Skandál v USA a šokující video: První muslimská žena, která usedne do...

Skandál v USA a šokující video: První muslimská žena, která usedne do amerického kongresu v hidžábu, složila přísahu na Korán a vzápětí nazvala Donalda Trumpa “zkurvysynem” a slíbila jeho impeachment! Česká televize nezůstává pozadu a dětem na Vánoce vysílala pohádku o muslimském svátku podřezávání zvířat! Babišova vláda stojí a mlčí, nemá koule na zásah a reformu veřejnoprávních médií! Jak zablokovat na televizním přijímači kanál Déčko?

Skandál v USA a šokující video: První muslimská žena, která usedne do amerického kongresu v hidžábu, složila přísahu na Korán a vzápětí nazvala Donalda Trumpa “zkurvysynem” a slíbila jeho impeachment! Česká televize nezůstává pozadu a dětem na Vánoce vysílala pohádku o muslimském svátku podřezávání zvířat! Babišova vláda stojí a mlčí, nemá koule na zásah a reformu veřejnoprávních médií! Jak zablokovat na televizním přijímači kanál Déčko?

Opravdu jsem přemýšlel, jestli je únosné dávat do nadpisu tak vulgární slovo, ale Aeronet je zpravodajským serverem a musíme přinášet informace tak, jak zazněly. Ve Spojených státech to doslova vře poté, co po sečtení všech hlasů z listopadových voleb a jejich přepočítání se do amerického kongresu poprvé v americké historii dostala muslimská kongresmanka. Jmenuje se Rašída Tlaíb a už dopředu ohlásila, že bude v kongresu nosit šátek, ale pokud bude chtít, nikdo jí nezakáže ani hidžáb. Narodila se v palestinské rodině emigrantů žijících v Michiganu a bude jednou ze dvou muslimek v americkém kongresu. Druhou muslimkou zvolenou za stát Minnesota  je Illhan Omar, ta je přímo cizinkou, protože se narodila v Mogadišu v Somálsku. Obě dvě muslimky byly zvoleny za Demokratickou stranu s podporou ultralevicového a neomarxistického hnutí MoveOn.org, který spoluzaložil a sponzoruje George Soros.

Rašída Tlaíb přísahá na anglický překlad Koránu.

Jenže, to není ten hlavní skandál. Jde o úplně něco jiného. První jmenovaná kongresmanka, která včera složila kongresovou přísahu, totiž neudržela mezi svými příznivci z MoveOn, kteří přišli na její inauguraci, své nervy na uzdě začala mluvit od srdce o svém synovi. A to, co zaznělo, vyvolalo mezi jejími příznivci bouřlivý potlesk a nadšení, ale mnoha umírněným Američanům, a to i mezi Demokraty, pořádně zatrnulo. Tato muslimská politička s palestinským původem, která od srdce nenávidí Izrael a Židy, totiž pronesla výrok, že půjde do Washingtonu a zařídí sesazení (impeachment) toho “zkurvysyna” [1], čímž měla na mysli pochopitelně Donalda Trumpa. Výrok vyděsil dokonce i sluníčkové moderátory na CNN, protože Rašída vrhla na muslimy černé světlo, doslova nahnala vodu na mlýn Trumpovým příznivcům, kteří vykreslují přistěhovalé muslimy jako hrozbu a extrémisty. Její výrok si můžete naživo pustit ve videu v úvodu článku, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Dvě muslimky v americkém kongresu a přísahání na Korány místo na Bibli, šátky a hidžáby, a slova o zkurvysynech, to je 116. americký kongres

Ještě nikdy v historii amerického kongresu se nestalo, aby někdo veřejně nazval hlavu státu zkurvysynem ve chvíli, kdy má veřejný projev a je v roli kongresmana. Projev totiž proběhl až několik hodin po složení přísahy, takže výrok o Trumpovi už byl pronesen kongresmankou a nikoliv jenom zvolenou kandidátkou. Americká politika se hluboce fašizuje a rozpolcuje. To, co vidíme, jsou první náznaky a záblesky občanské války. Začíná to přesně těmito zfašizovanými výroky, ale ve chvíli, kdy už nejde jenom o nějakou Antifu a křiklouny v ulicích, ale slova zaznívají od kongresmanů, potom je to jasný signál toho, že společnost míří k fatálními střetu, který může vyústit v občanskou válku.

