Skupina 18 největších amerických globalizovaných korporací poskytne Black Lives Matter více jak...

Skupina 18 největších amerických globalizovaných korporací poskytne Black Lives Matter více jak 1,6 miliardy dolarů na podporu demonstrací a změn ve společenském životě v USA! Černošská nadace koordinující registrace příspěvků s tím není spokojena, není to prý dost vzhledem k úhrnným ziskům těchto korporací za minulý rok! Vloni prý korporace vydělaly v souhrnu 400 miliard dolarů a pouhých 1,6 miliardy pro černochy působí prý jako odpustek, nikoliv jako upřímný dar! Bezpečnostní krize v USA se nebezpečně začíná podobat vojenskému cvičení Jade Helm 15 před 5 lety!

Skupina 18 největších amerických globalizovaných korporací poskytne Black Lives Matter více jak 1,6 miliardy dolarů na podporu demonstrací a změn ve společenském životě v USA! Černošská nadace koordinující registrace příspěvků s tím není spokojena, není to prý dost vzhledem k úhrnným ziskům těchto korporací za minulý rok! Vloni prý korporace vydělaly v souhrnu 400 miliard dolarů a pouhých 1,6 miliardy pro černochy působí prý jako odpustek, nikoliv jako upřímný dar! Bezpečnostní krize v USA se nebezpečně začíná podobat vojenskému cvičení Jade Helm 15 před 5 lety!

Americké protestní hnutí Black Lives Matter opět rozvířilo hladinu dalším skandálem. Společnost Black Enterprise, která pro BLM zajišťuje registrace a evidence příspěvků a příslibů darů, vyjádřila [1] na svém webu mírné znepokojení nad výší příspěvků, ke kterým se odhodlaly největší americké globalizované korporace. Na veřejnost se dostala tabulka společnosti Black Enterprise, která zobrazuje objemy darů, které přislíbilo 18 největších amerických korporací.

V úhrnu jde o více jak 1,6 miliardy amerických dolarů, což by z BLM udělalo nejbohatší občanské hnutí a de facto neziskovku na světě. Jenže reakce Black Enterprise je překvapivá a zaznívá nespokojenost nad touto sumou. Přestože to není v článku natvrdo řečeno, Black Enterprise se pozastavuje nad malou výší tohoto úhrnného daru, protože podle účetních závěrek této necelé dvacítky společnosti tyto americké firmy za uplynulý rok vydělaly přes 400 miliard čistého zisku po zdanění. Níže je uniklá tabulka darů od těchto korporací pro Black Lives Matter.

Tabulka darů od korporací pro Black Lives Matter.

A příspěvky pro Black Lives Matter ve výši 1,6 miliardy USD tak v podstatě působí jako odpustek, ale nejde o odpovídající dar, který by měl vypovídající hodnotu. Největším dárcem je Bank of America, která přislíbila BLM rovnou 1 miliardu USD, dále Nike, Sony Music, Walmart a Warner Music přislíbily po 100 milionech USD.

Největším zklamáním jsou prý velké korporace v USA, jako jsou Google, Amazon, Facebook anebo kmenová banka FEDu Goldman Sachs. Tyto společnosti totiž přislíbily BLM pouze po 10 až 25 milionech dolarů. Z tohoto lze odvozovat jedno jediné, s hnutím BLM se v USA nepočítá v dlouhodobém horizontu. Tyto peníze mají vystačit na financování akcí do listopadu tohoto roku, tedy do konání prezidentských voleb, a to s cílem zabránit znovuzvolení Donalda Trumpa.

