Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po...

Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Jen několik hodin před prezidentskou volbou vypukl v České republice skandál, který nemá obdoby. Prezidentský kandidát Michal Horáček zneužil logo TV Barrandov a nechal si vyrobit ve speciálním filmovém efektovém studiu a za použití CGI střihového softwaru zfalšovaný rozhovor, který má zobrazovat neexistující televizní duel stanice TV Barrandov mezi Michalem Horáčkem a Milošem Zemanem. K tomuto duelu nikdy ve skutečnosti nedošlo, Miloš Zeman se televizních duelů s ostatními kandidáty neúčastnil a jedná se tudíž o podvrh a manipulaci, která jen několik hodin před volbami má u voličů vyvolat pocit, že Michal Horáček je jediným kandidátem, kterému se podařilo přimět Miloše Zemana ke společnému duelu. Mezi podporovateli Michala Horáčka vyvolalo video nejprve údiv, ale poté vzápětí velkou vlnu rozhořčení z manipulace a dokonce i z podvodu. Videomontáž vyrobila agentura Ewing Public Relations s.r.o., která spadá do konsorcia Ewing Group [1]. Jako místopředsedu představenstva tam objevíme Jiřího Hrabovského, bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto.

Horáček ve videu stínuje pozici, jako kdyby opravdu vedl dialog s Milošem Zemanem a reagoval na dotazy Jaromíra Soukupa. Ve svých reakcích útočí na Miloše Zemana, nezapomene si kopnout do Ruska a současně pochválí slovenského prezidenta Andreje Kisku, jaký je to skvělý prezident, na rozdíl od Miloše Zemana. Horáček se vyjádřil i ke kauze lithium, označil ji za ruskou provokaci a zaútočil i na SPD a Tomia Okamuru. Ten prý provozuje v ČR komerční nacionalismus. A takovou Babišovu vládu, opírající se o podporu SPD, pokud by byl Horáček prezidentem, by prý nikdy nejmenoval. Inu, demokrat každým coulem. Z názorů Michala Horáčka se člověku s vlasteneckým cítěním zvedá žaludek. Takovýto člověk by udělal z České republiky v roli prezidenta americkou kolonii a rohožku pro migranty. Děsivé na celém videu je profesionální softwarový rendering, který opravdu navozuje dojem, že jde o reálný diskusní panel. Video nahoře je převzato z oficiálního YouTube kanálu Michala Horáčka [2].

Horáčkovo zfalšované video parazituje na pořadu Duel Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.

Video obsahuje logo a signaturu TV Barrandov a je otázka, zda-li Michal Horáček má povolení k takovému zneužití ochranných známek pro zcela zmanipulované video, ve kterém je použita fotomontáž a klíčování obrazu v reálném čase. Oko obyčejného diváka není schopno rozeznat, že jde o fotomontáž v CGI softwaru, práce je odvedena velmi kvalitně a profesionálně, Michal Horáček opravdu vypadá, jako kdyby seděl uprostřed mezi Milošem Zemanem a moderátorem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Reakci TV Barrandov na tuto kauzu se nám zatím nepodařilo získat, především zatím není jasné, zda-li televize poskytla Michalu Horáčkovi licenční práva na použití jejího loga pro účely této fotomontáže. Lidé se nám začali ozývat do redakce a žádají nás o odkaz na archív TV Barrandov, kde mohou zhlédnout záznam tohoto unikátního TV duelu. Ne, nemůžete ho zhlédnout na TV Barrandov, protože jde o fotomontáž, kterou si nechal vyrobit přímo Michal Horáček. A tady to začíná být pikantní.

Horáčkova videomontáž byla masterována na profesionálním softwaru

Video, které máme v redakci k dispozici v originálním bitrate a v původním rozlišení, obsahuje bezpečnostní watermark signaturu společnosti Autodesk S/N Validation Key 0612-AF14-M2X-40BN-00268. Sériové číslo odpovídá licenci CGI softwaru Autodesk 3DS Max. Licence odkazuje na profesionální CGI software, takže kdokoliv masteroval panu Horáčkovi jeho zmanipulované video, použil v jednom z kroků infrastrukturu a renderovací software určený pro profesionály. Státní volební komise ČR a také další úřady by se měly zajímat o to, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát několik hodin před prezidentskou volbou šířil na internetu zfalšované video, které nese logo televizní stanice Barrandov a samotná fotomontáž nebo její masterovací část byla zhotovena za účelem manipulování voleb. Takovýto skandál nemá v civilizovaných zemích obdoby a touto událostí by se měla zabývat nejen TV Barrandov, že pan Horáček jen několik hodin před volbami zneužívá vysílací logo soukromé televize, ale i státní volební komise by měla posoudit, jestli nebyl touto manipulací pár hodin před volbami porušen zákon.

Horáček chtěl tak moc duel s Milošem Zemanem, že si ho nakonec nechal zfalšovat v podobě videomontáže.

Dopředu je třeba upozornit, že vedení Ewing PR může mít k dispozici práva na použítí loga TV Barrandov, ale stejně tak může jít o soukromou aktivitu některého ze zaměstnanců produkce Ewing PR, který má přístup ke grafickým nástrojům a masterovacímu softwaru. Je však znepokojující, že takových služeb využívá prezidentský kandidát, a to ještě způsobem, který zavání porušením zákona z nedovoleného zneužití cizích práv ve vztahu k televizní značce TV Barrandov a navíc pro účely CGI fotomontáže fiktivního rozhovoru s prezidentem republiky. Ve videu nikde není upozornění, že jde o manipulaci a fotomontáž, diváci na internetu jsou vedeni k domněnce, že rozhovor doopravdy proběhl. Jak mohou potom lidé věřit prezidentskému kandidátovi, který neváhá si zaplatit grafiky a producenty, kteří ve spolupráci s někým z Ewing PR připraví podvrh a zinženýrované video ze CGI softwaru společnosti Autodesk. Občan je tak vmanipulováván do pozice idiota, který má uvěřit, že na obrazovce vidí skutečný duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem.

Prezidentský kandidát zneužil logo soukromé televize a z voličů udělal idioty

Nemusíme se ani na okamžik dohadovat o tom, jaký to bude mít dopad na průběh voleb. Mnoho lidí bude znechuceno a nepůjde k volbám, protože takováto manipulace s voliči je totálně přes čáru. Další část voličů se naštve a bude volit někoho jiného, protože je to další manipulace proti Miloši Zemanovi. V této chvíli je úplně jedno, jestli jde o akci a iniciativu užitečného idiota, který se panu Horáčkovi nabídl, že mu ve 3DS Max a v klíčovacím studiu udělá službičku, aby se pan Horáček blýskl v rozhovoru s Milošem Zemanem. To důležité totiž leží někde úplně jinde. Je to otázka, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát porušoval autorská práva TV Barrandov, aby využíval služeb PR agentury bývalého mluvčího Škoda Auto, a aby manipuloval s veřejným míněním skrze profesionální CGI software pro videomontáže.

Michal Horáček si rád upravuje realitu do podoby vlastní virtuální reality. Chraň Pánbůh, aby takto kreativně neskončil v pozici prezidenta.

