Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil...

Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice. Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!

Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice. Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!

Teplický Deník přinesl 1. listopadu fotografie a jména prvňáčků ze Základní školy Prosetice na Plynárenské ulici v Teplicích. Původně bohulibý úmysl se změnil doslova v mediální noční můru mainstreamu [1], protože redakce Deníku de facto natvrdo odhalila proces islamizace a cikanizace českého školství v přímém přenosu. Toto je tvrdá podoba školní inkluze v ČR. Dobře se na to podívejte. Na fotografickém tablu totiž byla zachycena první třída této školy, která je naprosto šokujícím způsobem zastoupena dětmi cizinců z arabského světa a také rómskými dětmi. Na Facebooku a v diskusích se okamžitě rozjela vlna komentářů a nenávisti namířená proti malým dětem, což je opravdu nepřijatelné a my jako redakce AE News se od něčeho takového kategoricky distancujeme, protože děti za nic nemohou, takže komentáře a útočení na malé děti opravdu není na místě.

Skandál spustila tato fotografie 1. třídy na škole. Fotografie a příjmení dětí jsou arabského a rómského původu. Necenzurovaná fotografie. Zdroj fotografie a seznamu jmen: Teplický Deník [zde].

Jenže, co rozhodně na místě je a co musíme ostře odsoudit, to je islamizace českého školství, která probíhá už minimálně 15 let za podpory neziskového sektoru, médií, propagandy, České televize, Norských fondů a Evropského sociálního fondu ESF, jehož dotační tituly a logo ESF najdete na webu každé základní školy v ČR dole v patičce každého webu. Zatímco pozornost médií je upřena na nelegální migranty, těch legálních migrantů z arabských zemí je v ČR podle odhadů už přes 100 tisíc a každým rokem přibývají další a další tisíce, nepozorovaně, protože dostávají víza od českých velvyslanectví v arabských zemích.

Islamizace ČR probíhá už 15 let a zcela legálně a za asistence státu

Nejvíce Arabů v ČR podlé údajů ministerstva vnitra, které máme k dispozici v redakci, pochází ze Saúdské Arábie a Kataru. Jedná se o tzv. předvoj islámské kultury, někdy je nazýváme jako “skauty”, jejichž úkolem je příprava a vytvoření základů pro vybudování islámských obcí v České republice a v jednotlivých městech. Arabové islamizují Evropu pomocí dlouhodobých procesů tzv. tiché intifády, která slaví úspěchy v celé západní Evropě. Podívejte se na Velkou Británii, na Francii, na Německo, na Švédsko, na Belgii. Zatímco před 40 lety to byly tradiční západní země s bílou rasou a kulturou, stačily pouhé 2 generace a dnes to jsou islamizované země, kde Arabové vyhrávají volby do zastupitelstev měst (viz. starosta Londýna) a arabští voliči se stávají jedním z nejsilnějších elektorátů, protože bílá rasa nemá o volby zájem, viz. katastrofálně směšná účast na Slovensku při volbách do krajů teď o minulém víkendu. Přitom islamizaci řídí hlavně kraje a krajské zastupitelstva, která zaštiťují dotační a integrační tituly od EU skrze programy ESF. Nejinak je tomu v případě této teplické školy, web mají zde. A podívejte se dolů, jaká loga tam najdete.

Zcenzurovaná fotografie beze jmen. Zdroj: Teplický Deník.

Migrační vlna vyvolala mohutný odpor v EU, ale pravdou je, že kdyby tato vlna nenastala, došlo by k islamizaci Evropy potichu, bez zájmu médií a dokonce i bez zájmu alternativy. Z toho si všimněte, že někdo chtěl, aby migrační vlna islámu byla zaregistrována a aby vyvolala rozkol a rozpad Evropské unie. V minulém článku jsem uvedl, kdo měl hlavní zájem na vyvolání migrační vlny a kdo usiluje o rozvrat Evropské unie. Nicméně událost z Teplic není nijak překvapivá. Teplice a tamní muslimské ghetto je velmi dobře známé a porodnost muslimek je vysoká. A je zcela jasné, že muslimky, které přišly v rámci scoutingu do ČR před zhruba 7 až 10 lety mají dnes děti, které vstupují do základních škol v ČR. A někdo by se mohl zeptat, jak k tomu došlo. No, to je jednoduché. Sledujte cestu peněz. Arabové přichází do regionu pokaždé stejně. Bohatý arabský mecenáš se nabídne, že koupí zchátralou nemovitost, se kterou si město neví rady. Obvykle nějaká rozsáhlá budova, zámek, lázně, památkově chráněná budova, kterou nelze prodat a ani zbourat.

