Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po...

Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Jen několik hodin před prezidentskou volbou vypukl v České republice skandál, který nemá obdoby. Prezidentský kandidát Michal Horáček zneužil logo TV Barrandov a nechal si vyrobit ve speciálním filmovém efektovém studiu a za použití CGI střihového softwaru zfalšovaný rozhovor, který má zobrazovat neexistující televizní duel stanice TV Barrandov mezi Michalem Horáčkem a Milošem Zemanem. K tomuto duelu nikdy ve skutečnosti nedošlo, Miloš Zeman se televizních duelů s ostatními kandidáty neúčastnil a jedná se tudíž o podvrh a manipulaci, která jen několik hodin před volbami má u voličů vyvolat pocit, že Michal Horáček je jediným kandidátem, kterému se podařilo přimět Miloše Zemana ke společnému duelu. Mezi podporovateli Michala Horáčka vyvolalo video nejprve údiv, ale poté vzápětí velkou vlnu rozhořčení z manipulace a dokonce i z podvodu. Videomontáž vyrobila agentura Ewing Public Relations s.r.o., která spadá do konsorcia Ewing Group [1]. Jako místopředsedu představenstva tam objevíme Jiřího Hrabovského, bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto.

Horáček ve videu stínuje pozici, jako kdyby opravdu vedl dialog s Milošem Zemanem a reagoval na dotazy Jaromíra Soukupa. Ve svých reakcích útočí na Miloše Zemana, nezapomene si kopnout do Ruska a současně pochválí slovenského prezidenta Andreje Kisku, jaký je to skvělý prezident, na rozdíl od Miloše Zemana. Horáček se vyjádřil i ke kauze lithium, označil ji za ruskou provokaci a zaútočil i na SPD a Tomia Okamuru. Ten prý provozuje v ČR komerční nacionalismus. A takovou Babišovu vládu, opírající se o podporu SPD, pokud by byl Horáček prezidentem, by prý nikdy nejmenoval. Inu, demokrat každým coulem. Z názorů Michala Horáčka se člověku s vlasteneckým cítěním zvedá žaludek. Takovýto člověk by udělal z České republiky v roli prezidenta americkou kolonii a rohožku pro migranty. Děsivé na celém videu je profesionální softwarový rendering, který opravdu navozuje dojem, že jde o reálný diskusní panel. Video nahoře je převzato z oficiálního YouTube kanálu Michala Horáčka [2].

Horáčkovo zfalšované video parazituje na pořadu Duel Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.

Video obsahuje logo a signaturu TV Barrandov a je otázka, zda-li Michal Horáček má povolení k takovému zneužití ochranných známek pro zcela zmanipulované video, ve kterém je použita fotomontáž a klíčování obrazu v reálném čase. Oko obyčejného diváka není schopno rozeznat, že jde o fotomontáž v CGI softwaru, práce je odvedena velmi kvalitně a profesionálně, Michal Horáček opravdu vypadá, jako kdyby seděl uprostřed mezi Milošem Zemanem a moderátorem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Reakci TV Barrandov na tuto kauzu se nám zatím nepodařilo získat, především zatím není jasné, zda-li televize poskytla Michalu Horáčkovi licenční práva na použití jejího loga pro účely této fotomontáže. Lidé se nám začali ozývat do redakce a žádají nás o odkaz na archív TV Barrandov, kde mohou zhlédnout záznam tohoto unikátního TV duelu. Ne, nemůžete ho zhlédnout na TV Barrandov, protože jde o fotomontáž, kterou si nechal vyrobit přímo Michal Horáček. A tady to začíná být pikantní.

Horáčkova videomontáž byla masterována na profesionálním softwaru

Video, které máme v redakci k dispozici v originálním bitrate a v původním rozlišení, obsahuje bezpečnostní watermark signaturu společnosti Autodesk S/N Validation Key 0612-AF14-M2X-40BN-00268. Sériové číslo odpovídá licenci CGI softwaru Autodesk 3DS Max. Licence odkazuje na profesionální CGI software, takže kdokoliv masteroval panu Horáčkovi jeho zmanipulované video, použil v jednom z kroků infrastrukturu a renderovací software určený pro profesionály. Státní volební komise ČR a také další úřady by se měly zajímat o to, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát několik hodin před prezidentskou volbou šířil na internetu zfalšované video, které nese logo televizní stanice Barrandov a samotná fotomontáž nebo její masterovací část byla zhotovena za účelem manipulování voleb. Takovýto skandál nemá v civilizovaných zemích obdoby a touto událostí by se měla zabývat nejen TV Barrandov, že pan Horáček jen několik hodin před volbami zneužívá vysílací logo soukromé televize, ale i státní volební komise by měla posoudit, jestli nebyl touto manipulací pár hodin před volbami porušen zákon.