Pokud si odpovíme na tyto otázky  záporně, že to není v pořádku, tak potom by nás mělo zajímat, jaké další kroky z toho vyplynou. Neziskový sektor neustále varuje, že Rusko chce v ČR ovlivnit prezidentské volby, ale přitom jediný, kdo v ČR manipuluje a ovlivňuje volby, je jeden z prezidentských kandidátů Pražské kavárny, kterému evidentně pomohla PR agentura, které nevadí, že pokřivuje svým dílem pár hodin před volbami realitu. No řekněte sami, není tohle výstřel Pražské kavárny do vlastní nohy? Přímo prezidentský kandidát pár hodin před volbami zneužívá logo cizí televize, odvysílá zfalšovaný rozhovor s prezidentem a všichni se tváří, že je to v naprostém pořádku. Ne, to rozhodně v pořádku není. Takovéto kroky prezidentských kandidátů vedou k naprostému znedůvěryhodnění voleb, vedou ke ztrátě voličské důvěry a ke ztrátě iluzí o volebním procesu.

Horáček oznámil duel se Zemanem na Twitteru, jako kdyby to byla realita

Již 9. ledna Michal Horáček uvedl na svém Twitteru teaser na toto zfalšované video a uvedl ho slovy: Této kampani chyběla jen jedna věc. Duel s Milošem Zemanem. Už dnes od 18:00. A pod tím připojený teaser na zmanipulované video. Naprostá manipulace a podvrh, jehož obětí se stanou nejen voliči Michala Horáčka, ale především i ostatní kandidáti, protože voliči přestanou věřit tomu, co vidí a slyší o svých kandidátech. Je to pravda, co říká můj kandidát v televizi? Anebo je to manipulace a videomontáž? Byl tam vůbec můj kandidát v tom rozhovoru? Co když to bylo zmanipulované a sestříhané? Odborníci a specialisté ihned zjistí, že duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem nikdy neproběhl, ale obyčejný člověk, který nemá čas zjišťovat věci kolem, bude duel považovat ze skutečný a pravý. Miloši Zemanovi vyčítají pomalu každý výrok, ale sami podvádí své voliče, nechávají vyrábět zfalšovaná videa a používají bez dovolení loga cizích televizí.

Sami si udělejte představu o morálním profilu pana Horáčka a všech, kteří se na videomontáži podíleli. A nezapomeňte jít k volbám. Volte Miloše Zemana, jediného lidového kandidáta, který udělal pro naši zemi více, než většina politické reprezentace. Na zahraničních cestách, naposledy v Rusku, dojednal Miloš Zeman obchody za 19 miliard pro český průmysl, naprosto největší sérii kontraktů v historii. A to si vezměte, že lidé jako Jiří Drahoš nebo Michal Horáček se chtějí více orientovat na západ, který na rozdíl od Ruska jde našemu průmyslu po krku. Nespoléhejte na suverénní pozici Miloše Zemana, hlasujte pro něho v prvním i v druhém kole, protože obě kola jsou důležitá, ani jedno nesmíte vynechat! Nepodceňujte první kolo, protože do druhého postupují jenom první dva kandidáti. Není prostor na lhostejnost. I když má Miloš Zeman své chyby, z aktuální nabídky kandidátů je jediným přijatelným kandidátem a garantem pronárodních a protimigračních postojů. Šiřte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, aby se lidé dozvěděli, jakou nehoráznou manipulaci a skandál odpálil Michal Horáček jen několik málo hodin před volbami.

Nejen o zmanipulovaném videu Michala Horáčka budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme útok členky Femen ve volební místnosti na Miloše Zemana, zanalyzujeme volby prezidenta a všechny aktuální kauzy a události posledního týdne. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

626 Komentářů o "Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ryan
Návštěvník

Jenom pro osvěžení paměti, ať je jasno, čeho “základního” chtějí židé-sionisté z Pražské kavárny v prezidentských volbách dosáhnout pro svoje zahraniční mecenáše:
Citace ”
Čl. 61
Prezident republiky se může vzdát svého úřadu do rukou předsedy Senátu.

Čl. 62
Prezident republiky
a) jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,
b) svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
c) rozpouští Poslaneckou sněmovnu,
d) pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatímně až do jmenování nové vlády,
e) jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
f) jmenuje ze soudců předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu,
g) odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem a zahlazuje odsouzení,
h) má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního,
i) podepisuje zákony,
j) jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
k) jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.

Čl. 63
(1) Prezident republiky dále
a) zastupuje stát navenek,
b) sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy; sjednávání mezinárodních smluv může přenést na vládu nebo s jejím souhlasem na její jednotlivé členy,
c) je vrchním velitelem ozbrojených sil,
d) přijímá vedoucí zastupitelských misí,
e) pověřuje a odvolává vedoucí zastupitelských misí,
f) vyhlašuje volby do Poslanecké sněmovny a do Senátu,
g) jmenuje a povyšuje generály,
h) propůjčuje a uděluje státní vyznamenání, nezmocní-li k tomu jiný orgán,
i) jmenuje soudce,
j) nařizuje, aby se trestní řízení nezahajovalo, a bylo-li zahájeno, aby se v něm nepokračovalo,
k) má právo udělovat amnestii.

(2) Prezidentovi republiky přísluší vykonávat i pravomoci, které nejsou výslovně v ústavním zákoně uvedeny, stanoví-li tak zákon.

(3) Rozhodnutí prezidenta republiky vydané podle odstavců 1 a 2 vyžaduje ke své platnosti spolupodpis předsedy vlády nebo jím pověřeného člena vlády.

(4) Za rozhodnutí prezidenta republiky, které vyžaduje spolupodpis předsedy vlády nebo jím pověřeného člena vlády, odpovídá vláda.

Čl. 64
(1) Prezident republiky má právo účastnit se schůzí obou komor Parlamentu, jejich výborů a komisí. Udělí se mu slovo, kdykoliv o to požádá.

(2) Prezident republiky má právo účastnit se schůzí vlády, vyžádat si od vlády a jejích členů zprávy a projednávat s vládou nebo s jejími členy otázky, které patří do jejich působnosti.

Čl. 65
(1) Prezidenta republiky nelze po dobu výkonu jeho funkce zadržet, trestně stíhat ani stíhat pro přestupek nebo jiný správní delikt.

(2) Senát může se souhlasem Poslanecké sněmovny podat ústavní žalobu proti prezidentu republiky k Ústavnímu soudu, a to pro velezradu nebo pro hrubé porušení Ústavy nebo jiné součásti ústavního pořádku; velezradou se rozumí jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu. Ústavní soud může na základě ústavní žaloby Senátu rozhodnout o tom, že prezident republiky ztrácí prezidentský úřad a způsobilost jej znovu nabýt.

(3) K přijetí návrhu ústavní žaloby Senátem je třeba souhlasu třípětinové většiny přítomných senátorů. K přijetí souhlasu Poslanecké sněmovny s podáním ústavní žaloby je třeba souhlasu třípětinové většiny všech poslanců; nevysloví-li Poslanecká sněmovna souhlas do tří měsíců ode dne, kdy o něj Senát požádal, platí, že souhlas nebyl dán.

