Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate!...

Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate! Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!

Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate! Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!

Jeden z našich čtenářů, který v komentářích informuje o zajímavostech a novinkách, nás upozornil na mohutný skandál a spiknutí, k jehož odhalení došlo před několika týdny na americkém internetu a dopady tohoto odhalení jsou přímým důsledkem procesů QAnon vedoucích k demaskování tzv. washingtonské bažiny. Pan Radek nám posunul několik zásadních podkladů a protože nemá čas sepsat článek sám, rozhodl jsem se, že tuto zásadní kauzu rozpracuji sám a seznámím vás s naprostou šokující realitou, která se odehrává hluboko v králičí noře amerického Deep State.

Skandál pouze ukazuje, že kauza Pizza Gate před 4 lety, o které jsme psali zde, byla jen slabým čajíkem, který odhaloval jen trochu a dával tušit pouze mohutný rozsah spiknutí světových elit sdružených okolo Kabaly a rituálů zneužívání, znásilňování a dokonce i krevního obětování unesených a zmizelých dětí různého věku, od kojenců až po teenagery.

Wayfair – Obchod s nábytkem

Před měsícem se na internetu rozhořela “konspirační teorie” ohledně nábytkářské a home stylové firmy Wayfair, kterou odstartoval 14. června příspěvek na internetové platformě Reddit, který tam vložila uživatelka vystupující pod nickem PrincessPeach1987 a upozornila uživatele Redditu na divnou věc. Její postřeh se týkal úložných skříní prodávaných firmou WFX Utility na prodejním portálu Wayfair za astronomické a naprosto přemrštěné ceny v rozmezí 12 700 – 14 500$. Tyto skříně jako položky mají navíc bizarní rozlišovací jména jako “Neriah” a “Yaritza, což není zrovna obvyklé pro pojmenování průmyslových skříní v USA.

Webový portál na prodej nábytku nabízel šatní skříně za cenu osobního automobilu pojmenované po zmizelých amerických dětech v pátrací databázi Amber Alert

Uživatelka, která příspěvek vložila, sdělila, že je zapojena do organizace, která pomáhá obětem obchodování s lidmi, a že v tom vidí možné skryté obchodováni s dětmi. Ve stejném vlákně redditor s nickem Forsaken-Clock napsal, že položky nahlásil horké lince pro obchodování s lidmi, a že případ byl údajně otevřen. Přibližně šest hodin po zveřejnění příspěvků na Redditu byly všechny zveřejněné položky na Wayfair online obchodě odstraněny, i když na tyto stránky bylo stále možné vstoupit prostřednictvím mezipaměti Googlu, tzv. Google Cache.

Předražené skříně, ale momentálně na slevě! Wayfair to omluvil chybou softwaru, ale povšimněte si názvů těchto skříní.

Tato konspirace se rychle virálně rozšířila a byla sdílena na Twitteru, Instagramu a YouTube. Celá tato kauza “Wayfair Gate” byla odstartována kvůli tomu, že uživatel, který hledal úložné skříně nejprve podle ceny, narazil na neuvěřitelné přemrštěné ceny. Řekněte sami, koupili byste si skříňku z plechu a dřevotřísky do bytu za cenu auta nižší střední třídy zhruba okolo 320 000 korun? Samozřejmě, že to bylo divné. Vypadalo to jako chyba v systému, jenže pozor, takto přemrštěné ceny nebyly u veškerého zboží, jenom u některých vybraných kusů nábytku, a pouze u toho nábytku, který měl divné a poněkud zvláštní pojmenování.

Wayfair omlouval přemrštěné ceny chybou softwaru a názvy nábytku prý určoval také počítač. Jenže, potom to přišlo, lidé našli i předražené polštáře za 10 000 dolarů a také pojmenované po zmizelých dětech

A to nebyla jediná podivnost. V nabídce totiž byly naprosto identické skříně, úplně stejné, stejný model, ale jedna skříň měla cenu normální v řádu desítek dolarů, případně pár stovek dolarů, ale hned vedle byla ta samá skříň za 14 000 dolarů. Tyto položky jsou tudíž podezřelé hned z několika důvodů. Zaprvé se jeví jako hrubě předražené ve srovnání s podobnými položkami a za druhé, několik položek mělo přesně stejný obrázek a stejné specifikace, ale s různými cenami a názvy položek. Navíc názvy položek se shodovaly se jmény skutečně zmizelých dívek v pátracím americkém systému Amber Alert.

