Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil...

Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice. Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!

Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice. Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!

Teplický Deník přinesl 1. listopadu fotografie a jména prvňáčků ze Základní školy Prosetice na Plynárenské ulici v Teplicích. Původně bohulibý úmysl se změnil doslova v mediální noční můru mainstreamu [1], protože redakce Deníku de facto natvrdo odhalila proces islamizace a cikanizace českého školství v přímém přenosu. Toto je tvrdá podoba školní inkluze v ČR. Dobře se na to podívejte. Na fotografickém tablu totiž byla zachycena první třída této školy, která je naprosto šokujícím způsobem zastoupena dětmi cizinců z arabského světa a také rómskými dětmi. Na Facebooku a v diskusích se okamžitě rozjela vlna komentářů a nenávisti namířená proti malým dětem, což je opravdu nepřijatelné a my jako redakce AE News se od něčeho takového kategoricky distancujeme, protože děti za nic nemohou, takže komentáře a útočení na malé děti opravdu není na místě.

Skandál spustila tato fotografie 1. třídy na škole. Fotografie a příjmení dětí jsou arabského a rómského původu. Necenzurovaná fotografie. Zdroj fotografie a seznamu jmen: Teplický Deník [zde].

Jenže, co rozhodně na místě je a co musíme ostře odsoudit, to je islamizace českého školství, která probíhá už minimálně 15 let za podpory neziskového sektoru, médií, propagandy, České televize, Norských fondů a Evropského sociálního fondu ESF, jehož dotační tituly a logo ESF najdete na webu každé základní školy v ČR dole v patičce každého webu. Zatímco pozornost médií je upřena na nelegální migranty, těch legálních migrantů z arabských zemí je v ČR podle odhadů už přes 100 tisíc a každým rokem přibývají další a další tisíce, nepozorovaně, protože dostávají víza od českých velvyslanectví v arabských zemích.

Islamizace ČR probíhá už 15 let a zcela legálně a za asistence státu

Nejvíce Arabů v ČR podlé údajů ministerstva vnitra, které máme k dispozici v redakci, pochází ze Saúdské Arábie a Kataru. Jedná se o tzv. předvoj islámské kultury, někdy je nazýváme jako “skauty”, jejichž úkolem je příprava a vytvoření základů pro vybudování islámských obcí v České republice a v jednotlivých městech. Arabové islamizují Evropu pomocí dlouhodobých procesů tzv. tiché intifády, která slaví úspěchy v celé západní Evropě. Podívejte se na Velkou Británii, na Francii, na Německo, na Švédsko, na Belgii. Zatímco před 40 lety to byly tradiční západní země s bílou rasou a kulturou, stačily pouhé 2 generace a dnes to jsou islamizované země, kde Arabové vyhrávají volby do zastupitelstev měst (viz. starosta Londýna) a arabští voliči se stávají jedním z nejsilnějších elektorátů, protože bílá rasa nemá o volby zájem, viz. katastrofálně směšná účast na Slovensku při volbách do krajů teď o minulém víkendu. Přitom islamizaci řídí hlavně kraje a krajské zastupitelstva, která zaštiťují dotační a integrační tituly od EU skrze programy ESF. Nejinak je tomu v případě této teplické školy, web mají zde. A podívejte se dolů, jaká loga tam najdete.

Zcenzurovaná fotografie beze jmen. Zdroj: Teplický Deník.

