Skandál: Předsednictvo SPD utajilo volební manipulace při volbách prezidenta republiky na severu...

Skandál: Předsednictvo SPD utajilo volební manipulace při volbách prezidenta republiky na severu Plzně a vyzvalo své šokované straníky, aby se na to vysrali a nevrtali do toho! Porušená pečeť volební urny, vícenásobné hlasy pro Jiřího Drahoše a Jana Levová vysvětlující na telefonu vyjeveným členům SPD, že si předsednictvo hnutí nepřeje manipulace ve prospěch Jiřího Drahoše v Manětíně nijak řešit! Prostorové odposlechy pořízené zpravodajskou technikou jsou masakr!

Skandál: Předsednictvo SPD utajilo volební manipulace při volbách prezidenta republiky na severu Plzně a vyzvalo své šokované straníky, aby se na to vysrali a nevrtali do toho! Porušená pečeť volební urny, vícenásobné hlasy pro Jiřího Drahoše a Jana Levová vysvětlující na telefonu vyjeveným členům SPD, že si předsednictvo hnutí nepřeje manipulace ve prospěch Jiřího Drahoše v Manětíně nijak řešit! Prostorové odposlechy pořízené zpravodajskou technikou jsou masakr!

Redakce AE News dnes obdržela z anonymního zdroje balík výbušných informací a nahrávek, ze kterých zůstává doslova rozum stát. Jedná se o souhrn dokumentů, zřejmě někoho z okruhu buď policejního vyšetřování, nebo bezpečnostních složek či zpravodajství a týkají se podezření, že předsednictvo SPD v únoru loňského roku krylo a neoznámilo trestnou činnost ve věci zmanipulování prezidentských voleb v obci Manětín na severu Plzně, kde došlo k porušení pečeti volební urny, k manipulacím s hlasy voličů ve prospěch Jiřího Drahoše atd. Pozorovatelé a zástupci místní organizace SPD na to upozornili předsednictvo SPD, ale to, co následovalo, byl pro ně naprostý šok zachycený v audio nahrávce. Vedení SPD totiž vyvinulo na členy SPD v Plzni enormní nátlak skrze Janu Levovou (SPD),  místopředsedkyni ústavně právního výboru parlamentu ČR, aby se na to “vysrali” a žalobu na porušení volebního zákona na nikoho v Manětíně nepodávali.

Jana Levová, Tomio Okamura.

Jana Levová v telefonické nahrávce vysvětluje, že to není její aktivita a iniciativa, ale že jde o rozhodnutí předsednictva SPD s tím, že volby dopadly dobře, tzn. vyhrál Miloš Zeman, ale že si to v Manětíně mají nechat do zásoby a použít žalobu proti těm, kteří manipulují hlasy až na podzim při komunálních volbách. Členové SPD na telefonu jsou v šoku, protože oni sami na tyto podvody upozornili, a když předsednictvo SPD nepodalo návrh na žalobu a doporučilo, že se na to mají “vysrat”, tak obyčejní členové SPD jsou najednou za idioty. Rozčílení pána na nahrávce, který poté mluví s Janou Levovou, že bude vypadat na obci za lháře, když se nepodá žaloba, je více než výmluvné. Proč předsednictvo SPD v Praze krylo manipulace s hlasy v Manětíně ve prospěch Jiřího Drahoše? Co to má znamenat?

Výbušné odposlechy a prostorové nahrávky

Dokumenty, které jsme do redakce obdrželi, obsahují prostorové nahrávky pořízené zřejmě zpravodajskou policejní technikou, pouze nahrávka rozhovoru s Janou Levovou na telefonu je zřejmě pořízena přímo členy SPD, protože nahrávka je velmi čistá a na 99% je pořízena z aplikace chytrého telefonu pro nahrávání hovorů. V redakci jsme procházeli dokumenty velmi pečlivě a jak jsme byli už dnes upozorněni, právě včera už byl na YouTube odvysílán de facto stejný obsahový záznam od investigativců, kteří se jmenují Michal a Petr.

Dokumenty, které jsme dostali do redakce, jsou ale o něco obsáhlejší, než co zaznívá na YouTube v pořadu pana Michala a Petra [1], takže pokud jste už jejich pořad včera slyšeli, tak tento článek asi nebude ničím novým, ale možná vám přinese další pohledy na celou kauzu. Takže podrobně, o co vlastně jde? Nevíme, jestli jde o stejný zdroj informací, který použili Petr s Michalem, ale je zcela zjevné, že se jedná o autentické nahrávky pořízené zpravodajskou technikou. Jejich pořady doporučujeme, abyste je poslouchali, přináší třaskavé informace o mafii a systémech “líbání prstenů” v ČR.

Plzeňské vedení SPD oznamuje napadení výsledku komunálních voleb.

Od prezidentských voleb 2018 sice uplynulo už hodně vody a je mnoho aktuálnějších událostí, o kterých je třeba informovat. Ovšem čas od času na veřejnost prosáknou události, které jsou sice staršího data, ale jejich vypovídající hodnota je natolik alarmující, že je třeba tyto informace zveřejnit i s odstupem. Je tomu tak s privatizací OKD (2004), Čapím hnízdem (2008), a stejně tak i s následující kauzou. Chceme důrazně upozornit, že získané materiály bychom zveřejnili na kohokoli z dvou set poslanců Parlamentu ČR, nejedná se o útok proti SPD, ale o rozkrývaní protivlasteneckých a protinárodních procesů v okruhu vedení SPD. Nefungujeme na jednostranných principech České Televize, nebojíme se proto vymetat koberce i alternativním koštětem, i když to bude některé velmi bolet.

Jana Levová: “Na předsednictvu říkali, že se na to máte vysrat!”