Další předražené skříně za cenu osobních aut.

Samozřejmě, že okamžitě přišla obrovská vlna americké cemperizace a fact checkingu, aby se uhasil požár. Mainstreamová média vykreslila tuto kauzu jako uměle vyvolanou nějakým známým aktivistou a fandou QAnon. A prý pokud jde o to, proč jsou některé položky pojmenovány podle dětí, tak je to kvůli tomu, že společnost Wayfair prý používá algoritmus k pojmenování svých produktů, a že ty přemrštěné ceny byly způsobené softwarovou závadou. No, tak to určitě, jak říkají s oblibou čeští fotbalisté, tomu tak budeme věřit. Jenže, jak příběh nabíral na energii, objevily se na online obchodě Wayfairu další podezřelé produkty jako předražené polštáře v hodnotě 10 000 dolarů! Ano, čtete správně, prošívaný polštář za cenu auta!

Porovnání názvů předražených skříní s databází pohřešovaných dětí v USA.
Zakladatelem a šéfem Wayfair obchodu je ředitel bostonské Federal Reserve Bank! Ty vole, to nevymyslíš!

Bylo tedy zjevné, že obchod Wayfair prodává extrémně předražené kusy zboží, které jsou prý čistě náhodně pojmenovány podle zmizelých dětí v americké národní databázi Amber Alert, která vede databázi zmizelých a pohřešovaných dětí v USA. A tak lidé na Redditu začali prověřovat pozadí této firmy Wayfair. A co bylo zjištěno, to s vámi doslova otřese a zbourá všechny iluze takovým způsobem, že už nikdy v životě nebudete věřit žádným cemperizačním výrokům o konspiracích a hoaxech, protože důkazy okolo Wayfair jsou tak tvrdé a děsivé, že to otřese i silným chlapem.

Niraj Shah – Výkonný ředitel a zakladatel Wayfair a od roku 2017 ředitel bostonského FEDu.

Generálním ředitelem Wayfair je jistý Niraj Shah, který kromě jiného založil nadaci Shah Family Foundation, která v oblasti města Bostonu financuje mládežnickou organizaci Boys & Girls Clubs of America, která je mediálně spojena se stovkami případů týrání dětí. Jenže, tento nenápadný Indo-Američan a CEO Wayfair se stal v roce 2017 ředitelem [1] Federal Reserve Bank (FED) v Bostonu. A to je šok a současně neuvěřitelné chucpe, když si uvědomíme, že jeho firma Wayfair omlouvala přemrštěné ceny nábytku chybou v softwaru a tím pádem i bordelem ve svém skladovém účetnictví.

A tomu máme věřit, když přitom samotný šéf Wayfairu je ředitelem FEDu v Bostonu a máme věřit, že takový člověk je tak neschopný, že si nevšimne, že na webu svého obchodu prodává plechové a dřevotřískové skříně za cenu osobního automobilu, a že mu nesedí skladové účetnictví? Éto děbil? To je typické chucpe, když si uvědomíte, že někdo takový je ředitelem FEDu v Bostonu. Jenže, pojďme se ještě na okamžik vrátit k té mládežnické organizaci Boys & Girls Clubs of America.

My jsme jedna rodina? Nadace ředitele bostonského FEDu a Wayfair sponzoruje mládežnickou organizaci pro nezletilé chlapce a dívky, kterou před desítkami let pomáhal v USA zakládat dědeček Jeffreyho Epsteina!

Tahle mládežnická organizace se dříve jmenovala Boys Clubs of America a v jednotlivých amerických městech její pobočky zakládali jiní lidé, jejich seznam však odhalí jedno velmi povědomě znějící jméno. Pobočku této organizace v Chicagu ve státě Illinois totiž zakládal jistý Julius Epstein [2], který se narodil 18. října 1882 v carském Rusku. V historických podkladech se nám podařilo o něm zjistit, že byl chasidský Žid. Tento Julius Epstein emigroval do USA a měl syna, který se jmenoval Seymour George Epstein a narodil se 4. prosince 1916.

Polštář za skoro 10 000 dolarů pojmenovaný po zmizelé dívce ze Severní Karolíny.