Nelze totiž sloučit dohromady dvě různé představy o budoucnosti USA, kdy zhruba jedna polovina Američanů chce migraci, otevřené hranice, hispanizaci a islamizaci USA, včetně podpory deviací v populaci jako jsou LGBT teze, zatímco druhá polovina Američanů chce tradiční rodinné hodnoty, držení zbraní, zavřené hranice, ploty, deportace a odchod USA z globalizačních organizací a obchodních dohod. Tyto dvě armády Američanů se dříve či později postaví proti sobě ve 2. Americké občanské válce. Na to si můžete vsadit.

Illhan Omarová přísahá na Korán.

Jenže o to horší je fakt, že stejné procesy se kopírují už i do České republiky. Propagace muslimů a islámu dosáhla dalšího vrcholu o Vánocích, když Česká televize odvysílala na svém kanálu Déčko v rámci seriálu Peg + Kočičák epizodu o muslimském svátku Eid al-Adhá, při kterém se podřezávají zvířata. Skandál, který to vyvolalo mezi rodiči a odborníky, nebere konce a TV Prima k tomu odvysílala i speciální diskusní pořad Názory bez cenzury, který můžete zhlédnout zde.

ČT nadělovala dětem místo Betléma muslimský svátek podřezaných zvířat

Tady na Aeronetu vám přinášíme sestřih toho zásadního níže ve videu a hlavně na konci videa si všimněte těch zásadních momentů, které se děti z pořadu Peg + Kočičák dozvěděly. Byla to jednostranná a prvoplánová pro-muslimská masírka mířená na nejmenší. Česká televize přitom ví, co dělá. Seriál Peg + Cat totiž pochází z tvorby americko-kanadské kabelové televize PBS, která vysílá tyto pořady americkým a kanadským dětem v rámci levicové a neomarxistické multikulti výchovy. Na těchto pořadech vyrůstají americké děti, ze kterých potom vyrůstají vítači migrace, členové MoveOn, Antify a dalších neomarxistických organizací.

Německá tajemnice pro integraci rozesílala vánoční přání s vyretušovaným vánočním stromkem a přáním Veselých svátků namísto Veselých Vánoc

Ve zmíněné epizodě se zpívá, že já mám sako a já mám hidžáb, v refrénu potom zaznívá veselé Eid Mubarak! (podoba křesťanského “Pánbůh zaplať!”), na kytary hrají Amir a Jasmína a nakonec se dítě dozví, že nebude mít žádné kamarády,  když nepronese pozdrav “Eid Mubarak!” na znamení oslav Eid al-Adhá. V úvodu se přitom uvádí, že Kočičák při vyslovení toho jména svátku je celý strachem bez sebe, ale prý se není čeho bát. To, že tento svátek je o masovém podřezávání zvířat, to se děti v pořadu nedozví, protože v epizodě se pouze mluví o tom, že Eid al-Adhá je svátkem, při kterém se rozdávají dárky a konzumuje se jídlo. Malé dětí v ČR jsou tak přeprogramovávány, aby pomalu se jim začala rozmazávat hranice mezi křesťanskými Vánoci a ostatními svátky jiných kultur. Skandál se teď řeší v Německu, kdy státní tajemnice a genderová aktivistka pro migraci Annette Widmann-Mauz (CDU) z německého kancléřství rozesílala před Vánoci vánoční pohledy, ale bez zmínky o Vánocích. Popřála adresátům pouze “Veselé svátky, bez ohledu na to, v co věříte …” a skandál je na světě [2].

Annette Widmann-Mauz (CDU)

Všimli jste si, jak z České televize začaly mizet pořady o Betlému? Víte, v čem je problém? Protože Betlém (Betlehem -> Bet Lehem -> Dům chleba) je židovské město úzce spojené s narozením Krista, proti kterému je dnes veden frontální útok všemi směry. Dokonce i Vatikán zradil a na jeho stolec usedl Antikrist, který přijal Kabalu a dlí nad jednou z temných jam Mah’ralu. Možná si pamatujete, jak ČT byla proslulá svými pořady o Židech a Izraeli, ale poslední dobou razí muslimskou a islamizační agendu. Na čí povel? Na povel a rozkaz židů s malým ž, tzn. sionistů.

