉ NÁRODY – RODINU ČESKOSLOVENSKÝCH BRATRŮ A SESTER, rozdělit je VlastiZrádcovou přesmyčkou SouDruhů – kde “PRAVDA A LÁSKA” byly zneužity v NAŠÍ zemi k zavedení CHAOSU, NEJISTOTY A STRACHU, pod ustanovením LŽI A NENÁVISTI i na té nejvyšší úrovni NAŠICH dvou bratrských států v NAŠÍ ZEMI.
JEJICH “práce” proti NÁM začala už v dávném “slavném” roce 1968 – ROZDĚLENÍM ČESKOSLOVENSKA na 2 Státy – s platností od 1.1.1969! – aniž jsme si (s DŮVĚROU, a v euforii) všimli…
“Porcování medvěda” – tedy vykradení již rozporcované NAŠÍ země – dotáhli pak od “slavné”/JEJICH “Sametové Revoluce” (hezky potichoučku – v rukavičkách…) o 20 let později (1989), a od 1993 zahájili akci “ROZDĚL A PANUJ” / OPANUJ ( teatrálním ROZPUŠTĚNÍM federace ČESKOSLOVENSKO pod stromem židovské vily v Brně) až do dnešní situace, kde NÁM – 2 národům Vynálezců, Tvůrců, Řemeslníků, Zemědělců i Umělců, pracovitých, zodpovědných a LáskyPlných Lidí, chce jakási Chatra cizáků kázat z Ciziny, že MY v NAŠÍ ZEMI, se (už konečně) máme VZDÁT SE VŠEHO ( čeho jsme NAŠÍ pílí a NAŠÍM umem za tisíciletí dosáhli !), a “BÝT ŠŤASTNÍ” – jako podvolení žebráci a sluhové za “KREDIT Z ČIPU”?

Tak zde je vzkaz pro výše uvedené zprzněnce: NASRAT!
Máme na to hezké NAŠE přísloví: Kdo s čím zachází, s tím i schází/sejde,zajde/!

A PRO NAŠE VLASTENCE NOVOROČNÍ PŘÁNÍ:
ODVAHU, protože PRAVDA BOŽÍ ZVÍTĚZÍ! 😉
Odvážným Štěstí (Bůh) přeje!
Nenechme se zastrašit LŽÍ , PODVODEM, a jejich podlostí a chorobnou nenávistí k Životu,
a nedovolme jim manipulovat s NAŠIMI Životy, Životy NAŠICH dětí a disponovat NAŠÍ VLASTÍ!
Čeká nás mnoho tvrdé práce, ale MY SVOJI VLAST UBRÁNÍME, SE VŠÍM, CO K NÍ PATŘÍ!
Máme stále (zatím 😉 ) NAŠE DUŠE, NAŠE RUCE, NAŠE SRDCE i NAŠE CHYTRÉ HLAVIČKY 😉 ,
a dokud nám NAŠE země dá vodu, brambory, chléb se sádlem, a nějaké to jablko (“medem a mlékem oplývající” 😉 ), PŘEŽIJEME VE ZDRAVÍ, a zločince zneškodníme!
NAŠE ZEMĚ, MILÍ BRATŘI A SESTRY, NAŠE ČESKOSLOVENSKO BUDE OPĚT VZKVÉTAT!
PRO NÁS I PRO NAŠE DĚTI 😉

PS: NAŠÍM prvořadým úkolem (z mého pohledu) nyní aktuálně je: nenechat si narušit naši vlastní integritu Těla a Duše, tj. vyvarovat se cizích zásahů do vlastního těla invazí NE-lidských cizích “přípravků”- JEJICH “Patentů” =
NENECHAT SE “TESTOVAT”/”OČKOVAT”/”ČIPOVAT” – a narušit si tak bezvadné (Boží) fungování našeho těla, naší mysli – naší Suverenity.
Aktivní boj (a odpor) začíná, Vážení přátelé… 😉

Nervacik83
Návštěvník
Nervacik83

Neviem si celkom dobre predstaviť popisovaný spôsob zranenia. Ak sa zaženiete pravačkou a obeť stojí oproti Vám , odnesie si to podľa mňa hlavne ľavá strana obete… Nie pravá, ako v prípade generála Lučanského…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nervacik83
tys ještě něviděl leváka nerváku? A když tři někoho drží a další ho mlátí , nejde o regulérní
rvačku.

BPN
Návštěvník
BPN

Ano, takhle psychopat Matovič a jeho kominické koule Kolíková a její bijci naložili s policejním generálem. Jak asi budou jednat s obyčejnými lidmi, totálně nasazenými v německých robotárnách??!!
Slovensko se stalo pomajdanovskou Ukrajinou se vším všudy a to vinou tupého voličstva, které “nemyslí a proto za to zaplatí”, to je nadevší pochybnost a další důvod k zamyšlení i pro nás, koho volit, neb volby máme už za třičtvrtě roku.
Rozhodně nedoporučuji žádné Sorosovy radikály a ani jeho umírněného kámoše, za kule drženého Bakšiše…

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Ať je to jak je to, toho výlupka samotného pekla – Matoviča – si zvolili Slováci sami. “Hen toto je náš vodca, tento dobre hovorí”…jako kdysi Mečiara…A pokud nešli SK volit, tak tím nevolením taky volili…A nejedná se ani o smůlu, ani o náhodu. Zvolili si Čaputovou a potuplovali to Matovičem..Přitom mají naprosto perfektní politiky typu Harabin, Mazurek, Kotleba, kteří to myslí se Slovenskem férově…..