Skandál: Dr. Anthony Fauci podle důkazů v uveřejněných emailech lhal v americkém...

Skandál: Dr. Anthony Fauci podle důkazů v uveřejněných emailech lhal v americkém Kongresu pod přísahou! Tvrdil, že neměl informace o původu viru SARS-Cov-2, ale emaily dokazují, že byl ihned informován o laboratorním původu viru, čímž se potvrzují informace Aeronetu i Dr. Soni Pekové! Evropská média mlčí jako zařezaná a americká liberální média se snaží kauzu přehlušit citacemi emailů, které vykreslují Fauciho jako svatého muže! Emailová komunikace Fauciho vede k vrcholným představitelům vojenských laboratoří Fort Detrick a k čínským virologům ve Wuhanu! Známe podrobnosti!

Skandál: Dr. Anthony Fauci podle důkazů v uveřejněných emailech lhal v americkém Kongresu pod přísahou! Tvrdil, že neměl informace o původu viru SARS-Cov-2, ale emaily dokazují, že byl ihned informován o laboratorním původu viru, čímž se potvrzují informace Aeronetu i Dr. Soni Pekové! Evropská média mlčí jako zařezaná a americká liberální média se snaží kauzu přehlušit citacemi emailů, které vykreslují Fauciho jako svatého muže! Emailová komunikace Fauciho vede k vrcholným představitelům vojenských laboratoří Fort Detrick a k čínským virologům ve Wuhanu! Známe podrobnosti!

Ve Spojených státech vypukl neuvěřitelný skandál, který původně byl zorganizován sluníčkovým a tvrdě liberálním serverem BuzzFeed, který si na základě zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA Act) vyžádal všechny pracovní emaily [1] ředitele a šéfa Národního zdravotního institutu (NIH) a generálního hygienika Dr. Anthony Fauciho. Emailů je celkem přes 3 tisíce a mnoho stran je začerněno a cenzurováno, ovšem mnoho podstatných informací zůstalo čitelných a američtí novináři již našli v emailech nevybuchlé bomby, které dokazují mohutné spiknutí bývalého Trumpova poradce Fauciho a celé řady lidí, kteří se pohybují okolo amerických vojenských laboratoří Fort Detrick v Marylandu.

Dr. Anthony Fauci při slyšení v Kongresu 11. května 2020

A dokonce i okolo čínských vědců a virologů z národní čínské referenční laboratoře ve Wuhanu. Hlavním zjištěním je, že Dr. Fauci podle všeho lhal pod přísahou před americkými kongresmany když tvrdil, že neměl informace o původu viru, odkud pochází, jaký je jeho charakter, a kde mohl být iniciován. Emaily potvrzují, že Fauci byl virovými laboranty a odborníky ihned varován, že virus nemá přírodní původ, a že odpovídá laboratornímu replikantu, které se používají během vojenských výzkumů v laboratořích Fort Detrick. Emaily tak potvrzují články Aeronetu z minulého roku a rovněž tvrzení české mikrobioložky Dr. Soni Pekové, která rovněž upozorňovala, že jí připadá, že virus má laboratorní původ.

Dr. Fauci lhal pod přísahou, ve skutečnosti se dozvěděl o děsivém laboratorním původu SARS-Cov-2 jako jeden z prvních lidí na této planetě

Na americké televizi Fox News se do celé věci ponořil moderátor Tucker Carlson a informoval diváky o nejnovějších zjištěních z emailů. Podle jeho názoru [2] je v emailech dostatek důkazů pro obvinění Dr. Fauciho z křivé výpovědi a ze spiknutí. A to není všechno. Fauci podle všeho věděl o tajném výzkumu virů a o jejich weaponizaci, která se nazývá anglicky “Gain-of-Function” (GoF), což ve volném překladu do české biologické terminologie znamená “získání funkce upraveného virového kmene“. Obvykle se jedná o technologii stříhání, editování a spojování více virů dohromady pomocí genových nůžek CRISPR, čímž virus dostane unikátní schopnosti a funkce, od toho tedy odvození názvu Gain-of-Function.