A tento Seymour Epstein měl potom také syna, který se narodil 20. ledna 1953 a ten dostal jméno Jeffrey Edward Epstein. Přesně ten Epstein, který prý 10. srpna 2019 spáchal sebevraždu v cele v New Yorku poté, co byl obviněn z organizování mohutného pedofilního ringu. Takže, Epsteinův dědeček zakládal v Chicagu chlapecký klub Boys Clubs of America, jehož pobočku dnes v Bostonu sponzoruje nadace Niraje Shaha, současného ředitele bostonského FEDu a provozovatele tržiště Wayfair, kde se objevují astronomicky předražené kusy nábytku pojmenované šokující shodou prý náhod po zmizelých dětech, které jsou v pátrání policie. Éto děbily?

Ten samý polštář, za stejnou šílenou cenu, ale pojmenovaný po jiné zmizelé dívce.

Vidíte to? Kruh se opět uzavírá a znovu vede k Jeffreymu Epsteinovi a jeho židovské rodině. V tomto pedofilním ringu najednou vidíme i firmu, kterou založil a provozuje současný šéf oblastní banky FEDu v Bostonu. A co to je? No, to je důkaz, proč Jeffrey Epstein musel zmizet minulý rok v srpnu. Teď máte přímo na talíři důkaz toho, proč Epstein nesměl jít před soud a proč nesměl mluvit, takže vidíte, jak daleko zasahuje pedofilní ring Jeffreyho Epsteina.

Informace o Niraj Shahovi a Jeffreym Epsteinovi

Jenže, tato stopa není jediná. Celá společnost Wayfair, která se maskuje jako prodejce nábytku a příslušenství do domácnosti, má totiž ve své správní radě opravdu velmi zajímavé postavičky, byla by chyba si myslet, že tato společnost Wayfair je personálně zajímavá jen osobou CEO, který shodou okolností šéfuje pobočce FEDu v Bostonu. V představenstvu Wayfair se totiž nachází i jistá dáma, která se jmenuje Andrea Jung [3]. Pokud jste toto jméno neslyšeli, potom je to velká chyba. Tato žena je totiž jednou z nejmocnějších globalistek na této planetě a hádejte, na koho má napojení?

Ve správní radě Wayfair po boku ředitele bostonského FEDu je členka správních rad Apple, Rockefeller Capital Management a držitelka ceny Clinton Global Citizen Award

Od roku 1999 do dubna 2012 působila jako generální ředitelka společnosti Avon a od roku 2001 do prosince 2012 byla předsedkyní. Jako první žena v roli generální ředitelky a předsedkyně společnosti Avon byla Andrea Jung také první ženou, která byla předsedkyní sdružení Cosmetic, Toiletry & Fragrance Association a jako předsedkyně Světové federace asociací přímého prodeje. Úsilí Andrey Jung bylo oceněno nadací Clinton Global Initiative, která ji v roce 2010 ocenila cenou Clinton Global Citizen Award za její vizionářské vedení při řešení naléhavých globálních výzev. Andrea Jung je absolventkou Princetonské univerzity, je členkou správní rady společností Apple Inc., Unilever, Rockefeller Capital Management, Wayfair Inc. a JUST Capital. Dříve působila v představenstvu General Electric a Daimler AG.

Andrea Jung
Podíl 46% akcií ve Wayfair drží investiční holding Soros Fund Management LLC

Jenže, to není všechno, kdo stojí za společností Wayfair. Minulý měsíc uniklo do médií, že George Soros je ve skutečnosti velkým akcionářem Wayfair a má 46% akciový podíl [4] v této firmě, která prodává předražené plechové a dřevotřískové skříně pojmenované po zmizelých dětech v ceně nového auta. Tento podíl drží ve firmě skrze svoji společnost Soros Fund Management LLC. Jenže, to všechno není zdaleka tak hrozné jako to, co vylezlo na povrch okolo dešifrovacího modelu, jakým způsobem vysoké pedofilní elity Deep State nakupují a kontrolují toto nabízené “zboží”, které na Wayfair nabízela společnost WFX Utility.

George Soros
Tom Hanks již v roce 2016 prozradil dešifrovací systém, jak si prohlížet zašifrované “zboží” zamaskované za nábytek a polštáře

Již v roce 2016 totiž americký herec Tom Hanks na svém Instagramu uveřejnil podivnou fotografii, které rozuměli jen členové pedofilního ringu Jeffreyho Epsteina a zasvěcenci okolo Pizza Gate. Jednalo se totiž o fotografii dlažby chodníku, na kterém je křídou napsané “SRC USA”, vedle je kus špagátu připomínajícího smyčku provazu a vedle toho leží rukavice [5]. A co to má znamenat?