Hořící Amerika jako symbol a plán na poškození volebních šancí prezidenta na znovuzvolení, ale tentokrát je to mnohem nebezpečnější

Jakkoliv to bude znít zvláštně, dary velkých amerických korporací hnutí BLM jsou opravdu podměrečné, snad pouze s výjimkou prvních 5 největších dárců. Google, Facebook, Amazon nebo Goldman Sachs by mohly nasypat do BLM miliardy dolarů, a neměly by s tím žádný problém. Jenže, hnutí BLM je na tom stejně jako hnutí Occupy Wall Street v roce 2011. Účelem hnutí je z ulice protlačit procesy, které by jinak neprošly a nic víc, a potom konec s hnutím.

A v tomto případě mají ulice hořet, a to až do listopadu, aby bylo možné Donalda Trumpa označit jako za prezidenta, který nese vinu za hořící Ameriku. Plán je takový, že jakmile se podaří v listopadu Donalda Trumpa porazit, celé hnutí BLM bude okamžitě nežádoucí a přijde o veškerou podporu ze strany amerických globalizovaných korporací.

Sójová bílá mládež v řadách Antify bojující za práva černochů.

Tyto americké korporace založené na globalizaci totiž považují Donalda Trumpa za nepřítele č. 1 a hnutí Black Lives Matter je pro ně nástrojem, jak přivést Trumpovu Ameriku do naprostého pouličního chaosu, aby lidé v listopadu byli u voleb tak zoufalí a měli takový strach o vlastní život, že budou hlasovat pro kohokoliv, jen když to nebude Donald Trump.

Proto americký prezident v této situaci musí spoléhat jen na to, že procesy rozvratu nastanou jen v těch amerických státech unie, kde vládnou Demokraté, a kde při prezidentských volbách stejně republikáni nevyhrávají. Kalifornie tak nemusí Donalda Trumpa zajímat, ani další americké státy, které jsou baštami Demokratů, ale bude si muset dávat pozor na nepokoje ve státech jako je Florida, Ohio, Pennsylvanie, ale rovněž i na nebezpečí indukce pocitu ohrožení u obyvatelstva.

Pokud si Donald Trump nedá pozor, bude čelit krizovému plánu Pentagonu nacvičovaného před 5 lety v rámci operace Jade Helm 15

I když bude v rozhodujících státech pořádek a klid, voliči mohou v těchto státech dojít dojmu, že prezident Trump si neumí s demonstracemi a nepokoji v USA poradit. Donald Trump nechce zasahovat do procesů uvnitř států, protože by se jednalo o intervenci federální vlády a její armády, což by byl historický precedens, který by mohl dopadnout jakkoliv, klidně i vypuknutím občanského povstání proti federální armádě.

Tyto scénáře má americká armáda v Pentagonu dobře nacvičené, jenom si vzpomeňte na podivné a utajené cvičení Jade Helm 15 v USA v roce 2015. Toto cvičení mělo na území celých USA otestovat simulaci opatření a reakcí, které nastanou při nastolení federálního stanného práva nad několika americkými státy, ve kterých vypuknou ozbrojené střety mezi federální unionistickou vládou a armádami a útvary národních gard daných států, které budou usilovat o sekluzi, tedy o odtržení daného státu od americké unie.

Tajemstvím zahalené cvičení z roku 2015 nacvičovalo vyhlášení stanného práva v několika státech USA současně a vedení bojových operací americké armády proti nespecifikovaným bojovým svazům nepřítele.

Cvičení Jade Helm 15 de facto simulovalo vypuknutí občanské války mezi federální armádou a národními gardami spolu s povstalci na straně guvernérů států, které se chtějí od USA odtrhnout. Uběhlo 5 let od cvičení Jade Helm 15 a najednou vidíte, že to začíná logicky do sebe zapadat. Demokraté kontrolující skupinu států, guvernérů a podporují Antifu a povstání v ulicích, dělají všechno proto, aby rozvrátili americkou republiku.

Donald Trump by musel zasáhnout vojensky s pomocí federální armády, ale to povede k vyhlášení válečného stavu a můžete vzít jed na to, že by demokratičtí guvernéři se postavili na odpor a povolali by do zbraně Národní gardu na odpor proti federálním vojskům Donalda Trumpa. Scénář cvičení Jade Helm 15 by se tak beze zbytku naplnil, jenom by už nešlo o cvičení, ale bylo by to naostro a doopravdy.