Horáček chtěl tak moc duel s Milošem Zemanem, že si ho nakonec nechal zfalšovat v podobě videomontáže.

Dopředu je třeba upozornit, že vedení Ewing PR může mít k dispozici práva na použítí loga TV Barrandov, ale stejně tak může jít o soukromou aktivitu některého ze zaměstnanců produkce Ewing PR, který má přístup ke grafickým nástrojům a masterovacímu softwaru. Je však znepokojující, že takových služeb využívá prezidentský kandidát, a to ještě způsobem, který zavání porušením zákona z nedovoleného zneužití cizích práv ve vztahu k televizní značce TV Barrandov a navíc pro účely CGI fotomontáže fiktivního rozhovoru s prezidentem republiky. Ve videu nikde není upozornění, že jde o manipulaci a fotomontáž, diváci na internetu jsou vedeni k domněnce, že rozhovor doopravdy proběhl. Jak mohou potom lidé věřit prezidentskému kandidátovi, který neváhá si zaplatit grafiky a producenty, kteří ve spolupráci s někým z Ewing PR připraví podvrh a zinženýrované video ze CGI softwaru společnosti Autodesk. Občan je tak vmanipulováván do pozice idiota, který má uvěřit, že na obrazovce vidí skutečný duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem.

Prezidentský kandidát zneužil logo soukromé televize a z voličů udělal idioty

Nemusíme se ani na okamžik dohadovat o tom, jaký to bude mít dopad na průběh voleb. Mnoho lidí bude znechuceno a nepůjde k volbám, protože takováto manipulace s voliči je totálně přes čáru. Další část voličů se naštve a bude volit někoho jiného, protože je to další manipulace proti Miloši Zemanovi. V této chvíli je úplně jedno, jestli jde o akci a iniciativu užitečného idiota, který se panu Horáčkovi nabídl, že mu ve 3DS Max a v klíčovacím studiu udělá službičku, aby se pan Horáček blýskl v rozhovoru s Milošem Zemanem. To důležité totiž leží někde úplně jinde. Je to otázka, jestli je v pořádku, aby prezidentský kandidát porušoval autorská práva TV Barrandov, aby využíval služeb PR agentury bývalého mluvčího Škoda Auto, a aby manipuloval s veřejným míněním skrze profesionální CGI software pro videomontáže.

Michal Horáček si rád upravuje realitu do podoby vlastní virtuální reality. Chraň Pánbůh, aby takto kreativně neskončil v pozici prezidenta.

Pokud si odpovíme na tyto otázky  záporně, že to není v pořádku, tak potom by nás mělo zajímat, jaké další kroky z toho vyplynou. Neziskový sektor neustále varuje, že Rusko chce v ČR ovlivnit prezidentské volby, ale přitom jediný, kdo v ČR manipuluje a ovlivňuje volby, je jeden z prezidentských kandidátů Pražské kavárny, kterému evidentně pomohla PR agentura, které nevadí, že pokřivuje svým dílem pár hodin před volbami realitu. No řekněte sami, není tohle výstřel Pražské kavárny do vlastní nohy? Přímo prezidentský kandidát pár hodin před volbami zneužívá logo cizí televize, odvysílá zfalšovaný rozhovor s prezidentem a všichni se tváří, že je to v naprostém pořádku. Ne, to rozhodně v pořádku není. Takovéto kroky prezidentských kandidátů vedou k naprostému znedůvěryhodnění voleb, vedou ke ztrátě voličské důvěry a ke ztrátě iluzí o volebním procesu.

Horáček oznámil duel se Zemanem na Twitteru, jako kdyby to byla realita

Již 9. ledna Michal Horáček uvedl na svém Twitteru teaser na toto zfalšované video a uvedl ho slovy: Této kampani chyběla jen jedna věc. Duel s Milošem Zemanem. Už dnes od 18:00. A pod tím připojený teaser na zmanipulované video. Naprostá manipulace a podvrh, jehož obětí se stanou nejen voliči Michala Horáčka, ale především i ostatní kandidáti, protože voliči přestanou věřit tomu, co vidí a slyší o svých kandidátech. Je to pravda, co říká můj kandidát v televizi? Anebo je to manipulace a videomontáž? Byl tam vůbec můj kandidát v tom rozhovoru? Co když to bylo zmanipulované a sestříhané? Odborníci a specialisté ihned zjistí, že duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem nikdy neproběhl, ale obyčejný člověk, který nemá čas zjišťovat věci kolem, bude duel považovat ze skutečný a pravý. Miloši Zemanovi vyčítají pomalu každý výrok, ale sami podvádí své voliče, nechávají vyrábět zfalšovaná videa a používají bez dovolení loga cizích televizí.