Cílem je totiž izolace Izraele a jeho zničení. Etničtí Židé tak přijdou o zemi předků, semitské pouto bude zničeno a přetrženo. Když se podíváte na ty útoky proti Židům ve světě, musí vám to dojít. Jenže, tady se stává obrovská chyba a nepochopení. Nejsou to muslimové, kteří chtějí zničit Izrael a Židy. O jejich zničení usilují sionisté. Na zničené a spálené zemi judské se zrodí Holokaust 2.0 a celý svět bude vinen tímto zločinem, s výjimkou Prahy (ta je obrácenou stranou Jeruzaléma), proto má Praha tak divné a nepochopitelné postavení v Evropě, ale o tom už jsem mluvil na SVCS a psal několikrát, k tomu se nebudu vracet.

Likvidace Vánoc, křesťanství, odkazů na Krista, zmínek o Betlému, propagace muslimů a koncept genocidy všech dohromady v jednom tavném kotli, vítězem a bílý genom si zachovají jen sionisté

Proto všechno běží podle plánu. Celý svět, jako před 2. sv. válkou, znovu nenávidí Židy, aniž by tušil, že nenávidět by měl hlavně sionisty, ne Židy. Znovu se schyluje ke genocidě, ale tentokrát nezařvou jenom Židé, ale celá bílá rasa komplet, tak jak byla stvořena, tak zanikne a bude rozpuštěna v procesu syntézy, tedy splynutí. Sionisté se tím zbaví jediného mocného nepřítele, bílé rasy, která vybudovala vyspělou civilizaci. Tento hrozivý plán dochází naplňování na všech prioritách. V médiích, ve školách, v politice, v kultuře. Všude vidíte islamizační procesy, které jako první povedou k exodu Židů, viz Francie, ze které začali Židé utíkat. Jenže hned po nich začnou utíkat gójové, myšleno ti, kteří nejsou přeprogramovaní a mají stále pud sebezáchovy. O mnoha gójích to už neplatí, nebojí se už vlastní likvidace a zániku. Jdou na porážku jako ovce, pouze čekají, až to přijde, v klidu a poslušně, spořádaně, s plným nákupním vozíkem tlačeným před sebou v nákupáku, jenž své zisky a tržby vyvádí pryč z národa do ciziny, do domovských bank sionistů.

Rašída Tlaíb na demonstraci MoveOn.
Místo “Pánbůh zaplať” přichází “Eid Mubarak!”

Proto se nedivte, že neziskovky, které zajišťují import migrantů do Evropy, platí sionističtí operativci napojení na vedení světového sionismu, na Dům Rothschild. Kdo pumpuje peníze do migrace? George Soros, emisar domu Rothschild. To nejsou mecenáši z řad arabských emírů, kteří by financovali migraci Arabů do Evropy. Ne, jsou to evropské banky, evropské orgány, neziskovky, aktivisté a všichni jsou napojeni na sionistické financování a zdroje Domu Sion. Najednou se nesmí mluvit o Vánocích, najednou je tabu Ježíš Kristus, najednou je tabu křesťanský kříž na obalech potravin z Lídlu, najednou je tabu vánoční stromeček, najednou je tabu i přání Veselých Vánoc, protože to všechno připomíná křesťanský svátek narození Ježíše Krista. Najednou se na tom podílí i Česká televize, protože už dávno není česká.

Eid Mubarak!

A tak nezbývá nic jiného, než bránit vlastní děti. Pokud máte modernější televizi nebo kabelový set-top-box, můžete zablokovat heslem kanál ČT Déčko, aby si ho děti nemohly pouštět. Jak zablokovat kanál, to najdete v manuálu k příslušnému zařízení. Nechat dětem nadále dostupné Déčko je opravdu už nebezpečné, protože zatímco vy pracujete, děti se v pokoji dívají na nebezpečnou muslimskou indoktrinaci, kterou do hlav vašich dětí pumpuje Česká televize. Tomu musíte okamžitě zabránit. Nedá se totiž očekávat, že dojde ke změně v ČT v dohledné době, protože Babišova vláda je slabá a nemá odvahu proti ČT zakročit. S tím se bude muset počkat až do doby, než dojde v ČR k nastartování radikalizačních politických a občanských procesů, které jsou chystány v celé Evropě v souvislosti s událostmi, ke kterým dojde po volbách do EU parlamentu letos na jaře. Brexit totiž zatřese i s výsledky voleb.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Dobrých zpráv není nikdy dost. Takže nahoře na fotce je Nanda Pelosiova u níž skládá sprosťanda slib na Korán. A co nám přinášejí tyto dny? Nanda stejně jako “náš” John Kerry jsou na seznamu zločinců. Viz https://beforeitsnews.com/v3/celebrities/2019/2475563.html A otázka zní:” Ke komu se budou modilt naši lepšolidi, když jim jejich modly pomalu ale jistě všechny pozavírají?