Tucker Carlson rozebral hlavní nálezy v emailech Dr. Fauciho

Jenže tyto pokusy jsou v USA prováděny jen ve vojenských laboratořích Fort Detrick za účelem výzkumu a obrany proti těmto virům, jenže tento program byl za vlády Baracka Obamy zastaven a přesunut z USA do zahraničí. A víte kam? Ano, do čínské referenční laboratoře ve Wuhanu. Emaily tak potvrzují, že koronavirus opravdu pochází z laboratoře, jenže to není to nejhorší zjištění. Jelikož výzkum GoF se týká pouze vojenského biologického výzkumu, potom zde vzniká jediná a děsivá výsledná dedukce, že SARS-Cov-2 je ve skutečnosti produktem biologické zbraně a jedná se o weaponizovaný virus. Tím se potvrzuje další údajná konspirace Aeronetu. Pojďme si přečíst, co zjistila americká Fox News.

Tucker Carlson o nejvýbušnějších nálezech ve Fauciho emailech

CARLSON: Naprostý podvod Tonyho Fauciho je nyní zřejmý a všeobecně uznávaný, ale nebyl zřejmý vždy. V březnu loňského roku jsme s Faucim v tomto pořadu dělali rozhovor. Chovali jsme se k němu s respektem. Jeho odpovědi jsme brali vážně. Jsme Američané, takže jsme předpokládali, že člověk, který má na starosti ochranu USA před COVIDem, musí být racionální a působivý. Také jsme předpokládali, že musí být upřímný, ale mýlili jsme se. Brzy se ukázalo, že Tony Fauci je jen další slizký federální byrokrat, hluboce politický a často nečestný.

Ještě více šokující pak bylo zjištění, že Fauci sám byl zapleten do téže pandemie, proti níž měl za úkol bojovat. Fauci podporoval groteskní a nebezpečné experimenty, které podle všeho umožnily vznik COVID. K těmto závěrům jsme docházeli postupně, podněcováni důkazy, které se hromadily v průběhu jednoho roku. Dnes v noci jsme získali zásadní důkaz. Díky žádosti BuzzFeedu o svobodný přístup k informacím máme k dispozici tisíce e-mailů Anthonyho Fauciho. Pocházejí z počátku roku 2020.

Dohromady ukazují, že se Tony Fauci od začátku obával, že by veřejnost mohla dojít k závěru, že COVID vznikl ve Wuhanském virologickém institutu. Proč by se Tony Fauci obával, že Američané dojdou k takovému závěru? Možná proto, že Tony Fauci dobře věděl, že v téže laboratoři ve Wuhanu financoval experimenty se ziskem funkce (GoF). E-maily dokazují, že Fauci o tom pod přísahou lhal v Kongresu. Vezměme si tuto emailovou výměnu, která začala večer 31. ledna 2020. Byl pátek těsně před půlnocí. První e-mail přišel od imunologa jménem Kristian Andersen, který pracuje ve Scrippsově výzkumném ústavu v La Jolle v Kalifornii.

Andersen Fauciho upozornil a zalarmoval, že COVID byl podle všeho a pravděpodobně zmanipulován v laboratoři, cituji: “Neobvyklé vlastnosti viru tvoří opravdu malou část genomu, méně než 0,1 procenta. Takže je třeba se opravdu pozorně podívat na všechny sekvence, aby bylo vidět, že některé rysy potenciálně vypadají jako upravené.” Následující den, 1. února, Tony Fauci odepsal: “Díky, Kristiáne. Brzy si promluvíme v telefonickém rozhovoru.” Fauci poté poslal naléhavý e-mail svému zástupci, muži jménem Hugh Auchincloss, jehož předmět psaný všemi velkými písmeny zněl “Důležité”. “Hughu, je nezbytné, abychom spolu dnes ráno mluvili. Měj zapnutý mobilní telefon. Přečti si tento dokument i e-mail, který ti přepošlu. Dnes budeš mít úkoly, které musíš splnit.”

