Skandál na americké televizi během demonstračního a propagačního očkování, zdravotníci se před...

Skandál na americké televizi během demonstračního a propagačního očkování, zdravotníci se před kamerou nechali píchat injekcemi se zasunovacími jehlami používanými ve filmovém průmyslu a v Hollywoodu! Fakultní nemocnice v El Pasu rekvizitní injekci nesehnala, a tak zdravotník pro změnu simuloval vpich injekce, ovšem se zasunutým pístem bez vakcíny uvnitř! Skandál pouze potvrzuje, že lékaři v USA mají z vakcíny Pfizer strach a děs, už není divu, že Andrej Babiš a Igor Matovič mlží okolo rozhodování o vlastních vakcinacích! A v Česku je zle, chystají se povinně-dobrovolné vakcinace, pojistka Karly Maříkové neprošla ani v Senátu!

Skandál na americké televizi během demonstračního a propagačního očkování, zdravotníci se před kamerou nechali píchat injekcemi se zasunovacími jehlami používanými ve filmovém průmyslu a v Hollywoodu! Fakultní nemocnice v El Pasu rekvizitní injekci nesehnala, a tak zdravotník pro změnu simuloval vpich injekce, ovšem se zasunutým pístem bez vakcíny uvnitř! Skandál pouze potvrzuje, že lékaři v USA mají z vakcíny Pfizer strach a děs, už není divu, že Andrej Babiš a Igor Matovič mlží okolo rozhodování o vlastních vakcinacích! A v Česku je zle, chystají se povinně-dobrovolné vakcinace, pojistka Karly Maříkové neprošla ani v Senátu!

Ve Spojených státech a ve Velké Británii začalo očkování a Andrej Babiš se vyjádřil, že nechápe, proč se už nezačalo očkovat v EU, na co se čeká, proč vakcína Pfizer nebyla dosud v EU schválena. Pane Babiši, možná kvůli tomu, že do Bruselu unikly přísně utajované zprávy z druhého kola testování vakcíny Pfizer, které mezi americkými zdravotníky vyvolaly takovou paniku a takový strach, že se rozhodli fejkovat a falšovat před televizními kamerami své demonstrativní vakcinace. Již minulý týden jsme přinesli článek [1], že během testů vakcína Pfizer u dobrovolníků vyvolávala anafylaktické záchvaty a ve 4 případech dokonce ochrnutí obličeje, které připomínaly následky mozkové mrtvice.

Injekce se stlačeným pístem bez vakcíny uvnitř

Ovšem tento týden se podle informací americké alternativy dostaly do rukou lékařů další zvěsti ze druhého kola testování Pfizeru, které doslova otřásly americkými zdravotníky a výsledkem je jejich strach z podstoupení vakcinace. O jaké přesně nové zvěsti se jedná, to není jasné, Alex Jones na Infowars slíbil, že se pokusí uniklé dokumenty zajistit, ale podle reakce amerických lékařů to vypadá, že tím hlavním děsem je věk dobrovolníků, který měl podle všeho uniknout.

Ty zmíněné mrtvice v minulém článku, resp. ochrnutí obličejů měly postihnut dobrovolníky ve věku 25 – 35 let věku. A to je standardně věk amerického personálu, který se podílí v terénu na vakcinacích a provádí odběry. Důvěra ve vakcínu Pfizer je podvod, nemají ji ani Andrej Babiš, ani Igor Matovič, ale dokonce už ani americký zdravotnický personál. Po zhlédnutí videa v úvodu článku si sami udělejte představu o důvěře amerických a britských zdravotníků ve vakcínu Pfizer.