Fotografie pořízená v roce 2016 Tomem Hanksem

Lidé na Redditu totiž zjistili zajímavou věc, že lidé s IP adresami v Mexiku hlásí, že když jdou na ruský vyhledávač Yandex a zadají vyhledávání ve tvaru SRC USA a následované produktovým referenčním číslem (SKU) předraženého nábytku z Wayfair, vyhledávač Yandex zobrazí fotografie malých dětí ve spodním prádle. Fungovalo to pouze na mexickém internetu, výsledky hledání v Evropě tomu již dnes v pondělí 3. srpna neodpovídají a je možné, že Yandex již hledání těchto řetězců vynuloval i v Mexiku a vrací jiný obsah.

Co se objeví uživatelům vyhledávače Yandex po zadání kódu podle návodu Toma Hankse?

Globalisté napnuli veškeré síly a snaží se všechny stopy co nejrychleji odstranit a zamaskovat, ovšem pouze se ukázalo, že obchod s dětmi se neodehrává na nějakém Darknetu, jak si někdo myslí, ale probíhá skrytě přímo na veřejném internetu a pokud znáte tajné kódy, znáte poznávací znamení, tak si přímo na internetovém obchodu, který prodává nábytek, můžete koupit nezletilou dívku nebo chlapce ke zneužívání. Některé děti, podle nichž byl nábytek pojmenovaný, se již podařilo nalézt, jiné se stále pohřešují.

Pojmenování nábytku po zmizelých dětech není chyba softwaru, je to odhalený systém popisu pohlaví, věku a rasy nabízeného “zboží” na webu. A s kým je jedna ruka Ghislaine Maxwellová, manažerka Jeffreyho Epsteina?

Společnost Wayfair podle všeho měla systém, který umožňoval dodavatelské společnosti WFX Utility, aby umisťovala do online katalogu nábytkářského webu nabídky na děti maskované za předražený nábytek. Dopředu bylo připraveno opatření, že pokud dojde k provalení tohoto obchodování s dětmi, společnost to svede na softwarovou chybu, že kusy nábytku a polštářů byly předražené omylem. Je to dokonalé maskování, protože prodávat předražené zboží není v USA nijak podezřelé a není to ani trestné.

Pokud ale někdo nakoupil takto drahou skříň, existovaly podle všeho mechanismy, kdy byl zákazník kontaktován smluvenou šifrou, kódovým dotazem na email, a dítě bylo doručeno jen v případě, že kódová odpověď klienta seděla podle dohodnutého code booku. Pokud se našel nějaký idiot, že nakoupil enormně předraženou skříň, tak mu prostě přišla domů jenom ta skříň. Systém byl vymyšlený dokonale. A když zavrtáme ještě hlouběji do králičí nory, najdeme tam pravou ruku Jeffreyho Epsteina, jeho bordel-mamá a manažerku Ghislaine Maxwellovou na společné fotce s provozním šéfem a členem správní rady Wayfair Billem Hutchersonem. Ano, kruh se nám uzavírá!

Pravá ruka Jeffreyho Epsteina, manažerka bordelu Ghislaine Maxwell s Billem Hutchersonem, kterým je provozním ředitelem ve Wayfair

Pokud by tento obchod s dětmi probíhal na Darknetu, okamžitě by se to provalilo, protože Darknet sleduje FBI v podstatě 24 hodin denně. Největší tma je tak přímo pod lampou, prodávat děti maskované za předražené skříně, to je naprosto geniální, a když se to provalí, pokaždé to mohou svést na technickou a softwarovou chybu, že špatně nasadili cenu na produktu, ale velkým průserem je a zůstává to pojmenovávání těchto předražených produktů po zmizelých dětech. To prostě je průser, který je usvědčuje.

V roce 2015 v červenci se Niraj Shah a jeho žena Jill zúčastnili miliardářské konference v Sun Valley, kde nechyběl ani Mark Zuckerberg Bill Gates, Harvey Weinstein nebo Jack Dorsey. Jinými slovy, lidé, kteří stojí za obchodem s dětmi maskovaným za omylem předražený nábytek pojmenovaný prvoplánově po pohřešovaných dětech v USA, jsou všechno členové Deep State a zasvěcenci Satanovy synagogy.