Níže uvedená nahrávka zachycuje Janu Levovou z SPD, jak volá členům plzeňské buňky, aby nepodávali žalobu pro porušení volebního zákona, protože předsednictvo si to nepřeje. V záznamu jsou i konkrétní detaily, třeba situace, kdy v obálce byly dva hlasovací lístky pro Jiřího Drahoše, a tím měly být oba hlasy zneplatněny, ale namísto toho došlo k porušení zákona. Jeden lístek byl vyhozen a druhý byl pro Jiřího Drahoše započítán. To jenom pro příklad. K nahrávce není potřeba komentáře. Přesně takto se likviduje alternativa zezdola, postupná eroze důvěry v SPD ze strany obyčejných lidí, kteří SPD věří a makají pro ni. A nakonec jsou za idioty.

Jana Levová telefonicky vysvětluje, že si předsednictvo SPD nepřeje věc porušení voleb nijak řešit:

[mejsaudio src=”https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/01-Prostorovy-odposlech.mp3″]

 

Podle získaných odposlechů pořízených 2.2.2018 v 8:19 dop. místopředsedkyně ústavně právního výboru parlamentu ČR Jana Levová (SPD) nabádala členy SPD k tomu, aby kryli a nenahlašovali volební podvody při prezidentských volbách v roce 2018 v obci Manětín (Plzeň sever), ve kterých byla porušená pečeť volební urny. Tato skutečnost byla oznámená jak policii, nejvyššímu správnímu soudu, tak i předsedovi volební komise Františku Hanusovi st.

Nejvyšší správní soud stížnost zamítl dne 13. února 2018 [2] s odůvodněním, že podle platné právní úpravy je možno u volby prezidenta republiky podat návrh na neplatnost volby prezidenta 90 odst. 5 s. ř. Návrh na neplatnost hlasování lze podat výlučně ve vztahu k volbám do Senátu, zastupitelstev krajů a zastupitelstev obcí 90 odst. 1 s. ř. s., zákony č. 247/1995 Sb., č. 130/2000 Sb. a č. 491/2001 Sb.). V řízení o neplatnost volby prezidenta republiky takový návrh podat nelze.

Nejvyšší správní soud uznává, že zákonná úprava soudního přezkumu voleb je značně roztříštěná a pro její adresáty krajně nepřehledná. To však nic nemění na tom, že v důsledku vůle zákonodárce je návrh na vyslovení neplatnosti hlasování o volbě prezidenta republiky, v projednávané věci ve volebním okrsku č. 1 města Manětín, nepřípustný. Jako takový musil být podle 46 odst. 1 písm. d) s. ř. s. odmítnut, a to aniž by se jednotlivými výhradami navrhovatele mohl Nejvyšší správní soud věcně zabývat.

Zeman v Manětíně zvítězil, ale vedení SPD nechtělo pro-Drahošovské manipulace nijak žalovat, a kdyby ano, tak jenom místní SPD v regionu sama za sebe, bez podpory předsednictva

Přesto ale podle odposlechů poslankyně Jana Levová (SPD) nabádala svědky těchto podvodů, aby je neoznamovali, protože prezidentská volba dopadla ve prospěch favorizovaného kandidáta SPD Miloše Zemana. Ten obdržel v obci Manětín 61,04% (401 hlasů), zatímco Jiří Drahoš získal 38,96% (256 hlasů). Naopak v prostorovém odposlechu Jana Levová (SPD) svědkům volebního podvodu důrazně kladla na srdce, aby vyčkali voleb komunálních v roce 2018, a pokud nedopadnou pro SPD dobře, aby je “čapli za ruku” stejným způsobem, protože by tak prý SPD mělo kampaň zadarmo.

Tím, že by na podzim (5. a 6.10.2018) SPD poukázala na údajnou manipulaci voleb, by na sebe šikovně upozornila, což by přitáhlo pozornost k SPD. Pikantní skutečností je, že kulturní budovu v Manětíně, ve které volby probíhaly, sice vlastní město, ovšem podle mnoha svědectví místních obyvatel město zaměstnává syna předsedy volební komise Františka H. ml. jako údržbáře. Ten má k budově klíče a tím pádem prakticky neomezený přístup do objektu ve dne i v noci, uvádí se doslovně v dokumentech vyšetřování. Poslechněte si další záznam pořízený již zpravodajskou prostorovou technikou, ve kterém se dvě členky volební komise domlouvají, jak budou v případu vypovídat podle dohody, nikoli tak, jak se věc skutečně odehrála. Došlo zde k jednoznačnému ovlivňování svědků.

Členky volební komise se domlouvají, jak budou vypovídat, kdyby přijela kriminálka:

[mejsaudio src=”https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/12-Domluva-clenek-volebni-komise.wav”]

 

Pro obtížnou srozumitelnost záznamu přikládáme přepis:

