Skandální cesta českého poslance na 8-měsíční stáž v USA v rámci Fulbrightova...

Skandální cesta českého poslance na 8-měsíční stáž v USA v rámci Fulbrightova programu, který financuje americké ministerstvo zahraničí, nemá nikde jinde ve vyspělém světě obdoby! Jan Farský ze STAN bude celou dobu nadále poslancem ČR a bude pobírat poslanecký plat, na důležitá hlasování ve sněmovně prý přiletí! I když budou v USA kvůli Omicronu zavřená letiště? Farský v USA zaujal svým plánem na amerikanizovanou “federalizaci” prostoru Trojmoří v Evropě! Co bude pohledávat čerstvě zvolený poslanec v USA v době, kdy má sedět v parlamentu v Praze a hájit zájmy svých voličů?

Skandální cesta českého poslance na 8-měsíční stáž v USA v rámci Fulbrightova programu, který financuje americké ministerstvo zahraničí, nemá nikde jinde ve vyspělém světě obdoby! Jan Farský ze STAN bude celou dobu nadále poslancem ČR a bude pobírat poslanecký plat, na důležitá hlasování ve sněmovně prý přiletí! I když budou v USA kvůli Omicronu zavřená letiště? Farský v USA zaujal svým plánem na amerikanizovanou “federalizaci” prostoru Trojmoří v Evropě! Co bude pohledávat čerstvě zvolený poslanec v USA v době, kdy má sedět v parlamentu v Praze a hájit zájmy svých voličů?

Již před několika dny oznámil čerstvě zvolený poslanec za STAN Jan Farský, že odlétá na 8 měsíců do USA, kde bude studovat během jazykové stáže na Oregon State University v rámci stipendijního Fulbrightova programu [1]. Jeho komisi zaujala Farského studie nazvaná How to Transform 250 Years of U.S. Federalism Into a Road Map for Next 25 Years of EU? (Jak transformovat 250 let amerického federalismu do strategie pro příští čtvrstoletí EU?) a český poslanec tak dostal stipendium. Fulbright program je studijní jazykový program [2] určený pro cizince a je financován a řízen vládou Spojených států, konkrétně americkým ministerstvem zahraničí.

Fulbrightovo stipendium

Program spravuje tzv. Fulbrightova komise, která je složena z bývalých amerických politiků, ale rovněž zaměstnanců amerického ministerstva zahraničí a rovněž Ústřední zpravodajské služby CIA. Každá osoba, která dostane do programu pozvánku, je dopředu profilována v Langley, tedy v centrále CIA a je posuzována, jestli může jít o vhodného kandidáta pro zahájení a následné vytěžení. Komise si vybírá takové osoby, které ještě nejsou ve vysoké politice, ale jsou teprve na počátku kariérního růstu. Tím se zajišťuje, že až osoba politicky vyroste, nikdo ji už nebude podezírat ze styků s Ústřední zpravodajskou službou nebo s americkým ministerstvem zahraničí.

Federalizace Evropy podle amerického modelu

Tohle, čeho jste svědky, je typický znak banánové republiky. Poslanec zvolený občany byl zvolen k tomu, aby seděl ve sněmovně a schvaloval zákony pro blaho voličů. Za to je placen. A teď si představte, že poslanec se na to vykašle a skoro na rok odjede za moře studovat jazyk. A během celé té doby bude brát poslanecký plat a ten bude rozdělovat mezi české neziskovky, podle Jana Farského a jeho výroku na Twitteru to bude Člověk v tísni a další politické neziskovky napojené na americké ministerstvo zahraničí v ČR. Poslanec nemá v době výkonu svého poslaneckého mandátu cokoliv pohledávat v cizině, protože to představuje bezpečnostní ohrožení republiky.

Jan Farský (STAN)

Něco jiného jsou poslanecké delegace do zahraničí, jenže ty jsou součástí poslaneckého mandátu. Soukromé studium jazyků na stipendijní stáži součástí není. Proč Fulbrightovu komisi zaujala Farského studie, to je myslím jasné. Je to snaha o federalizaci amerického projektu Trojmoří. Američané se snaží celou EU udržet pod svojí mocí, ale to je rok od roku těžší. Současná EU tu již za 25 let nebude, rozdělení Evropy bude vypadat jinak.

