Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární...

Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární text určený 5% pacientů, ti prý nechtějí vakcínu, žerou pastu pro koně, ale souloží s prostitutkami a v závěru je lékař poslal do hajzlu, pokud přijdou do ordinace jen s bolístkou! Lidé jsou v šoku a někteří z nich již chystají podnět lékařské komoře na zahájení disciplinárního řízení. Přesto ale není jasné, jestli text na webu psal opravdu dotyčný lékař, protože by mohlo jít i o práci hackera! Právník konstatoval, že se mu nechce věřit, že by takový hnůj na webovou stránku umístil praktikující obvodní lékař!

Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární text určený 5% pacientů, ti prý nechtějí vakcínu, žerou pastu pro koně, ale souloží s prostitutkami a v závěru je lékař poslal do hajzlu, pokud přijdou do ordinace jen s bolístkou! Lidé jsou v šoku a někteří z nich již chystají podnět lékařské komoře na zahájení disciplinárního řízení. Přesto ale není jasné, jestli text na webu psal opravdu dotyčný lékař, protože by mohlo jít i o práci hackera! Právník konstatoval, že se mu nechce věřit, že by takový hnůj na webovou stránku umístil praktikující obvodní lékař!

Naprostý skandál propukl v pondělí na Kutnohorsku, kde lidé začali upozorňovat na neuvěřitelně vulgární, místy až sprostý vzkaz od praktického lékaře v obcích Ratboř a Červené Pečky nedaleko Kutné Hory, který umístil na webové stránky své ordinace. Naše redakce již lékaře kontaktovala, ale nikdo se nám zatím neozval na námi položené otázky. Na webových stránkách ordinacepecky.cz se totiž na domovské stránce lidé dočtou takové vulgarity a urážky pacientů odmítajících očkování, že se opravdu nedivíme, že někteří lidé již podle informaci podali podnět České lékařské komoře.

Čekárna u lékaře. Ilustrační foto

Lidé se neočkují, protože mnozí z nich jsou starší lidé, mají komorbidity, tedy souběžně více nemocí a očkování experimentální vakcínou jim může namísto pomoci opravdu ublížit. Pacienti mají obavy a lékař by měl svým pacientům vysvětlit, jestli je nebo není pro ně vakcína bezpečná, v jejich věku, při jejích anamnéze, odpovědně jako praktik by měl poskytnout dobrou radu pro dobro pacienta, při nejlepším vědomí a svědomí. Tak káže Hippokratova přísaha. Nátlak a nucení pacienta do přijetí léku či vakcíny proti jeho vůli a urážky pacienta jsou rozhodně v rozporu s lékařskou etikou.

Lidé upozornili na vulgární výroky na webu obvodního lékaře na adresu pacientů, kteří mají obavy z očkování

Naše redakce v žádném případě nechce dopředu bez vyjádření lékaře vyvádět z tohoto skandálu unáhlené závěry a obviňovat jej z napsání vulgárního textu, protože text na webu je celý psaný kapitálkami, tedy se zapnutým Caps Lockem, což je na internetu projevem tzv. shoutingu, tedy psaná forma křičení a hulákání na čtenáře a adresáty. Nechce se nám vůbec věřit, že takový odpad by vypustil člověk s titulem MUDr. a navíc praktik, který je v kontaktu s místními lidmi a na malých obcích, kde se všichni znají a obvodní lékař si musí pacienty předcházet a chovat se k nim s úctou, protože lékařský stav by měl být vždy garancí důvěry, serióznosti a lidského pochopení.

Pan lékař ordinuje ve dvou obcích

Podle názoru našeho právníka je obsah textu tak neuvěřitelně prostoupený pohrdáním k pacientům s obavami z očkování, že to skoro vypadá na práci nějakého hackera. Jenže, když si kliknete i na další odkazy na webu, tak i tam najdete texty psané kapitálkami, barvičkami a stejně či podobně formulovanými obraty, takže v redakci opravdu nevíme, co si o tom máme myslet.