Sledujte cestu arabských peněz

Arabský investor přijde na radnici nebo magistrát, předloží plán rozvoje, slíbí opravit silnice, vytvoří společnou firmu s účastí města a najednou do rozpočtu města tečou velké peníze z vybraných daní. Radní mají úspěch u voličů, volí je znovu a znovu. V parku se objevují nové lavičky, odvoz popelnic je najednou levnější nebo dokonce zdarma, lidé jsou spokojeni. Arabský kapitál dělá divy. Jenže po zhruba 3 letech přichází za scoutem jeho rodina a příbuzenstvo. Několik rodin arabského původu nikoho nevzrušuje. Jenže po nich přichází další rodiny, každý rok několik desítek a najednou, aniž by si toho všiml, vzniká ve městě arabská čtvrť. Mají totiž domy vedle sebe v jedné ulici. Zhruba po 5 až 7 letech přichází na radnici žádost o povolení otevřít modlitebnu. Samozřejmě diskrétně, bez stavění žádného minaretu, který by provokoval místní. A tato modlitebna se stává základem muslimské obce.

Tabule v Teplicích.

Od této chvíle, když je založena islámská obec, financování celého projektu osídlení přebírá saúdská rodina, která vyšle do muslimské obce imáma. Jeho úkolem je upevnit víru, konkrétně wahábismus. Imám ve chvíli, kdy je ustanovena islámská obec, vyzve arabské rodiny ke spuštění fáze 2, rozšíření populace. Islámské ženy do dvou let porodí desítky dětí. Ty vstupují po pár letech do českých škol a když dosáhnou mládežnického věku, islámské obce je připraví na cestu džihádu a víry. Tato nová generace Arabů už nejsou cizinci, ale Češi, protože se narodili už v České republice. Kdo bydlí v Teplicích, tak ví moc dobře, jak jsou tyto děti agresivní, v místním parku napadají bílé děti, útočí na pejskaře, vyhání je z parku, protože pes je podle islámu nečisté zvíře. Lidé se bojí a poslušně se přizpůsobí, přestanou do parku buď chodit, anebo tam chodí bez psa. Školy se musí dětem Arabů přizpůsobit, stejně tak i škola v Teplicích. Bílá rasa degeneruje, neumí se bránit a chránit svůj životní prostor před invazním druhem. Je to ovšem objektivní proces, stejný jako v případě Calhounova experimentu, video zde.

Multikulti se musí přizpůsobit i jídelna ve škole

“Oficiálně nemůžeme vařit halal, protože by to zvedlo spoustu zlosti, ale máme pokaždé jídlo nastavené tak, že se přibližuje halal kritériím, chodí sem dost dětí těch podnikatelů (pozn. arabských), tak jsme to museli v kuchyni zohlednit, ale máme i dny, kdy prostě tam je vepřové maso v tom jídle, a to vím, že ty arabské děti si nepřihlašují na ten den obědy, nosí si něco s sebou z domova”, uvedl pro naší redakci zdroj ze školy. Jídelníček školy najdete zde, vidíme tam kuskus, rýže, místo masa ke koprovce vajíčko apod. Na Facebooku se rozjela proti dětem Arabů kampaň a když to Deník zjistil, tak okamžitě zcenzuroval a vymazal z fotografie jména všech dětí [2]. Jenže internet a vyhledávače jsou mocné médium a uchovávají tzv. snímky webů, konkrétně jde o náhled “cache” úložiště crawlerů, které indexují webové stránky. Zatímco cache Google snímek stránky Deníku s necenzurovanou fotografií už smazal, Bing má zatím v cache odkaz [3] na původní necenzurovaný článek Deníku se jmény všech dětí oné zmíněné 1. třídy. Tohle přesně dělá Facebook v Německu, že odstraňuje jména u fotek dětí ze školních tříd, pokud jsou na fotkách děti uprchlíků.

Realita na ulici v Teplicích.

Ředitelka teplické školy Marcela Prokůpková si médiím postěžovala, že jí na Facebook a také do školy chodí nenávistné emaily. Za 3 roky, co je ve funkci ředitelky, prý nedošlo k žádnému útoku mezi dětmi, i když dostává emaily, že je to prý otázka času, než nějaké dítě jinému dítěti podřeže krk. Jenže tento problém je pořád stejný a pořád dokola. Na rádiu o tom hovořím už dva roky, že lidé se musí zajímat o svůj první a druhý kruh a zajímat se o ochranu rodiny a svého životního prostoru. Rodiče netuší, co se děje ve škole, kam posílají děti. Obvykle netuší, s kým děti chodí do třídy. Netuší, kdo sedí v radě města, které se paktuje s arabskými mecenáši, kteří před 15 lety přišli do Teplic a začali nakupovat nemovitosti a pozemky. Nikdo se nestaral o to, co schvaluje zastupitelstvo města. Lidé se probudí až ve chvíli, kdy už je pozdě, kdy islámské ženy ve vašem městě dostaly z Rijádu příkaz nastartovat proces dobývání prostoru svými, s odpuštěním, vagínami a vysokou porodností.

