Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází...

Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysokému stupni státního utajení! Většina dat o migraci podléhá v Německu od roku 2017 utajení, na veřejnost se dostala pouze podivná informace o letadlech! Migranti z letadel vůbec neprochází letištními terminály, poslanec AfD zjistil další děsivé souvislosti!

Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysokému stupni státního utajení! Většina dat o migraci podléhá v Německu od roku 2017 utajení, na veřejnost se dostala pouze podivná informace o letadlech! Migranti z letadel vůbec neprochází letištními terminály, poslanec AfD zjistil další děsivé souvislosti!

V pátek na SVCS jsem shodou okolností hovořil o tom, že v ČR jsou vydávány desítky tisíc pobytových víz cizincům a nikomu nemůže uniknout fakt, že v českých městech a nákupních centrech se objevuje rok od roku více Arabů a muslimů. V pořadu jsem zdůraznil, že vláda se nikdy nebude občanů ptát na souhlas s migrací, nebo co si myslí o migrantech a azylantech. Migranti se prostě nasunou do země potichu, Arabové dostanou pobytová víza a tím je to dané. A pokud si myslíte, že toto tvrzení je přehnané, nadnesené, nereálné a dezinformační, tak raději nepokračujte ve čtení tohoto článku, ať se vám nezbourá vzdušný zámek představ o zodpovědných vládách evropských zemích. Co se tedy vlastně stalo?

Leif-Erik Holm, poslanec AfD.

Celé to začalo naprosto nevinně. Německý poslanec za AfD Leif-Erik Holm si chtěl udělat jasno, kolik migrantů a azylantů přichází do Německa v poslední době a kolik peněz tito migranti dostávají na sociálních dávkách, na podpoře pro nastávající matky, podpory na dítě, podpory na vzdělání, podpory na bydlení, zkrátka veškeré nárokové tituly sociální péče, které jsou migrantům v Německu dostupné a mohou v úhrnu, podle velikosti rodiny a případ od případu, dosahovat až 4,500 EUR měsíčně, protože do této sumy se započítávají i jednorázové příspěvky rozpočítané do jednotlivých měsíců v průměru za rok. Když se tedy poslanec AfD obrátil na německé ministerstvo vnitra, očekával na základě zákona o svobodném přístupu k informacím nějaký seznam. Jenže, to se pořádně zmýlil.

Až dosud se mělo za to, že migranti do Německa přichází přes české a polské hranice. Poslanec AfD však úplnou náhodou odhalil tajný program na import migrantů

Ministerstvo vnitra mu totiž oznámilo, že veškerá statistika o migrantech a azylantech podléhá v Německu od roku 2017 stupni vysokého utajení a informace nelze publikovat. To bylo už minulý rok [1]. Po více jak jednom roce se ale dočkal. Protože Leif-Erik Holm má bezpečnostní prověrku, ministerstvo mu poskytlo požadované informace, ovšem s upozorněním, že je nesmí publikovat a nesmí o nich mluvit. Poslanec AfD si však všiml jedné zajímavosti v dokumentech, a to díky německé preciznosti úřadů.

Leif-Erik Holm v pořadu ARD.

V jednotlivých utajených dokumentech jsou uvedeny žádosti migrantů o přidělení sociální péče a dávek sociální podpory, ovšem v jednotlivých kolonkách jako místa podání žádostí nejsou uvedena uprchlická a notoricky známá místa v Německu, kde jsou azylová centra, ze kterých migranti žádají o dávky poté, co je přivezou policisté z hranic s Polskem a Českou republikou, ale jsou tam uvedeny kódy a zkratky letišť v Německu, zejména Frankfurt nad Mohanem a Kolín nad Rýnem. A poslanci za AfD to nelezlo do hlavy, co to má znamenat. Takže se obrátil opět na německé ministerstvo vnitra s dotazem, aby mu ministerstvo poskytlo seznamy a statistiky cest a způsobů, jakými migranti přichází do Německa.

Podle německého ministerstva vnitra za rok 2017 přišlo na 30% migrantů do země letecky

Ministerstvo vnitra mu ovšem tato čísla odmítlo poskytnout, že podléhají vyššímu stupni prověření, než má poslanec, ovšem vnitro mu před několika dny v odpovědi prozradilo údaj, který sice není prý utajený, ale je možná o to více šokující [2]. Německé ministerstvo vnitra mu totiž sdělilo, že v roce 2017 přišlo do Německa cca. 30% azylantů letecky, a z toho důvodu jsou v utajovaných materiálech u jednotlivých žádostí migrantů o dávky uvedeny jako místa podání žádosti jednotlivé adresy, které odpovídají letištím v Německu!