Pokud je to pravda a lékař opravdu takto komunikuje se svými pacienty, potom naprosto nepochybně je to materiál pro disciplinární komisi České lékařské komory, protože tohle je opravdu daleko nejen za čarou slušného chování mezi lidmi, ale především za čarou lékařské etiky. Pojďme si ocitovat, co se na uvedeném webu nachází. Pro snadnější čtení jsme kapitálkový text převedli do normální větné typografie.

Obvodní lékař (anebo hacker?)… jděte do hajzlu, můžete jít k jinému praktikovi, můžu vás i odregistrovat z mé péče, chlastáte, žerete pastu pro koně, souložíte s prostitutkama

Citace:

Pokud se nedovoláte, zkoušejte, prosím, opakovaně! Nebo napište na mail. Denně volají desítky lidí, telefon zvoní prakticky nepřetržitě….

Mimořádná „dovolená“ 01.-10.12.2021 z důvodů (pravděpodobného) stěhování ordinace + zdravotní důvody, zastupuje jako vždy MUDr. Blumel!!!!!!

Otázka: Kdy budete zpátky v Pečkách? Odpověď: Až to bude hotové. Já nemám žádnou možnost to ovlivnit, záleží na řemeslnících…..

Očkování covid, chřipka, protilátky atd. V příslušných záložkách.

Testujte se sami doma antigeny, dle vývoje posledních dní to má velký smysl!!!!

Vážení naši pacienti, předem chci poděkovat 95% z vás (oprava), kteří se i za pandemie chovají slušně, ohleduplně a inteligentně. Kolegové obvoďáci napříč republikou mi můžou jen závidět!! Sami mají o poznání horší klientelu!!

Pro zbývajících 5%: Lidi kurva proberte se!!!!

1. Zdravotníci nejsou vašima sluhama. Nenapadá vás, že zatímco si sedíte někde v kanclu (nebo jinde) a řešíte píčoviny, my jsme v těch sračkách skoro 2 roky a padáme na držku? A lidem ve vašem okolí jde kolikrát o holý život? Pak chodíte otravovat k doktorům. S problémy, které kolikrát ani nesouvisí s vaším zdravotním stavem, jsou nicotné… kde je nějaká ohleduplnost, sebereflexe? Zaměstnáte mě na půl hodiny, že máte nárok na nějakou mastičku na prdel, co by vás jinak stála 100 korun? Přitom prokouříte a prochlastáte 100x tolik? Mezitím se nedovolá někdo s covidovou pneumonií a může umřít!!!!!!!

Že si platíte zdravotní pojištění (což je mimochodem zákonná povinnost) neznamená, že je zdravotnictví krám, kde si vybíráte vše, co chcete zadarmo!! Paní mi volá, že jí mám jet vyzvednout léky do Kolína, protože děti jsou zrovna v práci (oba samozřejmě autem). To jste se opravdu posrali?? Já už to prostě nehodlám tolerovat. Kdo se bude chovat jako bezohledné prase, toho vyhodím a klidně to celé napíšu na web včetně jmen! Ať vidíte, jaké máte sousedy!! Mám vysoké pojištění + paušál na dobrého právníka, tak si mě pak klidně žalujte… a poprat se umím taky!!