Sami si udělejte představu o morálním profilu pana Horáčka a všech, kteří se na videomontáži podíleli. A nezapomeňte jít k volbám. Volte Miloše Zemana, jediného lidového kandidáta, který udělal pro naši zemi více, než většina politické reprezentace. Na zahraničních cestách, naposledy v Rusku, dojednal Miloš Zeman obchody za 19 miliard pro český průmysl, naprosto největší sérii kontraktů v historii. A to si vezměte, že lidé jako Jiří Drahoš nebo Michal Horáček se chtějí více orientovat na západ, který na rozdíl od Ruska jde našemu průmyslu po krku. Nespoléhejte na suverénní pozici Miloše Zemana, hlasujte pro něho v prvním i v druhém kole, protože obě kola jsou důležitá, ani jedno nesmíte vynechat! Nepodceňujte první kolo, protože do druhého postupují jenom první dva kandidáti. Není prostor na lhostejnost. I když má Miloš Zeman své chyby, z aktuální nabídky kandidátů je jediným přijatelným kandidátem a garantem pronárodních a protimigračních postojů. Šiřte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, aby se lidé dozvěděli, jakou nehoráznou manipulaci a skandál odpálil Michal Horáček jen několik málo hodin před volbami.

Nejen o zmanipulovaném videu Michala Horáčka budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme útok členky Femen ve volební místnosti na Miloše Zemana, zanalyzujeme volby prezidenta a všechny aktuální kauzy a události posledního týdne. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Vážení, nezlobte se na mne, ale na toho čur*ka Horáčka se dál dívat nemohu.
Viděl jsem pár minut a nehodlám si pozvracet klávesnici!
Kdyby mi to hovado tehdy dalo milion korun, tak bych mu už tehdy vysvětlil, že jediné co si člověk za žádné peníze nekoupí, je jeho minulost, … a mohl mít 29 milionů ušetřených, protože by se dozvěděl, že jeho a tu sebranku pohrobků Havla, v této zemi už nikdy nikdo nikam nezvolí, protože nám jedna zkušenost s Havlem stačila všem!!!
Ty jeho “králíkárny” z panlů, které ten zravý krypl tehdy kritizoval, aniž by sám něco v této společnosti vytvořil vlastníma rukama, dnes obdivuje celý svět, jak byly na tu dobu propracované a dvougenerační stojí kolem pěti milionů korun v Praze!

Kapr
Návštěvník
Kapr

Horáček je sráááč a prodejná děěěvka.Nic jinýho už tématu nejde říct.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Před chvíli jsem přišla z pošty. Mile mne překvapili čtyři lidé, kteří odhlašovali poplatky za protičeskou ČT. 😉 I toto je cesta. Nedodržuje-li zákon sám ředitel ČT, proč platit něco, co je defakto v rozporu se zákonem. 😉

Alda
Návštěvník
Alda

Opravdu kvalitní blátíčko.
Je mi z toho úzko.

Občan v obavách!
Návštěvník
Občan v obavách!

POZOR!
Čtěte zde, co provedli ti američani! T je horší neš mandelinka!
http://az247.cz/kruta-zima-usa-americane-odsavaji-evropy-zimu-aby-ni-vytvorili-prirozene-podminky-uprchliky/

Formelák
Návštěvník
Formelák

Konečně je tady nějaká relevantní informace. 😀

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jo, Američané nám vytvářejí jarní podmínky aby přivandrovalcům nebyla zima.
A sami si způsobují sněhovou kalamitu a obrovské problémy v celé východní části státu, kde žije přes sto milionů lidí…
Autor si udělal (_!_) a čeká, kdo mu na to skočí.
Pokud to měla být návnada na konspirační teoretiky, tak je slabá, v článku jsou tři zjevné faktické chyby – když tedy pominu, že je to blbost jako celek.