Část EU bude pod kontrolou sionistů, tedy Berlína a Číny, druhá část bude pod kontrolou Washingtonu, to znamená Izraele a Jeruzaléma. A ČR má spadnout právě pod vliv Halachy a Jeruzalémské svatavy. Američtí neoconi jsou procesním nástrojem Izraele. Pokud někde vidíte v Evropě Američany, jejich tanky, rakety, základny a poskoky, tak si odmyslete americkou vlajku a ty pruhy a hvězdy, a představte si místo nich vlajku Izraele a Davidovu hvězdu.

Fulbrightův program jako kádrová základna zahraničních spolupracovníků Ústřední zpravodajské služby CIA

A hned vám to všechno dojde a docvakne. A proto i Trojmoří a jeho menší varianta v podobě Zemanova projektu Dunaj – Odra – Labe jsou všechno projekty na posílení postavení Izraele v Evropě. Čím silnější Trojmoří a čím silnější Američané v Evropě, tím větší bezpečnost pro Izrael před útoky EU, Bruselu, Berlína a Londýnských kanceláří Domu Sion proti Izraeli. A Farský tedy jede do USA posilovat izraelský mocenský úchop nad Střední Evropou. Pochybuji ale, že dokáže dohlédnout za oponu. Podle mně je opravdu přesvědčen, že jede posilovat americké partnerství ČR s USA. To je samozřejmě naivistická představa všech politických začátečníků v ČR. Cesta do USA je cestou na stranu Izraele, ale to dojde postupně jen některým politikům.

Jan Farský bude na stáži na státní univerzitě v Oregonu

Největším skandálem je, že Farskému cestu do USA schválil přímo nový premiér Petr Fiala, jako kdyby se nechumelilo. Jako kdyby bylo normální, že Farský jako nový český kongresman z pohledu Američanů, tedy legislativec, jede na stáž na 8 měsíců za moře a místo své práce kongresmana bude soukromě studovat jazyk, přičemž nadále bude pobírat plat. Tohle prostě by v žádné normální a suverénní zemi neprošlo, protože poslanec by musel na místě složit mandát.

Běž si studovat, ale v tom případě nemůžeš vykonávat funkci poslance. Tohle je pouze ukázka toho, jakým kusem hadru je česká vláda, český parlament a status poslanců. Premiér na plnou hubu řekne, že už ho to v poslanecké sněmovně “sere” [3] a i když se za slova po prosáknutí výroku omluví, tak to zkrátka ukazuje na to, že totéž si o sněmovně myslí i mnozí ostatní poslanci, když si klidně vezmou skoro na rok volno a jedou si soukromě studovat za moře. A jeho výrok o tom, že na důležitá hlasování ve sněmovně z USA přiletí, je jako špatný vtip. Pane Farský, americký prezident o víkendu varoval, že uzavře americká letiště, pokud se situace okolo Omicronu zhorší, takže z USA se už nedostanete zpátky třeba ani za rok.

Evropská federace je mrtvá a Trojmoří potřebuje federální model, Farský je politický předvoj?

Jenže toto chování českého poslance má ještě jednu rovinu, a to je bezpečnost státu. Fulbrightův program vznikl v roce 1945 na základě zákona, jehož cílem byla eliminace další války na základě kulturní výměny studentů a poválečné inteligence. V období Studené války a především od 80. let minulého století se ale program dostal do úzkého propojení s Ústřední zpravodajskou službou CIA, která potřebovala operativní kádry z arabských zemí a Východní Evropy s jazykovou výbavou. Právě Fulbrightova komise připravovala kádry pro státní převraty v roce 1989 ve Východní Evropě a těsně po provedení těchto převratů nastal obrovský příliv studentů do USA z těchto zemí.