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Vážení, ona ta sprostá kongres-manka to nebude mít tak lehké. Proč? Protože již 150 000 lidí podepsalo petici za její odvolání. https://www.infowars.com/impeach-rashida-tlaib-petition-nearing-150k-signatures/

Shellsender
Návštěvník
Shellsender

Seriál se jmenuje Peg + Cat, ne Peb and Cat, jen dodatek 🙂

treerat
Návštěvník
treerat

Článek docela zajímavý, děkuji, ale chtěl bych poprosit pana VK, aby se zdržel podobných formulací jako “Znovu se schyluje ke genocidě, ale tentokrát nezařvou jenom Židé, ale celá bílá rasa komplet, tak jak byla stvořena, tak zanikne a bude rozpuštěna v procesu syntézy, tedy splynutí. Sionisté se tím zbaví jediného mocného nepřítele, bílé rasy, která vybudovala vyspělou civilizaci.”
To není informace o tom, že někdo má nějaký plán, to je normální šíření poplašné zprávy a otevírání Overtonova okna. Je možné, že někomu připadá, že vše už je ztraceno, a bílá rasa zanikne. Dle mého názoru je tam ale takové množství proměnných, a také pravděpodobně nejméně desítky let času, že stahovat už teď kalhoty, když brod není ještě ani na dohled, je hloupost.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Zdá se ale. že třeba takové Švédsko již rezignovalo, což je naprosto strašné. Kde jsou ti staří dobří Švédi. kteří ve středověku v Evropě kradli bible a kterým přijít do domu to, co tam teď chodí po ulicích, tak by to hnali vidlemi?
Nevidíme dnes ve Švédsku zárodky budoucího vývoje v celé západní Evropě? Dnes jsem přečetla článek o možném rychlém rozpadu EU od vojenského analytika Visingra na PL a v diskusi mně zaujal názor, že Německo, které má být hlavním prostředníkem nástupu na Rusko, je občansky zpohodlnělé ( i myslet) a proto má být obměněno musulmany, kterým stačí nakukat v mešitě formulku “jdem na ně a podřežem je”. Docela se mi to jeví jako pravděpodobné. Viděla jsem totiž také reportáž slovenských novinářů, kteří se vypravili zjistit skutečný stav po Evropě a jde z toho strach.

anonym
Návštěvník
anonym

treerat
Kdepak, to není šíření poplašné zprávy, to je logická prognoza, že pokud se bude bílá rasa chovat tak jako doposud, jinak to ani dopadnout nemůže. Bohužel v některých státech západní Evropy už ten proces je tak daleko, že o bodu návratu lze hovořit už jen v nulosti. Tiše doufám, že ten brod unás ještě opravdu není na dohled, ale ty kalhoty stahovat už je velice vhodné, neboť těsně před brodem už by nemusl být čas.
Množství proměnných je v každém plánu vždy mnoho, proto nezbývá než doufat, že tento plán zamoření Evropy prostě nevyjde, ale bez obrany a vědomostí lidí, jak to může dopadnout bez obrany, by snad i plán vyjít mohl.
Desítky let času rozhodně nejsou a to s přihlédnutím ke způsobu rozmnožování Afričanů, je už pro mnohé země pozdě.

janko
Návštěvník
janko

somar sprosty,nevzdelany

Neznámý
Návštěvník
Neznámý

Je hezký, že ses podepsal. Akorát jsi zapomněl napsat cos chtěl říct.

ne2019
Návštěvník
ne2019

Je celkem fajn, kdyz muslimska zena tvori zakony pro muslimske muze:)))

Roman
Návštěvník
Roman

Tak jenom pro srovnání, jak o téže fotografii informoval Čulík na BL (https://blisty.cz/art/94042-deti-a-ctyri-holohlavi-muzi.html). O přísaze na korán a hnoji, jež se linul z úst čerstvě zvolené poslankyně pochopitelně ani slovo.