Hlas 1: “Ty vole mně.” (nesrozumitelná pasáž.
Hlas 2: “Normálně mávala.
Hlas 1: “No copak asi.”
Hlas 2: “A volala na mě: “Volby, vole, frajerko!”
Hlas 1: “Prosim Tě, já Ti jenom chci říct, kdyby náhodou k Tobě přijela kriminálka, takhle začala jo. Já, cože?”
Hlas 2: “Jo.
Hlas 1: “Kdyby náhodou k Tobě přijela kriminálka a takhle, tohle, se ptát, no tak se nedivte. Jakoby xxx. Kvůli volbám. A já.”
Hlas 2 Kvůli čemu?: “”
Hlas 1: “Kvůli volbám. (smích)
Hlas 2: “A já, jo, tak jo, v pohodě, v pohodě. Já jim teď tak krátce řeknu jako. (nesrozumitelná pasáž)
Hlas 2: pokračuje: “Teď mě tam vole, jako zkoušela jako, abych řekla prostě nějaký yes vole, jakože hlavně o tom mluvěj. (nesrozumitelná pasáž)
Hlas 1: “Vodevřený, tak jděte do hajzlu, vole. ÁAA, to je svině, to bylo zavřený, ty vole.
Hlas 2: “A já jí říkám, paní (nesrozumitelná pasáž), nikam, já řeknu prostě, jak to bylo.”
Hlas 1: “Zmizela, byly vodevřený venkovní vokna, vole.”
Hlas 2: “Říkám, nebudu, vole, si prostě srát do huby.
Hlas 1: “Co? No, taky budeš lhát na tom (nesrozumitelná pasáž), že jste to nezamkli, vole? Vždyť ona řekla, že jste to nezamkli, že to po vás zamykali, vole. Potom byla (nesrozumitelná pasáž).
Hlas 2: “Ještě jsme se tam vraceli i ty vole. AAA, ty kráávo!
Hlas 1: “Tak mě úplně takhle, jako to, ne. Tak se jako neboj, jak se jako nediv.
Hlas 2: “Kvůli XXX jo?” Jako kvůli XXX, vole?
Hlas 1: “Prosím Tě, hlavně jim to neříkej, oni mi zase z toho udělaj (nesrozumitelná pasáž).
Hlas 2: Smích.
Hlas 2: “Hele, teče jim do bot, co.
Hlas 1: “No, asi jo, ty vole.”
Hlas 2: “Teče. To je dobře. (mne si spokojeně ruce) To je dobře.”
Hlas 1: “Asi maj bobečky.”
Hlas 2: “To je dobře.” (spokojeně se při tom usmívá)
Hlas 1: “Na mě (nesrozumitelná pasáž) Ty krávo.” (současný zlý smích obou hlasů)
Hlas 2: “(nesrozumitelná pasáž) volbama ty vole, teče jim, ty vole heeezkyy! To je dobře. Si mysleli, že jsou bohové v Nečtinách, už jim teče do bot no. Dobrý den.”
Hlas 1: “A že potřebuje ještě mluvit s Bárou já jí (nesrozumitelná pasáž) tak.”
Hlas 2: “Kurva, doufám, že Bára taky nebude blbá, ty vole.”
Hlas 1: “(nesrozumitelná pasáž)”
Hlas 2: “Protože, jako, ty vole, když bude lhát, jak potom ty vole je šeptem spolupachatel.
Hlas 1: “No, já vím.”
Hlas 2: “(povzdech)”
Hlas 1: “No a tak nějak, prostě se mi snažila, jako abych, naznačit, abych byla jako na jejich straně viď. Heleďte se já budu vole prostě si stát za svým. Říkám, kdyby něco, tak prostě řeknu tak, jak to bylo a ona úplně hned to. Jakože ne, že musím hned to, jako, jak jsme se o tom bavili jako tu sobotu. Říkám, Ne, ne, ne.”
Hlas 2: “(povzdech, pokračuje) Tyy vole! Ale na druhou stránku to může potom brát, nebo ty policajti to můžou potom brát z její strany jako ovlivňování svědků, ty vole.”
Hlas 1: “No, když to řekne, tak jo no.”
Hlas 2: “Tyyyy krávo! Jako dělo se tu spoustu zajímavejch věcí, ty vole jako.”

Tyto volební podvody měly ještě dlouhou dohru řadu měsíců po události v rámci e-mailové korespondence prostřednictvím asistentky Tomio Okamury Alexandry Foralové. Protože došlo k rozčarování z nečinnosti SPD, rozhodli se sympatizanté nakonec kandidátku v obci nepostavit.

Následně SPD na Plzeňsku v podzimních komunálkách 2018 příliš nezabodovala, přestože kandidovala v Klatovech, Domažlicích, Rokycanech, Plzni 1, 2 a 4 Doubravka a Holíšově. Podle dalších údajů v dokumentaci Jana Levová měla v komunálních volbách na podzim 2018 působit tak, aby členové SPD získávali přemlouváním falešné svědky, kteří měli tvrdit, že volili SPD a jejich hlas nebyl započítaný. Tím by šlo zvrátit výsledek komunálních voleb, ve kterých SPD na Plzeňsku pohořela. Členové SPD, kteří se ji odmítli podřídit, byli ze strany vyloučeni, uvádí se v protokolu. V dalším prostoráku Jana Levová přímo potvrzuje podvod s těmito falešnými svědky a kamarády. K realizaci nakonec došlo, SPD v Plzni skrze Janu Levovou opravdu napadla výsledek komunálních voleb, více zde.

Jana Levová o shánění kamarádů jako svědků:

[mejsaudio src=”https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/08-Podvod-s-falesnymi-svedky-a-kamarady.mp3″]

 

Pro obtížnější srozumitelnost uvádíme přepis daného prostoráku:

“Pro mě je rozhodující, ještě pro mě nebylo rozhodující to, co dělal na volebním štábu. Nebo, pro mě rozhodující bylo, že já jsem ho prosila, když jsme potřebovali ty svědky, napsal. Já jsem ho prosila, aby mi tam u nich natiskoval jak to je v tom jednom okrsku. Jestli tam nemá kamarády, já jsem mu posílala veřejně na Facebooku dvakrát, nebo třikrát jsem mu říkala, já jsem to nestíhala.a potřebovala sem, aby jenom obvolal svoje známý, nebo kamarády prostě, a on ani to nebyl ochoten udělat. Nepomohl mi s tím vůbec. Já, všichni pomáhali, Adéla pomáhala, všichni pomáhali v těch daných. “Zíbák” pomáhal na Lochotíně, já sem dělala u (Louši, slovo nerozpoznané.), kde máme víc lidí. Sháněli sme prostě ty svědky, bylo to docela těžký je sehnat a on ani to nebyl ochoten. A pak, když se to povedlo a tu žalobu sem podala, tak on normálně napsal na Facebook. Že to je supr a že on za tím stojí! Ale on proto neudělal vůbec nic, a já sem ho opakovaně. Stačilo zvednout telefon a zatelefonovat, ani to neudělal! (druhý hlas, nesrozumitelná pasáž) Přesně, když sem ho žádala, aby udělal na Slovanech kandidátku, přinesl mi 8 lidí. 8 lidí, celou kandidátku na Slovanech sem udělala já!” “Celou.”