2. Co máte doprdele pořád s tím očkováním? Celý život do sebe sypete sračky plný chemie, éček, a antibiotik, jste tlustí jak jateční prasata, kouříte, chlastáte, jezdíte bezohledně v autě, necháte si napíchat injekce na záda, ani se neptáte, co v tom je, žerete pastu pro koně, co by odčervila celý stádo, souložíte s pochybnýma prostitutkama, připalujete si kůži v solárku, nedodržujete léčebný režim…na všechny virózy chcete haldu antibiotik, na blbej opar nejlíp antivirotika celkově…

To je jako všechno zdravý? Myslíte si, že by v USA, kde hrozí za jediné poškození zdraví miliardové soudy vypustili do oběhu něco závadného? A i kdyby – troufám si říct, že na covid + ostatní nemoci, které se nemůžou řešit kvůli zahlcení špitálu umře násobně víc lidí!!!! Nejde přeci jen o vás, ale hlavně o ostatní! Že se může někdo nakazit a umřít i přes očkování ví i už i pomeranč. Že nemoc Přenáší i očkovaní rovněž. Jde ale hlavně o virovou nálož. Čím více toho své babičce (nejen) přinesete, tím větší pravděpodobnost, že proletí komínem!! Jistě vám poděkují i ti, co nyní trpí jako psi s rozpadlou kyčlí a na opiátech čekají na operaci… lidi s rakovinou, kterým se nedostane včasné diagnózy… s mrtvicí, když všechny JIPky budou covidária…

Demokracie je zjednodušeně právo většiny. Novou vládu nám snad také nyní neskládají komunisti? I náš vzor a největší demokracie na světě USA zavádí tvrdá opatření (viz např. New York), nyní i Rakousko…

Máte plnou držku vlastní svobody. Ta ale končí tam, kde začíná svoboda druhého!!!! Stačí přeci selský rozum, nemusíte dokola papouškovat všechny píčoviny z internetu!!! Co je to za frajeřinu, z principu odmítat to, o čem vím velký hovno? Proč si nesrovnáte incidenci u nás a ve srovnatelně velkém Portugalsku? Nebo nekouknete na stránky americké CDC? Čelíme 5. vlně. Máme zkušenosti, máme prostředky… a je to ještě horší… smutné… lidi i vláda na tom mají stejný podíl…

Pokud s námi nejste spokojeni, proč nepřejdete k jinému PL? Nikdo vás nedrží, naopak!! Dovoluji si ještě upozornit, že i my máme zákonné nástroje pro odregistrování (ukončení péče o pacienta). Takže na závěr: řešíme jen stavy akutního ohrožení zdraví, či života z důvodů covidu i všech ostatních onemocnění + masivní očkovací kampaň a zajištění pravidelné medikace. Cílem je zachránit co nejvíce lidských životů!! S „s drobnýma bolístkama“ za tohoto stavu běžte laskavě do hajzlu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MUDr. Štěpán Juška, PL Červené Pečky a Ratboř

Může lékař vyhrožovat lidem v obvodu vyhazovem z kartotéky a zrušením registrace lékařské péče?

Jak sami vidíte, lékař v závěru dokonce pacientům pohrozil zrušením zdravotní péče, a to způsobem, který je opravdu na hraně vyhrožování. Je sice pravda, že lékař může pacientovi zrušit registraci, ale pouze za vyjmenovaných podmínek, které jsou ošetřeny zákonem a rovněž předpisy o poskytování zdravotní péče. Právník k tomu dodává: Nelze pacienta v obvodu odregistrovat jen proto, že pacient má strach a obavy z bezpečnosti vakcíny. Odregistrování je možné v případě, kdy pacient se odstěhuje mimo obvod lékaře, ale karta zůstává u původního lékaře. Lékař není povinen mít registrovaného pacienta z jiného obvodu.

Kopie webové stránky

Odregistrace je možná během výkonu trestu, kdy je člověk ve vězení a karta pacienta se převede do vězeňské nemocnice. V extrémním případě lze pacienta odregistrovat, pokud soustavně a dlouhodobě zneužívá lékařskou péči obvodního lékaře a toto zneužívání je lékařem postoupeno pojišťovně, která zahájí vyšetřování.