K tomuto e-mailu byl přiložen dokument, který se jmenoval, cituji: “Baric, Shi et al, nature medicine, SARS, gain-of-function.pdf.” (Baric, Shi et al, přírodní medicína, SARS, zisk funkce.pdf). Nyní se Baric v příloze odkazoval na Ralpha Barica, virologa se sídlem v USA, který spolupracoval s Wuhanským institutem pro virologii! Baric spolupracoval s ženou jménem Dr. Shi Zhengli, známou jako netopýří dáma, protože manipuluje s koronaviry, které infikují netopýry. Byla to právě Shi v příloze.

Nyní mějte na paměti, že během výslechu senátora Randa Paula z Kentucky poměrně nedávno Tony Fauci popřel, že by tentýž Ralph Baric prováděl výzkum Gain-of-Function. Opět se jedná o Ralpha Barica z Fauciho přílohy, která nesla název “Baric, Shi et al SARS gain-of- function.pdf”. A přesto to Fauci pod přísahou před Kongresem Spojených států popřel. Nebylo to jen na Twitteru, ale i v e-mailech samotného Fauciho. Při zpětném pohledu to vypadá jako křivé svědectví. Víme, že od začátku loňského roku se spousta lidí v N.I.H. obávala, že COVID nevznikl přirozenou cestou. Obávali se, že byl místo toho zmanipulován v laboratoři v Číně. A přesto se zdálo, že jsou odhodláni tato fakta před veřejností skrývat. Opět se ptáme proč?

Loni 1. února odpoledne uspořádal Fauci konferenční hovor s několika špičkovými virology. Většina podrobností tohoto hovoru zůstává veřejnosti skryta. Byly redakčně upraveny. Víme, že hovor se týkal dokumentu s názvem “Porovnání sekvencí koronavirů”. Jeremy Farrar, britský lékař, který vede významnou neziskovou organizaci zabývající se výzkumem, všem účastníkům hovoru připomněl, že to, co si řekli, je přísně tajné, cituji: “Informace a diskuse jsou sdíleny zcela důvěrně a nemají být poskytovány, dokud nedojde k dohodě o dalších krocích,” konec citátu.

V dalších e-mailech Jeremy Farrar předal článek z webové stránky Zero Hedge. Tento článek naznačoval, že koronavirus mohl být vytvořen jako biologická zbraň. Nyní víme, že je to pravděpodobnější vysvětlení než to, kterému jsme zpočátku věřili a které nám sdělovala média, tedy že korona pochází z přírody. A přesto byl za tento čin, že toto pravděpodobnější vysvětlení vyslovil nahlas, serveru Zero Hedge zakázán přístup na platformy sociálních médií za šíření dezinformací. Až donedávna jste nesměli naznačovat, že by COVID mohl být dílem člověka. Proč jste to nemohli naznačit? Kontroloři faktů by to nedovolili? Proč by to nedovolili? Protože Tony Fauci ujistil technologické monopoly, že koronavirus nemohl být vytvořen člověkem. A tak technologické monopoly toto téma uzavřely.