Krytí volebních čachrů s požehnáním předsednictva

Šokující je skutečnost, že takový bezprecedentní útok na demokratické principy ČR a krytí volebních podvodů koordinovala místopředsedkyně ústavně-právního výboru parlamentu ČR. Vrcholem všeho je zpráva, že se podle záznamů její komunikace se odvolávala na nařízení vedení předsednictva SPD, konkrétně na Jaroslava Staníka. Předsednictvo SPD podle záznamů komunikace vědělo o falšování voleb v obci Manětín (Plzeň sever), přesto však doporučilo nezasáhnout. Proč? Protože to prý pro SPD vypadalo dobře. Naprosto vědomé krytí volebních podvodů s požehnáním předsednictva SPD. Posuďte sami ze záznamu dalšího prostorového odposlechu, na kterém Jana Levová (SPD) otevřeně tento volební podvod a postup podporuje.

Jana Levová obhajuje své postoje ke kauze v Manětíně:

[mejsaudio src=”https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/07-Podporovala-podvod-v-Manetine.mp3″]

 

Pro obtížnější srozumitelnost uvádíme přepis daného prostoráku:

Levová: “Ale ty lidi tam nekopali za nás, (nesrozumitelná pasáž) nebo, možná některý jo. Ne, ještě jsem se chtěla vrátit k tomu, co taky proběhlo, že jsem snad, já, neudělala, že, když jsem podala žalobu, takže jsem to udělala kvůli vlastnímu korytu, zatímco, když se jednalo o jiný volby, tak až na mě byly kladený výzvy, abych teda něco udělala a já jsem to neudělala, protože se mě to týkalo. Netýkalo, tak k tomu bych chtěla teda říct, že se jednalo o kraj, o Nečtiny, a kde jsem byla, kde mi bylo teda řečeno, že tam proběhly nějaký manipulace, s mou volební urnou, že udělala volba prezidenta, ta se mě vůbec netýkala. Volba prezidenta, že nevím, co bych z toho měla, nebo neměla. V každým případě, já jsem to řešila a já jsem vám řekla, abyste si tu, abyste tu žalobu dali, abyste ji dali a mluvila za Mitnika.”

Druhý hlas, otázka: “Mluvila za Mitnika, jo?”

Druhý hlas: “Ale tohleto jsi nám, to jsi nám řekla do telefonu, proč se na to máme vysrat, že jsi mluvila se Staníkem.”

Levová: “A musí to bejt člověk, kterej tam bydlí, já tam nebydlím! Já tam nebydlím, v komisi jsem nebyla! Já žiju v Plzni, já jsem nepodávala žalobu za Prahu, nebo za Klatovy. Já jsem podávala žalobu v místě, kde se mě to týká,

Druhý hlas, souhlasně: “Hmmmm.”

Levová, pokračuje: “a kde žiju. Potom. (nesrozumitelná pasáž) v komunálu. “Já jsem vám jasně řekla, že mě, že to prostě SPD centrálně dělat nebude, kor, když tam vyhrál ten, koho jsme chtěli. Vyhrál tam Zeman, tak proč bych tam dávala stížnost na volby,”

Druhý hlas, klidně: Protože to bylo celý podvod.”

Levová, pokračuje podrážděně: “… a když jste chtěli, tak jsem vám řekla, tak jsem vám řekla, abyste tu žalobu podali!”

Druhý hlas – nesrozumitelná pasáž)

Levová, velmi podrážděně, až vypjatě: “Abyste ji podali a ona vám byla zamítnuta, tak mi nevykládejte, že se nedala žaloba! Dala!”

Arab z Jordánska šikanuje obyvatele paneláku v Nečtinách, členové SPD bijí na poplach, ale Levová s tím nechce mít nic společného

Slyšeli jste v unikátním prostoráku na vlastní uši poslankyni Janu Levovou (SPD), jak kryje volební podvody. To vše se odehrálo v kraji jejího bydliště, kde je běžným úkazem, že Jordánec Mohamed Momany (1.2.1966) koupí dům na adrese Nečtiny 194, vykopne dveře jeho nájemníkům a začne je vyhánět na ulici. Ovšem podle dalších čtyřech svědků Mohamed Momany neoprávněně zabírá jejich majetek, nutí je platit vodu, kterou on sám spotřeboval, staví další stavby načerno, a na tyto stavební práce najímá ukrajinské dělníky, rovněž ilegálně. Podívejte se na video, jak si Mohamed Momany vyzdil jádro objektu Nečtiny 194 před nájemníky protizákonně, bez kolaudace, tedy načerno a v totálním rozporu s požárními předpisy. Na tuto stavbu si rovněž nelegálně najal ukrajinské dělníky. Neskutečné, budete zírat!

 

No, řekněte sami, chtěli byste tu bydlet? Ovšem, chyba lávky. Místní členové a sympatizanté SPD do toho nesmí strkat nos, přestože jmenovitě Jana Levová byla na tyto skutečnosti opakovaně upozorňovaná místními příznivci SPD, kteří to právě pro SPD natáčeli.