Kauzy si už všiml i americký server Infowars [3]. A teď pozor, ať to s vámi nepraští: V roce 2017 bylo podle německých médií na základě ověřitelných informací uděleno v Německu 186,644 azylů jednotlivým migrantům [4]. A protože ministerstvo vnitra sdělilo Leif-Erik Holmovi, že do Německa v roce 2017 se dostalo 30% azylantů přes německá letiště, tak je vymalováno! To znamená, že cca. 60,000 migrantů bylo jen za rok 2017 dopraveno do Německa letecky v rámci tajných černých operací německé vlády!

Až 30% migrantů v roce 2017 přiletělo do Německa letadlem.

A tato informace spustila v Berlíně obrovský skandál, který se německá média snaží už několik dní ututlat a utajit, německé televize mlčí, podnět pro ustanovení vyšetřovací komise v Bundestagu byl smeten ze stolu a německý poslanec tak de facto úplnou náhodou odhalil tajný program německé vlády na tichou leteckou dopravu migrantů do Německa, bez vědomí německých občanů, a to pomocí leteckých mostů.

Na německé alternativě se velmi dlouho mluví o svědeckých výpovědích o nočních spojích, které v noci přistávají ve Frankfurtu a v Kolíně, ale nerolují na letištní ploše k terminálům, ale odjíždějí z plochy do odstavných hangárů i s cestujícími na palubě. Tyto informace dosud působily jako konspirační teorie, ale ve chvíli, kdy německé vnitro se prokecne a uvede poslancovi informaci, že 30% žadatelů o azyl přilétává v letadlech, naprosto mění veškeré představy o tom, co všechno si německá vláda dovolí k občanům.

Kde a odkud se berou Arabové ve velkých i menších českých městech v poslední době?

A já se vás zeptám, opět řečnicky: Vy opravdu pořád nevíte a netušíte, odkud se berou v České republice migranti v českých městech, v nákupních centrech a v hypermarketech? Opravdu stále nevíte, kde se berou Arabové na vlakových nádražích a ve vlacích v ČR? Opravdu vám to pořád nedochází, jak je možné, že v ČR je ve velkých městech více a více Arabů, ale přitom v českých médiích nikdo o žádné nové migrační vlně neinformuje?

Já doufám, že si z mého pátečního pořadu vezmete ponaučení a pochopíte, že na nasunování migrantů nemají a nebudou mít občané žádný vliv, ani v Německu, ani v Česku, ani jejich poslanci v Evropské unii, protože vlády obou zemí nepotřebují souhlasy svých občanů k importu migrantů. Oni si to udělají bez vás. A jen hlupák si může myslet, že migrace se zastaví z Evropského parlamentu. Tu lze zastavit jen z domova, zevnitř národních států! Protože tento skandál z Německa nemá s Evropskou unií naprosto nic společného. To je rozhodnutí Berlína a německé vlády, že si bude vozit Araby a muslimy do Německa. A je to rozhodnutí české vlády, že bude vydávat víza arabským přistěhovalcům do ČR.

Lufthansa, noční rolování na ranveji.

Nebo vy si snad myslíte, že ti Arabové v Teplicích nebo v Brně se objevili na příkaz Evropské unie nebo nějakých kvót? Pobytová, podnikatelská a studijní víza jim snad poskytla Evropská komise bez souhlasu a proti vůli české vlády? Ne, to přece není pravda! Je to jedině a pouze česká vláda, která uděluje víza Arabům z arabských zemí jako je Katar, Saúdská Arábie a Spojené Arabské Emiráty.

A je to německá vláda, která platí tajné noční letecké spoje a přiváží si do Německa migranty a nasunuje je do Německa mimo regulérní procesní postup imigračního procesu na terminálech letišť. Migranti jsou podle informací zaváženi v letadlech do hangárů a odtamtud v autobusech a dodávkách rozváženi do azylových center v celém Německu. A probíhá to na příkaz německé vlády, v utajení před občany. Evropská unie v tom vůbec nehraje roli.