Přesuneme se do 17. dubna 2020, tedy velmi krátce po začátku pandemie. V té době ještě nemohlo být definitivně známo to, co Tony Fauci právě tvrdil, že je známo. Byla to lež. Tony Fauci naznačoval, že to věděl, protože špičkoví vědci definitivně rozhodli, že to muselo přirozeně přeskočit ze zvířete na člověka. Ale opět, v té chvíli to nemohl vědět. To bylo nepoctivé. Dva dny poté, co to řekl, mu napsal jeden z virologů, které Tony Fauci financoval, že prováděli nebezpečné pokusy s koronavirem ve Wuhanu, a poděkoval mu za pomoc. Tento muž jménem Peter Daszak si Faucimu stěžoval, že americké dolary z daní, které na tyto experimenty vzal, jsou, cituji, “veřejně terčem útoků reportérů FOX News”. Přesto Daszak zůstal za podporu Tonyho Fauciho vděčný, cituji: “Chtěl jsem vám jen osobně poděkovat jménem našich zaměstnanců a spolupracovníků,” konec citátu.

Nyní je zvláštní, že většina tohoto konkrétního e-mailu od Daszaka Faucimu byla redigována a byla redigována podle oddílu B -7(a) zákona FOIA, tato specifická výjimka ze zákona FOIA se vztahuje na, cituji: “Záznamy nebo informace shromážděné pro účely vymáhání práva, ale pouze v rozsahu, v němž by se dalo důvodně očekávat, že předložení těchto dokumentů by mohlo narušit řízení o vymáhání práva.” Jsou Peter Daszak a Tony Fauci trestně stíháni? Můžeme jen doufat, že ano. Určitě si to zaslouží. V tuto chvíli to nemůžeme říci s jistotou, víme však, že Fauci o původu COVID jednoduše nelhal a nepředstíral, že ví věci, které vědět nemohl. Lhal také o vakcínách v klíčových věcech.

V březnu loňského roku napsal bývalý Obamův úředník Emanuel Ezekiel Faucimu velmi jednoduchou otázku, kterou jsme si položili nesčetněkrát: Jsou lidé, kteří se uzdravili z COVID, obecně imunní proti tomu, aby se COVID znovu nakazili? To se týká asi sta milionů Američanů, takže to není malá otázka. Fauciho odpověď, cituji: “V tomto ohledu nejsou žádné důkazy, ale dalo by se předpokládat, že po infekci bude existovat značná imunita.” Ano, to se dá předpokládat, vždycky jsme to předpokládali. A ve skutečnosti studie nyní ukazují, že je to pravda. Lidé, kteří prodělali COVID a uzdravili se, už téměř nikdy neonemocní COVID, takže nemusí být očkováni.

Přesto to Tony Fauci dodnes veřejně nepřiznal. Ve svém e-mailu Zeke Emanuelovi přiznal ještě něco, co je dnes už také zřejmé: chirurgické masky, ty papírové, které všichni nosíme, ve skutečnosti nefungují. Poskytují jen velmi malou ochranu před COVID. Ve skutečnosti přinejmenším jedna studie ukazuje, že mohou urychlit přenos virů. Jsou zkrátka jen formou make-upu. Přesto Tony Fauci opět pod přísahou na veřejnosti tvrdil pravý opak. V Kongresu zaznělo při slyšení toto:

SEN. RAND PAUL (R-KY): Všem říkáte, aby nosili roušku, ať už prodělali infekci nebo byli očkováni. Já říkám, že mají imunitu a všichni souhlasí s tím, že ji mají. Jaké máte studie, že lidé, kteří měli vakcínu nebo prodělali infekci, šíří infekci. Pokud tu infekci nešíříme, není to jen divadlo?

FAUCI: Ne, to není –

PAUL: Vy jste se nechal očkovat a máte na sobě dvě masky, není to divadlo?

FAUCI: Ne, to není – a jsme zase u toho divadla. Dovolte mi jen pro pořádek prohlásit, že masky nejsou divadlo. Masky jsou ochranné a my žádáme –

PAUL: Pokud máme imunitu, jsou divadlem. Pokud už imunitu máte, nosíte masku, abyste poskytli útěchu ostatním. Nenosíte masku kvůli nějaké vědě.

FAUCI: Naprosto s vámi nesouhlasím.