Pouze v případě, kdy se prokáže, že pacient např. simuloval a vymýšlel si nemoci, může být lékaři uznáno právo na odregistraci pacienta, ale pouze v případě, že je pacientovi náhradou přidělen jiný obvodní lékař. Zbavit se pacienta v obvodu rozhodně není jednoduché a je vyloučené z důvodu, že pacient nesouhlasí s podáním vakcíny, ať už jsou pacientovy důvody a obavy jakékoliv.

Lidé vidí, že vakcíny nefungují, neposkytují imunitu, ani bezinfekčnost a dokonce končí v těžkém stavu na JIP. To nejsou dezinformace, pane doktore, to je pravda, před kterou nejde schovat hlavu do písku

Jak nás upozornil do redakce náš kolega lékař, vakcíny nejsou léčiva, ale jde o profylaktické látky, které mají poskytnout imunitu, což v případě těchto vakcín je sporné, protože imunitu zjevně neposkytují, ani bezinfekčnost, pouze některým lidem zmírňují nákazu a průběh nemoci, ale ne všem, protože v českých nemocnicích na JIP v této chvíli leží v kritickém stavu skoro polovina pacientů z řad plně očkovaných osob. A nejhorším příkladem je Izrael nebo Singapur, kde je dokonce naočkováno přes 95% populace, ale nyní tam raketově narůstají čísla nakažených a nemocnice jsou plné očkovaných pacientů.

Počet očkovaných a neočkovaných na českých JIP

Nelze se divit, že někteří lidé nemají ve vakcíny důvěru, jestliže neposkytují ani imunitu, ani bezinfekčnost, a ani nezaručují, že člověk neskončí na JIP. Rádi bychom v redakci věřili, že ten text na lékařově webu je dílem hackera, ale obáváme se, že je velmi pravděpodobné, že je to skutečný text od pana doktora. Kdyby šlo o fejk a podvrh, webové stránky by už dávno byly mimo provoz a na webu by byla omluva a vysvětlení. Pokud dostaneme odpověď od pana doktora, doplníme tento článek o jeho reakci.

Dezinformace o žalobách a miliardových soudech v USA, pokud by vakcíny byly špatné

Závěrem ještě poznámka pro pana doktora, resp. pro autora textu na zmíněném webu. Pokud jde o miliardové žaloby na farmaceutické společnosti v USA, tak ty se týkají pouze léčiv, ale nikoliv profylaktických produktů. Farmaceutická lobby v USA protlačila v polovině 80. let v USA federální zákon, které vylučuje vakcíny a profylaktické látky ze žalob. Naposledy to potvrdil [1] Nejvyšší soud USA v roce 2011 v kauze židovské rodiny, konkrétně rodičů Russella a Robalee Bruesewitzových, kteří žalovali farmaceutickou společnost Wyeth Inc. za doživotní poškození jejich batolete, dcery Hannah, která ochrnula po aplikaci DTP kombo vakcíny proti záškrtu, tetanu a černému kašli.

Dcera ochrnula a došlo k odumření části mozku s celkovou paralýzou. Dítě bude odkázáno na doživotní péči rodičů. K poškození dítěte došlo už v roce 1992. Soudy se táhly léta. Nejvyšší soud v roce 2011 rozhodl, že dcera nemá právo na odškodnění, protože v USA podle zákona National Childhood Vaccine Injury Act z roku 1986 požívají farmaceutické společnosti indemnitu, tedy nežalovatelnost za poškození nebo případné smrti očkovaných osob. Navzdory názvu zákona se indemnita vztahuje i na vakcíny pro dospělé.

Budova amerického Nejvyššího soudu

Američané nemohou žalovat farmaceutické společnosti za škody způsobené vakcínami [2], ale mohou si požádat o kompenzaci od americké federální vlády v rámci programu Vaccine Injury Compensation Program. Tento program ale není nárokovým titulem a není poskytován automaticky, přičemž může být předmětem soudního sporu další dlouhé roky. Kompenzační žaloby na federální vládu USA, která program zastupuje, se nezřídka táhnou u soudů dlouhé roky.