Stipendisté Fulbrightova programu z ČR za školní roky 2021/22

Mnozí z nich jsou dnes právě u politické moci v zemích Střední a Východní Evropy. Snaha o kopírování amerického federalismu je ze strany Jana Farského de facto pokus, jak implementovat americký federalismus do toho evropského. Původní plán Evropské federace ztroskotal a místo něho přišla záplata v podobě Lisabonské smlouvy, což je pouze nouzový a kompromisní náhrada mnohem ambicióznějšího modelu Evropské federace. Jenže po 25 letech bude Evropa vypadat úplně jinak. Celý prostor Trojmoří čeká postupně renacifikace, tedy návrat nacismu a dělení obyvatelstva na pravověrné a na ty, kteří budou určeni k likvidaci.

Renacifikace Evropy je v plném proudu, odstraňování soch sovětských maršálů je jenom začátek

Postupně je možné tyto procesy už vidět, odstraňování pomníků sovětských maršálů a osvoboditelů, oslavy kolaborantů a Vlasovců, litování odsunovaných Sudeťáků, relativizace viny německé okupace, zpravodajské hry proti Rusku a znovu nasunování zbraní na ruské hranice. Je to znovu ten samý nacistický proces jako z konce 30. let minulého století. Ale tentokrát se Novou Říší nemá stát prostor Německa, ale naopak prostor Trojmoří pod kontrolou amerických nacistů, pohrobků Majestic 12. A tento nacistický prostor bude v první řadě ochraňovat zájmy Izraele. To už pražský poslanecký Knesset deklaruje dopředu. Ve druhé instanci má projekt bránit vzestupu moci Německa a vzniku Pax Germanica.

Americký projekt renacifikace Evropy pod označením Trojmoří

Německo by se totiž s pomocí ruských zdrojů stalo nejmocnější ekonomikou a zemí na světě. A Německo by svojí mocí soutěžilo o bipolární ukotvení světové vlády s Čínou. Amerika by byla odepsána, natrvalo a navždy. Proto různí Farští a další dostávají stipendia a jezdí do USA se učit, jak Číňanům, Rusům a potažmo i globalizovaným Němcům kroutit krky. Na českém lidu jim nezáleží. Proto ani nezáleží na tom, jestli nějaký český poslanec bude mít v českém Knessetu skoro rok absenci. Záleží ale na Praze a na Mah’ralu. Záleží na ochraně čepců a zástěr ve městě nad Vltavou a jámou Mah’ralu. Proto se nedivte, že hned po konci voleb odjíždí zvolení poslanci do USA a kašlou na český Knesset.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Spojené státy a jejich evropští spojenci jednoznačně prohlásili při jednání z minulého týdne, že nebudou diskutovat o ruském požadavku na nerozšiřování NATO, protože to odporuje jejich základním principům. Kolik prostoru pro manévrování zde zbývá? Proč pak tolik zbraní nastěhovali na Ukrajinu???
Jen aby bránili demogracii?

Pet.Jedna.Lenin
Návštěvník
Pet.Jedna.Lenin

Schvalne kolik absenci bude mit predseda opozice z profikorupcniho hniti, az bude jezdit s Moncou nebo Alenou v Buresaku z dotaci. Uz ted byl na dovce, polozit Palachovi kvetiny se zase bal….

konzerva
Návštěvník
konzerva

A za tohle prý chtěl Farský bojovat na okrajině? Teď bude za to bojovat v USSA.comment image

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ten člověk vypadá jako gay. A nebyl by ve STANu jediný. Takový Polčák může vyprávět. Asi pokroková strana. Jsou in.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Farský je hajzlík, co si myslí, že po volbách mu už všechno projde. Může se hluboce mýlit, ovšem to spočívá na lidech, kolik moc si toho nechají od takových vykuků líbit. Není problém psát poslancům a požadovat navrhnutí jeho odvolání. Bezpochyby oslovení poslanci si budou u voličů hájit své postavení a někdo z oslovených návrh přednese. Čím více oslovených a čím více lidí, kteří se ozvou a jeho odvolání budou požadovat, tím je větší šance na to, že při hlasování to projde. O svá koryta se totiž bojí všichni. Ovšem pokud lid drží hubu, mohou si tito hazjlové Farského typu dovolovat.