Rand Paul je lékař. Je chytrý. To, co právě řekl, je pravda a věda ukazuje, že je to pravda. Mezi poctivými lidmi se o tom vlastně moc nediskutuje. Ale Tony Fauci tvrdil, že to není pravda, lhal. Proč by to dělal? No, jeden důvod tu je. Z e-mailu vyplývá, že Tony Fauci pravidelně hovoří s Billem Gatesem. To je zvláštní. Bill Gates není lékař. Bill Gates není vědec. Bill Gates je velmi bohatý člověk, který vydělal miliardy výrobou průměrného softwaru pro kancelářské počítače. Proč by tedy měl být Tony Fauci v tak pravidelném kontaktu s Billem Gatesem?

Senátor Rand Paul, který v Kongresu griloval Dr. Fauciho otázkami o jeho roli v pandemii v USA

Při vyhledávání Fauciho e-mailů se výraz “Bill Gates” objeví více než dvacetkrát. Měl Bill Gates nějaký prospěch z vedení COVID kampaně Tonyho Fauciho? To by rozhodně nestálo za to vědět hned. A přesto to nevíme. Zdá se, že naše média nemají zájem to zjistit. Vlastně tady je, jak o e-mailech dnes informovala CNN, cituji: “Tisíce e-mailů od doktora Fauciho a pro doktora Fauciho odhalují váhu, která přišla s jeho rolí vzácného zdroje upřímné upřímnosti v rámci pracovní skupiny Trumpovy administrativy pro COVID-19.” Dokážete si představit nečestnější charakteristiku čehokoli než tohle? Těžko.

Mimochodem, nešlo jen o CNN. Na dnešním tiskovém brífinku v Bílém domě se na tyto e-maily nezeptali žádní novináři, ani jedna otázka. Ale nemělo by vás to překvapovat. Samozřejmě, že se neptali. Tony Fauci je v tuto chvíli příliš velký na to, aby se ho ptali. Cituji: “Ach můj bože.” Napsal v březnu jeden Bidenův volič Tonymu Faucimu. “Můžu pro vás udělat něco jiného než být vděčný?” “Ano,” odpověděl. Umyjte mi nohy svými slzami, odpověděl možná Fauci. Nemůžeme s jistotou říci, že tak skutečně odpověděl, jeho odpověď nemáme k dispozici. Víme však, že v bohatých čtvrtích v severozápadní části Washingtonu, D.C., můžete stále vidět cedule s nápisem “Děkuji, doktore Fauci”.

Co vám to říká? Říká vám to, že Tony Fauci už není vědec, pokud jím vůbec někdy byl. Tony Fauci je postavou náboženské úcty. Je to Ježíš pro lidi, kteří nevěří v Boha.

Weaponizovaný virus z amerického vojenského výzkumu GoF za použití technologie CRISPR ve spolupráci s Číňany a financovaný Fauciho NIH

Uběhl rok a půl a najednou vidíte, že co se psalo vloni na jaře na Aeroentu, se najednou dnes stává realitou potvrzovanou v uveřejněných emailech Anthonyho Fauciho. A to mnoho z toho je v těch emailech začerněno a utajeno, především věci týkající se komunikace Fauciho s lidmi z amerických laboratoří, kteří bombardovali Fauciho počátkem roku, že virus vykazuje charakteristiky weaponizace, tedy bojového viru, přesně v souladu s tím, o čem jsem psal vloni.

A to v souvislosti se záběry z ulic Wuhanu jen několik málo hodin po odpálení biologické nálože ve vládní čtvrti, kde podle všeho bylo epicentrum odpalu. Ihned po inicializaci začali Číňané padat na ulici jako mouchy, weaponizovaný virus po své inicializaci je zřejmě natolik agresivní, že zabíjí prakticky s odstupem 60 až 120 minut, tedy weaponizovaný GoF Delay Limit pro maximalizaci spreadu, tedy šíření na omezené lokalitě se zárukou vysokého účinku.