Vyslání federální armády do států americké unie na potlačení nepokojů pod kontrolou Demokratů by vyvolalo ozbrojený odpor guvernérů a faktickou občanskou válku

Proto důrazně varuji konceptuální slepce předtím, aby volali do zbraně a popichovali Trumpa k vyslání armády do států americké unie, které mají pod kontrolou Demokraté a jejich chráněnci v ulicích, rozuměj sójoví neomarxisté z Antify. Pokud by to Donald Trump udělal, vypukla by v USA občanská válka, ne v obrazné a hypotetické rovině, ale skutečná válka. Cvičení Jade Helm 15 přesně s tímto počítalo a je hrozivé sledovat, že v roce 2020 stojíme před situací, kdy americký prezident je více či méně nucen zvažovat vyslání federální armády do vybraných amerických států unie na potlačení nepokojů, které už zcela nepokrytě jsou chráněny demokratickými starosty, radnicemi a guvernéry.

Jeff Bezos, šéf Amazonu, přislíbil 10 milionů dolarů hnutí Black Lives Matter. Sklidil za to kritiku, že je to málo.

Donald Trump musí odolat pokušení poslat do těchto států armádu, protože by se chytil do pasti vyvolání občanské války. Ještě si musíme vysvětlit jednu zásadní věc, proč Antifa a politici z Demokratické strany usilují o reformu a dokonce rozpuštění policie. Policie totiž je zásadní překážkou pro destabilizaci americké ulice a přivedení amerických států do stavu revoluce. Pokud by policie nebyla demokratickými radnicemi a guvernéry suspendována, ostrakizována a znehybňována, potom by s těmito protesty v amerických městech byl už dávno konec a organizátoři protestů by byli ve vězení a na ulicích by byl klid.

Donald Trump bude muset zahrát mistrovskou šachovou koncovku na podzim, aby to ustál a ještě vyhrál volby. Jako ochránce Izraele má k tomu předurčení a neomezené zdroje

Proto hlavním cílem Demokratů je nejprve úplně zpacifikovat policii v ulicích a zcela ji vyklidit a dostat pryč. Tím vznikne na ulici chaos, zavládne proces džungle, proces primitivního řízení podle práva silnějšího, čímž nastane rozpad společnosti a řádu. Lidé začnou volat o pomoc a začnou volat hlavně Donalda Trumpa. Je to samozřejmě past na Trumpa. Donald Trump cítí, že by měl zasáhnout, ale pokud by se nechal nalákat a vyprovokovat, byla by z toho občanská válka. Na ten okamžik čeká celá Demokratická strana.  Okamžitě by vyzvala guvernéry k ozbrojenému odporu proti Trumpovým federálním vojákům

Tohle je symbol tragédie celé západní bílé civilizace. Mladí běloši demonstrující za práva černochů.

Donald Trump by v tom okamžiku dostal od generálů Pentagonu na stůl plán operace Jade Helm, který by znamenal zahájení válečných operací na území USA proti vzbouřeným státům pod vedením demokratických guvernérů. Je rovněž možné, že část generálů vrchního velení by se trhla, protože by s nasazením armády na americkém území nesouhlasila. Výsledkem by byla občanská válka a s největší pravděpodobností fragmentizace USA a rozpad americké unie. Donald Trump teď bude muset zahrát mistrovské šachové tahy, aby to do listopadu ustál a vyhrál volby, aniž by přivedl USA do stavu občanské války. Stojí proti němu americké globalizované korporace a jejich Velká neomarxistická revoluce v ulicích.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kuběna režimní
Návštěvník
kuběna režimní

