Slavíte? A je vůbec co slavit? 100 let od vzniku prvního židozednářského...

Slavíte? A je vůbec co slavit? 100 let od vzniku prvního židozednářského státu na světě, Masařík-Redlich na kabalistický stolec položil uťatou hlavu českého lva a nasadil mu na drápy okovy! Svobodní zednáři slaví vznik Československa jako “meritum goa”, okamžik, kdy otevřeli Evropu sionistické globalizaci! Proč musí prezidenti na Hradě říkat, že jsou Židé, i když nejsou? Porcování lvíčka do další stoletky!

Slavíte? A je vůbec co slavit? 100 let od vzniku prvního židozednářského státu na světě, Masařík-Redlich na kabalistický stolec položil uťatou hlavu českého lva a nasadil mu na drápy okovy! Svobodní zednáři slaví vznik Československa jako “meritum goa”, okamžik, kdy otevřeli Evropu sionistické globalizaci! Proč musí prezidenti na Hradě říkat, že jsou Židé, i když nejsou? Porcování lvíčka do další stoletky!

Česká a Slovenská republika oslaví v neděli 100 let od vzniku samostatného společného státu. Do obou zemí se slétávají představitelé Evropy, Angela Merkel jedná v Praze s Andrejem Babišem o pomoci migráčkům v Africe, Emmanuel Macron v Bratislavě tepe do nutnosti rozbíjení hranice mezi východem a západem a Američané považují svátek za příležitost, jak posílit svoji pozici v Evropě proti globalistům, Bruselu a Berlínu. Nakonec si uvědomíme, že svátek Čechů a Slováků je to vlastně až na posledním místě. Přitom na samotném počátku byl levoboček habsburského mocnáře, který s pomocí vídeňské tajné policie a londýnské kabaly sestavil organizaci, která na konci 1. sv. války stála za rozbitím Rakouska-Uherska. Nikoliv však k osvobození procesů řízení národa od Habsburků, ale o přenesení procesů řízení z Prahy do rukou rodiny Rothschild v Londýně. Den, kdy došlo k naplnění písma v Bibli, kdy mesiáš nebyl tím, za koho se vydával.

Tomáš Masařík Redlich.

Československo nemělo nikdy vzniknout jako prvoplánový projekt, k tomu došlo až později a vlastně z donucení. V centru dění byl jistý Tomáš Masařík, který ovšem v matriční knize měl příjmení Redlich, po židovském obchodníkovi Nathanu Redlichovi. Na Hodonínsku se tyto souvislosti dodnes uvádí, ale pravdou je, že Nathan Redlich prý nebyl skutečným otcem, ale pouze poručníkem, protože skutečným otcem Tomáše Masaříka byl mocnář František Josef I. z Vídně, protože mladý Masařík měl na císařský dvůr otevřený přístup a byl často vídán ve společnosti mocnáře v místním zahradním altánu. Jeho pohyb sledovala vídeňská tajná služba, ale jak se ukázalo, sledovali ho nikoliv proto, že by představoval hrozbu pro mocnářství, ale aby ho chránili.

Maffia s pomocí vídeňské tajné policie

Po vypuknutí 1. světové války se Tomáš Masařík ocitl v kruhu českých rezervistů a později v okruhu lidí, kteří viděli ve válce cestu k získání samostatnosti českých a moravských zemí. V té době vznikla organizace nazvaná Maffia, která na úrovni mocných představitelů, politiků, lékařů a finančníků měla připravit odtržení “Čechomoravy”, což byl Masaříkův název pro nový územní útvar v Evropě.

Čechomorava měla mít po konci války samostatnost, ale během války nebylo jasné, jestli Rakousko-Uhersko vyhraje nebo prohraje válku. Jenže Masařík už v té době, o které později hovořil nepravdivě jako o svém “exilu”, se sešel v Londýně s hlavními sponzory nové republiky. Byli to bankéři rodiny Rothschild. Hlavní zájem na rozbití monarchie měla právě Rothschildova rodina, protože právě na Čechomoravě byl koncentrován těžký průmysl, který byl potřeba pro zbrojení a přípravu II. sv. války proti Rusku. Už tehdy dům Rothschild věděl, že šlechtické rody Habsburků a Romanovců nepůjdou proti sobě jinak, než čistě vojensky, ale to ani nebylo cílem Rothschildů.