Pojmenování předraženého nábytku po pohřešovaných dětech je opravdu totální přešlap a pouze to ukazuje na jejich nosaté sebevědomí, že oni jsou si tak jistí svojí beztrestností, že si ani nedávají pozor a rovnou pojmenovávají své maskované zboží jmény zmizelých dětí. Podle všeho se obchod vůbec netýká zmíněných zmizelých dětí, ta jejich jména jsou pouze podle všeho ilustrační, která znalému klientovi dávají vodítko, aby věděl, jestli je to chlapec, dívka, jaká je barva vlasů, věk apod. Samotný náhled na “zboží” potom probíhal na ruském Yandexu skrze SKU kódy a klíčové heslo SRC USA (Source USA = Zdroj USA) doplněné o SKU kód předražené skříně, polštáře, závěsu do koupelny atd.

QAnon zahájil před americkými volbami brutální sérii odhalování Deep State, máme se na co těšit, toto je pouze začátek

Nosatý Deep State tak krade děti gójů, zneužívají je, znásilňují je, obětují je v krevních rituálech Kabalah, obchodují s nimi a prodávají je na otevřeném internetu jako kusy nábytku nebo vybavení do domácnosti. A kde se tyto obchody dějí, zeptám se vás pro kontrolu ještě jednou? Probíhají tyto obchody potají někde na Darknetu, pod rouškou anonymity a za pomoci šifrování a kryptování?

Ne, děti se prodávají maskované jako nábytek v internetovém obchodě, který založil současný ředitel FEDu v Bostonu a v jehož správní radě sedí bývalá šéfka Avonu, která získala ocenění od nadace Hillary a Billa Clintonových, kde v téže radě sedí provozní ředitel, který je jedna ruka s Ghislaine Maxwellovou, manažerkou Jeffreyho Epsteina, a kde jedním z největších akcionářů tohoto obchodu s nábytkem je George Soros skrze jeho Soros Management Fund LLC. A zakladatel a šéf tohoto obchodu sponzoruje přes svojí nadaci mládežnickou organizaci pro nezletilé chlapce a dívky, kterou v USA pomáhal zakládat dědeček Jeffreyho Epsteina. Kruh se uzavírá.

Zneužívání dětí v Boys & Girls Clubs of America

Tento neuvěřitelný skandál znovu potvrzuje, že před americkými volbami v USA začínají unikat z kruhů QAnon další a další šokující stopy a odhalení vedoucí k americkému Deep State, které je celé zaritováno v Kabale takovým způsobem, že to ani prakticky nelze popsat. Celý ten koncept satanizace Deep State spočívá ve zneužívání dětí gójů k rituálům, kterým si Deep State kupuje okultní moc, resp. přístup k okultním procesům řízení, které jsou daleko za hranou toho, o čem bychom tady veřejně chtěli psát a popisovat, protože většina z vás by to žaludečně neunesla.

Stačí jenom to málo, co zaznělo ve filmu Above Majestic, abyste měli představu, co se děje se zmizelými dětmi, a kdo všechno se účastní těchto hrůzných a děsivých rituálů, vysocí bankéři světových bank, včetně FEDu, vysocí politici, prezidenti a bývalí prezidenti, mocní obchodníci atd. Kauza Pizza Gate byla jen slabým odvarem, Wayfair Gate je daleko větší hardcore, protože už máte před sebou důkazy, napojení na lidi z FEDu, stopy vedoucí k Jeffreymu Epsteinovi, Georgi Sorosovi, k nadaci Clintonových, k Rockefellerovým fondům atd.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kulihrachoco
Návštěvník
Kulihrachoco

Těch 50 sirotků do CR bylo určeno pro Pedofily.
Nikdo z nás občanů se v životě nedopocita 50ti sirotku. Bylo by jich 500 pro oplzle úchylaky z horních pater. Za jedno dítě 300.000. Nejdříve výzbrojime syrske teroristy, pak slušným lidem v Syrii vybombardujeme zemi, ukradneme jim ropu a zprznime děti. Moc dobře víme, jakým zrudam zapadni mainstream a i česká politická scena kryje záda.
Taky si pamatujeme, kdo nejvíce prosazuje v CR valky, sirotky a s tím spojeny obchod s drogami a zbranema pod zaminkou boje za demokracii a spojence. Víme kdo doslova chce, aby takhle vypadala i CR. Byla znásilněna dívka v CR a lidi tupe čumí dal do televize. Hrůza.

Video
Návštěvník
Video

Trumpův vztah k “bažině” je dobře vidět na pohřbu Bushe.