Tady jsou 2 zajímavosti pro naše “shivaistické chtonicky” (Pruďas a MiniMax) a nejen pro ně ..

první je k tzv. “Zázraku na Vislou” .. – oni to Bolšáni mysleli vážně a zrovna v tu dobu v Německu, v Maďarsku i Horních Uhrách zuřily tzv. “republiky Rad” – nám už to nic neříká.. – tak “chtonikům” napovím, že Sovětský svaz se polsky řekl/řekne zvjonzek Raděcky … tedy Rad – od Rada = (rusky) Sovět. Neboli vláda Rad = vláda Sovětů .. (samozřejmě trošku asi záleží.. kdo zrovna ovládá ten tzv. (“místní”) sovět – místní “radu”) Různé “rady” ráda ve svém vlivu vytváří i “anglosaská demokracie” .. takže on to nebyl zas “takovej úlet”, jenom prostě záleží, “kdo ty rady drží”.

https://nebnewspapers.unl.edu/lccn/sn83045348/1920-08-18/ed-1/seq-1.pdf

druhý odkaz – málo se to ví.. – k tzv. “Gdaňskému koridoru”. My známe Polsko už jen v dnešních hranicích.. ale to, že Německo (císařské i pocísařské..) de fakto tolerovalo ale i aktivně umožnilo vznik polských legií na svém území (no – CAR by jim to rozhodně netoleroval..) a de fakto znovu-obnovení Polska po 300 letech (tedy hlavně odtržení tzv. “ruského záboru aka “kongresovky” (Vídeňský kongres..) tak to Poláci měli už nějak přetrpět a neanektovat (po kapitulaci Německa..) území jež patřila “Německu” někdy skoro od dob K-IV možná i déle ..

Jako “jsem na polské straně” ale uvědomuji si zároveň, že “obnova hranic s “Německem” z doby “Boleslava Chrabrého” (vedla někde středem Labe..)” je tak nějak “problematický podnik”, zvláště když Německo zrovna zachvacuje “nacionální třeštění”. To je asi jako zkoušet “Polsku vyrvat prameny Visly” .. z naší strany ..

Takže ona ta historie není (nikdy) úplně “černobílá”.

https://chomutovsky.denik.cz/zpravy-ze-sveta/palbu-opetujeme-rekl-hitler-v-nedeli-uplyne-80-let-od-zacatku-2-svetove-valky-20190828.html

kuběna režimní
Návštěvník
kuběna režimní

S tímto článkem souhlasím bez výhrad. Doník se nesmí nechat vyprovokovat (a de fakto přiživit zednářské “chaosem k řádu” nebo marxistické “čím hůř, tím líp”) – to by se jim líbilo, kdyby média mohla začít z USA dělat “Druhé Španělsko” (revoluční, před ww2 a Doníka jak “fašistu”..) či “Druhé Rusko” (revoluční a Doníka jako “bílého”(tj. bez budoucnosti.. a přízně “všeho pokrokového lidu”). Možná by tentokrát bylo dobré (všude jinde to ale byla chyba!) nechat tyhle “new hippií” “intelektuální” iniciativy prostě “tak ať se ukážou” (tj. “ať vyhnijou do nezdárného konce”) a jenom jim jen trochu omezit fundreizing (sponzoring), či jak se to moderně nazývá.

Jak by asi řekl “kaftanovitý Bruťas” spolešně s otcem Karla poláčku – “Kódl, klidně si tadělej ty svý “Lurdy” – ale za své .. ” 🙂
Jo, dojde soja a ta hrst triliard od Séreše a žár revoluce poněkud ochladne..
No a kdyby chtěl být Doník “mermomocí svině”, tak by třeba “bratrům” mohl nechat “přezkoumat invalidní důchody”.. určitě by se v US nějakej “ekvivalent k tomuhle” našel.
Možná by Doníkovi “rodinní bratři” – už tam má Jareda i s Ivankou.. mohli třeba trochu rozmluvit zase “svým bratrům v City” ten štědrý sponzoring moderní levice ..