Migrační vlna vyvolala mohutný odpor v EU, ale pravdou je, že kdyby tato vlna nenastala, došlo by k islamizaci Evropy potichu, bez zájmu médií a dokonce i bez zájmu alternativy. Z toho si všimněte, že někdo chtěl, aby migrační vlna islámu byla zaregistrována a aby vyvolala rozkol a rozpad Evropské unie. V minulém článku jsem uvedl, kdo měl hlavní zájem na vyvolání migrační vlny a kdo usiluje o rozvrat Evropské unie. Nicméně událost z Teplic není nijak překvapivá. Teplice a tamní muslimské ghetto je velmi dobře známé a porodnost muslimek je vysoká. A je zcela jasné, že muslimky, které přišly v rámci scoutingu do ČR před zhruba 7 až 10 lety mají dnes děti, které vstupují do základních škol v ČR. A někdo by se mohl zeptat, jak k tomu došlo. No, to je jednoduché. Sledujte cestu peněz. Arabové přichází do regionu pokaždé stejně. Bohatý arabský mecenáš se nabídne, že koupí zchátralou nemovitost, se kterou si město neví rady. Obvykle nějaká rozsáhlá budova, zámek, lázně, památkově chráněná budova, kterou nelze prodat a ani zbourat.

Sledujte cestu arabských peněz

Arabský investor přijde na radnici nebo magistrát, předloží plán rozvoje, slíbí opravit silnice, vytvoří společnou firmu s účastí města a najednou do rozpočtu města tečou velké peníze z vybraných daní. Radní mají úspěch u voličů, volí je znovu a znovu. V parku se objevují nové lavičky, odvoz popelnic je najednou levnější nebo dokonce zdarma, lidé jsou spokojeni. Arabský kapitál dělá divy. Jenže po zhruba 3 letech přichází za scoutem jeho rodina a příbuzenstvo. Několik rodin arabského původu nikoho nevzrušuje. Jenže po nich přichází další rodiny, každý rok několik desítek a najednou, aniž by si toho všiml, vzniká ve městě arabská čtvrť. Mají totiž domy vedle sebe v jedné ulici. Zhruba po 5 až 7 letech přichází na radnici žádost o povolení otevřít modlitebnu. Samozřejmě diskrétně, bez stavění žádného minaretu, který by provokoval místní. A tato modlitebna se stává základem muslimské obce.

Tabule v Teplicích.

Od této chvíle, když je založena islámská obec, financování celého projektu osídlení přebírá saúdská rodina, která vyšle do muslimské obce imáma. Jeho úkolem je upevnit víru, konkrétně wahábismus. Imám ve chvíli, kdy je ustanovena islámská obec, vyzve arabské rodiny ke spuštění fáze 2, rozšíření populace. Islámské ženy do dvou let porodí desítky dětí. Ty vstupují po pár letech do českých škol a když dosáhnou mládežnického věku, islámské obce je připraví na cestu džihádu a víry. Tato nová generace Arabů už nejsou cizinci, ale Češi, protože se narodili už v České republice. Kdo bydlí v Teplicích, tak ví moc dobře, jak jsou tyto děti agresivní, v místním parku napadají bílé děti, útočí na pejskaře, vyhání je z parku, protože pes je podle islámu nečisté zvíře. Lidé se bojí a poslušně se přizpůsobí, přestanou do parku buď chodit, anebo tam chodí bez psa. Školy se musí dětem Arabů přizpůsobit, stejně tak i škola v Teplicích. Bílá rasa degeneruje, neumí se bránit a chránit svůj životní prostor před invazním druhem. Je to ovšem objektivní proces, stejný jako v případě Calhounova experimentu, video zde.

Multikulti se musí přizpůsobit i jídelna ve škole

“Oficiálně nemůžeme vařit halal, protože by to zvedlo spoustu zlosti, ale máme pokaždé jídlo nastavené tak, že se přibližuje halal kritériím, chodí sem dost dětí těch podnikatelů (pozn. arabských), tak jsme to museli v kuchyni zohlednit, ale máme i dny, kdy prostě tam je vepřové maso v tom jídle, a to vím, že ty arabské děti si nepřihlašují na ten den obědy, nosí si něco s sebou z domova”, uvedl pro naší redakci zdroj ze školy. Jídelníček školy najdete zde, vidíme tam kuskus, rýže, místo masa ke koprovce vajíčko apod. Na Facebooku se rozjela proti dětem Arabů kampaň a když to Deník zjistil, tak okamžitě zcenzuroval a vymazal z fotografie jména všech dětí [2]. Jenže internet a vyhledávače jsou mocné médium a uchovávají tzv. snímky webů, konkrétně jde o náhled “cache” úložiště crawlerů, které indexují webové stránky. Zatímco cache Google snímek stránky Deníku s necenzurovanou fotografií už smazal, Bing má zatím v cache odkaz [3] na původní necenzurovaný článek Deníku se jmény všech dětí oné zmíněné 1. třídy. Tohle přesně dělá Facebook v Německu, že odstraňuje jména u fotek dětí ze školních tříd, pokud jsou na fotkách děti uprchlíků.