Trump at The Bush Funeral – Here’s What REALLY Happened
https://www.youtube.com/watch?v=VZoOIH2H9Ao

Analýza “řeči těla” – okamžik kdy se Trump zozhodl vyrazit Fauciho 🙂

The Moment Trump Decided To Fire Fauci (Body Language Analysis)
https://www.youtube.com/watch?v=lIe859xRxe0

remi
Návštěvník
remi

Vykastrovat všechny americké miliardáře a možná bude klid.. Nevím proč česko přebírá některé zákony z ameriky když jsou ekomicky,??? a další z číny. Copak česko nemá chytré lidi???

trtal
Návštěvník
trtal

to by byl poradny holokaust…silena genocida nosatych, tentokrat tech pravych..

DPČ
Návštěvník
DPČ

Už jsi zjistil, kdo židy naučil cvakat si penisy?

Tedy i oni jsou jen nástroje…proto jdu mnohem dál, já jdu až NAD Faraóna…

A teď zpátky k žŽjJxXidům. Kdyby jsi byl zterorizován, zohaven a sociálně vyloučen 8mého dne po narození odejmutím kousku penisu, kdyby jsi k tomu jedl části umučených zvířat, kdyby se ti porouchala stanice Archaůmluvy a tvůj spojař by ti řekl: “Jsme v pérdeli pane Hrábě”, tak i ty bys cítil velkou nenávist k celému světu a Vesmíru, kdykoliv by se dotkla i ta nejmenší, nejměkčí a nejjemnější věc, i tím nejcitlivějším způsobem, tvého penisu. Proto i ty by ses nechoval jako normální lidská bytost.

Řešení? Trvalé? Jediné, od příčiny. Jít k tomu, kdo je naučil cvakat si penisy a poté jít vhledem až NAD Faraóna.

Na místní úrovni:

1. zákaz obřízky

2. zákaz košer, halal

3. vytvořit repatriační program pro všechny lidské bytosti s takto poškozenými penisy a tyto bytosti se automaticky zůčastní tohoto programu.

4. zákaz podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, tedy zákaz:

a,satanismu a všech jeho odnoží v podobě všech hlavních, pozemských církví

b,”moderní” toxické medicíny, včetně striktně medicínsky vedených = traumatických porodů (více zde) https://blog.baraka.cz/2009/01/porod-a-nasili/

c,politické reprezentace a veškeré její = státní agendy

d,bankovního systému, založeného na zatížení všech peněz úrokem, na jehož splacení tedy neexistují peníze

e,všech škodlivých technologií, jako jsou např. paprskové zbraně pro “komunikaci” pomocí technologie mobilních telefonů, wi-fi, 5G a jiné zdroje elektrosmogu

5. po snížení množství nenormálních lidských bytostí všech ras a míst, na úroveň: bezpečné, zavést znovu na Zem volnou energii a antigravitaci Nikoly Tesly

Sonic
Návštěvník
Sonic

Takže nahádžeme podľa teba do jedného vreca všetkých čo sú obrezaní. Jedno z akého dôvodu.

Blue Avian
Návštěvník
Blue Avian

Další hnusy z králičí nory Mars Needs Children: :Coded:- video v Aj
https://www.youtube.com/watch?v=BpGBEyiQnUk

Luboš
Návštěvník
Luboš

MIMO TÉMA:

ÉTO DĚBILI!!! Tak jsem se včera dozvěděl na ČT2 od staré debilní pizdy, že naši důchodci mají po 30 letech budování kapitalismu v Čechách neuvěřitelné štěstí a mohou se radovat, protože i ve svém věku mohou studovat. Ne užívat si slušného důchodu, ale studovat. Tak milé děti. Už víte na co se máte na důchod těšit? Pohodový den.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Lubos
To v Australii propaguji tez. Pak si ten promovany duchodce Dr Vostep vezme diplom akorat do rakve, hihihi…

Dáša
Návštěvník
Dáša
Vít Henok
Návštěvník
Vít Henok

info-cswikimedia.org.
Ahoj, cenzura pokračuje a zběsile maže i to, co COVID 19 vlastně je. Jsou to namnoźené běžné bakterie dýchacích cest. Proto se nenechte vyšetřovat tyčinkou do nosu. Ta je infikovaná z výtěrů tak, aby člověk dostal zápal plic a byl čárkou v covidové evidenci. To má přikrýt fakt krachu měn po celém světě z kvantitavního uvolňování centrálních bank. Amerika print dolar znala již dávno. Proč lidé neprotestovali rovněž dávno ? Nyní musí jít za obživou do divoké přírody. Znalost indiánů je pro ně záchranou. Oni dovedou přežít v týpí, ti, co se vezli na válkách a bylo jim to jedno, nejsou připraveni na zálesácký život.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Měli by raději podle indiánů vykopat válečnou sekyru.

paulusek
Návštěvník
paulusek

Běž se nechat vyšetřit, infikovaný výtěre…

Mr.G
Návštěvník
Mr.G

Kdokoliv v té reklamě vidí něco jiného, než kontrast malé holčičky úplně v pohodě vs. agresivní kára, by se měl nechat vyšetřit..