Mimochodem – jaký je na tohle názor Rockefelerů? Stejný jako Sérešův nebo jinej? (celá ww1 i ww2 prý byla o různých plánech “staré party z City(říkejme ji třeba taky “Frankfurtská škola”, byť ta “ekonomická”) kontra plány Rokefelerů.. Po ww2 to vypadalo, že dominovali Rockefeleři.. ale z Rusoa (Aaron R.) možná nepřímo plyne, že se nějak mezitím se “starou frankfurtskou školou” (tou “ekonomickou”..) smířili..
Rockefeleři hodně figurují i u Fulforda.. ten je myslím řadí ale ke Kabale ..

Vlaďulilinek
Návštěvník
Vlaďulilinek

Půl třetí odpoledne a taková tma, veřejnoprávní mlčí a vysílá reprízy, čest jejich práci

mantid
Návštěvník
mantid

Smutné. Šestá minuta: “Jsi bílá, klekni a pros!”

https://www.youtube.com/watch?v=i7_u07263jQ

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Nejde o práva černochů, ale o neoprávněné výhody pro černochy. Tedy čistý rasismus.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Aneb jak zneužít černé lůzi ke svým plánům. Nejhorší je ,že ti černoši nehrají v této tragikomedii hlavní roli. Tu hrají vymydlené lebky neomarxistů z 80 % světlé pleti.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Z mych 40 let zkusenosti coby profesional, ing., v US leteckem prumyslu, jsou tito bili bezidenticnostni (nevi kdo jsou, odkud prisli, jake maji predky, nic!) nejen vymydleni idioti, “nerds”, ale ve vetsine jsou to RACE TRAITORS, tj zradci vlastni rasy. Jak vidi negra, muzou se posrat, Human Resources najimaji naproste idioty, pouze ze jsou negri .. Toto neni nic niveho. Pred 35 lety jsem chodil do gymu v jizni Californii, tez jeden manazer z Garret Reasearch tam chodil. Jednou mi tekl, ze jeho boss na nej tlaci, ze musi najmout par negru do sveho departmentu. A boss narizuje dal, ze ti musi byt “cerni jako bota”, zadni michani mulati! Manazer namital, pravda, potrebuje par technickych profesionalu. Ale co bude dela s “worthless” negry? Boss se na nej oboril: Ty negry potrebujem, abychom dostali vladni kontrakt. Az kontrakt budeme mit, najmeme lidi kteri budou delat praci ..
Po 40 letech v US krizem a krazem, casto didkriminovan (jako Czech, Bohunk, jako Whistleblower — bez zadne ochrany).
Cele USA je IMPERIUM LZI.
Pura vida

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

co na tom záleží
to ví každej , že USA jsou země s mizernou minulostí a bez budoucnosti. Ale nevíme proč tam lezeš místo abys byl užitečnej doma.Tady by si tě lidé vážili.

kuběna režimní
Návštěvník
kuběna režimní

Jaryne, už vidím jak zrovna ty “rudej hňup ze štatlu” tady “pana inženýra od letectva z USA”(napůl ironie..) oceňuješ .. 🙂
Hele Draku, já tě mám i s Jarys docela rád.. – tak doufám, že mi toho “hňupa” odpustíš.. ale “ten Kléma” (nic zas tak proti němu.. , spíš jen jako rčení..) z tebe čouhá jak sláma z bot ..