SPD – Strana plošné deratizace

On ten servr je celkově spíše pro pobavení:
http://az247.cz/africane-jsou-chudi-protoze-sdili-malo-motivacnich-citatu/

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Za zimu v USA mohou Číňani a jejich vodní elektrárna “Tři soutěsky”, která pohnula celosvětovým klimatem.
Jestli si umíte představit, co se stane, když začnete zadržovat vodu v přehradě, která má takové parametry, že se kvůli ní musely likvidovat celá města –

https://cs.wikipedia.org/wiki/T%C5%99i_sout%C4%9Bsky_(hr%C3%A1z)

tak si každý musí umět spočítat, že to pohne nejen s rotací Země a začne to Asii stáčet k Rovníku a logicky Ameriku k Severnímu pólu, ale že ta zátěž na zemské desky může způsobit i pohyb litosférických desek, což se projevilo tehdy při napouštění velkou Tsunami, která spláchla přes 250 tisíc obyvatel
Vše je to jen otázka odstředivých sil Země a hromadění množství vody, která tam nikdy nebyla.
Nehledě na to, že chybí v atmosféře, když se zastavil její pravidelný odtok do moře z řek.

PrerovskeStrojirny
Návštěvník
PrerovskeStrojirny

Předělané volební video Michala Horáčka. Jak můžeme závidět Slovákům prezidenta Andreje Kisku.
https://www.youtube.com/watch?v=esqD9ix0Zq4

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Když přijedou Slováci dnes k nám na návštěvu, a jezdí jich hodně, tak od nich slyším po pár sklenkách vína jen dvě věci..:
1) No jo, vy Češi jste mazaní, vy jste si nechali Korunu a nemáte EURO jako my..!!
a druhou..:
2) No jo, vy Čeči jste v pohodě, protože máte Zemana, … a ne jako my toho proamerickéo zrádce Kisku, kterého musí před námi chránit Americká armáda!!

Tak nevím, o čem ten kok*t Horáček mluví?!

Úrada
Návštěvník
Úrada

Ten ubožák Horáček !!!!! Kdyby mu Kalousek řekl, ať mu políbí prdel až po samé ho… tak tento chudáček by byl radostí bez sebe, Jak ta demokracie dokáže udělat z lidí hovada !!!!!

Nabella VF
Návštěvník
Nabella VF

Co jste čekali od hráče a gemblera.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Drahy kolego Formelaku, dekujeme za nazor, v pripade , ze vychazime jen z informaci, ktere jsou obecne zname verejnosti tak, ano mohli bychom s vasim hodnocenim souhlasit.
Jsou tu ale dalsi veci jejichz vycet a analyza by zabrala opravdu velky prostor.
Ac I ja bych mohl vznest urcite vycitky vuci panu Prezidentu Zemanovi tak se jich zdrzim, protoze na ne rozhodne neni vhodna doba.
Nemuzeme vychazet z predeslych pochybeni ci mene kvalitnich reseni narocnych situaci , kterych se pan Prezident ve sve politicke minulosti dopustil.
On o nich zamozrejme vi a dokazal se z nich velice kvalitne poucit.
At uz jste v jakekoliv politicke funkci tak u toho nejste nikdy sam a musite zit v prostredi kde resite abnormalni tlaky situaci do kterych se kazdy den dostavate.
V drtive vetsine pripadu je kazde politicke rozhodnuti postaveno na kompromisech vedoucich ke shode vetsiny.
Prezident ci premier neni svrchovanym monarchou, kteremu vse patri a o vsem samostatne rozhoduje.
Je velice jednoduche hodnotit neco z venku aniz by clovek poznal jake to je doopravdy uvnitr.
Pan Prezident Zeman dela vse co je v jeho silach a politicke kompetenci predevsim pro ochranu Ceske republiky a jeji strategickeho postaveni v budoucnosti, na svetovem politickem poli.
Mohu Vas ujistit, ze pokud by jste se osobne ocitl ve funkci preziednta Ceske republiky, bylo by pro Vas velice obtizne naplnit sve vlastni predstavy o vlivu a moznostech tohoto postaveni.
Ocitame se nyni v situaci kdy neni prostor pro kritiku toho ci onoho co se nam na panu prezidentovi nelibi.
Mame zde nyni moznost zvolit do cela naroda zkuseneho cloveka, ktery vi jak se svet otaci a nebo cloveka se kterym tento svet bude otacet podle sve vlastni vule a rozhodnuti a to je prece velky rozdil.
Kritku muzeme vznest pozdeji, na to je v tomto pripade casu dost.
Vzpomenme na predesleho prezidenta Vaclava Klause, nebyl to zadny milacek naroda.
Pusobil az prilis sebevedome a zdal se byt arogantni.
Mohli jsme ovsem v prubehu let sledovat i jeho politicke zrani v uvahach i rozhodovani.
Jako prezident se pak ukazal velmi dorbou volbou a vyznam jeho drivejsich rozhodnuti ci silne oponentury vuci Lisabonske smlouve muzeme realne pochopit az nyni.
I vino musi uzrat a zalezet se, teprve ve vhodem okamizku muzeme ocenit jeho uslechtilou chut.
I kdyz se nam mnoho veci nelibi pratele, vychazejme z toho, ze v Zemanovi mame zraleho muze, ktery je ochoten venovat svemu narodu v nasi zemi bezkonkurencni politicke zkusenosti a aktivni rozhled v tlaku svetoveho deni.
Abychom mohli objektivne kritizovat osobu Milose Zemana a jeho politickych rozhodnuti musime toho vedet mnohem, mnohem vice.
Jeho vliv, snahu a praci v kontextu svetoveho deni bude schopna ocenit az historie, nikoliv my.
Volby jsou svobodnym rozhodnutim kazdeho obcana, ktery ma pravo volit.
Volit by se melo rozumem zdravym, ne na zaklade toho co nam rika kampan ale na zaklade toho co o kandidatovi skutecne vime, jakou sluzbu a za jakych podminek pro svou vlast jiz vykonal