Čl. 66
Uvolní-li se úřad prezidenta republiky a nový prezident republiky ještě není zvolen nebo nesložil slib, rovněž nemůže-li prezident republiky svůj úřad ze závažných důvodů vykonávat a usnese-li se na tom Poslanecká sněmovna a Senát, přísluší výkon funkcí podle čl. 63 odst. 1 písm. a) až e) a h) až k) a čl. 63 odst. 2 předsedovi vlády. Předsedovi Poslanecké sněmovny přísluší v době, kdy předseda vlády vykonává vymezené funkce prezidenta republiky, výkon funkcí prezidenta republiky podle čl. 62 písm. a) až e) a k) a dále čl. 63 odst. 1 písm. f), jde-li o vyhlášení voleb do Senátu; uvolní-li se úřad prezidenta republiky v době, kdy je Poslanecká sněmovna rozpuštěna, přísluší výkon těchto funkcí předsedovi Senátu, kterému též přísluší v době, kdy předseda vlády vykonává vymezené funkce prezidenta republiky, výkon funkce prezidenta republiky podle čl. 63 odst. 1 písm. f), jde-li o vyhlášení voleb do Poslanecké sněmovny.”

Po vítězství Pražské kavárny by tyto pravomoci (a nejenom to) prostřednictvím nastrčených figurek přešli do rukou EU, tj. instituce ve službách světového zločineckého židovského Sionismu.

Formelák
Návštěvník

😀 by mne zajímalo, kdo vlastně jsou jsou “židé-sionisté z Pražské kavárny” a jejich mecenáši .
Že by snad ústřední výbor spojených Iluminátů, Zednářů, Židů, Židobolševiků, Vatikánu, Ku-Klux-Klan a Rosekruciánů, Rockefellerovů, pány z Bilderbergu, Trilaterální komise a Tea Party.
Prosím uvést jména čísla RFID čipů.

Marcello
Návštěvník

Seznam jiz sestavil Adam Bartos, který za tuto opovazlivost utrpel socialni likvidaci 🙂 ale ten popsal jen pesaky, kteří jsou videt. Na to jmenovat kluky z poza opony si netroufnul ani on 🙂

Formelák
Návštěvník

Vím o koho jde. Pryč on něj a od Zemánka taky.

Zvědavá matka
Návštěvník

Marčelo, Formelák – new entry! Kluci v akci 😉
Slíbili grantík, nebo projektík, nebo jen cash načerno?
Až pochopíte pravý význam výrazů “svoboda slova” a “svoboda přesvědčení” tak vám možná dojde, že ve svobodném státě by nikdo za tyto základní projevy svobody neměl být perzekuován a stíhán – tedy ani za to, že vyjádří pochybnosti o nějakém mnoha dnešním už neznámém holocaustu (jako ABB), ani za to, že veřejně prohlašuje, že MY “jsme si zplynovali židy” (jako Hollan z Žit Brno).
Jo, a když nějaký strup ( který například A.Bartošovi nesahá ani intelektuálně, a ani morálně ani ke kotníkům) fyzicky rozstříhá Státní Vlajku – tedy zneuctí, pošlape a zničí symbol Státu, který navíc ukradl (trestný čin), navíc ve vlastní zemi, symbol víry ve vlastní národ pro miliony jiných Lidí, který reprezentuje pro ty miliony lidí jejich domov a historii jejich předků – to už není názor, ale brutální plivnutí do obličeje milionum jiných lidí, a pošlapání jejich přesvědčení, jejich víry ve svoji Vlast, a jejich tvořivé celoživotní práce Stovkou Hoven…. – a to už je jiný kafe! Pryč od takových zaprodaných multikulti smažek!
To jen abyste vy, milí, mladí a zcela naivní rádobyneosoudruzi pochopili takový malý základ ze základních práv Člověka. 😉

Formelák
Návštěvník

Vážená zvědavá matko, nevím dle čeho mne řadíte mezi mladé multikulti soudruhy a jak chápete “svobodu slova” , ale jste poněkud za čárou. Za odmítnutí vstoupit do KSČ jsem byl v roce 1984 přeřazen na horší práci. To by Vám jako orientační info o mém věku a základním politickém smýšlení mohlo stačit. Osočování, urážení a napadání do svobody slova už nepatří.
O důsledcích holokaustu a koncentračních táborů pro mé předky toho vím dost na to, abych pohrdal lidmi jako je třeba ABB. BTW nejsem žid, ale česko-slovensko-německo-polský mix. Tedy středoevropský vořech, tak jako valná většina obyvatel České kotliny – to jen tak pro pořádek 😉
Na ostatní jmenované asi budeme podobný názor. Ovšem než si příště pustíte ústa na špacír, tak si doplňte informace a pište jen to, co opravdu víte.
Přeji dobré brzké ráno.

Zvědavá matka
Návštěvník

Milý Formeláku, reviduji můj dojem o vašem věku 😉
Se zbytkem Vašeho komentu nesouhlasím, protože nikoho neosočuji, neurážím a nenapadám, a píšu jen to, co vím. Tedy:
1.Odsuzuji sprosté hulváty, kteří zneuctili symbol mého domova – mé Vlasti tím, že si dovolili sáhnout na našem Hradě na NAŠI vlajku, a rozcupovat ji na kousky – a to těm zaprodaným multikulti smažkám Sto Hoven nikdy neodpustím!
2.ABB znám osobně, a mohu potvrdit na svoji čest, že je to velmi kultivovaný, inteligentní, a morálně hodnotný člověk, lehce nepraktický, ale velmi zodpovědný otec rodiny se dvěma malými dětmi, který dělá, co může, aby rodinu uživil, když mu soudruzi pro jeho rozdílné názory zlikvidovali jak nakladatelství, tak i kancelář strany. Pro jeho pietní akci u hrobu brutálně zavražděné Anežky Hrůzové měl na krku obžalobu do 8! dní – což je v demokratické ČR “se svobodou projevu a slova” unikátní rekord!
Co se týče koncentráků – viděla jsem kdysi záznam jednoho mladého žida, který pátral na místě, a chtěl si ověřit skutečnosti, a z reportáže vyplynulo ( včetně rozhovoru s ředitelem “muzea”), že věci se mají možná jinak, než je obecně vykreslováno, včetně způsobu a počtu “vyhlazování” (mnoho mrtvých na nakažlivé nemoci, “plynové komory” nejsou původní, ale přestavěné, odvody jed. plynů nejsou, atd… – je někde na YT), takže já osobně nevím – nemohu potvrdit ani vyvrátit.
Zatímco o desítkách milionů mrtvých bojovníků všech ostatních národů proti nacismu se téměř nehovoří….
Mám však za to , že svůj názor, nebo přesvědčení, by měl mít KAŽDÝ člověk možnost svobodně vyjádřit. Samozřejmě slušnou formou, a bez urážky jiného člověka. A to ABB dodržuje, ať se vám jeho názory líbí, nebo ne. Já s ním také ve všem nesouhlasím, ale jako slušného člověka ho respektuji.