Janaz
Návštěvník
Janaz

Koľkože to prisľúbili pracháči na obnovu Notre Damme po požiari? Ak sa dobre pamätám, tak cca miliardu. Prešlo pár mesiacov a zrazu zo sľubov nebolo nič, ostali len dary obyčajných ľudí. Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Vsimate si jak najednou malo clanku o migrantech ??? asi uz je to brané jako normal sem tam nekoho zabji atd. no go zony uz je samozdrejmost – a zacneme dalsi vlnu sochy , black lives matter to je rasismus stejne jako u KKK . JO hitlerovi se taky dost lidi smalo , ze je blbecek a klidne reknu havlovi taky a oba dovedli zemi do veliky prdele !!!! pirati jsou horsi nez nsdap a OF kdo to jeste nepochopil je me ho uprimne lito . Prevlekaci kabatu promitaj KSCM horakovou a mysli si jaci jsou myslitele u me je to pouze debilita . za NIMI neni videt za 30 let kousek prace jen picoviny a debility aha to je asi odkaz hlavniho estebaka havla , tyhle polistopadove NULY se na nic nezmuzou jsou vlastne k hovnu jediny co dokazou tak skodit vsude a vsem jako povaleci a prizivnici z chatry 77 . HORAKOVA , FLOYD . PALACH a havel SPASITELE SVETA . A jeste benda co neudelal za celej zivot za korunu prace curak . JO jo sacher . ruml , malem znicili skartovacky a palilo se O STO SEST – Kde jsou vubec ti tri dementi staveci zidli na silnici a pomniku nackum??? udelas zonu a hrajes na havlisty dovezou ti zradlo , obleceni vse jenze to musi nekdo vyrobit . normalne bych nastoupil s ak 47 a vytrilel to zebraky fetacky krimnalni k nicemu A TO JE DOST I NA CENZORA takze dekuji za nezverejneni .

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Beze slov..
comment image

veverlík
Návštěvník
veverlík
malostranska
Návštěvník
malostranska

Hustý, kavárna ztrácí nervy:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ma-male-prirozeni-napsal-Zdenek-Sarapatka-o-Xaverovi-Ten-reaguje-Kauza-buji-dal-627494

Úroveň neztrácí, tu nikdy neměla, ale odkopali se parádně.

Radek
Návštěvník
Radek

https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/101635/nemcova-xaver-vesely-vyzyva-lidi-k-nenavisti-mel-by-byt-odvolan-chci-do-senatu-pak-prezidentku-nevylucuji.html
Zlodějka moralizuje a ráda by na hrad, dobře by si rozuměla s novým premiérem Fialou. Tak to pánbůh s námi a zlý pryč.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ta osoba Nemcova je naprosto nesoudna. To je ta, co kradla v kantyne rohliky? Vzdyt je to nana!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
v samoobsluze a ještě tak blbě,že ji chytili. A ta slepice po tom podvodu na národ kterému ti šmejdi říkají “sametová revoluce” i když to byla Srosova “revoluce”, potom tvrdila, že ona tak bojovala proti režimu. Něco tak vypatlanýho aby člověk hledal s baterkou a ona pomýšlí na prezidentování. IQ, že sotva reaguje na světlo,vzdělání a přehled,že to sotva stačilo na to lezení po žebřících mezi regály a pořád by chtěla poučovat lidi kterým nesahá ani po kotníky. Urážela prezidenta který je inteligencí a znalostmi tak vysoko nad ní že by tam nedosáhla, ani kdyby vylezla na hřbet celé
té bandě ODSáckých zlodějů. Je trapná jako ty její bílé halenky s fižím co má asi po babičce a stále se v nich natřásá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Radek
ta potrhlá klnihovnice a zlodějka rohlíků v sámošce to vážně nemá v hlavě v pořádku. Ona si vážně neuvědomuje jak a kolikrát se už před národem snížila na úroveň potrhlé ,umanuté a nenávistné čůzy a ona by chtěla být prezidentkou? Komu proboha? Zlodějům, tunelářům a šmejdům z ODS, gaunerům a rozvracečům státu z TOPky a povalečům a parazitům z pražské kavárny? Této národem dávno vyobcované bandě může “prezidentovat” i teď. Ale k normálním
slušným lidem by se ta slepice neměla ani přibližovat a hlásit.