Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční...

Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže na podzimní zvládání veřejného pořádku v souvislosti s chystanými opatřeními proti SARS-Cov-2! Bude to na podzim opravdu tak vážné, že proti slovenským občanům bude nutné nasadit ozbrojené posily složek státní moci? V Německu už oficiálně začala 4. vlna covidové pandemie a počty nakažených začínají strmě růst! Studenti bez vakcíny zaplatí v USA pokutu a ještě jim na koleji odstřihnou internet! Letadla z Kábulu úmyslně odlétají úplně prázdná, novináři jsou v šoku a začínají tušit komplot a spiknutí, že se jedná o děsivou operaci na vyvolání masakrů a následný exodus Afghánců do Evropy!

Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže na podzimní zvládání veřejného pořádku v souvislosti s chystanými opatřeními proti SARS-Cov-2! Bude to na podzim opravdu tak vážné, že proti slovenským občanům bude nutné nasadit ozbrojené posily složek státní moci? V Německu už oficiálně začala 4. vlna covidové pandemie a počty nakažených začínají strmě růst! Studenti bez vakcíny zaplatí v USA pokutu a ještě jim na koleji odstřihnou internet! Letadla z Kábulu úmyslně odlétají úplně prázdná, novináři jsou v šoku a začínají tušit komplot a spiknutí, že se jedná o děsivou operaci na vyvolání masakrů a následný exodus Afghánců do Evropy!

Na Slovensku se něco chystá a podle všeho jde o pověstný klid před bouří. Naše redakce byla ve čtvrtek upozorněna, že v zemi pod Tatrami se šíří podivný a děsivý PDF soubor, který má být rozhodnutím slovenské vlády a tímto rozhodnutím se nařizuje příslušným orgánům vyčlenění a vyhrazení 700 příslušníků Finanční a Justiční stráže na zvládání veřejného pořádku na podzim při zavádění opatření proti SARS-Cov-2.

Dokument podle našich informací je autentický, není to podvrh, protože jeho originál [1] se nachází na oficiálním webu slovenské vlády. Jedná se o usnesení slovenské vlády č. 407/2021 a číslo materiálu UV-13427/2021 s názvem “UZNESENIE VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY č. 407 zo 7. júla 2021 k návrhu na vyčlenenie ozbrojených príslušníkov finančnej správy a príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže pri zabezpečovaní verejného poriadku a v súvislosti s opatreniami v boji proti koronavírusu SARS-CoV-2.” V dokumentu se uvádí následující:

Vláda schvaľuje návrh na denné vyčlenenie do 500 ozbrojených príslušníkov finančnej správy a do 200 príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže pri zabezpečovaní verejného poriadku a v súvislosti s opatreniami v boji proti koronavírusu SARS-CoV-2;

Ano, je to opravdu tak. Slovenská vláda tímto rozhodnutím ze 7. července 2021 v tichosti vyčlenila 700 ozbrojených členů justiční a finanční stráže. Jaký to má účel? Podle odborníka na slovenskou politiku to může být motivováno tím, že finanční a justiční stráž nespadají pod ministerstvo obrany, které jako první logicky by mělo být schopno pro zachování pořádku nasadit své ozbrojené členy armády, ale zde se místo toho a naprosto bizarně koordinováním veřejného pořádku v ulicích budou pověřovat ozbrojené osoby z řad justiční a finanční správy, namísto policie nebo armády slovenské republiky.

Download the PDF file .

Znamená to snad, že se na podzim očekávají takové demonstrace, že kapacity policie a armády nebudou stačit, a proto je potřeba dodatečně povolat další stovky ozbrojenců z řad justiční a finanční stráže? Anebo je to motivováno vnitřními neshodami ve vládě, kdy slovenská armáda není ochotna poskytnout vojáky proti případným demonstracím občanů? A nebude úlohou těchto 700 ozbrojených osob pouze hlídat objekty a budovy vlády?