A tak na jedné straně vidíme skupinové foto šéfky demokratického poslaneckého klubu Nancy Pelosi s usměvavými bílými a černými dětmi nových poslankyň, zatímco na druhé straně vidíme momnetku zamračeného zlého prezidenta Trumpa, provázeného čtyřmi zlými holohlavými muži z Rady pro celostátní ochranu hranic.

Ta manipulace je až tupě průhledná, ale poselství je jasné a obávám se, že na mnoho nemyslících lidí i účinné. Bohužel.

Jaris
Návštěvník
Jaris

No, ja bych jen dodala, proc se tak jednostranne broji proti muslimum ve vladach, misto, aby se verejnost zamerila na praveho nepritele, opravdoveho skudce spolecnosti – zidaky?
Kdyby na me zalezelo, tak bych zbavila funkci predevsim zidochazary a teprve pak se zamerila na muslimy. Hitler vyhodil z klicovych mist zidaky a jako zazrakem se Nemecko zacalo vzpamatovavat. Za par let se vysplhalo na prvni pricce zivotni urovne a bez ‘pomoci’ zidackych lichvaru.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

comment image?resize=300%2C158

A…Rašída Tlaib má PROBLÉM. 😉
Nepřiznala v Prohlášení sponzorů, že ji kampaˇfinancoval Sereš,
a také již dříve její účast v Programu “leadership in government” fellowship by Soros’s Open Society Foundations , spolu s dalšími sedmi individui….

http://thewikidaily.com/shocker-new-muslim-congresswoman-rashida-tlaib-was-funded-by-george-soros/

Doufejme, že tuto skutečnost Donny “dobře zmanažuje” 😉

Ke komentu Pavlíny níže:
Akt Přísahy při Slibu Senátora by měl být upraven Zákonem, včetně přesné specifikace postupu, i všech náležitostí. Tedy předpokládám, že v US Zákoně/Ústavě je jasně řečeno, JAK a NA CO PŘÍSAHÁ VĚRNOST budoucí Senátor…. je tam uvedena Bible, nebo i Korán?
Pokud je to pouze Bible, mám za to, že Akt – Přísaha je NEPLATNÝ, a tudíž aRašida NENÍ Senátorkou…

Faktem však zůstává, že kde není žalobce, není ani Soudce!
Kdyby Lidé jednali, a nespoléhali POUZE na své zástupce, tak Obama bez US dokladů po prvním “nedopatření” nikdy nebyl podruhé! US Prezidentem!
Co je psáno – TO je dáno!
(Proto PIŠME i my – FAKTA hlavounům, a ne jenom na AEN!
Nebudou se pak jednou moci vymlouvat, že “nevěděli” a “netušili”!)

František
Návštěvník
František

Poselství od sousedů…..

http://www.pozitivnisvet.cz/poselstvi-z-reichu/

Ženy volají, kde jsou muži!!!!!!!

https://youtu.be/FSjpuPmbssU

malostranska
Návštěvník
malostranska

Málo znásilnění, málo násilných přepadení a okradení. Stále volí stejně.

Dnes jsem zahlédl další hrůzu v TV. Nelibou pozornost upoutal po mnohokráté puštěný umělý smích na plytké repliky. Tou sra..kou krmili děti na ČT Déčko, jakýsi pořad Mazalové. Takovou ubohost mají drzost točit z koncesionářských poplatků. Mimochodem tam hrál Hrušínský, který má plnou hubu keců o umění.
Režie:B. Hořínek
Hrají: J. Hrušínský, M. Bočanová, P. Kříž, J. Bernášková, M. Ruml, L. Sobota, M. Táborský

konzerva
Návštěvník
konzerva
Roman
Návštěvník
Roman

Děkuji za odkaz. No škoda, že HRW nezaměří svoji pozornost i na práva LGBT v muslimských zemích. Jo, já vím, na to nemají koule.

Jednu věc ale nedokážu pochopit. Uvědomují si ti p.tomci z neziskovek, že tam, kde je islám, tam není pro LGBT místo? A že když sem natahají tisíce nábožensky horlivých muslimů, že tím výhledově podepisují rozsudky smrti svých duhových kamarádů? A jak si svoji budoucnost v chalifátu představují feministky? To si jako myslí, že se s nimi někdo bude bavit?

Jája
Návštěvník
Jája

To už po nich chcete příliš moc. Takové složité konstrukce nezvládají. Myslí výhradně prvoplánově ….