Tomáš Masařík a mocnář Franz Josef I. – Syn a otec?

Ti potřebovali prioritně ovládnout Rusko a to způsobem naprosté genocidy vládnoucí šlechty Romanovců, kterou na povel z Londýna Uljanovi bolševici povraždili v červenci 1918. Po vyvraždění Romanovců začal v Rusku teror řízený z Londýna domem Rothschild, který podmiňoval Uljanovi další uvolňování fondů pro Sovětský svaz. V Rusku a potažmo Sovětském svazu bylo zapotřebí zlikvidovat po Romanovcích druhou skupinu elit, důstojníky ruských vojsk. Čistky naprosto zdecimovaly ruskou armádu do stavu, kdy už v roce 1930 bylo jasné v Londýně, že nastal čas pro spuštění II. sv. války, bylo ale potřeba najít kandidáta pro proces řízení. Tím byl zvolen nýmand a naprostý vojenský amatér, nicméně skvělý rétor, Adolf Hitler. Vzestup jeho NSDAP v Německu financovali štědří dárci německého průmyslu, ale především bankéři se sídlem v Londýně. Není proto divu, že to byla právě Anglie, která stála v čele Mnichovské zrady.

Meritum goa a Československo jako první sionistický stát na světě

Jenže tím se dostáváme moc daleko od roku 1918. Vznik Československa stojí na dvou pilířích domu Nylon (New York – Londýn). Na jedné straně za vznikem stojí londýnský dům Rothschild, který financoval Masaříkovu “odbojovou” činnost jeho “Maffie”, protože Rothschild chtěl získat český zbrojní a těžký průmysl pro přípravu války proti Rusku, čemuž by Habsburské mocnářství stálo v cestě, protože Vídeň by podruhé proti Rusku již nezbrojila. To věděli v Londýně moc dobře. Tragédie českého národa začala ve chvíli, kdy veškerou moc v nové zemi uchopili kandidáti židozednářského stolce, v jehož čele stál nový prezident, již řádně z emigrace přejmenovaný po kabalistickém ritu na pařížské Sorboně na Thomas Garrigue Masaryk. Je však zajímavé, že na Washingtonské deklaraci se Masaryk jaksi “zapomněl” a draft dokumentu do poznámek podepsal jako “Masařík”. Později si už na tyto přešlapy dával pozor. Druhým kmotrem Československa je dům Rockefeller, který reprezentoval americký prezident Woodrow Wilson, vysoký člen zednářské lóže Ivy League.

Tomáš Masařík Redlich a jeho zvláštní pozdrav.

Po vyhlášení samostatnosti se Československo stalo zemí “meritum goa”, židozednáři použili ukotvení Mah’ralu pod Prahou jako centrum řízení sionistického světového převratu. Veškeré prvky řízení v Praze jsou od té doby pevně spjaty s kabalistickými stolci svatavy, bez ohledu na to, jestli moc držel Masařík, Beneš, Hácha nebo Václav Havel, protože všichni, kteří se dostali k moci nad Prahou, sloužili věrně Domu Sion skrze pražskou židozednářskou svatavu ukotvenou na pilířích domů Rothschild (Londýn) a Rockefeller (New York) a dodnes tyto dva domy vedou boj o kontrolu nad Prahou, jako o výchozí platformou pro rozhodující bitvu a tažení proti Rusku, tzn. proti největší slovanské zemi. Proto dodnes procesy v Praze napůl kontrolují americké elity, a proto druhou půli kontroluje Londýn a jeho sionističtí globalčiky. Proto dodnes zažíváme tu servilitu Prahy k Londýnu (kauza Skripal a odvolávání velvyslanců) a servilitu k New Yorku (poslušné vydání pana Nikulina do USA v přímém přenosu z poslanecké sněmovny na Velikonoce tohoto roku).