Jedna zajímavost o Polsku. myslím, že Polsko je na dobré cestě z EU odejít. Evropská komise si již asi dovolila příliš a sáhla Polsku na peníze a peníze jsou něco, o co jde vždy. EU naděla obrovské dluhy a nyní bude hledat cesty, jak právě na východních zemích ušetřit, aby zbylo jen na ně. S dotacemi na východ je konec, to pochopí i blbec. Ovšem platby, ty budou vymáhat.
Nezanedbatelný je fakt, že pár českých kreténů placených z neziskovek si šlo do Polska zademonstrovat proti provozu dolu Turow. Jen idiot si uzavřel zdroj paliva pro elktrárny, když nemá jinou možnost elektřinu vyrábět. Na pokyn EU si brzy začneme svítit očima, protože i louče produkují skleníkové plyny. Podle mě, až se vztahy Poláků s EU ještě trochu vyhrotí, udělá polská vláda v zemi referendum o vystoupení z EU. Možná si přeje i EU, aby Poláci z EU vypadlo, když situaci takto hrotí sami, nebo si prostě myslí, že na východních zemích se dá dříví štípat a pořád budou držet hubu. Ovšem pokud jde o peníze, tak bych řekla, že se hrubě mýlí celá EU.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/polsko-nezaplatilo-pokutu-evropska-komise-ji-strhne-z-dotaci-40384098

Třetí co mě dnes dostalo je nový počin vlády okolo šaškárny coronaviru. Opět bezpráví a opět o penězích. Tato vláda nepodléhá ani tomu úsloví o novém koštěti co dobře mete, je pěkně ometená již od začátku.

lidé co desítky let platili daně a zdravotní pojištění si mají platit testy za nehorázných 800,- Kč, které nepotřebují, jen jim je nařizuje vláda, a povinnost platby je z důvodu, že jsou neočkovaní. Očkovaný ovšem nic platit nemusí, ačkoliv nakažlivý a nakažený může být spíše, než neočkovaný s dobrou imunitou. jak si tohle nechají dlouho zaměstnaní lidé líbit, to nechápu, že se raději nehodí marod, než aby cvakali vládě za jejich nařízení, když už z pojištění u VZP nejde dát výpověď.
Tak si říkám, co se to s těmi lidmi stalo, kde jsou Žižkovy potomci, to opravdu budeme čekat na stav, kdy lidé v naší zemi nebudou mít co žrát, ale platit vládě nesmysli se budou pořád vymáhat, aby se lidi zvedli a vyjářili revoltu klacky.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-co-plati-od-pondeli-povinne-testy-v-praci-ve-skolach-jen-jednou-tydne-185929#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=dRkEpeTytHP-202201152141&dop_id=185929&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Včera jsem se ještě dočetla, že Janeček se prý osobně neangažuje, ale financuje některá proticovidová sdružení. Osobní účast by byla lepší, ale i tak dobré, peníze jsou potřeba.

Ať už je Farský jakýkoliv šmejd, pro mě lepší Trojmoří, než EU, zádní Evropa pro nás měla vždy jen pohrdání, vždy se nad námi cítili jako lepšolidi a dávali nám to pořádně znát po stovky let. zvláště jižní státy s tou jejich nabubřelou chlubivostí a nahými prdelemi, kdy ještě v padesátých letech neměli na vesnicích ani elektriku a o splachovacích záchodech si mohli nechat jen zdát, nad námi jen ohrnovali nos.
Stav Trojmoří pokládám za pro nás dobrý, nebo aspoň lepší, celá tahle navoněná lůza z EU, co nás tady již více jak třicet let drancuje, a přitom nás pokládá za východní verbež, by musela zkrotnout a na penězích přitlačit, když budou chtít naši elektřinu a pracovní sílu do svých montoven. Jen si myslím, že s touto Němcům a EU nakloněnou vládou to nebude snadné realizovat ani pro Amíky a že nás nebude chtít EU ze svazku jen tak dobrovolně propusti, je víc jak jasné.