Jarek
Návštěvník

Formelaku , nebuďte ješita a zkuste se zamyslet . Nemůžete si za to trochu sám? Pane chybí Vám transparentnost přiznejte si to . KSČ Vám něco nabídla a Vy že jako Nee… Nevěděli co jste zač, mě to v té době nenabídli protože nechtěli abych je poslal doprdele , to je ta transparentnost.
To že jste směska dobrý, ale nazvati se ořechem to je špatný.
Moje kořeny posledních 150 let jsou tyto , ale mohl bych jít do 16 století, takže krátce. Dekretem M. Terézie jsme založili sladovnu , F. Josef nám ho vzal , pozemková reforma 1919/1921 zčásti jsme dostali zpět a polepšili o větší les , protektorát nám sebral 3/4 majetku protože jsme nehajlovali, děda dva strýcové a teta odvlečeni, vrátil se jen děda, strýcové a teta shořeli v Simens fabrik Wien při náletu fosforem , dvě setry mojí babičky shořely ve stodole kterou zapálili Rusové když přišla fronta a nechtěly otkriváť , 1946 máme dekret prezidenta a vracíme se na svoje, únor 1948 nám zůstaly jen pole a to z části, sladovna hospoda a stroje jsou fuč, zbytek bere kolektivizace, umírá strýc po propuštění z uranu v 44 letech , matka strýc a teta nejsou přijati na školu, umírá otec na zapal plic v práci veterán pluku presidenta Svobody , to je pro mě konec světa a končím se školou, vykládám vagóny a přispívám do rozpočtu rodiny , po proluce čtyř let dokončuji školu již ženatý, vojna , na tři pohřby jedna svatba , žádáme o kousek půdy, zamítnuto, špatný časy, 1989 čekáme změnu, stále se soudíme vše zpátky nemáme…

Jakkoliv k nám byla doba zlá nic s tím nenadělám. Já nejsem ten kdo zastaví válku ale můžu a jsem ten kdo ji pomůže zastavit , volím pana Zemana .

Daniel
Návštěvník
BPN
Návštěvník

Tyhle nestraníky, co dělají pro Římský klub založený špičkami evropské historické a finančně-podnikatelské aristokracie přímo miluju….Pitomcům, jimiž Česká kotlina přímo přetéká a nic jim to neříká, stačí říct, že je nestraník a oni se mu klidně a bezelstně svěří ve všem i s životy vlastních dětí…a za to budou pykat…co dnes zkurví, ani za generace nikdo nedá dohromady a povede to k zániku nejen tohohle národa se zbytkem státnosti, ale i jich samotných…Je tragedie, že ani ti starší (většina) se nepoučila ani z historie posledních třiceti let a motá se pořád ve stejném kruhu se stejnými zmetky…

Dan
Návštěvník

Formeláku, ty troubo – u tzv. “Pražské kavárny” není třeba jmenovat kdo jsou, ale kdo není.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

Milos Zeman vyhral o dost nad vsemi protikandidatay a to neudelal pro svou kandidaturu temer nic nezucadtnil se jedine debaty, malem ho u voleb prevalcovala naha ukrajinka a s prehledem vyhral. Ted, kdyz se zacne snazit a ucastni se debat, vyhraje. To je naprosto jasne.

sys
Návštěvník

….drahoš si o průplesk ale sám požádal.
Pokud člověk něco chce, měl by to dostat.

snehurka
Návštěvník

Podle průzkumu nelze automaticky považovat voliče Horáčka za možné voliče Drahoše.
Zeman řekl, že dopřeje Drahošovi debatu, pak doplnil, že třeba i dvě.
Drahoš : inspiroval se scientologem slovenským presidentem Kiskou, který také nebyl politik a zvítězil.

Zvědavá matka
Návštěvník

Ještě si pamatuji tu fotku Kiszky v emerickým supermarketu, kde tahal bedny s CocaColou… (a přitom asi chodil poctivě na NWO školení 😉 ) , pak na tom uklízení skladu vydělal ty milióny, které dnes rozdává jako “Dobrý Anjel”….. Vzor nové, ovčí populace.

Forever Slav
Návštěvník

Výsledek voleb 1. kola nic moc – takové ne/vítězství. Jestli většina voličů Horáčka a Hilšera půjde ve 2. kole volit Drahoše, je to bohužel jasné. Nechci malovat čerta na zeť, stejně český prezident nemá prakticky na nic vliv, ale stejně.

Jen by si měli vážení voliči Jiřího Drahoše uvědomit, že volba Jiřího Drahoše = George Sorose (Rothschildů)!
comment image?resize=350%2C200&ssl=1

comment image?r=27bm

formis
Návštěvník

Jenže oni právě bojují za svá koryta, která jim tím pádem nevyschnou.

.lak
Návštěvník

Koryta servírů cestovky dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem € a tudíž vážených a solventních klientů a zákazníků na rozdíl lůzy nevděčné odrbané rouhačům a kacířům kterým vládnou a to si pište že biče mají upletené i dostatek natěšených drábů holoto. To není z mé hlavy, takhle přemýšlí a s prominutím množství si neustále váže balvan na krk u vody.
https://www.youtube.com/watch?v=vVjZOfjZFbk

Administrator
Admin

Naopak, Zeman může slavit. V roce 2013 měl po 1. kole od Schwarzenberga odstup jen 0.8%, dnes má od Drahoše odstup skoro 13%. Ta dynamika je jednoznačně ve prospěch Miloše Zemana, protože ne všichni, kteří ho nevolili v 1. kole, ho nebudou volit jako menší zlo ve 2. kole, a ne všichni, kteří volili propadlé kandidáty v 1. kole budou volit Drahoše v kole druhém. Rok 2013 jasně ukázal, že Zeman dokázal ve 2. kole vyhrát, i když měl v prvním kole jen 24.2% a Schwarzenberg 23.4%.

Nechápu, proč jsou někteří lidé na alternativě zklamaní. Proboha, měli bychom slavit, že Zeman vyhrál 1. kolo s tak velkým náskokem levou zadní, i když nevedl kampaň a nechodil do debat. ČT se snaží pomalu Drahoše korunovat prezidentem, ale Zeman na tiskovce jasně řekl, že ČT je proti němu zaujatá a že půjde do TV debaty s Drahošem na jiné televizi, zřejmě na Primě. Co by říkali lidé tomu, kdyby 1. kolo dopadlo jako v roce 2013? To by bylo křiku a deprese.

Všichni si musí uvědomit, že Zeman převálcoval republiku, vyhrál ve všech krajích, Drahoš vyhrál jenom v Praze. Co víc bychom si mohli přát? Neposlouchejte ČT a jejich anti-Zeman propagandu, Zeman má obrovskou podporu lidu, pojďme ji za 14 dní potvrdit a bude vymalováno. Drahoš nemá potenciál, aby se dostal z 26% na více než 50%, protože nereprezentuje obyčejné lidi, kteří rozhodli dnes 1. kolo volby a rozhodnou i druhé, na to vezměte jed. Drahoš zastupuje Prahu a mladé voliče, stejný elektorát, jaký měl Schwarzenberg v roce 2013. Kdyby Drahoš vyhrál v regionech, alespoň v několika, tak to by byl problém a to bych měl potom obavy o Zemana. Ale to se nestalo. Takže hlavu vzhůru a za 14 dní to pojďme doklepnout!

Forever Slav
Návštěvník

Netvrdím, že Zeman má už jasně prohráno, jen jsem opatrnější – ani optimista ani pesimista. Snad máte pravdu vy.