Mesiášové jsou voláni ve chvíli, kdy už je pozdě

Chápete už, proč český národ nezachrání žádný mesiáš? Protože lidé jsou naprogramováni k netečnosti, k nezájmu a lhostejnosti o druhý kruh, o svůj životní prostor, stejně tak o ochranu prvního kruhu a vlastní rodiny. Když začnete v Teplicích sledovat cestu peněz do minulosti, najdete i cestu, jak došlo k islamizaci tohoto města. Za vším hledejte peníze. Dobře se podívejte na necenzurované fotografie prvňáčků, protože už za 12 let z nich budou voliči, budou kandidovat do městské rady v Teplicích, budou se aktivizovat v politice. Lidé svojí nečinností dopustili islamizaci Teplic. A nebyla k tomu potřeba žádná migrační vlna, jenom ochota českého státu otevírat dveře a vystavovat víza a udělovat pobyty arabskému kapitálu, se kterým ovšem do ČR přichází i tvrdá forma arabského islámu, wahábismus. Nehledejte mesiáše, hledejte vlastní zodpovědnost za procesy, které ve vašich městech probíhají a vy jim dlouhá léta nevěnujete pozornost.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

130 Komentářů o "Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice. Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Zvědavá matka
Návštěvník

Kdo vyhrál volby v Teplicích?

honza
Návštěvník

Lidé už tam 25 let volí Kuberu, který jde otevřeně muslimům na ruku. V celostátních volbách volí strany, které jim tam ty muslimský imigranty vesele přijímají a udělují pobyty. A nyní se lidí strašně diví. Hlavně, že kritizují Západní Evropu, jak volí blbě, ale doma dali Okamurovi ještě méně hlasů než AfD v Německu nebo Wildersovi či Le Pen apod.

gabreta
Návštěvník

Domorodý Freikorps,který svého času terorizoval Puvodní české spoluobčany,posléze je vyhnal do vnitrozemí..Jeho vnuci by coby noví Ordneři mohli venčit v Teplicích zakrslá prasata s nápisem Refugees welcome..Ostatně současní řádní občané Teplic,jsou potomci Slováku,Rumunu,kteří tam dosídlili,ti nemají povědomí o nějaké rodné hroudě,potažmo vlasti..Poslanec Feri si zařídíl doživotní rentu,takže dožene,ale i předběhne Marka Bendu. https://rutube.ru/video/0054379988d0b6e5d4c4468d6fdb3457/?ref=search

RRR
Návštěvník

To bylo tím že při sčítání vypad server, od té doby jistým stranám začaly procenta klesat, přičemž do té doby se držely nebo stoupaly.

honza
Návštěvník

To jsou nesmysly…pár hlasů se sice zfalšuje, ale výsledky všech volebních místností se dají dohledat na ofic. stránkách volby.cz….nemůžou se falšovat tisíce volebních místností – taky není možné, aby někde byly uplně jiné výsledky než v sousedním okrsku apod….smiřme se s tím, že lidi fakt volí jako naprostí idioti

RRR
Návštěvník

Demokracie je vhodná jen od určitého IQ voličstva. V opačném případě generuje úpadek.

Hestie
Návštěvník

Kubera a Feri tam vládli
a naivní? lidé, no ale pro pár stříbrnáků se snese vše
vždyt tam byla i nějaká protestní sešlost s Okamurou před léty a lidé jedou dál stejně, otočí hlavu,…

Lukáš M.
Návštěvník

Včera jsem náhodou na http://www.centrum.cz narazil na článek o této třídě – o tom, jak “nacionalistická facebooková stránka Neklan” zveřejnila tuto fotku. O existenci Neklanu jsem nic netušil, podíval jsem se na ně, a je to opravdu skvělá vlastenecká stránka. Lépe řečeno byla, protože jen o pár hodin později ji facebook úplně vymazal ze světa…

AntiSion
Návštěvník

Dnes je to 100 let od Velké říjnové židovské revoluce v Rusku r. 1917.
A. Rosenberg; HROBAŘI RUSKA
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Hrobari_Ruska.pdf
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Bolševismus byl do Ruska zaveden především americkými židovskými bankami (Kuhn and Loeb, Lehmann, atd.) s cílem vyrvat Rusko z euroasijského bloku a podřídit ho světovým kolonizačním a sjednocovacím záměrům Židovstva.