A přesně totéž bylo schváleno Evropskou komisí minulý rok v Bruselu, kdy farmaceutické firmy z USA a Velké Británie dostaly od Evropské komise záruku indemnity na covidové vakcíny. Psali jsme o tom zde. Případné kompenzace budou nenárokově hradit poškozeným občanům jejich vlády. To jenom na vysvětlení, aby pan doktor nešířil mezi svými pacienty dezinformace o tom, jak snadno lze v USA farmaceutické firmy žalovat za špatné vakcíny. To je dezinformace, v USA nelze žádnou farmaceutickou firmu žalovat za poškození z vakcín, pouze z léčiv.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Suudruhovnja zo západu CELÍ SVĚTDO = BALI”

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Je to debil no, Sam tu srakcinu ma nebo enema?? 😑😐🤔😬😷

Seulbitsson
Návštěvník
Seulbitsson

Behem minuty jsem overil zda to je on, zavolal jsem na 602 814 801 a pan Juska rekl, ze ten sprosty text napsal on a co jako. Tak jsem mu rekl, ze USA a zdravi plete pate pres devate, necht si rika za sebe, ze je USA vzor, ale nerika, ze je to nas vzor, protoze nas vzor to urcite neni ani ne pulky sveta, co zna co je za zlo USA politika, nerikam, ze lide, kazdy clovek je jedinecny a jsou jiste i dobri lide tam, ale politika.

Tohle neni doktor, je to blazen, budto je prepracovany nebo bere drogy. Mela by ho okamzite lekarska komora zbavit opravneni a mel by nastoupit lecbu. Tot muj nazor podle toho, co pise a jak mluvi opile.

jan_kristof
Návštěvník
jan_kristof

Ach jo! Ja som síce neanalyzoval štatistiky, len viem, že ľudia sú strašní sebci a o tom ten článok je; že to niekto nepochopí iba o niečom svedčí…

CMF
Návštěvník
CMF

Pokud se podíváte do revize webu, tak ten spodní text, ač to není na výstupu vidět, se liší. Má totiž jiné, řekněme pouze základní formátování. Takže jsou víceméně dvě možnosti. První je, že o web se mu někdo stará a lékař nebo někdo kdo má přístup to tam dal sám aniž by věděl jak to správně udělat. Tou druhou je, že web někdo hacknul. Asi by to nebylo nic těžkého. Web nemá ani SSL certifikát co se dá získat zdarma a lze tedy i pochybovat, že má i nějakou sofistikovanou ochranu proti útoku. Ovšem jak to doopravdy je si netroufám říci, obojí je možné.

jan_kristof
Návštěvník
jan_kristof

Vážení, prečo by to mala byť nehoráznosť? Konečne niekto všetkým dnešným “inteligentom” s internetovými vedomostami napísal PRAVDU! Iba opísal sebecké a egoisticke správanie tých 5% rozmaznancov. Ako sa hovorí, pravda bolí, že???
Lekár SK.

karol
Návštěvník
karol

“Myslíte si, že by v USA, kde hrozí za jediné poškození zdraví miliardové soudy vypustili do oběhu něco závadného?” – výrobca za vakcínu neručí – podpisuješ dobrovolnosť – týp pádom ani zo životnej poistky nedostaneš nič…

rytier
Návštěvník
rytier

ano, kovid nepatri do poistneho krytia. Pretoze ide o exper. latku.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Dej si patou davku zklapni pysk ty murdlante.