Volte si do Evropského parlamentu koho chcete, my si nasuneme do vašich zemí také tolik migrantů, kolik chceme

Za několik dní budou volby do Evropské unie, ve kterých je občanům lháno hned dvakrát. První lež pochází od manistreamových stran, že voliči těchto stran musí zachránit EU před populisty. Druhá lež přichází od některých alternativních stran, že voliči musí jít k volbám do EU a zabránit migraci. Po přečtení tohoto mého článku už minimálně těm bystřejším vám dojde, že lžou obě strany.

Evropskou unii není třeba zachraňovat před populismem, protože samotná EU stojí před brutální reformou podle dohod a smlouvy z Aachenu, a taková Evropa se změní k nepoznání. A není ani potřeba  bránit přijetí migračních kvót v EU, protože jednotlivé země EU už spustily realizaci tajných black-op programů na nasunování Arabů a muslimů do evropských zemí bez souhlasu vlastního obyvatelstva. Volby do EU jsou tak de facto placebem pro naivní voliče, že poslanci, které do EU parlamentu zvolí, budou mít vliv na zastavení migrace. Ne, nebudou.

Hangár Lufthansy.

Jak by mohli mít poslanci německé AfD v Evropském parlamentu vliv na zastavení migrace do Německa, když německá vláda tajně letadly vozí desítky tisíc migrantů do Německa? Už chápete, proč Evropská komise nenávidí Viktora Orbána, jeho vládu a maďarské voliče, kteří volí Fidesz? Protože Orbánova vláda blokuje nejen tu hromadnou a očividnou migraci, kterou jsme viděli v roce 2015 v podobě migrační vlny, ale blokuje i tu utajenou migraci pomocí leteckých importů migrantů, tajně, bez vědomí občanů.

Proto se ani Viktor Orbán neúčastní akcí protimigračních evropských stran, proto ani neposílá své politiky na demonstrace a setkání v evropských zemích, protože není debil a ví, že volby do EU nebudou mít na zastavení migrace žádný vliv, protože nasunování migrantů běží na plné obrátky v rámci tajných vládních programů. Německo vozí desítky tisíc migrantů nočními letadly do Německa, Česká republika vydává ročně desítky tisíc pobytových víz. A to bez ohledu na Evropskou unii nebo evropský parlament.

Volba do EU parlamentu je volbou do Říšského sněmu. Víte, jak máte volit?

Víte, co to znamená? Volby do EU jsou od začátku až do konce podvod na voliče a podvod na vlastence a odpůrce migrace. Je úplně jedno, kdo vyhraje volby do EU, na migraci v našich zemích to nebude mít naprosto, ale naprosto žádný vliv. Jediný vliv bude mít, pokud se v evropských zemích podaří hungarizace politických národních procesů. Změna vládních reprezentací jednotlivých zemí zevnitř. To je hlavní bojový úkol pravé alternativy.

Je obrovská škoda, jak málo lidí přišlo ke komunálním a senátním volbám v ČR, zatímco k volbám do EU se dělá monstr-kampaň, jako kdyby šlo o život. To je tak fatální nepochopení řídících procesů, že je mi z toho na zvracení. Až půjdete k volbám do EU, přistupujte k nim jako k volbám do Říšského sněmu. Prosadit a změnit nepůjde nic, ale je potřeba, aby byl ve sněmu hlas našeho národa slyšet! Doufám, že víte, koho máte volit. Národ! Ne reformu!

Volby do Evropského parlamentu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 11 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 24% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Záznam pátečního pořadu, mj. o procesech nasunování migrantů do zemí EU bez vědomí občanů

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ne Ja
Návštěvník
Ne Ja

To je opravdu velmi zajímavý článek. Netušil jsem, co vláda dělá za zády našich občanů.