BPN
Návštěvník

Skvělé odkazy,mám rozečtenou Rothkranzovu knihu o vzniku EU s názvem “Mástrichtská dohoda” a jímá mne hrůza z těch faktů a do sebe zapadajících událostí a vazeb a čím dál ohavnější obraz žido-nacisty založené EU mi vyvstává před očima…”ten pravý Endlósung nás právě teprve čeká….”

AntiSion
Návštěvník

Zde je “nádherně” popsáno, jak probíhá islamizace na Západě, a to už dlouhá desetiletí:
Světové sionistické Židovstvo se svojí frontovou organizací – zednářstvem, se opravdu snaží:
Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

Hestie
Návštěvník

p.VK, děkuji,

snažíte se, tento národ sice říká,no to u nás v žádném případě ne, to západ je ztracený, to jsou…..
nedochází mu ani malinko, že je ztracený stejně jako ten západ
hloupější je ovšem daleko, daleko víc, protože měl možnost v předstihu vidět co se děje
staří si stěžují, nebo užívají života, přece mají právo
mladí by chtěli vše, hlavně ne starosti¨
a děti, chudáci děti

Viera
Návštěvník

Uvědomte si prosím, že podvědomí nemá smysl pro humor. Splní každé přání (tzn. zhmotní myšlenky). Hlavně první a poslední slova.

Hestie
Návštěvník

a kde je ten humor?, nějak máte s tím vědomím, podvědomím, svědomím guláš,
uvědomte si, prosím, že jen diskuse nic nevyřeší, a pokud to dokáže podvědomí, tak hurá, to už je ráj na zemi, jen ho stále ještě nevidím!!!!!!!
jistě mi to správně vysvětlíte, protože asi na rozdíl od Vás, já ty skutky vidět chci a je mi dokonce jedno jestli budete mít pravdu Vy nebo já, chápete?

jste na tom stejně jako ti slepí

sesam
Návštěvník

ad: …diskuse nic nevyřeší, a pokud to dokáže podvědomí, tak hurá, to už je ráj na zemi.. 1. Tak to je fakt, sama diskuze nic nevyřeší. 2. Podvědomí a ráj na zemi: právě naopak. Své podvědomí převážná většina nezná ani letmo, natožpak aby je ovládala. Podvědomí je šedá eminence řídící životy tak, jak to vidíme kolem sebe. Teprve jeho rozpoznáním a přivedením do vědomí s ním můžeme něco dělat. A to něco jsou docela velké věci. Jen to hodně stojí. Mnoho, mnoho času, vůle, odvahy, osobní síly, iluzí… … Každému, kdo se vydá touto cestou práce pro společnost se hluboce klaním. Změna, kterou přinášejí totiž není přechodná ani povrchní.

Hestie
Návštěvník

sesam , at jsem jaká jsem, nikomu jeho představu a víru neberu a tu svoji nevnucuji !!!!!!!!!!
ovšem můj příspěvek vnímat jako humor a kárat mě za něco co má spojitost s podvědomím je tak trochu mimo
navíc, je dobré studovat pro ty co to potřebují, ona by byla vhodnější možná spíš reakce místo nic neříkajících, pofidérních slov
ovšem tahat mě do těchto bludů je naprosto zbytečné, snad jsem zde jasně vždy psala, že já mám tu svou víru tak silnou a jasnou, že děkuji
nejsem v podstatě ani křestan, atheista, Tao, budhista, svědomí a dodejte si vše co chcete, pro mne je jenom Bůh, Otec, ten jediný, dostávám vše, tak vše, sesam, že znám všechny teorie a víry, přestože jsem je nestudovala, jen po informaci nahlédla
znovu opakuji, nikomu jeho přesvědčení neberu, přesvědčovat, nebo poučovat mě v tomto smyslu je minimálně velice neslušné ba dokonce rouhání, o tom se zde ještě nemluvilo a bylo by k tomu všemu vědomí potřebné,….rouhání…!!!!!