Jordánec Mohamed Momany je od 14.10.2014 členem Smíšené česko-arabské obchodní komory. Tato komora má za cíl rozvíjet hospodářské styky s arabskými státy, podporovat nebo zprostředkovávat vzájemné obchody, poradenství či služby s arabskými podnikateli. Mohamed Momany má zřejmě vysoké konexe na obchody s účastí státu, který posvětil i jeho “sociální” podnikání a skupování nemovitostí. Kromě objektu Nečtiny 194 vlastní i část objektu na adrese Nušlova 2298/61, Stodůlky, Praha 5, nebo část objektu Na žertvách 879/36, Libeň, Praha 8, uvádí se v dokumentaci.

Arab vylepšuje českým nájemníkům životní podmínky v domě, který koupil.

Jeho manželkou je Češka Pavla Momany (30.6.1970). Ta se z adresy Na Žertvách přestěhovala oficiálně 19.1.2019 na Nušlovu v pražských Stodůlkách, ve které oba společně bydlí. Obává se msty Jana Levová ze strany Jordánce Mohameda Momanyho, proti kterému navzdory opakovaným výzvám místních SPĎáků odmítá jakkoli zasahovat? Představte si situaci, že volíte protimigrační hnutí SPD s předpokladem, že vás bude hájit, a bude potírat arabské migranty, kteří se k vám chovají podle zvyků arabského venkova kdesi na Blízkém východě. Jaký je váš šok při zjištění, že poslankyně Jana Levová je k vašim opakovaným upozorněním naprosto slepá a hluchá?

Jordánec vykopává dveře, stěžují s lidé, ale Levová to zamlouvá výstupem o ČSSD

Pod opojným pocitem nepostižitelnosti se potom může Mohamed Momany chovat jako kmotr a vykopávat dveře nájemníkům v budově, kterou koupil. Musíme si chtěnechtě klást otázku, do jaké míry je stále SPD tvrdě protimigračním hnutím hájící zájmy českých občanů, a do jaké míry postupně měkne, kdy její protimigrační étos začíná být na rovině pouhé rétoriky statusů na Facebooku a politických šarvátek či hašteření. Doufejme, že toto postupné vyměknutí je izolované pouze do plzeňského kraje a nedoutná i k dalším poslancům, kteří budou své protimigrační postoje dokumentovat činy, nikoli jen slovy. Poslechněte si níže další prostorák, ve kterém Jana Levová potvrzuje, že o Jordánci Momanym ví, četla to, ale následně to zamlouvá afektovaným výstupem spoluprací s ČSSD.

[mejsaudio src=”https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/09-Vi-o-Mamonym-zamluvi-spolupraci-s-CSSD.mp3″]

 

Pro obtížnější srozumitelnost uvádíme přepis daného prostoráku:

Levová: (nesrozumitelná pasáž( “…, že pan Vacík, jako protikorupční policista s letitou praxí usoudil, (dva hlasy hovoří současně, nesrozumitelná pasáž)

Levová, pokračuje: “…, tak já nevím, jestli to na (nesrozumitelná pasáž) je, nebo není, já nejsem policajt, ale věřím tomu, že pokud on má letitou praxi a pokud to tak zhodnotil.

Druhý hlas hovoří současně, klidně: “To je to samý, jako, když tady hlásáš o migraci, tohlecto. Upozorňovala jsem Tě na to, že tady v Nečtinech máme Muslima, kterej tam skupuje nemovitosti.”

Levová, rozzlobeně: “Já jsem se o sobě dočetla, že spolu s ČSSD , já jsem tady za ČSSD (nesrozumitelná pasáž) a že spolu s ČSSD pracuju na tom, aby v Nečtinech byli uprchlíci! To jsem se já na vašich stránkách o sobě dočetla!

Druhý hlas: “Ješiš marja (potichu) no, vidíš.”

Levová, rozčíleně: “Co já mám společnýho s ČSSD, by mě fakt strašně zajímalo! Strašně! Tak mi to povězte! Co je a co, pojďme si tady nalejt čistýho vína!”

Druhý hlas klidně: “Ne, tak tohlecto už je moc.” (hovoří více lidí současně, přidává se i mužský hlas – nesrozumitelné pasáže)

Levová: “Co mám společnýho s ČSSD. (nesrozumitelná pasáž, křik několika hlasů)

Druhý hlas, klidně: “Pššššš.”

Levová, rozzlobeně: “Ticho, když mluvím! Teď mám kandidovat na místo, na funkci místopředsedy, takže si myslím, že v rámci volby, by tady určití členové rádi věděli, co já mám společnýho s ČSSD!

Druhý hlas: “Nemůžu už…” (nesrozumitelná pasáž)

Závěrem asi nikoho příliš nepřekvapí informace, že Jana Levová v komunálních volbách 2014 kandidovala jako nezávislá za Top09 v Plzni – Černicích [3]. Přesně to, o čem hovořil Lubomír Volný, že okolo Tomia Okamury jsou divní lidé z různých stran, kterými se obklopil, jako jsou různí ex-členové ČSSD, TOP-09 nebo ODS, kteří unáší politický program a směřování vlastenecké strany do podoby strany systémové a mainstreamové.

Připomeňme si stále důležitou větu Karla Kryla, že politikům se nesmí věřit, politici se musí kontrolovat. To platí i pro poslance SPD, kteří vzešli z jádra alternativy. Proto je musíme ještě důsledněji pobízet, aby nezapomněli, na čí straně, a čí zájmy mají hájit. Pokud se někdo profiluje jako protimigrační politik, vcelku logicky po něm požadujeme, aby své protimigrační postoje deklaroval činy, nejen svými, ale i svých členů, nejen v regionech, ale i v předsednictvu. Proto lidé nejen SPD volili, ale dokonce do hnutí vstupují. Politici Top09, STAN, Pirátů a dalších multikulturní hnutí by např. k zastrašujícím praktikám Mohameda Momanyho mlčeli.

Zazděné dveře v celém objektu.