Realita na ulici v Teplicích.

Ředitelka teplické školy Marcela Prokůpková si médiím postěžovala, že jí na Facebook a také do školy chodí nenávistné emaily. Za 3 roky, co je ve funkci ředitelky, prý nedošlo k žádnému útoku mezi dětmi, i když dostává emaily, že je to prý otázka času, než nějaké dítě jinému dítěti podřeže krk. Jenže tento problém je pořád stejný a pořád dokola. Na rádiu o tom hovořím už dva roky, že lidé se musí zajímat o svůj první a druhý kruh a zajímat se o ochranu rodiny a svého životního prostoru. Rodiče netuší, co se děje ve škole, kam posílají děti. Obvykle netuší, s kým děti chodí do třídy. Netuší, kdo sedí v radě města, které se paktuje s arabskými mecenáši, kteří před 15 lety přišli do Teplic a začali nakupovat nemovitosti a pozemky. Nikdo se nestaral o to, co schvaluje zastupitelstvo města. Lidé se probudí až ve chvíli, kdy už je pozdě, kdy islámské ženy ve vašem městě dostaly z Rijádu příkaz nastartovat proces dobývání prostoru svými, s odpuštěním, vagínami a vysokou porodností.

Mesiášové jsou voláni ve chvíli, kdy už je pozdě

Chápete už, proč český národ nezachrání žádný mesiáš? Protože lidé jsou naprogramováni k netečnosti, k nezájmu a lhostejnosti o druhý kruh, o svůj životní prostor, stejně tak o ochranu prvního kruhu a vlastní rodiny. Když začnete v Teplicích sledovat cestu peněz do minulosti, najdete i cestu, jak došlo k islamizaci tohoto města. Za vším hledejte peníze. Dobře se podívejte na necenzurované fotografie prvňáčků, protože už za 12 let z nich budou voliči, budou kandidovat do městské rady v Teplicích, budou se aktivizovat v politice. Lidé svojí nečinností dopustili islamizaci Teplic. A nebyla k tomu potřeba žádná migrační vlna, jenom ochota českého státu otevírat dveře a vystavovat víza a udělovat pobyty arabskému kapitálu, se kterým ovšem do ČR přichází i tvrdá forma arabského islámu, wahábismus. Nehledejte mesiáše, hledejte vlastní zodpovědnost za procesy, které ve vašich městech probíhají a vy jim dlouhá léta nevěnujete pozornost.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
švýcarka
Návštěvník
švýcarka