La Llum Negra et Ordo Pragensis

Proto v Praze dopadají volby tak, jak dopadají, proto i národně ukotvené strany v Praze sklání hlavu a nasazují do čela kandidátek zednáře. Praha jako centrum světového židovstva a hlavní pilíř kabalistického stolce nad pohřbeným Mah’ralem je protipólem Jeruzaléma, jeho obrácená strana ve světle dualismu kabaly, černé světlo obráceného světa La Llum Negra, které přijali Piráti skrze svého předsedu v Barceloně, psali jsme o tom zde. A proto Piráti dostali klíč k Mah’ralu v Praze a budou mít křeslo primátora. Nemůžu tady napsat všechno, co mi zobrazuje projektor, protože to neunesu, bolí to moc jako rozpálený cejch. Černé světlo zalilo Prahu a tam už není nic, žádné světlo, v jámě Mah’ralu je děsivé ticho. Hodiny v Mah’ralu se zastaví v 11:46 v neděli 28. 10. 2018, číslo, které v numerologii vyvolává děs. Meritum goa, číslo 22, dvojnásobek globalistického imperativu 11.

Židozednářské štíty, temné světlo, G jako Gnome, nejen Garrigue…

Český lev nikdy nepovstal. Sotva se osvobodil z habsburských okovů, dostal okovy zasvěcených v okruhu Ordo Lumensis v Londýně a Ordo Pragensis v Praze. Miloš Zeman u Ronalda Laudera řekl, že je Žid, a přitom není. Proč přijímat chazariát ritem, když má člověk důvěru lidu? A opravdu se v Kábulu bojuje za Prahu, jak říká prezident, anebo se v Kábulu bojuje za Kabalu a za americké zájmy? Není co slavit, jenom s vytřeštěnýma očima lze sledovat jejich korunovaci v Praze, tu ozdobenou černým světlem magistrátu, i tu purpurovou, která přijede z Londýna. A zatímco se někdo diví, co se děje v Praze, v Česku se posilují mosty a silnice pro přejezdy vojsk dále na východ. Plánuje se pochod na východ, za zády rakety a islám, před námi Slované a jejich zbraně proti nám. A my proti nim. Rozporcují si nás a my zase je. Do další stoletky ozbrojení Slované proti Slovanům pod bičem sionistického generála. Takže se znovu zeptám, pateticky: “Co chcete slavit?”

Nejen o 100. výročí vzniku první židozednářské republiky na světě budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuality z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

je tu snaha zaviest udavacstvo a pokutnym sposobom postvat na seba obyvatelstvo aby sa nesustredilo na to najdolezitejsie, ze moc pochadza od nas nie od uzurpatorov moci, vyuzit sa ma uz davno vybudovana nenavist, ktoru media programovo do ludi vkladali tym ze deklarovali ze sa tu bojuje proti nenavisti a to zase len preto lebo sem vedome doviedli vykonstruovane pohromy, toto je absurdne divadlo so zlymi koncami, cele je to len dalsi zlocin vramci vlastizrady, ked nefunguje stat, natupuje obcianska vojna a pravo dzungle, oni tu vojnu zamerne vyvolali a su rozhodnuti ju dalej zivit, lebo vedia ze v ludoch je pycha, zabbelost a s tym manipuluju uplne cielene ako socialni inzinieri so zombiami

keby sa to volalo gestapo a oficialne sa slovensko vyhlasilo protektoratom cez korporatne media tym co este nevedia ze stat davno zanikol, tak to beriem, ale ak takuto ulohu plni policia tak je to tazky zlocin a vlastizrada

jedine coho sa boja je uvedomenie si toho co stat naozaj je, ze to nie je tato dzungla ktoru oni mediami vyhlasuju za pravny stat, zneuzivaju ludske emocie aby obcania sa navzajom likvidovali a policia sa tomu programovo prizera a tazi z toho, to je odporny zlocin, vase deti vas budu preklinat policajti, ak neustupite od tohoto konania, este je cas, potom uz nas to zoemlie vsetkych aj vas, nimkam nik v tomto eruposkom zalari pred tym neutecie, nad sloveskom aj europou su sily ktore aj vas, pani policajti odvrhnu alebo podhodia masam, nechapete to ze sme vsetci ludia ?