rytier
Návštěvník
rytier

Ono je pravda, ze spusta ludi chodi k lekarom s drobnostami….
Ale na druhej strane, je dokazane ze ten bordel vax. robi zasadne zmeny v krvi. To sa uz vie napriec celou EU.
SK, CZ, AT, DE, ITA….tam robili testy, o ktorych som sa docital. Vsade su vysledky rovnake. Zmeny krvi.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Mám za to, že takto si svoje klienty vychovali sami lékaři. Známe to z čekáren. Jsou tam spořádaní a trpělivě čekající, přijde ženština v domácím oblečku, asi má venku i pejska… a hnedle klepá na dveře ordinace a ostatním říká, že se jde jenom pana dochtora na něco zeptat. Říkám jí, ale to jsme tu všichni, ale říkám to jenom já, ostatní mlčí. Z ordinace vychází pacient a nedočkavá vchází a je jí vyhověno!!! Násobte takovou situaci číslem X a násobte počtem ordinačních dnů, týdnů… a už je neumravníte.
Sestra otevírá dveře ordinace a hnedle je obklopena poblíž stojícími, sedícími – nehledí na pořadí příchodu do čekárny, mají lepší pozici, zdravější nohy… Opět jsme to my, co jsme s elementární slušností – víte kde… Tak si nebudu stěžovat na lékaře, vždyť to jsme my, kdo stojí za *** a hodně velké a je úplně jedno, zda je či není autorem toho blábolu.
Je hodně ordinací praktiků, co tam stojí, že jsou lidé a potřebují se také někdy napít, najíst, vyčůrat…
Nelze si nevzpomenout na regulační poplatky. Ono 30,– Kč dá každý pacient, ale důchodci, co za den vymetli 3-4 lékaře, to už zvažovali, proto jich ubylo v ordinacích.
Na maloměstě JZ Vysočiny byly na dveřích ordinace srdcervoucí sdělení lékaře, jak on musí vybírat regulační poplatky, jinak bude pokutován… Ze skromnosti sobě vlastní už ale nenapsal, kdy se poplatek vybírá, tak vybírali všichni a furt. Ve vedlejší ordinaci lékařky se proháněl její yorkšír… se svojí mikrobiální polévkou… Pan lékař “přehlédl” palcové písmo Alergie na PNC a důvěřujte svému lékaři, až když jsem se začal dusit, přečetl jsem si příbalový leták. A změnil jsem lékaře. Krom toho, zde na maloměstě vládne komplot jako prase. Právo vybrat si svého lékaře tu nic neznamená. Pracujete u …, tak budete chodit k tomuto lékaři, jiného zaměstnavatel neuznává.
Jo pohraničí je pohraničí. Jsou místa v této pidizemičce, kde i 75 let po II. světové můžete inkasovat těžký civilizační šok.
Závěrem se zmíním o tzv. rabovacích gardách, co vykrádaly opuštěná stavení po odsunutých Němcích. Jenomže ti rabující mohli být i “spořádaní” občané sousední vesnice, co nebyla postižena vysidlováním…
Všechno se vším souvisí. Na vině je vždy člověk, nikdo jiný.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ještě jste nezařadil do výčtu povodně, suchá léta, studené zimy, Bílou Horu, Lipany, americké nálety na česká a moravská průmyslová města poté, co němečtí nacisté jaksi nevyhráli světovou válku, poválečný rozval průmyslu, jehož následkem bylo znárodňování a vláda jedné strany…dějiny jsou potvora, která se vrací, dnes ovšem o několik levelů výš, kdy válčíme s nepřítelem, který není za dveřmi, ale už uvnitř a takoví doktůrci jsou toho příkladem.
Jestli jste chtěl naznačit, že lékaři jsou chudáci, které šikanují babky v bačkorách, které neplatí regulační poplatky, tak si počkejte. Budou nejen ty a ještě i vy vyrazíte místo léčení od takovýchto humanistů na louku se napást pampelišky a řebříčku a na různé kokovidy budete pít domácí sirup z jitrocele. Na bezplatné lázně si už nikdo ani nevzpomene, ty budou jen pro “elitu”, která si teď ovšem dává pozor, aby lidí, co něco pamatují, nebylo tolik, aby je mohli ohrozit.

angel
Návštěvník
angel

Dášo : je to takový velký problém pobrat co v příspěvku stojí ???