Sivul
Návštěvník
Sivul

verim ze Vesmir jako takovy, se nebude na todle, jen tak divat. At se stane cokoliv…je nekonecny. Pak uz zbyva jen jedina moznost. Smrt ma totiz bratra, Čas.

Tradicionalista
Návštěvník
Tradicionalista

Nevím, co Vás překvapuje. Celá demokracie je jedna velká šaškárna. Nikdy to nikde nefungovalo, nikdy to nikde fungovat nebude a ani nemůže.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tranicionalista
demokracie v kapitlaismu je naprostý nesmysl. Kapitalismus je založen na vykořisťování člověka člověkem a na potírání základních lidských práv.

Tradicionalista
Návštěvník
Tradicionalista

Demokracie jako taková je naprostý nesmysl. V konečném důsledku je vždy fíkovým listem pro autokracii.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Démonkradecie je největší iluze,, svobody,, páchané na lidstvu, naštěstí se začíná, sice pomalu ale přeci jen lidstvo probouzet.

konzerva
Návštěvník
konzerva
4info
Návštěvník
4info

!!!!!

Zisky rostou a Big Pharma už zvedá ceny 🙂

Gravitas: How Vaccine Makers could profit from boosters and variants
Gravitas: Jak by výrobci vakcín mohli profitovat z boosterů a variant
https://www.youtube.com/watch?v=6ucuOvJOO0I
22. 12. 2021

Výrobní cena $1
Prodejní cena $30
Náklady na vývoj financované vládou
Různé ceny pro různé státy

A už se soudí kvůli patentům s vládou 😀

Smlouvy jsou tajné, případné arbitráže taky
Za bůstry chce Pfizer o čtvrtinu víc, Moderna o desetinu víc
A Pfizer CEO navrhuje budoucí cenu za dávku … $175 !!!

A ještě lahůdka o praktikách Big Pharma 😐
A o Systému fungování businessu s Jedicínou!

Gravitas Plus: How Big Pharma pushes dangerous drugs and reaps profits
Gravitas Plus: Jak Big Pharma tlačí nebezpečné léky a sklízí zisky
https://www.youtube.com/watch?v=XCciAJJMt9Q
9. 1. 2022

vese
Návštěvník
vese

Tak to jsem tady spekuloval už před rokem.
Očkované tělo to bude potřebovat, aby jakžtakž fungoval imunitní systém.
Otázka, zda to pak budou platit také pojišťovny resp. stát.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Uvažování židofašistů je směšné. Základny které se snaží vytvářet v evropě rus hravě zničí aniž by opustil své území, aby odstranil přímou hrozbu kterou se USA snaží vytvořit. A slabé NATO nedokáže zabránit tomu, aby rus obsadil východní evropu, pokud si nedá pokoj s paktováním se s židofašisty a hravě si tak vytvoří nové nárazníkové pásmo kolem svých evropských hranic. A stejně tak směšné jsou myšlenky, že NATO by tomu v evropě mohlo zabránit , či se rusku postavit. A USA si dělají marné naděje na přenesení konfliktu do evropy. A pokud konflikt vyvolají, rusko USA vymaže z mapy, aniž by opustili své území. A svět bez USA buje jen lepší.

Patrik
Návštěvník
Patrik
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Patrik
no hlavně “očkovaní” jako lidé zbavení přirozené imunity , která jim byl vymazána už první dávkou, potřebuji neustálé “přeočkovávání” a to je přesně to,co židofašistické firmy potřebovaly Zajištěný neustálý odbyt na ty sračky. A navíc v těle “očkovaných” už pracuje spik protein, který zahájil sebezničení organismu. Tomu se říká tři mouchy jednou ranou.
Za prvé zajištění odbytu na odbyt biologické zbraně vydávané za “vakcínu”, za druhé
zajištění toho nejodpornějšího výdělku založeného na ničení zdraví a zabíjení lidí, a
genocida populace ,ke které jim velí jejich zvrácené učení.