Soukromá ozbrojená stráž Igora Matoviče před podzimními covidovými opatřeními?

Tento dokument je opravdu velice zvláštní a vyvolává mnoho otazníků, protože někdo by se asi zeptal, co má proboha justiční a finanční stráž společného s udržováním veřejného pořádku v ulicích během koronavirových opatření? Samozřejmě, že vůbec nic, ale o to více je toto usnesení vlády podivné, protože dokument nařizuje vyčlenění těchto objemů ozbrojených osob na denní bázi, tedy prakticky každý den, bez nějakého omezení, tedy i o víkendech.

A to opravdu vypadá na aktivní nasazení v ulicích, než na ostrahu budov vlády a moci, kde se úřaduje obvykle jen v pracovních dnech. Podzimní lockdown na Slovensku asi bude mnohem tvrdší než obvykle a slovenská vláda si tímto asi připravuje bezpečnostní krytí pro případné nepokoje v ulicích, i když je jasné, že na nepokoje by nějakých 700 ozbrojených strážců rozhodně nestačilo.

Legendární hlášky Igora Matoviče, dnes ministra financí SR, dříve premiér

K čemu tedy budou tyto osoby potřeba? Snažili jsme se dopátrat nějakých informací, ale dozvěděli jsme se jenom o faktickém ustanovení, že tyto ozbrojené složky jsou přímo pod jurisdikcí ministrů spravedlnosti a financí, přičemž policie spadá pod vnitro a armáda pod ministerstvo obrany. A nabízí se jednoduchá odpověď. Igor Matovič jako ministr financí chce podle všeho disponovat vlastní ozbrojenou silou pod vlastní jurisdikcí, kterou je logicky Finanční stráž.

Slovenská armáda bude mít pravomoc povolat občany k nuceným pracím a k rekvírování movitých a nemovitých věcí ve stavu ohrožení republiky

Ta totiž spadá přímo pod Matoviče a ten je jejím vrchním velitelem, tedy myšleno obrazně. A ministryní spravedlnosti je Mária Kolíková, takže pod ní logicky spadá Justiční a vězeňská stráž. Vyčlenění těchto ozbrojených sil rozhodnutím vlády v gesci zmíněných ministrů lze opravdu chápat jako bezpečnostní opatření ochrany budov a objektů ministerstva financí a spravedlnosti, protože z nějakých důvodů se počítá s tím, že by mohlo dojít na podzim k násilnostem.

Už na počátku léta vyvolal na Slovensku vysoké obavy věstník [2] Ministerstva obrany SR, kterým se nově zavádí na Slovensku nucená pracovní povinnost, ale rovněž i rekvírování automobilů a rozličných movitých věcí, ale i nemovitých věcí, např. budov a bytů k ubytování armádou či státní správou určených a potřebných osob.

Už vám začínají věci do sebe zapadat v souvislosti s událostmi v Afghánistánu? V Německu existuje podobný zmocňovací dekret Bundeswehru, ale je využíván jen zřídka, naposledy ale byl použit v Bavorsku v létě roku 2015 během migrační vlny běženců od Evropy. Došlo tehdy k rekvírování německých penzionů, odkud byli vyhození letní dovolenkáři a na místo nich přišli migranti.

Download the PDF file .

Americká univerzita bude každý semestr pokutovat neočkované studenty a odstřihne jim přístup k internetu a WIFI

Z toho lze usuzovat, že podzimní lockdowny budou na Slovensku mnohem tvrdší než naposledy a dojde možná i na povinná očkování některých osob, v některých profesích, o čemž se již nyní hovoří nejen v Německu, ale přímo i v Bruselu. Po vzoru Moskvy se prý Brusel chce nechat inspirovat a nařídit povinná očkování osob ve veřejných službách, obchodech, zdravotnictví, školství a v pečovatelských domech.