Wladymir
Návštěvník

Doufejme, že tento Váš odhad bude odpovídat realitě. Na druhou stranu, jisté obavy mám a rozhodně bych ještě neslavil. Minule to možná se spícím knížetem trochu podcenili. Teď se budou snažit o to víc. Hodně lidí vidí v Drahošovi někoho, kdo je schopen kultivovaně reprezentovat republiku. Bohužel už neví, koho zastupuje a že národní zájmy v tom rozhodně nejsou. Stačí jim image seriozně vypadajícího staříka. K tomu si připočítejte averzi proti Zemanovi šířenou médii. Těším se na debatu obou kandidátů na jiné půdě, než je štvavá ČT, kde zajisté budou vysílat speciál s podrobným rozborem debaty za účasti nezávislých a kvalitních odborníků na všechno. No nechme se překvapit a doufejme.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

Mylite se Wladimire. Dnes je takova doba, ze lide nechtej kultivovane stariky, co budou nobl reprezentovat. Chtej chlapy, kteri se postavi migraci, kteri reknou Merkelove, at nam nenuti migranty, chtej prezidenta, ktery privede do zeme hodne investic a zajisti nam ksefty a obycejnym lidem je suma fuk, ze to budou ksefty s Cinou, nebo Ruskem. Hlavne ze budou. Drahos nema sanci. Snad jen u studentu, nebo kavarny, ale tyhle intelektualni skupiny jsou v mensine. Vyhraje Milos Zeman ☺

Wladymir
Návštěvník

To byste se divila, kolik lidí je povrchních, neinformovaných, co hodnotí Drahoše jenom podle jeho vystupování. Většinou o něm nic víc neví a přesto jim to stačí, aby mu dali přednost. Pokud je většina taková, jak píšete, tak třeba dorazí za dva týdny k volbám ve větším počtu, protože jich asi spousta zůstala doma. Prostor tu rozhodně je a prezidentská volba by si 80 % účasti zasloužila.

Nobody
Návštěvník

Ano, to chtějí lidi, ale ti co již byli trochu okopání životem. Rozhodně ne mládež – 18 – 30 let, kteří o životě vědí prd, nějaká hrozba migrace je jim ukradena, ti vidí v Zemanovi starého, nemocného dědka, (plus ty kecy o ožralství a hulvátství), takže pan “Akademik” je pro ně ten pravý a ne ten “ožralej hulvát”. K tomu přidejte sto tisíc (nebo více) milionářů, kterým Zeman jó hodně vadí, plus jejich rodiny, členy neziskovek NGO, atd.

Takže já osobně z výsledku 1. kola moc nadšený nejsem a docela mám obavy z 2.kola. A to Zeman není můj oblíbený kůň. V prvních volbách jsem ho volil, stejně jako nyní, jako “menší zlo”. Nemohu mu zapomenout, že byl jedním z těch, kdo se podepsali na rozkradení a likvidaci naší země. Kromě jiného on i tím, že za jeho vlády byly rozprodány cizincům za hubičku, všechny české banky a dnes z nich proudí ročně miliardy zisků do zahraničí.

Hestie
Návštěvník

moc bych to s tím mládím nepřeháněla, jen 1 příklad a je jich víc, čvut !!! můj muž, téměř 80 letý vzdělanec volil piráty i Drahoše

BPN
Návštěvník

Tak to je zcela jistě znak těžké demence a zasloužil by si zbavit svéprávnosti nebo strychnin do kafe…

sibolet
Návštěvník

14dní,chazarsky promyšlená prodleva,stejně vychcaná,jako zažraný čas voleb pátek a sobota..Ideologická diverze zapne vše,od kurva jeptišek,po herečky s mohutným klenutím,aby přemluvily bábu a dědka,včetně sofistikovaných zbraní ovládající mysl..Nějak cestují autobusy cvičně do metra, stepují přes přejezdy,kdy jede vlak.herci si zlomí páteř na pilíři,než spadnou do Vltavy..Bdění tot vše..Gustav Meyrink..

Kintáro
Návštěvník

Souhlas. Minule dostal cca 130 tisíc, teď bezmála 2 miliony.
Drahoše- sorose volila hlavně Praha, stejně jako jeho příbuzné- bandu loupežníku a rabiátů, PIRÁTY.
Celkem jsem šokován, kolik vůbec ten sorosovský šmok dostal hlasů třeba v severomoravském kraji!
Příklad hlouposti slováků je donebevolající- nechtěli FICA mají KISZKU. Snad jsme kapánek chytřejší!
A FICO to těm hlupákům vrací, podepisuje smlouvy, které Slovensku vysloveně škodí a bude brát i refugees-áky! Už teď je Slovensko zaneřáděné lidským odpadem z balkánu, kterého se už nikdy nezbaví. A natahují další a další do nových automobilek. Když vývoj půjde jak půjde, tak brzo elektromobily převládnou a nechci vidět tu spoušť na Slovensku po krachujícím gigantickém autoprůmyslu. Fico má už nahrabáno a dožije někde v Karibiku.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

pri souboji Zeman – knize Karel to bylo jine. Obycejni lide nemeli na vybranou. Asi nikdo obycejny by nechtel mit za prezidenta nemeckeho knizete ze stareho slechtickeho rodu po boku Kalouska. Dnes to bude jine. Ale je tady obrovska hrozba islamizace a na to akademicky Drahos u lidi dojede. Milos Zeman je jistota a profesional, umi kormidlovat ve vlnobiti. A to bude v Evrope v nasledujicim obdobi velke. Reci o tom, ze volici poslechnou prezidentske kandidaty (Topolanka aspol :- )), a budou volit na jejich doporuceni, to snad mainstrym nemysli vazne ☺. Zeman vyhraje podruhe a tim jsem si dost jista.
Milos Zeman vyhral prvni kolo voleb a to velmi drtive a na seznamu je na hlavnich fotkach mavajici Drahos. Uz to zacina.
A vubec, uz se vi, jaky novinar propasoval do volebni mistnosti Zemana ukrajinku? Polonahou ☺Ze ji nevyvedli jeste driv, nez se na Zemana vrhla, za nepatricne chovani.

Formelák
Návštěvník

Dovoluji si upozornit, že M. Zeman dostal pouze 39 %. Z toho mimo jiné vyplývá i to, že 61% je proti němu. Viděno tímto prismatem to jeho vítězství v prvním kole není až tak bůh ví jak slavné. Já to vidím tak, že 61% voličů má jinou představu svého nejvyššího představitele. A to opravdu není málo.
Přeji dobré trávení

Janaz
Návštěvník

Pri 9 kandidátoch to ani inak nebude. Nezabudni, že v 2. kole väčšina tých, čo volila iných, nebude automaticky proti Zemanovi. Prečo asi Fico na Slovensku tohto roku pre voľby do žúp zrušil 2. kolo? Pretože keby bolo 2. kolo ostalo, tak M. Kotleba sa stane jasným víťazom! Takto sa všetci spojili proti nemu, aby v 1. kole nahádzali hlasy Lunterovi. Nenechajte sa ovplyvniť havlistickými médiami a bežte voliť Zemana, aby ste si nemuseli trieskať hlavu o múr ako my kvôli Kiskovi! Žiadny kandidát nemôže 100% vyhovovať všetkým, ale treba si uvedomiť, čo by pre národ znamenal Drahoš ako prezident a jeho ovládanie sorošovskými sviňami!

Moriana
Návštěvník

Dovoluji si upozornit, že Zeman dostal 39% z 61% celkové volební účasti, nikoli 100%! Formelaku, formelaku, takhle prekrucovat fakta, no fuj!