Technologie CRISPR a proces Gain-of-Function, modifikace RNA a DNA sekvencí

Dr. Soňa Peková vloni na jaře tak zdaleka nebyla jediná a vůbec ne první, která začala mluvit o tom, že jí připadá, že virus pochází z laboratoře. Dr. Anthony Fauci to věděl od virologů z Kalifornie již počátkem roku a dozvěděl se to o půlnoci, a ještě k tomu v pátek, kdy obvykle nikdo už nepracuje, o to více si lze představit, jak alarmující zjištění to pro virology muselo být, když objevili de facto bojový virus mezi populací. Jistě si pamatujete, jak nás a Soňu Pekovou pomlouvala různá cemperizační média z šíření hoaxů a konpirací. A podívejte se teď, uběhne rok a půl a z konspirace se znovu stává realita, a to zachycená přímo v emailech Dr. Anthony Fauciho. Dnes konspirace, zítra tvrdá realita.

Nejen o tomto odhalení z emailů Dr. Fauciho budeme hovořit dnes od 19:15 na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Pražský hrad následně vyjmenoval několik českých médií, která považuje na základě jejich neprofesionální a diletantské práce za dezinformační a sděluje, že s nimi už nebude jakkoli spolupracovat. Do seznamu těchto dezinformačních médií Hrad zařadil několik redakcí
České televize, týdeník Respekt, portál Seznam Zprávy a Deník N.

PKajetan
Návštěvník
PKajetan

Mě trochu uráží informace o tom, že nějakcí sluníčkaří si vyžádali maily, dle zákona o svobodném přístupu k informacím?? A nějakej debil z tiskového odboru jim je všechny poslal? Tak to fakt neexistuje ani v USA, ani tady v tom našem blbým Čechstánu…
Bomba – a maily přišly začerněné???? NĚKDO ZAČERNIL?!?!?!? Fakt si máme myslet, že to takhle začalo? Že jsme fakt naivní idioti z Novinek a iDnesu?
Trochu mi chybí onen důraz na boj dvou stran – těch se zástěrou a těch pod jarmulkou….

Albert
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Albert
to je hnus. Je spodivem, že svině které se tímto zabývají ještě žijí.

.B.
Návštěvník
Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Já zezelenám vždycky, když slyším ty neoliberální kreatury kvákat. Ale nevolností.

luadu
Návštěvník
luadu

Francouzi, resp. Francouzky, se už také nebojí mluvit o tom, jak se hoooodně bojí dopadů injektáží programů na (nekonečnou?) výrobu spike proteinů
https://www.bitchute.com/video/gEacO6RAKBEY/
Dr. Alexandre Caude je genetička a je ředitelkou výzkumu francouzského Národního zdravotního ústavu. Absolvovala post-doktorandské studium na Harvardské Medical School a Salk Institutu a je držitelkou několika patentů souvisejících s RNA. V tomto rozhovoru vyjadřuje některé své velké obavy z toho, že fuckcíny na COVID jsou tak celosvětově, bezhlavě protlačovány, neboť nelze zjistit, kdy, popř. jestli injektované tělo (za živa) dokáže kdy přestat s výrobou hrotových bílkovin.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Dle Českych Jew médií to není odborník, jak řekla moderátorka na CNN jsou odborníci a odborníci, rozumejme kdo nezpiva jako my, ani 100 doktorátu mu nepomůže. A jak vidno, tak ani Nobelova cena.

Dominik
Návštěvník
Dominik

To je ta pravá demokracie.
´´Neexistují veřejné peníze. Existují jen peníze daňových
poplatníku.´´ M. Thatcher.

http://www.novarepublika.cz/2021/06/v-nemecku-byl-odsouzen-prvni-banker-v.html

karpi
Návštěvník
karpi

comment image

TREX
Návštěvník
TREX

Budu přítomen!

maxvolume
Návštěvník
maxvolume

taky zajedu čim více lidí tim líp.