Takové nařízení by na Slovensku určitě vyvolalo demonstrace, a nejen na Slovensku. A právě Igor Matovič zjevně nechce nic riskovat, a tak chce mít na podzim pod svým velením vyčleněné ozbrojené osoby z Finanční stráže. A podobně je zjevně motivována i ministryně spravedlnosti. Německo hlásí [3], že vypukla 4. vlna pandemie a už se chystají další lockdowny a plošná opatření. A Slovensko není jediné, kde se chystají tvrdě zakročit proti odmítačům vaxu.

Univerzita Quinnipiac

Americká univerzita Quinnipiac ve státě Connecticut s okamžitou platností oznámila [4], že na podzimní kampus musí být všichni studenti povinně očkovaní. Kdo nastoupí ke studiu bez očkování, zaplatí finanční pokutu až do výše $2 275 za každý započatý semestr a navíc bude na koleji odstřižen od připojení k internetu a rovněž od WIFI hotspotů v prostorách univerzity. Panečku, pan VK měl zase pravdu. Pamatujete, jak jsem o tom hovořil a psal zhruba před rokem, že jednoho dne bez očkování se nedostanete ani na internet? No, tak tady to máte teď přímo na talíři z USA a brzy to bude i v Evropě, v českých a slovenských školách a na kolejích. To je jen otázka několika týdnů.

Evakuační letadla odlétají z Kábulu naprosto nepochopitelně prázdná, zatímco afghánským kolaborantům se spojenci hrozí na letišti masakr. A přesně o ten masakr vlastně jde

Pokutování studentů a odpojování od internetu. Nemáš vax? Nechceš si dát do žíly experimentální depopulační roztok? Tak zaplatíš pokutu a ještě tě odpojíme od internetu. Pro jistotu, abys na internetu nemohl vypisovat, že tě škola diskriminuje, abys nemohl číst konspirační weby. Studenti to samozřejmě obejdou a pořídí si komerční datové flat tarify, v USA to nestojí takový majlant jako u vykutálených nosatých operátorů v ČR, kteří sdírají Čechy z kůže “výhodnými” balíčky dat pro lidi leda tak po lobotomii. Jenže jednoho dne ani ten mobilní operátor vám nemusí ta data prodat, protože je prodá jen očkovaným. Globalisté totiž chtějí napíchat úplně všechny a všechno. Depopulace a Total Control jedou naplno. Jenže, co to má všechno společného procesem v Afghánistánu?

Úplně prázdné britské evakuační letadlo na cestě z Kábulu. Vezlo jen pár britských diplomatů

Pokud jste četli můj včerejší zásadní článek [5], tak v něm jsem vás uvedl do zákulisí procesů v Afghánistánu, že jde o součást plánu na indukci a zažehnutí obrovské migrace do Evropy. A dnes tady mám další střípek do mozaiky. Média přinesla svědectví [6] britského mariňáka, který nafotil úplně prázdné transportní letadlo na cestě z Kábulu a mariňák se dal skoro do pláče, co to má znamenat, když na kábulském letišti jsou Afghánci a spolupracovníci spojenců, kteří zoufale čekají na evakuaci, ale ani americká a ani britská letadla je nenabírají a odlétají prázdná.

Ve středu třeba německé transportní letadlo odlétalo poloprázdné [7], evakuovalo bedny s německým pivem, služební psy, ale ani jednoho Afghánce. Prostě nikdo těm Afgháncům nechce pomoci. Ani Německo v čele s Frau Merkel. Co to má ksakru znamenat? Tak pokud jste četli můj včerejší článek, tak už vám to možná dochází. Ano, je to děsivé a kruté, ale je to součást monstrózního plánu. To samé provedla nizozemská armáda, jejíž letadlo ve středu odlétalo z Kábulu prakticky poloprázdné [8].

A americká letadla odlétají podle zpráv ze čtvrtka [9] rovněž prakticky prázdná. A to zcela bez důvodu. V neděli ještě armádní složky tvrdily, že v letadlech není místo, ale nyní už tisková oddělení mlčí úplně. Ta letadla odlétají prázdná, protože rozkazy zní jasně, že ti Afghánci musí zůstat na letišti a Taliban je musí podle plánu zmasakrovat. Takový je plán na nastartování masivní migrace do Evropy.