Rus
Návštěvník

Váš nick je boží 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník

Formeláku, zřejmě netušíš, o co se hraje 😉
Takže malá ochutnávka pro dospělé:
Bude zvolen Prezident.
Bude schválena vláda muže, jehož loka/loutkaj už preventivně předal velení našeho vojska Bundesweru (NATO).
(Tento lokaj mimochodem teď bude řídit naše zahraniční vztahy!)
NATO rozhodne, že ta “ruská agresivita už je neúnosná”, a že potáhne na Rusa, se vší parádou, a s celým ansámblem (EU).
Buď budeš mít Prezidenta, který jim to odkýve a podepíše (chemik Drahoš – člen Bratrstva kočičí Pracky/Římského klubu), a ty narukuješ ve vaťáku na ruské hranice, ( a maminku, milenku/milence už možná neuvidíš!),
nebo budeš mít Prezidenta, který má ty koule je poslat někam, a uplatnit svoji moc Vrchního Velitele ozbrojených sil ČR, zkušeně diplomaticky to díky svým kontaktům na nejvyšší úrovni uhraje do outu.
Teď vol jak myslíš…. právo výběru je i zodpovědnost!

E43
Návštěvník

Formelák umí počítat jen napůl.Z jeho počtů vyplývá ,že proti Zemanovi je 61% voličů,tak z logiky věci plyne,že proti Drahošovi je 74% voličů.Zdá se ,že pochytil rétoriku TOP.Zde napište svůj komentář… a pozor, nekrmte trolly!

San
Návštěvník

Admine,určitě neklesat na mysli a být zklamán,ale burcovat!Burcovat lidi,aby přišli volit Zemana!!!Drahoš je p-rezident 5% TOP,STAN,KDU a také ODS!Je to jejich majstrštyk pro lidi co se o politiku nezajímají tak do hloubky…nasadili relativně slušného,uhlazeného kandidáta,kterému budou tahat za šnůrky(stejně jako neocons v Americe)Co by to znamenalo všichni víme!Je to znovu zásadní volba,protože se bude ve světě situace čím dál více vyostřovat!Oslavuje se až za páskou!!!

.lak
Návštěvník
Futurum Fatallis
Návštěvník

Schwarzenberg nevyhral, protože z voličů ostatních kadidátů se nechtěl na zdegenerovaná německá šišlavá ksindl nikdo dívat a tak ve druhém kole nakonec přecijen jasně vyhrál Zeman. Tato situace je ale odlišná. Sorošův smrad lidi na volebních plakátech ani v mainstreamovch médijích na Drahošovým čele napsaný neuvidí. Zeman pochopil, že se útočí na jeho fyzičku a proto chce zamířit do debaty, aby zkusil umazat svůj hendikep, který mu mainstream nalepil. Mainstream chce tentokrát udělat nově “Schwarzenberga” před lidmi z něho.

vlk
Návštěvník

Právě proto musíme lidem otevírat oči aby jim bylo jasno, že Drahoš = Soroš!

Bára
Návštěvník

Tak vzhledem k tomu, že toto video doprovodil patřičným textem, mi to přijde jako vtipné rýpnutí do pana Zemana, který nepovažoval za nutné účastnit se debat. (Nevolila jsem žádného z nich.)

Zvědavá matka
Návštěvník

Prezident Zeman nemá co debatovat! – hovoří za něj 5 let tvrdé práce, a výsledky (i v ekonomice) jsou setsakramentsky evidentní – žádné debatní bla, bla, bla … typu ” já bych si to třeba představoval asi tak, jako že …….”

Exx
Návštěvník

Začínám vážně pochybovat o českém národu. Opravdu si zasloužíme Dublin IV, migranty, islamizaci, teroristické útoky? Podle výsledků voleb a celkovém rozložení sil ANO.

Administrator
Admin

V roce 2013 po 1. kole byl odstup Zemana od Schwarzenberga pouhých 0.8%, dnes Zeman má od Drahoše odstup prakticky skoro 13%, to je jednoznačný ukazatel dynamiky mohutně posílené pozice Miloše Zemana. Volby dopadly nad očekávání.

P.Stoupal
Návštěvník

vyšší volební účast (díky velkým městům) pomohla D. Jeho odstup je pouze 12.2%, oproti předpovídaným 15% (STEM, TNS). Je pravdou, že Z. oproti 2013 silně posílil svou pozici (13%) ,ale tehdy jeho protikandidát Schwarzenberg měl malou podporu NAPŘÍČ společností. Což ukazuje výsledek
Ankety na iDnes v 2012 pro 1.kolo (listopad):
Zeman 11.7 %
Schwarzenberg 16.3 %
Jeho protikandidát tak sice nabral o +39 % hlasů vice, v 2.kole jej ale Z. porazil o 9.6%
Anketa na iDnes v 2018 pro 1.kolo (leden):
Zeman 11.4 %
Drahoš 29.3 %
Drahoš tak nabral o +257 % více hlasů = 6.6x více , než se před 6 lety podařilo Schwarzenbergovi. To, že D. je přijatelný kandidát napříč spektrem, ukazuje i nízký počet PROTIhlasů (4.6%), Zatímco u Zemana je toto číslo 36.8% – tedy 8x vyšší. http://6.ly/kraje

BPN
Návštěvník

Pokud voliči idiota Čuráčka, Fischera,toho mastičkáře Hilšera a Tupolánka přidají své hlasy Drahošovi, tak je Moše Zeman v prdeli a celý tenhle zaprděný ďolík taky…

snehurka
Návštěvník

13% odpovídá výhodě, že Zeman obhajoval prezidenstký mandát, proto si “dovolil” nedělat kampaň v pravém slova smyslu.
V roce 2013 nikdo z kandidátů neobhajoval.

BPN
Návštěvník

ANO, zasloužíme si Bakšiše & Comp.,Drahoše & Comp.a jeho kámoše Sorose,Dublin IV, islamizaci a samozřejmě i tím nevyhnutelné teroristické útoky, protože jsme povětšinou národ debilní a výsledky voleb to jen dokazují.
“Co tenhle národ vezme do pracek, to vždycky zkurví”…Dobře vám tak, co jste chtěli i dostanete” a to zas bude kvíkotu, už teď to slyším… A ti největší “salámisti nad věcí” budou kňučet nejvíc, jak “zkurvený žebračky”….

Ryan
Návštěvník

Spíš než osoba pana Horáčka a jeho kandidátské předvolební aktivity mně teď zajímá, jakým způsobem je zabezpečená správnost a přesnost sčítání voličských hlasů.
Jaké kontrolní mechanismy nám zaručují pravdivost vyhlášených výsledků?

anazuz
Návštěvník

Dobrá otázka, zvláště týká- li se to voličských průkazů. Podle zákona se po odvolení mají odebrat. Nyní se nechávaly ( dle nějaké koordinátorky protizákonně) voliči pro 2. kolo voleb. Prý komise budou shovívavé , aby si voliči nemuseli vyrábět nový. Typické… Alespoň tak jsem to pochopila z protičeského hnojometu ČT.