Americká televize zachytila, jak se při propagačním očkování zdravotníků staví zaměstnanci fakultní nemocnice k vakcíně Pfizer. Očkovali se jenom naoko injekcí bez náplně

Televizní kanál MSNBC 9 přinesl v úterý záběry [2] z propagačního očkování zaměstnanců University Medical Center (UMC) v El Pasu, což je fakultní nemocnice. Diváci ovšem po odvysílání reportáže zavalili televizi dotazy a stanovisky, že celý přenos byl zfalšovaný, protože jedna osoba evidentně vakcínu nedostala. Záběr zachycuje, že lékař zaměstnanci UMC vpíchl do ramene injekci, která v sobě neměla žádnou vakcínu, protože píst injekce byl stlačený až na dno injekce už před vpíchnutím.

Píchnutí bez vakcíny uvnitř

Zaměstnanec tak byl píchnutý do ramene, ale z injekce se mu do těla žádná vakcína nedostala, žádná v injekci nebyla. Video vyvolalo v El Pasu paniku, a jak by řekl Valerij Pjakin, éto děbily, protože touto zpackanou propagací nejen nikoho k účasti na vakcinaci nepřesvědčili, ale ještě navíc tímto fejkem zdravotníci posílili obavy a spekulace obyvatel o tom, že vakcína je tak pochybná a potenciálně nebezpečná, že zdravotníci na kameru raději její podání fejkují, než aby si ji nechali doopravdy vpíchnout.

Britská televize odhalila, že zdravotníci se očkují filmařskými injekcemi se zasunovací jehlou

Další záběry přinesla televize BBC pro britské diváky a opět namísto propagace k očkování došlo k vyděšení diváků, kteří video začali okamžitě sdílet. Lékařka na videu očkuje svého kolegu, jenže, když dojde k vytáhnutí injekce z ramene kolegy, tak jehla z injekce záhadně zmizela. Tato záhada má jednoduché vysvětlení, jedná se filmovou rekvizitu, jde o injekci se zasunovací jehlou a pružinou. A pružina se občas zasekne a jehla nevyjede zpátky. Ve videu v úvodu článku máte funkci filmařské injekce vysvětlenou.

Filmařská injekce se zasouvací jehlou

Vidíte, že vakcína Pfizer má mezi lékaři a zdravotníky hned na začátku tak vysoké “renomé”, že nemocnice a lékaři při demonstračním očkování před kamerou raději používají filmařské rekvizity a injekce se zasunovacími jehlami, než aby si nechali vstříknout vakcínu, které prostě nevěří. Nemyslete si, že Andrej Babiš nebo Igor Matovič jsou hlupáci, vědí moc dobře, proč se vakcinaci vyhýbat. Igor Matovič sice dnes prohlásil na rádiu [3], že si nechá dát všechny vakcíny, i kdyby z toho umřel, ale pravda je taková, že jeho situace je jiná na Slovensku, jeho politika ho semlela a už nemá manévrovací prostor. Andrej Babiš je zkušenější a opatrnější. Povinné vakcinace však v ČR nabývají reálných obrysů.

Karla Maříková chtěla do drakonického zákona o povinném očkování v ČR dát pojistku, nevyšlo to a vláda bude moci vládním nařízením určovat skupiny pojištěnců k očkování “na sílu”

Poslankyně za SPD Karla Maříková neuspěla v poslanecké sněmovně se svým pozměňovacím návrhem k návrhu Zákona o o distribuci očkování proti onemocnění COVID-19, sněmovní tisk č. 1102 [4]. Karla Maříková navrhla, aby do zákona byla umístěna poznámka, že očkování v ČR proti Covid-19 bude dobrovolné, a že nikdo nebude zvýhodňován za to, že vakcinaci podstoupil, a nikdo nebude omezován na právech za to, že se odmítne očkovat. Poslanecká sněmovna pozměňovací návrh zamítla 9. prosince hlasy všech stran s výjimkou SPD a nezařazených poslanců [5]. Je to naprostý skandál. Karla Maříková se ale nevzdala a doporučila v Senátu, aby její návrh do zákona protlačili oni. A skoro se povedlo, jenže bohužel, dva hlasy chyběly [6].