Afghánci musí být nejprve zmasakrováni, aby došlo k nastartování masivní migrační vlny a exodu

Američané, Britové, Němci a dokonce i Holanďané, kteří také odletěli skoro prázdnými letadly, zkrátka mají instrukce a úkol všechny spolupracovníky z řad Afghánců v Kábulu nechat, aby je Taliban popravil a zmasakroval. Nemusí zmasakrovat všechny, stačí několik jednotlivců, to bude bohatě stačit k nastartování masové hysterie Afghánců a exodu. To následně vyvolá mezi Afghánci takový strach o život, že dojde ke spuštění největší migrační vlny v historii Asie od dob stěhování národů na sklonku starověku. A tato migrační vlna přeformátuje celou Evropu a vymaže bílý genom v Evropě. To je hlavním cílem těchto procesů v Afghánistánu.

Německé evakuační letadlo

Přesně toto. Nejprve zmasakrování kolaborantů Talibanem, potom masová hysterie a exodus Afghánců, migrační vlna s dějinnou dynamikou a přeformátování demografické mapy Evropy. Právě proto tam v Kábulu americká armáda nechala kompletní databázi kolaborantů a biometrické zařízení HIDE. Přesně proto americká, britská, německá, holandská a další letadla nikoho z Afghánců na paluby neberou a vymlouvají se na chaos či plně naložená letadla. Berou jen některé Afghánce až druhým, třetím nebo pátým evakuačním letem.

Afghánce nechávají čekat na smrt, protože jako mrtví strašáci poslouží ještě lépe než jako živí tlumočníci

Zdržování má za cíl nechat Afghánce čekat na letišti tak dlouho, až tam vtrhne Taliban. Přesně proto tak hladce Taliban a bez boje obsadil Afghánistán. Přesně proto tuto dohodu v únoru loňského roku s Talibanem podepsal bývalý šéf CIA Mike Pompeo. A přesně proto už neziskovky mají hotové studie [10] a dopředu vědí, že půjde o migrační vlnu až 3 milionů Afghánců. Všechno je to dopředu připravené. Všechno to do sebe dokonale zapadá. Jakmile začne masakr, Angela Merkel otevře náruč a spolu s ní i veřejnost se ustrne, dokonce ani největší odpůrci migrace nebudou mít odvahu proces kritizovat. Opravdu nepůjde o ekonomické migranty, řekne si obyčejný člověk. A o obyčejného člověka jde především. Veřejné mínění a manažování veřejného mínění. O to se hraje v Kábulu a od toho tam je ten Taliban před branami letiště.

Americké evakuační letadlo obklopené afghánskými spolupracovníky Američanů

Konceptuální mozaika je odporná v tom, že když sestavíte její obraz, je vám zase a znovu zle a špatně z toho, jaký obraz spatříte. Depopulace, autogenocida bílé rasy v Evropě a v USA skrze demografický reformát migrací a drakonický Total Control populace, která bude hlídána, očkována, přeočkovávána roztoky, a to tak dlouho, dokud neklesne populace a rozmnožování bílé rasy na nulu. Dokonce se mluví už o 4. dávce vakcíny před Vánoci. Čím více grafenu, spike proteinů a feritinu v těle, tím blíže dosažení Total Control a depopulačních cílů.