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

http://www.infovojna.sk/article/video-policia-hrozi-za-sirenie-hoaxov-na-internete-vazenim

Doba suzenia a vlada Antikrista je tu. Risske gestapo prirupuje k zufalemu cinu a totalnej tyranii. Sirenie myslienok je zakladne pravo, vadia zarty aj slobosne myslienky, kontrola vlastncyh myslienok aby to nebol “podvod”, teda ze obet ma dokazovat svoju nevinu namiesto aby mu bola dokazana vina je prrezumpcia viny, tak co pan Harabin kde ste ako ste nam pomohli, komu sluzite? . V spolocnosti kde sa nezmie zartovat a slobosn emysliet je totalitna. Mozu to akokolvek zaobalovat. A cela alternatova zlyhala, ked doteraz riesila umelo bnastovlovane temy tak teraz uz neurobi nic, len sa pokloni Antikristiovi. Ako celok to nedokazala a ani uz nedokaze. Tie divadelne hry o volbach si moze strcit do zadku. Pretoze v takto totalitom systeme si len blazon mysli ze o niecom slobodne rozhoduje.

https://www.youtube.com/watch?v=DEu-VNJBA50

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

ten policajny herec fabuluje a sam siry hoaxy, hoax je proste nieco vymyslene a spajat to s podvodom je zlocin policie ak to takto stavia, chcu dosiahnut stav ze clovek si dava totalny “pozor” aby nic nevymyslel, ted aby bol totalny idiot a len opakoval co si mysli ze by si mal mysliet – orwell

ten policany saso je neskody a sam je podvodnik ale on nevedome reprezentuje celkoveho ducha ktreho nastolit je tu celosvetovo zamer, takkze nejde ani tak co ta hovoriaca hlava hovori ale za koho//co to tlmoci

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

maju to premakane, na zaciatok vytahuju na svojom korporatno policajnom, facebook kanale hoaxy typu podvodnych loterii (napriklad kupovnovu privatizaciu ale nezmienuju :D) a imych banalit aby si ziskali udavacov formou zabavy a potom prejdu na to co je skutocny ciel, oponentov ilegalnehio rezimu avsak nie lidrov politickych “pronarodnych stran” ti su davno neutralizovani a sluzia rezimu lne ako krovie na rozduchavnie obciaskej vojny, je ot len kulisa na ktoru sa upinaju zufale masy aby si neuvedomovali ze ten teror zasahuje ich osobne nie tych fiktivnych lidrov, nemozu s tym zacat hned ale programuju cielene na to ludi aby kazdy bojoval n a urovni obcana s kazdym a sami sme si boli policiou aj sudcami, oni tomu len davaju lesk legality

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

NWO korporatno fasisticke mediav praxi: (TV NOVA reportuje “nazor” clena Obcianskeho tribunalu):
https://www.youtube.com/watch?v=XesXfo93K00

jozko klanyi povedal ze zanikli sucasna ceska aj slovenska republiky, ich protiustavnym vstupum do EU

a oni to zostrihli tak, ze si jozko uctil ceskolsovensko a pri tom skonstatoval, ze ceskoslovensko zaniklo (lebo divak si domysli ze 1993 vzniklo slovensko), urobili z neho milovnioka ceskoslovenska aj “suverenneho” statu Slovensak republika 😀 Co na tom ze pointa bol anesuverenita a zanik ako Ceskej republiky tak aj Slovenskej

cela akcia tu:
https://www.youtube.com/watch?v=a5x7LR_WTGU

peter1.
Návštěvník
peter1.

Je nespochybniteľné že bratia Rozschildovci rozmiestnení v Európe si potrebovali zaistiť kasírovanie nástupníckých štátov po rozpadu monarchie a to bolo treba zabezpečiť ako po každej vojne. Nástupnické štáty museli byť práve tohto schopné v prvom rade.
Na tento aspekt sa akosi zabúda, že vojna je predovšetkým finančný projekt. Tak to bolo pri vzniku BoE – vojna o nové Francúzsko za morom, tak to bolo s Napoleonom s vrcholným trikom po Waterllo, … Finančné toky sú najlepším monitorom záujmov aj dnes.