Karla Maříková, SPD

Dámy a pánové, Karla Maříková odvedla skvělou práci, i když neuspěla, ale pouze se tím ukázalo, že tato vláda ČR chystá povinná očkování, i když to budou spíše povinně-dobrovolná očkování, které se budou týkat pracovně-právní roviny státních zaměstnanců, policistů, vojáků, úředníků, zdravotníků ve státních zařízeních. Kdo odmítne, přijde o zaměstnání. Kdyby totiž Karla Maříková uspěla a dodatek do zákona protlačila, Andrej Babiš a jeho vakcinační komando okolo Prymuly a Blatného by nemohlo nutit státní zaměstnance do nakoupených vakcín. A tam se točí sakra velké prachy, to bude vejvar! A co se nakoupí, musí se spotřebovat. Proto nebylo dovoleno, aby v ČR bylo očkování dobrovolné. A co vlastně Karla Maříková do návrhu zákona chtěla umístit? Je to tato úprava [7], Karla Maříková navrhla doplnění o tučně zvýrazněný text:

V ČÁSTI DRUHÉ (Změna zákona o veřejném zdravotním pojištění) v § 3 bod 3 zní:

„3. V § 30 se na konci odstavce 2 tečka nahrazuje čárkou a doplňuje se písmeno g), které zní:

„g) očkování a úhrada léčivých přípravků obsahujících očkovací látku proti onemocnění COVID-19 vyvolanému původcem SARS-CoV-2, je-li očkování prováděno léčivým přípravkem obsahujícím očkovací látku pořízeným na základě rozhodnutí Komise C(2020) 4192 ze dne 18. června 2020 o schválení dohody s členskými státy o pořízení 4 očkovacích látek proti COVID-19 jménem členských států a souvisejících postupech; zdravotní pojišťovna zajistí provedení tohoto očkování ve lhůtách stanovených pro jednotlivé skupiny pojištěnců; skupiny pojištěnců a lhůty pro dobrovolné očkování jednotlivých skupin pojištěnců stanoví vláda nařízením; neúčast na takovém očkování nesmí mít za důsledek omezení výkonu lidských práv a základních svobod ani hospodářských, sociálních a kulturních práv ve smyslu Listiny základních práv a svobod ani jakékoli jiné formy diskriminace jedince neočkovaného takovou očkovací látkou.“. “.

Pojistka dobrovolnosti byla zamítnuta, protože nakoupené vakcíny se musí upotřebit stůj co stůj, vejvary z nákupů vakcín nesmí ohrozit neochota lidí k dobrovolnému očkování

Když si tučně zvýrazněný text odstraníte, tak s hrůzou pochopíte, že návrh zákona, který je už v Senátu, umožňuje ve stanovených lhůtách očkovat jednotlivé skupiny pojištěnců vládním nařízením! Chápete? Očkování vládním nařízením, vybrané skupiny (v první fázi rozuměj státních) pojištěnců, proti jejich vůli, protože to bude stanovené vládním nařízením, nikoliv doporučením. Ta pojistka dobrovolnosti, kterou Karla Maříková navrhla, by do plánu na upotřebení milionů vakcín nakoupených přes různé šíbry vhodila atomové vidle, protože jakmile by tam ta pojistka byla, pojištěnci by řekli ne, nevěříme tomu, když ani premiér se nenechá očkovat, my také nechceme!

Dvě země, dva premiéři, jeden stejný postup s vakcinováním obyvatelstva “na sílu”

Vidíte, v tichosti Hnutí ANO, ČSSD, KSČM, ODS, Piráti, Lidovci, TOP-09 a STAN tlačí ke schválení zákon, kterým se ukotví očkování jednotlivých skupin pojištěnců stanovených vládním nařízením. To je konec svobod a cesta k žalobě k Mezinárodnímu soudu pro lidská práva. Pokud někdo přijde o práci, nebo bude diskriminován za to, že odmítne se nechat očkovat a vzepře se vládnímu nařízení o očkování, bude to masakr. Pamatujte si, že vláda ví moc dobře, co je ta vakcína zač! Oni se očkovat nikdy nenechají, a když ano, předvedou v televizi habaďůru s filmařskou injekcí se zasunovací jehlou, nebo si vpíchnou do ramene jehlu bez stlačení pístu injekce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
slupka
Návštěvník
slupka

Ať vakcinaci odmítnou všichni zaměstnanci státu. Oni nevyhodí všechny, to by jim přišel do práce jako kdo?