Presto, ze ziji jiz 40 let mimo ceskou republiku na dalnem vychode, tak k ni mam stale vztah jako k zemi rodne.
Je to kousek pekne zeme s mnoha dobrymi lidmi na nichz me stale zalezi.

Rzloucim se slovy Juliuse Fucika, ,,LIDE BDETE,,.

Formelák
Návštěvník
Formelák

Migrace a islamizace Evropy je opravdu vážný problém dneška. Ale má Miloš Zeman opravdu schopnost tuto záležitost řešit ? Má více než 30 let politické práce, tak to můžeme zkusit metodou “Po ovoci poznáš strom”. Vždy dokázal problémy předvídat, zřetelně označit a definovat, to je fakt. Ale řešení mu moc nešlo. Jeho dočasný odchod z politiky v roce 2002 vidím jako útěk před hospodářským poklesem. Přeskočím neúspěšný pokus o prezidentský post 2003. Presidentské volby 20013 vyhrál především kritizováním soupeřů a poukazováním na problémy českého hospodářství. A přísliby, že je vyřeší. Mimochodem za část je spoluzodpovědný právě z doby svého premiérování 1998-2002.
A co vlastně doopravdy za dobu svého presidentování dokázal ? Podporu rozprodávání Českých firem, pozemků a nemovitostí ruskojazyčným a čínským skupinám. To jest opravu hmatatelné. A dál ? Tedy mimo naštvání a rozdělování české společnosti a nucené podpory Andreje Babiše.
A co vlastně ten Miloš Zeman udělal proti nelegální migraci a islamizaci Evropy. Projev na Valném shromáždění OSN. A … ? A … ? A … prd a vořech. Návrh skutečného řešení, zákona, opatření – konkrétního, ne jen chytré fabulace. Nebo vyjednával až vyjednal. To už i ten Bohouš udělal víc. Leda že by dohodnul něco s Putinem, ale je to tak úžasné, že by to těch spodních 10 milonů nepochopilo. Tudíž to jest skryto a zjeveno bude v pravý čas, až kozáci budou napájet své koně ve Vltavě. Samozřejmě k radosti mnohých zdejších čtenářů.
Zpět k meritu věci. Čím a jak chce ochránit České země před islamizací ? Jaké má návrhy a konkrétní řešení? Ne jen náměty a řeči ze široka o pomoci v zemích původu migrantů. Ansámbl kolem sebe má dost velký na to , aby z nich něco konkrétního vypadlo.
A na závěr : Boj proti islamizaci ČR a udržení Babiše v parlamentu – není to nějak málo ? Představoval bych si víc.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tím co jste napsal jste akorát sám sobě vystavil vysvědčení o tom, že se v problematice neorientujete a vaše informace jsou velmi povrchní a útržkovité.
Teď vám tu nebudu vypisovat, co všechno v tom výčtu chybí, protože to je práce na půl hodiny a já si musím nejprve vydělat na svůj chléb vezdejší.
Dám to dohromady odpoledne nebo večer.