Článek je veskrze pravdivý, přesto bych se chtěla pozastavit nad otázkou, kdo vydává víza na vstup do našeho státu. To asi my jako občané nemůžeme ovlivnit,ne? Ovšem volbu místních poslanců určitě ovlivnit můžeme. Proč potom radnici šéfuje už léta p.Kubera? Vždyť všichni tepličáci nadávají na popsanou situaci už dlouhou dobu, přesto je vše při starém. Je to velký začarovaný kruh, stejně jako v celé republice. Takže , co na závěr. Jako ateista říkám: Bůh s námi.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Tohle je tragédie, co dodat. Snad jen to, že normální rodič své dítě do takové školy prostě nedá. Ani hevérem by mne nedonutili tam své dítě dát. Kdo by si chtěl pokazit charakter, zvyky a chování vlastního dítěte. A další věc. Všimněme si učitelky s 2 asistentkami na cca 20 dětí!!! Musí to být asi hodně nezvládnutelní raraši, když na dohled potřebují 3 dospělé. Za mých mladých let 1 učitelka zvládla v pohodě 35 dětí ve třídě a nepotřebovala k tomu asistenty. To pak je mi jasné, proč ve školství nejsou peníze na platy učitelů. A pobouřeným reakcím se nedivím i když jde o tzv. “děti”. To si musel v prvé řadě uvědomit ten, co tohle zveřejnil. Ať ukazují radostné bílé naše děti. V Saudské arábii a v podobných džamahýrijích také na titulních stránkách neukazují třídy s bílými “bezvěrci a prašivými psi”, jak nás v těch končinách častují. Tak nevím, proč se tady ukazují a privilegují nějací přilezlíci a jejich fakani, mající jediný cíl. Parazitovat na naši majoritní společnosti nebo ji rozvrátit, zničit její tradice a nastolit tradice a zvyky své. A ti šmejdi, politici jim ještě k tomu zametají cestičku. V normální společnosti se tomuhle říká vlastizrada a za tu bývá nejvyšší možný trest. A ten si také ti multikulti vítači zaslouží.

Pája
Návštěvník
Pája

Kriste pane…to je pěkný vzorek, co se dá všechno nashromáždit do jedné třídy. Hrozně moc by mě ale zajímalo, kolik z nich má zaměstnané rodiče a kolik z nich se tady živí z eráru.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Je to tak půl na půl. Cigoši, ti nedělají a žijí z daní nás všech. Ty Ngujeny živí fiktivní obchůdky s hadříky, co jsou ve skutečnosti pračkou špinavých peněz z drogového byznysu a ty Al-Muhamedy živí jejich vazby na islám, kde jako pionýři mají za úkol likvidovat naši kulturu a zvyky a nastolit zde zvyky islámské, ač na oko působí třeba jako doktoři, vystudovaní samozřejmě za naše peníze….

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Roztomilé děti, hned bych je šel učit. Je-li v Teplicích arabská komunita, pak je logické, že v místní třídě ZŠ je hodně dětí arabského původu, nevidím na tom nic špatného.

Bohužel se tyto děti staly terčem nenávisti lidí, kteří hledají někoho slabšího, do koho si kopnout a dostali se už tak nízko, že útočí na malé děti. Hanební zbabělci. A redakce Aeronet by se měla také stydět, publikovat jména lidí, natož dětí, kterým je vyhrožováno smrtí, je odpornost nejhoršího rázu.

Jana
Návštěvník
Jana

Psychiatr Cyril Hoschl experimentálně ověřil, že Češi nejsou xenofobní, ale při pohledu na lodi plné Afričanů zapojují racionální oblasti mozku a pak vyjadřují názor proti migraci.
Nedávno v jednom rozhovoru pro časopis řekl, že pokud má správné informace, tak u nás máme 300 000 uprchlíků a celkem milion cizinců. Nevím, kde tu informaci o 300 000 migrantů vzal.

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Ale on o 300 000 uprchlíků v ČR nic neříkal.

ivan
Návštěvník
ivan

Minimálně 500000 uprchlíků z Ukrajiny. Hlasují nohama proti zločinecké vládě v Kijevě a nehodlají umírat ve válce s vlastním lidem. Žijí tady buď bez povolení nebo na polské doklady atp.. Často dělá jen jeden člen rodiny legálně a zbytek rodiny na nelegálním pobytu tady podporuje jak se dá. Stačí si jen popovídat s někým, kdo k vám bude mít důvěru.

VlastiX
Návštěvník
VlastiX

Vpád Afričanů a Arabů financují i židovští “filantropové” jako pomsta za šoa. Chtějí naředit národy které prosperují. A to i bez nich.

VlastiX
Návštěvník
VlastiX

Jenže GB je imperiální mocnost a natahali si je tam sami.