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Vládní nařízení má nižší právní sílu než zákon. Zákon má nižší právní sílu než ústavní zákon a mezinárodní smlouvy a ty mají nižší právní sílu než zákony EU. Proto jsem v klidu a jebu na to!!!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pavlína
Zdravím, Pavli, můžete, prosím, rozvést to Vaše “jsem v klidu a jebu na to!” ?
Já moc v klidu nejsem, přestože Vámi popsané schéma samozřejmě platí, ale nevím, co přesně míníte tím “Zákon má nižší právní sílu než ústavní zákon a mezinárodní smlouvy a ty mají nižší právní sílu než zákony EU”.
Zákony EU máte na mysli Nařízení a Směrnice EK, které odmnávne tzv. Evropský Parlament?
Mám za to, že tzv. “EU” NENÍ žádný právní subjekt, ale také pouze jen mezinárodní smlouva, včetně toho mezinárodního divadélka jako EP a EK, jejíchž “zákony” považují “členské Státy” za platné a účinné až po implementaci do vlastního (Státního) právního řádu … jasně – Nařízení JE přímo účinné, ale stále pouze na základě Smlouvy o EU, kterou v případě našeho Státu ústavní čl. 10. NADŘAZUJE NAD NÁŠ Zákon a právní řád …
Ale ani to mne tedy nenechává ve stavu, kdy bych řekla , že jsem v klidu a kašlu na to …

Podle mne je třeba zrušit/změnit čl. 10., a zrušit tak tu nadřazenost mezinárodních (JEJICH) smluv (PODMÍNEK A PŘÍKAZŮ/NAŘÍZENÍ) nad NAŠÍM Zákonem a Právem.
Toto bude mít, samozřejmě, dalekosáhlé důsledky , protože mezinárodní smlouvy, kterými jsme tímto aktuálně svázáni, jsou mnohé, pro Soudruhy podstatné – včetně NATO, ECB, SB, IMF, celní unie, Soudní spolupráce , atd. (a zajisté by následovala pomsta a výhrůžky Soudruhů – “sankce” odůvodněné jakkoliv … (za ztrátu MOCI nad ČR a NÁMI!)
Ale vzhledem k faktu, že ZATÍM jsme stále teritoriálně samostatným subjektem – Státem (i když ne plně suverénním díky právě čl. 10. ÚZ), tak JE ale v moci NAŠÍ – NAŠEHO Parlamentu – toto změnit – změnou NAŠEHO Zákona – Ústavního Zákona a jeho čl. 10. .
Nebo se mýlím?
Je, podle Vás, jiná možnost, jak “být v klidu, a kašlat na to”?
Díky předem za objasnění. Z.m.

Niki
Návštěvník
Niki

K teme clanku:
https://youtu.be/tOH7XLHl2mo

Sestra zamdlela, lebo ma zlu alergiu na bolest.
Nelutuje, ze sa dala zaockovat.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

ortostatický kolaps

Mami
Návštěvník
Mami
KozelFsz23
Návštěvník
KozelFsz23

Prasata a dobytek v jednom. Revoluci a napíchat to všem zmrdům, co toto prosazují.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Vzpomenme trapaka a nulu kocaba ktery dodnes zije z toho , ze pry vyhnal vojska sssr ten debil § k nicemu § vzpomenme ty kabatniky co vlezli do OF ze dne na den byli kapitaliste a partyzani a utiskovani na vsech frontach .Vzpomenme na krrrrrrrralikarrny a dovedu vas do svobodnych voleb a dalsi lzi zmrda vsech zmrdů.Nebudu otravovat kazdej to ví jen se zase boji cokoliv rici .