Pro jejich sluníčkový étos je to pochopitelné a lidé k nim se stížnostmi na Araby nechodí. Proto je ještě větším šokem, když poslankyně hnutí, které káže protimigrační étos a otevřeně jej deklaruje, zůstává k násilnickým praktikám a ilegálním metodám Mohameda Momanyho zcela slepá a hluchá. Momany útočí přímo na vnitřní kruh jednotlivých rodin. Co si o tom máme myslet? Co si máme myslet o poslankyni, která otevřeně vybízí členy, aby za SPD nepodávali stížnosti na volební podvody, a pokud ano, tak pouze sami za sebe, aby předsednictvo SPD s tím nic nemělo? Pro koho z nás je toto jednání akceptovatelné, a pro koho už za hranou? Do kdy budeme některé politiky stále jen omlouvat, protože to tak přece nemysleli, a tím je utvrzovat v jejich blaženém přesvědčení, že jim všechno vždycky projde?

Politiky je potřeba hlídat, ne adorovat!

Někteří politici chtějí peníze, proto si je snaží uloupnout přes řetězce firem napojených na státní zakázky, různé svěřenské fondy, nebo zákulisními konexemi a kontakty vycházením vstříc zájmům lobby společnostem. Ale ještě nikdy nebyl zachycený na prostorovém odposlechu politik, který se snaží krýt volební podvody a ospravedlňuje to dokonce rozhodnutím předsednictva hnutí. Pokud podobné odposlechy na jiného politika máte, rozhodně nám je pošlete. My je rovněž zveřejníme. Na kohokoli, padni komu padni. Takto se dělá alternativa. Bez kompromisů, bez uhýbání z vlastního přesvědčení, i když to bolí.

Jana Levová (SPD) a Karla Šlechtová (ANO), jedna ze spojek, kde bylo cílem domluvit spolupráci a koalici Hnutí ANO s SPD výměnou za to, že SPD se stane více mainstreamově konformní.

Okolí Tomia Okamury je v současné době podle všech indicií zpravodajsky rozpracováno do nejpodrobnějších detailů a cílem systému je rozložit SPD zevnitř indukcí tlaků proti členské základně ze strany lidí předsednictva hnutí. Tomio Okamura opakuje chyby z Úsvitu a obklopuje se lidmi, od kterých by si měl držet odstup daleko od těla. Lidem z jeho okolí se již podařilo rozložit nejsilnější Moravskoslezskou divizi SPD v republice, tytéž procesy proběhly dříve už v Brně s tamní organizací, v Královéhradeckém kraji a probíhají v dalších regionech.

Alternativa neznamená adorace, alternativa znamená hledání pravdy

Tyto zpravodajské nahrávky jsou bolestivým důkazem toho, že členové SPD dole věří vlasteneckému úsilí SPD, ale předsednictvo žije v jakési politické bublině, která nemá s alternativou nic společného, ani co by se za nehet vešlo. Zednáři, velmistři, rotariáni tlačení na kandidátky, tiskovky s demoblokem, neochota vystupovat z NATO, z vystupování z EU je najednou reforma EU, milion na stole v českých v nabídce za první místo na kandidátce v Ostravě, krytí volebních machinací pro-Drahošovských melody boys v regionech atd. A co tohle všechno, co jsem vyjmenoval, má společného s vlasteneckou a pronárodní partají? To je otázka.

Tomio Okamura na tiskovce Demobloku.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 47% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
TEN
Návštěvník
TEN

6. ÚNORA 2018

Nejvyšší správní soud České republiky

Moravské nám. 6, 657 40 Brno-střed

Věc:

Žaloba na neplatné hlasování dle § 90 Zákon č. 150/2002 Sb.

Podávám tímto žalobu na neplatnost hlasování ve volebním okrsku č. 1 město Manětín, kdy jsem byl přítomen jako člen volební okrskové volební komise při činnosti, o níž se domnívám, že byla neetická a ve své podstatě protiprávní což odůvodňuji níže takto:

1. Uzavření volební urny cca 10 min, před koncem volebního dne č. 1

2. Urna byla uzavřená, materiály na volbu, obálky a volební lístky se uklízeli přesto, že nebyla uzavřena volební místnost (uzamčena).

3. Hlasování o rozpečetění urny, předčasně zapečetěné předsedou komise a místopředsedou v době, kdy volič usiloval o volbu ve svém čase, jemu k tomuto úkonu věnovaném zákonem.

4. Odlepení podepsané pečetě (předsedou a místopředsedou okrskové volební komise) a neporušené s původními podpisy opětovné její přilepení, tak aby seděli podpisy, které tak byli vlastně pečetí a i přes mé chtění nové pásky tedy znovu zapečetění, nebilo tomuto mému návrhu vyhověno.

5. Na mé upozornění, ráno a včas před volbou 2 dne voleb, že chápu pečeť, po zralé celonoční úvaze jako porušenou. Na to proběhlo, dle mě, protiprávní jednání, nejen vůči mé osobě, kdy nebylo přihlédnuto na mou námitku (podezření z porušené pečetě), ale i proti zákonu o volbě a regulérnosti voleb. Dle mě postupovali proti zákoně při postupu, který měl být učiněn při takovém ohlášení. Domnívám se, že předseda okrskové komise, měl zavolat policii a ke kontrole urny a vytvoření zápisu, čímž evidentně s úmyslem neučinit toto opatření dal možnosti fabulacím typu hlasování o platnosti dle mě už večer porušené pečeti. Na mé chtění přivolat ke kontrole ještě před zahájením dozor nad volbami z kraje, což mi bylo na kraji potvrzeno panem Tomašukem, jenž toto má na starost. Nereagoval předseda, tak jak se očekávalo a dle mně volal na kraj, ale se záměrem informoval nepravdivě o tom, co se stalo. Prý podepsal pečeť až po odpečetění – není tomu tak, budu dokazovat. Dle mě při takovém ohlášení podezření z porušení pečetě je nelegitimní hlasování, do kterého jsem byl vtažen manipulací přítomných členů komise. Tím jsem byl uváděn v omyl, což potvrzuje i zápis zhotovený toho dne po ukončení sčítání hlasů.