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Viete preco “Viktor Orbán neúčastní akcí protimigračních evropských stran” ?
Lebo on ma u zadnice zastavit migraciu, on dostal noticky od svojho sefa uja Sorosa, ze pocuvaj moj stary zidovsky kamarat, musis prezliect kabat (ako to zidia maju vo zvyku) a z tvrdeho liberala sa stanes nacionalista ako vysity.
Orban na to – to si mi platil studia na to aby som hajil zaujem suverenneho statu ? Ti preskocilo kamarat moj ?
Soros – vsak nas poznas, mame predsa plan a nadisiel cas Ti ho prezradit. Pamatas si na nasu staru risu, Chazarsko ? Nas finalny plan riesenia pre nasich bratov z Izraela je vytvorit im novy domov prave na uzemi byvalej nasej rise…
Orban – a co ja stym ?
Soros – Musis zariadit aby sa z nasej krajiny (Madarska) stala bezpecna krajina pre zidov ak sa nasi sionisticky kamarati rozhodnu ju znicit podla navodu z nasej svatej knihy Talmudu. Neboj sa ja Ti v tom pomozem, najpr Ti dovolime sa bavit medzinarodneho menoveho fondu aby si mohol prezviat absolutnu moc, ovladneme media, no tie media patria nasim kamosom 😀 ,o opoziciu si nemusis robit starosti ,kazda strana je bud infiltrovana nasimi agentami alebo su proste sprosty 😀 ,urobis realne socialne opatrenia ,musime mat silnu krajinu pre nasich bratov.
Orban – samozjrejme vykonam, a vsetci nasi bratia pridu do tejto malinkej krajiny ?
Soros – samozrejme ze nie, nas clovek v kremli nam prislubil, ze preda cast krajiny (nemohol Orbanovy povedat ,ze to bude Krym), chystame aj pre tento ucel aj Ukrajinu, nas brat Kolomovsky nam prislubil, ze v buducnosti dosadi do prezidentskeho palaca nejakeho pajaca.
Nas cas nadisiel brat moj, proroctva z nasej svatej knihy sa naplnia a konecne nas Bohom vyvoleny narod uchvati moc na tejto planete.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

MT: Takový malý volnomyšlenkářský exkurs….

Vycházeje z přirozeného práva Člověka i Národa na SEBEURČENÍ,
a opíraje se o všechny možné platné a deklarované Charty a Listiny základních lidských práv,
nebylo by asi od věci využít a použít NAŠE PŘIROZENÁ PRÁVA,
a zakoupit společně nějaké pozemky na pomezí česko-slovenské hranice,
a vyhlásit, tam v Pohansku, vlastní Stát na základě práva na sebeurčení Národa:
ČESKOSLOVENSKÁ SVOBODNÁ REPUBLIKA .

Nemám strach, že bychom se o NÁS, A NÁŠ STÁT, nedovedli postarat, jak nejlépe umíme,
a mohli bychom se tak vykašlat na cizí kecy o řízených “referendech”, i na cizí kolonizační “Čl. 10. Ústavy”(ČR), resp. “Čl. 7.”(SR) – s NAŠÍ novou Ústavou pro Lidi NAŠÍ národnosti, ve smyslu NAŠICH tisíciletých zvyků a obyčejů, a podle NAŠEHO Svědomí – s respektem k přirozenému Životu Člověka v NAŠÍ Zemi.
MY se neztratíme, protože “víme, kde je Sever”! 😉

PS. “Pohansko” (Pagania) už je obnoveno… pojedete po D na Bratislavu, a u Břeclavi odbočíte směr “Pohansko” 😉

Konec exkursu.

JeBe
Návštěvník
JeBe

OT – Aktuality z Okrajiny

“Ministr smrti” Suprun uprchla z Ukrajinycomment image
Ministr zdravotnictví Uliana Suprun opustila Ukrajinu po inauguraci prezidenta Vladimíra Zelenského. https://rusvesna.su/news/1558379768

Zelenskij vyzval USA, aby zpřísnily protiruské sankce https://vz.ru/news/2019/5/20/978556.html

Začátek: Porošenka obviňují ze spáchání velezrady https://rusvesna.su/news/1558377246
Oznámil to známý ukrajinský právník, bývalý zástupce vedoucího prezidentské správy Ukrajiny Andrei Portnov, který se včera vrátil z dlouhodobé politické emigrace na Ukrajinu.

“Ukrajinagate”: Lidé Trumpová advokáta Rudolfa Giulianiho podávají trestní oznámení na Igora Kolomojského v USA a na Ukrajině
https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinagate-ludia-trumpova-advokata-rudolfa-giulianiho-podavaju-trestne-oznamenia-na-igora-kolomojskeho-v-usa-na-ukrajine/1761162
comment image

Souboj GP a globalčiků se státními elitami SSA je spuštěn. Média se zatím věnují kauze Íránu kontra Trump, kde si naběhla na sehrané divadélko a nevidí začátek frontálního útoku v globálním měřítku přes “Ukrajinagate”.