Mirka
Návštěvník

Dobrý den, prosím o odkaz, popř. bližší info na uvedený e-mail, kde byly voličské průkazy ponechávány voličům, nebo odkaz na výrok “komise budou shovívavé”. Okamžitě podávám stížnost na nezákonnost průběhu, neboť dotyčná volební komise v tomto případě, při revizi seznamu přítomných voličů, nemůže prokázat fyzickou přítomnost osoby a tento volič tím pádem mohl volit na několika místech. Děkuji mirka.zenklova@seznam.cz

anazuz
Návštěvník

Odkaz Vám bohužel nedám.Toto jsem dnes ráno zaslechla na ČT. K těm voličským průkazům… Asi týden před volbami , tuším, že to bylo na Nově, ale nejsem si jistá, proběhla informace, že voličské průkazy platí pro obě kola . Asi by bylo zajímavé zjistit, kolik voličských průkazů bylo vybráno. 😉

Zvědavá matka
Návštěvník

To je dobrý trik na několikanásobnou volbu v prvním kole 😉

Mirka
Návštěvník

Dobrý den, prosím o odkaz, popř. bližší info na uvedený e-mail, kde byly voličské průkazy ponechávány voličům, nebo odkaz na výrok “komise budou shovívavé”. Okamžitě podávám stížnost na nezákonnost průběhu, neboť dotyčná volební komise v tomto případě, při revizi seznamu přítomných voličů, nemůže prokázat fyzickou přítomnost osoby a tento volič tím pádem mohl volit na několika místech. Děkuji

Rus
Návštěvník

Troufám si tvrdit , že druhé kolo , prezidentských voleb , “rozhodne” “alternativa” ! Vlastenci , národovci , patrioti , “zemanovci” , “rodovci” , Češi , Slované … mobilizace !!!

Bez finanční podpory ale “alternativa” uschne , stejně, jako nádherná květina bez vody ! Posílám opět 1000 kč na podporu AENews 🙂 … “Lidé bděte” 🙂 , “Národ sobě” 🙂 ..100 korun přece nikoho nezabije ! Podpořme AENews !!!

P.Stoupal
Návštěvník

smutné vítězství Zemanovo. 1. kolo přesně dle předpovědí TNS. V 2.kole eurohujer Drahoš vítězí 48.5:44 (i STEM potvrzuje 48:42). Statistika je neúprosná. Ti, co to hodili dnes Fischerovi,Horáčkovi a Hilšerovi (tedy zhruba 3x 9%) se přičtou v 2.kole k hlasům Drahoše.
https://www.irozhlas.cz/volby/prezidentske-volby-2018-volebni-pruzkum-zeman-drahos-prvni-druhe-kolo-kantar_1801082030_haf

Blondyna z Londyna
Návštěvník

A kde mate v tech volebnich vysledcich byvaleho predsedu ODS Miroslava Topolanka? 😀😀

Rus
Návštěvník

Nebuďte malomyslný ! 🙂 Stačí , aby každý volič M. Zemana , po celý týden v mysli udržel myšlenku na vítězství Miloše Zemana a nepřipouštěl si nic jiného … Optimismus , víra , naděje , v to jediné , v dobro … to je (nechci to prozrazovat) je magie dobra !!! Duševní síla , ničím nerozptylována (žádné pochyby) usměrněná žádoucím směrem (Zeman) , přinese jistě žádoucí výsledky , pokud se nenecháme zviklat.

Představte si p. Stoupal , že jste Bohem ve vesmíru , že jste Bohem ve vlastním těle , které budete chápat jako “mikrokosmos” ! Vaše vůle , se stane zákonem , zákonem v mikrokosmu a také v makrokosmu… Záleží jen na síle vůle 🙂

P.Stoupal
Návštěvník

1/4 voličů tvoří sluníčkoví a eurohujerští středočeši s Prahou. Oni nebudou volit za Drahoše, oni to hodí PROTI Zemanovi. Tahle tupá biomasa se dá strašit rokem 68 donekonečna. A ona to žere po 50letech i s navijákem. Těmhle se dá nakukat cokoli. Tentokráte jim nakukají a úspěšně podstrčí akademika Drahoše (maniakálního eurohujera: musíme být v jádru, musíme mít €) , který je ověšen celou plejádou titulů: prof. Ing. JDrSc., dr. h. c. mult. A nejen to: včera jim ještě spustili zbrusu novou TV stanici Seznam (klon ČT24). To aby výsledek ještě více pojistili. Vymývání mozků do 26.ledna pojede s dvojnásobným tempem. To se nemůže nepovést. Drahoš +5.5%
http://kdovyhrajevolby.cz

Rus
Návštěvník

Jistě máte svou pravdu ! Já Vám však popisuji , z pozice “zasvěcence” , jak to funguje doopravdy !

Vždy rozhoduje síla , síla mentální energie ! Síla myšlenky , idee , názoru ! … Jde o množství energie , která je tím či oním způsobem směrována tam či onam !

Proč asi ty média “hlavního” proudu vysílají to co vysílají ? Proč existuje termín “informační válka” ? … Kdosi kdysi napsal , že “Aveyša” !!! … Aveyša , jistý druh “hypnózy” , “sugesce” “společnosti”.

Zvědavá matka
Návštěvník

Já vám tedy řeknu, jak to bude:
Pan Prezident si kandidáta Drahoše řádně vychutná, rozmázne ho jako placku, a ten bude asi litovat, že do toho vůbec šel 😉
Dnes mě pan Prezident velmi potěšil, když s lišáckým pohledem a jiskrou v oku sdělil národu, že on je ve skvělé formě, mentálně svěží a plný energie, a že diskuse ho těší!
Myslím, že si je vědom prekérní národní situace, a že do toho zodpovědně dá vše – jak on to umí 😉
Konec konců – svoje křeslo u krbu na Vysočině má kdykoliv k dispozici – nemá co ztratit. Ale my ano…

Blondyna z Londyna
Návštěvník

A k tomu si p. Stoupale pripoctete nejake ty mozne utoky na Zemana, od nahych dev po novinare a bulvar…a presto to Milos Zeman vyhraje. ☺ Take muzou jit volit ti, kteri v prvnim kole volit nesli. No, a kdyz vyhraje Drahos, tak take muzeme byt islamizovani. Ale nehazejte flintu do zita. V islamske zemi se da zit, fakt. 😀😀

BPN
Návštěvník

Ano, neházejte “flintu do žita”, naopak si ji zrevidujte a vedle toho investujte i něco do barevných kovů, jako je olovo, mosaz, měď a taky kalená ocel v granulích, budete to potřebovat v každém případě i kdyby Moše Zeman nějakým zázrakem ve 2. kole vyhrál…

Rus
Návštěvník

Napsal jsem reakci na Váš koment , ale bohužel procesing 🙂 Nepoužil jsem slova jako ; v.k. , putin , hovno , admin ,”bolševická revoluce” , lenin , putin , stalin , Hitler atd. a přesto můj koment spadl do procesing ! … To svědčí o tom , že Admin je duševní chudák 🙂 , který , patřičně rozhořen , následně vypíše , jaká je moje IP adresa , kde bydlím , které stránky nejčastěji navštevuji , jaké mám číslo bot , číslo konta a jiné hovadiny .