6. Takto nezabezpečená urna byla vložena do místnosti, kde byli volně položeny v krabici otevřené i lístky a na razítkované obálky, které nebyli zapečetěny v krabici. Tato místnost nebyla zapečetěná přes celou noc, jen uzamčena. Dle mě je možné vniknutí do této místnosti tedy riziko možnosti odemknout bylo a to správcem budovy, který vlastní klíče jistě i od této místnosti a je v příbuzenském vztahu k předsedovi komise.

7. Další lasování, které bylo také vedeno dle mě proti právům voliče, kterého jiný volič nahlásil jako toho, kdo není schopen sám dojít k volbě a byl zapsán na seznam o tom, zda se nechá odvolit či ne – výsledek, nedokončené hlasování pro příchod jiného voliče do volební místnosti, později se o tom již nediskutovalo a ani nebylo hlasováno – paní nevolila, nebylo jí to umožněno – předseda nakonec s členem komise nejeli nikam. Paní toho dne již nedošla k urně. Toto hlasování není ani v zápisu což dokazuje fabulaci s tímto zápisem.

8. Při sčítání hlasů zapisovatelka vyndala dva hlasovací lístky jednoho kandidáta Pana Drahoše a předseda komise dal opět hlasovat, dle mě neregulérně o platnosti tohoto hlasu. Došlo k jeho zplanění, což považuji za další hrubé porušení voleb a jejich regulérnosti. Opět není o tomto hlasování udělán záznam v zápisu a tím opět chápu zápis jako fabulaci, aby se vymanili z provedeného a zplanili volbu.

9. Při manipulaci s volebními lístky tedy při sčítání a konečném vedení věci kolem sčítání hlasů se po místnosti pohybovala osoba, která nebyla členem volební komise, již zmiňovaný příbuzný pana předsedy a správce budovy. Tedy hrubé narušení bezpečnosti uzamčené volební místnosti.

10. Zápis, považuji za fabulaci mi vmanipulovanou s tím, že toto postačí, bude-li se o to někdo zajímat jak vlastně volby a to s tou pečetí bylo. Toto považuji za manipulativní jednání, které mou osobu mělo poškodit, ale i regulárnost voleb, taktéž pak není v zápisu uvedeno veškeré hlasování, čímž dle mého soudu a vědomí není úplný a tak se lze domnívat a já věřím, že takto vytvořený dokument má působit, jako by se nic vlastně nestalo.

11. Dále si s pozdním uvědoměním vzpomínám, že v prvním kole prezidentských voleb byl na stole přítomný list, kde se nalézal seznam odcizených nebo ztracených volebních průkazů, podle kterého se kontrolovalo, zda jsou tyto, co byli využity právoplatné, tedy platné neodcizené. V tomto kole jsem zaznamenal jeho absenci na stole zapisovatele a ověřovatele OP.

12. Po mém ranním upozornění mi bylo po celý den vytýkáno, co působím chtěním řešení vzniklé situace. Předsedou bylo na mou žádost o oznámení policii řečeno že to není třeba

TEN
Návštěvník
TEN

VÍTE CO SI MYSLÍM – tady se ukazuje jediné – SPD nedostala v nahlášených lokalit soudu dostatek hlasů a kdyby soud rozhodl pro Levovou byli by nové volby a byla by znemožněná práce zvolených senátorů – protože současně s komunálkami by se museli opakovat i volby do senátu. Z mě dostupných informací členů SPD jasně vyplvá že bylo údajně bez vědomí členů změněno jejich rozhodnutí v hlasování na konferenci o kandidátovi za Rokycany – ZVOLENÝ ČLENY SPD byl pan PETR HUML. NEVZPOMÍNÁM SI, ŽE BYCH HO VIDĚL NA VOLEBNÍM LÍSTKU A U STOLU NA FOTOGRAFII V ČLÁNKU. Předpokládám, že fotografie ukazuje vedení tedy Levovou a jejího místopředsedu a Kandidáta za Rokycany, kterého si členi na konferenci nezvolili – kdo ho jak vyměnil vím od známého a to je Petr Huml, který je můj přítel. Byla to Levová, která si tam dosadila pána na levo a pán na pravo za domažlice myslím pan Obdržálek je na pravo. Jen aby bylo vidět že s Plzní mám a její SPD nějaké to techtle mechtle a vím o mnohém tom dění. Tedy má OTÁZKA ZNÍ : Kdo měl potřebu zmařit dvoje volby se záměrem ať je jaký je třeba zviditelnění sebe a hnutí? Další OTÁZKOU JE : proč paní Levová dávala na první místo kandidátky do poslanecké sněmovny 100 000 Míra Kleisner 50 000 a jiní přispívali dobrovolnm příspěvkem tzv. darem což prezentovali na shůzích. OTÁZKA 3 JE : když tedy dali dary proč dary které dali dostali proplaceny zpátky? Dostali-li je proplaceny spátky jakou cestou a kolik + k tomu ? a jsme u poslední OTÁZKY : Jestliže dali dary dali na ně i daňovou úlevu ??? Tedy odepsali si je z daní u svých firem? nebo spíš když si je odepsali bylo-li tomu tak co se stalo ??? Myslím si že téma Plzeň SPD a jeho finanční vedení je také zajímavé téma jsme-li u mafiánskch praktik praktikujících politiků. Tak to je myslím k přemýšlení dostatek informací i k dění v SPD Plzeň a jeli dle článku a dopisů pisatele s Tomiem pravda co píše nedivím se tomu jak to dopadá – ostatně SPD dostalo dokumentaci jak vidím včas co že ještě dodnes nic takového nebylo zveřejněno samotnou SPD – I dnes po těchto článcích a dokumentů promítáno na ČT – JE TO DIVNÉ DĚNÍ