Bsmb
Návštěvník
Bsmb

K nemalé hrůze, zůstává dnes Rockefellerova rodina, Spojené národy a světová zdravotnická organizace v čele správy (populačních programů). Navržen= k redukci světové populace na lépe zvládnutelná čísla. Lze si jen těžko představit, jaké zvrácené nápady můžeme od těchto monster čekat. Aby jsme pochopili, jak se podařilo Rockefellerovi vyhnout trestu za zradu, musíme se vrátit do časů první světové války, kdy Německo vyhrálo válku, bez jediného výstřelu na jejich půdě. David Gen Gurion – Hlava sionistické skupiny a americké rodiny Rothschildovy oslovili Brity se slibem, že přivede Američany do války. Na oplátku chtěl Palestinu. Britové souhlasili s touto územní krádeží za cenu amerických životů a peněz, které nikdy nebyli splaceny. Podepsali Balforovu deklaraci, která byla adresovaná Lordu Rothschildovi od Britské vlády. A slibovali Palestinu Rothschildovým sionistům, jako domov pro židovský národ. Bylo to zlověstné a zbytečné, protože židé žili tisíce let mezi Arabskou většinou na středním východě a neměli nejmenší touhu, jim ukrást zemi. Sionistická koloborace s Brity, fungovala (Talmud). Německo přešlo s pozice jasného vítěze ke kapitulaci a podpisu Versailleské smlouvy, kde jinde ? Než v Rothschildově paláci. Palestína byla poté prohlášena za Britským mandátem a Sionisté ji mohli rychle kolonizovat po druhé svět. válce. 14 května 1948, byl Izrael za Rothschildova vlivu na menší státy zvolen mezi členy Spojených národů. Izrael vyhlásil svou nezávislost na Britském mandátu. Vyhlašujeme židovský stát v prastaré zemi Izraeli. Bude se jmenovat Stát Izrael. O rok později si nárokoval 78% Palestíny.

Propaganda vznikla v Británii, kde byl založen tajný válečný úřad roku 1914 za účelem ovlivňění názorů Američanů a získat si jejich sympatické cíle spojenců. Ohromný počin v umění prodávat a přesvědčovat největší dobrodružství v reklamě na světě. Jeho přostředním cílem bylo přesvědčit pacifické Američany, že válka vedená 4 tisíce mil. stála za boj, ačkoli americká země, nebyla ohrožena. Hollywood pomohl svým každodenním cílem jejich věci. Poté byla vytvořena US informační Agentůra, která existuje dodnes. Fašismus by měl být dnes přesněji nazýván jako Korporatismus, protože slučuje státní a korporátní moc. Mezitím nacistická propaganda otevřeně děkovala Britům a američanům za jejich model a využila jej na lanaření Němců do války. Gebels příkázal úderným oddílům, aby zapálili Říššký sněm, pak z něj mohli následně obvinit Komunisty. Díky tomu, mohli Němci vytvořit Fašistický stát a zahájit druhou světovou válku. Korea jako první varovala USA, před útokem na Pearl Harbor, ale USA potřebovala záminku pro vyhlášení Války mezi USA a Německem. Neboli kancelářská spona, znamenala bezpečný přesun nacistických vědců, agentů do CIA a byli zaměstnáni pro vývoj impozantních programů CIA – Kontroly vědomí a nových produktů a nápadů pro expanzi pro amerického bio-chemického zbraňového arsenálu.

Den nezávislosti je oslavou. Deklarace nezávislosti, která byla vytvořena intelektuály jejichž vize byla podobná jako Juche (severokorejská Ideologie). Jejich vize slavného národa rovných a šťastných občanů, kteří nejsou utlačováni náboženskými a imperialistickými silami. Je dnes v troskách, rozdrcena nekontrolovatelnou honbou za profitem, která vedla k nezměrnému lidskému utrpení a ničení životního prostředí. Ale USA není jediným pachatelem zločinu proti lidskosti na planetě. Imperialismus je v srdcích Britů, kteří okupovali Indii a vedli opiové války proti Číně. Mají je v kostech nekalí Japonci, kteří nejsou nic víc, než zkrachovalé, maniacky vraždící Imperium, sadistů, vrahů, psychopatů a tyranů ohrožených zvířat. Francouzi na každém kontinentě a světová banka s MMF v každé chudé zemi od dob 2. svět. války. Všichni spáchali hrůzné činy proti Lidskosti, skrze jejich dobývání, krádeže a přemazávání vzpomínek svými lžemi. Lži, jako Den Austrálie. Oslava roku 1788, kdy byli posláni ti nejhorší zlodějští nevhodní Evropané, nehodni Britské půdy, usadit se co nejdále, jak to bylo jen možné. I ti druhořadí lidé nazývají Austrálii, šťastnou zemí,. ale tento příchod nebyl zrovna šťastný pro australánce, kteří tam žili 40 tisíc let před nimi. Jinak australského tabu ( GENOCÍDA ). Cokoliv, jen né pravda.