Nejen o těchto událostech budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 47% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 10 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Phenobarbital je nyní v podobě mRNA a lidi na něj stojí fronty. Je vymalováno. Zůstane tu vůbec někdo ?

juraj788
Návštěvník
juraj788

oblečte si svaly a nechajte si napichať hoc aj kyselinu
ked chcu so mnou veje.., tak aj ja s nimi. pichnú ma, pichnú, mám doklad? mám

https://www.idnes.cz/xman/styl/silikon-svaly-oblek-covid-lockdown-obezita.A210602_153247_xman-styl_fro

s0lari
Návštěvník
s0lari

Len tak mimochodom, v preočkovanosti je Slovensko 6. najhoršou krajinou EU. Oficiálne dáta z 19.8.2021:

https://www.statista.com/statistics/1196071/covid-19-vaccination-rate-in-europe-by-country/

Ne-vláda plánuje jesenné násilné opatrenia proti neočkovaným, preto tie ozbrojené zložky (ktoré sa aj tak pridajú k nám 🙂 ). No a boja sa 1.9 a boja sa hlavne generálneho štrajku, kedy budú štrajkovať zamestnanci štátnej správy a polícia, preto tie prídavné ozbrojené zložky..

zločas
Návštěvník
zločas

Seznam zprávy, 23.08.21 v 6,00
Po očkování na čas ochrnul. Taková reakce je velice vzácná, říká imunolog

Foto: Shutterstock.com
Ilustrační foto.
6:00
Očkoval se proti covidu, aby mohl na dovolenou. Skončil ochrnutý, po měsících rehabilitace by rád z nemocnice odešel po svých. V malinkém zlomečku případů se to může stát, přínos očkování to nijak nesnižuje, dodávají lékaři.
Článek
Petr prodělal covid-19 letos v březnu. Tři dny ležel s teplotou, zbytek karantény strávil zavřený doma. Nemoc ho nijak zvlášť nepoznamenala a pravděpodobně od ní má díky protilátkám na nějaký čas pokoj. Přesto ho okolnosti a vládní opatření přiměly nechat se čtvrt roku od nákazy naočkovat.
„Chystali jsme se s přítelkyní vycestovat na dovolenou. Tou dobou strašili, že kdo nebude mít očkování, ten se nikam nedostane. Paradoxně spíš ona byla odpůrcem toho očkování. Ale protože jsme chtěli vystřelit ven, tak jsem řekl: Pojďme se očkovat,“ popisuje během krátké procházky v areálu rehabilitační nemocnice.
V sobotu 19. června dostal první dávku vakcíny od firmy Pfizer. Ve středu vyrazil za kamarády na zápas v malém fotbale, utkání Hanspaulské ligy.

Vodopády i procházka po horách. Olympionik David Svoboda o Gasteinském údolí

SEZNAM NATIVE
„Už když jsem šel na zápas a házel si tašku přes rameno, tak jsem si říkal: ‚Ta je nějaká těžká, co v ní mám?‘ Cítil jsem se velice zesláblý. Přijel jsem na zápas, převlékl jsem se a cítil jsem se unavený. Říkal jsem, že ani nevím, jestli budu hrát, ale přemlouvali mě, ať jdu. Rozeběhl jsem se, chtěl jsem kopnout do balonu a prostě jsem spadl,“ popisuje první příznaky.