Marci
Návštěvník

A kde je zodpovědnost žurnalistů?………..

hirameki
Návštěvník

mají hypotéky, děcka na drahých soukromých školách atd atd. …

honza
Návštěvník

Jsem rád za tento článek. Lidé v Teplicích už 25 let volí Kuberu, který jde muslimům ve všem na ruku. V roce 2004 prosazoval v Teplicích stavbu největší mešity v Česku – lidé nasbírali tisíce podpisů v petici proti – ale následně mu ve volbách dali 47%…a volí si ho tam dál…fakt nechápu. Lidi jsou fakt absolutně nepoučitelní.

RRR
Návštěvník

Každý svého štěstí strůjcem, mě už přešlo brát ohledy na tupce, vždy jim přeji důsledky jejich počínání. Jen mě mrzí, že stáhnou s sebou i ty druhé.

honza
Návštěvník

Bohužel spousta lidí je naivních a věří politikům, že jsou proti imigrantům a neví, kdo je zodpovědný za ty muslimy v jejich ulicích. Na druhou stranu taky mám na ně dost vztek, že aspon nezůstanou doma. My vidíme to nebezpečí a volíme SPD apod., ale oni prostě musí jít volit ty sluníčkářské strany, co nás přehlasují. Je to od nich naprostá nezodpovědnost jak vůči nám, tak i vůči sobě a svým dětem, že si vůbec nezjistí, co ti politici reálně dělají a vůbec u voleb nepřemýšlí, proč někoho volí nebo nevolí – taky mi jich přestává být líto, ohrožují i naše životy.

Janka
Návštěvník

Přesně nepoučitelní. Za koblihu hlas Babišovi, za odvoz popelnic zdarma hlas Kuberovi.

honza
Návštěvník

Uvítal bych ještě články na tyto téma:
1) Rozsáhlá kriminalita muslimů v ČR – vraždy, organizovaný zločin, domácí násilí, drogy apod. Posílal jsem materiály, jistě máte i spoustu dalších informací
2) Cenzura facebooku – mazání protiislámských skupin, blokování Konvičky, Hampla a dalších lidí – kdo za tím přesně stojí – hádám, že česká vláda
3) Tajné přijímání migrantů do Česka – těch 100 000 v tomhle článku mě fakt zaujalo…podle ČSU tu má udělené pobyty “jen” asi 25 000 cizinců z islámských zemí…kde se vzalo těch dalších 75 000? Bylo by dobré to ještě více rozvinout v samostatném článku – i co se týče tajného vození migrantů do ČR z Německa apod. – všichni vidíme, že se počet Arabů v ČR za poslední dva roky tak zdvojnásobil.
Chystá se nějaký článek na některé z těchto témat?

Shango
Návštěvník

Jo jo,je to tak.Vsichni to vi,ale nikdo nic neudela.Nakonec to stejne skonci veljym krveprolitim.K nicemu jknemu to nesmeruje.

martin473
Návštěvník

O tom jak to krveprolití skončí mám představu, rozhádané místní obyvatelstvo vyzbrojené klacky av v nejlepším případě pár pistolý kontra jednotní. fanatici vedení Imánem s kalašnikovy a ručními granáty. K něm se přidají smažky s Antify ruku v ruce s Piráty s prapory EU. Jak na západě tak i u nás je o vítězi rozhodnuto možná Polsko s Maďarskem, ale zde a na Slovensku je už dohráno.
Co budu žít nepochopím jak mohla tak blbá myšlenka jako NWO zvítězit.

shango
Návštěvník

Krveproliti prijde, az se to cele posere….bude to trvat jeste radu let, ale nakonec se cikanska a jina spina premnozi natolik, ze nebude nikdo, kdo by je dale sponzoroval a nebude uz dost produktivni bile populace, na ktere by ti barevni parazite mohli cizopasit. Barevni zmrdi budou prvni, kdo zacne rabovat a zabijet, a potom bude zbytek bile populace vmanipulovan chte nechte do ozdbrojene sebeobrany…

martin473
Návštěvník

Dobrý článek
Vše je pěkně ukázáno, leč obávám se, že už je i u nás pozdě. Poslední šance byla zhruba před čtrnácti dny a jak to dopadlo. DSS bída, ANS v celku to samé a Rozumní 32 tisíc. SPD a KSČM pokud se dají nazvat alternativou se sice vyšplhali na dohromady cca 17%. Ale už ani v čase voleb nebyl čas volit umírněnou opozici, místo někoho. kdo má v plánu udělat opět z české armády armádu a ne jen expediční sbor amerických přitakávačů.
Místo výstupu z NATA a EU vyhrál Babiš, pod jeho vedením se semkneme v EU a po vzoru Německa okopírujeme všechny chyby západu multikulturalismem počínaje. Bůh s námi, ale ani on ani žádný mesiáš nám už nepomůže.

wpDiscuz