Tomas Marny
Návštěvník
Tomas Marny

Jestli si nekdo mysli,ze je na tom Cesko spatne s tim multikulturalismem,tak se podivejte treba na Londyn ,nebo Toronto ! Zil jsem tam 30 let !!!
Ted je vse globalni a tech barevnych narodu je proste vetsina ! To je tvrda realita a budoucnost sveta !

jiří
Návštěvník
jiří

22 jmen a 20 dětí,asi při focení chyběly.

Květoslav
Návštěvník
Květoslav

V Teplicích by to radní mohlo zajímat:
J.G.Jatras: Otřesné odhalení: Zločinný Islamský stát vytvořily USA a Saudská Arábie. Mainstreamová média ovšem mlčí. A mlčí i Trumpův tým.

http://www.novarepublika.cz/2017/11/jgjatras-otresne-odhaleni-zlocinny.html

senil
Návštěvník
senil

Lidé už mají plné zuby politické korektnosti a multikulturalismu. Multikulturalismus štěpí společnost přináší rozbroje, násilí a konflikt. A to přesně asi politici chtějí aby tím ospravedlnili vznik totalitního režimu.

http://www.epshark.cz/clanek/160/multikulturalismus-rozbiji-zapad

VlastiX
Návštěvník
VlastiX

Židé

Sasin
Návštěvník
Sasin

Přesně takovým způsobem vrazili prstíky k nám dobře známí hadí křesťané. Nejdříve přišli zaplacení nebo zdebilizovaní misionáři. Pak se začali asimilovat, mísit. Pak začali kecat do věcí původních obyvatel a pak na ně vytáhli s cizáky s připravenými podnikatelskými plány na cizích územích. Tato hadí taktika má u vrchnosti vždy podporu, páč těm se platí zlatem předem. Ostatním se neustále slibuje blahobyt až se vzdají všeho, že pak bude na zemi ráj. U Slovanů vychovaných v dostatku, důvěře a svobodomyslnosti to probíhalo podobně. Lidi se diví, kam zmizely staré časy. Neptají se po původcích, kteří zavlekli do země svrab a cizí neštovice, páč by museli zvednout hlavy a ukázat na ně. nahoru. Na ty, kteří měli vždy nejvíce podpory a nejvíce příležitostí. Na vrchnost a jejich pohunky, misionáře, religiózní mátohy, učence, kazatele, učitele až po poslední obecní žalářníky. Všichni, světe div se, to dělali za peníze, ze zrady. Zradili své nejbližší už dávno. Vysedávají po kavárnách, zaměstnáních a tváříse, že mají k tomu nějaké předpoklady A s papírem, orazítkovaným vrchností, či zaměstnavatelem, plní jejich příkazy a ještě ostentativně tvrdí, že za nic nemohou, že dělají jen svoji “práci”. Fantastické.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Nevím co je na tom fantastického. Jinak ale souhlasím, pojmenoval jste problém dobře, ukázal jste na něj, stejně jako článek – to je nutné pro řešení problémů, problémy o kterých se neví se řeší dost těžko. Nicméně někteří byli pověření tou správou, tzv. dostali důvěru, a hned prokázali že jí nejsou hodni, přičemž dál sedí tam kde předtím – tohle nevyčítejte lidem, lidé nemají páky jak tohle řešit i v případě, že by se opravdu zajímali (což nemůžou už z principu, nejde hlídat každé uprdnutí každého trolla, proto také bylo nutno vyslovit někomu důvěru). Ano, můžeme je vzít vidlemi, ale ne beztresně a většina lidí má rodiny – co by pak bylo s dětmi?

Čiliže bojovat určitě ano, ale je potřeba u toho myslet a také řešit vznikající a související problémy (tím se myslí skutečně účinně řešit, ne si na řešení jenom hrát). Alibisticky hodit všechno na lidi umí každý, ale to je jen část pravdy, ne celá pravda.