J.K.
Návštěvník
J.K.

Zásadní projev Vladimíra Putina o Rusku a světě.

Po roce 1991 vznikl dojem, že nová národní ideologie, ideologie rozvoje, se narodí sama od sebe. Stát, moc, intelektuální a politická třída se téměř vyřadily z této práce, tím spíše, že stará oficiální ideologie po sobě zanechala nepříjemný pocit. A právě proto se všichni báli i jen dotýkat se tohoto tématu. Kromě toho, absence národní ideje na základě národní identity byla výhodná kvazikoloniální části elity, která dávala přednost krádežím a vývozu kapitálu před spojením své budoucnosti se zemí, kde ty peníze získala.
Praxe ukázala, že nová národní idea se nerodí a nevyvíjí podle tržních pravidel. Distancování státu a společností od tohoto problému nepřináší výsledky, stejně jako mechanické kopírování cizích zkušeností. Takové hrubé výpůjčky, stejně jako vnější pokusy civilizovat Rusko, nebyly přijaty převážnou většinou našeho národa, protože touha po nezávislosti, duchovní, ideologické a vnější suverenitě je nedílnou součástí našeho národního charakteru. Mimochodem, tento přístup nefunguje i v mnoha dalších zemích. Pryč jsou ty časy, kdy hotový model uspořádání sociálního zřízení mohl být nainstalován v jiném státě jako počítačový program.
Také chápeme, že identita, národní idea nemůže být vnucena shora, nemůže být vybudována na základě ideologického monopolu. Taková konstrukce je velmi nestabilní a zranitelná, víme to z vlastní zkušenosti, že v moderním světě nemá žádnou budoucnost. Je nutná historická tvořivost, syntéza nejlepších národních zkušeností a idejí, pochopení našich kulturních, duchovních, politických tradic z různých úhlů pohledu, s tím, že to není cosi ztuhlé, dopředu dané, ale že to je živý organismus.
Svrchovanost, nezávislost a územní celistvost Ruska jsou bezpodmínečné. Jsou to „červené linie“, které nesmí nikdo překročit. Při vší pluralitě našich názorů, diskuse o identitě, o národní budoucnosti není možná bez vlastenectví jejích účastníků. Vlastenectví, samozřejmě, v nejčistším slova smyslu tohoto slova.
Vidíme, jak většina euroatlantických zemí fakticky jde cestou odmítání svých kořenů, včetně křesťanských hodnot, které tvoří základ západní civilizace. Popírají se morální zásady a jakákoli tradiční identita: národní, kulturní, náboženská, nebo dokonce pohlavní. Provádí se politika, která řadí na stejnou úroveň velkou mnohodětnou rodinu a partnerství osob stejného pohlaví, víru v Boha a víru v Satana. Výstřelky politické korektnosti jdou tak daleko , že už se vážně mluví o registraci stran, jejichž cílem je podpora pedofilie. Lidé v mnoha evropských zemích se bojí nebo stydí mluvit o své náboženské příslušnosti. Ruší se a přejmenovávají svátky, aby stydlivě schovali podstatu těchto svátků – jejich morální základ. A tento model se agresivně snaží vnutit celému světu. Jsem přesvědčen, že to je přímá cesta k degradaci a primitivismu, k hluboké demografické a morální krizi.
Co jiného by mohlo být větším svědectvím o morální krizi lidské společnosti, než ztráta schopnosti sebereprodukce. Dnes téměř všechny vyspělé země již nejsou schopny se reprodukovat, dokonce s pomocí migrace. Bez hodnot založených v křesťanství a jiných světových náboženství, bez standardů morálky, které se formovaly tisíce let, lidé nevyhnutelně ztratí svou lidskou důstojnost. My považujeme za přirozené a správné hájit tyto hodnoty. Je třeba respektovat právo jakékoli menšiny na odlišnost, ale také práva většiny by neměla být zpochybňována.
Zároveň vidíme pokusy nějakým způsobem oživit zjednodušený model unipolárního světa, zničit institut mezinárodního práva a národní suverenity. Takový unipolární, zjednodušený svět nepotřebuje suverénní stát, potřebuje vazaly. V historickém smyslu, je to odmítnutí své tváře, odmítnutí rozmanitosti světa daného Bohem a přírodou.
V Evropě a v řadě dalších zemí je tzv. multikulturismus, který je cizorodým prvkem uměle prosazovaným seshora, nyní zpochybňován, což je pochopitelné. Protože v jeho osnově leží svého druhu úroky za koloniální minulost. Ne náhodou dnes politici a veřejní činitelé v samotné Evropě stále častěji mluví o selhání multikulturismu, o tom, že není schopen zajistit integraci odlišných jazykových a kulturních elementů do společnosti.
Občané Ruska by se měli cítit jako zodpovědní hospodáři a páni své země, svého regionu, své vlasti, svého majetku a svých životů. Občanem je ten, kdo je schopen samostatně řídit vlastní záležitosti a svobodně spolupracovat se sobě rovnými.
Mimochodem, jednou z nejlepších ruských politických tradic je zemská tradice, která také byla postavena na principech samosprávy. Pouze z účinného mechanismu samosprávy může vyrůst skutečná občanská společnost a skutečná národně orientována elita včetně, samozřejmě, i opozice s vlastní ideologií, hodnotami a mírou pro dobré a špatné, s vlastními a ne vnucenými z médií, natož ze zahraničí. Stát je připraven a bude věřit iniciativním a samosprávným strukturám, ale musíme vědět, komu důvěřujeme…..
https://megazpravy.cz/zasadni-projev-vladimira-putina-o-r