Už po několikáté , jsem svědkem toho , jak Admin kompromituje kohokoliv , kdo nesouhlasí s obsahem těhle stránek !!! A přitom se , ON, ONI , zaklínají jakýmsi dodatkem USA ústavy o svobodě názorů , anonymitě atp. Nevěřte jim ! Jestliže je Admin na základě mírné provokace schopen a ochoten zveřejnit vaše osobní “údaje” , jako např. IP adresu ,bydliště , soukromé a nedotknutelné informace (na základě USA ústavy) , pak je všechno špatně !!!

josef
Návštěvník

Pane Stoupale, žádné hlasy se do druhého kola nepřenášejí, druhé kolo začíná opět od nuly. Pokud jste měl na mysli, že voliči, kteří to hodily v prvním kole vámi jmenovaným kandidátům automaticky v druhém kole budou volit Drahoše, tak to v žádném případě neplatí.

minoltista.ca
Návštěvník

S tim vasim pseudonymem se radsi nechlubte s financni podporou AENews. Strategicky to neni chytry tah. Jenom tim nahravate mainstreamovym mediim kdyz tvrdi, ze AENews je prorusky web, financovany z Moskvy.

Rus
Návštěvník

Tak jistě máte pravdu 🙂 Nick Rus jsem si zvolil proto , že ačkoliv jsem názorově protiruský , aby nick Rus otupil hrany v diskuzi … Diskutující by mne jistě roznesli na kopytech , kdybych si dal nick Havel , USA , Chazar , Šídlo , Moravec , Satan , Jehova , Templář atd. atd … Zvolil jsem nick Rus proto , abych lidi zjevně příliš neprovokoval svými názory a taky proto , aby to co píšu lidé alespoň trošku četli a pokud možno i o tom trochu přemýšleli .

Pro maintrémová média , prohlašuji , že jsem svým bytostným založením protiruským, protiputinovským , protistalinovským “živlem” a proto , a hlavně proto , podporuji tento tzk. proruský web 🙂

Fascinuje mne , když jakýkoliv politik v USA prohlašuje , v pohodě , že v minulosti spolupracoval s CIA , FBI atp. a dokonce je na to hrdý 🙂 U nás , když někdo prohlásí , že spolupracoval s KGB , GRU, STB atp. , tak si nese celoživotní trauma ! Proč ?
Copak silové či bezpečnostní složky v USA jsou ve své podstatě jiné než u nás či v RF ?

minoltista.ca
Návštěvník

Tohle mi rozum nebere. Muzete blize rozebrat, jaké trauma si nesou Babis, Klaus st., Horacek, Stetina, Drahos a jini agenti STB, pro které je praskacska spoluprace s minulym rezimem hodnocena jako vstupenka do klubu privilegovanych “osobnosti” dnesniho, havloidniho rezimu? Nevim, kam tim mirite.

Micanut
Návštěvník

Ono je jedna vec byt proti nekomu nebo necemu, ale pokud si pamatuji, necetl jsem od Vas nikdy komprehensivni vysvetleni, proc proti Vami zninenym entitam, lidem, mrtvym lidem, a vubec vsemu ruskemu, jste.
Vysvetlenim nebo oduvodneni Vaseho radikalniho postoje by urcite pravidelni ctenari zde uvitali. Takove nic nerikajici kecy typu Vaseho kokrhani jsou jen michani studene bramborove kase z pytliku.
Mate zde prostor, tak jej oduvodnete.

Kdyz lide napisou blaboly typu “no, ja Putina teda zrovna nemusim”, nebo podobne ptakoviny, je to projev mentalni slabosti, projevujici mentalni neucelenost svetoveho i osobniho nazoru a ucelovy (tedy falesny) populismus. Je to jen jejich pojistka v pripade, ze by se mely scitat ucty, hlavne v nejblizsim okoli. Je to forma pokrytectvi, zalozena jen na falesnem ideologickem postoji, a na jakemsi “ale ja jsem taky byl anti tohle a anti tamto”, kdyz by melo zacit teci do not.
Neco jako “no vite, one Franta vodvedle je teda komous, ale jinak docela fajn clovek, vite?” Korouhvicka jak vysita.

Formelák
Návštěvník

Dobrá škola. Tahle souvětí jsem občas čítal v Rudém Právu před třiceceti lety. Ale Mladý svět jsem měl raději, tam přisluhovače imperialismu (západního) tak nemasírovali.

minoltista.ca
Návštěvník

To mate jako s anarchisty. Bojuji za neco …a vubec nevi za co. Pro priklad nemusime chodit daleko. Antifa je jimi prolezla skrz naskrz. Chteji Raj na Zemi a mysli si, ze jim spadne z nebe …jen tak z niceho nic, bez prace, bez namahy. K dosazeni jejich snu o Raji, brutalita pry staci.
Hloupost a brutalita jsou jako dve “siamské” sestry!

Rus
Návštěvník

“Vysvetlenim nebo oduvodneni Vaseho radikalniho postoje by urcite pravidelni ctenari zde uvitali”¨

Zcela jistě by to neuvítali 🙂

Rus
Návštěvník

“Ono je jedna vec byt proti nekomu nebo necemu, ale pokud si pamatuji, necetl jsem od Vas nikdy komprehensivni vysvetleni, proc proti Vami zninenym entitam, lidem, mrtvym lidem, a vubec vsemu ruskemu, jste.”

Nemáte pravdu ! Nejsem vůbec proti všemu ruskému 🙂 Genadij Malachov a jiní , kvalitní , rusové jsou moje “krevní skupina” .

Vy nevíte a netušíte , že Stalin a Chruščov chtěli rozpoutat třetí světovou válku a že jim , v tom černém úsilí , bylo zabráněno jen magickým způsobem ?! Netušíte jaká je dnes skutečná situace v Rusku ? … Nerozumíte životu! Nerozumíte sám sobě , nerozumíte jiným , nerozumíte ničemu … Bez urážky 🙂

” …nic nerikajici kecy typu Vaseho kokrhani …”

To je v pořádku ! Váš názor respektuji , respektuji Vaše zařazení v karmickém začlenění . Popravdě můžete pochopit jen to , co Vám Vaše karma dovolí .

Já , ačkoliv jsem se narodil v rodině , která byla chudší než nejchudší “cikánská” rodina , jsem se dostal k Pravé nauce !!! Díky za to sobě , své karmě , svému osudu . Děkuji své pokoře před “Bohem” , před osudem , před karmou 🙂 … Dík za to , že je mi blízké to Sokratovo “vím , že nic nevím” . Dík za to , že jsem otevřen poznání … Dík bohům , že slyší na moje prosebné volání abych byl osvícen , abych získal poznání .

Pro Vás , mé nic neříkající kecy , můžou být pro někoho inspirací 🙂 A to je přece skvělé . Ta různorodost názorů , chápání , zralosti atp . Celé to spektrum “zralostí” lidských duší” .

Vzpomínám , jak kolega “Brutopýr” , nedávno , psal o tom , že při čtení jistých knih na něho z těch knih vanul “hřbitovní van” . To je přece to o té karmické zralosti . Pro Vás jsou mé komenty ; jen “nic nerikajici kecy typu Vaseho kokrhani” … V pořádku ! Já tuším , že minimálně tři lidi z tohoto fóra
jsem svými žvásty trochu zaujal .

Micanute ! Sdělte mi jasně prosím . Dosáhl jste vševědoucnosti ? Pokud ne , proč zpochybňujete mé “podložené” názory na Rusko ? Nemáte ani tušení z jakých zdrojů čerpám 🙂

ŘŘŘ
Návštěvník

Je to v prdeli velebnostní….
Nashle u druhyho koľa!

Rus
Návštěvník

Předběžné výsledky

Miloš 44% , “Drahouš” 24 %