TREX
Návštěvník
TREX

Na zadním okně budu mít svůj nick:-))
Díky Maxi

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

👍 super

Alan
Návštěvník
Alan

V na vaznosti na patecni povidani pana V.K. na SV jsem se podival na historii firmy SEVAK a zjistil ze ti zmetci to planujou pres 100 let a jeste se ti debilove tim chlubi na Wikipedii.
-Sevak zalozila po 1. Svetove valce Rockefellerova nadace:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Sevapharma
-Pekne shrnuti spojeni Rockefellerovy nadace a Covidu v dnesnim pohledu:
http://www.severoceskapravda.cz/index.php/informace/2847-covid-podle-pl%C3%A1nu-2

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

Však jo oni nám to dávaji vše před oči.Víc a víc dokud nám neutnou žrádlo lidi se neprobudí.

pzv
Návštěvník
pzv

Na okraj témy:

Výskumník vakcín po štúdii Pfizeru pripúšťa „veľkú chybu“, hovorí, že spike proteín je nebezpečný „jed“. „Najviac ohrozené sú dojčené deti, deti a dospievajúci. Ohrozená je plodnosť žien aj mužov, otázne začína byť darcovstvo krvi“. Výrobcovia vakcín zatiaľ mlčia

https://www.hlavnespravy.sk/vyskumnik-vakcin-po-studii-pfizeru-pripusta-velku-chybu-hovori-ze-spike-protein-je-nebezpecny-jed-najviac-ohrozene-su-dojcene-deti-deti-a-dospievajuci-ohroze/2563864

Dlhý článok plný zaujímavých informácií, vrátane množstva linkov na primárne zdroje

.

Nový výskum ukazuje, že spike proteín, ktorý po očkovaní mRNA vakcínami proti Covid-19 telo produkuje, neostáva na mieste vpichu, ale putuje do krvného obehu, následne k orgánom a najviac sa koncentruje vo vaječníkoch. Hrozia zrazeniny ako pri AstreZenece

https://www.hlavnespravy.sk/novy-vyskum-ukazuje-ze-spike-protein-ktory-po-ockovani-mrna-vakcinami-proti-covid-19-telo-produkuje-neostava-na-mieste-vpichu-ale-putuje-do-krvneho-obehu-a-nasledne-k-organom-najviac-sa-koncentru/2562530

luadu
Návštěvník
luadu

To s těmi vaječníky je zavádějící. Nejvyšší koncentrace byla zaznamenána po 48 hodinách v nadledvinkách, takže napíchaní před-a-pubertální chlapci zůstanou hysterkama s jemnými rysy a holky budou “od rány” a s fousama, potom je to akumulace ve slezině (imunita), v játrech (detoxikace organismu) a pak vaječníky (logická návaznost na nadledvinky). Zajímavé jsou vzrůstající hodnoty u mozku, kostí a u srdce. Zde je prvotní zdroj informací: https://twitter.com/dankdly111/status/1398986411269894146

Krtilda
Návštěvník
Krtilda

Netflix, seriál Příběh služebnice. Z dnešního pohledu už mi ten námět dává velký smysl. Prediktivní programování lidí na to, co nastane. Masová neplodnost. Ach jo 🙁

PaVo
Návštěvník
PaVo

Pro zajímaovost ohledně tzv. vakcín:

https://www.foxnews.com/media/trump-urges-all-americans-to-get-covid-vaccine-its-a-safe-vaccine