Data: Kolik lidí hlásí komplikace po očkování

19. 8. 14:07
Někteří se mu smáli, že je opilý. Vypil iontový nápoj, chvíli seděl na lavičce, ale běhat už zkrátka nemohl. Petr odjel domů, šel si lehnout a druhý den vyrazil do práce.
„Pracuji manuálně, zkrátka jsem usnul na schodech. Když mě kolega vzbudil, ať jedu domů, když mi není dobře, tak jsem se z těch schodů nemohl pořádně ani zvednout. Tak jsem si sedl do taxíku a přijel jsem domů. Tam jsem spal asi osm hodin v kuse,“ říká čerstvý čtyřicátník.
Když se vzbudil, už se nemohl pohnout. Nehýbal rukama ani nohama. Nedokázal se posadit, jenom ležel.
„Nemohl jsem ani dosáhnout na telefon. Nenapadlo mě vyzkoušet třeba Siri. Na stole jsem měl telefon, ale nemohl jsem na něj dosáhnout. Bylo to strašné. Chtělo se mi na záchod. Ležel jsem a přemýšlel, jak to udělat, abych se nepomočil. Ve finále jsem to zvládl do pet lahve, kterou jsem si nějak přihrál, už ani nevím jak,“ popisuje svízelnou situaci. Jeho přítelkyně přišla domů pozdě, po večírku s kamarádkami.
„Jak jsem spal na gauči, tak si asi myslela, že trucuju,“ říká dnes už s úsměvem. „Šla si lehnout k sobě do pokoje. Ráno, když se vzbudila, tak jsem jí teprve řekl, co se stalo, a ona mi zavolala sanitku.“
Sanitka ho odvezla do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, na tamní jednotce intenzivní péče si poležel skoro tři týdny. Lékařská zpráva, do které měla redakce možnost nahlédnout, dává jeho komplikace do souvislosti s očkováním proti covidu-19.
„Pacient přijat pro: akutní zánětlivá demyelinizační polyneuropatie (GBS), klinicky se manifestující jako progredující proximálně akcentovaná kvadruparéza po očkování 1. dávkou Comirnaty Pfizer,“ píše se v dokumentu.
Převedeno do řeči lidové: Po první dávce očkování proti covidu-19 ochrnul na všechny končetiny, stala se z něj „placka“, pacient zcela neschopný jakéhokoliv pohybu.

Jaris
Návštěvník
Jaris

o svobodu se neprosi. O svobodu se bojuje se zbranemi a ne plakaty.

zločas
Návštěvník
zločas

Celý svět musí povstat!

Mají jen legraci z našich plakátů a a křiku.

ONI musí mít STRACH až HRŮZU z toho,že je dav roztrhá!
Myslím si,že to proti nim rozjedou ti co se dobrovolně nechali opíchat,budou kapat a bude jim proto již všechno jedno. Nemají již co ztratit.

angel
Návštěvník
angel

oni neprosí … proč si to myslíte ?

RANDLE MC MURPHY
Návštěvník
RANDLE MC MURPHY

oni prosit nebudou je treba je umlatit treba klackama §§§§§

Josef
Návštěvník
Josef

Slováci mají vlasteneckou trojici Sociální demokracie SMER + Ľudová strana Naše Slovensko ĽSNS + Slovenská národná strana SNS, které odmítají očkování a zjevně mají podporu 70 % voličů.

I když rádoby “prohrály” v americkou ambasádou zfalšovaných parlamentních volbách 29. února 2020.

Kotleba bojoval proti očkování už v roce 2017!!!!!!!!!!!!!!!!

Očkování je nacistické zvěrstvo, tvrdí fašista Marian Kotleba a jeho poslanci. Požadují změnu zákona 9.2.2017:
https://www.zdravotnickydenik.cz/2017/02/ockovani-je-nacisticke-zverstvo-tvrdi-fasista-marian-kotleba-a-jeho-poslanci-pozaduji-zmenu-zakona/

Robert Fico, 29.6.2021: “Očkovat se nebudu, děti neočkovat.”
https://www.youtube.com/watch?v=IqkkP4URi-k

Robert Fico, 17.11.2020: George Soros a COVID
„Proč malá firma z Trnavy, která sídlí v perníkové chaloupce, dostala v průběhu 15 dní zakázku na dodání testů za 45 a půl milionu eur? „Transparency International je krmená penězi od Sorose, který nenávidí Slovensko.“„Přátele, ale už to vidím, jak dnes nic o té zlodějně nenapíšete. To snad i vám dává Soros peníze? Tak to přiznejte, že i vám to všechno platí,“ pálil Fico do liberálních žurnamistů. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-a-covid-Robert-Fico-uderil-dnes-bude-veselo-644215

Obří rozkrádačka!!!!!!!! Blízký přítel Pavlíny Matovičové Peter Krajčovič, vlastník soukromé základní školy BESST Trnava a ztrátové firmičky EUROLAB LAMBDA Trnava, sídlící v rodinném domku v Trnavě, dostal od Matoviče gigantickou státní zakázku na koronavirové testy za 1,2 miliardy korun (43,4 milionu eur). Z toho obnosu je polovina zisk!!!!!!!!!! Zisk lupičské bandy Krajčovič, Igor a Pavlína Matovičovi, Hypký, Juráš, Sulík????????