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nekde jsem zaznamenala, ze pry pan Vedouci doporucuje NEucast ve volbach do EU Parlamentu…
Jestli tomu tak je, tak ja s nim naprosto SOUHLASIM!
Pokud neco odmitam z principu a podstaty, tak jedinym aktem muze byt pouze BOJKOT – a nejlepsi bojkot, jako vyjadreni NEsouhlasu, a opravdoveho “vztahu” Vlastencu k EU, by byla JMENOVITA PETICE PROTESTU proti kolonizacnim snaham EU, popirajicim Svobodu a Suverenitu NASI zeme a jejiho Lidu!
Peticni Pravo je dano, a tuto CHARTU (odporu) 2019 /v CJ a AJ / klidne podepisu!
Kdyby nas “Chartistu 2019 CZ” bylo vic, nez volicu do EUropelechu, tak si dovolim tvrdit, ze Soudruzi by meli Problemek. 😉
(Sputnik by to rozmazl…)

weissbach
Návštěvník
weissbach

Opravdu “dobrá nápad” a naivita v jednom. Budou ten bojkot dodržovat i voliči TOP, ODS, Pirátů?
Co se tak na všechno vykašlat a nechat je zrušit státnost, poslat vojáky na Donbas a dovézt milión Afričanů?
To je neuvěřitelné…

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

Celá SPD je jenom podvod na lidi. Pjakin to jasně vysvětloval, že vždycky budou mít konceptuálně negramotní voliči v dosahu jen to, co jim elity cíleně předloží.
SPD to je typický “kozel provokatér”. Volit SPD, to je jako napsat si na čelo “jsem konceptuálně negramotný volič”.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Iva
Návštěvník
Iva

V normálním státě by šli od válu. Tady???

konzerva
Návštěvník
konzerva

Minusy dávají gestapáci co absolvovali školení…ha ha..

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Co mne tak napadlo… kdyby byla funkční odvolatelnost politika-poslance… co by potkalo Levovou? Fialu? Očista? Možná ano, ale…. když tak o tom popřemýšlíte – možná Vás napadne, jakou motivaci mají řezat vlastní větev tak vysoko? Když mají Piráti vnitrostranické referendum – bude jej mít někdy SPD – Svoboda a přímá demokracie? Obhájil by Fiala post 1.místopředsedy? Jen otázky k zamyšlení.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Takhle žije pražská kavárna a lepšolidi….comment image?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=0750615967aba80dc148f97d2b04c774&oe=5D0F01C4

Luboš
Návštěvník
Luboš

Vážený pane VK.
Pan Kapal chce úkolovat asi poslance SPD, aby BISka pátrala po tom, kdo jste a co jste. Pohodový den. L.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Panu Vk se rozbil džbán,co sním chodil pro vodu,devadesát devět krát se nic nestalo a dnes po sté,není co pít.Aby byla nejhorší stranou u nás jen SPD,tak snad podle něj jsou lepší komunisté,nebo mafiánská ODS,Piráti škoda mluvit.Sice některé přesvědčil,aby nevolili SPD,ale stará zkušenost,každá špatnost se člověku vrátí jako špatnost.

ten
Návštěvník
ten

Pan VK dostal informace přímo do lidí z SPD – tedy dnes již od bývalých SPdaků – když nechápete smysl voleb proč se do toho montujete ? Jste jako Levová a spol. nic Vás nezajímá jen propaganda podobná té nacistické. Já jsem seděl u té komise a já viděl co se tam stalo a SPD na to nereagovalo celý rok – vysvětlete mi prosím Vás proč tomu tak je ? Když jste tak chytrý pane Navrátil asi víte jak mi odpovíte.

Pilňousek
Návštěvník
Pilňousek

Otázkou tedy je to, jak velkou špatností je volit SPD, když stopro víme, že ji vedou kriplové, kterým už záleží jen na výpalném. Špatnost se vrátí jako špatnost.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Relace Svobodného vysílače s Michalem a Petrem (moderováno Vítkem) je fantastická a na druhé straně děsivá. Všechny vazby podsvětí na politiky jako Chovanec, Kalousek, Babiš, Pospíšil a další. A v neposlední řadě vazby na SPD a jejich vedení, kandidátky, poslance a další. Udělejte si všichni čas a poslechněte si všech 8 dílů, které zatím vyšly. Všechny jsou na youtube, dají se stáhnout, nahrát na mp3 přehrávač a poslouchat třeba v tramvaji. Toto vysílání by si měl opravdu poslechnout každý občan Česka. Abychom všichni věděli, jací gauneři nám vládnou a koho ze svých daní živíme. Určitě to nejsou důchodci a rodiny s dětmi.

Milada
Návštěvník
Milada

Valerij
Zjistuji, vezmes-li jim kyblicek, jsou schopni te uslapat – soudim podle minusu.
Doufam, ze mas i ten posledni dil, bez Vitka, kde uvadeji kdo je napraskal.
Nevim, proc cesky clovek potrebuje stale nejakou modlu. Duverujte, ale proverujte. Kdyz uz jste zatratili Boha, verte sami sobe.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Milada
Ano, i ten poslední díl bez Vítka mám. Plzeňským fízlům ho práskla ta židácká sv_ině z SPD Levová. Hnus, prašivé udavače a volební podvodníky od Okamury volit nikdy nebudu. A jsem rád, že jsem je ani v minulosti nevolil.