Nechci rozebírat jeho zásluhy o zkrácení termínu schválení a distribuce fuckcín z 5 let na 9 měsíců, že si z toho udělal kromě zisku pro zetě i politický zisk , propagoval ji jako bezpečnou, atd…..že je to kecal od začátku, kdy byl zvolen, vím, ale včera jsem mluvil s paní, obdivuhodně se drží bez roušky u firmy ,co prodává vína ve vestibulu Globusu, počítá i s vyhazovem za nedodržování nesmyslného nařízení, takže v otázkách s covidem jí to myslí. Jenže nějak se stočila řeč na Trumpa, a ona mi vyrazila dech, že všechna tato jeho vystoupení jsou zfalšována, že to vůbec není jeho hlas, dnes se dá všechno napodobit a zkrátka on se vrátí do presidentského postu a všechno zatrhne., zachrání lidi. Mně tedy zatrnulo. Když jsem zjistil, která bije, zeptal jsem se, co říká na Putina, kterého jsem na vlastní uši slyšel mluvit o vakcíně, která zbuduje kolektivní imunitu. Nevěřila mi, prý i za něj někdo mluví, že on sám by to nikdy neřekl. Lidi i po vakcínách onemocní a jsou vozeni do nemocnic, že o těch případech ví, musí to vědět každý, že kolektivní imunita proti žádné chřipce neexistuje. Raději jsem šel domů.

Takže jsem si řekl, že to dám sem, abychom se společně dohrabali, kde je problém nebo pravda, a proto nebudu předesílat svůj postoj. Víc hlav víc ví.

Sivul
Návštěvník
Sivul

PaVo : Urazil jste me minule, tak Vam to vratim. Pokud by ten vir byl tak ,,chytry,, vsichni se ho boji ale nikdo proti nemu nebojuje. Pry tento virus zredukuje populaci. Rekl bych ze ostatni opatreni budou mit vetsi vliv nez Covid. Ale plne chapu ze to co se deje, je…jefuk esi to tu ovladnou pres čipy nebo pres nevim co… Jen hloupa civilizace vyhlazuje pres ockovani. Je pravdou ze mezi se fantazie neklade. Taky bych si rad vsadil sportku, ale nesmim…jsem hodne mlady a nerad bych aby zivot prisel vnivec. Neptejte se proc to delaji,…ale za co. Vezmu si zpet , co mi patri, nic vic. Právo. Prozradim vam tajemstvi, nikdo neni nesmrtelny. Ani oni. Je fajn mit kartu v rukavu. Pry by se mel svet zmenit-ano. Jako planeta nebo populace ci civilizace ?!

Armica
Návštěvník
Armica

Dvojníci vždy byli, jsou i budou. Třeba proto, že pan prezident je právě po velkém flámu a nebyl by schopný stát před kamerami a lidem na nohou. Ale myslet si, že nám i vládnou a vidíme už jen dvojníky, je trochu předčasné. Tím chci říct, že co není teď, neznamená, že nebude platné třeba za rok. Paní u Glóbusu by měla s tou fantazií zacházet opatrněji.

Líbil se mi jeden obrázek z knihy, datované do 16. století. K obrázku se vázal text na způsob biblického, asi takto : “Celého berana obrátíš na oltáři v obětní dým. To je zápalná oběť Hospodinu, libá vůně, ohnivá oběť pro Hospodina (Ex.29:18) no a knězí na kamenné plotně obřadně grilovali a mazali pravidelně oleji , tedy pardon obětovávali, naporcované dobytče bez vady a kazu, tak jak bůh hromovým hlasem ve stanu setkávání přikázal a pod podlahou, pod tím oltářem veselá hostina u stolu vykutálených pánů bohů v nóbl oblecích. Neboť to ugrilované dobytče podle přikázaných postupů putovalo na podnose, pouze nejvyšším knězem, do podzemních komnat na ten stůl. Kvůli takovým informacím a obrázkům musely putovat mnohé knihy a kroniky do Vatikánské knihovny. Tedy, i takto se dá vládnout a takto se i vládlo, když zůstává lid udržován ve sladké nevědomosti, či alespoň v iluzi, že ví všechno. 🙂

Sivul
Návštěvník
Sivul

lide nechteji znat pravdu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Sivul
jen blbci nechtějí znát pravdu.