Aleš nikoho nebrání, jen píše o holé skutečnosti …

ach jo !

nebylo by lepší ve 2 hodiny a55 minut raději spát a nechat mysl odpočívat ?

Krkowitz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMlowitz

ZTakže až se bude i řádně lečit lege artis a nejen podle EUro-říšské ANTI-COVIDové rasové higieny očkovat EXPERIMENTální mRNA tak máte všicni pravdu
Zažil jsem že jsem byl po 13 letech urgencí na hodně divnej kašel s neuro komplikacema až do KO stavů , ale kvuli vykašlávaní krve logicky krku poslán ke krčnimu ale jim hned zas odeslán na plicní kde jsem byl z jejich vůle 6krát během 3 týdnů a vzorky chrchle odbně odnes do laborky věřte nebo ne ani tam neoběvili závažnou velmi infekční bakterialní plicní chorobu a věřte nebo ale doktorka ješ to našla v krvi antibiotiky ale sama nenpsala a imnuložka plicního zděli že jsem si pozítvní výsledek z krve spůsobyl zámněrně aby mně museli konečně lečit lege artis a že jsem je v životě stejně už jistě jednou dostal a k lečbě nevidí proto důvod aby pak lstí do mně narvala první dávku antibiotiky ale napsané na krátkou dobu ješ jsem během těch let ale takhle mněl a nic dobrého to nepřieslo a tam bych oponoval zas já místoto toho jsem platit furt 30 a podotýkým byl už mněsíc a půl na neschopence jelikoš nebyl schopen kvůli dech ani chodit

tchich
Návštěvník
tchich

Gravitas: Revealed: How Pfizer blackmails countries for shots
https://www.youtube.com/watch?v=nYIJxoh7gqw

jorg
Návštěvník
jorg

Izraelci schvalili ockovani deti od 5 let. Ceka se uz jen na dodavku vakcin v pristim tydnu, aby se na ta neboha pacholatka mohli vrhnout s jehlou.
Znamena to, ze bude vyhledove lockdown i pro nenaockovane deti?
Dnes pritom sami informovali o tom, jak rychle “vyprchava” ucinnost vakcin – studie na 1,3M lidech ukazala, ze ubytek ochrany po ockovani nezavisli na veku. A efekt vakcin mizi pomerne rychle, protoze podle studie lidi naockovani pfizerem v lednu a unoru, meli uz v cervnu o polovinu (51%) nizsi ochranu proti viru nez ti ockovani v breznu a dubnu!
Jestli to chapu spravne, tak kdyz vek nehraje roli, tak vakciny “rychle” vyprchaj i u 5ti letych deti a ty budou proto potrebovat pravidelnou posilujici davku.
A asi ani tim to neskonci…
Obavam se, ze se budeme brzo opicit po nich.
https://www.jpost.com/health-and-wellness/coronavirus/no-matter-how-old-you-are-two-shots-of-pfizer-vaccine-dont-last-study-685141

Uďo
Návštěvník
Uďo

https://youtu.be/11PG9x97Hao?t=38
mrdka dochtorská herr kubek a jeho názor na to zda se ON nechá očkovat , prej ne, prej neni pokusnej králík…. a co chce pro nás dnes ? …
svině zaplacená

Uďo
Návštěvník
Uďo

eště lepší , kubek take two 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=LFwNfFgB13c
prosím dokoukat, je to móc poučné

Ladary
Návštěvník
Ladary

Tak už je to tady, Slováky nepustí ani nakoupit

Do nákupních středisek, aquaparků, wellness center a ubytovacích zařízení budou moci podle slovenského premiéra Eduarda Hegera vstupovat pouze očkovaní a ti, kteří covid-19 prodělali. Vstup na hromadné akce by měl být povolen pouze očkovaným.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-covid-vlada-omezeni-neockovani.A211116_182639_zahranicni_kha