Jejich Bůh očividně neměl v lásce 100 milionů Indiánů, kteří žili v harmonii s přírodou, jelikož 99% jich bylo systematicky povražděno. Tato událost je nyní oslavovaná propagandistickou kampaní zvanou, den díkůvzdání. Stejně jako nacisté povraždili 6 milionů židů a ti budou donekonečna omývat a přitom dělají stejně hrůzostrašné věci jako nacisté, když povraždili 26 milionů Rusů. Jenom nikdo nehovoří o krádeži země, genocidě, destrukci Kultury ve jméně Boha. Proto vede USA válku ve 165 zemích světa s armádním rozpočtem přes 800 MIL. dolarů ročně s peněz daňových poplatníků.

Kdo řídí minulost, řídí i budoucnost. Kdo řídí současnost, řídí i minulost.

TaigaTrommel
Návštěvník
TaigaTrommel

Německo je v EU největším nepřítelem demokracie a obecně východní Evropy i po více než 70 letech po jejich prohrané válce proti Rusku.

poacher
Návštěvník
poacher

TaigaTrommel
Slovo demokracie si berou opakovaně do svých prolhaných, pokryteckých držek ti politici Německa, kteří horlivě pracují na jeho likvidaci.
V Německu panuje tvrdá názorová diktatura, cenzura prosákla do všech oblastí veřejného života Němců.
Vážím si toho, že zde mohu občas vypustit páru, nebo informovat ostatní o aktuálním dění Merkeljunty. V Německu není možné na inkvizitory monitorovaných diskuzích vyjádřit i slušně formulovaný odlišný názor, např. na stránkách welt.de jsem napsal celkem, t.č. 36 komentářů,
z nichž bylo uveřejněno 22. Souhlasných bodů 488, ale také nesouhlasné, prý pravicově populistické…
Svou minulost a DNA neoblafneš, milá Angelo a spol.

Jaris
Návštěvník
Jaris

TaigaTrommel
Zidonemecko, nikoliv Nemecko. Bila rasa Germanu je postupne likvidovana a za par let prestane existovat .

Jerky
Návštěvník
Jerky

Za potraviny dvojí kvality v obchodech můžou obchodní řetězce Lidl, Kaufland a Penny Market.
Tak rozhodla Vláda ČR. Nekupujme tyhle jejich šity. Vláda posvětila bojkot těchto nadnárodních obchodníků.

Axel
Návštěvník
Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Kdo by to byl tehdy tušil, že už tehdy zpívali o Bruselu – “domu OBLUD”, a zdegenerované západní šlechtě, která nás za pár let z rozmaru roznese na kopytech, protože nás zradily naše elity..?!

Tehdy jsme se tomu smáli.
Dnes už mne humor přešel, protože žiji v tvrdé realitě..!

https://www.youtube.com/watch?v=iBSyrmvcaig

Opravdu povedený podnik to – EU,…. založený na povinných příspěvcích, vydírání,…
a zpětně na dotacích pro své vyvolené, … a diktatuře proti nepohodlným, která s demokracií nemá nic společného..!

Čert spolky začal a nemiloval!
Taky tak dopadne!

Josef
Návštěvník
Josef

Chcete skončit jako Švédsko?! Otročit na Babiše, cigány a Afroevropany?!

Kandidát do EP, místopředseda SPR-RSČ Karel Fleischer:

“Házet flintu do žita pár dní před volbami je chybou a pokud si 100 000 lidí z celé ČR řekne, že přece chce změnu a k volbám půjde zvolit vhodnou stranu, může se změnit mnohé.

Moc nad politiky má nyní volič, který rozhodne co bude a kdo bude.