HLAVNÝ DENNÍK 24.10.2020: Na Matoviča padá podozrenie z obrovskej korupcie
Víťazná firma EUROLAB LAMBDA Trnava nakúpila 10 miliónov covid testov z Južnej Kórey a predajná cena jedného testu od výrobcu SB BIOSENSOR je 2,15 USD. Ľahko si tak možno spočítať, že viac ako polovica z obnosu 43,4 milióna eur, skončí vo vrecku tejto trnavskej spoločnosti ako zisk zo štátnej zákazky. Trnava je malé mesto a všetci si o tom rozprávajú.
https://www.hlavnydennik.sk/2020/10/24/na-matovica-pada-podozrenie-z-obrovskej-korupcie/

Trnavskú školu Besst Krajčovič deväť rokov spoluvlastnil s terajším štátnym tajomníkom pre legislatívu Martinom Hypkým, ktorého na tento post nominovalo hnutie Sme rodina Borisa Kollára. Premiérovým dcéram Rebeke a Kláre Matovičovým sa dostáva vzdelania v trnavskej súkromnej škole Besst.
https://www.hlavnydennik.sk/2020/10/23/skandal-trnavsky-podnikatel-dodavajuci-miliony-koronatestov-podnikal-so-statnym-tajomnikom/

Robert Fico 12. 11. 2020 v parlamentu:
“Dámy a páni, nebudem sa zaoberať kvalitou týchto testov, o tom sme veľa hovorili, samotný príbalový leták k testom hovorí, čo sú to za testy, aké sú nepresné. Samotný výrobca hovorí, že ak tento test ukáže pozitívny výsledok, to ešte neznamená, že máte chorobu. Preboha, načo ste potom testovali celé Slovensko, keď tí ľudia nevedia naozaj, či sú, alebo nie sú infikovaní touto chorobou? No preto, lebo bol to, samozrejme, veľmi dobrý biznis.
Opakujem ešte raz, v prípade zmluvy, kde bolo nakúpených 10 mil. testov za 43,5 mil. eur, je vývar malej trnavskej firmy v objeme od 12 do 15-16 mil. eur na objeme 43,5 mil. eur. Prečo? Prečo táto firma má zarobiť takúto obrovskú sumu peňazí?
A nie náhodou som spomenul, pán minister, ten § 129 ods. 4 Trestného zákona. Máme tu ďalšieho človeka, tentokrát z inej politickej strany, a tento človek sa nazýva Ivan Juráš. Ivan Juráš je zakladateľom Liberálneho domu. Ale čo je podstatné, bol predsedom predstavenstva spoločnosti EUROLAB LAMBDA. A treba ešte dodať, že ako predstaviteľ strany SaS v rokoch 2010 až 2012 bol riaditeľ Ústredia práce, čo je ústredný orgán štátnej správy.
A sám pán Sulík povedal, že samozrejme, že však pozná aj Krajčoviča, pozná aj Juráša a všetkých ostatných, ktorí sa okolo tohoto motali.”
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/informacia_denne_rokovanie_recnik&DIRowID=18874&ZakZborID=13&CisObdobia=8&CisSchodze=17&PersonKey=FicoRobe&CPT=334&Datum=2020-11-12%200:0:0