Ylon
Návštěvník
Ylon

Konecne nekdo , co se tusi ,ale nikdo o tom nemluvi, ja verim, ze je jeste cesta, ale taky tvrdim, ze nas jednou v Evrope , opet osvobodi RUS

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

https://www.youtube.com/watch?v=SD-4VAfqPiw
https://www.youtube.com/watch?v=SD-4VAfqPiw

neivem ci sledujete slvensku scenu ale dlhsie som vedel kam dospeje duo vasky-dano, maju obrovsku slwedovanost a dospeli do stavu ze uz obchoduju s natocenimi “exkluzivnymi” videami s mafianmi

kazdy kto ma velku sledovanost zakonit eprejde na stranu “zla”, je to takmer nevyhnutelne, dano ma aj certifikat slobodomurarskej loze mal ho kedysi bna vlastnom webe a ked s aho dotazovali zo to znamena tak to bagatelizoval, tipujem ze mu to dali a on to bral ako bezvyznamnu vec a robil si sam zo seba srandu, je to idealny kandidat na nevedomeho sluhu ale vysko inteliogeneho a namysleneho, a sudca Hrabin ktory o sebe hovori ze neurobil vo svojej profesii ziadnu chybu, je ta ista kategoria, ked tento narod zisti comu “fandil” moj apredpoved je ze ich bude vesat, stado nekritickych nul ked zisti comu verili dokaze neuveritelne veci

a takychto skupin su desiatky na “alternaticnej scene”, je to davno tvrda obcianska vojna a bitka mafianskych skupin ktore generuje samotn alaternativa, sluzia svetovemu poriadku

rudo vasky ma dar zburcovat ludi a dat veci do kontrastu a sanzil som sa mu naznacovat ze ide, minimaln dano na zlej ceste ale uz z nej nezidu

preco to pisem. je to dobra sprava ze dobra idea nezavisi od poctu ludi, aby sa tu ludia nevzdavali a nesnazili sa najst tisice fanusikov, ti o nicom nerozhodnu, ak s atu nioeco podari rozhodne o tom vyrazne mala mensina a jedine co sa da je apleovat apson v okoli na tie mensiny

rusko nas nezachrani asi, lebo tu bezi globalne riadenie pocasia, aj ta migracia je riadena, je to plan depopulacie nasledkom umelo vyvolanych klimatickych zmien aplan totoalneho ovladnutia pomocou technickych prostriedkov rozneho vartane informacnych (techno fasizmus), aj rusko je toh planu sucastou aj ked akoby v opozicii, neverim ze je mimo toho, a cele rusko nemoze zalezat na jednim cloveku, cokolvek sa moze otocit/vymenit/zmenit ale ak rusky narod nestratil ducha tak moze byt samzorejme zarodkom niecoho noveho. my vsake nie sme rusky narod, nik nas nezachrani

zbohom rudo vasky vzdy bduem spominat co si zacal ale toto uz nenapravis, u mna nie ja som ta nebral ako idol ale sledoval; som ideu nie teba

stranku http:://oblakyprevaskyho.wordpress.com nebudem rusit, patria do historie, maju pr emna dolezite inforamcie a bol to pokus nerobit prazdnu show ale spickovy humor o smrtelne vaznych veciach lebo inak by sa z toho clovek zbalznil co sa tu na planete deje a cela alternativa pre to neurobila nic, ak ale uz priamo sluzis mafii a zavadzas mafianske praktiky ako zaklad noveho statu, tam konci aj ta najspickovejsia zabava, harabin je rovnaky odpad ako dano, namysleni sluhovia NWO, ste odpad nie ako ludia ale vasa idea je odpad, dobra idea si najde vzdy lepsich nasledovatelov ale ak j esamotna idea odpad nic z nej nevzide

Romsli
Návštěvník
Romsli

Ten písomný prejav je príšerný. Česky hovoriaci človek to ani nemôže pochopiť.
Ale v názoroch súhlasím. Daňo je služobníkom B´nai B´rith. Sám to o sebe tvrdil a nechápem hlúpych Slovákov ako mu môžu fandiť a dokonca mu posielať PENIAZE. Ak si prečítate protokoly sionskych mudrcov, tak tam máte o tej krvavej revolúcií celkom farbisto popísané. Dokonca aj to, čo sa bude diať potom a kto uchopí definitívne moc. Daňo keď sa rozčúli občas prezradí aj viac, preto ho občas pozerám.