Pročítám si komentáře článků o eurovolbách 2019 a ty jsou plné pesimismu, který se ovšem nedá nechápat za dosavadní situace. Jak ale voliči, či nevoliči nakonec zareagují, není zatím zcela jasné. Některé závěry jsou předčasné a nelze předem vědět, jaké složení EP nakonec bude. Podobná situace je i ve státech, kde sice přijde k volbám mnohem silnější procento oprávněných voličů, na rozdíl od ČR, ale není jisté, zda dají hlas národním stranám, nebo servilním liberálům a socialistům, kteří podpoří současné trendy EU, tedy silně otevřenou a proimigrační politiku a zkázu Evropy a identity evropských národů. Ovšem vzhledem k událostem, které se v Evropě dějí se dá předpokládat i posun myšlení voličů, což bylo vidět na posílení některých národních stran v národních volbách, např. ve Švédsku. Každý hlas rozhoduje ve volbách a toto je třeba mít na paměti právě nyní, pár dní před důležitými volbami, které poznamenají budoucí podobu Evropy i jednotlivých států.”

Minule stačilo Svobodným na 1 europoslance pouhých 80 tisíc voličů.
Najde se 80 TISÍC voličů v celé ČR pro Samkovou?
Najde se 80 TISÍC voličů v celé ČR pro A. B. Bartoše?
Najde se 80 TISÍC voličů v celé ČR pro Sládka?
Najde se 80 TISÍC voličů v celé ČR pro Černohorského?
Najde se 80 TISÍC voličů v celé ČR pro Patrioty pro neutralitu – Jiřího Vítka a Ing. Michala Klusáčka?

malostranska
Návštěvník
malostranska

Stále stejný modus operandi, divide et impera = rozděl a panuj.

Nejste žádný národovec. Kdo miluje Českou (Slovenskou) Republiku, nebude nabádat voliče k tomu, aby svůj hlas hodil do kanálu. Tyto strany, i když některé mají zajímavé osobnosti, nemají šanci přelézt 5%. Aktuálně je to stále jen SPD (a KSČM). Ostatní, co překonají 1%, dostanou peníze za hlas. Ale pokud by to byli vlastenci, raději doporučí svého konkurenta místo pár Éček.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Pokud nespíte, nesnívejte. Ani kdyby se výše jmenovaní dali dohromady na jednu kandidátku, by to ještě neměli jisté – těch 80 tisíc hlasů. Viz tento odkaz: https://volby.cz/pls/ep2014/ep11?xjazyk=CZ
Ale jistá malá naděje by tu byla. Takto ani náhodou, hlasy se rozmělní. Jako minule. Uvidíte za týden… Politické strany a jejich vůdcové jsou jak vidno nepoučitelní.
Ovšem co by tam ten 1 poslanec nadělal, je jiná otázka. Co tam v minulém období nadělal sám europoslanec Mach či Payne? Mezi 700 dalšími, většinou eurohujerskými…?
A kde máte další strany vlasteneckého ražení? Např. Vandasovu DSSS či Matějkovu Stranu nezávislosti?
Kdepak, pravdu má V.K., v europarlamentu se nezávislost ČR netvoří. Tu může zajistit pouze národovecky orientovaný domácí parlament, po vzoru toho maďarského! Celé eurovolby jsou jenom nechutná fraška.

Sniper
Návštěvník
Sniper

Proboha, jak by se ti výše jmenovaní lídři mohli dát dohromady? Jeden sebestředný macho vedle druhého. Včetně Samkové. Sládek všech Narcisů král… To by je musel někdo mnohem mocnější postavit do latě a zmanažovat. Ale takový mocnář mezi nacionalisty neexistuje, bohužel.

esprit
Návštěvník
esprit

Chodim nakupovat do kaufu ROKY casto v devet vecer. Potvrzuju v teto nocni dobe jich tam pribyva mesic za mesicem je jich vic. Vubec bych se nedivil, kdyby kauf v tom taky lital. Chodil jse tam vzdycky nerad a jen kdyz jsem musel, ale tohle je posledni kapka. Necitim se tam komfortne. Prostredi je odporne uz samo o sobe. Aspon pro mne. Potvrzuju male provincni mesto.
Chtel bych se zeptat nekoho kdo vi jak to chodi v ostraze kaufu, jestli nejsou v prodejne mikrofony. Jestli ostraha neposloucha, kdyz by treba chtela.