Martin Hypký má v SR na starosti nový stavební zákon přezdívaný developeři developerům, zákon – stejně jako v Česku – odebírá obcím rozhodování o výstavbě a zavádí státní stavební úřady.
Stejné procesy na Slovensku i Babišistánu. Pro koho budou developeři v SR a ČR mohutně stavět, pro Afričany a Izraelce?
https://www.asb.sk/biznis/na-druhy-pokus-ako-ma-vyzerat-nova-verzia-stavebneho-zakona
https://neovlivni.cz/pravnici-ghs-legal-novy-stavebni-zakon-aneb-developeri-developerum/
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/jan-kasl-interview-plus-architekt-stavebni-zakon-developeri_2001211528_jgr

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Koukejte, Dálkové ovládání grafenových uhlíkových nanotrubiček

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dalkove-ovladani-hmoty-u-grafenovych-uhlikovych-nanotrubicek/

tohle je zlej sen...
Návštěvník
tohle je zlej sen...

aha..takže zhruba selským rozumem to 5 Géčkem v nich rozpohybují a rozšmelcuje jim to vnitřek těm opíchancům a všem co to nějak sežerou a vypijí..?? viděl jsem snímky krve opíchaných a jejich červené krvinky opravdu vypadají jaksi jako dohromady spečené nebo jako kdyby prošly mixérem a pak seschly dohromady….a poblíž těch už mrtvých krvinek jsou vidět zřetelně ty grafenové trubičky… …no peklo tohle…

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Z toho je jasne vidieť, že aj Terminátor dvojka a Hviezdne vojny sú tzv. programovacie filmy ☺

Lubomír
Návštěvník
Lubomír
Budeme tam cobydup..
Návštěvník
Budeme tam cobydup..

…Tohle je nějaký divný všechno..znamená to snad, že ti Židé, co mají opravdu inteligenci a paměť výjmečnou to však zároveň mají kompenzováno tím, že jsou to na druhou stranu všichni rození psychopaté bez svědomí, bez výčitek, bez páteře, bez charakteru, bez skutečných lidských emocí?? Když vidím toho Vojtěcha, jak se usmívá vedle svojí barbíny na tom plesu a přehlídce a orgii národních prostitutek ve Varech, tak se opravdu nemůžu ubránit myšlence, že nosálové jsou opravdu výjmeční po všech stránkách..jenomže kompenzováno je to skrytě zamaskováno pod tou jejich sebevědomou falší výše zmíněmými zcela nelidskými a bezohlednými “klady” bez výčitek…..??

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Výnimoční budú v momente, keď ich polejete benzínom a pri pokuse ich zapáliť sa ale vôbec nič neudeje.
Ak sa vám vtedy budú zdať nehorľaví, tak potom áno. Dokázali ste ich výnimočnosť, ako pîšete, po všetkých stránkach.

tohle je zlej sen
Návštěvník
tohle je zlej sen

pokus se to pochopit..prostě vysoká inteligence a fotografická paměť psychpatů s jen hranými emocemi, hranou lidskostí…

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

No len sa z tej ich údajne vysokej inteligencie nepotento.
Ale ako сказкар-zabávač si dobrý ☺

Pravda Boží Zvítězí
Návštěvník
Pravda Boží Zvítězí

Feodor Fresho
Nevyskakuj a uč se synku!
Ten hodný člověk ii vlastně píše, že židi jsou dokonalé stroje na zabíjení a ještě tak, aby gojimms o tom pokud možno nevěděli..
…to není žádný zabávač ale tvrdá realita.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Pravda Božî Zvítězí, tvoj obdiv k nim synak ti neberiem, ale nazvať ich “dokonalé stroje na zabíjanie”, to už musíš fičať na inom matroši.

Ivča
Návštěvník
Ivča

Mimo toto téma, ale důležité!
Prosím, pokud jsou zde lékaři a lékařky, přidejte se k paní MUDr. Urbanové, která se statečně postavila proti ,,píchání” dětí. Odvysílala to televize prima, ale kladná odezva ze strany rodičů, učitelů a kolegů lékařů je obrovská.
https://odysee.com/@Matro%C5%A1:6/jsem-zdesena-z-toho-co-mohou-natropit-vakciny-proti-covidu:e?