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

Romsli

pisem rychlo ako mi idu myslienky, upravujem maximalne tak webstranky tam sa to da skontrolovat tu nie je editacia

dano je kandidat ma majstra, ale tipujem ze o tom nevie, skor myslim ze ako je v niecom iteligentny tak v inych obalstiach to hranici s retardaciou a je to dane pychou na to babkovodici vsadzaju tiez, vyzdvyhnu si ho a uvedu do siene ani sa nenazda

ja som to sledoval lebo nejaky cas to malo ucinok ze to trocha postvalo uradnikov atd ale potom ked rudo zacal robit videa s Kocnerom a sledovanost 50tis a este aj chcu kupcit ako mafiani s takym bezcennym bulvarom, zatial co slovaci umieraju ako sam rudo hovori v genocide tak som sa definitivne spamatal, Ruda je skoda, Dana nie, ten trend ram bol s rudom dlhsie, jeho potencial sa zmenil na uplnu bezbrannost

rudo je momentalne v sluzbach cudzej moci (ale to sa moze stat kazdemu, nik nie je imunny, najma ak ma velku sledovanost), to sa neda vymysliet to sa muselo stat.

a harabin je tiez aky inteligentny taky hlupy, nechal sa uniest svojou dokonalostou a pri svojej jurisprudencii mu uniklo ze hoci dodrzuje vsetko pravop dokonale tak sam sa vytesnuje vo svojej pyche ze sa pohybuje davno v neustavnom rezime, posluzi NWO tak ze slovensky narod ho bude preklinat, jeho prevtelenie meciara bude totalny klinec do rakvy a zdesenie, meciara dobehol soros a tym ze si nepriznal ze zlyhal prinasa ten duch spat a to bude mega vybuch, normalne zacinam verit ze podla predpovedi narod bide vesat ako posadnuty, vsetci ti korktni impotenti na alternative sa toho zucastnia nakoniec, nechceli reisit podstatu a ako pales hovori vrati sa nam to v este vacsom meradle ako bumerang

http://obranaustavy.wordpress.com/aktualne
stat neobnovime najma ked narod sleduje spravodajske hry, ta “Livia” ja som to ani nepozeral ani nic ine nepozeram, bud je to cisto spravodajska hra alebo naivita a ten duel “Livia vs Soros aktivistka” na infovojne ked som videl napol rozdeleny screenshot ako v dvaja boxeri v ringu, cela infovojna sa pohybuje v tom rozdeluj a panuj koncepte a vobec starocia cely svet, spickovo uspavaju narod aj na infovojne

narod len raguje na pohromy, ale nik tu nevie ani co je stat nai nevidi analogie co sa cyklicky opakuju sme pasene ovce
https://obranaustavy.wordpress.com/okupacia/

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

mimochodom, dano ma na svojich trankach pokial ide o to co ma rad a nema rad , ze inak dano nema rad “human population explosion”
https://web.archive.org/web/20140216145517/http://www.martindano.com:80/idontlike

v podstate ani ja nemam rad, nik tu nechce nastahovat do europy napr afriku, ale ak to napisal ze to musel uz tak davno deklarovat popri inych nepodstatnycvh veciach, tak to moze nieco aj znamenat, stat v jeho podani by bolo nieco take ze oponentov by zatvaral nie napr na psychiatrii ako temto rezim ale humanne by zriadil totalne premakany system na prevychovu nebolo by to tazke ak mu narod zerie jeho hry taky narod vyvhovavat, presne v duchu tych nariadeni EU a OSN kde clovek j epod urovnou zvierata a podobne proti comu ludia tak beznadejne bojuju