Perun Hromovládný
Návštěvník
Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Vzpomenme dnes na naseho velkeho drramatika a “bojovnika prrroti komunismu ” a velkeho humanisty a obhajce pravdy a lasky a morrralky a zastance vsech pracujicich a chudych a naseho novodobeho Jezise z hrradecku vzpomenme jak trpel za norrmalizace a v dobe kdy nemohl chodit do prace a jen jezdit mercedesem po celem ceskoslovensku aby ho nekdo zamestnal , kdy byl tyrán v kriminalech az nelidsky a vsem koho potkal rozdaval smich a penize ze Zapadu .Jeho ochotu vsem pomahat a hledat spravedlnost .To byla trocha srandy tenhle zlocinec udelal pro republiku jedinou dobrou vec a to . ze zemrel pisi s to naprosto jasne a dobrovolně .Veskere nasledky si ponesu sam .

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Randle Mc Murphy
to myslíš toho ožralého židovského synka z rodiny která koleborřoivala s nacisty? Jehož otec a strýc byli členy pražského Gestapa a podíleli se aktivně na represáliích proti čekým občanům. Z rodinky která na Barandově pořádala večírky pro esesáky a gestapáky, včetně vraha českého národa L.H.Franka , za což jim byly paradoxně po osvobození jen zabaveny majetky? Myslíš toho opilce a povaleče kterému práce smrděla na sto honů a byl za opilství a příživnictví co chvíli v kriminále? Toho co aby měl v kriminále výhody ochotně spolupracoval s StB, která ho aby se nepovaloval věčně u plotu v pivovaře, kde měl přikulovat , dostala jako kulisáka do divadla ABC aby udával “umělce” kteří se serou do politiky? A kde se ten hloupej trouba s vypitou hlavou začal cítit “dramatikem” a sepsal ty 3 nemožné hovadiny, jako třeba “dva ožralí hňupi nad basou lahváče” ? Tak to si jistě každej vzpomene. A nejraději si národ vzpomíná na jeho “odcházení” , na den, kdy si ho vzal čert.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Ano toho jsem myslel toho parazita a lempla a udavace a zlodeje a naprostou nulu k nicemu ktera se zjevila v 89 – znam mnoho lidi kteri sedeli s timhle blbem v krimu kazdej si dnes a i tehdy odplivne jen slysi havel odpornej tvor vychcanej hajzl nad hajzli §tuhle tu kreaturu tu 30 let oslavujeme tu estebackou loutečku a blbecka co nesesmolil ani svoje projevy §proto nikdy nechodil mezi tzv lidi kdyby se ho nekdo na neco zeptal ta vagina nema odpoved jen priblbly zgryndy a cance a hovna o demokrracii apod,a ani bych se nedivil , ze ma podil na vrazde Dubceka .Tenhle nacek byl schopen vseho – jsme zvlastni narod .Avsak nebudu uz otravovat jen chci aby se psala ta slavna prrvdaa ne lzi a jen dodatek sacher a ruml kdo vi o co je chape §dnes se svazacek kalousek vytahuje , ze bude skodit az do smrti kez by mu sla naproti §

nagualista
Návštěvník
nagualista

Taky zajímavé video, jak nás chtějí satanisté hromadně pozabíjet.

https://www.kulovy-blesk.cz/2020/12/14/co-vam-babis-blatny-razova-a-bis-taji/

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Dnes si pripominame vyznamne datum kdy udelal havel neco pro republiku uzitecneho za cely zivot a to , ze zemrel .Ani jsem si neuvedomil , ze ta odporna kreatura uz je tak dlouho v pekle .Dekuji za zverejneni a vlastne pro takove je i peklo malo .