Pavel
Návštěvník
Pavel

V Rusku vládne mocný, židovský Chabad. Putin je jejich člověk. Dokud Rusové nesvrhnou tuto moc, Rusko nikdy nebude svobodné. A tito parazité ho budou vysávat a zneužívat pro své záměry.

Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud možná vůbec netušili! Proč předseda Evropského židovské kongresu přivedl Vladimira Putina v roce 1999 do Kremlu, aby Boris Jelcin viděl, kdo bude jeho nástupcem? Odkud vychází role Ruska jako Chasidské Rusi, matičky opatrovatelky Židů na celém světě? Proč konceptuální rozhledy znalců Ruska končí v okamžiku, kdy se začne mluvit o Chabadu Lubavitch a jejich kádrech v nejtěsnější blízkosti ruského prezidenta? Proč se nesmí v Kremlu říct ani jediné křivé slovo proti Izraeli a jeho okupacím a anexím?
https://aeronet.cz/news/analyza-chasidskeho-puvodu-vladimira-putina-a-jeho-zidovskych-predku-jak-jste-dosud-mozna-vubec-netusili-proc-predseda-evropskeho-zidovske-kongresu-privedl-vladimira-putina-v-roce-1999-do-kremlu/comment imagecomment imagecomment image

Jaris
Návštěvník
Jaris

Stale tvrdim, ze kazdy politik, ktery podporuje teroristicky Izrael a zidaky stavi do prednich rad, lomi s nimi rukama nad ‘sesti biliony’ ( pristi stoleti to budou triliony), je nepritel neroda, ve kterem vladne.
Jediny politik, ktery naplno a bez skrupuli kritizoval zidaky a Izrael byl malajsky prezident. Take mu spadly hned dve letadla.nebo jen jedno a pouzite dvakrat?

https://www.lidovky.cz/svet/nejstarsi-zvoleny-politik-na-svete-malajsie-ma-noveho-premiera-je-mu-92-let.A180510_121502_ln_zahranici_mha

TREX
Návštěvník
TREX

Mimo téma:
Zítra je 75 let po masakru v Hirošimě, zcela zbytečnému , made in Ussa.
Nikdy nezapomenu na tento bestiálni čin této vzorové demekracie.
Včera Beirut, co bude dál??

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

V Bejrůtu na plánovaném území Érecu v tom má prsty – no, kdopak asi…

Kolikrát už Izraelci Bejrůt rozflákali bombardováním?

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Na ten Bejrut zhodili asi Židé taktickou jadernou střelu /podle Veterans today/. Hizballah v Libanonu jim asi pije krev, prý tam měl sklad raket.

Thom
Návštěvník
Thom

Sílu obyvateľom Bejrútu. Tam bude nejaký vírus posledné čo budú riešiť.