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

z protokolov:
https://www.youtube.com/watch?v=DEu-VNJBA50

oto zatko este pred dvomi rokmi veril ze Dano a Vasky su jedina “opozicia” a rebeli, ktovie ci sa to u neho zmenilo, protokoly som necital ale podla toho co vidim sa mi to len potvrdzuje, je to primitivne jednoduche a zalozene na ludskej podstate a naozajnik nie je imunny kazdu chvilu sa to moze zmenit u kazdeho

aj ten screenshot kiska-harabin ked som nasiel ako paralelu protokolov, sadlo to, tak tam bolo presne to co mi vyslo z toho co vidiet, lebo ved to sa len vsetko opakuje a uz je to tak viditelne, ze ak to slusna cast ludi neuvidi tak dalsia sanca uz nebude kedze tentokrat to zachvatilo cely svet synchronne

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

https://aeronet.cz/news/na-oslavu-100-let-republiky-neprijel-nikdo-z-vedeni-evropske-unie-jenom-zastupci-francie-kteri-nas-v-roce-1938-zradili-a-nemecka-kteri-nas-pote-okupovali-jenom-vladimir-putin-jako-statnik/#comment-204336

https://aeronet.cz/news/na-oslavu-100-let-republiky-neprijel-nikdo-z-vedeni-evropske-unie-jenom-zastupci-francie-kteri-nas-v-roce-1938-zradili-a-nemecka-kteri-nas-pote-okupovali-jenom-vladimir-putin-jako-statnik/#comment-204711

najdokonalejsi a realny scenar definitivnej likvidacie slovenska, idealnym kandidatom na rozkald statu je najoblubenjesi a ako samo sebe hovori, neomylny sudca Harabin, ten co roky nevystupil proti kolonizacnemu clanku ustavy SR 7.2 fasuistickou EU

tym ze je naslednikom meciara a uvedenym faktom spsobi slovenskemu narody totalnu beznadej a sialenstvo, zufalost, je to spickovy plan, jeden z moznych scenarov, pointa je ze politika o nicom nerozhoduije, ted aprensejise jej babky, keby sm eich ignorovali mame ovel avacsie sance na [rezitie, pretoze oni maju mensiu kapacitu myslenia ak niektori preiemrni “obcania”, su to bud totalni idioti alebo tazky proefsionali ktory nemaju skromnost a na kazdeho sa najde nieco

comment image

aechmea
Návštěvník
aechmea

Díky člověku, který vložil pod některý článek odkaz na knihu D.Duka – Moje probuzení. Nikde jinde jsem ji nesehnala. Moc doporučuju, kniha mnohé vysvětluje, mmj. i mentalitu , cíle a prostředky židů, citace z Talmudu apod.

pzv
Návštěvník
pzv

keby to niekto hľadal:

David Duke: Moje probuzení: Cesta k rasovému porozumění (1998), 758 strán, český jazyk
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Moje_probuzeni-David_Duke.pdf

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Naše země vždy ukazuje celému světu konec i začátek.

Denis
Návštěvník
Denis

EU v praxi….
Evropské unie a západní bankovní systém,…. záměrně přesouvá bohatství od chudých a středních vrstev k nejbohatší špičce.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/15776/

.lak
Návštěvník
.lak

Je to socialismus a mají pravdu ale v převráceném gardu s těmi co to jedou za jidášský groš neziskovkami na sebezničení vyžraného krámu stylu hokynářky železné lejdy malou domů s kmotry a s.r.o. politikáříčků kolonialismus evropy naruby. Zase to cálují tvůrci hodnot a ne kupčíci a penězoměnci herpelvexlu škatule hejbejte se. Skoro mi to připadá že se drží hesla když chcete něco utajit dejte jim to před oči ale ani o tom nepípněte a oni se leknou že chytrý by to přeci řekli, opravdu? Co nestaví na štorc s gustem. Kdyby jste uměli mastit mariáš tak budete vzdělanější než když vám tlačí a to především záměrné kabinetní plky kdy opravdu odtržení od realit by přísahali na cokoliv a tedy jsou žel přesvědčiví. To že takové potřebují a protěžují si je na podloud je další jejich level a je tkz. konspirací, mimochodem kolik se jich nepotvrdilo v čase? :-))))))))))))))))))))))))))))